اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عکس العمل من وقتی این ویدئو رو تو یوتیوب دیدم .....

خدایا من با رنجرور 40 سال پیش می رم بیابون اینا با چی می رن 2013 .......

https://www.youtube.com/watch?v=9EQXismGViE

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها

طراحی دیوانه.کننده این فِراری! +عکس

خبرگزاری فارس: «آدریانو رائلی» اهل ایتالیا بوده و فارغ.التحصیل دانشگاه هنر است؛ وی در کالج طراحی وسایل نقلیه حمل و نقل در پاسادانا کالیفرنیا تحصیل کرده است، در بسیاری از نقاط جهان زندگی کرده و به سه زبان ایتالیایی، انگلیسی و اسپانیایی مسلط است.

وی تخیلات خود را بر روی کاغذ آورده و یک فِراری F80 ترکیبی از یک ماشین مسابقه با ظرافت فراری اسپرت با نوکی تیز طراحی کرده است.
      این خودرو برای سرعت ساخته شده است و دارای یک موتور V8 توئین توربو است که در حال توسعه برای 900 اسب بخار است و دارای سیستم KERS فراری است؛ وزن این خودرو 800 کیلوگرم است و بالاترین سرعت آن 500 کیلومتر در ساعت است.

پاسخ من به طراح این فراری اینه ....

YOU DRIVE THE CAR THAT CAN GO VERY FAST

BUT I HAVE A CAR THAT CAN GO ANY WHER POWERFULL

RANGE ROVER

نظر

• کسی از این نوع اندیکاتورها یا روشهای معاملاتی اطلاع داره ؟
        - Performance Monitor

- Correlation Monitor

- Volatility Monitor

- Sentiment Monitor

- Fund Flow Monitor

- Economic Surprise Monitor

- Central Bank & Inflation Monitor

- Sovereign Monitor

- Credit Monitor

- Commerzbank Forecast Monitor

- Spot and options positioning

- Natural proxies for the positioning of OTC markets

- Currency systematic strategies

- Yield Differentials

- Cross-Currency Carry and Vol Heat Map

- Historical Currency Performance

- FXVIX (FX Volatility Index)

- MS GRDI – Standardized

- Relative Momentum Indicator

- G10 Surprise Index

- Morgan Stanley FX Positioning Tracker

- Morgan Stanley High-Frequency Misalignment Monitor
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• بچه ها یک موردی هست میخوام بمن کمک کنید

یک دوستی دارم 20 ساله ندیدمش راستش در حقش خیلی بی انصافی کردم الان بعد اینهمه سال بخودم اومد میخام برم ببینمش !

بنظرتون چجوری از دلش در بیارم ؟

البته پسره !

موقیکه بچه بودیم قهر میکردیم یه ساعت بعد اشتی میکردیم ! الان نمیدونم چجوری اشتی کنیم !

کسی تجربه ای داره بیان کنه

من خیلی استرس دارم که من تحویل نگیره خیط شم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان زمان خیلی تاثیرگذاره در تصمیم گیری حتما با گرمی ازت استقبال می کنه
            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
            در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

• به نظرم اين تاپيك فقط داره حجم سايت رو از بين ميبره، به نظرم اينجا رو حذف كنن بهتره،

نظر

• شاگردي که شيفته ي استادش بود تصميم گرفت تمام حرکات و سکنات استادش را زير نظر بگيرد .فکر مي کرد اگر کارهاي او را بکند فرزانگي او را هم به دست خواهد آورد.
                استاد فقط لباس سفيد مي پوشيد شاگرد هم فقط لباس سفيد پوشيد ، استاد گياهخوار بود شاگرد هم خوردن گوشت را کنار گذاشت و فقط گياه خورد . استاد بسيار رياضت مي کشيد شاگرد تصميم گرفت رياضت بکشد و روي بستري از کاه خوابيد .
                مدتي گذشت . استاد متوجه تغيير رفتار شاگردش شد .رفت تا ببيند چه خبر است .شاگرد گفت : دارم مراحل تشرف را مي گذرانم .سفيدي لباسم نشانه ي سادگي و جستجو است . گياهخواري جسمم را پاک مي کند . رياضت موجب مي شود که فقط به روحانيت فکر کنم .
                استاد خنديد و او را به دشتي برد که اسبي از آن مي گذشت . بعد گفت : « تمام اين مدت فقط به بيرون نگاه کرده اي در حالي که اين کمترين اهميت را دارد . آن حيوان را آنجا مي بيني ؟ او هم موي سفيد ، فقط گياه مي خورد و در اسطبلي روي کاه مي خوابد . فکر مي کني قديس هستی يا روزي استادي واقعي خواهد شد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                  بچه ها یک موردی هست میخوام بمن کمک کنید

یک دوستی دارم 20 ساله ندیدمش راستش در حقش خیلی بی انصافی کردم الان بعد اینهمه سال بخودم اومد میخام برم ببینمش !

البته پسره !

موقیکه بچه بودیم قهر میکردیم یه ساعت بعد اشتی میکردیم ! الان نمیدونم چجوری اشتی کنیم !

میگن ادمی که دوست نداره بیچاره و بدبخته و بدبختر از اون کسی که دوستی داره و از دستش بده !

یک واسطه پیدا کردم بهش دسترسی داره !

نظر

• ضمن سلام خدمت دوستان و اساتید:

بنده حدود یکسال و نیم هست که کاملا بصورت فول تایم و حدود 18 ساعت در روز تمرکز کردم روی چارتها و کلا دنیای فا ر کس
                    و در این مدت تحقیقات زیادی رو انجام دادم روی حرکت ارزهاو....

و در این مدت تمام هم و غم من این بود که فقط دنبال نقاطی باشم که عرضه و تقاضا بوجود میاد.و نیروهایی جدید شروع به فعالیت میکنند.

و انواع و اقسام راههارو امتحان کردم.

تا سرانجام به چیزایی دست پیدا کردم که نشانه هایی رو دیدم که جواب خیلی از سوالات رو خواهد داد.
                    البته ادعا ندارم که خطا نداره که کاملا اگر این ادعارو بکنم در خطا و خسران هستم.
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اما دریغ که سرمایه م کمه....
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

میگن ادمی که دوست نداره بیچاره و بدبخته و بدبختر از اون کسی که دوستی داره و از دستش بده !

یک واسطه پیدا کردم بهش دسترسی داره !
                        جملات ببخشید ، معذرت میخوام ، معجزه میکنه مسلم جان .

نظر

بچه ها یک موردی هست میخوام بمن کمک کنید

البته پسره !

سلام

امید داشته باش که شما رو میبخشه . انسان با امید زنده است . البته اگر حقی ازش سلب شده بایستی جبران کنی .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                            ضمن سلام خدمت دوستان و اساتید:

بنده حدود یکسال و نیم هست که کاملا بصورت فول تایم و حدود 18 ساعت در روز تمرکز کردم روی چارتها و کلا دنیای فا ر کس
                            و در این مدت تحقیقات زیادی رو انجام دادم روی حرکت ارزهاو....

و در این مدت تمام هم و غم من این بود که فقط دنبال نقاطی باشم که عرضه و تقاضا بوجود میاد.و نیروهایی جدید شروع به فعالیت میکنند.

و انواع و اقسام راههارو امتحان کردم.

تا سرانجام به چیزایی دست پیدا کردم که نشانه هایی رو دیدم که جواب خیلی از سوالات رو خواهد داد.
                            البته ادعا ندارم که خطا نداره که کاملا اگر این ادعارو بکنم در خطا و خسران هستم.

سلام
                            بسم الله عزیز
                            مطرح کنید و تست هاتون رو قرار بدید مطمئن باشید اگر بتونین چند ماه متوالی درصد های ناچیز ولی ثابت بگیرید هستن ادم هائی که بیان و سرمایه ی کلان هم بیارن

که البته اگر روش عالی باشه شما میتونی با سرمایه ی کم هم موفق بشی
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• بعد از بيش از چهار سال، سهام اپل براي اولين بار پس از معرفي يك آيفون به طور قابل توجهي بالا رفت و با ٣ درصد افزايش مواجه شد، به نظر سهام داران اپل و بازار بورس وال استريت، از آيفون هاي جديد و البته Apple Watch كاملا خوشنود و خوشبين هستند.

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• ويليام شکسپیر:

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...
                                .
                                .
                                .

ترجمه لرى:

........................
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-12-2014, 11:06 AM

نظر

پردازش ...
                                X