اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

شرکت آوا کیش (((اطلاعیه بسیار مهم!)))

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خبر موثق از استاد پشوتن در مورد وبمانی
    توجه : دوستان مراقب سرمایه خودتان باشید!

با سلام.
    خبر موثق از خود مسکو (!) دارم که به زودی وبمانی کلیه فعالیت هایش در ایران را بطور کامل متوقف خواهد کرد!
    پس دوستان حسابی مراقب باشند و سعی کنند هرچه سریعتر و در اولین فرصت همه وبمانی های خودشان را آتش بزنند . . . ببخشید بفروشند!!

پی نوشت 1:
    ضمنا هر مقدار وبمانی ، به نصف قیمت بازار (!) بدون هرگونه سقف و محدودیت خرید ، بصورت فوری و تحویل درب منزل خریداریم !!

پی نوشت 2:
    آدم زرنگ باید در زندگی قدر فرصت های ناب رو بدونه!!
    بالاخره از تدریس کردن که نتونستیم پولدار بشیم. بزار ببینیم از تهییج افکار عمومی و اغفال جوانان مظوم و زیاندیده به کجا می رسیم؟!!

موفق و نون به نرخ روز خور باشید!
    پشوتن./

نظر

FarhadExchange : Automatic currency exchange :

نظر

حذف
        ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 10-29-2012, 09:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
          کجا گفته شده این؟

بیخیال بابا اینو به شوخی گفتن از لحنشون نمیبینید

نظر

این مورد رو هم وبمانی تایید کرده یعنی در لیست نمایندگی هاش وجود داره

نظر

سلام دوستان الان باید از کجا قیمت بگیریم کجا خرید و فروش کنیم

نظر

سلام دوستان میبینم که موضوع حیاتی (وبمانی) که باعث بقای فارکس بازان در ایران میشه رو رها کردید!

من خودم نمیخوام روی وبمانی مانور بدم . حداقل 1 فکری - 1 کاری - 1 راه حلی پیدا کنید تا بتونیم مطمئن آینده کاریمون رو برای واریز و برداشت تضمین کنیم . خدا وکیلی بی خیال از کنارش عبور نکنید . اگه چیزی به ذهنتون میرسه مدیونید بیان نکنید .

نظر

الان مشكل دقيقا چيه؟
                  وب ماني داري ميخواي بفروشي
                  يا ريال داري ميخواي وب ماني بخري
                  اين دو تا كه هر جفتش كلي راه حل داره
                  مشكل كجاست دقيقا؟

نظر

توجه : دوستان مراقب سرمایه خودتان باشید!

با سلام.
                    خبر موثق از خود مسکو (!) دارم که به زودی وبمانی کلیه فعالیت هایش در ایران را بطور کامل متوقف خواهد کرد!
                    پس دوستان حسابی مراقب باشند و سعی کنند هرچه سریعتر و در اولین فرصت همه وبمانی های خودشان را آتش بزنند . . . ببخشید بفروشند!!

پی نوشت 1:
                    ضمنا هر مقدار وبمانی ، به نصف قیمت بازار (!) بدون هرگونه سقف و محدودیت خرید ، بصورت فوری و تحویل درب منزل خریداریم !!

پی نوشت 2:
                    آدم زرنگ باید در زندگی قدر فرصت های ناب رو بدونه!!
                    بالاخره از تدریس کردن که نتونستیم پولدار بشیم. بزار ببینیم از تهییج افکار عمومی و اغفال جوانان مظوم و زیاندیده به کجا می رسیم؟!!

موفق و نون به نرخ روز خور باشید!
                    پشوتن./
                    شفاف سازی در مورد مطلب نقل قول بالا از استاد پشوتن
                    اطلاعیه شفاف سازی !

با سلام مجدد
                    دیروز متن طنزگونه ای را در اینجا نوشتم که فکر میکردم باعث انبساط خاطر دوستان بشود اما متاسفانه ظاهرا برعکس شد و برای برخی از دوستان ایجاد سوتفاهم و نگرانی کرد.

شاید هم مشکل از جانب بنده بوده است که میزان التهاب شرایط موجود را درک نکردم و متوجه نبودم که برخی دوستان شاید آنقدر دچار استرس و نگرانی هستند که حال و حوصله توجه به نوشته های بی مزه اینجانب و کشف شوخی های درونی آنرا نداشته باشند.

بهرحال خواستم اینجا شفاف سازی کنم که :
                    بعله. بنده هم مثل شما چنین شایعه ای را شنیده ام که «وبمانی میخواهد ایران را تحریم کند!»

اما :
                    - اولا بعید میدانم که چنین شایعه ای اصلا واقعیت داشته باشد.

- دوما اگرهم بفرض محال واقعیت داشته باشد ، فکر میکنم که قاعدتا در ابتدا فرصت کافی به مشتریان خودشان جهت برداشت سرمایه خواهند داد.

- سوما اگر روزی فرا برسد که برادران محترم روسیه و چین هم بخواهند ما را تحریم کنند ، یعنی شرایط ما در چنان روزی خیلی وخیم تر از آن است که بخواهیم نگران واریز و برداشت وبمانی باشیم!!!

- چهارما بالاخره همیشه ایرانی ها اینطور مواقع با تکیه بر هوش و نبوغ ذاتی خودشان یک راه حلی برای دور زدن تحریم ها پیدا میکنند.

- پنجما علیرغم همه این حرفها اگر کسی هنوز ذره ای شک و ترس و تردید دارد میتواند به من پیغام خصوصی بزند تا خریدار (ویا فروشنده) معتبر به ایشان معرفی کنم.

پی نوشت 1:
                    ضمنا اگر اینقدر نگران هستید اصلا چرا نمیایید در بورس خودمان سرمایه گذاری کنید؟! الان که الحمدالله وضعیت بورس ایران خیلی مثبت شده است و به نظر میرسد یک سودآوری حداقل 20 الی 30 درصدی را تا پایان سال برای سهامداران خودش رقم خواهد زد!

پی نوشت2:
                    غفاری جان ،* نمی دانم آیا این متن برخلاف قوانین سایت است یا نه؟
                    اگر فکر میکنی مشکل دارد لطفا خودت زحمت آنرا بکش. مخلصیم.

موفق باشید ولی نگران نباشید!
                    پشوتن./

نظر

سلام .بروکر ویندزور یه حساب تو یکی از بانک های دبی باز کرده که مخصوص کاربران ایرانی هست.یعنی ایرانیا میتونن برای شارز یا برداشت از حساب به این بانک حواله بزنند.خود بروکر ها میدونند که اگه مشتری های ایرانیشونو از دست بدن ضرر خواهند کرد پس خودشون برای دور زدن تحریم ها زودتر اقدام میکنند.شاید بروکر های دیگر هم این کارو کرده باشن ولی من چون تو ویندزور حساب دارم اونو مطمئن هستم.البته الان امارات تحریمارو علیه ایران اجرایی نمیکنه که تونستن این کارو بکنن.

نظر

چی چی ویندزور؟

نظر

بهترین گرینه برای تریدرها پرسپولیس میتواند باشد.اگر این دو مورد را اصلاح کند.
                          1-حداقل سرمایه را از 2000 دلار به اعداد پایین تری انتقال دهد.
                          2-حداقل حجم معامله را به کمتر از 0.1 لات تقلیل دهد.
                          مرنج ومرنجان

نظر

بروکر هست دیگه .

نظر

نوشته اصلی توسط amirrafatpanah نمایش پست ها
                              بروکر هست دیگه .
                              منظورم من تعجب بود از اینکه این کمپانی رو بروکر می دونید
                              دوری کنید ازش

نظر

واسه چی alizali مگه چه مشکلی دلره؟ من تازه توش حساب باز کردم.مگه بروکر نیست؟

نظر

پردازش ...
                                X