اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sayande نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    من روی جفت ارز usdrub این کار رو میخاستم انجام بدم ولی نشد. اختلاف قیمت زیادی هم با قیمت مارکت بود ولی نمیدونم چرا نشد

میزان اسپرد زیاد است . شما باید پندینگ اوردر را در فاصله بیشتری قرار بدید . برای همین عمل نکرده .

نظر

• یه سوال فنی. تو بورس ایران وقتی حقوقی تو منفی كد به كد میزنه به حقیقی نشونه چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
        میزان اسپرد زیاد است . شما باید پندینگ اوردر را در فاصله بیشتری قرار بدید . برای همین عمل نکرده .
        ممنونم

نظر

• سلام دوستان

خوب بالاخره دوران اسارت من تموم شد و برگشتم
          جرمم هم پستهای تحریک آمیز و تخریبی بود!
          تو این چند ساله تعداد کاربرای سایتهای ف ا ر ک س نزولی بوده
          دلیلش هم با تجربه ها بودن که اومدن و گفتن این راه رو نرید آخرش دره است
          حالا نمیدونم این کجاش تخریبه؟
          البته اینو قبول دارم مدیران اینجا هم باید نگران مدیریت خودشون باشن،اگه اینجا نباشه دیگه مدیری هم نخواهد بود!
          فقط یه چیز جالب هم بگم
          طرف که اسم استاد رو یدک میکشه یه گراف بی ارزش گذاشت و من گفتم این ارزشی نداره و بعد بن شدم
          چند روز بعد یه پست از این به اصطلاح استاد دیدم که شروع کرده بود به تعریف و تمجید از این سایت و مدیرا و...
          درآخر بگم که من از بن شدن نمیترسم و به همین روال ادامه خواهم داد
          موفق باشید و پر پیپ!!!

نظر

• ...
            ویرایش توسط Anahita77 : https://www.traderha.com/member/21801-anahita77 در ساعت 04-25-2016, 02:35 PM

نظر

• http://www.childf.com/em3/default.aspx

نظر

• درود....

متاسفانه باخبر شدم شب گذشته والده مکرم جناب آقای سعید حاج حیدری فوت نمودند.

ضمن عرض تسلیت و طلب صبر برای ایشان. دوستان به دیگران هم اطلاع رسانی بفرمایند.

تشکر....
                من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                  درود....

متاسفانه باخبر شدم شب گذشته والده مکرم جناب آقای سعید حاج حیدری فوت نمودند.

ضمن عرض تسلیت و طلب صبر برای ایشان. دوستان به دیگران هم اطلاع رسانی بفرمایند.

تشکر....
                  ===
                  جناب حاج حیدری تسلیت بنده را پذیرا باشید امیدوارم خداوند به شما صبر و به مادر مرحومه شما اجر جزیل عطا فرماید و ایشان را با حضرت زهرا(س) همنشین بفرماید.
                  جناب صمدالدین اگر با جناب حاج حیدری ارتباط حضوری دارید از طرف بنده هم به ایشان تسلیت عرض بفرمایید.
                  با تشکر
                  ارادتمند حسین عباس زاده

نظر

• سلام
                    دوستان من یه مشکلی با اندیکاتورهای هایکن آشی و هایکن آشی اسموس دارم و اونم اینه که وقتی قطر یا رنگ کندلها رو تغیر میدم ثابت نمیمونه و با یه تغییر تایم فریم برمیگرده به حالت اول!!
                    کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه؟
                    ممنون
                    هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• معروف است که یوزپلنگ از هر ده بار تلاش برای شکار، تنها در یکی از آنها موفق می شود. وقتی یوزپلنگ نُه بار تلاش می کند و نتیجه نمی گیرد با خود نمی گوید که من برای این کار ساخته نشده ام، من شکارچی نیستم، بهتر است بروم علف بخورم. او برای دهمین بار نیز تلاش می کند. او آنقدر تلاش می کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. اگر ناملایمات مسیر تو را خسته کردند از تلاش دست برندار، زیرا تو هیچ وقت نمی دانی تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ای. یادت نره که هیچ موفقیتی بدون درد و رنج نیست.
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با سلام
                        دوستام من یه سوال راجع به اندیکاتور هایکن آشی اسموس داشتم.
                        تو اندیکاتور گاهی اوقات شاهد هستیم شادوها سبز و خود کندل قرمز هستش یا برعکس علت چی هست؟(یا اینکه گاهی اوقات شادو بلند و کتدل کوتاه یا برعکس هست دلیلش چیه؟)
                        ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره منو رو راهنمایی کنه.
                        با تشکر

نظر

• مصاحبه با مشتریان موفق
                          با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران عزیز

به منظور اطلاع رسانی از خدمات بروکر و ارتقای سطح اطلاعات کاربران تصمیم گرفتیم که از مشتریان موفق بروکر که دارای معاملات سود ده خوبی هستند مصاحبه هایی به عمل آوریم و از انها در مورد شیوه معاملاتشان و نظرشان در مورد خدمات بروکر سوالاتی بپرسیم تا در صورت تمایل در مورد استراتژی یا شیوه ترید خود و میزان رضایت مندی خود از بروکر توضیحاتی را برای کاربران تالار گفتگو ارائه دهند.

اولین مصاحبه را با یکی از مشتریان محترم که در طی روز 15 آوریل 2013 موفق به کسب 165% سود شدند انجام داده ایم که در ذیل به حضور شما دوستان و همراهان گرامی عرضه میشود.

با تشکر از شما
                          از مشتریانی مصاحبه کنید که یک حساب رو تونسته باشند حداقل 3 سال در سود نگه دارند و برداشتهای مکرر نیز داشته باشند.
                          یک سوال هم داشتم:
                          از سال 2013 تا الان فقط همین سه نفر مشتری موفق رو داشتید؟ یا اینکه همین سه نفر حاضر شدند با شما مصاحبه کنند؟

پ.ن:
                          در اون تاپیک امکان درج پست نبود به همین خاطر اینجا پست گذاشتم.
                          ویرایش توسط حسـین : https://www.traderha.com/member/5297-حسـین در ساعت 05-05-2016, 03:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Target نمایش پست ها
                            با تشکر از شما
                            از مشتریانی مصاحبه کنید که یک حساب رو تونسته باشند حداقل 3 سال در سود نگه دارند و برداشتهای مکرر نیز داشته باشند.
                            یک سوال هم داشتم:
                            از سال 2013 تا الان فقط همین سه نفر مشتری موفق رو داشتید؟ یا اینکه همین سه نفر حاضر شدند با شما مصاحبه کنند؟

پ.ن:
                            در اون تاپیک امکان درج پست نبود به همین خاطر اینجا پست گذاشتم.
                            منم میخواستم در همین مورد سوالاتی بپرسم که دیدم تو اون تاپیک نمیشه پست گذاشت،دلیلش رو مدیران محترم میدونن برا همین اجازه نوشتن مطلب رو نمیدن
                            منم میخوام در این مورد شفاف سازی بشه
                            اگه این فقط یه راه برا تبلیغات بروکر هست که به نظر من راه درستی نیست و راههای بهتری هست
                            حالا اگه فرض کنیم این مصاحبه راست باشه و اصلا همچین تریدرایی وجود داره چرا استیتمنت همون موفقیتهای مورد بحث قرار داده نشده؟
                            معمولا قشر تریدر از حداقل سواد و آگاهی برخوردارند،آیا بهتر نیست یه مقدار شفاف تر بحث بشه؟
                            مثلا چرا من رو بن کردند مدیرا در مقابل حرفی که حق با من بود؟
                            چرا فرصت بحث و تبادل نظر البته با رعایت ادب و احترام متقابل داده نمیشه؟

نظر

• عجب تبلیغاتی!! من دیگه حرفی برای گفتن ندارم!!

آموزش بازار بازار تبادلات ارزی در یک ساعت با بهترین استراتژی

دیگر نگران بیکاری و بی پولی نباشید در کلید بازار تبادلات ارزی یک ساعت به شما آموزش داده می شود و شما شاهد سود های باور نکردنی از بازار عظیم جهانی بازار تبادلات ارزی خواهید بود.این یک شعار نیست واقعیت است.

شماره تماس.............
                              ویرایش توسط ناشی : https://www.traderha.com/member/16165-ناشی در ساعت 05-08-2016, 12:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                                سلام و درود
                                در اینجا تصمیم دارم روش ترید سه مرحله ای که بر گرفته شده از روش مارتینگل می باشد را توضیح دهم . به دلیل اینکه کل مطالب در چند پست خلاصه میشود تاپیک مجزایی را اختصاص ندادم و چون با موضوع این تاپیک سنخیت دارد در همین تاپیک عرضه میگردد .
                                فقط از دوستان عزیز و سروران گرام تقاضا دارم به دلیل نام مارتینگل از به حاشیه کسیدن تاپیک خودداری نمایند . ارائه این روش صرفا" جهت ارائه تجربیات بوده و هیچ تعصبی بر مثبت بودن و نبودن روش نداشته و هیچ اصراری بر استفاده از این روش نمی باشد . لذا در صورتیکه پستی دال بر حاشیه سازی درج گردد از جواب دادن معذور هستم و برای اینکه جواب ندادن من دال بر بی ادبی نباشد خواهشمندم از درج کردن پستهای تایید و تکذیب خودداری نمایید . و تصمیم بر استفاده مثبت و یا منفی را بر عهده اشخاص خواننده قرار دهیم .
                                از پست بعدی با درج نمونه و روش ترید به باز کردن موضوع می پردازیم . و به احتمال زیاد این پستها آخرین ارائه تجربیات من در خصوص ترید در فروم خواهد بود و امیدوارم که بتونه برای دوستان مفید واقع شود .
                                جناب یزدی سپاس فراوان بابت به اشتراک گذاری تجربیات ارزشمندتان
                                سوالی داشتم و اینکه استفاده از این نوع روش مارتینگل در معاملات از نظر آمار و احتمالات چه کمکی به تریدر می کند؟ آیا محاسباتی در این زمینه انجام شده؟
                                ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 05-13-2016, 05:47 PM

نظر

پردازش ...
                                X