اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اعتبار یک تریدر حرفه ای چگونه مشخص میشود ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام جناب آقای مسلم خواستم ببینم که یک تریدر معمولی که هوش متوسطی هم دارد اگر اکثر شرایط معامله گری را رعایت کند در فارکس چند درصد سود درسال میتواند بگیرد با توجه به تجربه خودتان که البته شما حرفه ای هستید من برای خودم میگم ممنون

نظر

سلام مهدی جان

نمیشه یک سود مشخصی تعیین کرد !

سوال صحیح این هست که با .... سرمایه دنبال چی سودی هستید ؟روزنه ؟ ماهیانه ؟ سالیانه؟

چقدر ریسک تحمل میکنید ؟

درامدی غیر فرکس دارید ؟

در کل بنظرم ماهی 5 درصد دست یافتنی و بدون تنش و فشارروانی دست یافتنی هست

موفق باشید
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام مسلم جان. خوبی عزیز ؟
        کنجکاو شدم خودمو محک بزنم ببینم کجای کارم. حداقل یه دستی توی دیس حلوا بزنیم ببینیم دهنمون شیرین میشه ؟

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
        در فایل زیر سوالات ازمون یکی از موسسات بزرگ مالی جهت بررسی تریدرها مطرح شده اسم موسسه نمیدونم اگر امکان داره دوستان جواب بدند
        لینک

سوالات ازمون اعتبار سنجی تریدرها توسط یک موسسه بزرگ در عرصه بازرهای مالی
        1-فریم زمانی که بر روی ان تحلیل و ترید میکنید چیست ؟ ایا در صورتی که پوزیشن باز داشته باشید بف فریم زمانی خودتان پایبند خواهید بود یا انرا تغییر میدهید ؟
        فریم یک ساعته. بله در زمان باز بودن پوزیشن به فریم 100% پایبندم و تحت هیچ شرایطی تغییر نمیدم.
        2-روش شما در تعیین نقاط ورود به معامله چیست ؟ تجربه شما ؟ قیمت گذشته ؟ الگوهای قیمت ؟
        بریک اوت بر پایه پرایس اکشن. تجربه شناخت رفتار قیمتی.
        3- چگونه سد خود را شناسایی و تعیین میکنید تا بیشترین سو ممکن را بدست اورید ؟ چگونه میفهمید وقت خروج از یک معامله سوده هست ؟ روش شما سود ثابت ؟ استاب متحرک؟ یا استاپ زمانی ؟
        توسط آمار گیری و انجام محاسباتی بر روی کورس حرکتی قیمت در اشلی ثابت، و تعیین حد سود در گامی با حاشیه امنیت بالاتر نسبت به کل کورس حرکت. فهمیدن آن توسط همان محاسبات آماری گفته شده در ابتدای ورود به معامله اتفاق می افتد. سود ثابت. استاپ ثابت و طبق پلن در مواقعی متحرک.
        4-چگونه از یک معامله در ضرر رفته خارج میشوید ؟ کی و کجا میفهمی معامله شما ضرر کرده ؟ قیمت نباید چه مقدار بر خلاف پیش بینی شما حرکت کند تا بپذیرید ضرر کردید ؟
        با ریسک فری ( البته اگر فرصت آن توسط بازار مهیا شود ). زمانی که استاپ لاس لمس بشه. این بسته به محاسبات آماری پلن هست.
        5- چطور میفهمید یک روند صعودی هست یا نزولی و امکان ادامه ان وجود داشته باشه ؟
        توسط ابزار های شخصی و تجربه.
        6-ایا یک سیستم و استراتجی یا برنامه معاملاتی نوشته شده روی کاغذ قبل از انجام معامله روی حساب خود دارید ؟
        بله. نه تنها برای پلن معاملاتی حتی برای مدیریت سرمایه و کنترل روانی
        7- ایا با حجم بالا وارد معامله میشوید بصورتی که استرس و فشار روانی بر شما غلبه کند ؟
        به خاطر نوع پلن مدیریت سرمایه و به کمک کنترل روانی هر چند که حجم بالا باشد ولی استرس و فشار روانی کم هست. چون ضرر احتمالی از محل خود بازار اختصاص داده شده و نه از سرمایه اصلی.
        8-چقدر تمحل ضرر را دارید که با وجود ان بازهم به استراتجی و سیستم خود پایبند باشید ؟
        تا آنجا که محاسبات پلن معاملاتی ثابت کنند و گویای این باشند که هنوز پلن معتبر است. این را قادر نیستم در بعد ارزش دلاری بیان کنم.
        9- اگر معامله ای انجام دادید و سپس در فروم ها و سایتها و تحلیلگران دیگر عکس انرا دیدید کار میکنید ؟ ایا تحت تاثیر قرار میگیرید؟ بر اساس تحلیل و سیگنال دیگران معامله میکنید ؟
        اصلا به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمیگیرم چون اولا این بدان معنا نیست که من یا آنها اشتباهی کرده باشیم و میتوانیم هر دو از هر دو دیدگاه سود خود را برداشت کنیم. دوما من دلایل خود را داشته ام که تمام آن دلایل یک شبه به دست نیامده اند و امتحان خود را پس داده اند... اگر هم در چنین موردی متحمل ضرر شوم استثنا همیشه وجود دارد و این بدان معنا نیست که آنها درست تشخیص داده اند و من اشتباه... چون دیدگاهها متفاوت بوده اند.
        10-ایا میدانید هر ارز یک سری ویژگیهای خاص خودش را دارد؟ ایا شما از ویژگی ارزها اطلاع دارید ؟
        بله. اطلاع دارم. اتفاقا با استفاده از همین ویژگی ها ترید میکنم.
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
          شرایط خوبی تعیین نمودید اما بیست درصد سود در ماه هالی گریل محسوب میشه که فک نکنم کسی باشه.ب

1- افتتاح حساب ریل در نزد بروکر pcm
          2- دپوزیت به اندازه ای که مدیریت ریسک در هر معامله بیش از دو درصد نباشه رعایت شه
          3- ریسک معاملات باز در طول هفته بیشتر از سه درصد نباشه "عیارسنجی کنترل بر عملکرد"
          4- دراودون زیر سه درصد باشه "عیار سنجی ریسک"
          از نظر بنده 20% در ماه هالی گریل نیست. کسی که حدود 10 سال فورکس رو بعنوان شغل انتخاب کرده انتظار همچین سودهایی رو ازش میره.
          دراودان زیر 3% واقعا سختگیرانه هست. در عمل برای تریدری که باید اینهمه بار روانی تحمل کند و حتی در شرایطی بجای خوردن تی پی فقط راضی به ضرر کم باشد این مقدار داودان اتفاق نخواهد افتاد.
          راستش مورد اول رو زیاد متوجه نشدم؟!!

-----

1-فریم زمانی که بر روی ان تحلیل و ترید میکنید چیست ؟ ایا در صورتی که پوزیشن باز داشته باشید بف فریم زمانی خودتان پایبند خواهید بود یا انرا تغییر میدهید ؟
          تحلیلگر نیستم فقط روزهای شنبه و یکشنبه یه سری خط خطی واسه خودم میکنم که اصول و قواعد رو فراموش نکنم .
          H1 - خیر صبر میکنم تا نتیجه پوزیشن در همان تایم مشخص شود.
          2-روش شما در تعیین نقاط ورود به معامله چیست ؟ تجربه شما ؟ قیمت گذشته ؟ الگوهای قیمت ؟
          استراتژی شخصی که تجربه و قیمت گذشته در اون دخیل هست و الگوهای قیمت کمتر.

3- چگونه سد خود را شناسایی و تعیین میکنید تا بیشترین سو ممکن را بدست اورید ؟ چگونه میفهمید وقت خروج از یک معامله سوده هست ؟ روش شما سود ثابت ؟ استاب متحرک؟ یا استاپ زمانی ؟
          tp ها کاملا مشخص هستند بعضی مواقع تریل میکنم و همه پوزیشنها در همان روز تکلیفشون روشن میشه.
          4-چگونه از یک معامله در ضرر رفته خارج میشوید ؟ کی و کجا میفهمی معامله شما ضرر کرده ؟ قیمت نباید چه مقدار بر خلاف پیش بینی شما حرکت کند تا بپذیرید ضرر کردید ؟
          خروج از معامله در مواقعی هست که یا وقت خواب میرسه یا سیگنال مخالف صادر میشه.
          چیزی رو پیش بینی نمیکنم مگه هواشناسیه؟!!
          5- چطور میفهمید یک روند صعودی هست یا نزولی و امکان ادامه ان وجود داشته باشه ؟
          کاری ندارم که روند صعودی هست یا نزولی این کار تحلیلگر هست. من فقط طبق استراتژی عمل میکنم.

6-ایا یک سیستم و استراتجی یا برنامه معاملاتی نوشته شده روی کاغذ قبل از انجام معامله روی حساب خود دارید ؟
          بله. به نظر من تریدری که صرفا با تحلیل پوزیشن بگیره موفقیت چندانی نخواهد داشت.
          7- ایا با حجم بالا وارد معامله میشوید بصورتی که استرس و فشار روانی بر شما غلبه کند ؟
          خیر .حجم هر معامله را انیطور حساب میکنم که هر زمان مقدار بالانس را بر یک عدد ثابت تقسیم میکنم. مقدار لاتیج بدست میاد. مثلا 1000 دلار داریم تقسیم بر 10000 میکنم لاتیج 0.1 بدست میاد. این مقدار رو هر کس باید بنا به تجربه خودش و ریسکی که میخواد بکنه بهش برسه.التبه مقدار استاپ رو هم باید در نظر گرفت.
          8-چقدر تمحل ضرر را دارید که با وجود ان بازهم به استراتجی و سیستم خود پایبند باشید ؟
          20% افت از سرمایه اولیه یا سه پوزیشن پی در پی استاپ خورده داشته باشم سعی میکنم اصلاحاتی در استراتژی داشته باشم.
          9- اگر معامله ای انجام دادید و سپس در فروم ها و سایتها و تحلیلگران دیگر عکس انرا دیدید کار میکنید ؟ ایا تحت تاثیر قرار میگیرید؟ بر اساس تحلیل و سیگنال دیگران معامله میکنید ؟
          سیگنالها و تحلیلهای دیگر سایتها و دوستان رو نگاه میکنم اما بر اساس هیچیک تصمیم نمیگیرم. معمولا انقدر به استراتژی خودم پایبند هستم که اگر بزرگترین تریدرهای جهان هم اتفاق نظر داشته باشند من فقط بر اساس سیستم عمل میکنم.
          10-ایا میدانید هر ارز یک سری ویژگیهای خاص خودش را دارد؟ ایا شما از ویژگی ارزها اطلاع دارید ؟
          فقط روی یک جفت ارز کار میکنم یا حداکثر دو ارز. اما سعی میکنم اطلاعات کلی از تمام جفت ارزها چه تکنیکی چه خبری داشته باشم.

با سپاس
          خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

اعتبار یک تریدر حرفه ای چگونه مشخص میشود ؟

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
            نظرت در مورد کسی که 100000 تا داشته باشه اسکلب کار کنه با هدف 500 دلار روزانه ! 250 صبح و 250 تا بعد از ظهر چی هست ؟

واقعا کسب 500 دلار روزانه از بازاری با نقدینگی 5 تریلیون سخت و دست نیافتنی و محال هست ؟

کسی که نتونه با 100000 دلار 250 سود کنه بهتره ف.ارکس فراموش کنه !
            اصلا روش اينجا مطرح نيست
            شما با شير يا خط پوز بگير
            لانگ كن و اسكالپ كنه هر طور ميخاي به دم
            مسله اينه كه
            بازده يكماه شما غير ممكنه كه استند به ٢٠ ماهي برسه
            حالا اتفاقي ممكنه يك روزهايي ٣٠ درصد هم سود كني يا بالعكس
            چون اگه اتفاق بيفته شما جز ده ثروتمند جهان قرار ميگيري
            با من نميفهمم چطور دوستان از يك حساب كتاب عادي عاجز هستند
            ٢٠ درصد در ماه يعني شما با ده هزار دلار بعد از چند سال ميتونيد اينتل رو بخريد
            نميدونم وقتي قادر به يك حساب كتاب عادي نيستيد ،،،
            غير ممكن وجود داره
            هيچ كس نتونسته با سرعت نور حركت كنه
            چون اگه بتونه ميتونه تو زمان حركت كنه
            حالا اگه كسي بتونه
            حتما اسمشو تو ليست ثروتمندان دنيا ميبينيم
            به نظر من با دان زير ده بازده سي درصدي در سال بسيار مطلوب است
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 02-08-2015, 03:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
              "
              نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
              اصلا روش اينجا مطرح نيست

بازده يكماه شما غير ممكنه كه استند به ٢٠ ماهي برسه
              حالا اتفاقي ممكنه يك روزهايي ٣٠ درصد هم سود كني يا بالعكس
              چون اگه اتفاق بيفته شما جز ده ثروتمند جهان قرار ميگيري
              با من نميفهمم چطور دوستان از يك حساب كتاب عادي عاجز هستند
              ٢٠ درصد در ماه يعني شما با ده هزار دلار بعد از چند سال ميتونيد اينتل رو بخريد

...
              با سرعت نور حركت كنه
              چون اگه بتونه ميتونه تو زمان حركت كنه
              ح
              اینکه تعداد بسیار زیادی از افراد قادر به انجام کاری نباشن نمیتونیم نتیجه بگیریم که آن کار غیر ممکن است.
              اینجا نه کسی قراره اینتل رو بخره نه قراره ثروتمندترین فرد جهان بشه و نه قراره اسمش بره تو کتاب گینس. تو این بازار دوستانی مشاهده شدن که فقط بخاطر عشق و علاقه ای که به این کار دارن تو این کار هستن و نه به خاطر پول و سودش. حالا بماند که ما ایرانی ها همه چیز رو از منظر سود و سرمایه و پول میبینیم. (و به نظر من دقیقا به همین دلیل هست که اقتصادی چنین بیمار و علیل داریم. چرا که صدی نود معتقدیم فقط پوله که پول میاره. در حالیکه در ژاپن اعتقاد براین هست که اعتماد پول میاره و در کشورهای دیگه احتمالا علم یا خلاقیت یا ... پولساز هست. و تا ما ایرانی جماعت پول رو صرفا بعنوان یک ماده خام نگاه کنیم که باید برای ما کار کنه بجای اینکه ما باید برای مفاهیمی مثل اعتماد سازی ، خلاقیت ، فن آوری و غیره... کار کنیم. وضعمون به همین منوال خواهد بود.
              به نظر من این حساب کتابایی که رو کاغد میکنیم که مثلا فلانی که اینقدر درآمد داره پس 2 سال دیگه 100000000000000000 دلار داره از اصل اشتباهه. چون خیلی عوامل هستن که این امر رو محدود میکنه. ما داریم در دنیای واقعی زندگی میکنیم .
              در مورد اینکه حرکت با سرعت نور غیر ممکن هست هم زیاد مطمئن نباشید چون هم اکنون دانشمندان دارن رو این مساله تحقیق میکنن شاید تا چند دهه آینده محقق شد. بالاخره یکی از شرایط علمی بودن یک گزاره ابطال پذیری اون هست. بله با این شرایط کنونی حرکت با سرعت نور غیر ممکن هست. اما کسی تضمین نداده که همواره شرایط وجود ،عدم وجود یا تغییرات دوره ای پدیده ها یکسان باقی بمونه. با تغییر شرایط نتایج هم عوض میشن و دنیای فیزیکی دنیای تغییرات هست .

امروزه جهان داره به سمتی پیش میره که غیر قابل تصورها ، متصور شده (مثل جنایات داعش) و غیر ممکن ها دارن به سمت امکان پیش میرن و انسان داره هر چه بیشتر به سمت کشف توانایی ها و استعداد های مدفون شده در مغز خود و شکوفا شدن قدرتهای روانی خودش پیش میره. و از آنجایی که هیچ چیزی بصورت نامحدود نمیتونه در دنیای ماده اتفاق بیفته پیامد چنین امری (مواردی که در بالا اشاره شد) منجر به تولد و رشد یک نیروی مخالف و متضاد در جهت کنترل این نامحدودیت موقت خواهد شد.
              ببخشید اینا هیچ ارتباطی به ترید نداشت فقط از این جهت بود که امروزه دیگه اعتقادات جزمی و تعصبات لاشک جایی ندارن و اینا داره خودشو به "شاید من اشتباه میکنم" میده.

پراکنده نویسی منو ببخشید
              با سپاس
              ویرایش توسط ehsan55 : https://www.traderha.com/member/2812-ehsan55 در ساعت 02-08-2015, 05:02 PM
              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

تریدر ناشی : قواعد و اصول تریدری میداند ولی بدانها پایبند نیست !

تریدر حرفه ای : کسی که قواعد و اصول تریدری را میداند و بدانها پایبندست

تریدر برجسته یا فوق حرفه ای : کسی که قوعد و اصول تریدری را میشناسد و میداند چه موقعه بدانها پایبند باشد و چه موقعه نباشد !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

دوستان عزیز

20% سود در ماه خیلی عجیب و دور از دسترس نیست که خیلی بیشتر از این ارقام هم شدنی هست و دارن این سودها رو میگیرن

من شخصا دوست دارم یه تاپیکی باز بشه برای ارائه اکانت با پسورد اینوستور که همه بتونن حساب رو ببینن

البته من از ناظر سایت پرسیدم که آیا میشود این کار را انجام داد یا نه ؟

که پاسخی به من ندادند

بهر حال نیاز به بازگشایی یک تاپیک مخصوص "اکانت با پسورد اینوستور" بشدت احساس میشه

با این کار یه مقدار جو جدی تر و رقابتی تر خواهد شد و مطمئن باشید که رقابت سالم باعث رشد و شکوفایی میشود

این همه تاپیک تحلیل محور ایجاد شده یه تاپیک مخصوص تریدر ها هم باز بشه

امیدوارم که مدیران این سایت موافقت خودشون رو اعلام کنن و اصرار نداشته باشن که حساب حتما باید تو بروکر pcm باشه

مطمئن باشید مزیت ایجاد چنین تاپیکی به مراتب بیشتر از معایب آن است

برای مثال وقتی من بدونم که نتیجه کارم رو افراد زیادی دارن می بینن مطمئنا پوزیشن ها رو خیلی با دقت تر و مسئولانه تر میگیرم و این در نهایت به نفع خودم هست

موفق باشید
                  در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

یک فرق اساسی هست بین سوداوری یک بان یا موسسه مالی با یک تریدر فردی ! در کشورهای غربی 5 درصد در سال برای این بانکه عالی هست !

اما یک تریدر فردی محدودیتهای خاص یک بانک نداره که بخاد خودشو درگیر اونها بکنه !

مورد دیگر رابطه عکس بین سرمایه و ریسک و سود وجود داره ! کسانی هستند با سارمایه یک میلیون دلار دارن کار میکنند با هدف یک درصد در ماه (تریدر اجنبی) و کاملا راضی هستند !

د ر ضمن بحث برداشت هم باید اضافه کنید !

در اخر باید بگم هیچ محدودیتی در سوداوری وجود نداره همه اینو قبول داریم که بازار محدودیتی برای ما تعیین نکرده که بگه تو 1000 دلار سود کردی بسه دیگه کافیت بیشتر از نمیشه !

پس لطفا دوستان وقتی صحبت میکنند بگن" من" نمیتونم 20یاا 10 یا اصلا نمیتونم یک دلار سود کنم و از تعمیمم وضعیت خود به بازار و کل معامله گران خوداری کنند

نظر

اقا كي ادعاي سود ماهيانه ده درصد رو داره
                      هر كي داره لينك سايت متاكوتس بزاره و داستان سرايي نكنه
                      يا يك اكانت ريل بسازه شروع كنه
                      ناظر هم همكاري كنه بتونيم از هر بروكري كه باهاش حساب داريم
                      حساب رو به نمايش بزاريم
                      يا بهتر يك مسابقه سه ماهه بروكر محترم بزارن با حداقل اكانت ٢٠٠ دلار و درادان زير بيست درصد
                      بيشترين رشد حساب برنده
                      بالاي ٢٠ درصد دان هم از مسابقه حذف بشه
                      لينك متاكوتس هم براي نمايش قرار ميدهيم

نظر

http://forum.broker-fa.org/f115/
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام
                          من با یک حساب 13500 تایی روزانه بین 100 تا 500 دلار در آمد دارم . دوشنبه ها و سه شنبه ها 100 تا 200 ..چهارشنبه ها 500 و پنجشنبه ها و جمعه ها 200 تا 500 ....دراداون حسابم تا 70 درصد هم رفته .... اما الان شش ماه مشغولم و به لطف خدا مشکلی هم ندارم
                          افزایش سرمایه هم نمیکنم چون این عدد 13500 برام اومد داشته ...
                          به هیچ عنوان هم جز با سرمایه خودم کار نمیکنم به خاطر استرس ...
                          حالا چه جوری میشه اینها رو تو فرومهای ایران گفت و تهدید نشد نمیدونم .
                          اما اینا رو گفتم که تازه کارها بدونن میشه .... و با این در آمدی که دارم واقعا هیچ مشکل مالی ندارم .
                          در ضمن هر روز هم از حسابم برداشت میکنم و نمیذارم برای فردا ....هر شب
                          الانم دنبال یک آی بی خوب میگردم که هر روز پولهام رو بدون غر زدن نقد کنه ...چون بعضی روزها سه بار برداشت میکنم .توی همین بروکر دنبال یک آی بی میگردم .
                          اگه شد کمک کنید پیدا کنم .
                          و فاركس وسيع است به وسعت زندگي
                          و ساده است به سادگيه زندگي

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
                            مبارک باشه اشالله همین حساب با همین وضعیت 3 سال ادامه پیدا کنه میلیونر میشین

کار نشد نداره از حالا به خودتون قول بذین که فقط وارد موقعیت هایی بشین که بالای 7 برابر سود باشه تاضرر اصطلا حا ریسک به ریوارد 1 به 7 باشه فرض کنید یک تریدر در ماه 10 تا از این موقعیت داشته باشه حالا اگر6 تااش استاپ بخوره و4 تا تارگت درست در میاد

دوستانی که اینجا هستند همه تریذر ها و تحلیل گر های توانایی هستند ولی عموما کارشون چیز دیگه ای هست بهتر هست انسان توانایی هاش را صرف اموری کند که فشار و بار روانیش کم باشه
                            البته توي خواب ميليونر ميشن

نميدانم شايد بشه توي حساب دمو هم ميليونر شد و پز ميليونري داد

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              اقا كي ادعاي سود ماهيانه ده درصد رو داره
                              هر كي داره لينك سايت متاكوتس بزاره و داستان سرايي نكنه
                              يا يك اكانت ريل بسازه شروع كنه
                              ناظر هم همكاري كنه بتونيم از هر بروكري كه باهاش حساب داريم
                              حساب رو به نمايش بزاريم
                              يا بهتر يك مسابقه سه ماهه بروكر محترم بزارن با حداقل اكانت ٢٠٠ دلار و درادان زير بيست درصد
                              بيشترين رشد حساب برنده
                              بالاي ٢٠ درصد دان هم از مسابقه حذف بشه
                              لينك متاكوتس هم براي نمايش قرار ميدهيم

سلام دوست عزیز

من تا قبل از عید ( شاید هم زودتر ) این کار رو انجام میدم

یه حساب ریل معرفی میکنم که اتفاقا pamm هم هست

منتها تو بروکر دیگری هست

البته شرایطی دارم که بموقع با مدیریت فروم صحبت میکنم و خواهش میکنم که یه تاپیک برای بنده قرار بدن

اینکه اشاره میکنید باید درادان زیر 20% باشد را من بهش الزامی ندارم

برای من مهم سود کردن حساب هست نه درادان بالا یا پایین یا مثلا نسبت ریسک به ریوارد یا مدریت سرمایه فرمول وار و . . .

من نمیخوام تو یه بانک سوییسی مشغول به کار بشم که شرایط اونها رو رعایت کنم

در ضمن بنده به سودهایی مداوم و بیشتر از اون چیزی که شما اعلام کردید اعتقاد دارم

البته به عمل کار براید نه به حرف

پس به همین مقدار بسنده میکنم و انشاالله بقیه حرفها بعد از معرفی اکانت ریل

موفق باشید
                              در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

نوشته اصلی توسط maxsoy نمایش پست ها
                                البته توي خواب ميليونر ميشن

نميدانم شايد بشه توي حساب دمو هم ميليونر شد و پز ميليونري داد
                                خوشحال
                                بنده حساب ريل هم دارم
                                اگه اجازه بدن لينك اونهم ارايه ميدم
                                ولي شما اگه يك حساب دمو با ٣٠ تا معامله حداقل با دان زير ١٠ درصد و رشد ٢٠.درصدي تو ماه تونسنتي جور كني
                                هميجا جلوي همه دوستان قول ميدم ١٠٠ دلار بهت بدم
                                از فردا تا يكماه هم وقت داري
                                ببينم شما زورت به دمو ميرسه

نظر

پردازش ...
                                X