اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من از روییدن خار لب دیوار دانستم
    که ناکس ، کس نمی گردد به این بالا نشستن ها.

من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم
    که کس ، ناکس نمی گردد از این افتان و خیزانها.
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• اسفند رو به پایان است ، وقت کوچ کردن به فروردین ؛ وقت بخشیدن و صاف کردن دل ، پس مرا ببخش اگر با نگاهی یا صدایی یا زبانی بر دلت ترکی انداختم !
      عید همه مبارک

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• فروم حسابی خلوت شده معلوم می شه همه دارن قالی می شورن .... !!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
          فروم حسابی خلوت شده معلوم می شه همه دارن قالی می شورن .... !!!!!!!

سلام اقا عماد

عزیز اخرین مدل رنجروی که در بازار میشه پیدا کرد مال چه سالیه ؟؟

ممنون
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سلام خدمت همه ی دوستان خوبم

امیدوارم که سالی پر از موفقیت و پر از پول داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
              سلام اقا عماد

عزیز اخرین مدل رنجروی که در بازار میشه پیدا کرد مال چه سالیه ؟؟

ممنون

اقا عماد عزیز سلام مجدد

بنظر میرسه تا پستت را گذاشتی ، ضدات کردند برای بهینه سازی فرش های خونه و یا اتوموبیل عزیزت که همگی میدونیم چقدر بهش علاقه داری

و اما علت ایچاد پست قبلی توسط اینچانب این بود که چندی پیش دیدم دوست داری تعداد پست هایت به هزار برسه و جزو هزارگان باشی

این همینطور در ذهنم بود ، امروز دیدم با یک بقول دوستان یا علی گفتن و یک کمی هول دادن ، در این دقایق سال نو شاید بتونیم ذره ای خوشحالی به دل و قلبت بیاوریم ، این بود که خواستم ذر حقیقت بدون اطلاعتان ، شما را به نوعی وادارم سه ، چهار پست را هم اینور سال بزنی و به جمع هزاره ها به پیوندی که متاسفانه نبودی و این سعادت نصیب بنده نشد

و گر نه بنده مدتهاست که خوشبحتانه سوار اتوموبیل نشده ام تا چه برسد به خرید ان

سال خوبی برات ارزومندم

موسوی
              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• Spring is coming
                Have Nice Days My Friends

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 03-23-2015, 03:14 PM

نظر

• با سلام
                  من در یک زما ن 4 تا پلتفرم دیگرم دارم مانتور میکنم هیکدوم مثل پی سی ام قطعی نداره .از دوستان دیگر هم که پرسیدم متوجه شدم که مشکل از سیستم یا اینترنت بنده نیست ، ناظر محترم سایت لطفا سانسور نفرمایید .اجازه بدین مسولین توضیح بدن .
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                    با سلام
                    من در یک زما ن 4 تا پلتفرم دیگرم دارم مانتور میکنم هیکدوم مثل پی سی ام قطعی نداره .از دوستان دیگر هم که پرسیدم متوجه شدم که مشکل از سیستم یا اینترنت بنده نیست ، ناظر محترم سایت لطفا سانسور نفرمایید .اجازه بدین مسولین توضیح بدن .
                    با تشکر
                    من که قطعی ندیدم !!
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• من از صبح تا حالا پای سیستم بودم چون پوزیشن باز دارم که لحظه شماری میکنم بسته بشه تاحدی که یکی دوبار دستم رفت تی پی رو کوچیک کنم :-) ولی حتی یک بار هم قطعی ندیدم.

نظر

• Hadi.t عزیز، شما چند بار قبلا هم نوشته بودید که با پلتفرم پی سی ام مشکل دارید. ما مطمئن نیستیم چرا این مشکل برای شما بوجود میاد ولی به شما اطمینان میدیم که به خصوص امروز حتی یک مورد قطعی هم وجود نداشته. حتی برای یک صدم ثانیه. البته قبلا بیشتر نوشته بودید که آپدیت نمیشه و این میتونه به خاطر داشتن بیش از یک متاتریدر روی سیستمتون باشه.

اصولا قطعی (اگر به دلیل اینترنت و سیستم خودتون نباشه) به 2 دلیل میتونه باشه. 1) داون شدن سرور (هاردوری) 2) داون شدن سرویس ویندوز متاتریدر (نرم افزاری)

جهت اطلاع شما و سایر دوستان عرض می کنم که شرکت نرم افزاری پی سی ام حدودا یک سال هست که نرم افزاری نوشته که به شکل ریل تایم وضعیت سرویس ویندوز متاتریدر رو چک میکنه و در صورت داون شدن فورا راه اندازیش میکنه و همه ری استارت شدنها لاگ میشه. من کتبا پرسیدم و گفتند که امروز به خصوص هیچ موردی نبوده. همچنین سرور های پی سی ام (سخت افزار) از آخرین تکنولوژی و یکی از بهترین شرکتهای جهان در این زمینه بهره مند هستند به همین علت به هیچ عنوان نگرانی از این بابت نداشته باشید.

میشه بفرمایید این دوستان دیگر که گفتید کی هستند تا از اونها هم سئوال کنیم ببینیم مشکلشون چی بوده دقیقا؟

با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط hadi.t نمایش پست ها
                        با سلام
                        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                          با سلام
                          با تشکر
                          هادی عزیز،

کسی اینجا چیزی رو سانسور نمیکنه و این که شما اینطوری نوشتین خیلی قشنگ نیست ولی من هم با چند تا از دوستان چک کردم. با وجود اوضاع بد اینترنت این روزها ولی اصلا پلتفرم امروز مورد قطعی نداشته. شما هر موقع با پلتفرم مشکل این چنینی دارید باید در کابین شخصی خود گزارش بدید. اینکه مطرح کنین چند نفر دیگه هم مشکل دارند که دلیل درستی برای چک کردن نمیشود.

با احترام

نظر

• سلام خدمت دوستان
                            هرچه سعی می کنم برای پیغام خصوصی این پیغام را می دهد
                            (ارسال مقالات شما غیر ممکن می باشد , به دلیل اینکه پردازش رمز عبور اعتبار شما به اتمام رسیده است , برای برطرف شدن مشکل مجددا وارد اعتبار خود شوید )
                            زحمت می کشید رهنمای بفرماعید
                            ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                              Hadi.t عزیز، شما چند بار قبلا هم نوشته بودید که با پلتفرم پی سی ام مشکل دارید. ما مطمئن نیستیم چرا این مشکل برای شما بوجود میاد ولی به شما اطمینان میدیم که به خصوص امروز حتی یک مورد قطعی هم وجود نداشته. حتی برای یک صدم ثانیه. البته قبلا بیشتر نوشته بودید که آپدیت نمیشه و این میتونه به خاطر داشتن بیش از یک متاتریدر روی سیستمتون باشه.

اصولا قطعی (اگر به دلیل اینترنت و سیستم خودتون نباشه) به 2 دلیل میتونه باشه. 1) داون شدن سرور (هاردوری) 2) داون شدن سرویس ویندوز متاتریدر (نرم افزاری)

جهت اطلاع شما و سایر دوستان عرض می کنم که شرکت نرم افزاری پی سی ام حدودا یک سال هست که نرم افزاری نوشته که به شکل ریل تایم وضعیت سرویس ویندوز متاتریدر رو چک میکنه و در صورت داون شدن فورا راه اندازیش میکنه و همه ری استارت شدنها لاگ میشه. من کتبا پرسیدم و گفتند که امروز به خصوص هیچ موردی نبوده. همچنین سرور های پی سی ام (سخت افزار) از آخرین تکنولوژی و یکی از بهترین شرکتهای جهان در این زمینه بهره مند هستند به همین علت به هیچ عنوان نگرانی از این بابت نداشته باشید.

میشه بفرمایید این دوستان دیگر که گفتید کی هستند تا از اونها هم سئوال کنیم ببینیم مشکلشون چی بوده دقیقا؟

با تشکر فراوان
                              با تشکر از پاسخویی شما
                              دیروز این مشکل وجود داشت ولی امروز برطرف شده . همونطور که عرض کردم سیستم و اینترنت و 4 پلتفرم دیگه دیروز مشکلی نداشت و لی پی سی ام قطعی داشت.پی سی ام تا این لحظه مشکلی نداشته امروز ... در مورد اون دوستان هم ازشون در خواست کردم که مشکلو همینجا مطرح کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                                Hadi.t عزیز، شما چند بار قبلا هم نوشته بودید که با پلتفرم پی سی ام مشکل دارید. ما مطمئن نیستیم چرا این مشکل برای شما بوجود میاد ولی به شما اطمینان میدیم که به خصوص امروز حتی یک مورد قطعی هم وجود نداشته. حتی برای یک صدم ثانیه. البته قبلا بیشتر نوشته بودید که آپدیت نمیشه و این میتونه به خاطر داشتن بیش از یک متاتریدر روی سیستمتون باشه.

با تشکر فراوان
                                -------------------------------
                                با سلام خدمت همه دوستان و همکاران
                                سال جدید تبریک عرض میکنم
                                در مورد قطعی پلتفرم باید این مورد مطرح کنم که من هم این مورد تجربه کردم نه یک بار بلکه چنیدن بار که اخرین مورد آن تاریخ 23 مارچ 2015 بوده و حتی دو بار برنامه بطور کامل از روی سیستم پاک کردم و مجددا نصب کردنم ولی تغییری ایجاد نشد. این در حالیه که پلتفرمهای دیگری مثل ........., ........ ...... , .........................., .......... بر روی سیتم من هر روز باز هستش و مشکلی از بابت قطعی نداشته اند. من شخصا قطعی هم در زمان انتشار خبر و هم در دیگر زمانها تجربه کرده ام. مشکلی هم از بابت سرعت اینترنت و یا استفاده از VPN , Proxy ندارم و هم با پروکسی و وی پی ان این مشکل داشته ام هم بدون آنها.
                                امیدوارم این مشکل زوردتر برطرف بشه . چون من در حال تست پلتفرم شما هستم و اگه این مشکل در حالت real هم وجود داشته باشه طبیعتا تریدر با مشکل مواجه میشه .
                                با تشکر
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-24-2015, 05:07 PM

نظر

پردازش ...
                                X