اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل جفت ارزها بصورت آنلاین بهمراه دلایل تکنیکالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان از دید تکنیکال یورو در حال تضعیفه...جفت ارزهای eurusd*eurjpy*euraud به سطوح کلیدی مهمی برخورد کردن و پتانسیل خوبی برای فروش دارند....با رعایت مدیریت سرمایه میتوان این جفت ارزها را سل کرد..
    موفق باشید....
    eurusd current price:1.0974
    eurjpy current price:132.13
    euraud current price:1.5106
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

همانطور که توقع داشتیم یورو در مقابل ارزهای دیگر تضعیف شد....
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

با سلام
        دوستان بازار نزولیه و اکثر جفت ارزها در حال نزول هستند.سعی کنید امروز جفت ارزی رو بای نکنید.جفت ارز یورو دلار و پوند دلار جفت ارزهای مناسبی برای سل کردن هستند.سعی کنید تو یه موقعیت خوب این دو جفت ارز رو سل کنید...
        موفق باشید......

نظر

همونطور که انتظار میرفت یورو دلار و پوند دلار هر کدوم یه ریزش 70 پیپی رو تجربه کردن البته یورو رو نتونستم بگیرم پوزیشن باز زیاد داشتم اما تارگت 70 پیپی پوند تاچ شد....
          موفق باشید.............

نظر

جفت ارز یورو دلار در حال صعود برای لمس تارگت 1.1100 می باشد.سیگنال زیر یه سیگنال بلند مدته که انتظار دارم تا اخر هفته این تارگت تاچ بشه.
            buy eu@current price1.0885_:sl_1.0807_tp:1.1086
            ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 02-01-2016, 06:44 PM

نظر

پوزیشن یورو دلار با 40 پیپ مثبت کلوز شد.
              ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 02-03-2016, 01:59 PM

نظر

جفت ارز پوند دلار اماده برای یه صعود قوی...
                buy gbpusd@current price:1.4497_sl_1.4379_tp_1.4622

نظر

پوزیشن پوند با 40 پیپ مثبت کلوز شد.

نظر

دوستان بازار به شدت نزولیست و اکثر جفت ارزها در حال ریزش هستند.از باز کردن پوزیشن بای به شدت خودداری کنید.ارزهای مقابل ین پتانسیل خوبی برای ریزش دارند البته بخشی از حرکت خود را انجام دادند ولی هنوز هم پتانسیل ریزش دارند و با رعایت مدیریت سرمایه میتوان این جفت ارزها رو سل کرد.
                    موفق باشید...

نظر

با توجه به سطوح مستحکم پیش روی یورو دلار و پوند دلار انتظار ریزش بیشتر این دو جفت ارز در هفته جاری می باشد...
                      موفق باشید...

نظر

دوستان نظر بدین
                        usd/cad
                        قیمت فعلی 1.3912
                        سل لیمیت در 1.4000
                        اس ال 100 پیپ
                        تی پی 250 پیپ

نظر

سلام.
                          به نظر من دلار این هفته قوی میشه. دوست عزیز (فرزاد خان) اگه میدونی usdcad تا 1.4 میره بالا، از الان یه بای بزن. خخخخ

نظر

نوشته اصلی توسط فرزاد علیدوست نمایش پست ها
                            دوستان نظر بدین
                            usd/cad
                            قیمت فعلی 1.3912
                            سل لیمیت در 1.4000
                            اس ال 100 پیپ
                            تی پی 250 پیپ
                            با سلام به نظر من با توجه به تشکیل الگوی صعودی شمعی در تایم روزانه پس از برخورد به خط روند صعودی که در تصویر مشخص کردم ما شاهد یک حرکت صعودی در این جفت ارز هستیم و در ادامه در تصویر بعدی که در تایم ۴ساعته است سطوحی که میتوانند جلوی این صعود رو بگیرن یا باعث توقف موقت این صعود رو بگیرن مشخص شدن از نظر بنده البته ! و جسارتا اولین ایستگاه توقف قیمت سطح ۱.۴۱۰۰ میباشد . یعنی دقیقا همانجایی که شما در صورت سل زدن قصد دارید استاپ خود رو قرار بدین ! البته تمامی موارد مطرح شده نظر شخصی بنده میباشد و بر اساس درک و تجربه من از بازار است و با باز شدن بازار رفتار قیمت برعکس آنچه من بیان کردم باشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط traxtor نمایش پست ها
                              سلام.
                              به نظر من دلار این هفته قوی میشه. دوست عزیز (فرزاد خان) اگه میدونی usdcad تا 1.4 میره بالا، از الان یه بای بزن. خخخخ
                              اردرهای لیمیت به این منظور هست که در قیمت مناسب تر یک ایندکس ارزش معامله کردن دارا هستند . و سل لیمیت ایشان به منزله این نیست که قیمت تا به آنجا میرسد بلکه به این منظور هست که اگر قیمت به 1.4 برسد ، این جفت ارز از دیدگاه ایشان ارزش ریسک فروش را دارا هست . چرا که سیستم معامللتی ایشان حتما سناریو فروش را محتمل تر دانسته است .

نظر

نوشته اصلی توسط فرزاد علیدوست نمایش پست ها
                                دوستان نظر بدین
                                usd/cad
                                قیمت فعلی 1.3912
                                سل لیمیت در 1.4000
                                اس ال 100 پیپ
                                تی پی 250 پیپ
                                دوست عزیز قوی شدن دلار در این هفته محتمل تر به نظر می رسد ممکنه اردر شما باز بشه و وارد سود هم بشه ولی تارگت 250 پیپی بعید میدونم تاچ بشه.
                                ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 02-08-2016, 09:45 AM

نظر

پردازش ...
                                X