اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند ساله هستید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

47 سال

نظر

36 سال

نظر

27
        If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

30
          گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
            درود
            اگه مایلید به سوال بنده جواب بدید : اگه به10 سال پیش برگردیم باز هم همین راه را میرید ؟ منظورم بازار ف-ا-ر-ک-س هست؟
            شخصا اگر ده سال گذشته برمیگشتم وارد دنیای اینترنت نمیشدم ، اینو از نظر درامدی نمیگم چون شکر خدا از همه نظر پیشرفت داشتم و تمام درآمد زندگیم از معاملات در بازار ارز و شرکت های مالی که کار میکنم هست. کلا دوست داشتم مسیر زندگیم جور دیگری میبود . یک کار ساده داشتم . هیچی نداشتم اما یک نفر کنارم بود . نسبت به ده سال قبل خیلی آرزو ساده ای دارم و دقیقاً برعکس شده و تنها فرق بین الان و ده سال قبل اینه که اون زمان میدونستم تمام اینچیزا برآورده خواهد شد و همینجور هم شد اما افسوس ایندفعه آرزوم برآورده نمیشه . حالا هی درآمد داشته باش و ماشین بخر ، خونه بخر ، امکانات داشته باش ، شب و روز تو باغ ها عیش نوش و عشق کن ... اثری نداره ، خلاء درونی پر نمیشه . آدم رکی هستم حتی با خودم ، هیچی درست نمیشه جز اینکه زمان بگذره و در نهایت به اتمام برسه همین.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              شخصا اگر ده سال گذشته برمیگشتم وارد دنیای اینترنت نمیشدم ، اینو از نظر درامدی نمیگم چون شکر خدا از همه نظر پیشرفت داشتم و تمام درآمد زندگیم از معاملات در بازار ارز و شرکت های مالی که کار میکنم هست. کلا دوست داشتم مسیر زندگیم جور دیگری میبود . یک کار ساده داشتم . هیچی نداشتم اما یک نفر کنارم بود . نسبت به ده سال قبل خیلی آرزو ساده ای دارم و دقیقاً برعکس شده و تنها فرق بین الان و ده سال قبل اینه که اون زمان میدونستم تمام اینچیزا برآورده خواهد شد و همینجور هم شد اما افسوس ایندفعه آرزوم برآورده نمیشه . حالا هی درآمد داشته باش و ماشین بخر ، خونه بخر ، امکانات داشته باش ، شب و روز تو باغ ها عیش نوش و عشق کن ... اثری نداره ، خلاء درونی پر نمیشه . آدم رکی هستم حتی با خودم ، هیچی درست نمیشه جز اینکه زمان بگذره و در نهایت به اتمام برسه همین.

امیدوارم به خواسته هایی که الان برات مهم هستندهر چه سریعتر برسی

بقیه دوستان هم ای کاش جواب میدادند که

1-اگه به روزهای اولیه ورودشون به بازار برگردند آیا این راه را ادامه میدند ؟

2-درصورت جواب بله - حق دارید یک تجربه (فقط یک تجربه : اون چیزی که درک کردید) را از مدت زمان حضورتون تو بازار به آن زمان ببرید آن تجربه چیست ؟
              موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

دوست عزیز زندگی همین است : گذر زمان ،این حسی که شما دارید ، خیلی ها که مشکل مالی ندارند ،از مسائل دیگری رنج می کشند.
                من هم بعد از بازنشستگی ام همچین حس و حالی داشتم ، ولی خوب همسرم کمکم کرد و مرادر مسیری قرار داد تا با چالش های دیگری در زندگی روبرو بشم .در کل جان کلام اینکه بایستی برای خودت چالش جدیدی تعریف کنی تا از این حس وحال خارج شوی با عیش و نوش به جایی نمی رسی ،چون این چیزها برای کسی که در این بازار کار می کند اهداف کوچیکی هستند . گرگ وال استریت صرفا" یه فیلم هالیوودی با افکار بیمار یک کارگردان و سناریو اش است، زندگی واقعی اصلا" اون چیزی نیست که در این فیلم نشان داده میشه .ببخشید دلم پر بود ، خوابم نمی برد . هیچی لذت بودن در کنار خانواده زن و بچه ودردسرهاش و نداره .کاش پدر مادرم هم بودن .شب خوش .

نظر

سلامجسارتا چیزهایی که شما الان دنبالش هستید را من دارم البته خونه و ماشین و ....هم ردیفه ولی باز اومدم تو این بازار هدفم این نیست که از این راه پول دار تر بشم چون ثروتی که به دلیل خانواده خوب و شغل مناسب و ...دارم با چیزی عوض نمیکنم و همه هدفم خوشبختی همسر و فرزندم است و هر کاری بتونم براشون انجام میدهم اما باز دوست دارم تو این بازار بمونم و جزء بهترینها باشم چون این یک حس ذاتی انسان است که دایم در حال تغییر و رشد و پیشرفت باشه و حس کنه تونسته کار مفیدی انجام بده و احساس رضایت از عملکرد خودش داشته باشه ..بزرگی میگه اینکه شما فقیر به دنیا می ایید انتخاب شما نیست ولی میتونید باعث این بشوید که ثروتمند از این دنیا نروید ( ثروت تنها پول نیستا ...) از مشخصات انسان محدود بودن تو حصار زمان و مکان است و این باعث میشه وقتی به یک نیازش بیشتر توجه کنه از بقیه نیازهاش عقب بمونه و این باعث نارضایتی شخصی از خودش میشه تعادل همیشه حرف اول را میزنه ....به نظرم کم کم وقتشه یه همسر خوب انتخاب کنید و با تلاش برای خوشبختی ایشون به زندگیتون هدف بدید یا با نشر تجربیاتتون به خلق الله کمک کنید تا اینجور احساس رضایت بیشتری داشته باشید ...جسارت بنده را عفو کنید ....

نظر

2-درصورت جواب بله - حق دارید یک تجربه (فقط یک تجربه : اون چیزی که درک کردید) را از مدت زمان حضورتون تو بازار به آن زمان ببرید آن تجربه چیست ؟
                    دوست گلم عجب سئوالی کردی .دلم خیلی پره .خیلی وقت بود می خواستم یه جوری بگم ،من تا قبل از اینکه سواد اینکار را داشته باشم خدایی اش میانگین هفته ایی 18 تومن در امد داشتم آما وقتی در کلاس های یکی از اساتید شروع به آموختن این علم شدم ضررهام شروع شد. وبعد از اون تناقص های آشکار حرف و عمل استادم بیشتر مرا رنج داد. و تازه فهمیدم این بازار عجب بازار نامردیه .ولی نامردیه نگم ، از لحاظ علمی هر چی یاد گرفتم از این آقا بوده .مرسی از سئوالتان .شب خوش .انشا الله فردا از یک دنده دیگه ایی از خواب بیدار شیم........

نظر

بله مطمئنا دوباره وارد میشدم ولی از همون اول فقط دنبال سادگی میرم و سعی میکنم حرکات بازار را از خودش تشخیص بدم و ذنبال راه میانبر نباشم. چیزی که بهای سنگینی ( زمان ) بابت درکش پرداختم.

اگه تریدری یه سردر داشت باید روش مینوشتن برای موفقیت، خود بازار را بشناس و دنبال میانبر نرو
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
                        دوست عزیز زندگی همین است : گذر زمان ،این حسی که شما دارید ، خیلی ها که مشکل مالی ندارند ،از مسائل دیگری رنج می کشند.
                        من هم بعد از بازنشستگی ام همچین حس و حالی داشتم ، ولی خوب همسرم کمکم کرد و مرادر مسیری قرار داد تا با چالش های دیگری در زندگی روبرو بشم .در کل جان کلام اینکه بایستی برای خودت چالش جدیدی تعریف کنی تا از این حس وحال خارج شوی با عیش و نوش به جایی نمی رسی ،چون این چیزها برای کسی که در این بازار کار می کند اهداف کوچیکی هستند . گرگ وال استریت صرفا" یه فیلم هالیوودی با افکار بیمار یک کارگردان و سناریو اش است، زندگی واقعی اصلا" اون چیزی نیست که در این فیلم نشان داده میشه .ببخشید دلم پر بود ، خوابم نمی برد . هیچی لذت بودن در کنار خانواده زن و بچه ودردسرهاش و نداره .کاش پدر مادرم هم بودن .شب خوش .
                        ممنون بزرگوار ، تجربیات شما بسیار عالی است و به نکته ای اشاره کردید ، شما دارای یک نعمت هستید که همواره پشتیبان و حامی شماست و در مسیر های جدید قرار میدهد که این نعمت دارای نیروی است که به شخصه در ده سال پیش دیدم و به اینجا ختم شدم . امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشید

نوشته اصلی توسط SHIRANI نمایش پست ها
                        سلامجسارتا چیزهایی که شما الان دنبالش هستید را من دارم البته خونه و ماشین و ....هم ردیفه ولی باز اومدم تو این بازار هدفم این نیست که از این راه پول دار تر بشم چون ثروتی که به دلیل خانواده خوب و شغل مناسب و ...دارم با چیزی عوض نمیکنم و همه هدفم خوشبختی همسر و فرزندم است و هر کاری بتونم براشون انجام میدهم اما باز دوست دارم تو این بازار بمونم و جزء بهترینها باشم چون این یک حس ذاتی انسان است که دایم در حال تغییر و رشد و پیشرفت باشه و حس کنه تونسته کار مفیدی انجام بده و احساس رضایت از عملکرد خودش داشته باشه ..بزرگی میگه اینکه شما فقیر به دنیا می ایید انتخاب شما نیست ولی میتونید باعث این بشوید که ثروتمند از این دنیا نروید ( ثروت تنها پول نیستا ...) از مشخصات انسان محدود بودن تو حصار زمان و مکان است و این باعث میشه وقتی به یک نیازش بیشتر توجه کنه از بقیه نیازهاش عقب بمونه و این باعث نارضایتی شخصی از خودش میشه تعادل همیشه حرف اول را میزنه ....به نظرم کم کم وقتشه یه همسر خوب انتخاب کنید و با تلاش برای خوشبختی ایشون به زندگیتون هدف بدید یا با نشر تجربیاتتون به خلق الله کمک کنید تا اینجور احساس رضایت بیشتری داشته باشید ...جسارت بنده را عفو کنید ....
                        سلام دوست عزیز

حس شهرت و قدرت جدای از ثروت هست که باعث شده شما در این بازار باشید و ادامه بدید و جزء بهترین ها قرار بگیرید.شخصاً برای قدرت ، ثروت و نام در مکان های اجتماعی نماندم اما مطالب ام نشر میدهم که خدمتی به خلق الله باشه
                        فقیر به دنیا نیومدم و برعکس در خانواده و طایفه ثروتمندی بودم که زیاد اهمیتی نداره چون از همون ده سال پیش مستقل شدم" بدون کمک از کسی ، از هیچ نظر و تنها با توکل به خدا و پشتوانگی و حمایت روحی از جانب بنده خدایی "
                        خیلی عالیه که شما به همسر و فرزندتان رسیدگی میکنید . امیدوارم که همیشه شاد و پیروز در کنار هم به حیات ادامه دهید. از ما گذشت...

نظر

سلام

بله

تجربه من : درک درست ار روند بازار و ترد با سادگی از روی روند شناسی , ترید کوتاه مدت (تایم یکساعته ), با مدیریت سرمایه
                          زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                          تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                          این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                          هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

من باز هم همین شغل الان رو ادامه میدادم . بدلایل زیادی . یکیش اینکه موقع کار فقط با بازار طرف هستم نه با هزار و یک ادم با فرهنگهای مختلف .

هر وقت هم که خسته میشوم میرم بیرون یه گشتی میزنم و هوائی میخورم و با دوستان و خانوادم گپی میزنم و دوباره برمیگردم به محیط کار بیسروصدای خودم .

خوشبختی انسان در قدرشناسی داشته هایش هست نه در نداشته هایش .

نظر

درود
                              اگه مایلید به سوال بنده جواب بدید : اگه به10 سال پیش برگردیم باز هم همین راه را میرید ؟ منظورم بازار ف-ا-ر-ک-س هست؟
                              نه
                              کاش اسم این بازار رو هم نمیشنیدم
                              روزای خوبی داشتم،روزایی که 1 میلیون درآمد داشتم،حسابهایی که چندین برابر میکردم
                              اما این سودا و پولا حتی اگه برداشت هم بشه مال خود آدم نیست
                              این حرف مال یکی از دوستان باسابقه تو سرمایه بود(همه حسابها به طرف کال شدن حرکت میکنند،دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره)
                              من خودم هم همون موقع موضع میگرفتم در مقابل این حرفا،اما الان قبول کردم که این بازار به کسی سود نمیده،یا اگه بده هم اونقدری نیست که ارزش وقتو انرژی و جوونی واعصاب خوردی رو داشته باشه
                              خیلیا گفتن سود میکنن،اونم سودای زیاد،اما کی دیده؟پیامبران زیادی ظهور کردند تو این بازار ولی بعد یه مدت یا خودشون یا خیلیای دیگه رو بدبخت کردن
                              هر وقت هم به کسی که ادعایی داره میگی اثبات کن با فرافکنی از اثبات خودداری میکنه
                              خودم الان دو ساله گذاشتم کنار و بعضی وقتها یه حساب کوچیک باز میکنم و یه معاملات کوچیک انجام میدم ،چون معتاد شدم و کم کم باید ترک کنم
                              من فقط تجربیاتم رو که تو این 10 سال داشتم رو گفتم
                              امیدوارم قدر جوانی و این روزهاتون رو بدونید تا بعدا پشیمون نشید

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                                نه
                                کاش اسم این بازار رو هم نمیشنیدم
                                روزای خوبی داشتم،روزایی که 1 میلیون درآمد داشتم،حسابهایی که چندین برابر میکردم
                                اما این سودا و پولا حتی اگه برداشت هم بشه مال خود آدم نیست
                                این حرف مال یکی از دوستان باسابقه تو سرمایه بود(همه حسابها به طرف کال شدن حرکت میکنند،دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره)
                                من خودم هم همون موقع موضع میگرفتم در مقابل این حرفا،اما الان قبول کردم که این بازار به کسی سود نمیده،یا اگه بده هم اونقدری نیست که ارزش وقتو انرژی و جوونی واعصاب خوردی رو داشته باشه
                                خیلیا گفتن سود میکنن،اونم سودای زیاد،اما کی دیده؟پیامبران زیادی ظهور کردند تو این بازار ولی بعد یه مدت یا خودشون یا خیلیای دیگه رو بدبخت کردن
                                هر وقت هم به کسی که ادعایی داره میگی اثبات کن با فرافکنی از اثبات خودداری میکنه
                                خودم الان دو ساله گذاشتم کنار و بعضی وقتها یه حساب کوچیک باز میکنم و یه معاملات کوچیک انجام میدم ،چون معتاد شدم و کم کم باید ترک کنم
                                من فقط تجربیاتم رو که تو این 10 سال داشتم رو گفتم
                                امیدوارم قدر جوانی و این روزهاتون رو بدونید تا بعدا پشیمون نشید
                                دوست خوبم سلام

اینجوریا فکر نکنید جدی میگم ، اسکایپ منو ادد کنید تا سر یک فرصت تیم ویور بدم بیاید رو سیستم ام ، میخوام جهت دهی ذهن شما را تغییر بدم.

اسکایپ: fx.khalil

بزرگوارید

نظر

پردازش ...
                                X