اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تشکر نامه

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تشکر و قدردانی وظیفه شخصی هر فرد است که از آموزگارش صورت گیرید ، من هم به نوبه خود شکر گزار بخشندگی فروم و بروکر پرسپولیس هستم:

پدرم گفت :
    مردم ۲ نوع هستند
    بخشنده و گیرنده
    گیرنده ها بهتر میخورند
    اما بخشندگان بهتر میخوابند . . .
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

سالگرد افتتاح فروم به همه ی مدیران و اعضای آن تبریک میگویم امیدوارم سال پیش رو سراسر موفقیت کامیابی برای اعضا باشه.

موفق سربلند باشید

نظر

سلام خسته نباشید به دوستان پرسپولیسی گلم تولد فروم تبریک میگم امیدوارم درکنار دوستان عزیزم از تجربیات وتحلیل های ارزشمند شون استفاده کنم در جهت کمال ودانش خودم امیدوارم صد سال پایدار استوار باشی فروم و بروکر پرسپولیس موفق پیروز باشی خدانگهدار

نظر

با سلام

من هم به نوبه خودم تبریک میگم به مدیریت شرکت مدیرعامل بروکر و همکاران زحمت کش و دلسوزشون و به همه دوستانی که در این فروم عضو هستند . از اینکه در کنار شما عزیزان هستم احساس خیلی خوبی دارم و امیدوارم بتونم هر چه بیشتر از دانش و تجربیات شما بزرگواران استفاده کنم .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

یک تشکر ویژه هم از سه نفر باید کرد اول مدیرعامل بروکر که بستر اینجا را فراهم کردند واگرچه در پشت صحنه هستند و فعالیتشان به چشم نمیاد اما حضورشان پر رنگ هست و دوم از دو بازوی اجرایی مدیرعامل بروکر یعنی خانم پورنعیمی و خانم رادفر که انصافاً سنگ تمام گذاشتند.

ممنونم
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

با سلام
              بنده هم به نوبه سالگرد افتتاح این فروم را به مدیرعامل بروکر وتمام همکاران ایشان که در جهت ارتقای سطح آموزشی وموفقیت علاقه مندان به بازارهای مالی زحمات زیادی می کشند ممنون باشم .
              همچنین یک تشکر ویژه هم از استاد عزیز نیما آزادی داشته باشم .
              ارادتمند شما -bay

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                یک تشکر ویژه هم از سه نفر باید کرد اول مدیرعامل بروکر که بستر اینجا را فراهم کردند واگرچه در پشت صحنه هستند و فعالیتشان به چشم نمیاد اما حضورشان پر رنگ هست و دوم از دو بازوی اجرایی مدیرعامل بروکر یعنی خانم پورنعیمی و خانم رادفر که انصافاً سنگ تمام گذاشتند.

ممنونم
                من هم از اینکه افتخار آشنایی و همکاری با شما را دارم خیلی خوشحالم. و به وجود شما در جمع خودمون افتخار میکنم.

نظر

به نام خدا
                  با سلام وعرض ادب وتبریک

تبریک وتشکر از مدیریت محترم پرسپولیس بابت ایجاد فضائی جهت گرد امدن نخبه گان فارکس
                  تبریک وتشکر از نیمای گل بابت اموزش زیبایش
                  تبریک وتشکر از تمام مدیران دلسوز وزحمت کش فروم
                  تبریک وتشکر از تمامی کاربران این فروم که اموزههای خود را به اشتراک می گذارند
                  عزیزان کاری کرده اید کارستان وباید به خود ببالید که تعریف کارتان خار چشم تنگ نظران وبخیلان (((به قول نیمای عزیز در یکی از کلاسها ---ایادی استکبار ---البته داخلی )))گردیدهاید انها که نا اگاهی دیگران منبع درامد شان است ومطمئنآء سعی در خراب کردن زحمات شما دارند
                  حقیر کلاسهای شما را دیدم وبه امید خدا اماده افتتاح حساب هستم پس دوستان مرا از راهنمائی ها واموزش های خود بی نصیب نگذارید
                  روی ماهتان را میبوسم ودست بوس تمامی اساتید هستم

دعا گو علی اصغر

نظر

تشکر از اعضا با بیشترین امتیاز

ضمن تشکر از آقایان آرش رجب زاده و pcm4x به این خاطر که تازه شروع به کار کردند در این لیست هنوز اسمشون نیومده

نظر

درود به تمام کاربرای فروم پرسپولیس
                      خداقوت به جناب مدیرعامل بروکر و تمام فعالان فروم
                      افتخار برای بنده این هست که با این فروم آشنا شدم و از زمان ورودم به لطف استاد نیما آزادی ، پیام عزیز و جناب یزدی دید متفاوتی به بازار پیدا کردم و روز به روز خودمو به موفقیت نزدیک تر میبینم .
                      از پرسپولیس بخاطر ایجاد محیطی پربار و تحقق آرزوی دیرینه ام ( عضویت در گروه تریدری ) تشکر میکنم ، که اگه در این فروم محیط آموزشی و بستر رشد علمی نبود بنده هرگز امید به پیشرفت نداشتم .
                      از مسعود بخاطر دل گرم کردن دوباره من به ادامه کار در فارکس سپاس گذارم .
                      از بارسلونا بخاطر همراهی و همکاری و انرژی که در پر بار بودن نکات کاربردی و تکمیلی برخی تاپیک ها داره سپاس گذارم.

ارادتمند

ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

تبریک

من هم سالرزو افتتاح این سایت رو تبریک میگم و امیدوارم که محفل دوستانه همیشه پابرجا و رابطه افراد روز به روز با همدیگر بیشتر و عمیق تر بشه

و از همه دوستان که زحمت می کشن و تجربیات و معلومات خودش رو به افراد دیگر انتقال میدن تشکر ویژه و امیدوارم که همیشه تو زندگی موفق باشن

با تشکر

نظر

پردازش ...
                        X