اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خاطرات سربازی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خاطرات سربازی

با سلام

در این تاپیک دوستان میتوانند خاطرات تجربیات... خودشون در سربلزی به اشتراک بزارند

البته عنوان کنم من سربازی نرفتم پس خودم به شخصه هیچ خاطره ای ندارم.

پسرها معمولا در طول زندگی زیاد از تجربیات و خاطراتشون در سربازی بیان میکنند و فکر میکنم شیرین ترین خاطرات در این ایام شکل میگیره و انسان رو پخته و اماده میکنه.

منتظر دوستان عزیز هستیم.

در خلال کارهای تخصصی این بخش میتونه در روانشناسی ذهنی ما تاثیر بسزایی داشته باشد

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

یادش بخیر عجب دوران مزخرفی بود ولی یه خوبی داشت کل الیوت رو به صورت تئوری توی سربازی یاد گرفتم. کتاب آقای گلن نیلی و رابرت پریچر همراهم بود با فرمانده مون هم رفیق شده بودم خلاصه که خوب الیوت می خوندم خوووووووووووووووب فقط یه چارت کم داشتم.

یاد بی خوابیاش می افتم خوابم میگیره چقدر این دوران واسه من مزخرف بود با اینکه خیلی مرخصی می رفتم ولی یک دقیقه اش رو هم نمی شد تحمل کرد. اگه یکی بهم بگه بزرگترین زرنگی عمرت چیه همیشه میگم سیگار کل گردان رو من می دادم آخرشم هیچکی نفهمید : دی

آقا خلیل چه بحثی راه انداختی.... دمت گرم

ارادتمند ---------- امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

آخه قراره مشرف بشیم به این ایام... البته حالا حالا ها هستیم... تا دفاعیه ام ندادم... :دی هی عقب میندازیم... خوب واسه من سربازی فقط حکم پاسپورت دایم داره والی نه واسه کاره نه...

حالا اینجور که آقا امیر تعریف کرد ما ترسیدیم... فکر نکنم برم واسه دفاعیه هههه

مرسی عزیزم !

نظر

پیامک اومده :

بسوزد آنکه سربازی بنا کرد
        تمام مادران را چشم به راه کرد
        از روزی که سربازی بنا شد
        ستم بر ما نشد بر دختران شد

پ.ن: پیامک بهانه خوبی شد تاپیک خاک خورده رو بالا بیاریم...

ارادت

نظر

سربازی من 7 فروردین 1392 (امسال) تموم شد
          2 ماه اموزشی را مالک اشتر اراک بودم مثل امیر که تو دوران سربازیش الیوت یاد گرفته منم بکوب کتاب های روانشناسی خوندم
          اوایل آموزشی بسیار سخت بود و خاطرات خوبی رو رقم نزد اما بعدش که راه چال اومد دستم بهتر شد

بقیه خدمتم افتادم توی مرکز 110 و تلفن های مردم رو جواب میدادم این قسمت خاطره زیاد داشت البته نه از اون خاطره ها که شما فکر میکنید ؛ شیفت ما همه پسر بودن ولی شیفت خانم ها که صبح تشریف میاوردن و یک جورایی نقش ویترین رو بازی میکردن یک چند تا خاطره خانم داشت ...
          .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

خوبه والله شانس داشتی جای باحالی افتادی همه زنگ میزدن...

من اگر چنین پستی داشتم حال میکردم آخه کلی اینفورمیشن میاد دست آدم...

بهترین جاش هم شیفت ها بوده... ای شیطون سربازی نرفتی بگو رفتی سیزده به در !

ارادت داریم

نظر

هر کی میگی سربازی مردت میکنه بزرگترین دروغ زندگیشو بهت گفته

سربازی فقط تیز بازی یادت میده و خوب دروغ گفتن

دوره 170 (اموزشی شهید هاشمی نژاد نیشابور)
              فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

آموزشی مهاباد بودم . بعدش هم که افتادم ستاد مشترک سپا خ پیروزی . کلا دوران خوبی بود . موقعی نبود که نهار کباب باشه و حرف و حدیث درست نشه
                مسئول دفتر یکی از سردارهای سپاه بودم که رحیم صفوی اونجا خیلی تردد داشت . یادم یکبار به سردار گفته بود به این دفتر دارت بگو یکم هوای ما رو داشته باشه . بعد از تموم شدن خدمتم حتی پیشنهاد کار شد که همونجا بمونم ولی قبول نکردم . بعد هم اون سردار به صدا و سیما منتقل شد و از آنجایی که باهاش در تماس بودم از مهندس ضرغامی برای کار من در صدا و سیما اوکی گرفته بود که باز هم قسمت نشد بمونم به خاطر هزینه های زندگی در تهران .

این شد که سر از نمودارها در آوردیم .

ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 04-11-2013, 01:56 PM
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

مصطفی جان خیلی باحال بود به خصوص که با گنده ها پریدی (گنده از نظر تعداد ستاره... آسمون که میگن بزرگه به خاطر همینه)

ولی به تقدیر الهی هیچ وقت شک نکن و مطمین باش خدا هرچی که در فکرت باشه و در مسیرش گام برداری بهت اعطا میکنه ! حالا صدا سیما و... نشد در چارت خواهد شد انشالله /

کتابی دارم میخونم ( عمومی در مورد نحوه تفکرات بزرگان... ) خیلی جالبه چون در ذهن من هم، چیزهای مشترکی با اونها هست که وقت شد خصوصی بیشتر با هم در موردشون صحبت میکنیم /

دوستان از خاظراتتون بگید ما بهره ببریم که باید بریم سربازیا ها اقا جان

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                    مصطفی جان خیلی باحال بود به خصوص که با گنده ها پریدی (گنده از نظر تعداد ستاره... آسمون که میگن بزرگه به خاطر همینه)

ولی به تقدیر الهی هیچ وقت شک نکن و مطمین باش خدا هرچی که در فکرت باشه و در مسیرش گام برداری بهت اعطا میکنه ! حالا صدا سیما و... نشد در چارت خواهد شد انشالله /

کتابی دارم میخونم ( عمومی در مورد نحوه تفکرات بزرگان... ) خیلی جالبه چون در ذهن من هم، چیزهای مشترکی با اونها هست که وقت شد خصوصی بیشتر با هم در موردشون صحبت میکنیم /

دوستان از خاظراتتون بگید ما بهره ببریم که باید بریم سربازیا ها اقا جان

بله به تقدیر اعتقاد دارم چون یک موقعی بود که تصمیم گرفتم که برم صدا و سیما پیداش کنم ولی یک ماه قبل از اینکه برم خوابی دیدم که عینا اتفاق افتاد و در واقع یک خواب صادقه بود .
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

بلاخره ما هم دوماهه آموزشی را سر کردیم ، در این دوماه 34 روز تونستم فرار کنم منتهی پراکنده ! یعنی اینجور نبود که سه چهار روز پشت سر هم جیم بشم ، یک روز در میان نبودم.

بهترین خاطراتم در فرارهام بود ، سر کلاس نمیرفتم ، اردو فرار کردم و خلاصه مشهور شدیم به آقای فرار توی پادگان ...

رسته رایانه درجه کامل میدند اما من یک درجه به خاطر نمره ارزشیابی ( غیبت های ساعتی ) کم شد !

دوران شیرینی بود ، زین پس در یگان ، خدمت محسوب نمیشه ، فکر میکنم تا اذان ظهر خوابم رفته و زندگیم از ظهر شروع میشه

نظر

سلام

سال 62 اموزشی پادگان اموزشی رودسر (رشت) یگان اموزشی خوب بود اخه نیرو دریایی بودیم . من هم کلا اهل فراد بودم تقریبا از 3 ماه 45 روز درست و درمون تو پادگان بودیم بقیش جیم .
                        اخر اموزشی هم بهمن بهمن ماه بود سال 62 یه برف امده بود یه عالمه اخر اردو هم فرار کردیم از سرما سه شب تو برف بودیم گه فرمانده قرارگاه بیاد ببینه و اموزشی تموم بشه . شنیدیم تو راه ماشینش تو برف گیر گرده . ماهم با سه چهار تا از بچه های تهران جیم زدیم امدیم تهران وقتی برگشتیم دیگه از درجه خبری نبود و ما هم شدیم سرباز صفر به جای درچه دار .... بعد از اموزشی هم افتادیم سیرجان .... کویر دل ها بین کرمان و بندرعباس هی میرفتیم میامدیم.
                        بقیش بعدا میگم
                        کلا مزخرف بود . شش ماه جزیره مجنون سه ماه هم ابادان بودیم
                        زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                        تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                        این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                        هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

سال 85 رفتیم سربازی هتل شهدا کرمانشاه! از 56 روزی که اموزشی بودیم 30 روزش رو خوابگاه خوابیدیم یک پولتیک زدیم اساسی........
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

بنده هم سال 86 رفتم سربازی آموزشی پادگان آباده فارس بودم. از اواسط آموزشی جیم زدن ها شروع شد. یه بار 4 شنبه جیم زدم قصد داشتم شنبه برگردم (5 شنبه جمعه ها پادگان خلوت بود.) خلاصه جیم زدیم اومدیم شیراز. پنج شنبه با دوستام بیرون بودیم از شانس ما فرمانده گروهان ما هم اومده بود شیراز. آقا تو خیابون مارو دید یه جوری نیگام میکرد انگار جن دیده ما هم زود در رفتیم. دیگه نپرسید که شنبه که مارو دید چقدر مارو مورد عنایت قرار داد.............
                            تاپیک تحلیل های شخصی
                            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

من کلا اون روزای که پادگان بودم کارم به سه دسته تقسیم میشد:

1- خواب
                              2- بوفه
                              3- بازداشت

یه گروه سه نفره بودیم که همه میگفتند اینها جن هستند ، ترس از هیچی نداشتم و حتی مواقع نگهبانی ، پست تحویل میگرفتم باز میرفتم میخوابیدم !

یه روز جانشین فرماندهی کل نیروی دریایی سپا ه اومده بود بازدید ، قرار شد ما رژه بریم ، رژه شروع شد من و یکی از دوستام توی صف بیرون اومدیم و فرار کردیم ، آدم بود که دنبالمون میکردند و توی بلندگو میگفت این دوتا بی نزاکت و بگیرید

آموزشی واسم هتل بود ، یگان که مشخص هست !!! الان باید یگان باشم

نظر

پردازش ...
                              X