اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• واقعا درسته که میگن سواد شعور نمیاره
    همه ی این عصبانی بودن ها و توجیه های حساب های میلیونی در بروکرهای ماورای زمینی تنهاحماقت شما را نشون میده (خواستم با لحن خود شما حرف بزنم)
    اینجا یک مکان عمومی است برای به اشتراک گذاری تجارب و نباید از امتیاز تاپیک های خصوصی برای تحقیر دیگران استفاده کرد من پست های قبل این پست را هم تایید نمیکنم ولی وقتی یک تحلیل گر منتخب ادعای کشف رازی را میکنه و اعلام آموزش عمومی میکنه بعد غیبش میزنه معلومه که تنها خواسته عقده های درونیش را ارضاکنه
    افرادی که بی ادعا تو همین فروم دهها ترید با صحت کامل ارائه دادن و بی ادعا علمشون را به اشتراک گذاشتن مورد بی حرمتی قرار میدن بعد مدیران فروم به تهدید و تحقیر این بزرگان پوشالی اجزاه ی جولان میدن
    بهزادی جان دو دهه فعالیت شما منجر به سود خودتون نشد و به دیگزان هم نفعی نرسوند ممنون که در برهه ای از زمان به ترجمه و کمک به تریدران کشور کمک کردید ولی توهین شما قابل تحمل نیست
    ارائه تجربیات سبک سیاق خود را دارد که با تشر و توهین یکی نیست
    متاسفم از نوع برخورد شما
    از کوزه همان برون تراود که در اوست...

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
      واقعا درسته که میگن سواد شعور نمیاره
      همه ی این عصبانی بودن ها و توجیه های حساب های میلیونی در بروکرهای ماورای زمینی تنهاحماقت شما را نشون میده (خواستم با لحن خود شما حرف بزنم)
      اینجا یک مکان عمومی است برای به اشتراک گذاری تجارب و نباید از امتیاز تاپیک های خصوصی برای تحقیر دیگران استفاده کرد من پست های قبل این پست را هم تایید نمیکنم ولی وقتی یک تحلیل گر منتخب ادعای کشف رازی را میکنه و اعلام آموزش عمومی میکنه بعد غیبش میزنه معلومه که تنها خواسته عقده های درونیش را ارضاکنه
      افرادی که بی ادعا تو همین فروم دهها ترید با صحت کامل ارائه دادن و بی ادعا علمشون را به اشتراک گذاشتن مورد بی حرمتی قرار میدن بعد مدیران فروم به تهدید و تحقیر این بزرگان پوشالی اجزاه ی جولان میدن
      بهزادی جان دو دهه فعالیت شما منجر به سود خودتون نشد و به دیگزان هم نفعی نرسوند ممنون که در برهه ای از زمان به ترجمه و کمک به تریدران کشور کمک کردید ولی توهین شما قابل تحمل نیست
      متاسفم از نوع برخورد شما
      خدایی کدوم .... 5 میلیون پوند داشته باشه بیاد تو این فروم

نظر

• جناب shangil
        کاشکی بجای اسپم و بالا بردن تعداد پستها و اظهار نظرات بیجا و اظهار وجود
        سخنی مفید در جهت ارتقا سطح دانش خودتون و بقیه ارایه میدادین
        افرادی که به انجمن مراجعه میکنن بدنبال ارایه تحلیل یاسیگنال یا دانش خود یا برعکس فراگیری و استفاده از علم و تجربه دیگران هستند

171 پست دارید اگر 10 تا از این پستها سوالات کاربردی بوودند یا زمانی که صرف نوشتن این پستها کردید را به نمودار متاتریدر نگاه می کردین اطلاعاتتون از این بازار بیشتر بوود

بهرحال زندگی خودتونه اختیارشم دست خودتونه و چوون این تالار عموومیه منم نظر خودم را نسبت به واکنش شما نسبت هر پستی که در این تالار ایجاد میشه را گفتم و واکنش شما هم میتوونه یدونه اسپم دیگه به تعداد پستهاتوون اضافه کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
          جناب shangil
          کاشکی بجای اسپم و بالا بردن تعداد پستها و اظهار نظرات بیجا و اظهار وجود
          سخنی مفید در جهت ارتقا سطح دانش خودتون و بقیه ارایه میدادین
          افرادی که به انجمن مراجعه میکنن بدنبال ارایه تحلیل یاسیگنال یا دانش خود یا برعکس فراگیری و استفاده از علم و تجربه دیگران هستند

171 پست دارید اگر 10 تا از این پستها سوالات کاربردی بوودند یا زمانی که صرف نوشتن این پستها کردید را به نمودار متاتریدر نگاه می کردین اطلاعاتتون از این بازار بیشتر بوود

بهرحال زندگی خودتونه اختیارشم دست خودتونه و چوون این تالار عموومیه منم نظر خودم را نسبت به واکنش شما نسبت هر پستی که در این تالار ایجاد میشه را گفتم و واکنش شما هم میتوونه یدونه اسپم دیگه به تعداد پستهاتوون اضافه کنه
          جناب syzygy
          الان شما ناراحت شدید؟
          این جمله زیری که نوشتین خودش جمله بالایی من هست ولی سال پیش گذاشتین! خوشبختانه شما زودتر از من شروع به اسپم نوشتن کردید!
          http://traderha.com/threads/6052-%D8...l=1#post194650

کاش جوابی میدادین که حداقل به چیزی که گفتم ربط داشت. جمله مختصر مفیدی در راستای سخنان دوستمون گفتم. در مورد اظهار وجود فکر کنم پست شما بیشتر احساس اظهار وجود داشتن درش پیداست!
          این قسمت فروم هم به اسم تاپیک نگاه کنید براتون بهتر مشخص میشه جریان!

شرمنده اگه جواب منطقی دادم.
          ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 06-24-2018, 04:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
            واقعا درسته که میگن سواد شعور نمیاره
            متاسفم از نوع برخورد شما
            ====
            سلام
            واقعا نمی دونم چرا ما ایرانیها این قدر عجولیم، بابا می ذاشتن مطلبش رو ارائه بده، بعد انتقاد و ایراد و .... رو مطرح می کردن، واقعا جای تأسف داره.
            این آقا بهزادی، برادر همون مهندس یا دکتر بهزادی یکی از مدیران گوگل هست. در اروپا هم زندگی می کنه. مثل من و شما ها از کم در فارکس و بورس شروع کرد و موفق هم بوده.
            یعنی حقش نیست به خودمون اجازه می دادیم حرفش رو بزنه؟
            اگه کسی بعد از مدتی به این نتیجه رسید که باید راه و روشش رو عوض کنه، این ایراده؟
            نمی دونم مطلبم رو چه جوری تموم کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
              ====
              سلام
              واقعا نمی دونم چرا ما ایرانیها این قدر عجولیم، بابا می ذاشتن مطلبش رو ارائه بده، بعد انتقاد و ایراد و .... رو مطرح می کردن، واقعا جای تأسف داره.
              این آقا بهزادی، برادر همون مهندس یا دکتر بهزادی یکی از مدیران گوگل هست. در اروپا هم زندگی می کنه. مثل من و شما ها از کم در بازارمالی جهانی و بورس شروع کرد و موفق هم بوده.
              یعنی حقش نیست به خودمون اجازه می دادیم حرفش رو بزنه؟
              اگه کسی بعد از مدتی به این نتیجه رسید که باید راه و روشش رو عوض کنه، این ایراده؟
              نمی دونم مطلبم رو چه جوری تموم کنم.
              دوست عزیز وسط کلام

سوال اینست کسی که خدایی مه 5 میلیون پوند بلکه 50 هزار پوند دارد وقتش را در این فروم تلف میکند که بازدید کننده اش 1 هزارم یک سایت دوست یابی هم نیست!؟
              کسی امده دو ماه پیش یک چیزی گفته دوستان میگویند کی روشن میکنید این مساله را ولی هنوز هم که هنوزه هیچ چیزی موجود نیست خب دوستان حق دارند
              البته توهین خوب نیست ولی انصافا نباید خود را گول زد

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                دوست عزیز وسط کلام

سوال اینست کسی که خدایی مه 5 میلیون پوند بلکه 50 هزار پوند دارد وقتش را در این فروم تلف میکند که بازدید کننده اش 1 هزارم یک سایت دوست یابی هم نیست!؟
                کسی امده دو ماه پیش یک چیزی گفته دوستان میگویند کی روشن میکنید این مساله را ولی هنوز هم که هنوزه هیچ چیزی موجود نیست خب دوستان حق دارند
                یعنی این فروم وقت تلف کردن هست ؟؟؟
                وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                ولی
                بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
                  یعنی این فروم وقت تلف کردن هست ؟؟؟
                  برای کسی که 5 میلیون پوند دارد قطعا

نظر

• سلام

من تاپیک رو بستم که بحث ادامه پیدا نکنه... متوجه نمیشم چرا دوستان تمایل به ادامه بحث در جایی دیگر دارند!

اون یک تاپیک آموزشی در بخش بنده بود بنابراین اگر اون آموزش به هر دلیل متوقف بشه کسی اجازه نداره بیاد تهمت بزنه و توهین کنه... بنده هم وقتی ناراحت هستم رک هستم و زبانم تند...

فکر نکنم تعداد پست های من تو این انجمن در این دو سه سال حتی به 5 تا هم برسه... بنابراین بنده حضور فعالی در نه تنها در این فروم و بلکه در هیچ فروم دیگری هم ندارم... حتی بر خلاف خیلی ها کانال فعال و گروه فعال و چه می دونم از این موارد هم ندارم...

در عین خال من متوجه نشدم اینکه کسی رقم حسابش کم یا زیاد باشه چه ارتباطی به فعالیت در فروم داره... اینجوری باشه که همه بزرگان حسابشون 100 دلاریه لابد!!!

صحبت من که عنوان کردم مبلف سرمایه تریدم اینقدر هست به این دلیل بود که بزرگواری نوشته بود بهزادی میاد تاپیک میزنه و بعد منتظر میشه بقیه بیان دنبالش و اون بروکر معرفی کنه که کارمزدش رو بگیره... من به اینها میگم زر مفت... حالا کسی از لحن بیان من خوشش نمیاد مهم نیست...

بنده 43 سالم هست و هم در رشته شخصی خودم موفق بوده ام و هم در ترید هم تا جایی که فرصتش مهیا بوده از فرصت هایی که در بازارهای مالی وجود داشته بهره لازم رو برده ام... این که دیگه تعجب نداره که چرا رقم حسابم اینقدره؟ والا تو همون ایران هستند خیلی از فعال های بازارهای مالی مانند بورس که سرمایشون ده ها برابر بنده هست...

در هر حال من نه ایران هستم و نه در بازارهای ایران فعالم و نه در بازار ف-ا-ر-ک-س... مطالبی در ارتباط با روشی قرار بود ارایه بدهم که روش خوب و موفقی بوده و جواب هم داده ولی به دلایلی از ادامه اون منصرف شدم... این انصراف دلایلی داره که اصلا دوست ندارم وارد موضوع اون بشم چون از قدیم گفته اند سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندند...

خلاصه لطفا کاسه داغ تر از آش نشید... من جواب توهین رو زر مفت رو با سلام و صلوات پاسخ نمی دهم... اگر شما ارسال کننده پست توهین آمیز نبوده اید قطعا اون پست برای شما نبوده...

شب خوش- بهزاد
                    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 06-26-2018, 11:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                      دوست عزیز وسط کلام

===
                      سلام
                      شانگیل عزیز، نمی دونم سن شما چقدره، ولی می دونم که از من کم سن و سال تری.
                      به همین خاطر به شما حق می دم که این نوع طرز فکری داشته باشید.
                      انشاءاله به مرور زمان چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت.
                      از جمله اینکه، نیازهای زندگی فقط با پول و شهرت و اینجور چیزها به طور تمام و کمال تأمین نمیشه.
                      به عنوان مثال، اون خانم محترمی که کلیپش رو در کانالهای تلگرامی دست به دست می کنن که میره به روستاهای فقیر کرمان (مردم فقیری که غذای غالبشون نون و یونجه است) و کمک رسانی می کنه، مطمئنا از زیادی ثروت این کار رو نمی کنه. به نظر شما چه کمبودی در زندگیش باعث شده که دست به این کار بزنه؟
                      نمی دونم مثالهای بیشتری بزنم، تأثیری خواهد داشت یا نه؟
                      اما...
                      ویرایش توسط Ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/member/11010-ghoghnoosepars در ساعت 06-28-2018, 10:12 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                        ===
                        سلام
                        شانگیل عزیز، نمی دونم سن شما چقدره، ولی می دونم که از من کم سن و سال تری.
                        به همین خاطر به شما حق می دم که این نوع طرز فکری داشته باشید.
                        انشاءاله به مرور زمان چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت.
                        از جمله اینکه، نیازهای زندگی فقط با پول و شهرت و اینجور چیزها به طور تمام و کمال تأمین نمیشه.
                        به عنوان مثال، اون خانم محترمی که کلیپش رو در کانالهای تلگرامی دست به دست می کنن که میره به روستاهای فقیر کرمان (مردم فقیری که غذای غالبشون نون و یونجه است) و کمک رسانی می کنه، مطمئنا از زیادی ثروت این کار رو نمی کنه. به نظر شما چه کمبودی در زندگیش باعث شده که دست به این کار بزنه؟
                        نمی دونم مثالهای بیشتری بزنم، تأثیری خواهد داشت یا نه؟
                        اما...
                        ققنوس عزیز بله متوجه هستم.
                        منتهی بحث اون خانم با اینجا متفاوت هست.
                        به قول دوستان بگذریم...

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
                          تصویری که من از آینده بورس ایران میبینم !

البته کمی غیر واقعی به نظر میاد چون زمانی که قیمت دلار بالا میره معمولا بورس باید روند افزایشی بگیره به دلیل افزایش قیمتها و تورم .

این توهمی که توی ذهن من شکل گرفته، امیدوارم در حد یه توهم باقی بمونه چون اعتقاد دارم هر تحلیلی که منتشر میشه درصد موفقیتش پایین میاد بنابراین با عمومی کردنش سعی دارم محقق نشه !!!

امیدوارم با انتشار دوباره این تحلیل از سقوط بورس جلوگیری کنم چون همیشه تحلیل من برعکس میشه با انتشارش .حتی قیمت دلار و سکه هم برای افزایش قیمت سهام به نفس نفس افتادند .

این ترامپ با اوباما فرق داره ! تحریم های ترامپ هم با تحریم های اوباما فرق داره !!! این دفعه نرمش قهرمانانه فایده نداره ... خدا به داد برسه

نظر

• اوباما روئیای شیرینی بود واسه بعضیا ولی تموم شد ، روئیای زود گذر
                            منتظر سخت ترین روزا باشیم
                            Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                            There is also a time to buy and a time to sell
                            !

Rocco fund
                            13:21 26.12.2016

نظر

• دراوادن تو هیستوری بر مبنای Balance حساب میشه ولی دراداون تو سایت ها بر مبنای Equity
                              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                              There is also a time to buy and a time to sell
                              !

Rocco fund
                              13:21 26.12.2016

نظر

• اونی که به توپ و تحقییر و توهین میبنده ما نیستیم !

بازاره ...

اگه شکایتی داری به بازار بگو .

نظر

پردازش ...
                                X