اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
    سلام ممنون از دلسوزیتون
    ولی چرا این حرفو زدین؟
    شما چی؟
    الان تو این بازرار هستین هنوز یا کنار گذاشتین؟
    من 10 سال پیش شروع کردم و دو سال پیش گذاشتم کنار
    اما چون معتاد شدم یکی دو تا حساب کوچیک دارم رو اونا کار میکنم
    تا حالا ندیدم کسی سود کنه،همش حرفه
    هیشکی ندیدم یه سال مستمر بتونه حساب رو نگه داره و سود کنه،یا کال شدن یا ضرر کردن

نظر

جودی جان من نميگم کنار بزار اما اگه الان ريل کار نميکنی.حساب دمو که ميسازی اندازه سرمايه واقعيت که قرار تو ريل بزاری باز کن وکمترين لورج/به اين صورت که اگه فقط 200 دلار ميخوای حساب بازکنی توی دمو 200 دلار باز کن.و مديريت کن يعنی فقط با حجم 0.01 لات بگير و دقيق ستاپ و تی پی بزار .و فکر کن پول واقعی هست.و برنامه ريزی کن که اين ماه من مثالن 10% 30 % يا هرچيزی از ديدی خودت اما منطقی ميخوام از سرمايم در بيارم.زمانی که سود کردی اصلاً جوگير نشو و حجم معملات بالا نبر.شانس و ... از تحليل بيرون ببر و با عقل منطق تريد کن اگه 2 پيپ بهت داد نگو اين ميره به 5 پيپ اگه تحليلت 2 پيپ همونجا ببند.روزی چند تريد بيشتر نکن و نگاه به چارت نکن چون تو حد ضرر گزاشتی و نگران نيستی چون نسبت به سرمايت حساب کردی و آمده از دست دادن هستی و فکر ميکنی تحليل فيل ميشه/اگه پوزيشنی بهت سود داد همون لحظه باز روش تريد نکن چون فکر ميکنی چون تا اونجای که بهت سود داده ميره و بعد حتماً ميخواد اصلاح کن يا ... در جهت خلاف ميگيری و اين باعث ميشه سودت از دست بره و سعی کن تو اصلاح زياد تريد نکنی/به نظر من اگه 2 بار اينجور حساب دمو 2 برابر کنی مثالن 200 دلار تو 2 3 ماه 400 دلار کردی تو ريل موفق ميشی/پس از الان نييا 1 حسابدمو 1000 يا 10000 باز کن و از 1 لات شروعه کن در حد
      100 200 دلار و 0.01 لت موفق باشی داداش

نظر

فکر میکنم اینکه هیچ کدام از اساتیدی که میشناسیم انهم با سابقه تدریس ده الی پانزده سال در زمینه تحلیل تکنیکال ، حاضر نیستند حتی یه حساب کوچک 100 دلاری حتی دمو باز کنند و در ان به مدت یکسال ترید لایو داشته باشند

خود گواه اشکاری بر سودده بودن یا نبودن این مورد باشد .

نظر

دوستان عزيز من که مثل برادر دوسشون دارم ما اين پول ها از سر راه نياورديم يا خانواده با جون کندن زحمت در اوردن يا خودمون کار کردم پس خواهش حساس باشين و مديريت کنيد /اين اولين حساب من بود 300 دلار که کامل گزاشتم /جدا از ترس که با 2 تريد اول که حجم بالاگرفتم به وجود امد که اگه تحليل ميکردم 10 پيپ 40 پيپ اين ار ز به من سود ميده اما از ترس رو 2 پيپ ميبستم/اما عجله کردن که مقعيت از دستم نره و حجم بالا و انتقام ضرر و گرفتن پوز با حجم بلا واسه صاف کردن ضرر کال مارج کرد منو

واقعا چرا من با 300 دلار ميآمدم 0.1 ميگيرفتم که اگه 10 تا تحليل اشتباه بود راحت مارج ميشدم .هرجا 0.01 ميگرفتم ضرر کم بود و قابل جبران اما جز احساس و ترس هيچ چيزی باعث نشد که من تحليل اشتباه کنم و بر عکس تريد اشتباه و مديريت اشتباه کنم
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط adibparsa : https://www.traderha.com/member/14894-adibparsa در ساعت 02-20-2015, 04:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
            من 10 سال پیش شروع کردم و دو سال پیش گذاشتم کنار
            اما چون معتاد شدم یکی دو تا حساب کوچیک دارم رو اونا کار میکنم
            تا حالا ندیدم کسی سود کنه،همش حرفه
            هیشکی ندیدم یه سال مستمر بتونه حساب رو نگه داره و سود کنه،یا کال شدن یا ضرر کردن
            اوه 10 سال !
            واقعا زمان زیادیه ....تو این مدت واقعا واقعا چقدر همه موارد رو رعایت کردین؟ توی خلوت خودتون چقدر خودتون رو مقصر دونستین ؟مثلا مدیریت سرمایه ؟نظم؟ کنترل احساس؟
            داشتن ژورنال معاملاتی؟و ....

نظر

اوه 10 سال !
              واقعا زمان زیادیه ....تو این مدت واقعا واقعا چقدر همه موارد رو رعایت کردین؟ توی خلوت خودتون چقدر خودتون رو مقصر دونستین ؟مثلا مدیریت سرمایه ؟نظم؟ کنترل احساس؟
              داشتن ژورنال معاملاتی؟و ....
              هیچکس نمیتونه همه مسائل مربوط به ترید رو به خوبی عمل کنه
              اکسپرت که نیستیم
              فقط در یک صورت میشه تو این بازار سود کرد،اونم سرمایه زیاده
              البته باید شرایط دیگه هم باشه،مثل یه سیستم نسبتا خوب و رعایت مدیریت حساب
              زیر 10000 دلار نمیشه
              چون تریدر از سود ارضا نمیشه و رو میاره به معالمات زیاد و رعایت نکردن مدیریت سرمایه

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                فکر میکنم اینکه هیچ کدام از اساتیدی که میشناسیم انهم با سابقه تدریس ده الی پانزده سال در زمینه تحلیل تکنیکال ، حاضر نیستند حتی یه حساب کوچک 100 دلاری حتی دمو باز کنند و در ان به مدت یکسال ترید لایو داشته باشند

اصلا لازم نیست کسی بگه سود میکنم یا نمیکنم
                به تحلیل بچه ها تو همین سایت نگاه کن
                بیشتر تحلیلها اشتباه از آب درمیاد
                حالا حتی اگه تحلیل هم درست باشه باز نمیشه سود کرد
                چون تحلیلگر بودن یه چیزه و تریدر بودن چیز دیگه
                مثل فوتبال که هر بازیکن خوب نمیتونه مربی خوبی باشه و برعکس

نظر

نوشته اصلی توسط adibparsa نمایش پست ها
                  جودی جان من نميگم کنار بزار اما اگه الان ريل کار نميکنی.حساب دمو که ميسازی اندازه سرمايه واقعيت که قرار تو ريل بزاری باز کن وکمترين لورج/به اين صورت که اگه فقط 200 دلار ميخوای حساب بازکنی توی دمو 200 دلار باز کن.و مديريت کن يعنی فقط با حجم 0.01 لات بگير و دقيق ستاپ و تی پی بزار .و فکر کن پول واقعی هست.و برنامه ريزی کن که اين ماه من مثالن 10% 30 % يا هرچيزی از ديدی خودت اما منطقی ميخوام از سرمايم در بيارم.زمانی که سود کردی اصلاً جوگير نشو و حجم معملات بالا نبر.شانس و ... از تحليل بيرون ببر و با عقل منطق تريد کن اگه 2 پيپ بهت داد نگو اين ميره به 5 پيپ اگه تحليلت 2 پيپ همونجا ببند.روزی چند تريد بيشتر نکن و نگاه به چارت نکن چون تو حد ضرر گزاشتی و نگران نيستی چون نسبت به سرمايت حساب کردی و آمده از دست دادن هستی و فکر ميکنی تحليل فيل ميشه/اگه پوزيشنی بهت سود داد همون لحظه باز روش تريد نکن چون فکر ميکنی چون تا اونجای که بهت سود داده ميره و بعد حتماً ميخواد اصلاح کن يا ... در جهت خلاف ميگيری و اين باعث ميشه سودت از دست بره و سعی کن تو اصلاح زياد تريد نکنی/به نظر من اگه 2 بار اينجور حساب دمو 2 برابر کنی مثالن 200 دلار تو 2 3 ماه 400 دلار کردی تو ريل موفق ميشی/پس از الان نييا 1 حسابدمو 1000 يا 10000 باز کن و از 1 لات شروعه کن در حد
                  100 200 دلار و 0.01 لت موفق باشی داداش
                  سلام آقای ادیب
                  من اصلا حساب دمو نمیتونم کار کنم و اون دو حساب کال شده هر دو ریل بودن دلیلشم بالا گفتم چون توی دمو نه ترس هست نه استرس نه احساس نه هیچی

تمام این بلاهایی که گفتین سر من اومده ..
                  مرسی
                  استفاده کردم.

نظر

سلام ممنون از دلسوزیتون
                    ولی چرا این حرفو زدین؟
                    شما چی؟
                    الان تو این بازرار هستین هنوز یا کنار گذاشتین؟
                    باید 4-5 سال توی این بازار عمر صرف کنید تازه اون وقت بفهمی ایا فارکس به دردت میخوره یا نه توی این 4-5 سال خیلی چیزها ممکنه از دست بدی... پول از دست میدی، انرژی و شادابیت رو از دست میدی ، فرصت های زیاد دیگه ای تو زندگیت از دست میدی ، بخاطر شرایط کاری ، سلامت جسم و روحت رو ممکنه از دست بدی .. حتی تریدرهایی داشتیم که دور از جون جمع توی سن جوونی سکته کردن و فوت کردن .. و از همه مهمتر عمر و بهترین سالهای زندگیت رو از دست میدی که به هیچ شکل قابل برگشت نیست..

اگه خواستید در این بازار فعالیت کنید فقط در یک صورت به نظر من ادامه بدید ، اینکه بتونید یک نفر تریدر موفق گیر بیارید و اون بشه معلم خصوصی شما و ازش وعده بگیرید تمام فوت و فن کار رو به شما اموزش بده .. معلمی رو انتخاب کنید که حتما قبلش یک استیتمنت طولانی مدت از روش کارش به شما نشون بده.

فارکس سخت نیست به شرطیکه معلم و مربی موفق داشته باشی ، در غیر اینصورت بازار برات تبدیل میشه به کلاف سردرگمی با همون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها

شما یک سر به سایت فـارکس فکتوری بزنید ، تا دلتون بخواد استیتمنتهای یکساله و بالاتر و موفق پیدا میکنی ، اونم نه با صد دلار بلکه با چند صد هزار دلار. معمولا تریدرهای واقعی این کار نه اسم و رسمی دارند و نه پیشوند استادی دارند و نه ده پونزده سال خودشون رو درگیر تدریس میکنن.

نظر

نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                        شما یک سر به سایت فـارکس فکتوری بزنید ، تا دلتون بخواد استیتمنتهای یکساله و بالاتر و موفق پیدا میکنی ، اونم نه با صد دلار بلکه با چند صد هزار دلار. معمولا تریدرهای واقعی این کار نه اسم و رسمی دارند و نه پیشوند استادی دارند و نه ده پونزده سال خودشون رو درگیر تدریس میکنن.
                        دقیقا
                        فقط سرمایه بالا
                        ما فک میکنیم با سرمایه 100 یا 1000 دلاری تریدر هستیم

نظر

ببينيد اصلا مهم نيس حساب چقدر باش حساب 50 دلار هم شما ميتونيد به بالا ببريد نياز نيست تمام تحليل ها درست باش شما به نتايج خودتون نگاه کنيد ميبينيد درست گاه چند پوز پشت سر هم ستاپ خورد اما اگه مديريت بود شما جوری پوز برميداشتيد که از ضرر ترس نداشتی چون نسبت به حساب 3% قابل جبران هست.و شما نتايج که ميبينيد ميبينيد برايند پوز سود ده از ضرر بيشتر اما چرا کال ميشه چون شما وقتی چند پوز تو سود ميره ميگی من 1 تريدرم ديگه و الان چرا با اين حجم بگيرم اين تحليل بعدی من هم درست بزار حجم ببرم بالا ميبری و يا فيل ميشه يا اگه درست باش يا ستاپ جای درست نميزاری چرا؟چون ميگی تحليلم درست مثالا استاپ رو 3 پيپ ميزاری اما تارگت 15 20 30 50 پيپ ميزاری به محض تو ضرر رفتن يا پوز ميبندی يا چون استاپ جای مناسب نزاشتی با 1 نوسان ميخوره و بد به ترگت ميره اما اگه مديريت کنی استاپ جای ميزری که نوسان نزنه و اگه هم زد نسبت به بالانس حساب مقدارش به ريسک ارزش داره مثالن من جی وارد ميشام که 20 پيپ ضرر و 60 پيپ سود اگه من حسابم 1000 دلار باش و 0.01 تا 0،03 بگيرم دودلار تا 6 دلار ضرر ميکنم يا 6 دلار تا 12 دلار سود اما اگه من 1 لات بگيرم چی؟ 200 دلار ضرر به اين ميزان بالانس اشتباه محض حتی اگه درست باش/
                          يا گاه تحليل درست قرار از مثالا بالای 1 کانال به پايين بياد و 100 پيپ بهت بده .شما بالای کانال ميرسی موقع خوب.و ميبينی 1 پولبک هم زده اما باز کانال نشکنده شما ستاپ طبق تحليل مثالن رو 5 پيپ ميزاری 2 مرحله وارد ميشه مثالا اگه 0.02 ميخوای بگيری 0.01 ميزاری رو 50 پيپ و 0.01 بعدی 100 پيپ و از ضرر زيادی جلوگيری ميکن.اما اگه وسط کانال بيای چی؟ريسک ميکنی که ستاپ بالای کانال يا پايين تر بزاری مثالن 50 پيپ يا 30 پيپ و تارگت 100 پيپ درست 1/1 هست اما باز مثله مرحله اول مناسب نيست چون گاه باز پولبک ميزان و ستاپ ميزن و بعد ترگت پس تريدر بودن و جای مناسب وارد شدن خيلی مهم

1 هفته بعد از اون 300 دلار که پريد که بشدت نا اميد و ..بودم و يادم امد 100 دلار بونوس دارم و اينبار ما مديريت و اين که هرجا وارد نشدم شروع کردم 100 دلار به 300 اينا هم رسوندم اما باز باز باز باز حرص زدم و حجم 0،1 و 0.4 باز کردم که تو 2 روز کال شد بعد از اين همه زحمت
                          ببخشيد اما نميشه تمام ارشيو بزارم من هی عکس ميگيرم کات ميکنم کنار هم ميزارم فقط خواستم بگم مديريت مديريت حتی تحليل اشباه باش از کال کردن جلوگيری ميکن
                          فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط adibparsa نمایش پست ها
                            ببينيد اصلا مهم نيس حساب چقدر باش حساب 50 دلار هم شما ميتونيد به بالا ببريد نياز نيست تمام تحليل ها درست باش شما به نتايج خودتون نگاه کنيد ميبينيد درست گاه چند پوز پشت سر هم ستاپ خورد اما اگه مديريت بود شما جوری پوز برميداشتيد که از ضرر ترس نداشتی چون نسبت به حساب 3% قابل جبران هست.و شما نتايج که ميبينيد ميبينيد برايند پوز سود ده از ضرر بيشتر اما چرا کال ميشه چون شما وقتی چند پوز تو سود ميره ميگی من 1 تريدرم ديگه و الان چرا با اين حجم بگيرم اين تحليل بعدی من هم درست بزار حجم ببرم بالا ميبری و يا فيل ميشه يا اگه درست باش يا ستاپ جای درست نميزاری چرا؟چون ميگی تحليلم درست مثالا استاپ رو 3 پيپ ميزاری اما تارگت 15 20 30 50 پيپ ميزاری به محض تو ضرر رفتن يا پوز ميبندی يا چون استاپ جای مناسب نزاشتی با 1 نوسان ميخوره و بد به ترگت ميره اما اگه مديريت کنی استاپ جای ميزری که نوسان نزنه و اگه هم زد نسبت به بالانس حساب مقدارش به ريسک ارزش داره مثالن من جی وارد ميشام که 20 پيپ ضرر و 60 پيپ سود اگه من حسابم 1000 دلار باش و 0.01 تا 0،03 بگيرم دودلار تا 6 دلار ضرر ميکنم يا 6 دلار تا 12 دلار سود اما اگه من 1 لات بگيرم چی؟ 200 دلار ضرر به اين ميزان بالانس اشتباه محض حتی اگه درست باش/
                            يا گاه تحليل درست قرار از مثالا بالای 1 کانال به پايين بياد و 100 پيپ بهت بده .شما بالای کانال ميرسی موقع خوب.و ميبينی 1 پولبک هم زده اما باز کانال نشکنده شما ستاپ طبق تحليل مثالن رو 5 پيپ ميزاری 2 مرحله وارد ميشه مثالا اگه 0.02 ميخوای بگيری 0.01 ميزاری رو 50 پيپ و 0.01 بعدی 100 پيپ و از ضرر زيادی جلوگيری ميکن.اما اگه وسط کانال بيای چی؟ريسک ميکنی که ستاپ بالای کانال يا پايين تر بزاری مثالن 50 پيپ يا 30 پيپ و تارگت 100 پيپ درست 1/1 هست اما باز مثله مرحله اول مناسب نيست چون گاه باز پولبک ميزان و ستاپ ميزن و بعد ترگت پس تريدر بودن و جای مناسب وارد شدن خيلی مهم

1 هفته بعد از اون 300 دلار که پريد که بشدت نا اميد و ..بودم و يادم امد 100 دلار بونوس دارم و اينبار ما مديريت و اين که هرجا وارد نشدم شروع کردم 100 دلار به 300 اينا هم رسوندم اما باز باز باز باز حرص زدم و حجم 0،1 و 0.4 باز کردم که تو 2 روز کال شد بعد از اين همه زحمت
                            ببخشيد اما نميشه تمام ارشيو بزارم من هی عکس ميگيرم کات ميکنم کنار هم ميزارم فقط خواستم بگم مديريت مديريت حتی تحليل اشباه باش از کال کردن جلوگيری ميکن
                            شما چند ساله ترید میکنید؟
                            الان چی به سود مستمر رسیدین؟

نظر

آخه چه ربط به ميزان سرمايه داره درست در احساسات دخيل هست .شما وقتی با حجم 0.01 ميگيری ميگی ای بابا اين همه تحليل اين همه استرس واسه 2 3 دلار؟اما اگه 10000 دلار داشتم 0.1 ميگيرفتم بهم 20 30 100 دلار ميآد از اين لحاظ درست .منم ميگم زير 1000 دلار کار خوبی نيست اما مهم بازده هست که منطقی باش بازده منطقی ميگيم که هر ماه من 7 تا 15 % مثالا از سرمايم در بيارم .وقتی شما بتونی حساب 100 200 دلاری 3 4 ماه بتونی به اين نسبت که ميخوای مثالن من 10% در ماه بخوام در بيارم موفق شدم اون موقع ميام 1000 دلار به سرمايم اضافه ميکنم و بعد هر چند ماه نسبت به موفقيتم به بالانسم اضافه ميکنم.اما اگه شما تو مدريت تحليل تريد به تمرکز روح و ذهن نرسيدين چه 100 دلار چه 100000 دلار شما سود ماهيانه نميتونی برسی اين نسبت چه فرق داره من 10% از 100 دلار در ماه در بيارم چه 10% از 10000 دلار شما فقط در گرفتن حجم فرق داری پس اگه تو 100 دلار نتونی تو 10000 دلار هم نميتونی به اون بازه برسی بدی دمو هم همينه وقتی تو حسابه 1000 دلار باز کنی دنبال سود زيادی و وقتی ميآی تو ريل هم از 1000 دلار همون نسبت ميخوای که کال ميشی.و اين که بقول دوستان استرس و ...که فاکتر اصلی نيس

نظر

ادیب جان اینجور حساب کتابا فقط روی کاغذه
                                واقعیت چیز دیگه ای هست
                                شما تو حساب کوچیک و سودای کوچیک زود خسته میشید
                                و زود مدیریت سرمایه رو فراموش میکنید و فاتحه حساب خوندس
                                این بازار برا سود کردنه نه افزایش سرمایه،مثل همه کارها سرمایه باید باشه تا سود هم باشه
                                به مرور زمان خودتون متوجه میشید
                                آدم باید همه چی رو خودش تجربه کنه متاسفانه تا قبول کنه

نظر

پردازش ...
                                X