اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
    ====
    مشهد که هنوز وصل نشده.
    مگه شما کدوم شهر هستین که برای شما وصل شده؟
    تهران و از اینترنت آسیاتک
    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
    ولی
    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• xzc2.jpg

عکسی یه ربع پیش از کانال بلومبرگ
      وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
        تلگرام بسته نشده ... سرورهاش داغ کردند و بزودی درست میشه ... لینک خبر پایین هست
        http://www.asriran.com/fa/news/60657...AA%DB%8C%D9%85
        \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

درود بر شما

خوشحالمون کردی

سپاس
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
          \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

درود بر شما

خوشحالمون کردی

سپاس
          مثل اینکه از امشب بسته خواهد شد طبق دستور دادستان کل کشور

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• آخرین شب در تهران!

زمانی که این متن چاپ میشود، شاید من بعد از پایان دوره سفارتم در ایران، در هواپیمایی باشم که به سوی کره.پرواز می.کند، یا به احتمال قوی.تر به شهر پر هیاهوی سئول رسیده باشم. آخرین روزم درتهران با دیدار تاریخی رهبران دو کره.مصادف شد. تنها یک سال قبل، دو کره. برای نمایش توانمندی خود و اثبات عزمشان در نابودی یکدیگر، مشغول پرتاب موشک بودند.

بعد از هر شلیک، اظهارات تهدیدآمیز دو طرف زخمی عمیق بر جای می.گذاشت و دشمنی شان نسبت به هم را بیشتر می.نمود. عکسی که از دیدار رهبران دو کره .دیدم، مرا یاد عکسی انداخت که فورا بعد از انتصابم به عنوان سفیر کره.جنوبی در ایران دیدم؛ عکسی مربوط به مراسم امضای برجام که در آن وزرای خارجه قدرتمندترین کشورها در کنار هم بودند در حالی که دکتر ظریف در وسط این صف ایستاده بود. آن عکس مرا تکان داد. به عنوان یک دیپلمات، به خوبی می.دانم که چقدر برای یک کشور سخت است که حتی یک به یک با ابرقدرت.ها مذاکره.کند. به خودم گفتم این ایرانیانی که با موفقیت کشورهای قدرتمند را متقاعد کردند، همتایان من خواهند بود. احساس ضعف کردم. همچنین با حسادت نه تنها آنچه به.دست آورده بودند را، بلکه چگونگی رسیدن به آن را تحسین کردم. ایران از طریق تعامل به این موفقیت دست پیدا کرد.

در آخرین روزم در تهران، به.خاطر اجلاس مشترک دو کره، بالاخره دوباره احساس غرور می.کنم. در عین حال حس می.کنم که این احساس را مدیون ایرانی.ها نیز هستم چرا که به نظرم تعامل ایران با قدرت.های جهانی برای حل مساله هسته.ای به نوعی در تعامل بین دو کره. نیز نقش داشته است.

تعامل مهم.ترین هدفی بود که من به.عنوان سفیر کره .در ایران بر خود واجب دیدم. من خواهان این نبودم که رابطه بین دو کشور عمدتا با اولویت قرار دادن اهداف اقتصادی و تجاری در جریان باشد. تعامل لزوما محدود به گفتار صرف نیست بلکه نوعی ارتباط معنوی برای به.دست آوردن قلب و روح دوستانت است. رابطه ایران و کره. اغلب در قالب اعداد بزرگ مربوط به حجم تجارت بین دو کشور خلاصه می.شود که این در بهترین حالت برداشتی است که با نوعی سطحی.نگری و خودخواهی همراه است و چشم به جیبتان دارد نه به قلبتان. رابطه.ای با.ثبات و متعادل چراغی بود که من در طول اقامتم در ایران به سمتش رهسپار شدم. مطمئن نیستم که آیا تلاش.هایم به قدر کافی برای پر کردن فاصله جغرافیایی و فرهنگی بین دو کشور موثر بود یا خیر. با این وجود در حال ترک ایران می.توانم به چندین مورد از نشانه.های نتیجه بخش بودن تعاملاتمان اشاره کنم.

محل اقامتم بارها میزبان هنرمندان ایرانی بوده تا آثارشان را به نمایش در.آورند. سفارت کره. هر پنجشنبه به روی عموم برای نمایش فیلم.های کره.ای باز است. حتی در زمینه.های اقتصادی، مکانیزمی تعریف شده تا شرکت.های کوچک و متوسط بتوانند با هم تعاملات فناورانه داشته باشند. با چارچوب قراردادی موافقت شد که به سبب آن هشت میلیارد دلار به پروژه.های بزرگ ایرانی که شرکت.های کره.ای اجازه شرکت در آنها را دارند داده شود. هیچ.کدام از این موارد بدون حمایت متعهدانه نهاد.های مرتبط ایرانی میسر نمی.شد. در طول ماموریتم در اینجا، با ایرانیان دلسوزی همراه بوده.ام که مشتاقانه در هر امری که به کره .مربوط بوده مشارکت داشته و از هیچ کمکی دریغ نکردند. از آنها قدردانی می.کنم.

سه سال پیش وقتی وارد این کشور شدم، این ایرانی.ها را پر از اعتماد به نفس و غرور و انتظار برای آینده.ای دیدم که به دست خودشان از طریق توافق هسته.ای رقم می.خورد. حال که در حال ترک این کشورم، حس می.کنم دوستان ایرانی.ام برای آینده.ای که ممکن است از بیرون بر آنان تحمیل شود، مضطرب و نگرانند. اما من خوشبینم. مذاکرات بین دو کره .شاید موجب اشتیاق بیشتر برای مذاکرات در امور بین.المللی شود. من به ظرفیت دیپلماسی ایرانی که سه سال پیش دنیا را متحیر کرد ایمان دارم. محافظت از قرارداد با دوستان همدل می.توانست راحت.تر از قراردادی باشد که در فضایی متشنج و پر فشار به.دست بیاید. ایران از بیرون، با دیپلماتی که تجربه 30 سال را با خود به دوش می.کشد به.عنوان کشوری با نفوذتر دیده می.شود در مقایسه با آنچه خود ایرانی.ها تصور می.کنند.

وسایلم قبلا به کشورم فرستاده شده و آنچه با خود به همراه دارم لمس کردنی نیست. قلبم آکنده از دین عمیق به ایرانیان، تحسین بلوغ و تفکرشان و مهمان.نوازی بی.مثال و مهربانی.شان است. اگر قلوب مردمان کشورهایمان مانند قلب من این.گونه شیفته شود، تعامل صمیمانه در بینمان گسترش می.یابد و یک رابطه تمام عیار بین ایران و کره. به وجود خواهد آمد.

کیم سئونگ هو
            سفیر_کره_جنوبی

نظر

• تصویری که من از آینده بورس ایران میبینم !

البته کمی غیر واقعی به نظر میاد چون زمانی که قیمت دلار بالا میره معمولا بورس باید روند افزایشی بگیره به دلیل افزایش قیمتها و تورم .

این توهمی که توی ذهن من شکل گرفته، امیدوارم در حد یه توهم باقی بمونه چون اعتقاد دارم هر تحلیلی که منتشر میشه درصد موفقیتش پایین میاد بنابراین با عمومی کردنش سعی دارم محقق نشه !!!

نظر

• چراغ زرد در بازارهای مالی

چراغ زرد در بازارهای مالی

سال گذشته میلادی، شاخص.های مالی در بورس.های بزرگ جهان رشد کردند و افزایش آنها قابل ملاحظه بود. شاخص متوسط صنعتی داوجونز در بورس آمریکا ابتدای امسال به بالاتر از ۲۶ هزار واحد رسید و در بورس.های بزرگ اروپایی و آسیایی نیز شرایط بسیار خوب بود. از چند هفته پیش همزمان با افزایش نوسان شاخص.های مالی در بورس آمریکا و کاهش آنها، پرسش.هایی درباره علل این وضعیت و افق بازارها مطرح شده است در واقع نسبت به تداوم روند رونق تردیدهایی پدید آمده و برخی تحلیلگران به کاهش ۳۰ تا ۴۰ درصدی شاخص.ها در آینده نزدیک اشاره کرده.اند.

برای پاسخ به این سوالات بهتر است به علل رونق بازارها در سال گذشته و عواملی که تا پایان امسال بر رفتار سرمایه.گذاران تاثیر خواهند داشت، اشاره کنیم. سال گذشته استقرار ترامپ در کاخ سفید همزمان با دادن وعده.های مختلف برای رونق اقتصاد آمریکا صورت گرفت. او سه وعده بزرگ مطرح کرد: کاستن از مالیات اشخاص و شرکت.ها، حذف قوانین دست و پاگیر و اختصاص بودجه عظیم برای توسعه زیرساخت.ها. مطرح شدن این وعده.ها بر ریسک.پذیری سرمایه.گذاران افزود و شاخص.های مالی در بورس.های بزرگ جهان رشد کردند. ترامپ تاکنون توانسته از مالیات.ها بکاهد، اما دو وعده دیگر هنوز تحقق نیافته است.

تحلیلگران معتقدند کاهش مالیات.ها عاملی مثبت برای شرکت.هاست و سوددهی آنها را بالا می.برد. تلاش دیگر ترامپ در حوزه کاستن از کسری و کمک به افزایش اشتغال نیروی کار آمریکا بوده است. بدین ترتیب او وارد تنش.های تجاری با شرکای تجاری آمریکا به ویژه چین شده و انتظار می.رود این تنش.ها ادامه پیدا کند. در دیگر نقاط جهان، رونق اقتصادی که به شکل فراگیر مشاهده شده عامل افزایش شاخص.های مالی بوده است اما تحلیلگران معتقدند عواملی وجود دارد که سبب خواهد شد این رونق پایدار نماند. با آنکه نهادهای تحلیلگر معتقدند امسال وضعیت اقتصاد جهان بهتر از سال قبل است، اما به دلایلی که در ادامه بیان خواهد شد، سرمایه.گذاران باید با احتیاط رفتار کنند.

نخستین عامل، ضرورت اصلاح بازارها پس از یک دوره طولانی رونق است. درباره میزان کاهش شاخص.ها دیدگاه.های مختلف مطرح شده است. برخی تحلیلگران بدبین به کاهش ۳۰ تا ۴۰ درصدی شاخص.ها اشاره کرده.اند و معتقدند هم در بازارهای نوظهور و هم در بازارهای توسعه یافته این میزان اصلاح دور از انتظار نیست. از سال ۲۰۰۹ به این سو وضعیت بازارهای مالی مثبت بوده و این دوره طولانی در آینده متوقف و معکوس خواهد شد. البته این کارشناسان اعلام نکرده.اند این اصلاح قطعا رخ خواهد داد بلکه از سرمایه.گذاران خواسته.اند برای چنین اصلاحی آماده باشند. یکی از واقعیت.هایی که سبب می.شود نسبت به اصلاح شاخص.های مالی اطمینان نسبی وجود داشته باشد حرکت بانک مرکزی آمریکا به سمت کاهش برنامه.های حمایتی است. بانک مرکزی آمریکا سال قبل نرخ.های بهره را بالا برد و امسال نیز در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهد داد. بانک.های مرکزی دیگر از جمله بانک مرکزی ژاپن، انگلستان و اروپا نیز در ماه.های آینده از برنامه.های حمایتی خود خواهند کاست زیرا برای مدتی طولانی به تزریق نقدینگی به اقتصاد.ها ادامه داده.اند و اکنون احتمال رشد قابل ملاحظه نرخ تورم وجود دارد. همچنین در حال حاضر بانک.های مرکزی بزرگ در حال استفاده از تمامی ابزارهای حمایتی خود هستند در نتیجه اگر بحران جدید رخ دهد آنها ابزاری برای مقابله با آن ندارند. حرکت به سمت کاهش برنامه.های حمایتی سبب اصلاح شاخص.های مالی خواهد شد.

البته برخی تحلیلگران معتقدند میزان اصلاح شاخص.های مالی اندک خواهد بود. شاخص استاندارد.اند پورز در بورس آمریکا از سال ۲۰۰۹ تاکنون رشد ۲۹۰ درصدی داشته و تداوم این روند بدون استراحت و اصلاح منطقی نیست.عامل دیگری که سبب اصلاح شاخص.های مالی خواهد شد ریسک.هایی است که ساختار تجارت جهان را تهدید می.کند. کارشناسان معتقدند تنش.های تجاری بین چین و آمریکا ادامه پیدا خواهد کرد حتی اگر مذاکرات بر سر یافتن راه رفع اختلافات ادامه یابد. ترامپ سال گذشته میلادی اقدامات متعددی با هدف کاهش کسری تجاری آمریکا انجام داد. او معتقد است پیمان.های تجاری و رویه.های قبلی به زیان آمریکا هستند و باید تغییر کنند. اما اقدامات ترامپ بدون پاسخ و واکنش باقی نخواهد ماند.

از پیش چین اعلام کرده به هر قیمت از منافع ملی خود حفاظت خواهد کرد و نیز کشورهای اروپایی از اقدامات ترامپ ناراضی هستند. اختلال.ها در رویه.های تجاری حداقل برای مدتی به سود شرکت.ها لطمه وارد خواهد کرد. در واقع درباره افت شاخص.های مالی تحت تاثیر این تنش.ها تردیدی وجود ندارد. تدابیر حمایت گرایانه ترامپ با واکنش نهادهای بین.المللی و نیز دولت.های مختلف مواجه شده است. او به دنبال نظمی جدید است که به نفع آمریکا باشد اما تغییرات مورد نظر او سبب هراس سرمایه.گذاران و ابهام درباره آینده شده و این شرایط تداوم پیدا می.کند. چین شریک بزرگ تجاری آمریکا و ده.ها کشور دیگر است و اگر اختلال در وضعیت تجاری چین و آمریکا رخ دهد عملا اقتصاد بسیاری از کشورها تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به این ترتیب دیدگاه اکثر تحلیلگران درباره افق بازارهای مالی این است که شاخص.ها اصلاح می.شوند و اگر اقدامات ترامپ شدت یابد، میزان اصلاح بیشتر خواهد بود.

سی ان بی سی
                دنیای اقتصاد

نظر

• هر نظر مخالفی یا نقدی که در این انجمن بیان بشه حذف میشه؟ و کاربر مربوطه هم بن میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
                    هر نظر مخالفی یا نقدی که در این انجمن بیان بشه حذف میشه؟ و کاربر مربوطه هم بن میشه؟

فرمایشتون کاملا درسته

و به هیچ کاربری در این انجمن اندازه بنده بی احترامی از سوی مدیران وقت نشده

ولی چون دوستان خوب و خاطرات خوبتر در این انجمن دارم از اینرو هفته ای یکبار سری میزنم

عرض کردم مدیران وقت ، چون از نام و تغیرات انها بی اطلاع هستم

موفق باشید
                    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 05-06-2018, 09:39 PM
                    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
                      هر نظر مخالفی یا نقدی که در این انجمن بیان بشه حذف میشه؟ و کاربر مربوطه هم بن میشه؟
                      بخاطر همین رویه هست که فعالیت در این فروم به روزی یک یا دو ارسال ختم شده!!! و همه تقریبا تلگرام و جاهای دیگه را به سایت و فروم نویسی ترجیح می دهند .
                      مدیران یکم استانه تحمل انتقادشونو بالا ببرن بهتره.
                      خودم بن نشم صلوات

روزگار خوش

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                        بخاطر همین رویه هست که فعالیت در این فروم به روزی یک یا دو ارسال ختم شده!!! و همه تقریبا تلگرام و جاهای دیگه را به سایت و فروم نویسی ترجیح می دهند .
                        مدیران یکم استانه تحمل انتقادشونو بالا ببرن بهتره.
                        خودم بن نشم صلوات

روزگار خوش

فروم ایگولد هیچ نظارتی نیست و هیچ کس پست ها رو پاک نمیکنه ! در حالی که به مراتب خلوت تر و سوت و کور تر از اینجاست پس نتیجه میشه گرفت هیچ ارتباطی به این مسائل نداره . کلا وضعیت فـــــارکس به دلیل عدم موفقیت تریدر های ایرانی و ضررهای فراوانی که به همراه داشتن باعث شده فروم های فارکسی و همینطور کانالهای مربوط به فارکـــــس فعالیتی بسیار کم داشته باشند و بیشتر به حواشی بپردازند و اون عده معدود که فعالیت میکن معمولا ای بی هایی هستن برای جذب مشتری های تازه وارد که هنوز از چم و خم این بازار بی اطلاع هستن .

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
                          فروم ایگولد هیچ نظارتی نیست و هیچ کس پست ها رو پاک نمیکنه ! در حالی که به مراتب خلوت تر و سوت و کور تر از اینجاست پس نتیجه میشه گرفت هیچ ارتباطی به این مسائل نداره . کلا وضعیت فـــــارکس به دلیل عدم موفقیت تریدر های ایرانی و ضررهای فراوانی که به همراه داشتن باعث شده فروم های بازارمالی جهانیی و همینطور کانالهای مربوط به فارکـــــس فعالیتی بسیار کم داشته باشند و بیشتر به حواشی بپردازند و اون عده معدود که فعالیت میکن معمولا ای بی هایی هستن برای جذب مشتری های تازه وارد که هنوز از چم و خم این بازار بی اطلاع هستن .

اینجا به دلیل فعالیت یک سری افراد شناخته شده که از طریق این بروکر ساپورت میشن ( حتما مالی نباید باشه ) شلوغتر شده

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
                            فروم ایگولد هیچ نظارتی نیست و هیچ کس پست ها رو پاک نمیکنه ! در حالی که به مراتب خلوت تر و سوت و کور تر از اینجاست پس نتیجه میشه گرفت هیچ ارتباطی به این مسائل نداره . کلا وضعیت فـــــارکس به دلیل عدم موفقیت تریدر های ایرانی و ضررهای فراوانی که به همراه داشتن باعث شده فروم های بازارمالی جهانیی و همینطور کانالهای مربوط به فارکـــــس فعالیتی بسیار کم داشته باشند و بیشتر به حواشی بپردازند و اون عده معدود که فعالیت میکن معمولا ای بی هایی هستن برای جذب مشتری های تازه وارد که هنوز از چم و خم این بازار بی اطلاع هستن .

منظور این نیست که اصلا نظارت نشه بنظرم باید درست و بجا این کار صورت بگیره تا از حاشیه و توهین جلوگیری بشه ولی نه این که استانه صبرمون انقد پایین باشه که با یک ارسال و انتقاد بجا یا نابجا تمام ارسال ها را پاک و کاربر را بن کنیم فک نمی کنم این کار درست باشه.

دقیقا ایگولد هم چون مدیریت درستی نداره کاربر رغبت فعالیت نشون نمی ده چون اصلا نه ثباتی هست نه اینده روشنی و نه مدیریتی.
                            ویرایش توسط ali-66 : https://www.traderha.com/member/23878-ali-66 در ساعت 05-07-2018, 06:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                              منظور این نیست که اصلا نظارت نشه بنظرم باید درست و بجا این کار صورت بگیره تا از حاشیه و توهین جلوگیری بشه ولی نه این که استانه صبرمون انقد پایین باشه که با یک ارسال و انتقاد بجا یا نابجا تمام ارسال ها را پاک و کاربر را بن کنیم فک نمی کنم این کار درست باشه.

دقیقا ایگولد هم چون مدیریت درستی نداره کاربر رغبت فعالیت نشون نمی ده چون اصلا نه ثباتی هست نه اینده روشنی و نه مدیریتی.
                              ================================================== =

متاسفانه مدیران تحمل شنیدن خاطره انهم در قالب الفاظ محترمانه را هم ندارند

در زیر پست دو روز قبل پدر بزرگ گروه ( دکتر موسوی ) هست که به بنده پیام داد که ایشان را بخاطر این پست ممنوع الورود نموده اند
                              و از دوستان بدینوسیله خداحافظی نمود و برای مدیریت ارزوی موفقیت بیشتر

================================================== ======================

پست 4177

به هیچ کاربری در این انجمن اندازه بنده بی احترامی از سوی مدیران وقت نشده

ولی چون دوستان خوب و خاطرات خوبتر در این انجمن دارم از اینرو هفته ای یکبار سری میزنم

عرض کردم مدیران وقت ، چون از نام و تغیرات انها بی اطلاع هستم

نظر

• با سلام،

دوستان لطفا دقت داشته باشید پستهای آی دی arminfar پس از بررسی و دقت زیاد پاک و ایشون بن شدند. هیچ کاربر دیگری از اون زمان بن نشدند.

این آیدی وارد تاپیک های افراد میشد و با شلوغ کاری و بی نظمی و بحث های شخصی و توهین به شخصیت افراد و نحوه کار آنها باعث میشد که تاپیک از راه خودش منحرف بشه. تعداد بسیاری از دوستان در مورد ایشون تذکر داده و مراتب اعتراض خود را به همکاران رساندند. لذا ایشان بر اساس قوانین سایت متاسفانه اجازه فعالیت در این سایت ندارند.

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X