اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بونوس مورد نظر شما ؟

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بونوس مورد نظر شما ؟

با سلام و احترام

بر اساس پیام هایی که از تریدر های محترم دریافت میکنیم، کارگزاری در نظر دارد شرایط و بونوس هایی را اعلام کند. از آنجایی که همواره خواست و نظرات شما تریدر های عزیز، جایگاه خاص و ویژه ای در تصمیم گیری های کارگزاری داشته است از شما خواهشمندیم که در این نظرسنجی شرکت کنید.

در ضمن اگر نظر و ایده ای داشته باشید، بسیار خوشحال خواهیم شد پیام های شما را در این زمینه دریافت کنیم. البته حتما از کاربرانی که ایده های کاربردی و جالبی را ارایه کنند، قدردانی خواهد شد.
    ایده ها را می توانید در تاپیک درج کنید و یا از طریق پیام خصوصی برای من ارسال بفرمایید.

با سپاس از یکایک کاربرانی که در این نظرسنجی حضور دارند
    43
    بونوس افتتاح حساب
    13.95%
    6
    بونوس هنگام واریز وجه
    46.51%
    20
    بونوس به حساب های سود ده
    9.30%
    4
    بونوس بر حسب حجم معاملات ( ریبیت )
    20.93%
    9
    بونوس به مشتریان وفادار ( مثلا به مناسبت سالگرد فعالیت و ....)
    9.30%
    4
    هیچکدام از موارد بالا. بونوس مورد نظر خود را در تاپیک شرح میدهم.
    0.00%
    0

نظرسنجی منقضی شده است

سلام و خسته نباشید

اگر بونوس هم برحسب سودهی و حجم معاملات باشه به نظرم هم برای مشتریان مزیت داره و مشتریان را به بروکر وفادار میکنه هم برای بروکر به صرفه هست
    در ضمن اگه طرحهای تشویقی مثه مسابقات دوره ای و هفتگی برگزار بشه مشتریان بیشتری به سمت بروکر میاند
    موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

فرض كنيد بنده ١٠٠٠ دلار واريز ميكنم خوب با ١٠٠٠ دلار در هر پوز حدود ٢٠ دلار سود يا ضرر ميكنم بنابراين حجم پوزيشنهاي من حدود يكدهم لات يا نهايت دو دهم لات است
      بنده اگر در طول سال ١٠٠٠ پوز بگيرم كه خيلي زياده به نظر من
      يعني دو طول سال ١٠٠ لات پوز گرفتم
      به نظر من منصفانه است كه در قبال ١٠٠ لات به اندازه اكانت بونوس بگيرم
      يهني هر ١٠ لات به ميزان ده درصد شارژ بونوس بگيرم

نظر

من بونوس هنگام واریز وجه را ترجیح می دهم. به عنوان مثال هر زمان به مقدار وجهی که واریز می کنم 25% بونوس تعلق بگیره. و هر برداشت 25 درصد مبلغ برداشت از بونس کسر گردد.
        مثال: مرحله 1: 1000 $ واریز شد.--> Balance = $ 1250
        مرحله 2: 2000 $ واریز شد.--> Balance= $ 3750
        مرحله 3: 500 $ برداشت شد. 25% * 500 = 125 $ از Bonus کسر شد. --> Balance = $ 3625

این مدل به نظرم مدل بسیار خوبی باشه. بیشتر معامله گر را ترغیب به واریز می کنه تا برداشت
        موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

در ضمن این مبلغ 25 درصدی قابل برداشت نباشه و صرفا جهت بالابردن توان معاملاتی حساب ارائه بشه.
          موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

بونوس به حساب های سود ده
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
              بونوس به حساب های سود ده
              حسابهای سودده بونوس میخوان جی کار
              ================================================== =
              بونوس باید قابل ترید باشه و به هنگام واریز وجه پرداخت شه
              یادمان باشد :
              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

بونوس به حسابهایی با بالاترین پیپ مثبت و کمترین پیپ منفی

نظر

با سلام و وقت بخیر.
                  به نظر بنده اگر اسپرد در بروکر PCM کاهش پیدا کنه و به حداقل برسه (مثلا کمتر از یک پیپ)در عوض به ازای حجم معاملات کمیسیون گرفته بشه در جلب مشتری برای بروکر شما موثرتر است. اسپرد در بعضی جفت ارزهای بروکر PCM به چندین پیپ میرسه که عملا سودآوری را در تایم های متوسط و پائین مشکل کرده. این میزان اسپرد مشکل دیگری را ایجاد می کند که آن اینست که قرار دادن Take Profit و StopLoss به صورت دقیق مشکل است.
                  پیشنهاد بنده اینست که این امکان قرار داده شود که مشتری شما با انتخاب نوع دیگری از اکنت(این همه توضیحات بخاطر اینه که نمی تونم اسم اکنت بروکر دیگری بیارم!!) بجای اسپرد حق انتخاب کمیسیون را داشته باشد. این کمیسیون مثلا برای حجم معامله 0.01 لات چیزی حدود 0.1 دلار است.
                  پیشنهاد بنده تنها در جهت بهبود کیفیت این بروکر ایرانی است.
                  به امید موفقیت روزافزون شما

نظر

20% بونوس هنگام واریز و قابل ترید بهترین بونوسه
                    هر کی موافقه لایک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                      20% بونوس هنگام واریز و قابل ترید بهترین بونوسه
                      هر کی موافقه لایک کنه
                      بعد اين ٢٠ درصد بونوس شرط برداشتش چي ميشه
                      ميشه اوني كه من گفتم

نظر

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                        بونوس به حسابهایی با بالاترین پیپ مثبت و کمترین پیپ منفی
                        سلام
                        میشه کمی بیشتر در مورد بونوسی که صحبت کردید توضیح بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                          بعد اين ٢٠ درصد بونوس شرط برداشتش چي ميشه
                          ميشه اوني كه من گفتم
                          برداشت نداره فقط واسه ترید استفاده مشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                            برداشت نداره فقط واسه ترید استفاده مشه
                            اگه قابل برداشت نيست و فقط واسه تريد ميشه ازش استفاده كرد
                            بمحض شارژ بونوس هم شارژ بشه
                            اين خوبه

نظر

با سلام
                              بنده نظرم بر روی ملاک حجم معاملات هست و خوشبختانه اقدامات مناسبی اخیرا اعلام شده. چرا که بونوس رو مشتریان فعال کارگزاری دریافت خواهند کرد.
                              با سپاس

نظر

پردازش ...
                              X