اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط جبل عاملي نمایش پست ها
    كاش همون طور كه اينترنت دنيا را تبديل كرده به يه ده كده ، يه چيزي هم اختراع ميشد تا به همين اندازه دلاي آدما را بهم نزديك ميكرد ، تا بهتر احساس همديگرو درك ميكرديم ، بهتر اخلاق و روحيات همديگرو ميشناختيم . كاش يه دستگاهي ميساختن تا صحت برداشت هامون را از همديگه اعتبار سنجي ميكرد . كاش اصلا بهم ديگه به شك نگاه نميكرديم . آخرشو بگم ، كاش اصلا سوء تفاهم وجود نداشت .
    کاش ف ی ل ت ر وجود نداشت!!!!

گوگل در ایران ف ی ل ت ر شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-24-2012, 03:07 AM
    دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
    2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
    3- آرامش در تریدری
    4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
    5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
    6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
    7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
    8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
    9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
    10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
    11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
    12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
    13- با روحیه ی بد ترید نکن
    14- خودتو گول نزن
    15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
    16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
    17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه؟!!!

گوگل ف ی ل ت ر شد

برای تنبیه دیگران ،ملت خودمان را از دسترسی به اطلاعات محروم میکنیم؟؟؟؟

طنز سال خواهد بود

حالا گوگل تا حدودی جایگزین داره

جی میل رو چه کنیم؟

گوگل و جي*ميل از دسترس خارج شدند

دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از ف ی ل ت ر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از ف ی ل ت ر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست-هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور ف ی ل ت ر مي-شوند.

وي در خصوص مدت زمان فيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور ف ی ل ت ر خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده-اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست-هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-24-2012, 03:06 AM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• "خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت:
        به دليل درخواست-هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور ....مي-شوند."

خدا كنه واقعا درخواست هاي مردمي بوده باشه.....

اين فهيم بودن مردم كشتونده منو.....نميدونم چرا مردم فهم و شعورشون فقط براي اين چيزا سرريز ميشه....؟!!!؟؟!!!؟؟

راستي جالب تر از همش اينه كه خوشبختانه تا الان كه ساعت 01:25 دقيقه بامداد به وقت ايرانه هنوز خبري از فيلتر گوگل و جي ميل نيست.
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-24-2012, 03:04 AM
        Think / Act / Enjoy

نظر

• اینترنت من گوگل رو میاره ولی جی میل رو نه
          جی میل رو با اسمشو نیار باز می کنم !

نظر

• برای من هر دو پخ پخ شدن!!!

پیوندی نمیشه فقط باز نمیشن.

حالا با اسمشو نیار وارد جی میل بشیم خطرناک نیست ؟ از بابت هک شدن اطلاعات در سرورهای مجازی؟

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• يه خبر جالب

با خود گوگل كروم نشد.

تا من نوشتم يه چشم گنده سياه خورد و پخ پخ شد.

الان اين 2 تا رو هم مينويسم پخ پخش ميكنم

با فايرف...ا...ك...س و اونترنت اكسپلورر هنوز ميشه.

چيكار كنم ديكه اينجوري نوشتم شايد چيش نخوره
              Think / Act / Enjoy

نظر

• دیگه اسمشو نیار تنها راه باز کردن جی میل هست.
                طوری بستنش که هیچ اتصالی به جی میل نمیشه.
                روشون نمیشه پیوندیش کنن این کارو میکنن ضایع نشه
                اینجا جهان سوم است ...............

نظر

• برای من که گوگل فیلش تر شد!

و اخباری هم که دارم از گوشه و کنار میشنوم اینه که اینترنت ملی!!!!! هم در راه است!

این مردم مردم ملت ملت یه تعریف های بخصوصی داره که با تعریف من و شما فرق میکنه همیشه!
                  دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                  2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                  3- آرامش در تریدری
                  4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                  5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                  6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                  7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                  8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                  9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                  10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                  11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                  12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                  13- با روحیه ی بد ترید نکن
                  14- خودتو گول نزن
                  15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                  16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                  17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• ....
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-24-2012, 11:45 PM دلیل: خلاف مقررات
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• آرش با اون یارو میشه رفت.

شما نمیتونی؟

اگر نمیتونی لیست سرچها رو برام بفرست هر سرچی 1 دلار هزینه داره برات!!

سرچ تخصصی قیمتش توافقی

فقط سرچ پاک هم داریم!

سرچ ناپاک باید زیر میزی دلارها رو رد کنی بیاد!!

نظر

• پيام جان اگر اطلاعات مهم و حساسي داخل جيميلت داري با اسمشو نيار باز نكن.
                        با اينكه احتمال هك كردنش كمه، چون بايد يكي بيكار باشه تا بياد بشينه همچين كاري بكنه كه جيميل يه نفر رو نشونه بگيره و بطور تصادفي هكش كنه.
                        ولي با اين حال حواست جمع باشه بهتره.
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام دوستان عزیز
                          یه سوال اگه اینترنت ملی راهندازی بشه ایا امکان ترید کردن وجود دارد یا باید با خطوط ایرانسل یا همراه اول کانکت شد وترید کرد
                          منظورم اینکه که یعنی متا تریدر (پلتفرم)فعال میشه؟
                          عجب روزگاری شده باید دیگه بذاریم و بریم به ناکجا اباد
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• "آدرس بار" گوگل کروم کار میکنه برای سرچ

نظر

• آره پيام با گوگل كروم كار ميكنه
                              خود گوگي جون فيلتر شده
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                                سلام دوستان عزیز
                                یه سوال اگه اینترنت ملی راهندازی بشه ایا امکان ترید کردن وجود دارد یا باید با خطوط ایرانسل یا همراه اول کانکت شد وترید کرد
                                منظورم اینکه که یعنی متا تریدر (پلتفرم)فعال میشه؟
                                عجب روزگاری شده باید دیگه بذاریم و بریم به ناکجا اباد
                                یک سری بروکر هستند که تلفنی اردر ثبت میکنند! برای چارت هم باید به سایتهای داخلی مراجعه کنید و قیمتهارا یادداشت کنید و خودتان به شیوه نیاکان!! چارت را رسم کنید.

صفایی داره برای خودش ...

ثبت اردر تلفنی شوخی نبود ولی کل داستان شوخی هست!

نظر

پردازش ...
                                X