اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
    اناهیتای عزیز

علتش مشخصه ، اینکه نه در کره و نه هیچ جای دنیا نمیشه سیاستمداری مثل محمود خوش تیپ پیدا کرد که مستقیم به دنیا اعلام نابودی کشور های دیگر را بدهد

ضمنا فرصتی پیش اومد سناریوئی خدمت دوستان عرض کنم که نتیجه تحلیل بر اساس سخنرانی های بعد از توافق و نیز عدم باور بخش عمده از تصمیم گیران هست ( وضع بورس و ... ) اینکه پس از رفع تحریم ها و رفع بلوکه از اموال ، جشن هسته ای با رو کردن چند بمب تر و تمیز برگزار بشه و یک رو دستی به این خوش باوران غربی که دشمن همیشگی کشورمان هستند زده بشه و ژوکری بزنن رو میز ، انوقت حال و وضع اوباما دیدنی خواهد یود ؟؟ احتمال زیاد به پدر بزرگ مسلمونش پناه میبره ،
    آخه محمود بیچاره ... بنده خدا چیزی نگفته ! فقط هلوکاست و گفته تخیلیه . همین !

من خودم فکر میکنم فرق کره شمالی با ایران سر همین اسرائیله . اخه اونا با اسرائیل مشکلی ندارن ! پس همه سوسه اومدن ها زیر سر اسرائیله .

نظر

• اتفاقا اگر نوشته های کتب مذهبی را لحظه ای بگذاریم کنار ( البته برای 2 ثانیه ، لطفا کسی ناراحت نشه ) از نظر تاریخی و سیاسی، هیچ کشوری به اندازه همین اسرائیلی ها به ما نزدیک تر نیستند و نخواهند بود ، مگر میشه با عربستان، امارات متحده .و اردن و سوریه و حتی همین عراق قیاس کرد این ها هیچ زمانی به جهات عدیده با ما دوست نخواهند شد

کمکی که اسرائیل در جنگ ایران و عراق به ما کرد که محرمانه نیست ( یعنی میشه نوشت ) نابودی منابع هسته ای عراق بود
      ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 07-22-2015, 03:03 PM

نظر

اتفاقا اگر نوشته های کتب مذهبی را لحظه ای بگذاریم کنار ( البته برای 2 ثانیه ، لطفا کسی ناراحت نشه ) از نظر تاریخی و سیاسی، هیچ کشوری به اندازه همین اسرائیلی ها به ما نزدیک تر نیستند و نخواهند بود ، مگر میشه با عربستان، امارات متحده .و اردن و سوریه و حتی همین عراق قیاس کرد این ها هیچ زمانی به جهات عدیده با ما دوست نخواهند شد

کمکی که اسرائیل در جنگ ایران و عراق به ما کرد که محرمانه نیست ( یعنی میشه نوشت ) نابودی منابع هسته ای عراق بود
        با سلام و عرض ادب
        میشه لطفا یک منبع برای این صحبتتون بفرمایید !

نظر

• نوشته اصلی توسط 30tour نمایش پست ها
          با سلام و عرض ادب
          میشه لطفا یک منبع برای این صحبتتون بفرمایید !
          سلام عزیز

این که یک مورد اظهر من الشمس هست و کافیه یک سرچ در نت بزنید ، نه دهها بلکه صدها گزارش لحظه بلحظه انهم تصویری از این حمله بیان شده

بنده چند سطر از دو سه مورد را که ملاحظه کردم خدمتتون تقدیم میکنم

اتفاقا انروز همزمان بود با یکی از عملیات ایران؛ که بنده هم افتخار حضور داشتم

================================================== ==================

حمله به تأسیسات اتمی اوسیراک :

راکتور اتمی «اوسیراک» عراق در هفتم ژوئن1981، با شرکت اسکادرانی متشکل از چهارده هواپیمای نیروی هوایی اسرائیل و طی عملیاتی که به «عملیات بابل» مشهور شد کاملا از بین رفت. عراق که از سپتامبر 1980 با ایران وارد جنگ شده بود در شرایطی نبود که بتواند حمله اسرائیل را تلافی کند.

نقشه عملیات:

فاصله بین فرودگاه های اسرائیل تا سایت اتمی عراق بیش از 1000مایل بود و امکان تجدید سلاح برای هواپیماها نبود. هواپیماها مجبور بودند تا برای رسیدن به هدف خود، از حریم هوایی اردن و عربستان سعودی عبورکنند. به علاوه، سرویسهای اطلاعاتی اسرائیل نمی توانستند که محل دقیق مواضع پدافند ضدهوایی عراق را اعلام کنند.
          پس از کنکاش بیشتر، اسرائیلی ها درنهایت نتیجه گرفتند که یک اسکادران اف16 به همراه یک گروه اف 15 -برای تامین پوشش هوایی اف16ها- از دید نظری می توانند یک "ضربه جراحی گونه" برای نابودی راکتور انجام دهند بدون اینکه نیاز به سوختگیری هوایی داشته باشند.
          ارتش اسرائیل درنظرداشت تا قبل از سوختگیری راکتور، آن را منهدم کند تا تاثیرات تشعشعات هسته ای بر مردم غیرنظامی حداقل شود.

با آگاهی از بارگیری میله های سوخت هسته ای نیروگاه در کشتی، کابینه اسرائیل -به ریاست مناخیم بگین- دستور اجرای عملیات را صادرکرد. عملیات در 7ژوئن 1981 آغاز شد.

حمله 8فروند از فالکون های اسرائیلی هر کدام 2بمب 1000کیلوگرمی را به همراه یک مخزن سوخت خارجی حمل می کردند. 6فروند ایگل پشتیبانی هوایی فالکون ها را تامین می کردند.

در ساعت15:55 روز 7 ژوئن1981، اسکادرانها فرودگاه نظامی اتزایون در نجوا را ترک کردند. در آن زمان، این پایگاه نزدیکترین فرودگاه اسرائیل به عراق بود. هواپیماها از آسمان اردن، سعودی عبورکرده و پس از ورود به خاک عراق به تاسیسات راکتور ازیراک حمله کردند.
          فالکونها مجبور بودند مخازن سوخت خود را در راه ازیراک رهاکنند. اگرچه این مخازن قابل رهاشدن بودند اما نه در هنگامی که هواپیما به بمبهای بزرگ 1000کیلوگرمی مسلح بودند. امکان داشت که در هنگام رهاشدن مخزنها آنها به محل نصب مهمات برخوردکنند. خوشبختانه -برای خلبان های اسرائیلی- این اتفاق نیافتاد و فالکونها بدون حادثه ای مخازن سوخت خود را بر فراز بیابانهای عربستان سعودی رهاکردند.

در ساعت 17:35 پس از رسیدن اسکادران بمب افکنها به بغداد آنها به ارتفاع 40000پا صعود کردند و سپس بر روی هدف خود شیرجه رفتند و بمبهای خود را رهاکردند. بنابر گزارش اسرائیلیها، تمام 16بمب رهاشده به مجموعه راکتور اصابت کردند اگرچه احتمالا 2تا از آنها منفجر نشدند.

بازهم بنابر گزارش اسرائیل، پدافند هوایی عراق غافلگیرشده بود و به کندی واکنش نشان داد. هیچکدام از ضدهوایی های عراقی نتوانستند به اسکادران حمله کننده آسیب برسانند.

============================================

و حتما این بخش را در ویکی پیدیا مطالعه کنید چون معذورم از گذاشتنش در فوروم

همکاری با ایران

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9...BE%D8%B1%D8%A7

احتیاج به ..... شکن هم نیست

ارادتمند
          ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 07-22-2015, 11:52 PM

نظر

سلام عزیز

این که یک مورد اظهر من الشمس هست و کافیه یک سرچ در نت بزنید ، نه دهها بلکه صدها گزارش لحظه بلحظه انهم تصویری از این حمله بیان شده

بنده چند سطر از دو سه مورد را که ملاحظه کردم خدمتتون تقدیم میکنم

اتفاقا انروز همزمان بود با یکی از عملیات ایران؛ که بنده هم افتخار حضور داشتم

================================================== ==================

حمله به تأسیسات اتمی اوسیراک :

راکتور اتمی «اوسیراک» عراق در هفتم ژوئن1981، با شرکت اسکادرانی متشکل از چهارده هواپیمای نیروی هوایی اسرائیل و طی عملیاتی که به «عملیات بابل» مشهور شد کاملا از بین رفت. عراق که از سپتامبر 1980 با ایران وارد جنگ شده بود در شرایطی نبود که بتواند حمله اسرائیل را تلافی کند.

نقشه عملیات:

فاصله بین فرودگاه های اسرائیل تا سایت اتمی عراق بیش از 1000مایل بود و امکان تجدید سلاح برای هواپیماها نبود. هواپیماها مجبور بودند تا برای رسیدن به هدف خود، از حریم هوایی اردن و عربستان سعودی عبورکنند. به علاوه، سرویسهای اطلاعاتی اسرائیل نمی توانستند که محل دقیق مواضع پدافند ضدهوایی عراق را اعلام کنند.
            پس از کنکاش بیشتر، اسرائیلی ها درنهایت نتیجه گرفتند که یک اسکادران اف16 به همراه یک گروه اف 15 -برای تامین پوشش هوایی اف16ها- از دید نظری می توانند یک "ضربه جراحی گونه" برای نابودی راکتور انجام دهند بدون اینکه نیاز به سوختگیری هوایی داشته باشند.
            ارتش اسرائیل درنظرداشت تا قبل از سوختگیری راکتور، آن را منهدم کند تا تاثیرات تشعشعات هسته ای بر مردم غیرنظامی حداقل شود.

با آگاهی از بارگیری میله های سوخت هسته ای نیروگاه در کشتی، کابینه اسرائیل -به ریاست مناخیم بگین- دستور اجرای عملیات را صادرکرد. عملیات در 7ژوئن 1981 آغاز شد.

حمله 8فروند از فالکون های اسرائیلی هر کدام 2بمب 1000کیلوگرمی را به همراه یک مخزن سوخت خارجی حمل می کردند. 6فروند ایگل پشتیبانی هوایی فالکون ها را تامین می کردند.

در ساعت15:55 روز 7 ژوئن1981، اسکادرانها فرودگاه نظامی اتزایون در نجوا را ترک کردند. در آن زمان، این پایگاه نزدیکترین فرودگاه اسرائیل به عراق بود. هواپیماها از آسمان اردن، سعودی عبورکرده و پس از ورود به خاک عراق به تاسیسات راکتور ازیراک حمله کردند.
            فالکونها مجبور بودند مخازن سوخت خود را در راه ازیراک رهاکنند. اگرچه این مخازن قابل رهاشدن بودند اما نه در هنگامی که هواپیما به بمبهای بزرگ 1000کیلوگرمی مسلح بودند. امکان داشت که در هنگام رهاشدن مخزنها آنها به محل نصب مهمات برخوردکنند. خوشبختانه -برای خلبان های اسرائیلی- این اتفاق نیافتاد و فالکونها بدون حادثه ای مخازن سوخت خود را بر فراز بیابانهای عربستان سعودی رهاکردند.

در ساعت 17:35 پس از رسیدن اسکادران بمب افکنها به بغداد آنها به ارتفاع 40000پا صعود کردند و سپس بر روی هدف خود شیرجه رفتند و بمبهای خود را رهاکردند. بنابر گزارش اسرائیلیها، تمام 16بمب رهاشده به مجموعه راکتور اصابت کردند اگرچه احتمالا 2تا از آنها منفجر نشدند.

بازهم بنابر گزارش اسرائیل، پدافند هوایی عراق غافلگیرشده بود و به کندی واکنش نشان داد. هیچکدام از ضدهوایی های عراقی نتوانستند به اسکادران حمله کننده آسیب برسانند.

============================================

و حتما این بخش را در ویکی پیدیا مطالعه کنید چون معذورم از گذاشتنش در فوروم

همکاری با ایران

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9...BE%D8%B1%D8%A7

احتیاج به ..... شکن هم نیست

ارادتمند
            با سلام
            تشکر از اطلاعات خوبتون ، استفاده کردیم

نظر

• نظر

• ﻻﺍﻣﺼﺐ ﺍﯾﻦ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﭼﻘﺪ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺰﺍﺷﺘﻪ ﺭﻭ ﻣﻠﺖ
                .
                .
                .
                ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﻪ ﻧﯿﺴﺎﻥ ﺁﺑﯽ ﺩﯾﺪﻡ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﻣﯿﺰﺩ

نظر

• توی سال هایی که "روایت فتح" شب.های جمعه پخش می شد، یه خاطره از یه رزمنده پخش شد که داستان اینجوری بود :

دو تا قایق کنار هم ایستاده بودن که یکی پشت جبهه می رفت یکی سمت عملیاتی بی بازگشت !!
                  راوی می گفت : دو دل بودم؛ یه پام تو این قایق بود یه پام تو اون قایق
                  شهید (که اسم اش خاطرم نیست) به راوی می گه : یه پا تو بردار!..
                  .
                  حالا هم یکی باید پیدا بشه تا به بعضی از ما بگه : یه پاتو بردار ...
                  بگه :
                  تویی که پیش از ماه رمضون یخچالت رو از گوشت و مرغ پر کردی !! از طرفی به هیچ مرجعی هم اعتقاد نداری !!
                  ولی روز عید فطر منتظری ببینی مراجع چی تصمیم می گیرن تا بفهمی چند کیلو گندم باید فطریه بدی!...یه پا تو بردار !!
                  ..
                  تویی که می.گی اسلام مال ۱۴۰۰ سال پیشه، ولی ارثیه خواهرت رو نصف دادی، یه پاتو بردار ...
                  .
                  آهای خانم ! خواهرم ! تویی که هم می.خوای امتیاز زن شرقی رو داشته باشی و مهریه.ات رو بگیری و هم از مزایای زن غربی بهره مند باشی؛

ولی به جای مشارکت در تولید، هفته.ای یه بار فیس بوک شوهرت رو چک می.کنی، یه پا تو بردار ...
                  .
                  داداشم ... نمی تونی یه زن باربی بگیری و هر روز برات (میزان پلی) کنه و در عین حال بوی قرمه سبزی تو راهروی خونه.ات بپیچه و بدون اجازه.ات خرید نره و ... ولی با هم بشینید اندر وصف سکوت سمفونی بتهون صحبت کنید ...یه پاتو بردار ...
                  .
                  روشنفکر امروز ! دانشجوی دیروز ! نمی.تونی برای رسیدن به دوره.ی تحصیلی بالاتر، جزوه هات رو از هم اتاقیت قایم کنی و الان تو شبکه های اجتماعی اندر وصف خساست ایرانی ها و open بودن خارجی ها سر به فیس بوک بکوبی ! تو هم یه پاتو بردار ...
                  .
                  استاد گرامی، پژوهشگر ارجمند ! شما هم نمی تونی تابلوی جمله.ی ( قلم علما افضل من دما شهدا) رو روی دیوار خونه.ی ۴۰۰ متریت بکوبی، در حالی که افزایش حقوق استاد تمومیت، از مقالات دانشجوآت بدست اومده، با عرض پوزش شما هم یه پاتو بردار ...
                  .
                  حاجی بازاری دیروز و بیزینس .من امروز، تویی که عمرا بتونی رادیکال ۴/۲ رو حساب کنی، اینکه بخوای از احترام یه دانشگاهی برخوردار بشی ...شما حتما یه پاتو بردار ...
                  .
                  نماینده..ی عزیز ! تویی که پول تبلیغات میلیاردیتو "هِبِه" گرفتی؛ نمی.تونی بعدا رانت ندی و عضو کمیته حقیقت یاب اختلاس باشی ! اگه بهت بر نمی.خوره شما هم یه پاتو بردار ...
                  .
                  آدم هایی که می.خوان تو هر دو تا قایق باشن، کارشون مثل راننده خودرویی می مونه که هم راهنما به چپ می زنه هم به راست ! و پشت سریه حتما می.فهمه حال راننده خوب نیست ...
                  .
                  ما خیلی وقتا حالمون خوب نیست!

نظر

• ممکنه کمی متن مطلب پایین زننده باشه البته کمی، پیشاپیش پوزش میخوام...

روحانی، احمدی نژاد ، خاتمی ، رضا پهلوی ، هاشمی رفسنجانی هیچ فرقی ندارند
                    وقتی من عوض نشوم
                    خاتمی و هاشمی و احمدی نژاد و روحانی و … چه فرقی دارند وقتی ما خودمان مردمان آگاه و درستی نیستیم؟

یک ملت دلال مسلکِ ناآگاه ، با آن حماقت آشکار در هنگام رانندگی یا توحش علنی برای برداشتن یک شیرینی از جعبه ی تعارفی یا شهوت عجیب برای قرار گرفتن در مقابل دوربین ، با رتبه.ی نخست جستجوی سکس … چرا باید در پی یک زمامدار رویایی باشد؟
                    من پیشنهاد می کنم ملت هشت سال انتخابات را تعطیل کنند و اجازه بدهند هر کسی که می.آید همینجور ادامه دهد . بعد خودشان با حوصله این موارد را تجربه کنند :

اول : ایرانی ها لطفا روزی یک بار(یا دست کم یک روز در میان) حمام بروند.

دوم : ایرانی ها قبل از پرتاب فحش به بیرون ، دهانشان را ببندند و تا بیست بشمرند.بخصوص وقتی توی خیابان و جلوی دیگران هستند.

سوم : هر خانواده.ی ایرانی هر روز یک روزنامه بگیرد ، اگر شده یالثارات!

چهارم : هر فرد ایرانی تعهد کند که هر ماه یک کتاب تازه بخواند … حتی خلاصه مبانی لوله کشی عمومی!

پنجم : رانندگان به جای فاصله ی بین شلوار و جوراب دختری در آن طرف خیابان به داشبورد جلوی چشمشان نگاه کنند و سرعت از پنجاه کیلومتر در هیچ شرایطی تجاوز نکند.

ششم : همه به خودشان تلقین کنند که این کسی که می خواهیم کلاهش را برداریم تا شب برای عزیزمان هدیه ببریم ، خودش عزیزِ یک نفرِ دیگر است.

هفتم : بفهمیم كه زرنگی ضایع كردن حق دیگران نیست بلكه ، رعایت حقوق دیگران ، رسیدن به حقوق خودمان است؛ هر کس به اندازه ما حق دارد و وقتش با ارزش است

هشتم : بفهمیم كه اگر صاحب یك بوتیك هستیم شغل ما بوتیك دار است یا اگر راننده تاكسی هستیم شغل ما راننده است . نه اینكه همه دزد و كلاهبردار باشیم و از شغلمان فقط بعنوان برای راهی به رسیدن به كلاهبرداری استفاده كنیم . به شغلمان احترام بگذاریم و بگذاریم دزدی فقط برای كسی باشد كه شغلش دزدی است.

نهم : مردهای ایرانی یک بار برای همیشه قبول کنند که زنها ، جزو املاکشان نیستند و خودشان عقل دارند. عشق و رابطه و آشنایی هم بازی برد و باخت و فتح قلمرو دیگران نیست.

دهم : مردها تمرین کنند که رد عبور زنی را با نگاه شخم نزنند و زنان تمرین کنند که جواب سلام مردان را با خونسردی و لبخند بدهند چون به معنای … نیست.

یازدهم : ورزشکاران ما بعد از باخت به رقیب تبریک بگویند (مثل ژاپنی.ها) و دهانشان را تا یک ساعت بعد از هر باخت یا برد ببندند. خلاصه این که ظرفیت برد دیگران و شکست خودمان را به دست بیاوریم؛ سعی کنیم جدا از برد یا باخت، باارزش بشویم!

دوازدهم : ایرانی.ها به جای تمسخر شکل ظاهری و نوع حرف زدن سیاستمداران، فکر کنند که ایراد واقعی کار آن شخص در کجاست. همین!

سیزدهم: به نمایشگاه کتاب اگر می روند برای (کتاب) بروند.
                    به خیابان فرشته می روند برای (عبور) از خیابان فرشته باشدو در کل به هر قبرستانی می روند برای خاطر (همان قبرستان) باشد.

چهاردهم: تمرین کنیم که میانبری که ممکن است ذره.ای کسی را دلخور کند، مصداق بارز دزدی است؛ حتی.المقدور میانبر نزنیم.

پانزدهم: در هنگام رانندگی، بین خطوط حرکت کنیم و خطی را انتخاب کنیم که متناسب با سرعت ماست - در عین سادگی، این از همه کارهای دیگه سخت تره!

شانزدهم: این آخری از همه سختتر است و اینكه دروغ نگوییم .
                    همانطور كه فكر می كنیم عمل كنیم . فراموش نكنیم ریا كه اكنون عادت و عرف جامعه شده است درواقع یك بیماری اجتماعی و از آسیب شناسی بسیار جدی برخوردار است.

عزیزان، کسی که این مطالب را نوشته است شاید خود نیز دچار این مشکلات است. همه ما در رفتارمان مشکلاتی داریم. ولی باید بپذیریم ایران ما ، همان سرزمینی که هنگام قرائت سرود ای ایران ای مرز پر گهر ، موهای گرده مان سیخ میشود و دچار دل لرزه مطبوعی میشویم ، در حال سقوط است. بپذیریم اگر شرایط کنونی ایران اینگونه است همه دلیلش مدیران و بالا سری های ما نیستند و نقش اصلی را خودمان ایفا می کنیم.

چرا مثلا اگر هر کدام از ما فقط برای یک ماه به خارج از کشور برویم (برای مثال به سوئد!!!) رفتارمان تغییر می کند ؟ خوب می شویم . با جنبه می شویم ! فکرو نگاهمان عوض می شود و بدون رو در بایستی بگویم : آدم می شویم!( هر چند برای 1 ماه!!!!) امیر کبیر میگوید زمانی فکر میکردم مملکت وزیری دانا میخواد بعدا فکرکردم شاید شاهی دانا میخواهد اما اکنون فهمیده ام که مملکت ملتی دانا میخواهد.

نظر

• ممنون احسان جان متن خوبی بود امیدوارم هر کسی سعی کنه حداقل چنتاشو رعایت کنه
                      البته یک سری ایراداتی که به اخلاقیات ایرانی ها گرفته شد در کشور های دیگه هم دیده میشه و در بعضی زمینه ها حتی بدتر از ایران
                      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                        ممکنه کمی متن مطلب پایین زننده باشه البته کمی، پیشاپیش پوزش میخوام...

روحانی، احمدی نژاد ، خاتمی ، رضا پهلوی ، هاشمی رفسنجانی هیچ فرقی ندارند
                        وقتی من عوض نشوم
                        خاتمی و هاشمی و احمدی نژاد و روحانی و … چه فرقی دارند وقتی ما خودمان مردمان آگاه و درستی نیستیم؟
                        احسان عزیز، ممنون از یاداوری مواردی که من شخصا حداقل نیمی از اونها به روش زندگیم وارده... اما یه مورد هفدهمی هم به نظر من وجود داره، اونم اینه که همین من که دارم الان این متن رو تایپ میکنم و کلی احساس تنبه میکنم، سعی کنم تا 2 ساعت دیگه هم که شده این موارد رو تو ذهنم داشته باشم (نمیگم تا فردا چون خیلی بعیده بتونم!)... همین مواردی که دارم الان تاییدشون میکنم رو میگم... همینایی که خیلی حال کردم باهاش... همینا رو تا 2 ساعت دیگه یادم میره... متاسفانه!

نظر

• دلم واسه تحليل هاي جناب مهندس گيتي عزيز ( آيدي پولدوست ) عزيز تنگ شده...واقعا حيف شد ايشون ديگه در جمع ما نيستند...تاپيك هاشون رو هم كه همرو پاك كردن...اگه ميدونستم اينجوري ميشه همه تاپيك هاشونو ذخيره ميكردم.
                          تازه داشتم از تحليلاشون ايده ميگرفتم كه ...

نقشه هاي راهشون واقعا حرفاي زيادي براي گفتن داشت...منتها چشم بصيرت ميخواست...واقعا خيلي حيف شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                            دلم واسه تحليل هاي جناب مهندس گيتي عزيز ( آيدي پولدوست ) عزيز تنگ شده...واقعا حيف شد ايشون ديگه در جمع ما نيستند...تاپيك هاشون رو هم كه همرو پاك كردن...اگه ميدونستم اينجوري ميشه همه تاپيك هاشونو ذخيره ميكردم.
                            تازه داشتم از تحليلاشون ايده ميگرفتم كه ...

نقشه هاي راهشون واقعا حرفاي زيادي براي گفتن داشت...منتها چشم بصيرت ميخواست...واقعا خيلي حيف شد
                            در مسیر پیشرفت بایستی از سه مرحله گذر کرد :

1- ابتدا مورد تمسخر قرار میگیری
                            2- سپس با خشونت به مخالفت با شما رفتار میکنن
                            3- و در نهایت به شما ایمان میارن
                            جناب آقای کامبیز گیتی عزیز از مرحله یک و دو گذر کرده بودن , و واقعا جای ایشون در این انجمن خالی هست .
                            انشاله هر جا هستند ( شادی سرار وجودشان باشد و ایام به کامشان )

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• تست مرحله اول !!!

[IMG][/IMG]
                              در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• روزی جوانی از شیخی پرسید:
                                دونفر عاشق یکدیگرنداما علاقه شان را ابراز نمیکنند!؟
                                .
                                .
                                .
                                .
                                شیخ قوطی کبریتی از جیب در آورد سه نخ کبریت برداشت ودونخ آن را دوباره در قوطی نهاد آن یک نخ را نصف کردوبا آن نصفه که نوک تیزی داشت لای دندان خودرا تمیز کردوگفت:
                                میگی چیکار کنم؟

نظر

پردازش ...
                                X