اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• میلیاردرهای جهان

۱- کارلوس اسلیم – مکزیک – میزان دارایی ۷۴ میلیارد دلار

ثروتمندترین فرد جهان، کارلوس اسلیم مکزیکی است. وی در سال گذشته میلادی سرمایه گذاری فراوانی در زمینه انرژی و معدن در کشور کلمبیا انجام داده است و سود سرشاری نیز کسب کرده است.
    اسلیم ۷۱ ساله صاحب کمپانی تلمکس، در زمینه مخابرات و ارتباطات مشغول به کار است. وی در زمره افراد قدرتمند جهان با رتبه بیست و یک نیز قرار دارد. کارلوس اسلیم صاحب شش فرزند است و در مکزیکوسیتی زندگی می کند. همسرش نیز از وی جدا شده است.
    ۲- بیل گیتس – آمریکا – میزان دارایی ۵۶ میلیارد دلار
    بیل گیتس از موسسان و مدیر سابق کمپانی بزرگ مایکروسافت است. وی هم اکنون مدیر موسسه نیکوکاری بیل و آماندا گیتس است که به انجام فعالیت های خیرخواهانه در جهان مشغول است. بیل گیتس ۵۵ ساله بزرگترین فرد کمک کننده مالی به امور بشر دوستانه نیز شناخته می شود و کمک های فراوانی در زمینه ریشه کن کردن بیماری فلج اطفال و ایدز بویژه در قاره آفریقا کرده است. کارشناسان مالی اعتقاد دارند در صورتی که وی از ثروت شخصی اش در زمینه فعالیت های خیرخواهانه خرج نمی کرد، هم اکنون پروتمندترین فرد دنیا بود. وی دهمین فرد قدرتمند جهان شناخته می شود و به همراه همسر و سه فرزندش در ایالت واشنگتن زندگی می کنند.
    ۳- وارن بافت – آمریکا – میزان دارایی ۵۰ میلیارد دلار
    وارن بافت ۸۰ ساله مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکت برکشایر هاتاوی است. فعالیت اصلی برکشایر هاتاوی ارائه انواع خدمات بیمه مانند بیمهٔ اموال و تلفات جانی، بیمه مجدد و بسیاری از انواع بیمه*های نامتعارف است.
    وارن بافت مدتی در بورس سرمایه گذاری کرده بود و سپس وارد صنعت بیمه شد. کمپانی وی در حال حاضر کارهای مختلفی را شامل تولید آبنبات، اثاثیه منزل، دایرةالمعارف*ها، جاروبرقی، فروش جواهرات، انتشار روزنامه، تولید و پخش یونیفرم، ساخت، وارد کردن و پخش کفش نیزانجام می*دهد. وی صاحب سه فرزند است و در ایالت نبراسکا زندگی می کند. همسرش نیز از او جدا شده است.
    ۴- برنارد آرنالت – فرانسه – میزان دارایی ۴۱ میلیارد دلار
    آرنالت ۶۲ ساله مدیر شرکت لوئیس هنسی است که در زمینه تولید مبلمان و اثاثیه لوکس فعالیت دارد. وی با سرمایه گذاری در زمینه تولید وسایل راحتی و فروش آنها در سرتاسر دنیا به سود سرشاری رسیده است. وی صاحب پنج فرزند است و به همراه همسرش در پاریس زندگی می کند. وی همچنین در لیست افراد قدرتمند جهان مقام چهل و سوم را دارد.
    ۵- لاری الیسون – آمریکا – میزان دارایی ۳۹٫۵ میلیلرد دلار
    لاری الیسون ۶۶ ساله موسس کمپانی نرم افزاری اوراکل است. نرم افزار اوراکل، بزرگترین نرم افزار پایگاه داده در دنیا محسوب می شود که اکثر شرکتها و کمپانی های معروف دنیا از آن برای ثبت داده ها استفاده می کنند. وی به همراه همسرش در ایالت کالیفرنیا زندگی می کند و دارای دو فرزند است.
    ۶- لاکشمی میتال – هند و انگلیس – میزان دارایی ۳۱٫۱ میلیارد دلار
    لاکشمی میتال ۶۰ ساله، بازرگان هندی – انگلیسی و موسس کمپانی آرسلورمیتال، دارای یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید فولاد است. وی در رده چهل و چهارم افراد پرقدرت دنیا نیز هست و به همراه همسر و دو فرزندش در لندن زندگی می کند.
    ۷- آمانسیو اورتگا – اسپانیا – میزان دارایی ۳۱ میلیارد دلار
    موسس ۷۴ ساله اسپانیایی کمپانی تولید لباس زارا، با کسب سود سرشار در رده هفتمین فرد ثروتمند دنیا شناخته شده است. کمپانی زارا، فروشگاه زنجیره*ای لباس است که در سال ۱۹۷۵ توسط وی در اسپانیا کار خود را شروع کرد. زارا حدود ۱۰۵۸ فروشگاه در ۶۸ کشور دارد و مساحت هر فروشگاه حدود ۱۵۰۰ متر مربع است. وی دارای سه فرزند است و به همراه همسرش در مادرید زندگی می کند.
    ۸- ایک باتیستا – برزیل – میزان دارایی ۳۰ میلیارد دلار
    باتیستای ۵۴ ساله با تاسیس شرکت یی.بی.ایکس و فعالیت در زمینه استخراج معدن و نفت، توانست سود سرشاری نصیب کمپانی خود کند. وی در رده پنجاه و هشتمین افراد قدرتمند جهان نیز هست و به همراه دو فرزندش در ریودوژانیره برزیل زندگی می کند. همسرش چندی پیش از وی جدا شد.
    ۹- موکش آمبانی – هندوستان – میزان دارایی ۲۷ میلیارد دلار
    آمبانی ۵۳ ساله موسس و مدیر شرکت ریلاینس، عمده سود شرکت خود را از راه سرمایه گذاری در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز بدست آورده است. وی ساکن بمبئی است و به همراه همسر و سه فرزندش این کمپانی را اداره می کنند. وی در رده سی و چهارمین افراد قدرتمند جهان قرار دارد.
    ۱۰- کریستی والتون – آمریکا – ۲۶٫۵ میلیارد دلار
    تنها زن در لیست ده پروتمند جهان، کریستی والتون ۵۶ ساله مدیر فروشگاه های زنجیره ای وال-مارت است. کمپانی وال-مارت از پدرش به ارث رسیده و وی توانسته فعالیت شرکت را رونق ببخشد و هم اکنون در بسیاری از کشورهای جهان شعبه دارد. وی صاحب یک فرزند است و در ایالت وایومینگ زندگی می کند و همسرش نیز از او جدا شده است.

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• پنـج دلیـل خـوب برای مصـرف تـخم مـرغ

بر خلاف گذشته که تخم مرغ به عنوان یک ماده غذایی نامناسب تلقی می*شد امروزه متخصصان معتقدند که این "بیضی خوشمزه" ارزش غذایی زیادی دارد و بطور کلی تخم مرغ برای سلامتی بدن بسیار مفید است. در مطلب پیش رو پنج دلیل خوب برای مصرف تخم مرغ را حضور شما دوستان پرشین استار ارائه می*دهیم و تصمیم را به عهده*ی خودتان می*گذاریم که از این ماده*ی غذایی مفید استفاده کنید یا نه. ولی در عین حال توصیه می کنیم تخم مرغ را به صورت کامل مصرف کنید زیرا 90 درصد کلسیم و آهن آن در زرده*ی آن و نصف پروتئین*های آن در سفیده می*باشد.

اگر علاقه*ی چندانی به تخم مرغ ندارید و این ماده*ی غذایی را از برنامه*ی غذایی*تان حذف کرده*اید این 5 دلیل تلنگری خواهد بود تا نظرتان راجع به آن عوض شود. پس لطفا با ما همراه باشید ...

1. تخم مرغ سرشار از ویتامین است

همین تخم مرغ کوچک حاوی ویتامین*های ضروری متفاوتی است که برای سلامت بدن لازم هستند از قبیل:
      ویتامین B2 که باعث می*شود بدن مواد غذایی را به انرژی تبدیل کند.
      ویتامین B12 که برای تولید گلبول*های قرمز ضروری است.
      ویتامین A یا همان رتینول که قوه*ی بینایی را تقویت می*کند.
      ویتامین E که با رادیکال*های آزاد مبارزه می*کند. رادیکال*های آزاد به سلول*ها و بافت*های بدن آسیب می*زند که دلیل اصلی ابتلا به سرطان است. باید بدانید که ویتامین A و B2 همچنین برای رشد مفیدند. حتماً به کودکانتان تخم مرغ بدهید. مصرف تخم مرغ برای رشد آن*ها بسیار مفید است.

2. تخم مرغ همیار لاغری است

حتماً تعجب کردید؟ تخم مرغ را چه به لاغری؟ بدون شک پیش از این بارها شنیده*اید که تخم مرغ باعث چاقی می*شود یا برای سلامتی مضر است. اما باید بدانید که نتایج پژوهشی که در Rochester Center for Obesity Research انجام شده نشان می*دهد مصرف تخم مرغ برای صبحانه باعث می*شود که 400 کالری کمتری دریافت کنید. این میزان کاهش کالری به این معنی است که در ماه 1.3 کیلو گرم وزن کم می*کنید.
      احتمالاً دلیل این مسئله این است که تخم مرغ احساس سیری طولانی مدتی تولید می*کند و بعد از خوردن آن شما نیازی به مصرف میان وعده احساس نخواهید کرد. درست است که تخم مرغ حاوی کلسترول است اما هیچ دلیل قانع کننده*ای وجود ندارد که تخم مرغ میزان کلسترول خون را افزایش می*دهد.

3. تخم مرغ سرشار از مواد معدنی ضروری است

تخم مرغ سرشار از آهن، روی و فسفر است که بدن به آن*ها نیاز فراوانی دارد. خانم*ها بعد از عادت ماهیانه این مواد معدنی را از دست می*دهند و باید آن را جبران کنند در غیر اینصورت کمبود این مواد باعث ایجاد احساس خستگی در آن*ها شده و زود رنج و پرخاشگر می*شوند. محققان دانشگاه Caroline du Nord فرانسه مشاهده کرده اند که یکی از ترکیبات زرده*ی تخم مرغ به نام کولین choline احتمال ابتلا به سرطان سینه را به میزان 24 درصد کاهش می*دهد. روی یا همان زینک یکی از عناصر ضروری است که سلامت سیستم ایمنی بدن را تضمین می*کند و باعث می*شود بدن مواد غذایی مصرفی را به انرژی تبدیل کند. فسفر یک نقش کلیدی در تأمین سلامت استخوان*ها و دندان*ها ایفا می*کند. علاوه بر این تخم مرغ حاوی ید نیز هست که برای هورمون*های تیروئید حیاتی محسوب می*شود و سلنیوم موجود در آن، آنتی اکسیدانی است که در مقابله با سرطان موثر عمل می*کند.

4. تخم مرغ کالری کم و پروتئین خوبی دارد

یک عدد تخم مرغ متوسط 70 تا 85 کالری و 6.5 گرم پروتئین دارد. سه عدد تخم مرغ (210 تا 225 کالری) حاوی 19.5 گرم پروتئین است. زنان به طور متوسط روزانه به 50 گرم پروتئین نیاز دارند. یعنی اینکه 3 عدد تخم مرغ نیمی از نیازهای روزانه*ی آن*ها را تأمین می*کند. البته توجه داشته باشید که نیاز به پروتئین در افراد مختلف با توجه به وزن و میزان فعالیت*های روزانه*ی آن*ها متفاوت است و لازم نیست همه نیازهای یک فرد به پروتئین فقط با یک ماده غذایی تامین شود. توصیه می*کنیم برای شناخت میزان نیازتان با پزشک مشورت کنید. یک بشقاب املت با 3 عدد تخم مرغ به همراه نان کافی است تا چندین ساعت احساس سیری کرده و نیازی به خوردن غذا احساس نکنید.

5. تخم مرغ با سرطان سینه مقابله می*کند

نتایج پژوهشی که در سال 2003 در دانشگاه هاروارد انگلیس انجام شد نشان می*دهد نوجوانانی که روزانه 3 عدد تخم مرغ مصرف می*کنند در سنین بزرگسالی کم*تر به سرطان سینه مبتلا می*شوند. در سال 2005 پژوهش*های دیگری انجام شد و محققان ثابت کردند زنانی که در هفته 6 عدد تخم مرغ می*خورند 44 درصد کمتر از زنانی که در هفته 2 عدد یا کمتر تخم مرغ می*خورند به سرطان سینه مبتلا می*شوند.
      در آوریل سال 2008، محققان دانشگاه Caroline du Nord فرانسه مشاهده کردند که یکی از ترکیبات زرده*ی تخم مرغ به نام کولین choline احتمال ابتلا به سرطان سینه را به میزان 24 درصد کاهش می*دهد. مصرف دو عدد تخم مرغ برای صبحانه نصف نیاز روزانه*ی بدن را به این ماده تأمین می*کند.

و اما یک خاصیت درمانی معجزه آسا از تخم مرغ

روایت زیر را که مرور خواهید کرد یکی از دوستان در گروه اونو تهیه کردند و فرستادند که به نوعی آموزش استفاده از تخم مرغ برای درمان سوختگی هست. لطفا این نوشته رو از دست ندید :

در افغانستان سوختم و دو ماه جهنمی رو در تهران گذروندم. روزهایی که از زور درد و ناراحتی مرگ خودم رو آرزو می کردم. پس این مطلب رو با کمال میل ترجمه می کنم و از تو، دوست من، که اونقدر ارزش داشتی که وقتم رو برای آگاه کردن تو صرف کردم، استدعا دارم از ارسال این ایمیل به دوستان خودت خودداری نکنی. تنبلی بخرج نده و حتما برای بقیه بفرست. شاید ندونی که درد سوختن یعنی چی و امیدوارم هرگز ندونی ...

درمان معجزه آمیز سوختگی
      مرد جوانی مزرعه اش رو با سم آفت کش سمپاشی می کرد و می خواست بدونه که چقدر از سم در مخزن باقی مونده. درپوش رو برداشت و فندک رو روشن کرد. بخار بلند شده از سم آتش گرفت و سراسر بدن اونو در بر گرفت. اون از روی تراکتور پائین پرید و فریاد زد. زن همسایه با حدود 10 تخم مرغ از خونه بیرون دوید و در عین حال فریاد می کشید "تخم مرغ بیارید". او تخم مرغها رو شکست و سفیده رو از زرده جدا کرد". وقتی آمبولانس رسید و مسئولین کمک های اولیه مرد جوان رو دیدن پرسیدن "کی این کارو کرده؟" همه به اون زن اشاره کردن و مامورین به اون زن تبریک گفتن. "شما صورت اونو از نابود شدن نجات دادین". در انتهای تابستان مرد جوان دسته گلی به اون زن تقدیم و از اون تشکر کرد. صورتش مثل صورت یک بچه صاف شده بود.

در ذهن داشته باشین که این روش درمان شامل آموزشهای مامورین آتشنشانی هم هست. کمک های اولیه شامل پاشیدن آب سرد بر سطح صدمه دیده و کاهش درجه حرارت برای جلوگیری از سوختگن لایه های زیرین پوسته. بعد سفیده تخم مرغ رو روی اون نقطه پخش کنید.

زنی که قسمت زیادی از دستش رو با آب جوش سوزانده بود، با وجود درد زیاد، آب سرد روی دستش ریخت (که خیلی هم دردناکه. من کشیدم می دونم) دوتا تخم مرغ رو شکست و زرده رو از سفیده جدا کرد، کمی اونها رو هم زد، و دستش رو در سفیده فرو برد. سفیده روی دستش خشکید و لایه ای روی دستش کشیده شد. بعداً یاد گرفت که سفیده تخم مرغ یک کولاژن طبیعیه و در تمام بعد از ظهر هر یک ساعت لایه دیگری بر لایه های فبلی افزود. در بعد از ظهر دیگه دردی احساس نمی کرد و روز بعد بسختی میشد اثری از سوختگی دید. 10 روز بعد، هیچ اثری باقی نمونده و پوست رنگ طبیعی شو بدست آورده بود. نواحی سوخته شده به لطف کولاژن موجود در سفیده تخم مرغ که پر از ویتامینه کاملاً ترمیم شده بود.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• درودمن در خصوص مشکلی که در سایت دارم سوالی را در قسمت سوالات عمومی مطرح کردم که متاسافانه هیچ پاسخی از سوی مدیران فروم داده نشد انتظار می رود مسئولین انجمن توجه بیشتری به مطالب طرح شده اعضا داشته باشند و در بعضی از قسمتها مطالب اعضا باید به تایید مدیریت برسه چرا ؟؟؟مثلا در همان سوالات عمومی یا پلت فرم پرسپولیس این مفهومی خوبی نداره اعضا باید آزادی را برای نوشتن داشته باشن و در صورت طرح موضوعات و مطالب نامربوط آن پست حذف و یا انتقال پیدا کند

نظر

• نوشته اصلی توسط payammm نمایش پست ها
          سلام
          من اینجا تازه وارد هستم و مشغول گشتن توی انجمن
          اینجا تالار روانشناسی نداریم ؟؟؟
          چطوری پیام عزیز؟
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
            درودمن در خصوص مشکلی که در سایت دارم سوالی را در قسمت سوالات عمومی مطرح کردم که متاسافانه هیچ پاسخی از سوی مدیران فروم داده نشد انتظار می رود مسئولین انجمن توجه بیشتری به مطالب طرح شده اعضا داشته باشند و در بعضی از قسمتها مطالب اعضا باید به تایید مدیریت برسه چرا ؟؟؟مثلا در همان سوالات عمومی یا پلت فرم پرسپولیس این مفهومی خوبی نداره اعضا باید آزادی را برای نوشتن داشته باشن و در صورت طرح موضوعات و مطالب نامربوط آن پست حذف و یا انتقال پیدا کند

سلام و عرض و ادب

ابتدا پوزش ما را بپذیرید.حجم کاری ما به گونه است که ممکن است در پاسخ به سوالات فرصت مناسب به زودی حاصل نشود.در مورد مشکل تشکر این مشکل به صورت عمومی وجود ندارد فکر میکنم مشکل از مرورگر شما باشد.

در مورد پست های مدیریتی هم وضعیت به همین گونه است. یعنی ما میخواهیم پست ها زمانی نمایش داده شوند که همزمان با پاسخ ما به ان باشد و باقی ماندن یک پست بدون جواب برای مدت طولانی وجه خوبی ندارد.

نظر

• ماشا الله بعضی از افراد خودشون یک سایت کامل هستند!!

گوناگونی مطالبی که نیما پیگیر بوده و نظر و ایده هم داره در موردشون در چند ساعت....!!!!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• پیام؛

نوشتن بر تجربه می افزاید چون سوالاتی را ایجاد می کند که مجبورت می کند فکر کنی!

راستی بزودی یک بمبی منفجر میکنیم تا سر و صدای زیادی در فروم ایجاد شود و شور و حرارت جالب توجه شود!
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• بله در نوشتن برکاتی هست که تا کسی اهلش نباشه متوجه نیست.

نیما جان قربونت

اگر بمبش خیلی خطریه ما کاسه کوزمون رو جمع کنیم بریم پناه بگیریم؟!!

در چه زمینه ای قراره بمب بترکونین؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• یه شعر از دفتر دوم مثنوی کپی کردم فونتش ریخت بهم. هر چقدر ادیت کردم درست نشد آخر پاکش کردم !
                    ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 08-24-2012, 01:44 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                      یه شعر از دفتر دوم مثنوی کپی کردم فونتش ریخت بهم. هر چقدر ادیت کردم درست نشد آخر پاکش کردم !
                      سلام آرش
                      از قسمت بالای همین صفحه فولدر (past a plain text) رو باز کن متن رو اینجا paste کن دیگه نیازی به هیچ فند خاصی نداری.از فند داخلی برنامه استفاده میکنه.
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

• یک فيلسوف ?? مى گويد :*

وقتی من به دنیا اومدم پدرم ۳۰ سالش بود. یعنی سنش ۳۰ برابر من بود
                        وقتی من ۲ ساله شدم، پدرم ۳۲ ساله شد یعنی ۱۶ برابر من
                        وقتی من ۳ ساله شدم پدرم ۳۳ ساله شد یعنی ۱۱ برابر من
                        وقتی من ۵ ساله شدم پدرم ۳۵ ساله شد یعنی ۷ برابر من
                        وقتی من ۱۰ ساله شدم پدرم ۴۰ ساله شد یعنی ۴ برابر من
                        وقتی من ۱۵ ساله شدم پدرم ۴۵ ساله شد یعنی ۳ برابر من
                        وقتی من ۳۰ ساله شدم پدرم ۶۰ ساله شد یعنی ۲ برابر من

می ترسم اگه ادامه بدم ازپدرم بزرگتر بشم
                        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                        account demo

نظر

• جان راکفلر ( John D. Rockefeller) متولد ۱۸۳۹-۱۹۳۷، 1316-1218 خورشیدی، سرمایه دار بزرگ تاریخ آمریکا بود.

جان دی. راکفلر یک امپراتوری نفتی را بنا کرد. رقبایش را به خاک سیاه مینشاند، با این حال یکشنبه ها هم به کلیسا می رفت.داستان زندگی جان دی. راکفلر در واقع ٣٠٣ سال قبل از تولدش شروع شد، یعنیزمانی که گروهی باور کردند خدا با صاحبان پول است. این اتفاق در سال ١۵٣۶ میلادیروی داد و مکان آن نیز شهر بازل سوئیس بود. یوهانس کالوین در نوشته های خویش ازروح هایی فقیر سخن به میان آورد که از همان آغاز تولد جهنم برایشان تعیین شده است.او همچنین گروهی را ذکر کرد که برای ثروتمند شدن برگزیده شده اند.کالوین مدتی بعد مرد، اما کالوینیست ها همچنان به حیات خود ادامه دادند. آنها می گفتند خدابه کسانی که زرنگ و صرفه جو باشند پاداش می دهد. بدین ترتیب همان چیزی پدید آمد کهماکس وبر، جامعه شناس آلمانی، بعدها آن را روح کاپیتالیسم نامید. ثروت اندوزی بویتعفن خود را از دست داد. به عبارت دیگر چنین گفته می شود که کسب ثروت در طول دورانزندگی نمی تواند دلیلی برای نگرانی پیرامون حیات پس از مرگ باشد. هیچ چیز نمیتوانست بیش از این موضوع انگیزه و جاذبه برای کار و ثروت اندوزی ایجاد کند.از پدر به پسر، از برادر به همسایه ـ ایده جدید مرزهای کشورها، اقیانوسها و قرن ها را درنوردید. این ایده پیشه وران، تجار، کشاورزان و کارخانه داران رادر ید قدرت خویش گرفت و بالاخره روح و روان مردی را تسخیر کرد که در هشتم ژوئیه١٨٣٩ در آمریکا و در شهر کوچکی به نام ریچفورد واقع در ایالت نیویورک به دنیا آمد.این مرد وقتی که نوجوانی کم سن و سال بود شیرینی تهیه می کرد و با فروش آن بهخواهر و برادرهایش سود به دست می آورد. این مرد هر سال روزی را که اولین شغلش راکسب کرد جشن می گرفت. این مرد می گفت: وظیفه پول در آوردن، وظیفه ای الهی است. باید از نهایتتوانایی های خود در این زمینه بهره ببریم. این مرد قرار بود ثروتمندترین مرد کرهزمین شود. نام اوجان داویسون راکفلر بود.محیط پیرامون وی را منطقه وحشی شرق آمریکا تشکیل می داد، آن هم در میانه قرننوزدهم. میلیون ها مهاجر از سراسر دنیا روانه کشور شده بودند و می خواستند زندگیکنند. جایی که تا دیروز تنها درختان رشد می کردند، به یک باره خانه و کارخانه هاسر برآوردند. کالسکه ها به حرکت در آمدند و ماشین های بخار سوت کشیدند. در بحبوحهچنین وضعیتی پدر جان فروشنده ای دوره گرد بود که بعضی مواقع در روستاها خودش راپزشک جا می زد و به مردم نادان و بینوا هرگونه اشربه و خوراکی ای را به جای دارومی فروخت. مادر جان هم دهقان زاده ای پرهیزگار و عابد بود که بچه هایش را با انجیلو ترکه چوب تربیت می کرد. این زوج چهار پسر و دو دختر داشتند، اما پولشان آن قدرکم بود که نمی توانستند همیشه برای بچه هایشان لباس داشته باشند. جان و برادرانشمعمولا در کلاس درس وقتی که قرار می شد عکس دسته جمعی گرفته شود، به علت کهنه بودنلباس هایشان از جمع شاگردان خارج می شدند. سال ها بعد یکی از همسایگان سابقشانگفت: یادم نمی آید آن زمان کودکانی فقیرتر از آنها را دیده باشم. این حرف را وی درزمانی به زبان آورد که نیمی از دنیا راکفلر را می شناخت و خبرنگاران و بیوگرافینویسان به دنبال حقایق زندگی گذشته خانواده راکفلر بودند.خبرنگاران به جز موضوع لباس های جان نتوانستند چیز چندان دیگری در مورد دورانمدرسه این شاگرد رنگ پریده و نه چندان سرزنده پیدا کنند. عملکرد او در مدرسه چندانبرجسته نبود. به جز در درس ریاضیات در سایر درس ها نمره های ضعیفی می گرفت. کمترافرادی می توانستند همانند او محاسبات ذهنی انجام دهند. در ١۶ سالگی به همراه والدینش به کلولند در اوهایو نقل مکان کرد.در آنجا پس از اتمام دبیرستان شغل حسابداری را در یک تجارتخانه برگزید. روز ٢۶ سپتامبر ١٨۵۵ اولین روز کاری او محسوب می شود.پشت میزش می نشست و دائما مشغول جمع و تفریق بود. کاری که خیلی ها آن را خستهکننده می دانستند از نظر وی وسوسه برانگیز محسوب می شد. صبح ها ساعت شش و نیم دراداره بود و اغلب تا نیمه شب همان جا می ماند. بسیاری از ساعات را بدون دریافتاجرت اضافه کاری می کرد. ران چرنوف، نویسنده بیوگرافی راکفلر، بعدها از عملکرد ویچنین نتیجه می گیرد: کار کردن به وی نوعی آزادی می بخشید. او احساس می کرد که باکار کردن هویتی جدید پیدا می کند. جان تنها یکشنبه ها را به خود استراحت می داد.در آن روز به کلیسا می رفت و حتی به کودکان انجیل هم درس می داد. از همان آغازبخشی از درآمد خویش را به کلیسا هدیه می کرد. چندان هم به تشویق دیگران اهمیتی نمیداد. کارل گوستاو یونگ، روانشناس مشهور، یک بار طی یک سخنرانی خویش راکفلر را مردیدانست که در ضمیرش تنها برای یک کلمه جا وجود دارد: من.سه سال و نیم بعد از اولین روز کاری اش از رئیسش درخواست کرد که حقوقش راافزایش دهد، اما وی سر باز زد. راکفلر که معتقد بود به اندازه کافی در کارش خبرهشده، شغلش را رها کرد و یک تجارتخانه مستقل برای خودش تاسیس کرد. البته او در اینهنگام یک دوست انگلیسی به نام موریس کلارک را نیز در کنار خود داشت. تجارت آنهارونق زیادی پیدا کرد. سیل مهاجران به کشور ادامه داشت و اقتصاد آمریکا رشد می کرد.بروز جنگ داخلی هم میزان تقاضا را افزایش داد. سربازان و کارگران کارخانه ها بهغذا احتیاج داشتند و کشاورزان به بذر. کلارک و راکفلر این چیزها را به آنها میفروختند. آنها در اوهایو لوبیا معامله می کردند، در میشیگان گندم و در ایلی نویزنمک و گوشت خوک. پس از اندکی به سراغ محصول جدیدی آمدند که روز به روز بیش ازگذشته جای روغن های حیوانی را در فانوس ها و چراغ های خانه ها می گرفت: نفتاستخراج شده در پنسیلوانیا. در آن زمان با نفت همان برخوردی می شد که دهه ها بعدبا رایانه یا اینترنت صورت گرفت: گروهی فکر می کردند که باید از این به بعد برایطلا نام دیگری به کار برد و گروهی دیگر می ترسیدند که مبادا نتوان مدت زیادی با آنبه تجارت پرداخت. راکفلر هم ابتدا مردد بود اما بعد او و کلارک یک پالایشگاه کوچکخریدند. از آن جایی که پالایشگاه سودآور بود راکفلر وام های متعددی یکی پس ازدیگری گرفت تا بتواند تجارت نفت را توسعه بدهد. پالایشگاه وی به صورت پیوسته رشدمی کرد، هنگامی که کلارک رشد بی حد و حصر و سریع فعالیت هایشان را مورد انتقادقرار داد میان او و راکفلر شکاف ایجاد شد. اختلافات ریشه دوانید و بالاخره شرکتآنها منحل و به حراج گذاشته شد. هم کلارک و هم راکفلر مصمم بودند در حراج پیروزشده و شرکت را در اختیار بگیرند. بدین ترتیب اوایل فوریه ١٨۶۵ در یکی از آخرین روزهای جنگ داخلی آمریکا در یک دفتر اداریتنگ در کلولند دو مرد جوان که دیگر دشمن هم محسوب می شدند قدرت مالی خود را بهبوته آزمایش گذاشتند. کلارک در زندگی بسیار دست و دلباز و تجملگرا بود اما از ریسکاقتصادی می ترسید. در مقابل راکفلر هر گاه یک ایده تجاری را می پسندید دیگر در راهدستیابی به آن از هیچ ریسکی نمی ترسید. کلارک او را بزرگ ترین بدهی سازی که دیده استمی نامید. این کاپیتالیست به معنای واقعی هرگونه پیشنهادی را که رقیبش می داد بایک رقم بالاتر بی اثر می ساخت تا آنکه بالاخره گفت: ۶٢ هزار و ۵٠٠دلار! وبرنده حراج شد. کلارک تسلیم شد و راکفلر بزرگ ترین پالایشگاه شهر را در اختیارگرفت. بعدها راکفلر گفت: آن روز را من آغاز موفقیت خود در زندگی ام می دانم.
                          با پایان جنگ داخلی عطش نفت بیشتر شد. روز به روز مردم چراغ های خویش را بیشاز گذشته با نفت پر می کردند. جیمز گارفیلد، نماینده کنگره آمریکا، در سال ١٨۶۵ نوشت: حالا به جای پنبه این نفت است که بردنیای تجارت حکم می راند. با رشد مصرف نفت به تدریج افراد بیشتری به دنبال پول درآوردن از نفت استخراج شده در پنسیلوانیا افتادند. در کلولند، پیترزبورگ، نیویورک، فیلادلفیاو بوستون پالایشگاه های زیادی تاسیس شد. از آنجایی که نفت تولیدی این پالایشگاه هاتفاوت چندانی با یکدیگر نداشت، آنها تنها می توانستند بر سر قیمت با هم رقابتکنند. هر کس ارزان تر تولید می کرد، برنده بود.برنده راکفلر بود. برخلاف گاتفرید دایملر، خالق اتومبیل، او محصول جدیدی تولیدنکرد. برخلاف هنری فورد، پدر تولید انبوه، او روش جدیدی برای تولید مطرح نکرد.آنچه که راکفلر بنا نهاد به همان اندازه که پیش افتاده و ابتدایی به نظر می رسید،انقلابی بود. این چیز قدرت گستردگی بود. وی با همراهی هنری فلاگلر، شریک جدید خودکه سابقا کارخانه نمک داشت، شرکت استاندارد اویل را تاسیس کرد. استاندارد اویلاولین شرکت نفتی ایالات متحده محسوب می شود. شرکت مذکور را یکی از اولین شرکت هاییدر طول تاریخ می دانند که آنچه را امروز یکی از اصول اولیه تجارت شمرده می شودمورد توجه قرار داد: مهم داشتن مزیت گستردگی. راکفلر جنگل ها و کشتی های بخار رامی خرید، بشکه های مورد استفاده برای نگهداری نفت را خودش تولید می کرد، کار بارگیریو انتقال از طریق کانال ها و دریاها را هم مستقیما انجام می داد. او می خواست باچنین کاری سود خود را مستقل از نوسان هزینه های حمل و نقل و قیمت چوب کند. حتیجاسوس و مامور مخفی استخدام می کرد، پالایشگاه های رقیب را می خرید. برخی ازپالایشگاه ها را تعطیل و برخی از آنها را هم با یکدیگر ادغام می کرد. او تولید راافزایش می داد و قیمت ها را پایین می آورد. بدین ترتیب بقیه رقبا تسلیم و یا واداربه فروش مجموعه خویش می شدند. تنها ظرف یک سال استاندارد اویل در کلولند از مجموع ٢۶ رقیب خود، ٢٢ عدد از آنها را تصاحب کرد. به زودی راکفلرصاحب مقادیر عظیمی ذخایر نفت شد. در پی چنین وضعیتی او به مخاطبی محبوب در میانشرکت های راه آهن بدل شد. زیرا این شرکت ها بسیار مایل بودند که کار حمل و نقل نفتتولید شده را بر عهده بگیرند. تنها راکفلر می توانست پر شدن قطارهای آنها را تضمینکند. در آوریل ١٨۶٨ کورنلیوسواندر بیلدت، غول صنعت راه آهن که به اژدها معروف شده بود، نهایت توان خود را بهکار برد تا در دفتر این جوان ٢٩ ساله قرارداد نهایی را امضا کند. راکفلر از وضعیتموجود استفاده کرد و قرارداد را با شرط دریافت تخفیف های کلان امضا کرد. بدینترتیب او توانست باز هم قیمت نفت را پایین آورده و همان طور که خودش می گفت: عرقتعداد بیشتری از رقبا را در آورد.چند سال بعد بستر بازی تغییر کرد. حالا دیگر نفت از طریق خطوط لوله به نقاطمختلف کشور فرستاده می شد، اما مهم ترین قاعده بازی همچنان پابرجا بود: بزرگ ترینها برنده می شوند. راکفلر تمامی زمین های منطقه اش را می خرید تا رقبا نتوانند درآنها خطوط لوله نفت بسازند. او در غرب پنسیلوانیا شبکه ای عظیم از خطوط لوله مختصخویش ایجاد کرد. چرنوف، نویسنده بیوگرافی راکفلر، می نویسد: به محض آنکه یک کاوشگرنفت به نفت می رسید، استاندارد اویل در کنارش حاضر می شد تا منابعش را استخراجکند. این کار هم بقای تولیدکنندگان نفت را تضمین می کرد و هم وابستگی بی چون وچرایشان را به استاندارد اویل.استاندارد اویل به تدریج چنان رشد کرد که به قدرت انحصاری بدل شد. اوایل دهه١٨٨٠ استاندارد اویل که مقر آن در خیابان برادوی شماره ٢۶ در شهر نیویورک بود به کمک شرکت های تابعه حدود ٩٠ درصدفعالیت های پالایش نفت در آمریکا را تحت کنترل داشت. راکفلر تقریبا کل فعالیت هایتولید را در سه پالایشگاه عظیم که بسیار سودده تر از تاسیسات کوچک بودند، متمرکزکرد. ده ها سال بعد آلفرد دی. چندلر، اقتصاددان دانشگاه هاروارد، به این نتیجهرسید که اقدام مذکور سود راکفلر را دو برابر کرد و پایه های یکی از بزرگ ترین محلهای تجمع ثروت در تاریخ صنعت را بنا نهاد

نظر

• تست شادی

تست شادی.doc

نظر

• شهردار کنونی شهر نیویورک، مایکل روبنز بلومبرگ متولد 14 فوریه سال 1942 در شهر بوستون در ماساچوست آمریکا،
                              او موسس و مالک 88 درصد سهام شرکت بلومبرگ ال. پی است. این شرکت، در زمینه ارائه خدمات اطلاعاتی و اخبار مالی فعالیت مي*کند. بلومبرگ سال*ها عضو حزب دموکرات آمریکا بود، اما در سال 2001 به عنوان یک جمهوریخواه در انتخابات شهرداری*ها شرکت کرد و موفق شد در انتخابات آن سال و سال 2005 انتخاب شود. وی از سال 2007 سیاستمداری مستقل بوده است. بلومبرگ در پاییز 2008 برای اینکه بتواند برای دور سوم در انتخابات شهرداری نیویورک کاندید شود، از طریق قانونی تلاش کرد و در نهایت توانست در انتخابات 2009 به عنوان شهردار نیویورک انتخاب شود.
                              اجداد بلومبرگ از مهاجران روسی ساکن در آمریکا بودند. خانواده او تا سن دو سالگی مایکل در بوستون زندگی مي*کردند و پس از آن به بروکلین و مجددا بعد از دو سال به مدفورد در حومه بوستون نقل مکان کردند. مایکل در آنجا به کالج رفت و سپس به دانشگاه جانز*هاپکینز رفته و در سال 1964 با مدرک مهندسی برق از این دانشگاه فارغ*التحصیل شد. او همچنین از دانشگاه *هاروارد مدرک MBA دریافت نمود. بلومبرگ در سال 2009 نیز یک دکترای افتخاری از دانشگاه فوردهام دریافت کرده است. بلومبرگ در ابتدا به عنوان يکی از شرکای شرکت سرمایه*گذاری «سالومون برادرز» به کار خرید و فروش سهام شرکت و توسعه سیستم*های اطلاعاتی، مشغول شد. او در سال 81 با دریافت مبلغ بازخرید 10 میلیون دلار از این شرکت اخراج شد. وی از این پول برای تاسیس شرکتی به نام سیستم*های بازار نوآور (innovative market systems) استفاده کرد. در سال 1982، مریل لینچ به عنوان اولین مشتری شرکت، 22 عدد از نرم*افزارهای شرکت را به قیمت 30 میلیون دلار خریداری کرد. نام شرکت در سال 86 به بلومبرگ ال. پی تغییر کرد و تا سال 1987 حدود 5000 نرم*افزار این شرکت به فروش رفت. تا سال 2009 نیز بیش از 250000 نرم*افزار شرکت در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته بود. این شرکت صاحب یک شبکه رادیویی نیز مي*باشد. دیگر کسب و کارهای بلومبرگ شامل بلومبرگ ال. پی، تلویزیون بلومبرگ، و بلومبرگ ترمینال مي*شوند.
                              بلومبرگ ال. پی یک شرکت طراحی نرم*افزار*های مالی، فراهم*کننده اخبار و داده*های مالی مي*باشد. این شرکت در سال 1981 تاسیس شده است. این اطلاعات توسط بلومبرگ ترمینال، محصول اصلی سود آور شرکت، در سرتاسر جهان فراهم مي*شوند. بلومبرگ ال. پی دامنه کارش را به حوزه تلویزیون، رادیو و اینترنت نیز گسترش داد.
                              بلومبرگ ترمینال یک سیستم کامپیوتری است که امکان دسترسی به خدمات تخصصی بلومبرگ در رابطه با اطلاعات مالی بازار و محیط*های تجاری را برای متخصصان مالی فراهم مي*کند. در حال حاضر بسیاری از شرکت*های مالی بزرگ، مشتری خدمات تخصصی بلومبرگ هستند. امروزه بیش از 275 هزار مشتری مشترک سرویس اخبار و اطلاعات مالی شرکت بلومبرگ در سرتاسر جهان هستند. اداره مرکزی شرکت در شهر نیویورک مي*باشد. هم اکنون بیش از 10000 کارمند در دنیا برای این شرکت کار مي*کنند.
                              تلویزیون بلومبرگ یک شبکه 24 ساعته و جهانی است که اخبار مالی و تجاری پخش مي*کند. برنامه*های این تلویزیون برای حدود 200 میلیون بیننده پخش مي*شود. این تلویزیون در اختیار و اداره شرکت بلومبرگ ال. پی بوده و اداره*های مرکزی آن در نیویورک، لندن و هنگ کنگ قرار دارند.
                              مایکل بلومبرگ پس از انتخاب شدن به عنوان شهردار نیویورک، پستش را به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت رها کرد. شرکت در حال حاضر توسط دان داکتوروف، معاون قبلی شهردار، اداره مي*شود. بلومبرگ هرگز قبول نکرده که به عنوان شهردار نیویورک حقوقی دریافت کند و تنها یک پاداش سالانه به خاطر خدماتش دریافت مي*کند.
                              ثروت هنگفت بلومبرگ او را قادر ساخته که در فعالیت*های بشر دوستانه زیادی مشارکت داشته باشد. برای مثال او بیش از 300 میلیون دلار به دانشگاه جانز*هاپکینز که از سال 1996 تا 2002 به عنوان ريیس هیات مدیره آن مشغول به کار بود، اهدا کرده است. وی همچنین از طریق بنیاد خانواده بلومبرگ میلیون*ها دلار صرف امور خیریه کرده که باعث شد در سال 2007 به عنوان هفتمین فرد خیرخواه آمریکا شناخته شود.

نظر

• سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی یَسِّرْ امری و ارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العامین

منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است
                                غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام، رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده، ای پروردگار جهانیان

حضرت محمد (ص) فرمودند
                                هرکس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا می کند

التماس دعا

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X