اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استقلال پرسپولیس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Hamsafar نمایش پست ها
    با سلام
    شما خودت گفتی یک بازی فوتبال بود و تمام شد رعایت کنید بعدش این همه توهین میکنی و هی لنگ لنگ میکنی . در ضمن توی پست ها کسی توهین نکرد
    به نظر منهم استقلالی ها کنترل خود را از دست داده اند و دنبال بهانه میگردند تا مساوی شدن بازی را گردن داور و عوامل بیرونی بیاندازند,... منتهی این نازنین طرفداران یک نکته ایی را فراموش میکنند که هر تیمی که گل اول را میزند یا با تعداد گل بیشتری جلو می افتد لزوما برنده بازی نمیتواند باشد , که مورد مشابه میتوان به بازی معروف و گلهای ایموند زاید اشاره کرد که بازی باخته پرسپولیس را در چند دقیقه به یک پیروزی ماندگار در تاریخ دربی های پایتخت تبدیل کرد ...اتفاقا به نظر من مظلومی از ترس تکرار آن بازی معروف , در این دیدار ترسش را به تیم منتقل کرد و عملا در نیمه دوم بازی را یک گله در زمین استقلال شاهدش بودیم و در نهایت هم از باخت گریخت و به مساوی رضایت داد .
    ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 10-31-2015, 01:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
      به نظر منهم استقلالی ها کنترل خود را از دست داده اند و دنبال بهانه میگردند تا مساوی شدن بازی را گردن داور و عوامل بیرونی بیاندازند,... منتهی این نازنین طرفداران یک نکته ایی را فراموش میکنند که هر تیمی که گل اول را میزند یا با تعداد گل بیشتری جلو می افتد لزوما برنده بازی نمیتواند باشد , که مورد مشابه میتوان به بازی معروف و گلهای ایموند زاید اشاره کرد که بازی باخته پرسپولیس را در چند دقیقه به یک پیروزی ماندگار در تاریخ دربی های پایتخت تبدیل کرد ...اتفاقا به نظر من مظلومی از ترس تکرار آن بازی معروف , در این دیدار ترسش را به تیم منتقل کرد و عملا در نیمه دوم بازی را یک گله در زمین استقلال شاهدش بودیم و در نهایت هم از باخت گریخت و به مساوی رضایت داد .
      مسایل فنی جدا بحث توهینهاست مگر گناه رحمتی غیر این بود که چیزی که وظیفه اش بود انجام داد ?

نظر

• نوشته اصلی توسط masood49 نمایش پست ها
        نکاتی از دربی .. ۱)ای کاش فخرالدینی دقیقه ۹۴ به جای سانتر پوچ و بیهوده(که در برگشت منجر به گل پرسپولیس شد) توپ رو به کناره ها میبرد..۲...
        .
        .
        از این ای کاش ها و اگر ها , در زندگی و فوتبال زیاد است,!! که در همین بازی برای پرسپولیس هم زیاد اتفاق افتاد که اگر رعایت میشد نتیجه غیر از این میبود ...
        حتی اگر برخی از این ای کاشها و اگرها رعایت میشد بنده به جرات میگویم که ایران قهرمان جام جهانی هم میشد ... اما واقعیت و آنچه در عمل اتفاق می افتد متفاوت از رویاها و ای کاش های ما میباشد ...!
        ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 10-31-2015, 02:21 PM

نظر

از این ای کاش ها و اگر ها , در زندگی و فوتبال زیاد است,!! که در همین بازی برای پرسپولیس هم زیاد اتفاق افتاد که اگر رعایت میشد نتیجه غیر از این میبود ...
          حتی اگر برخی از این ای کاشها و اگرها رعایت میشد امکانش را داشت که ایران قهرمان جام جهانی فوتبال هم بشود ... اما واقعیت و آنچه در عمل اتفاق می افتد متفاوت از رویاها و ای کاش های ما میباشد ...!
          ما که 2 ساله چیزهای عجیب از قرمزها میبینیم مانند جشن نایب قهرمانی و جشن مساوی گرفتن

نظر

• بنده فکر نمیکردم در این فروم تا این حد طرفدار دو اتیشه وجود داشته باشه که در برابر سخنانی که تنها جهت مزاح و خنده جهت خستگی در کردن بود اینچنین با خشم جبهه گیری کنند...

اینجا فروم تحلیل گری و تریدری در بازارهای مالی است و وجود این تاپیک باید تنها جهت شوخی کردن دوستان و نمایش حاشیه های بازی جهت تفریح و نزدیک شدن دوستان تریدر به هم در فروم باید باشد نه جبهه گیری اینچنین تا این حد...

ظرفیت ها بسیار محدود است پس دیگر ادامه نمیدهیم به بحث...

موفق باشید...

نظر

• به گزارش "ورزش سه"، جهانبازی دقایقی پیش با تاکید بر این نکته که داوران حق مصاحبه ندارند ، از طرفداران پرسپولیس بابت تصمیم به اخراج دروازه بان این تیم عذر خواست . البته این اشتباه مستقیما متوجه این داور بین المللی فوتبال ایران نیست و او بر اساس رای کمک داور تصمیم به اخراج صادقی گرفته است.

او که از چهارشنبه شب شدید ترین حملات را متوجه خوددیده است، خطاب به هواداران پرسپولیس می گوید :
              اشتباه در داوری اجتناب ناپذیر است و من از اینکه پرسپولیس یکی از مسیرهای رسیدن به جام را زا دست داده و این مسئولیت متوجه ماست واقعا ناراحت هستم.

جالب است بدانید به اسم این داور فوتبال ایران صفحه ای در اینستاگرام باز شده و هواداران پرسپولیس بدترین فحاشی ها را به در این صفحه به او داشته اند. وی که کارشناسی های داوری را نیز خوانده و شنیده است، از برخی حرف ها به شدت دلخور به نظر می رسد؛ از جمله ، اظهار نظر شدید اللحن رضاغیاثی رییس سابق کمیته داوران که با لحنی بد اضافه وزن وی را مورد خطاب قرار داده بود.

جهانبازی که در این گیرودار تنهاست ، جامعه فوتبال و خانواده بزرگ هواداران پرسپولیس را به سعه صدر دعوت می کند . و البته راهی هم جز این نیست چراکه در فوتبال راهی برای بازگشت نتیجه وجود ندارد.

جهانبازی در توضیح صحنه اخراج می گوید: ذوب آهن ضدحمله سریعی زد و من از صحنه جا ماندم و صحنه را دقیق ندیدم . کمک داور من خطای هند ایمان صادقی را اعلام کرد. من به کمک داورم گفتم پرسپولیسی 10 نفره می شود و 3 بار هم این موضوع را تاکید کردم اما او گفت که صحنه را دیده است و بنابراین رای به اخراج صادقی دادیم . بعد از بازی هم آقای میرزا بیگی که با پرسپولیسی ها رد یک پرواز بود ، از آقای خوردبین عذرخواهی کرد و گفته که من این تصمیم را با مشورت او گرفته ام .

او همچنین درباره نحوه قضاوتش بعد از اخراج هم گفت : خیلی سخت بود و من مجبور به مدارا بودم چون با هر سوت بازیکنان و کادر فنی و هواداران پرسپولیس من را زیر فشار می گذاشتند . البته شاید این موضوع خیلی هم غیر طبیعی نبود اما این حد از فشار روی یک داور واقعا طبیعی نیست . انگار 100 دقیقه در جهنم بودم .

همچنین این داور بین المللی فوتبال ایران درباره موضوع پیشنهاد 20 میلیونی به کمک داورش داوود رفعتی هم گفت : در انتقال و نوشتن این مصاحبه اشتباهی صورت گرفته که از شما می خواهم اصلاحش کنید . منظور من این بود آن مسابقه که تکلیف سقوط یک تیم را روشن می کرد 20 میلیارد می ارزد نه اینکه به من یا کمک ام پیشنهاد مالی شده بود .

http://www.varzesh3.com/news/1280576...C-%D9%87%D8%A7

نظر

• از اصفهان خبر رسیده که کاروان پرسپولیس همچنان در زمین فولادشهر باقی مانده و مشغول شادی به خاطر کسب تساوی مقابل استقلال هستند. به باور سرخ پوشان تساوی مقابل استقلال در حد قهرمانی لیگ بوده و از آنجا که لیگ از حذفی مهمتر است، بازیکنان این تیم به کلی تلخی شکست و حذف مقابل ذوب آهن را از یاد برده اند.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                  از اصفهان خبر رسیده که کاروان پرسپولیس همچنان در زمین فولادشهر باقی مانده و مشغول شادی به خاطر کسب تساوی مقابل استقلال هستند. به باور سرخ پوشان تساوی مقابل استقلال در حد قهرمانی لیگ بوده و از آنجا که لیگ از حذفی مهمتر است،بازیکنان این تیم به کلی تلخی شکست و حذف مقابل ذوب آهن را از یاد برده اند.

تا زمانی که برو بچه های اصفهانی( تصمیم ساز لیگ برتر ) در فدراسیون حکومت میکنند خیلی سخت میشود جامی به تهران برسد ,(فرقی نمیکند استقلال , پرسپولیس یا نفت باشد ) ...معمولا جام ها بین تیمهای اصفهانی و خوزستانی تقسیم میشود ...
                  اگر تیمهای تهرانی سودای قهرمانی در جامی دارند بایستی خیلی قوی عمل کنند(مخصوصا در سیاسی بازی و نفوذ در داوری) تا بتوانند موفق شوند .
                  ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 11-06-2015, 11:18 PM

نظر

تا زمانی که برو بچه های اصفهانی( تصمیم ساز لیگ برتر ) در فدراسیون حکومت میکنند خیلی سخت میشود جامی به تهران برسد ,(فرقی نمیکند استقلال , پرسپولیس یا نفت باشد ) ...معمولا جام ها بین تیمهای اصفهانی و خوزستانی تقسیم میشود ...
                    اگر تیمهای تهرانی سودای قهرمانی در جامی دارند بایستی خیلی قوی عمل کنند(مخصوصا در سیاسی بازی و نفوذ در داوری) تا بتوانند موفق شوند .
                    تاج از اون سیاسی کارها و حرفه ایی های روزگار است

تاج گفت پرسپولیس مظلوم واقع شده است

طاهری: ناپاکترین روزهای داوری ایران رقم خورده / شنبه به دیدار وزیر میروم

.........وی ادامه داد: ظهر امروز با رئیس سازمان لیگ حرف زدم.تاج هم مثل من ناراحت بود و گفت که پرسپولیس و هوادارانش حق دارند اعتراض جدی کنند.او تاکید که پرسپولیس در این فصل مظلوم واقع شده است و این ماجرا باید به دقت پیگیری شود.
                    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940813001548
                    ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 11-07-2015, 01:08 AM

نظر

• استقلال
                      طراحی سایت
                      طراحی وبسایت

نظر

• عششششششششششششق است فقط پرسپولیسسسسسسس
                        راه ناهموار و پایم لنگ و اسبم خسته است
                        در چنین وضعــــی تو دیگر سنگ اندازی نکن

نظر

• نه استقلال نه پرسپولیس فقط علی دایی عشقه
                          هرجا بره پایشم .
                          هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
                            نه استقلال نه پرسپولیس فقط علی دایی عشقه
                            هرجا بره پایشم .
                            مرد زحمت کشی هست و در زمان بازیگری واقعا یک اسطوره بود با وجود اینکه شخصا باهاش حال نمیکنم اما الحق و الانصاف ادم پر تلاش و موفقی است و مربی گری اون پسندم هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                              مرد زحمت کشی هست و در زمان بازیگری واقعا یک اسطوره بود با وجود اینکه شخصا باهاش حال نمیکنم اما الحق و الانصاف ادم پر تلاش و موفقی است و مربی گری اون پسندم هست.

موفق در فوتبال و گلزنی و بهترین گلزن تاریخ فوتبال
                              موفق در مربیگری
                              موفق در تحصیل
                              موفق در بیزینس
                              موفق در جایگاه کسب شده بعنوان یکی از 10 مشاور برتر فیفا
                              در کل مرد موفق و الگوی خوبی برای موفقیته .
                              هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• دستتون درد نکنه خیلی خیلی قشنگه

نظر

پردازش ...
                                X