اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در گفت.وگو با شبکه NBC آمريکا

رييس جمهوری در تشريح نامه همتای آمريکايی.اش گفت: «بعد از انتخابات رياست جمهوری و شروع به کار رسمی.ام، آقای اوباما نامه.ای خطاب به من نوشتند و تبريک گفتند و برخی مسائل را مطرح کردند. من هم به آن نامه پاسخ دادم، از ايشان تشکر کردم و مواضع جمهوری اسلامی ايران را نسبت به برخی مواردی که ايشان مطرح کرده بودند و برخی موارد ديگر، مطرح کردم».
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حسن روحانی، رييس جمهوری اسلامی ايران، در گفت.وگو با يک شبکه تلويزيونی آمريکا اعلام کرد که او اختيار تام دارد تا درباره پرونده هسته.ای تهران با غرب به توافق برسد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» ؛ روحانی که قرار است هفته آينده برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نيويورک سفر کند، در گفت.وگو با شبکه «ان.بی.سی» آمريکا گفت که لحن نامه دريافتی از باراک اوباما، رييس جمهوری آمريکا، مثبت و سازنده بوده است.

رييس جمهوری در تشريح نامه همتای آمريکايی.اش گفت: «بعد از انتخابات رياست جمهوری و شروع به کار رسمی.ام، آقای اوباما نامه.ای خطاب به من نوشتند و تبريک گفتند و برخی مسائل را مطرح کردند. من هم به آن نامه پاسخ دادم، از ايشان تشکر کردم و مواضع جمهوری اسلامی ايران را نسبت به برخی مواردی که ايشان مطرح کرده بودند و برخی موارد ديگر، مطرح کردم».

وی در اين مصاحبه که در تهران ضبط شده است، افزود: «اين می.تواند قدم.های بسيار کوچکی برای آينده ای مهم باشد. من معتقدم رهبران در همه کشورها بايد به فکر منافع ملی باشند و نبايد تحت تاثير گروه.های افراطی فشار قرار گيرند. اميدوارم شاهد چنين جو و صحنه.ای در آينده باشم».

قرار است اين مصاحبه اواخر روز چهارشنبه به وقت شرق آمريکا از شبکه ان.بی.سی پخش شود.

اظهارات تازه رييس جمهوری ايران در حالی منتشر می.شود که ساعاتی پيش، جی کارنی، سخنگوی کاخ سفيد اعلام کرد باراک اوباما در نامه به حسن روحانی گفته است که «آمريکا آماده است تا منازعه هسته.ايش با ايران را خاتمه دهد مشروط به اينکه ايران نشان دهد به دنبال ساخت سلاح اتمی نيست».
    http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...html#post85794

نظر

• کد خبر: ۳۴۵۹۰۴
      تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با صدورحکمی به مهندس یکه زارع بعنوان مدیرعامل جدید شرکت ایران خودرو، ماموریت های ویژه ای را در جهت تعالی این شرکت و پیمودن مسیر ترقی و عبور از چالش ها، موانع و مشکلات کنونی، تعیین کرده است.

به گزارش تسنیم، مهندس شافعی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درحکم خود که با استناد به صورتجلسه هیات مدیره شرکت ایران خودرو خطاب به مهندس یکه زارع صادر کرده است، ضمن تاکید بر اهمیت مدیریت منابع انسانی بعنوان اصلی ترین سرمایه آن بنگاه، از وی خواسته با قطعه سازان بعنوان اعضای لاینفک پیکره صنعت خودروسازی کشور، تعامل سازنده و عادلانه داشته باشد.

شافعی در این حکم با اشاره به ضرورت چابک سازی شرکت و تبدیل به احسن نمودن دارایی های غیر مولد، از رئیس جدید شرکت ایران خودرو در خصوص اقدام به هدف گذاری جهت دستیابی به خودکفایی و توسعه بازارها و همچنین استفاده از ظرفیت قانونی دستگاه های دولتی، تلاش نماید.

در این حکم بر اهمیت مشتری مداری و همچنین تلاش شبانه روزی و بی وقفه برای اعتلای نام ایران خودرو در داخل و خارج از کشور تاکید شده است

متن حکم مهندس شافعی بشرح ذیل است:

جناب آقای هاشم یکه زارع

بعد از سلام

با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به مراتب تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و با استناد به مصوبه صورتجلسه شماره 182-06-92مورخ 19شهریور92 هیات مدیره شرکت ایران خودرو ، به موجب این حکم به سمت مدیر عامل آن شرکت منصوب می شوید.

شایسته است با اتکال از خداوند متعال و با همفکری اعضاء محترم هیات مدیره و همکاران گرامی آن شرکت نکات زیر را در نظر داشته باشید:

- مدیریت منابع انسانی شرکت بعنوان اصلی ترین سرمایه آن بنگاه

- تعامل سازنده و عادلانه با قطعه سازان بعنوان اعضاءلاینفک پیکره صنعت خودروسازی کشور

- مدیریت بهینه منابع

- چابک سازی شرکت و واگذاری دارایی های غیر مولد و تبدیل به احسن کردن آنها

- تهیه و اجرای برنامه توسعه و تنوع محصول

- ارتباط منطقی با دستگاه های دولتی و استفاده از ظرفیت های قانونی آنان

- هدف گذاری به منظور حصول به خودکفایی ارزی از طریق نفوذ و توسعه بازارهای صادراتی

- حساسیت لازم و کافی نسبت به ارائه خدمات بعد از فروش

- تلاش شبانه روزی و بی وقفه برای اعتلای نام ایران خودرو در داخل و خارج از کشور

-توجه جدی به جلب رضایت مشتری که موجب بقا و تعالی آن شرکت معظم خواهد بود

با استعانت از این کلام گهربار الهی که فرمود"و الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا" برای جنابعالی و همکارانتان دراین راه پر مجاهدت آرزوی توفیق دارم.

غلامرضا شافعی
      معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل
      http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...html#post85794

نظر

• آهنگ WE ARE ONE کاری مشترک از امید خواننده ایرانی و توماس اندرس از گروه مدرن تاکینگ
        واقعا حال کردم این اهنگ روگوش دادم یاد دوران نوجوانی افتادم زمانی که آهنگ های مدرن تاکینگ با نوار کاست گوش می دادیم
        چه دورانی بود

از اینجا دانلود کنید
        omid feat thomas anders - we are one - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• یادم نیست توی کدوم تاپیک گفته بودم خبر اصلا نیازی به تحلیل نداره هر طرفی من پوزیشن بگیرم خبر مخالفش میاد بی برو برگرد. این قضیه رو یه جورایی بهش شک داشتم تا امروز شکم به یقین تبدیل شد. من که از فاندامنتال سر در نمیارم ولی خدایی رواست سه تا خبر قرمز توی یک روز برای تقویت دلار بیاد اصلا بازار تکون هم نخوره. همین الان لازم بود من طلا رو بای داشته باشم جوری طلا گوله میکرد پایین کندلهای بغلش عین دوجی میشدن.

خلاصه که توی این اوضاع بی پولی من واسه خودم درآمدزایی تعریف کردم. میخوام به بروکرها بگم قبل خبرهای مهم پوزام رو میگم 200 دلار واسه هر خبر میگرم. وینینگ ریشیو تقریبا 100 تازه شارپم هست.

دوستان آشنای بروکری داشتن خبر بدن.

حاج خلیلللللللللللللللللللللل تو یه چیزی بگو دارم میسوزم چرا این خبرای کوفتی جون ندارن؟
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            یادم نیست توی کدوم تاپیک گفته بودم خبر اصلا نیازی به تحلیل نداره هر طرفی من پوزیشن بگیرم خبر مخالفش میاد بی برو برگرد. این قضیه رو یه جورایی بهش شک داشتم تا امروز شکم به یقین تبدیل شد. من که از فاندامنتال سر در نمیارم ولی خدایی رواست سه تا خبر قرمز توی یک روز برای تقویت دلار بیاد اصلا بازار تکون هم نخوره. همین الان لازم بود من طلا رو بای داشته باشم جوری طلا گوله میکرد پایین کندلهای بغلش عین دوجی میشدن.

خلاصه که توی این اوضاع بی پولی من واسه خودم درآمدزایی تعریف کردم. میخوام به بروکرها بگم قبل خبرهای مهم پوزام رو میگم 200 دلار واسه هر خبر میگرم. وینینگ ریشیو تقریبا 100 تازه شارپم هست.

دوستان آشنای بروکری داشتن خبر بدن.

حاج خلیلللللللللللللللللللللل تو یه چیزی بگو دارم میسوزم چرا این خبرای کوفتی جون ندارن؟
            امیر جان
            بعضی اوقات هست چارت واقعا آدم رو بهم می ریزه یک جوری روح و روان تریدر رو به بازی و تمسخر می گیره کاری به دلایلش نداریم همین که قدرت تصمیم توی بازار از ما سلب میشه بدترین اتفاق ممکن هست
            اینو بارها همه ما تجربه کردیم می تونم 100 تا شرایط مسخره و اشتباهاتی که خودم کردم برات مثال بزنم

اما در مورد اخبار من نمی گم برو کتابهای فاندامنتال رو بخون اما به عنوان پیشنهاد برو توی فارکس فاکتوری تقویم اقتصادی رو باز کن برگرد به سال های گذشته بعد اخبار و نقش اون ها روی چارت مقایسه کن (البته حواست به ساعت بروکر و ساعت فارکس فاکتوری و تغییر ساعت فصلی باشه ) یک چیز فوق العاده عجیبی میبینی بازار 90 % اوقات خلاف جهت اخبار حرکت می کنه و کلا بیربط هست حرکاتش اگر خواستی من کل تقویم اقتصادی رو به صورت پی دی اف دارم همین جا آپلود می کنم
            اخباری که روی بازار ارز اثر داره با اخباری که توی فارکس فاکتوری منتشر میشه خیلی تفاوت داره ین ژاپن با یک تغییر سیاست پولی چه اتفاقی براش افتاد . از اون روز به بعد اخبار فقط نقش کارکشن این سیاست رو بازی می کنن . آیا شرایط صعودی کنونی یورو ربطی به بهبود اوضاع اقتصادی در این قاره سبز داره ؟؟؟؟؟؟ ......... و خیلی چیزهای دیگه

نظر

• آقا احسان نیکی و پرسش؟ آپ کن برادر من فاندامنتال در حد همین کلیپ های خلیل گل بلدم که اون بنده خدا هم وقتش اینقدر محدوده ما تو خماری موندیم. بذار یه چیزی یاد بگیریم ضرر نداره آخرای تابستونه از اول مهر باز وقت نداریم سر بخارونیم.

ممنون از لطفت

ارادتمند--------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                آقا احسان نیکی و پرسش؟ آپ کن برادر من فاندامنتال در حد همین کلیپ های خلیل گل بلدم که اون بنده خدا هم وقتش اینقدر محدوده ما تو خماری موندیم. بذار یه چیزی یاد بگیریم ضرر نداره آخرای تابستونه از اول مهر باز وقت نداریم سر بخارونیم.

ممنون از لطفت

ارادتمند--------امیر
                خواهش می کنم
                این تقویم اقتصادی از سال 2007 به بعد خدمت شما .براساس ساعت 0 جی ام تی استخراج کردم که رو بروکر پرسپولیس یا اونهایی که 0 جی ام تی هستن می تونید بهتر مقایسه کنید .
                البته باید خودتون زحمت بکشید و حداقل در مورد تیتر اخبار و اثرات اونها توی بازار کمی مطالعه کنید . یکسری پی دی اف هست فکر کنم توی کتابخانه سایت موجوده یک نگاه گذرا داشته باشید .

calander - Download - 4shared

این صفحه رو هم مطالعه کنید در مورد ساعت بازگشایی بازارها و تغییرات فصلی ساعت هست .
                List of stock exchanges - Wikipedia, the free encyclopedia

موفق باشید

نظر

• تولید جدید پارس خودرو :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• دوستان ابتدا عذخواهی کنم. ا اینترنت ایرانسل هستم و نتونستم پست هاتون لایک کنم امیر جان دیدگاهت رو خراب نکن . بازار به هر خبری پا نمیده که ! بلفرض تو شهر ما هیچ دختری به ماشین بالاتر از پراید و 405 راه نمیاد اما تو شهر دیگه فقط ماشین خارجکی.... بازار ریسک دوره ای داره ، اولویت و ارجحیت داره ! همینجوری نیست که فارکس فکتوری باز کنیم و بگیم حالا فلان خبر میاد بازار میپوکه که... چرا عزیزان گل چنین میکنند ، بزارید آموزش های بنیادی پیش بره اونوقت میاد دستتون که چکاری ما در بنیادی انجام میدیم. قبول دارم سخته اما خوب اینجا هستم که این سختی را به آسانی تبدیل کنم ! ارادت
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• الهی ! نه شناخت تو را توان ، نه ثنای تو را زبان ! نه دریای جلال و کبریایی تو را کران پس تو را مدح و ثنای چون توان ؟ تو راکه داند؟ که تو را تو دانی تو ، تو را نداند کس ، تو را تو دانی بس سلامی گرم به ساحت مقدس عاشقان بازارهای مالی توفیقی به دست آمد تا با کسانیکه تحلیل بازارهای مالی را در قالب واقعی خود که همان سادگی و بی آلایشی است درد دلی داشته باشیم. با تمام کاستیها سعی داریم تا همواره مطالب را با روانی تمام به هم وطنان خود منتقل دهیم. اینکه دوستان در ایمیل ها و نظرات خصوصی خود بنده را راهنمایی میکنند بسیار خرسند بوده و اعتقاد دارم مدرس و معاملگر به مثل ویترینی از خواسته هاست و باید خواسته های عمده دوستان خود بجا اورد.پس از آنها سپاس گزاری میکنم. پس از یک سال و اندی دوباره فرصت شد در خدمت عزیزان باشیم. سعی خواهم کرد تاپیک های باز شده را با قدرت بیشتر و سرعت بالاتری پیش ببرم که بتوانیم فرصت را برای موضوعات پیشرفته تر باز کنیم. با تشکر
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                        الهی ! نه شناخت تو را توان ، نه ثنای تو را زبان ! نه دریای جلال و کبریایی تو را کران پس تو را مدح و ثنای چون توان ؟ تو راکه داند؟ که تو را تو دانی تو ، تو را نداند کس ، تو را تو دانی بس سلامی گرم به ساحت مقدس عاشقان بازارهای مالی توفیقی به دست آمد تا با کسانیکه تحلیل بازارهای مالی را در قالب واقعی خود که همان سادگی و بی آلایشی است درد دلی داشته باشیم. با تمام کاستیها سعی داریم تا همواره مطالب را با روانی تمام به هم وطنان خود منتقل دهیم. اینکه دوستان در ایمیل ها و نظرات خصوصی خود بنده را راهنمایی میکنند بسیار خرسند بوده و اعتقاد دارم مدرس و معاملگر به مثل ویترینی از خواسته هاست و باید خواسته های عمده دوستان خود بجا اورد.پس از آنها سپاس گزاری میکنم. پس از یک سال و اندی دوباره فرصت شد در خدمت عزیزان باشیم. سعی خواهم کرد تاپیک های باز شده را با قدرت بیشتر و سرعت بالاتری پیش ببرم که بتوانیم فرصت را برای موضوعات پیشرفته تر باز کنیم. با تشکر
                        خلیل جون چاکرتم......

همیشه حرف های خوب زدی و با کارات خوبت شرمندمون کردی ...... چمد وقتیه تو فروم زیاد نمیام و خلاصه حالی نداریم عامو ......

فقط گاهی اوقات میام یه چندتا سهم معرفی می کنم تا یه نونی هم به بقیه برسونم و خدا رو شکر همه هم تا امروز درست معرفی شدن .......

خلاصه چاکرتم و تو این فروم مث خودت کمه ......

مخلصیم

بای .......

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                          خلیل جون چاکرتم......

همیشه حرف های خوب زدی و با کارات خوبت شرمندمون کردی ...... چمد وقتیه تو فروم زیاد نمیام و خلاصه حالی نداریم عامو ......

فقط گاهی اوقات میام یه چندتا سهم معرفی می کنم تا یه نونی هم به بقیه برسونم و خدا رو شکر همه هم تا امروز درست معرفی شدن .......

خلاصه چاکرتم و تو این فروم مث خودت کمه ......

مخلصیم

بای .......
                          عماد عزیز شما لطف دارید

بنده هر آنچه در این وادی دارم به همت شما عزیزان بوده هست پس هر آنچه بدست آورده ام نثار همه عزیزان خواهم کرد

اعتقاد شخصی ام این هست که اگر با منطق و اصول در یک راه گام برداشته شود ، تمام چاله ها و انحرافات راه نمیتواند تو را از مسیر بازدارد .

خلاف اکثر عقاید که اگر یک استراتژی پابلیک شود سودآوری آن از بین میرود باید گفت آنچیزی که باعث سود و ضرر در یک استراتژی میشود خود شخص میباشد

برای ثابت شدن حرفم یک حساب که در اختیار بنده بود ، معامله باز میکردم و مدیریت آن را به صاحب حساب میسپردم و دقیقاً همان پوزیشن ها در ترمینال خود هم بود

اما سود و ضرر این دو حساب کاملاً متفاوت ! چرا؟ چون دیدگاه و نگرش افراد در هر زمینه اعم از مدیریت سرمایه و ریسک گرفته تا تحلیلگری بر انواع سبک ها متفاوت می باشد

نمیتوان گفت که یکی درست و دیگری اشتباه هست بلکه به صورت نسبی حجم صحیح بودن را به لبه ای خواهیم سپرد که با منطق و اصول پیش برده است.

خلاصه کلام این هست که انتشار اطلاعات به ضررمان نخواهد بود بلکاً باعث پیشرفته تر شدن آن اطلاعت و بازخورد به خود ما خواهد شد.

عماد جان سعی کن زین پس بیشتر به فروم بیاید و بیشتر بر روی ایندکس ها و ارزها تحلیل بزاری که ما ها هم از شما بیشتر استفاده ببریم.

قربانت

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                            تولید جدید پارس خودرو :

پارس خودرو ؟؟

نظر

• با دوس دخـدرم رفته بودم پارک بعد دیدم بابام داره زنگ میزنه ...
                              با صدای خوابالود گفتم : بلــــــــــــــــــــه ...
                              گفت : سلام بابا کجایی ...
                              با خمیازه گفتم : خونه خوابم چطور ...
                              گفت : هیچی داشتم رَد میشدم دیدم یه ماشین دقیقا مثل ماشین تو بغل پارک گذاشته بود نگران شدم ...
                              عاخه از گلگیر تا در عقبو زده بودن ...
                              من گفتم نه بابا من خونه خوابم بای ...
                              منو میگی ر یــ د م تو خودم ! سریع دست طرفو گرفتم دویدم سمت ماشین ...
                              همین که رسیدم دیدم بابام وایساده ...
                              هیچی دیگه معرفی کردم : بابا نازیلا ، نازیلا بابام
                              الانم متواریم ...
                              کسی جایی واسه خواب داره :| !!
                              ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 09-21-2013, 09:49 AM
                              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• روزی موسا برای گرفتن وامی به بانک سینا مراجعه کردندی بانک گفتندی : نمیدهیم. موسا عصبی شدندی و با عصای خویش شعبه را به دونیم کردندی و از وسط آن گذر کردندی و به بانک دیگری رفتندی.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X