اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتخاب بهترین تحلیل سال 2015

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

حساب در طول مدت نسوزه. هیچ مورد دیگری در زمینه مدیریت ریسک و سرمایه و دراو داون و ... در این مسابقه خاص جزو شرایط نیست. هدف از این مسابقه اینه که یک تحلیل روی یک سیمبل انجام بدین که قیمتش رو آخر ژانویه حدودا درست پیش بینی کرده باشید. همین. تی پی و اس ال رو میخواین بگذارین، میخواین دستی ببندین. ولی سرمایه اولیه، لورج، لات سایز و پوزیشن رو که اولش میگیرین نمیتونین تغییر بدین. یک پوزیشن فقط با هر لات سایز و هر سرمایه اولیه و هر لورج ولی تغییرش نمیتونین بدین. برنده کسی هست که درصد سود بالاتری داشته باشه. یعنی اگر سرمایه 1000 دلار بوده و آخرش شده 1700 دلار برنده است نه اونکه 10000 دلار رو کرده 15000 دلار. چون اولی 70% سود داده و دومی 50%

امیدوارم همه چیز واضح باشه.

شروع کنید، خوش بگذره و سربلندمون کنید.

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    جناب منظور بنده اینست ایا حتما باید مدیریت سرمایه انجام شود جدای از اینکه میفرمایید مدیریت را اجرا کنید که حساب سوخت نشود ایا بعد از پایان ماه این مدیریت سرمایه برای برنده شدن ملاک است یا نه
    ویک سوال دیگر هم داشتم ایا می توانیم بعد از اینکه اردر باز شداستاپ و تیپی را دستی انتخاب کنیم و یا در لحظه اخر استاپ و تیپی را قرار دهیم یا قبل از اینکه اردر را باز کنیم باید تیپی و استاپ را قرار دهیم
    نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
    من یک مثال میزنم تا همه خوب متوجه بشن :

1- یک حساب 10000 دلاری دمو در بروکر pcm باز کنید با لوریج دلخواه و بلا فاصله در این تاپیک ثبت کنید .

تذکر : قبل از گرفتن پوزیشن باید اقدام برای ثبت ان در این تاپیک انجام شود .تاریخ ثبت حساب در این تاپیک با تاریخ گرفتن پوزیشن کنترل میشود .

2-تنها مجاز به گرفتن یک پوزیشن و فقط یک ارز یا کالا میباشید .

3- پس از انجام معامله میتوانید به دفعات میزان تارگت و استاپ را تغییر دهید .

شخص برنده کسی است که بیشترین سود را در حساب خود ثبت کند آنهم تنها با همان یک پوزیشن .

از مدیریت خواهشمند است قوانین جامع و کامل مسابقه را در پست اول این تاپیک قرار دهند .

با تشکر
    نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    یک مثال میزنم ایا بنده بر روی انس طلا ویا نقره می توانم با 5000دلار(بالانس)یک پوزیشن 0.1دهم لات بگیرم ایا برای مدیریت سرمایه مسابقه مشکلی ندارد
    نوشته اصلی توسط wikionline نمایش پست ها
    لینک بروکر لطفا
    نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
    شما با هر لات سایزی میتوانید پوزیشن بگیرید . حتی میتوان فول مارجین گرفت ! در نهایت بعدا نمیتوانید میزان حجم را تغییر دهید.

پس از همان ابتدا در تصمیم خود دقت لازم را داشته باشید .

دوستان از گذاشتن پسورد اصلی جدا خوداری فرمائید .

با تشکر

نظر

سلام
      برای اولین بار توی یه مسابقه میخوام شرکت کنم.
      اما این پسورد رو گذاشتن فکر نمیکنید اشتباه باشه؟ من که تحلیل بلد نیستم میام تحلیل یکی از دوستان حرفه ای رو کپی میکنم و حالا یه کم سعی میکنم بالاپایینش کنم و برنده بشم؟
      بدون اینکه خودم تحلیل کرده باشم؟ اینجا تکلیف چیه؟

و یک سوال : آیا پوزیشن باید تا اخر ژانویه باز باشه؟ شاید تی پی من چند روز دیگه تاچ بشه اونوقت چی میشه؟
      ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 12-11-2015, 12:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
        حساب در طول مدت نسوزه. هیچ مورد دیگری در زمینه مدیریت ریسک و سرمایه و دراو داون و ... در این مسابقه خاص جزو شرایط نیست. هدف از این مسابقه اینه که یک تحلیل روی یک سیمبل انجام بدین که قیمتش رو آخر ژانویه حدودا درست پیش بینی کرده باشید. همین. تی پی و اس ال رو میخواین بگذارین، میخواین دستی ببندین. ولی سرمایه اولیه، لورج، لات سایز و پوزیشن رو که اولش میگیرین نمیتونین تغییر بدین. یک پوزیشن فقط با هر لات سایز و هر سرمایه اولیه و هر لورج ولی تغییرش نمیتونین بدین. برنده کسی هست که درصد سود بالاتری داشته باشه. یعنی اگر سرمایه 1000 دلار بوده و آخرش شده 1700 دلار برنده است نه اونکه 10000 دلار رو کرده 15000 دلار. چون اولی 70% سود داده و دومی 50%

امیدوارم همه چیز واضح باشه.

شروع کنید، خوش بگذره و سربلندمون کنید.
        سلام اقای ناظر
        مسابقه بین همین چند نفر انجام میشه؟

در تاپیک قبل که ایجاد کردید 63 نفر در نظر سنجی شرکت کردند ولی اون تاپیک رو بدون هیچ پیگیری و پاسخی رها کردید! برای اون تاپیک دیگه برنامه ای ندارید؟
        ممنون میشیم پاسخ دوستان رو در اون تاپیک هم بدید.
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
          سلام
          برای اولین بار توی یه مسابقه میخوام شرکت کنم.
          اما این پسورد رو گذاشتن فکر نمیکنید اشتباه باشه؟ من که تحلیل بلد نیستم میام تحلیل یکی از دوستان حرفه ای رو کپی میکنم و حالا یه کم سعی میکنم بالاپایینش کنم و برنده بشم؟
          بدون اینکه خودم تحلیل کرده باشم؟ اینجا تکلیف چیه؟

و یک سوال : آیا پوزیشن باید تا اخر ژانویه باز باشه؟ شاید تی پی من چند روز دیگه تاچ بشه اونوقت چی میشه؟

سلام آقای دادخواه،

پوزیشن از امروز میتونه گرفته بشه تا اول ماه ژانویه. اگر میخواین با تی پی بسته شه هر موقع که بسته شد حتی همین فردا هم که بسته شد مشکلی نداره ولی باید تا آخر ژانویه صبر کنین تا نتیجه همه مشخص بشه.

پوزیشن تحلیل یک فرد را نشان نمیدهد و اینکه پوزیشن فرد دیگر کپی شود از کجا میشه فهمید که درست بوده یا نه. به هر حال تحلیلگران به نظرم خودشان میدانند که باید پوزیشن خودشون رو انجام دهند تا نتیجه بگیرند.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Target نمایش پست ها
            سلام اقای ناظر
            مسابقه بین همین چند نفر انجام میشه؟

در تاپیک قبل که ایجاد کردید 63 نفر در نظر سنجی شرکت کردند ولی اون تاپیک رو بدون هیچ پیگیری و پاسخی رها کردید! برای اون تاپیک دیگه برنامه ای ندارید؟
            ممنون میشیم پاسخ دوستان رو در اون تاپیک هم بدید.
            با تشکر

سلام جناب Target،

تا اول ماه ژانویه افراد فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

اون تاپیک یک مسابقه جدا هست که حتما در فرصت مناسب پیگیری میشود. چون اون نوع مسابقه نیاز به برنامه ریزی های بیشتری دارد.

با تشکر

نظر

سلام , اینهم مشخصات حساب من
              login
              123469338

investor
              otvzgts
              .
              پا نویس : من بدفرم , روفرمم ...پیشنهاد میکنم اگر آماده نیستید از مسابقه به نفع من خارج شوید
              اینهم کری شروع مسابقه

نظر

اقایان حتما برای شفافیت مسابقه بعدا از گرفتن پوزیشن موقیعت خود را اعلام کنید تا بعدا به مشکلی بر نخورید

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
                  ...
                  .
                  یک پوزیشن فقط با هر لات سایز و هر سرمایه اولیه و هر لورج ولی تغییرش نمیتونین بدین.
                  .
                  در واقع به دفعات نمیتوانیم ورود و خروج کنیم و سل و بای روی سیمبلی که انتخاب کرده ایم داشته باشیم , ...بر فرض اگر بنده روی دلار به فرانک در ابتدای مسابقه سل باشم دیگر نمیتوانم تغییر موقعیت بدهم و در روزهای بعد پوزیشن را بای کنم ...درست متوجه منظورتان شده م .

نظر

حال اگر تا قبل از ماه ژانویه تا احرین روز دسامبر ما یک معامله اشتباه گرفته باشیم می توانیم تغییر موقیعت بدهیم

نظر

این هم حساب بنده

Login: 123469332

Invest: b3ojsks

نظر

نظر

1-ایا برنده مسابقه امکان برداشت 1000 دلار را دارد یا که فقط می تواند به عنوان جایزه در حساب داشته باشد و با حساب کار کند و سود ان قابل برداشت است
                          2- ایاکسانی که حساب ریل با بروکر ندارند بعد از برنده شدن و باز کردن حساب ریل بایدهیچ مبلغی علاوه بر مبلغ جایزه تعیین شده واریز به حساب انجام دهند یا اینکه همین مبلغ به عنوان بالانس محسوب میشود

نظر

از تحلیل گران فروم هم برای مسابقه دعوت به عمل میاید خواهشا شرکت کنید

نظر

جلوی اسم جفت ارزها min هست . این حسابم درسته؟

نظر

یک حساب دمو باز کردم بای و سل فعال نیست

نظر

پردازش ...
                                X