اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صندلی داغ ویژه مدیران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    هیچکی منو دوست نداره ، وگرنه جواب سوالم رو میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه من هم بروکر میزنم آنوقت جواب سوالاتون رو نمیدم؟؟؟؟؟؟؟
    آخه شما ننوشتین خطابتون کیه همه فکر کردن یکی دیگه جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
      PCMFund + arash rajabzadeh

1- شما بنيادي تحليل مي کنيد يا اليوت؟
      2- به نظر شما با روش تکنيکال ميشه بلند مدت معامله کرد يا کوتاه مدت ؟
      3- براي شما اليوت سخت تره يا بنيادي؟
      4- وقتي پشت سيستم ميشينيد براي تحليل چقدر وقت ميگيره؟5
      5- وقتي تو اين زمان يکي صداتون بزنه چيکار ميکنيد؟
      6- اهميت به کارهاي بلند مدت ميدين يا کوتاه مدت؟
      7- هنگام در کارهاي خانه به همسراتن کمک ميکنيد ،به فکر تحليل لوازم خانه هستيد؟
      8 - شمال رفتين؟
      9- شنا بلدين ؟ جوان که بودين اب تني ميکردين؟
      10 - موج هاي دريا اليوتي تحليل ميکنيد يا بنيادي يا تکنيکال؟
      11 - وقتي تو صورتي يکي نگاه ميکنيد ، شده امواج اليوت روي صورتش ببينيد؟
      12 - اگر بگن به شما 3 ارزو کن و ما به دلخواه 2 ارزوي شما از 3 ارزو را بر آورده ميکنيم، چه ارزوهايي ميکنيد؟
      1- ما هر دوتاش رو آنالیز میکنیم
      2- تکنیکال بهتر میدونید هرچه بلندمدت تر کار کنید شاهد شکل گیری پترن های منظم تری هستید ! منتهی در هر دو حالت میشه !
      3- برای من به شخصه بنیادی زمانگیر تر هست و تصمیم گیری سخت تر !
      4- بستگی داره از روزای قبل اطلاعات داشته باشم یا نه ! اما مینیمم دو ساعت در طول روز کافیه !
      5- هیچی کار خاصی نمیکنم ، لب تاب میبندم میرم ببینم چی میخواد :دی
      6- کارهای کوتاه مدت در راستای کارهای بلند مدت باید باشه ! اما کوتاه مدت زیاد حال نمیکنم !
      7- همسر ندارم ، اما قبلا که داشتیم بله کمک میکردیم در حد لالیگا !
      8- شمال یکبار اونم 6 سالگی ! جدیدا اصلا نرفتم اما دوست دارم یه سر بیام !
      9- بچه خلیج فارس شنا بلد نباشه ، آب تنی تا دلت بخواد ،از آب انبارها گرفته تا استخر و دریا ...
      10- موج های دریا الیوتین بیشتر :دی
      11- من موقع حرف زدن سرم پایین میندازم یا اینکه خیره میشم به لب طرف ببینم چی میگه !
      12- اولین آرزوی من اینه که همه اسنان ها سالم و تندرست باشند ، آرزوی دومم اینه که هیچ فردی دستش جلو کسی دراز نشه آرزوی سومم اینه که ثروتمندترین و قدرتمندرتین فرد روی زمین باشم :دی

نظر

نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
        سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
        یک سوال!!! اگه میشه همگی نظرتون را بیان کنید !!!!
        ایا به نظرتون تشکیل جلساتی هر چند وقت یکبار به عنوان آشنایی اعضا و گپ زدن های خودمانی در زمان و مکان مشخص و دوستانه (هماهنگ شده مثلا در کافی شاپی یا ...) در تهران تا چه حد میتونه در انسجام این مجموعه و همچنین آشنایی اعضا با یکدیگر مفید باشه ؟!؟
        البته فکر میکنم یک سری از دوستان تهران نباشند ، ولی دور هم جمع شدن و ملاقات حضوری کم خالی از لطف نیست ، البته اگر با مشکلاتی مواجه نشه.
        من که شخصا تو این فروم چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم و با وجود اینکه 3 سالی میشه با بازارهای مالی آشنایی دارم ، کلا نگرشم و دیدم نسبت به بازار و کار کردن در این زمینه تغییر کرده و تمامی این پیشرفت های را هم مدیون بزرگوارانی که در این فروم فعال هستند و صمیمانه و بدون هیچ منتی ، اطلاعات گران بهای خودشون را با دیگران به اشتراک میگذارن ، میدانم.
        خیلی عالیه منتهی در وضعیت کنونی صلاح نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad2010 نمایش پست ها
          سلام

جناب pcm fund

اصولا شما فقط بنیادی کار می کنید یا تکنیکال ؟
          از نظر شما اخبار بنیادی مهم یا تکنیکال ؟
          برای یادگیری تحلیل بنیادی چه چیزهای باید یاد بگیریم ؟
          بیشترین سودتون چند پیپ بوده ؟
          ماهانه بطور میانگین چند درصد سود می کنید ؟
          معمولا چه روزهایی بیشتر معامله می کنید ؟
          نظرتون در مورد آینده یورو چی ؟
          بنظر شما دلار در بازار آزاد باز هم بالاتر میره یا نه ؟
          در بورس تهران هم فعالیت می کنید ؟
          ماشین مورد علاقتون چی ؟

با تشکر از شما

1- از هر دو بهره میبرم
          2- ز دیدگاه من هر دو مکمل یکدیگرند
          3- اولین کار مشخص کردن بازار هدف سپس مطالغه عوامل تاثیر گذار
          4- بیشترین سود 400 پیپ اگر اشتباه نکنم !
          5- بین پمج تا ده درصد سرمایه
          6-چهارشنبه
          7- فعلا همه دیتاها به ضرر یورو و ساست ها و بیانیه ها به سود یورو ! مومنتوم در دست یورو هست و با احنمال بالا حرکت خودش ادامه خواهد داد !
          8- دلار در بازار ایران به شخصه انتظار 3000 هزار به بالا دارم !
          9- در بورس ایران هیچ فعالیتی ندارم منتهی سکه اتی هر از چند گاهی انالیز میکنم
          10- ماشین مورد علاقه من شولت ! البته رنگ سیاه ( یه مدل هم بالاتر از ماشین ارش باشه :دی )

نظر

نوشته اصلی توسط ترانه نمایش پست ها
            چند تا سوال از آقایان رجب زاده و آقا خلیل داشتم

1. آیا تکنیکال بدون فاندامنتال میشه منجر به سود بشه؟
            2.آیا فاندامنتال بدون تکنیکال میتونه منجر به سود بشه؟
            3. توی فاندامنتال دقیقاً چی براتون اهمیت داره؟
            4. یک کم تحلیل بین بازاری رو توضیح میدید؟

ممنونم
            در مورد دو سوال اول بگم که من این دو رو جدای از هم نمیدونم ! مثال شطرنج که اقا آرش زدن گویای همه حرفای من در این باره هست. از یک سو تحلیل بنیادی ریشه در اقتصاد دارد و از سوی دیگر تحلیل نکنیکی مبتنی بر قیمت و حجم میباشد پس ه دو در کنار هم معنا پیدا میکنند !

در فاندامنتال اولین چیز بدست آوردن وضعیت کلی اقتصاد ها و جریان سرمایه در کشورهای اقتصادی اهمیت دارد ! در مرحله بعدی بازدهی و نرخ های بهره ، و در اخر دیتاهای اقتصادی !

تحلیل بین بازاری به بررسی و پیش بینی بازارهای جانبی سهام، کالا، اوراق قرضه و ارز از طریق تحلیل بنیادی، تکنیکی یا انتظارات می پردازد تا بدینوسیله جریان سرمایه بین بازارها برآورد شود و در نتیجه از روی عرضه و تقاضا روند و جهت حرکتی بازار هدف پیش بینی شود بلفرض بازار کالا ( شاخص crb ) بررسی میکنم و در کنارقیمت تولید کننده ( ppi ) میسنجم برای پیش بینی قیمت مصرف کننده ( cpi ) این یه مثال ساده بود !

نظر

سلام به دوستان و تشکر از تیم مدیریت که این فرصت رو در اختیار کاربران قرار داده است.
              من چند تا سوال از آقای آزادی دارم که مطرح میکنم ؛ از دوستان دیگه هم به موقع چون دنبال سوالات فانتزی نیستم

خواهشم میکنم سوالات رو کامل توضیح بدین ؛ 1- چون من خیلی براشون فکر کردم 2- میتونه چراغ راه تازه کارایی مثل من باشه:

1- شما فرمودید که از سن 25 سالگی ترید رو شروع کردین با توجه به اینکه میفرمایید با سرمایه کم فارکس خوب نیست میشه بفرمایید سرمایه شما در 25 سالگی چقدر بوده ؟
              2- آیا این سرمایه دسترنج زحمات خودتون در این 25 سال بوده و یا از طریق دیگری فراهم کردین ؟ (اینو به این خاطر پرسیدم که اگر کسی سرمایه بالایی نداشته باشه و ارثیه و ... هم نداشته باشه نمیتونه شروع کنه)
              3- مسافرت های شما بیشتر به خاطر موفقیت های ترید شما بوده و یا شکست ها و یا رفع خستگی (به صورت درصد بگین) ؟
              5- با توجه به اینکه شما اقدام به انتشار 2 جلد کتاب و اینکه به عنوان مدرس هم فعالیت میکنید ؛ این کار رو بهتر و از مطمئن تر از ترید کردن میدونید؟ با توجه به ریسک ترید با سرمایه بالا
              6- با توجه به سوال قبل شما نظرتون درباره ماینر چیست ؟ (اینکه گفته میشه بیشترین درآمد ایشون از طریق برگزاری کلاسها و سمینارهای آموزشی هست)
              7- شما با چند درصد مدیرت سرمایه رو انجام میدین ؟
              8- برداشت های شما از حساب به چه صورتی است ؟ (هفته ای _ ماهانه _ سالانه _ مواقع لزوم)

با تشکر و سپاس از شما برای تمامی زحمتهایی که برای این بچه های ایرونی میکشید.

نظر

اقا samad سوال درستش ميکنم
                5- فرض کنيد اقاي گن الان رو به روي شماست دوست داري چي بهش بگي؟
                6 - فرض کنيد ما دلبرگ گن و samadaldinرو به روي شما نشته چي بهش ميگفتيد؟

سوال 5 فرض گن روبه روي شما نشسته و سوال 6 فرض اينه که شما گن هستيد و samad جلوي شما نشسته
                "ش" شما چاپ نشده
                اشتباه چاپيه
                لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                  اقا samad سوال درستش ميکنم
                  5- فرض کنيد اقاي گن الان رو به روي شماست دوست داري چي بهش بگي؟
                  6 - فرض کنيد ما دلبرگ گن و samadaldinرو به روي شما نشته چي بهش ميگفتيد؟

سوال 5 فرض گن روبه روي شما نشسته و سوال 6 فرض اينه که شما گن هستيد و samad جلوي شما نشسته
                  "ش" شما چاپ نشده
                  اشتباه چاپيه
                  درود...

در پاسخ سوال اول اینکه دوست دارم بهش چی بگم رو که گفتم. اما راجب سوالات تخصصی باید بگم موضوع خیلی فراتر و حجیم تر از اونی که فکر میکنید. و رابطه خیلی کمی به نجوم داره....در واقع وقتی شما وارد تحلیل زمان میشوید دارید ماهیتی رو برسی میکنید که دارای سرعت هست. بنده خیلی در سدد این موضوع بودم که با ترکیب سوئینگ و المانهایی نمایه ای را بوجود بیاورم. تا با بهره گیری از آن الگوی زمانی بسازم. اما با پیشرفت دیدم این موضوع خود یک نمودار کاملا مستقل هست. در اکسل کارهایی کردم اما نتایج مناسبی نداشت یا من به مقصود نرسیدم. در فکر نوشتن نرم افزاری هستم. تا ببینیم چه میشود. خارج از بحث آسترولوژی دیدگاه گن به زمان دیدگاه متفاوتی هست که درک مطلبش کاره ساده ای نیست. یا شاید من اینطور فکر میکنم. و در کل اصلا موضوع خاصی در میان نیست...

در پاسخ سوال دوم باید بگم اگر صمد در مقابل من گن مینشست. دو حالت داشت. اول اینکه میگفتم برو کتابهای من را با دقت بخوان... دوم آنکه وارد بحثی گرم میشدم. چرا که مطلبی را که برایم سوال بود و از سایت جناب ماینر پرسیدم. پاسخ دادند که بصورت آزاد در یکی از سمینارهایشان شرکت کنم و بابت سوالم گفتگوی مستقیم داشته باشم. البته ایشان نمیدانست من برای خروج از کشور معذوریت دارم... و همان نامه ای که برایشان نوشتم کاره دارالترجمه بود....
                  من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

به نام خدا

باسلام وعرض ادب

سوال من شاید مربوط به این قسمت نباشه وخجالت میکشم از شخص خاصی بپرسم پس لطفا یکی از مدیران مرا راهنمائی کنند

1-درشرایط کنونی مملکت از نظر تحریمها نحوه واریز و مخصوصا بر داشت از حساب چگونه است و اگر روابط تیره تر شود وتحریم ها شدید تر چگونه میشود.وایا

بروکر تضمینی در این جهت دارد.

2-چرا اساتید محترم با تشکیل حضوری گروههائی( در یک مکان )که با هم ترید کنند مخالفند ایا ترید گدوهی باعث جلوگیری از اشتباه نمیشود ودرصد ریسک را به حد اقل

ممکن نمیرساند .

شرمنده بابت اینکه از شخص خاصی نام نبردم وممنون از راهنمائی شما

دعاگو علی اصغر

نظر

نوشته اصلی توسط mainmehrab نمایش پست ها
                      به نام خدا

باسلام وعرض ادب

سوال من شاید مربوط به این قسمت نباشه وخجالت میکشم از شخص خاصی بپرسم پس لطفا یکی از مدیران مرا راهنمائی کنند

1-درشرایط کنونی مملکت از نظر تحریمها نحوه واریز و مخصوصا بر داشت از حساب چگونه است و اگر روابط تیره تر شود وتحریم ها شدید تر چگونه میشود.وایا

بروکر تضمینی در این جهت دارد.

2-چرا اساتید محترم با تشکیل حضوری گروههائی( در یک مکان )که با هم ترید کنند مخالفند ایا ترید گدوهی باعث جلوگیری از اشتباه نمیشود ودرصد ریسک را به حد اقل

ممکن نمیرساند .

شرمنده بابت اینکه از شخص خاصی نام نبردم وممنون از راهنمائی شما

دعاگو علی اصغر
                      سلام و درود

1- در بروکر پرسپولیس شما هم از طریق بانکی و هم از طریق صرافی میتونید کار واریز و برداشتتون را انجام دهید بدون هیپگونه مشکلی حتی در صورت تشدید تحریم
                      2- به جهت بعد مسافت از نظر فیزیکی عملا" در یک جا ترید کردن امکان پذیر نمی باشد اما اگر مطالب فروم را مطالعه کرده باشید متوجه میشوید که به تازگی به روشی ذیگر جناب آزادی دارند پی ریزی اینکار انجام میدهند

موفق باشید
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
                        سلام به دوستان و تشکر از تیم مدیریت که این فرصت رو در اختیار کاربران قرار داده است.
                        من چند تا سوال از آقای آزادی دارم که مطرح میکنم ؛ از دوستان دیگه هم به موقع چون دنبال سوالات فانتزی نیستم

خواهشم میکنم سوالات رو کامل توضیح بدین ؛ 1- چون من خیلی براشون فکر کردم 2- میتونه چراغ راه تازه کارایی مثل من باشه:

1- شما فرمودید که از سن 25 سالگی ترید رو شروع کردین با توجه به اینکه میفرمایید با سرمایه کم فارکس خوب نیست میشه بفرمایید سرمایه شما در 25 سالگی چقدر بوده ؟
                        2- آیا این سرمایه دسترنج زحمات خودتون در این 25 سال بوده و یا از طریق دیگری فراهم کردین ؟ (اینو به این خاطر پرسیدم که اگر کسی سرمایه بالایی نداشته باشه و ارثیه و ... هم نداشته باشه نمیتونه شروع کنه)
                        3- مسافرت های شما بیشتر به خاطر موفقیت های ترید شما بوده و یا شکست ها و یا رفع خستگی (به صورت درصد بگین) ؟
                        5- با توجه به اینکه شما اقدام به انتشار 2 جلد کتاب و اینکه به عنوان مدرس هم فعالیت میکنید ؛ این کار رو بهتر و از مطمئن تر از ترید کردن میدونید؟ با توجه به ریسک ترید با سرمایه بالا
                        6- با توجه به سوال قبل شما نظرتون درباره ماینر چیست ؟ (اینکه گفته میشه بیشترین درآمد ایشون از طریق برگزاری کلاسها و سمینارهای آموزشی هست)
                        7- شما با چند درصد مدیرت سرمایه رو انجام میدین ؟
                        8- برداشت های شما از حساب به چه صورتی است ؟ (هفته ای _ ماهانه _ سالانه _ مواقع لزوم)

با تشکر و سپاس از شما برای تمامی زحمتهایی که برای این بچه های ایرونی میکشید.

1. این تجربه الان هست که میگم با سرمایه کم خوب نیست وگرنه من آن زمان سرمایه ام کم بود.
                        2.من به من هیچ گونه ارثی نرسیده و تا بحال از هیچ کسی هیچ پولی نگرفتم کلاً حاصل دسترنج بوده و عرق جبین!
                        3.مسافرت هام ارتباطی به ترید نداره کلاً هر وقت حس کنم باید بریم میریم!
                        5.کلاس یک ترید بدون حد ضرر و عین اوراق مشارکت هست در خصوص کتاب هم بگم نوشتن کتاب بیشتر برایم هزینه بوده تا سود، کتاب در ایران سودی ندارد.
                        6.مهم نیست چطوری پول در میاری مهم اینه سالم پول در بیاری. یا ترید هست یا سمینار یا فروش کتاب یا نرم ازفرا یا ...... اما شیرینی سود ترید یک چیز دیگر است.
                        7.الان 1% در هر ترید.
                        8. معمولاً این چند وقته برداشتی نمی کنم چون دلار فعلاً بهترین شرایط رو داره و ترجیح میدم اگر نیازی ندارم که فعلاً ندارم پول به همان دلار باشد ولی در کل برداشتم قاعده مند نیست و فرمولی برای برداشت ندارم.
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام خدمت اساتید محترم
                          سوالی برام ایجاد شده : و اینکه فقط بورس جهانی هست که از طریق پلتفرم امکان معامله دارد؟
                          منظورم اینکه ایا کالاهای بورس دبی یا بورس کشورهای دیگه بر فرض مثال شاخص دلار به ریال یا شاخص سکه اتی یا انس طلای بورس ایرانکه از متاتریدر مفید تریدر میشه دسترسی پیدا کرد ایا امکانش هست که مثل ارز های اصلی و کالاهای مهم بورس جهانی معامله کرد یعنی بازار دوسویه هم بای و سل
                          ایا ممکن هست این بورس ها از طریق بورکر ها معمله بشه ؟
                          مشکر میشم
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام به همه بزرگواران وباپوزش از تا خیر در مشارکت(که بخاطر جمعه بودن میباشد)

چند سوال از آقا نیما وآقا پیام داشتم که امیدوارم هر دوعزیز پاسخ دهند:
                            1- از چه ساعت تا کی تحلیل میکنید وچه ساعتی تا کی ترید ؟ وچه روزهائی از هفته ترید میکنید؟
                            2- سیستم معاملاتیتان چیست وسیستم دیگری کارنمیکنید( مثلآ آقا نیما فقط Pipo ویا آقا پیام فقط Cpipo وآپادانا)
                            3- باتوجه به اینکه روی چند جفت ارز که خودتان قبلآ گفته اید معامله میکنید، چرا سایر ارزها را هم تحلیل میکنید مثلآ آقا نیما روی نفت معامله نمیکند ولی تحلیل میکند!!
                            4- در چه مکانی (خانه یا محل دیگری) کار میکنید(باتوجه به شعار " در ترید آرامش حرف اول را میزند"؟وفکر میکنید مکان رسمی (مثل دفترکار)در عملکردتان تآثیری دارد؟ البته فکر میکنم هنوز بچه ندارید!!!
                            5- باتوجه به اینکه خیلی اوقات در ساعات صبح خیلی زود ویا شب پوزیشن میگیریدیا تحلیل میکنید، این مورد را چگونه برای همسر خود قابل تحمل میکنید؟ مشغولیت ورسیدگی به علاقه خود(تحلیل وترید) در ساعات مهم زندگی در خانه ( مثل شبها، تعطیلات وسط هفته مثلآ چهارشنبه قبل، جمعه ها) را چگونه عمل میکنید؟
                            6- آیا شده (که مطمئنآ پیش آمده) همسر شما باشما بعداز یک روز ، در حال صحبت میباشد وشما در حال تحلیل (ذهنی یا عملی با کامپیوترتان)، نگران پوزیشن بازتان ودر کل جای دیگر میباشید!! ویا روز جلسه آقای برنانکه شما میهمان دارید ودر عین حال پوزیشن باز!! در این صورت وموارد مشابه چگونه هر دو را باهم هماهنگ میکنید؟

باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط vahiden نمایش پست ها

1- از چه ساعت تا کی تحلیل میکنید وچه ساعتی تا کی ترید ؟ وچه روزهائی از هفته ترید میکنید؟
                              2- سیستم معاملاتیتان چیست وسیستم دیگری کارنمیکنید( مثلآ آقا نیما فقط Pipo ویا آقا پیام فقط Cpipo وآپادانا)
                              3- باتوجه به اینکه روی چند جفت ارز که خودتان قبلآ گفته اید معامله میکنید، چرا سایر ارزها را هم تحلیل میکنید مثلآ آقا نیما روی نفت معامله نمیکند ولی تحلیل میکند!!
                              4- در چه مکانی (خانه یا محل دیگری) کار میکنید(باتوجه به شعار " در ترید آرامش حرف اول را میزند"؟وفکر میکنید مکان رسمی (مثل دفترکار)در عملکردتان تآثیری دارد؟ البته فکر میکنم هنوز بچه ندارید!!!
                              5- باتوجه به اینکه خیلی اوقات در ساعات صبح خیلی زود ویا شب پوزیشن میگیریدیا تحلیل میکنید، این مورد را چگونه برای همسر خود قابل تحمل میکنید؟ مشغولیت ورسیدگی به علاقه خود(تحلیل وترید) در ساعات مهم زندگی در خانه ( مثل شبها، تعطیلات وسط هفته مثلآ چهارشنبه قبل، جمعه ها) را چگونه عمل میکنید؟
                              6- آیا شده (که مطمئنآ پیش آمده) همسر شما باشما بعداز یک روز ، در حال صحبت میباشد وشما در حال تحلیل (ذهنی یا عملی با کامپیوترتان)، نگران پوزیشن بازتان ودر کل جای دیگر میباشید!! ویا روز جلسه آقای برنانکه شما میهمان دارید ودر عین حال پوزیشن باز!! در این صورت وموارد مشابه چگونه هر دو را باهم هماهنگ میکنید؟

باتشکر
                              سلام

1. معمولاً تحلیل ها حوالی 8 تا صبح هست تایم فریم یک ساعته ترید می کنم.

2.سیستم مبتنی بر پیوت پیونت ها
                              3.من کلا روی نفت و طلا ترید نمی کنم هیچ وقت.
                              4.یقیناً محلی آرام و ساکت در کنار پیام حلاوت دیگری دارد و بسیار عالی است و فضای شلوغ عملکرد را ضعیف می کند.
                              5.سعی کردیم عادت ایجاد کنیم اما باز مجبوریم گاهی غر غر بشنویم! ولی معمولاً در ساعت هایی مثل آخر شب یا کله سحر تریدی نمی کنم.
                              6.گوشی به دست هستم! شوخی کردم، پوزیشن هام اخیراً لانگ ترم تر شده و رفتم تایم یک ساعته و انتظار بازدهی برای یک دوره دو سه روزه قبلاً که تایم 15 دقیقه بودم این مشکل وجود داشت که عمدتاً هم به ضرر می شد

لازم به ذکر است بعد از سه سال بنا به دلایلی شیفت کردم تایم فریم یک ساعته و پیوت های روزانه را به طور کلی حذف کردم و صرفاً پیوت های هفتگی و ماهانه کار می کنم.
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط vahiden نمایش پست ها

ساعت خاصی نداره ! بستگی داره قیمت کی به تراز مورد نظر برسه. معمولا یک شنبه ها استراتژی هفته را طراحی میکنم.

اگر cpipo را سیستم بمانیم بنده بر اساس این سیستم کار میکنم.البته cpipo سیستم نیست بلکه دیدگاه هست.
                                آپادانا هم در راستای همین دیدگاه هست .

بنده تحلیل گر نیستم.این سوال شامل حال بنده نمیشود.

بنده در منزل کار میکنم و اطاق کار دارم. فرزند ندارم . بله آرامشی که در اطاق کارم دارم خیلی برایم لذت بخش هست و این آرامش در محیطهایشلوغ وجود ندارد.

بنده خدا میسوزد و میسازد!! معمولا با سفرهای خارجی بدون حضور نوت بوک جبران مافات میکنم!!

معمولا کار را در راس امور قرار میدهم.
                                برای قرارها و مهمانی ها از قبل برنامه میریزیم که تداخل نباشه.بیشتر جمعه شبها و شنبه و یک شنبه
                                را برای دیدار دوستان و قرارها در نظر میگیرم.
                                ساعاتی که اخبار مهم هست به هیچ عنوان برنامه دیگری جز کار ندارم.
                                تنها مورد خاص هنگامی است که نیاز همفکری یا هم صحبتی با همسرم بوجود میاید.
                                چه زمانی که ایشان نیاز دارند و چه زمانی که من.
                                در این مورد خاص سیستم خاموش میشود شاید تا دو روز!!!

باتشکر
                                با درود

پاسخها در نقل قول ...

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X