اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    دیشب خواب عجیبی دیدم ! کسی میتونه تعبیر کنه ؟

یک طوفان مهیب سیاه و بعد از اون یک طوفان وحشتناک اتشین ! لهیب اتیش همه چیز میبلعید ! و بعد از ان افتاب در اومد و همه چی ارام شد و ما کنار دریا بودیم !

موقعه طوفان من زن و بچه ام گرفته بودم و پشت دیوار مسجد محلمون پناه گرفته بودیم اتیش از هر دو طرف میومد !

واقعا وحشتناک بود !
    مسلم جان حتما صدقه بدهید
    یک اتفاقاتی برای شما و خانواده تان رخ خواهد داد که خیلی ناگوارند و در همان گرفتاری عده ای از اطرافیان با کردار و رفتارشان دامنه خطر و ضرر را برای شما بیشتر میکنن ولی شما با تکیه بر ایمان یا با کمک گرفتن فکری و مشورت با انسان با تجربه و دانا و یا عالم ، بر مشکلات پیروز میشید و به آرزوهاتون میرسید و اتفاقا بعد از گذشت دوران سختی ، زندگی بهتر و موفق تری خواهید داشت و موفقیت های خوبی را تجربه خواهید کرد .

صدقه را فراموش نکنید -- صدقه را فراموش نکنید
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این خواب دیدن هم داستانی داره...

یکی از علمای دینی میگفت ، همه خوابها که تعبیر نداره و فقط خوابهای صادقه تعبیر داره و تازه میگفت اعتبار خوابهای صادقه هم یک هفتادم اعتبار وحی هست ... به این تفاسیر به شخصه زیاد به خواب اهمیتی نمیدم ، و اینکه بعد یک خواب خوب یا بد اتفاق خوب یا بدی برام بیفته ربطش نمیدم به خوابی که دیدم..

ولی فرای این توضیحات صدقه بلا رو دفع میکنه...

موفق باشید

نظر

یک طوفان مهیب سیاه و بعد از اون یک طوفان وحشتناک اتشین ! لهیب اتیش همه چیز میبلعید ! و بعد از ان افتاب در اومد و همه چی ارام شد و ما کنار دریا بودیم !

موقعه طوفان من زن و بچه ام گرفته بودم و پشت دیوار مسجد محلمون پناه گرفته بودیم اتیش از هر دو طرف میومد !

واقعا وحشتناک بود !
        یعنی تا وقتیکه با یاد و توکل به خدا شما حامی خانوادتون هستین هر بلایی هم که نازل بشه در امان خواهید بود پس باید از این بابت خوشحال باشین.

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
          مسلم جان حتما صدقه بدهید
          ...
          صدقه را فراموش نکنید -- صدقه را فراموش نکنید
          ولی فرای این توضیحات صدقه بلا رو دفع میکنه...
          جمعیت امام علی (ع)

موفق باشید.

نظر

• زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

واقعا وحشتناک بود !
              سلام دوست عزیز
              طوفان اول از کدوم سمت بود؟ از سمت قبله؟!
              آیا طوفان دوم هم از همون سمت بود یا از جهت دیگر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SOBH1384 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                طوفان اول از کدوم سمت بود؟ از سمت قبله؟!
                آیا طوفان دوم هم از همون سمت بود یا از جهت دیگر؟
                باسلام

هر دو طوفان از جهت مخالف قبله بود ! همچنین افتاب از طرف غرب و مخالف قبله دراومد !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• جناب moslemb گویا امکان ارسال پیغام خصوصی به شما موجود نیست. میشه اون رو فعال کنید. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط SOBH1384 نمایش پست ها
                    جناب moslemb گویا امکان ارسال پیغام خصوصی به شما موجود نیست. میشه اون رو فعال کنید. ممنون
                    منتظر پیام شما هستم

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• ....
                      ویرایش توسط SOBH1384 : https://www.traderha.com/member/6377-sobh1384 در ساعت 01-25-2014, 08:25 PM

نظر

• از دیروز نمیتونم مسنجرم باز کنم !

fxbmo@ymail.com

برام ایمیل کنید

با تشکر

نظر

• برخی می گویند که آخرالزمان در تقویم مایاها نه 21 دسامبر 2012 بلکه 21 مارچ 2014 منطبق می شود.

ماوراطبیعه را کنار بگذاریم، مارچ 2014 ماهی بس سخت و دشوار برای بازارهای مالی خواهدبود. در تاپیک درددل های بازاری چندین تحلیل در این زمینه گذاشته شده است.

نظر

• سلام
                            امروز یک مطلبی را دیدم خیلی تعجب کردم و به هوش ایرانی افرین گفتم
                            جریان از این قراره
                            شما حادثه 11 سبتمبر روز برخورد هواپیمای امریکایی به برجهای دوقلو که یادتون هست بعد اسرائیل و امریکا گفتند مسلمانها این کار را کردند و کلی در منطقه استفاده کردند میدونید شماره پرواز این هواپیما چی بوده Q33NY
                            خود این کلمه رمز است و همه شما اون را داخل ورود کپی کنید و کل کلمه را انتخاب کنید و با فونتWingdings نمایش دهید و تمام دروغهای اونها آشکار میشه این هم تصویرش

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• Numbers....Numbers

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                                سلام
                                امروز یک مطلبی را دیدم خیلی تعجب کردم و به هوش ایرانی افرین گفتم
                                جریان از این قراره
                                شما حادثه 11 سبتمبر روز برخورد هواپیمای امریکایی به برجهای دوقلو که یادتون هست بعد اسرائیل و امریکا گفتند مسلمانها این کار را کردند و کلی در منطقه استفاده کردند میدونید شماره پرواز این هواپیما چی بوده Q33NY
                                خود این کلمه رمز است و همه شما اون را داخل ورود کپی کنید و کل کلمه را انتخاب کنید و با فونتWingdings نمایش دهید و تمام دروغهای اونها آشکار میشه این هم تصویرش
                                سلام وحید جان
                                ببخش که توی بحثتون ورود میکنم
                                فقط جهت اطلاع از شماره پرواز هواپیمایی که به برجها و همچنین شماره پروازی که به پنتاگون برخورد کرد:
                                http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%...85%D8%A8%D8%B1
                                و
                                http://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks
                                اثری از Q33NY نیست!!

حالا یه نگاهی هم به این لینک بندازین: http://en.wikipedia.org/wiki/Wingdings

در پایین صفحه قسمت 9/11 attacks در مورد این hoax( شوخی فریب آمیز ) مطلبی نوشته که عینا نقل قول میکنم:

After September 11, 2001, an email was circulated claiming that entering 'Q33 NY', which it claims is the flight number of the first plane to hit the Twin Towers, in Wingdings would bring up a character sequence of a plane flying into two towers, followed by the skull and crossbones symbol and the Star of David.[10] This is a hoax: the flight numbers of the two airplanes that hit the towers were American Airlines Flight 11 and United Airlines Flight 175; the tail numbers were N334AA and N612UA.

با احترام
                                علی
                                ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 01-25-2014, 09:43 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                                معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                                -----------------------------------------------------------------------------------------------
                                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

پردازش ...
                                X