اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا شما از متاتریدر روی دستگاه های هوشمند و موبایل برای ترید استفاده میکنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نیست کسی که مرا یاری کند؟؟؟؟؟؟

نظر

انگار دوستان اینجا حرفه ای تر از بقیه فرومها حتی از نوع بین المللی هستند . یه سوال داشتم ممنون اگه جوابم رو بدین .

متاتریدر دسکتاپ رو فبلت های ویندوزی مثلا فبلت نوکیا ، بدون مشکل کار میکنه ؟ با همون کاستوم اندیکاتورها ؟

نظر

نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
        نیست کسی که مرا یاری کند؟؟؟؟؟؟
        از این لینک دانلود بفرمایید
        http://storage.evozi.com/apk/dl/15/0...w&t=1426859289

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
        انگار دوستان اینجا حرفه ای تر از بقیه فرومها حتی از نوع بین المللی هستند . یه سوال داشتم ممنون اگه جوابم رو بدین .

متاتریدر دسکتاپ رو فبلت های ویندوزی مثلا فبلت نوکیا ، بدون مشکل کار میکنه ؟ با همون کاستوم اندیکاتورها ؟
        خیر دوست عزیز نمیشه چون سیستم عاملش ویندوز فون هستش وبرای استفاده اندیکاتور شما تبلت ویندوزی باید تهیه فرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط sasanfx نمایش پست ها
          از این لینک دانلود بفرمایید
          http://storage.evozi.com/apk/dl/15/0...w&t=1426859289

خیر دوست عزیز نمیشه چون سیستم عاملش ویندوز فون هستش وبرای استفاده اندیکاتور شما تبلت ویندوزی باید تهیه فرمایید
          اقا ساسان خیلی ممنون از راهنمائیت .

یه سوال دیگه هم دارم . ببخشید .

من کارم با تبلت فقط متاتریدره . سه تا متا و گوگل کروم و گوش دادن به موسیقی . یه usb هم داشته باشه بابت پرینتر و یا فلش مموری . فکرکنم اگر اینترنت بیرون از خونه بخام باید سیم کارت خور هم باشه .

با این شرایط چه مدل و مارکی پیشنهاد میدی ؟ محدودیت بودجه ندارم ولی بیخودی هم نمیخام پول بدم .

نظر

سلام
            از مارکهای چینی teclast و onda قیمت از 500 تا یک تومن

از مارکهای برند asus ,dell قیمت از 800 تا 1300
            بیشتر از این پول ندی من خودمم از شرکتی تو امارات که خودش تولید میکنه گرفتمtouchmate قیمتشم نمیگم چون خندت میگره ولی مشخصاتش با dell فرقی نداره.به نظر من یه جنس خوب با کارایی خوبی میخواهی سیم کارت خور باشه فقط teclast دیگه دنبال چیزی نرو بهترین مارک چینه کا با برندا هیچ فرقی نمیکنه تا نصف قیمت
            موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط sasanfx نمایش پست ها
              سلام
              از مارکهای چینی teclast و onda قیمت از 500 تا یک تومن

از مارکهای برند asus ,dell قیمت از 800 تا 1300
              بیشتر از این پول ندی من خودمم از شرکتی تو امارات که خودش تولید میکنه گرفتمtouchmate قیمتشم نمیگم چون خندت میگره ولی مشخصاتش با dell فرقی نداره.به نظر من یه جنس خوب با کارایی خوبی میخواهی سیم کارت خور باشه فقط teclast دیگه دنبال چیزی نرو بهترین مارک چینه کا با برندا هیچ فرقی نمیکنه تا نصف قیمت
              موفق باشی
              اقا دست گلت درد نکنه . یکدنیا ممنون

ایشالله سالی خوب و پربرکت همراه با سلامتی در کنار خانواده داشته باشی

نظر

https://apknite.com/

نظر

پردازش ...
                X