اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند ساله هستید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
    نه
    کاش اسم این بازار رو هم نمیشنیدم
    روزای خوبی داشتم،روزایی که 1 میلیون درآمد داشتم،حسابهایی که چندین برابر میکردم
    اما این سودا و پولا حتی اگه برداشت هم بشه مال خود آدم نیست
    این حرف مال یکی از دوستان باسابقه تو سرمایه بود(همه حسابها به طرف کال شدن حرکت میکنند،دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره)
    من خودم هم همون موقع موضع میگرفتم در مقابل این حرفا،اما الان قبول کردم که این بازار به کسی سود نمیده،یا اگه بده هم اونقدری نیست که ارزش وقتو انرژی و جوونی واعصاب خوردی رو داشته باشه
    خیلیا گفتن سود میکنن،اونم سودای زیاد،اما کی دیده؟پیامبران زیادی ظهور کردند تو این بازار ولی بعد یه مدت یا خودشون یا خیلیای دیگه رو بدبخت کردن
    هر وقت هم به کسی که ادعایی داره میگی اثبات کن با فرافکنی از اثبات خودداری میکنه
    خودم الان دو ساله گذاشتم کنار و بعضی وقتها یه حساب کوچیک باز میکنم و یه معاملات کوچیک انجام میدم ،چون معتاد شدم و کم کم باید ترک کنم
    من فقط تجربیاتم رو که تو این 10 سال داشتم رو گفتم
    امیدوارم قدر جوانی و این روزهاتون رو بدونید تا بعدا پشیمون نشید

ممنون از نظر و برداشت کاملی که داشتید متاسفانه معنی جمله سبز رنگ نوشته هاتونا متوجه نشدم
    موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
      ممنون از نظر و برداشت کاملی که داشتید متاسفانه معنی جمله سبز رنگ نوشته هاتونا متوجه نشدم
      یعنی اینکه حتی اگه شما سود رو برداشت کنید وبعدش ضرر کنید دوباره وسوسه میشید که اون سودهارو هم وارد بازار کنید و دوباره شروع کنید
      و این یعنی خطر از بین رفتن سودها

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
        دوست خوبم سلام

اینجوریا فکر نکنید جدی میگم ، اسکایپ منو ادد کنید تا سر یک فرصت تیم ویور بدم بیاید رو سیستم ام ، میخوام جهت دهی ذهن شما را تغییر بدم.

اسکایپ: fx.khalil

بزرگوارید
        سلام یزرگوار
        من آی دی اسکایپ تونو سرچ کردم دوهزارتا خلیل آورد !!!! کدوم یکی شمایی ؟؟؟؟
        آی دی من : iran.forex
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          سلام یزرگوار
          من آی دی اسکایپ تونو سرچ کردم دوهزارتا خلیل آورد !!!! کدوم یکی شمایی ؟؟؟؟
          آی دی من : iran.forex
          نمیدونستم اینقدر خلیل در عرصه اسکایپ هست ، هر کدوم که کچله و کلاه گذاشته منم ، پیتبال دیدی که !! همون

قصدم نیست چیزی به کسی اثبات کنم و واقعیت امر اینه واسم مهم نیست که دیگران چطور تفکر میکنند نسبت به مارکت بلکه تفکر خودم مهمه که در حال پیشروی هستم و یک اکانت که زیر چهار هزار پوند نزول یافته بود را به بالای نه هزار پوند آوردم و به صورت ریل هست خواستم روی ترمینال با کامل جزئیات نشون این بنده خدا بدم که خواستن توانستن هست ، باز میگم این پروسه تریدری یک پروسه بزرگ هست که واقعاً صبر و تحمل خاصی می طلبه و من امروز اگر ناراضی هستم که روال ده سال پیشم ادامه نمیدادم به خاطر بازدهی و سوددهی نیست اصلاًً ، چرا که گفتم در یک طایفه ثروتمند هستم و میتونستم روند زندگی را خیلی ساده تر شیک تر آسان تر پیش ببرم و خیلی چیزا کنار درآمدم از دست نمیدادم. این بازار برای شخص پیتبال سودده بوده و شاید برای هزار نفر دیگر ضررده که این بسته به مسیر پیموده شده دارد. از انواع سبک ها بهره میبریم در حد معمولی نه خداگونه کردن ابزار یا سبکی ، همینجور خیلی ساده پیش میریم. توی یک برهه بیست روزه باز تریدهام اینجا با تحلیل ها اشتراک گذاشتم همراه با یک اکانت ریل که دقیق همون پوزیشن ها ست میشد . شاید برخی ها دقیقاً همون پوزیشن ها میگرفتند اما ضرر میکردند چون امر تصمیم گیری در حین باز بودن معاملات و دیگر عناصر اثر گذار خیلی تاثیر بسزایی در بازدهی داره ! مطلب خلاصه کنم . هدف ام این بود که شاید دوستانی که ضرر کردند مسیر درستی پیش نبردند . دلیل نمیشه من با پرایدم 150 تا سرعت برم و تصادف نکنم شما هم با این سرعت حرکتت کنید بعد تصادف کنید بگید فلانی اشتباه میگفت ، نه عزیزم من با همین پراید 170 هم توی بدترین جاده میرم چون تسلط خاصی روی این نوع ماشین دارم و ممکنه با زانتیام نتونم بیشتر از 140 توی همون جاده برم. بستگی به مهارت ها داره. امیدوارم که تونسته باشم منظورم انتقال بدم.

پیروز باشید

نظر

​40

نظر

نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
              ​من 3 سال است که درآمد اصلی ام از این راه است.
              آفرین بر شما
              در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

سلام به همه دوستان و عزیزان

حقیقتش من اولین بار که این تاپیک رو دیدم فکر کردم که فقط صحبت از سن و سال هست و تجربه کاری

اما الان که صحبتهای دوستان رو خوندم جدا لذت بردم چه اونهایی که تجربیات شیرین داشتن چه اونهایی که . . .

بهرحال جدای از موارد تکنیکی و فاندی بعضی وقتها این حرفها بیشتر به آدم میچسبه

ممنون از همتون و این شعر تقدیم به شما :

ای دبستانی ترین احساس من

اولین روز دبستان بازگرد // کودکی ها ، شاد و خندان بازگرد
                باز گردای خاطرات کودکی//بر سواراسب های چوبکی
                خاطرات کودکی زیباترند//یادگاران کهن مانا ترند
                درس های سال اول ساده بود //آب را بابا به سارا داده بود
                درس پند آموزروباه وخروس//روبه مکارودزدوچاپلوس
                روزمهمانی کوکب خانم است//سفره پرازبوی نان گندم است
                کاکلی گنجشککی باهوش بود //فیل نادانی برایش موش بود
                با وجود سوزوسرمای شدید//ریزعلی پیراهن ازتن می درید
                تا درون نیمکت جا می شدیم//ما پرازتصمیم کبری می شدیم
                پاک کن هایی ز پاکی داشتیم //یک تراش سرخ لاکی داشتیم
                کیفمان چفتی به رنگ زرد داشت//دوشمان ازحلقه هایش درد داشت
                گرمی دستانمان از آه بود//برگ دفترها به رنگ کاه بود
                مانده در گوشم صدایی چون تگرگ//خش خش جاروی با با روی برگ
                همکلاسی های من یادم کنید // بازهم در کوچه فریادم کنید
                همکلاسی های درد ورنج و کار//بچه های جامه های وصله دار
                بچه های دکه ی سیگار سرد //کودکان کوچک اما مرد مرد
                کاش هرگز زنگ تفریحی نبود//جمع بودن بود و تفریقی نبود
                کاش می شد باز کوچک می شدیم//لا اقل یک روز کودک می شدیم

یاد آن آموزگار ساده پوش //یاد آن گچ ها که بودش روی دوش
                ای معلم نام و هم یا دت به خیر//یاد درس آب و بابایت به خیر
                ای دبستانی ترین احساس من
                بازگرد این مشق ها راخط بزن

نظر

در ضمن دوستان

من حدود 5 ماه هست که وارد این بازار شدم

اما تا الان بیشتر ضرر دادم تا سود

ولی روند ضرر کردنم نسبت به 5 ماه پیش خیلی کند تر شده و این یعنی پیشرفت ( حداقل برای خودم )

و بسیار امیدوارم که تو این بازار میتونم موفق بشم

به امید روزهای شاد . . .

نظر

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                    در ضمن دوستان

من حدود 5 ماه هست که وارد این بازار شدم

اما تا الان بیشتر ضرر دادم تا سود

ولی روند ضرر کردنم نسبت به 5 ماه پیش خیلی کند تر شده و این یعنی پیشرفت ( حداقل برای خودم )

و بسیار امیدوارم که تو این بازار میتونم موفق بشم

به امید روزهای شاد . . .
                    بهتون شدیدا توصیه میکنم دنبال یادگیری مطالب یا سیتمهای جدید نرید
                    با یه سیستم ساده کار کنید خیلی بهتره تا کلی تحلیل بدونید
                    همیشه زیاد دونستن خوب نیست
                    موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                      بهتون شدیدا توصیه میکنم دنبال یادگیری مطالب یا سیتمهای جدید نرید
                      با یه سیستم ساده کار کنید خیلی بهتره تا کلی تحلیل بدونید
                      همیشه زیاد دونستن خوب نیست
                      موفق باشید

سلام

100% با شما موافقم

نظر

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                        سلام

100% با شما موافقم

بنظر من اصل موفقیت ، تسلط بر طمع و رعایت مدیریت سرمایه است . شلوغی زیاد اهمیت نداره.

بهترین سیستم ها ، بدونه مدیریت سرمایه اخرش کال شدن است.

حال می خواهد این سیستم هزارتا اندیکاتور داشته باشه یا با خط روند باشه.

دوس عزیز شما باید 99درصد به خودشناسی بپردازی 1درصد وقت خودتونو برای اموختن بازار بزارید.

حالا از ما گفتن بچرخید تا بچرخید تا به حرف من برسید.
                        تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                        http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

گویند شخصی به دیاری رسید و برای استراحت اندکی درنگ کرد پیری از راه برسید و بگفت من به قبرستان جهت فاتحه میروم آیا با من میایی ؟ گفت : بدک نیست حوصله مان هم سر نمیرود . همراه پیرمرد به قبرستان شد
                          در آنجا جملگی قبرهایی بدید که سن صاحبانش به اندازه انگشتان دست یود ! متعجب بپرسید : ای پیرمرد در این آبادی اتفاقی افتاده که جمله گی کودکان و نوجوانان بمردند ؟ پیرمرد لبخندی بزد و گفت : نه جان برادر این سنی که بر سنگ نقش شده سال های طلب علم توسط این شخص بوده در این آبادی سالهایی را که به دنبال علم نباشند جزء عمر به حساب نمی آورند !!!!

حالا با این حساب همه ماها بچه ایم مخصوصا تو بازار که کودکی هم بیش نیستیم !
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

داستان ف.ارکس مثل داستان مردم کور و فیل که مولوی ذکر کرده ! نباید انتظار داشته باشید همه یک فهم و قرائت و درک واحدی از این بازار داشته باشند ! کسی که سود میکنه میگه همش سوده ! کسی که ضرر میکنه میگه همش ضرر ! هیچ کاریشم نمیشه کرد ! بازاری با 5 تریلیون دلار نقدینگی سود نداره همش ضرره ! بهرحال اینم یک نظری هست !

پیل اندر خانه تاریک بود عرضه را آورده بودندش هنود
                            از برای دیدنش مردم بسی اندر آن ظلمت همی شد هر کسی
                            دیدنش با چشم چون ممکن نبود اندر آن تاریکی.اش کف می.بسود
                            آن یکی را کف به خرطوم اوفتاد گفت همچون ناودان است این نهاد
                            آن یکی را دست بر گوشش رسید آن برو چون بادبیزن شد پدید
                            آن یکی بر پشت او بنهاد دست گفت خود این پیل چون تختی بدست
                            همچنین هر یک به جزوی که رسید فهم آن می.کرد هرجا می.شنید
                            از نظر که، گفتشان شد مختلف آن یکی دالش لقب داد این الف
                            در کف هریک اگر شمعی بدی اختلاف از گفتشان بیرون شدی
                            چشم حس همچون کف دست.است و بس نیست کف را بر همه او دست.رس
                            چشم دریا دیگرست و کف دگر کف بهل وز دیده دریا نگر
                            جنبش کف.ها ز دریا روز و شب کف همی بینی و دریا نی عجب
                            ما چو کشتی.ها به هم برمی.زنیم تیره چشمیم و در آب روشنیم
                            ای تو در کشتی تن رفته به خواب آب را دیدی نگر در آب آب
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                              گویند شخصی به دیاری رسید ...........سال های طلب علم توسط این شخص بوده در این آبادی سالهایی را که به دنبال علم نباشند جزء عمر به حساب نمی آورند !!!!

حالا با این حساب همه ماها بچه ایم مخصوصا تو بازار که کودکی هم بیش نیستیم !
                              نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                              داستان ف.ارکس مثل داستان مردم کور و فیل که مولوی ذکر کرده ! نباید انتظار داشته باشید همه یک فهم و قرائت و درک واحدی از این بازار داشته باشند !
                              نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                              بنظر من اصل موفقیت ، تسلط بر طمع و رعایت مدیریت سرمایه است . شلوغی زیاد اهمیت نداره.

بهترین سیستم ها ، بدونه مدیریت سرمایه اخرش کال شدن است............
                              در تایید فرمایشات دوستان عرض کنم که افتخار نیست بگوییم چند سال در این شغل فعالم بلکه زمانها و سالهایی ملاک سابقه ی واقعی باشد که انضباط کاری داشته و به استراتژی خود پایبند بوده ایم .
                              زمانهایی که دچار سردرگمی بوده یا از نظر فکری و روانی کودکی بیش نبوده ایم را حساب نکنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
                                در تایید فرمایشات دوستان عرض کنم که افتخار نیست بگوییم چند سال در این شغل فعالم بلکه زمانها و سالهایی ملاک سابقه ی واقعی باشد که انضباط کاری داشته و به استراتژی خود پایبند بوده ایم .
                                زمانهایی که دچار سردرگمی بوده یا از نظر فکری و روانی کودکی بیش نبوده ایم را حساب نکنیم.

به نکته ی زیبایی اشاره کردی .

ممنون
                                تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                                http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

پردازش ...
                                X