اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش های مختلف

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

چه تاپیک باحالی .

وقتی میگن 100 نفر با 100 دیدگاه واقعا که بیدلیل هم نیست .
    آیا این اماکن داره .....؟ در اصلاح چنین شود....؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      ورژت 6 رو نصب کن هنگ نمیکنه. در ضمن f7 بزنی عکس می گیره دیگه لازم نیست سایر متعلقاتش توی عکس بیفته.
      استاد بسیار ممنون از راهنمایی تون عکسهای شما وبقیه دوستان خیلی واضح شکیل پر رنگ خلاصه زیباست اینو باید چکار کرد .پیشاپیش یک دنیا تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
        چه تاپیک باحالی .

وقتی میگن 100 نفر با 100 دیدگاه واقعا که بیدلیل هم نیست .
        آیا این اماکن داره .....؟ در اصلاح چنین شود....؟؟

واسه تاییدیه آنالیز بهمن جان از دیدگاه الیوتی هم بپردازیم میشه گفت یکی هست و احتمال فوق العاده بالا میدم این اتفاق رخ بده و بعد صعود داشته باشیم با توجه به تزریق پول فد !

ارادت خلیل

نظر

1. در توکیو اگر بخواهید به فواصلی که کمتر از 50 دقیقه طول می کشند بروید، دوچرخه سریع تر از ماشین است.

2. برای حفظ امنیت در تصادفات، شاهزاده چارلز و شاهزاده ویلیام، شاهزاده های انگلستان با هواپیما های جداگانه سفر می کنند.

3. بدن انسان در هر لحظه 15 میلیون سلول خونی تولید می کند و از بین می برد.

4. شاه دل در ورق های پاسور، تنها شاهی است که سیبیل ندارد.

5. در کازینوی لاس وگاس کازینو هیچ ساعتی وجود ندارد.

6. نقاشی مونالیزا ابرو ندارد چون در آن زمان مد بوده که ابرو ها را بتراشند.

7. در آمریکا روزانه 20 سرقت از بانک اتفاق می افتد و به طور میانگین 2500 دلار از هر یک دزدیده می شود.

8. مجسمه ساز جایزه ی نوبل این یادبود را از 3 مرد برهنه که دستشان را بر روی شانه ی یکدیگر گذاشته بودند ساخته است.

9. وقتی شیشه می شکند، تکه های آن باسرعت 5 هزار کیلومتر حرکت می کنند. برای اینکه بتوان از آن عکس گرفت دوربینی باسرعت عکسبرداری یک میلیونیوم ثانیه لازم است.

10. مخزن هواپیمای بوئینگ 747 گنجایش 216,673 لیتر بنزین را دارد.

11. دمای رعد وبرق 5 برابر داغ تر از سطح خورشید است.

12. ویولن از 70 تکه چوب ساخته می شود.

13. 1 میلیون سال طول می کشد تا خاک، شیشه را در تجزیه کند.

14. آتش سوزی هایی که در جنگل اتفاق می افتند به سمت بالای تپه سریع تر از پایین تپه انتشار می یابند.

15. حدود نیمی از روزنامه های جهان در آمریکا و کانادا منتشر می شوند.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

پلن گروهی پلن گروهی با حساب ریل 400 دلار

با سلام خدمت دوستان واساتید محترم
            با اجازه ناظر سایت و مدیران pcm
            در این تاپیک قصد دارم پیشنهاد یک پلن گروهیی با حساب ریل 400 دلار را دارم
            دوستان میتوانند با اعلام امادگی شرکت کنند
            شرایط
            تعداد اعضا حداکثر 20نفر و سهم هر نفر 20 دلار
            اعلام امادگی یکی از مدیران بخش ها به عنوان تریدر و ایجاد کننده حساب
            ------------------------------------------------------------------------------------------------
            توضیحات
            انشاالله اگر تعداد به حد نصاب رسید و حساب باز شد و یکی از مدیران اعلام امادگی کردند ترید به روی حساب به مدت یک سال میباشد
            و تا اتمام پروژه هیچ برداشتی از حساب نخواهد شد
            و در صورتی که به هر عنوان حساب کال شد هیچ مسولیتی به عهده بنده و حتی تریدر و یا شخص دیگر نمی باشد

در صورت انصراف یکی از اعضا،خود ایشان موظف هستند جایگزینی برای خود پیدا کنند و سهم خود را به ایشان بفروشند.

در صورتی که تا10روز آینده از تاریخ این پست تعداد اعضا به حد نساب نرسد پروژه حذف خواهد شد
            هرکس هرگونه پیشنهاد و سوال در مورد باز کردن حساب در بروکر و حتی پروژه دارد لطفا درج نماید
            لطفا همکار ی لازم به عمل اید

قصد من از ایجاد این حساب گروهی اشنا کردن اعضا با یکدیگر و اعتماد سازی برای این شغل هست شاید با در اینده به کمک هم بتوانیم کارهای بزرگتر انجام دهیم و سود های بیشتری ببریم
            به امید حق
            ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 10-05-2012, 02:33 PM
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام جناب k1332
              چند سوال داشتم
              خودتون رو حساب کار میکنید؟ آیا ممکن هست پرفورمنس حساب های قبلیتون رو بذارید تا با نحوه ی ترید شما آشنا بشیم و نقاط قوت و ضعف رو بسنجیم؟
              در شرایط خوشبینانه بعد از یک سال انتظار دارید موجودی حساب چقدر باشد
              ببخشید من با این ایده ی شما زیاد آشنایی ندارم
              با تشکر
              هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
              باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
              .

نظر

درود صادف جان
                اگه با دقت متن بنده را خونده باشی متوجه خواهی شد که سرپرست گروه بنده نیستم بلکه یکی از دوستان (اساتید) لیدر خواهند شد و ترید حواهد کرد البته بفیه اعضا باید تحلیل و بررسی کنند و کار گروهی
                در مورد موجودی خساب نمی توان حدس درستی زد موچودی بستگی به کار گروهی و نحوه ترید خواهد بود
                در صمن بنده یه فرد حرفه ای نیستم و هنوز خیلی چیز ها باید اموزش ببینم اما با نقاط پیوت کمی اشناییت دارم
                ارادت

نظر

هر کسی که تریدر این حساب باشه اول پرفورمنس که دید اینکاره هست اصلا

هدف از این کار چیه؟

نظر

سلام دوباره
                    هدف از ایجاد این تاپیک اعتماد سازی و مهمترین ان کسب سود های مشترک و کار گروهی
                    همان طور که قبلا هم گفتم تریدر باید یکی ار مدیران و اساتید که خودشان مایلند کار را به عهده بگیرند
                    دوستان فقط باید موافقت کامل به عمل بیارند تا پروزه اغاز شود
                    همچنین میتوان در مورد تغین تریدر نطر سنحی هم بشود
                    ارادت

نظر

این رو میگم فقط برای ایده . AUD / USD H1
                      در دید هفتگی خودم این رو میبینم که اگر قیمت حتی اگر هم پیووت هفتگی من رو بشکونه خیلی عالی ولی نسبت به قسمت 1.02660 و یا 1.02670 عکس عمل خوبی نشان نده و به آرومی با اون برخورد داشته باشه نمیتونم بگم که این ارز مایل به بالا رفتن است .
                      خلاصه مطلب اینکه پیووت مرکزی هفتگی برای من در این جا از نظر بحا دادن بهش خیلی برای من در سطح پایین تری است نسبت به قیمت های که عرض کردم .
                      بریم ببینیم چی میشه ..؟

نظر

[سلام عزیزان عجب از تاپیک عقب موندما
                        همه خسته نباشید حال میکنیم از ایده ی ایجاد این تاپیکای باحال و پربار
                        من که میگم این یه سروشونس برای پایان دادن به ریزش دلار استرالیا و یه صعود میان مدت

[/IMG]
                        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

الگو در تایمفریم 4 ساعته تشکیل شده.شکل الگو هم تقریبا متقارن و مناسب است. پیوت سالانه هم در همین محدوده هست.

حال با این همه تعریف و تمجید ببینیم این الگو کار میکنه یا در کمین حد ضرر ما نشسته؟!!
                          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

خدای حیف بود از دست دره استاپ نقطه ورود

نظر

مشهورترین نوابغ ایرانی در دنیا

بر همگان واضح و روشن است که استعداد ایرانیان زبانزد جهانیان است و اندیشمندان ایرانی در زمینه های مطرح و مهارت های شاخص، هر زمانی که اراده کنند می توانند به راحتی در صحنه های جهانی پیشتاز باشند و با شهامتی هر چه تمامتر بر قله های افتخار بایستند. در این رابطه ما نخبگان و بزرگان لایقی در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، اقتصادی، سیاسی با تخصص های متعددی در رده های بالای سازمانها و کمپانی های کشورهای پیشرفته جهان داریم. نخبگانی که هر کدام به نوعی در شیوه زندگی اهالی سیاره زمین تاثیر داشته و دارند و هر کدام باعث ایجاد تغییراتی در زندگی مردم جهان شده اند. ولی متاسفانه از آنجا که فعالیت این اشخاص کمتر در جوامع داخل ایران مطرح شده، حتی ممکن است نام آنها را هم ندانیم، چه برسد به اطلاعات و تحولاتی که این عزیزان در عرصه ی علم و تکنولوژی و ... ایجاد کرده اند. بهتر است بدانیم مختصری از ایشان ...بهتر است بدانیم دنیا به چه دیدی به ما نگاه میکرده و اکنون.....
                              شایدم ..
                              بهتر باشد ندانیم ،ندانیم که ندانیم که ندانیم چون اگر که بدانیم و اینگونه بمانیم باید برویم خویش به گوری بنشانیم

مدیر بازرگانی، سهامدار و معاون ارشد کمپانی "گوگل" (Google)امید کردستانی

حسین اسلامبلچیرئیس بزرگترین شرکت مخابرات در امریکا یعنی شرکت پر آوازه "AT&T"

انوشه انصاریموسس و مدیر کمپانی بزرگ "Telecom Technologies" امریکا و اولین زن فضانورد ایرانی

فریار شیرزادمعاون وزارت بازرگانی امریکا، مشاور رئیس جمهور و عضو شورای ملی امنیت ایالات متحده(دوره گذشته)

جمشید دلشادشهردار شهر بورلی هیلز آمریکا

علی دیزاییاز فرماندهان ارشد پلیس لندن (مشاور حقوقی انجمن افسران پلیس لندن)

امیر مجیدی مهرمعاون ارشد بخش رسانه های دیجیتال شرکت "Microsoft" (فرد سمت چپ تصویر)

پروفسور Caro Lucas
                              پدر رباتیک ایران

مینو اخترزندمدیر راه آهن کشور سوئد

پروفسور توفیق موسیوندمخترع نخستین قلب مصنوعی داخل بدن انسان

ماریا خرسندرئیس کمپانی بزرگ سونی اریکسون سوئد

پروفسور لطفی علی*عسکرزادهاستاد بازنشسته دانشگاه برکلی، واضح منطق و نظریه فازی، کامپیوتر هوشمند و بنیانگذار نسل سوم کامپیوتر در جهان!

مهندس ایمان ده بزرگیبرنده جایزه جوان ترین مهندس IT دنیا و نفر دوم المپیاد جهانی طراحی وب کانادا

پروفسور بیژن داوریمعاون ارشد کمپانی "آی بی ام" (IBM) بزرگترین کمپانی سخت افزار در جهان

فرزاد ناظمیمدیر فنی کمپانی "یاهو" (Yahoo)

پیر امیدیاربنیانگذار تجارت الکترونیکی در جهان و صاحب و مدیر کمپانی عظیم "ای* بی" (e-bay)

سینا تمدنمعاون ارشد شرکت "اپل" (Apple)

پروفسور مجید سمیعیجراح برجسته و متخصص بیماریهای مغز و اعصاب مقیم آلمان و رئیس افتخاری اتحادیه جهانی جراحان مغز و اعصاب

قاسم اسرارعضو هیئت مدیره ایستگاه فضایی ناسا

آزاده تبازادهدانشمند ایستگاه فضایی ناسا

کریستینا امان پورمدیر شبکه خبری "سی ان ان" (CNN)

پروفسور علی جواندارنده جایزه جهانی آلبرت انیشتن و اولین مخترع لیزر گازی

دکتر فیروز نادریمدیر پروژه های فضایی سیاره مریخ در ایستگاه فضایی ناسا

ولی نصرمشاور رئیس جمهور آمریکا در سال 2009

پروفسور محمد جمشیدیمدیر برنامه های داخلی ایستگاه فضایی ناسا
                              ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 10-14-2012, 11:33 AM

persian gulf traders

نظر

آرزو بر جوانان عیب نیست!!!

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3506676101.png

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X