اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این هم یه حرف بسیار زبیا از استاد رابرت ماینر در رابطه با داشتن پلن معاملاتی .

All consistently successful traders have a written trade plan
    Write down your specific trade plan before you make another trade
    . I think you will find that you trading results will IMMEDIATELY be more consistently successful

If you fail to plan , then you should plan to fail
    Why not plan to succeed? Right now

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 03-08-2012, 02:25 PM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
      به نظر شما دوستان لزومی هست ما تمام موقعیت ها را شکار کنم؟
      سلام
      بنظرم این بستگی داره به نوع برخورد با بازار و پلن و میزان سرمایه
      ولی قطعی و الزامی نیست ، چون اونوقت باید مدام پای چارت بشینیم ، که تبعات بعدی داره

نظر

• این روزها نزدیک به 10 ساعت روزانه در فکرم و هر چه عمیق تر می شوم دنیای بزرگ تری به رویم گشوده می شود.گاهی می اندیشم بس است دیگر تا همینجا ! نکند بروم و باز نگردم و آن موقع دیگر بندگی یادم برود و به هیچ نیندیشم!
        بغض خود را به زور می خورم، ذره ذره که به جلو می روم خوردن حرف هایم منجر به انفجارم می شود.

آیا واقعاً تصور کردید بازار را نمی توان فهمید؟ آیا واقعاً فکر می کنید سه شنبه هفته آینده قیمت طلا به اینجا میرسد یک تصور و خیال و وهم است؟

...........

فکر طی مسیر به اندازه چند کندل به جلو نزدیک است!
        فکر عبثی است و خام اما باید به واقعیت بپیوندد و آن موقع است که عطای بازار و تحلیل گری را به لقای خودش می بخشی و گوشه می نشینی و میگویی بساز و ساخته می شود!
        ............

توهمات یک تریدر جزء
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام و درود
          همه ی دوستان هر مطلبی در خصوص تریدو روانشناسی مارکت گفتند همگی درست فقط یک سوال
          فرض کنید سال 1360 یعنی 30 سال پیش هر کسی میتونست با یک ماشین بفرض ژیان تو اتوبان تهران قزوین به راحتی مسافرت کنه اما حالا چی همان ماشین ژیان با سرعت حداکثر 60 باز هم میتونه
          براحتی تو اتوبانی سفر کنه اکثر ماشینها با سرعتهای بسیار فراتر میتوانند پیش برند؟
          چرا اکثر بروکر های مطرح در دنیا پلت فرم های جدید تر با امکانات فراتر در اختیار مشتریانشون قرار میدهند؟
          سرعت بیشتر امکانات بیشتر تسلت بیشتر
          دوستان بیائید از بروکرهایمان بخواهیم پوست اندازی کنند و استفاده از پلتفرمهای بروز دنیا را برای ما فراهم سازند

باید قبول کرد عمر متا ترید به سر رسیده

با بهترین ارزوها
          ویرایش توسط AFSHINROSTAMI : https://www.traderha.com/ در ساعت 03-08-2012, 07:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AFSHINROSTAMI نمایش پست ها
            با سلام و درود
            همه ی دوستان هر مطلبی در خصوص تریدو روانشناسی مارکت گفتند همگی درست فقط یک سوال
            فرض کنید سال 1360 یعنی 30 سال پیش هر کسی میتونست با یک ماشین بفرض ژیان تو اتوبان تهران قزوین به راحتی مسافرت کنه اما حالا چی همان ماشین ژیان با سرعت حداکثر 60 باز هم میتونه
            براحتی تو اتوبانی سفر کنه اکثر ماشینها با سرعتهای بسیار فراتر میتوانند پیش برند؟
            چرا اکثر بروکر های مطرح در دنیا پلت فرم های جدید تر با امکانات فراتر در اختیار مشتریانشون قرار میدهند؟
            سرعت بیشتر امکانات بیشتر تسلت بیشتر
            دوستان بیائید از بروکرهایمان بخواهیم پوست اندازی کنند و استفاده از پلتفرمهای بروز دنیا را برای ما فراهم سازند

باید قبول کرد عمر متا ترید به سر رسیده

با بهترین ارزوها
            با سلام افشین جان
            شما درست میگید با اون ژیان امروز به مساف خودروهای امروزی نتوان رفت اما فکر کردید که وقتی من یک ژیان فکسنی را از سال 60 تا بحال 1000 بار بردم پیش صافکارو نقاش هی بزکش کردم و آخرشم به قبرستان فرستادمش و نتوانستم ازش حراست کنم در حالی که همین ژیان در کلکسیونها میتواند از خودروهای شیک امروزی قیمتی تر باشه , فکر نمی کنی اگر وقتی من رسم و رسوم رانندگی را خوب فرا نگرفتم راه نگهداری خودرو را فرا نگرفتم یک سرعت بیجا میتونه منو به کام مرگ بکشه پس بیائید اول خوب بیاموزیم , یاد بگیریم آنوقت پلتفرم خوب هم به سراغمان خواهد آمد این پات فرم نیست که به ما سود میدهد بلکه خودمان هستیم پس اول خودان را به روز کنیم بهتر نیست؟
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام ودرود دوست عزیز
              ابتدای نوشته ی فوق اشاره کردم که تمام موارد اموزشی چه در زمینه ی پلن و روانشناسی همگی درست فقط عرضم اینست در جائیکه شکارچیان با تفنگ دوربین دار مشغول شکار هستند من و شما مجبوریم هنوز با تیر و کمان شکار کنیم ؟

نظر

• امیدوارم که سوء تفاهم نشده باشد من قصدم رد حرف شما نبود اما خودم را عرض کردم که متاسفانه هنوز پخته و کارکشته نشدم که بتونم با سرعت رعد و برق پیش برم امیدوارم که بتوانم به آنجا برسم و اما تا جایی که یادمه مدیرعامل بروکر در یکی از کلاس ها عنوان کردن که پلتفرم کارنکس هم در اختیار دارند که میتوان با 20000 هزار دلار حساب باز کرد واین یکی از پلتفرم های پیشرفته است که در دنیا جایگاه خوبی پیدا کرده
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  با سلام افشین جان
                  شما درست میگید با اون ژیان امروز به مساف خودروهای امروزی نتوان رفت اما فکر کردید که وقتی من یک ژیان فکسنی را از سال 60 تا بحال 1000 بار بردم پیش صافکارو نقاش هی بزکش کردم و آخرشم به قبرستان فرستادمش و نتوانستم ازش حراست کنم در حالی که همین ژیان در کلکسیونها میتواند از خودروهای شیک امروزی قیمتی تر باشه , فکر نمی کنی اگر وقتی من رسم و رسوم رانندگی را خوب فرا نگرفتم راه نگهداری خودرو را فرا نگرفتم یک سرعت بیجا میتونه منو به کام مرگ بکشه پس بیائید اول خوب بیاموزیم , یاد بگیریم آنوقت پلتفرم خوب هم به سراغمان خواهد آمد این پات فرم نیست که به ما سود میدهد بلکه خودمان هستیم پس اول خودان را به روز کنیم بهتر نیست؟
                  این جواب نشان دهنده کلی تجربه است.
                  جوانها مثل من از آقای یزدی با این همه تجربه غافل نشید

نظر

• خوب همه ی دوستان فکر کنم امروز روزی رویایی سپری کردند کسانی هم که به هر دلیلی نتوانستند شکاری انجام بدند جاشون خالی که.....
                    حالا یک بحثی پیش میاد ما امروز خوشحال و سرمستیم و استیمنت ها همه سبز و تی پی خورده آیا فردا هم باید خوشحال باشیم؟
                    تجربه ثابت کرده هر موقع سودی کردی پشتش ضرر هایی دادی.
                    به نظر شما ناشی از چیه؟
                    و راهکار پیشنهادیتون چیست؟

نظر

خوب همه ی دوستان فکر کنم امروز روزی رویایی سپری کردند کسانی هم که به هر دلیلی نتوانستند شکاری انجام بدند جاشون خالی که.....
                      حالا یک بحثی پیش میاد ما امروز خوشحال و سرمستیم و استیمنت ها همه سبز و تی پی خورده آیا فردا هم باید خوشحال باشیم؟
                      تجربه ثابت کرده هر موقع سودی کردی پشتش ضرر هایی دادی.
                      به نظر شما ناشی از چیه؟
                      و راهکار پیشنهادیتون چیست؟
                      دوست من بهترین کار اینکه ترید نکنی یک هفته بروی مسافرت و مرخصی تا دروه ضرر سپری شه و هفته بعد که موقع سوده برگردی؟؟؟ به همین سادگی
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

• معامله گری یعنی عمل کردن عین یک ماشین . بدون هیچ احساسی
                        معامله گر حرفه ای نه با سود خوشحال میشه نه با ضرر ناراحت . چون نه سود کردن به این معنیه که اون یه نابغست نه ضرر کردن به معنی احمق بودن اون یا نامرد بودن بازار .
                        اینها هر کدوم به تنهایی پله ای هستند برای رسیدن به اوج . تریدر فقط به نتیجه نهایی فکر میکنه .

برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای باید به این سمت حرکت کنیم. هر چند سخته . اما یه تریدر باید بعد روانشناختی خودش را پرورش بده .
                        پرورش یعنی تمرین ، آزمون خطا ، تمرین ، و......
                        با تمرین مداوم ، به مرور ، ساختار ذهنی یک ترید را در خودمون پرورش بدیم.

سعی میکنم نسبت به سود خوبی که امروز داشتم احساسی نداشته باشم. فردا هم یک روز دیگه از بازاره . اگر سیستمم سیگنال بده باهاش معامله میکنم.
                        به سیستمم اعتماد دارم. باهاش میمونم. بدون هیچ احساسی . اون هم به من وفاداره .
                        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                          دوست من بهترین کار اینکه ترید نکنی یک هفته بروی مسافرت و مرخصی تا دروه ضرر سپری شه و هفته بعد که موقع سوده برگردی؟؟؟ به همین سادگی
                          به نظرم کاربردی نیست نظرتون.
                          اگه اینجوری باشه ما در ماه فقط 2 الی 4 روز ترید داریم.
                          نظر بقیه دوستان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                            معامله گری یعنی عمل کردن عین یک ماشین . بدون هیچ احساسی
                            معامله گر حرفه ای نه با سود خوشحال میشه نه با ضرر ناراحت . چون نه سود کردن به این معنیه که اون یه نابغست نه ضرر کردن به معنی احمق بودن اون یا نامرد بودن بازار .
                            اینها هر کدوم به تنهایی پله ای هستند برای رسیدن به اوج . تریدر فقط به نتیجه نهایی فکر میکنه .

برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای باید به این سمت حرکت کنیم. هر چند سخته . اما یه تریدر باید بعد روانشناختی خودش را پرورش بده .
                            پرورش یعنی تمرین ، آزمون خطا ، تمرین ، و......
                            با تمرین مداوم ، به مرور ، ساختار ذهنی یک ترید را در خودمون پرورش بدیم.

سعی میکنم نسبت به سود خوبی که امروز داشتم احساسی نداشته باشم. فردا هم یک روز دیگه از بازاره . اگر سیستمم سیگنال بده باهاش معامله میکنم.
                            به سیستمم اعتماد دارم. باهاش میمونم. بدون هیچ احساسی . اون هم به من وفاداره .
                            خیلی عالیه.
                            نظر بقیه دوستان!!

نظر

به نظرم کاربردی نیست نظرتون.
                              اگه اینجوری باشه ما در ماه فقط 2 الی 4 روز ترید داریم.
                              نظر بقیه دوستان چیه؟
                              سلام
                              این شوخی بود
                              علت: به فرض ما بازار رو صعودی میدانیم شما بای میکنید این هفته سودی خوبی بدست میاورید خوب هفته بعد بازار وارد فاز اصلاح میشود(جمع کردن سودها و خروج تریدرها) پس اگر شما توی این هفته جدید هم بای کنید ضرر میکنید بلکه در اصلاح باید شما پوزشن سل کوتاه مدت بگیرید تا این هفته هم سود کنید نه ضرر.
                              البته این مطلب کلی بوده و شرایط بازار رو باید تحیلل کرد.
                              که سودها شما در روندها اصلی و ضررها شما در اصلاحیه ها ست . پس با موجها (ترند و اصلاح) سوار شو دوسته من
                              شادی سراسر وجودتان
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

• سلام
                                به نظر من اگر تریدری قرار باشه یک روز سود خوب بگیرد و روز دگر ضرر , نشان از بی اطلاعی و نداشتن دانش لازم از بازار است پس اگر بعد از یک سود خوب دچار زیان خوب هم شد بهتر این است که پوزیشن ها را بسته و به کسب دانش در جهت شناخت بازار بپردازد چرا که سودی که بدست آورده حاصل شانس و اقبال آن روزش بوده که طوفان او را در مسیر قرار داده و زیان پوزیشن های روز بعدش ناشی از توحمات و هیجانات زیاد و ریسک پذیری نسبت به آنچه که بدست آورده می باشد

نظر

پردازش ...
                                X