اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بدون شرح :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
      بدون شرح :

ابتکار جالبی بود

ولی راه حل داره...

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی نورالهی نمایش پست ها
        آقا مسلم خودت به چه نتیجه ای رسیدی؟

جواب برای سوالات خودت داری؟

بنظر من فارکس هم یه بازاره اولین چیزی که باید رعایت کنیم تا موفق باشیم اینه که اندازه گلیم پا را دراز کنیم. از لوریج کم استفاده کنیم.سودهای آنچنانی توی ذهنمون اگه باشه واقعا سرابه فارکس ولی اگه سود معقول مد نظر باشه میشه کم کم لهش رسید.
        سلام اقای نور الهی

من از سال 82 -83 وارد بورس شدم و چون رشته دانشگاهیم اقتصاد بود همون موقعه این حرفه بعنوان شغل اصلیم در نظر گرفتم ! الان چهار سال هست فول تایم فارکس کار میکنم !

کسی که میخواد وارد این حرفه شود

باید ریسک پذیر و توانایی کسب و کار در یک محیط مبتنی بر احتمالات را داشته باشد

یک دوره ای مشخص برای اموزش در نظر بگیرد

بعد از اتمام اموزش یک دوره تجربه عملی در این بازار داشته باشد در صورت موفقیت ادامه دهد و در غیر این صورت از هدر دادن وقت و سرمایه خود جلوگیری کند !

ممکن هست در فارکس موفق نشوید ولی در کسب و کارهای دیگر تبدیل به یک حرفه ای و استاد میشوید !

موفق باشید
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
          سلام اقای نور الهی

من از سال 82 -83 وارد بورس شدم و چون رشته دانشگاهیم اقتصاد بود همون موقعه این حرفه بعنوان شغل اصلیم در نظر گرفتم ! الان چهار سال هست فول تایم فارکس کار میکنم !

کسی که میخواد وارد این حرفه شود

باید ریسک پذیر و توانایی کسب و کار در یک محیط مبتنی بر احتمالات را داشته باشد

یک دوره ای مشخص برای اموزش در نظر بگیرد

بعد از اتمام اموزش یک دوره تجربه عملی در این بازار داشته باشد در صورت موفقیت ادامه دهد و در غیر این صورت از هدر دادن وقت و سرمایه خود جلوگیری کند !

ممکن هست در فارکس موفق نشوید ولی در کسب و کارهای دیگر تبدیل به یک حرفه ای و استاد میشوید !

موفق باشید
          سلام اقا مسلم حسارته منا ببخش
          امکانش هست در مورد سود های فارکسیتون بیشتر درد و دل کنید ایا تا بحال به سود های نحومی دست پیدا کردید ؟ الان در ماه چند درصد سرمایه سود دارید ایا راضی هستید ؟ به ترید چگونه نگاه میکنید منظورم اینکه بیشتر در چه تایم هایی ترید می کنید؟ و در کلام اخر فضولی
          جسارته راستی حساب 6000 هزار دلاری را از ضرر نحات دادید که 4000 دلار در صرر بودی؟
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
            بدون شرح :

اگر فرد فقط چند کار ساده تکنیکال انجام بده این مشکل به این حادی پیش نمیاد

فقط با رسم خط روند میشه در این مورد جلوی ضرر رو گرفت
            و در ورود دوم هم مقاومت چاره ساز هست

به این علت علم تکنیکال به وجود اومده
            در بازار سهام بهتر هم جواب خواهد داد چون معاملات بلند مدتر هست تصمیم گیری راحتر هست

من به علت اسکالپ روی بعد روانی حرفه ای عمل نمیکنم و به همین علت فعلا سود میکنم ولی در یک موقعیت خاص میزنم پدر حساب رو در میارم البته حساب های میکرو باز میکنم که ضرری حاصل برای حرفه ای شدن در بعد روانی کم باشه

بهترین راه برای رهایی از ضرر ایجاد ژورنال ترید هست بعد از یک مدتی تمامی اشتباهات مشخص خواهد شد و فقط کافی هست اونها رو انجام ندی راه حلشم اینه شبو روز به خودت دیکه کنی این کارها را انجام نخواهم داد حداکثر بعد 3 ماه مشکل حل خواهد شد الان من در مه دوم هستم دومین هفتش رو هم رد کردم

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
              سلام اقا مسلم حسارته منا ببخش
              امکانش هست در مورد سود های فارکسیتون بیشتر درد و دل کنید ایا تا بحال به سود های نحومی دست پیدا کردید ؟ الان در ماه چند درصد سرمایه سود دارید ایا راضی هستید ؟ به ترید چگونه نگاه میکنید منظورم اینکه بیشتر در چه تایم هایی ترید می کنید؟ و در کلام اخر فضولی
              جسارته راستی حساب 6000 هزار دلاری را از ضرر نحات دادید که 4000 دلار در صرر بودی؟
              سلام

ببین من اولین سوالی که از دوستانی که بمن مراجعه میکنند این هست که چه تصوری از سوداوری در فارکس دارند ؟

این مهمترین عامل در روند موفقیت و ناکامی شما در فارکس داره !

صریح بشما عرض میکنم که بنده دنبال چند برابر کردن حساب توی یک هفته یک روز نیستم و انجام ندادم !

ذهنیتم و هدفم رسیدن به یک سود معمول و منطقی بدون دردسر در ماه در حد 20 الی 30 درصد هست ! البته حساب و کتاب ام بر اساس سود مرکب هست !

خدا روشکر کاملا ازکارم و موفقیتم راضی هستم !

دنبال موقعیتهای روزانه هستم در تایم فریم های مختلف از5 دقیقه تا هفتگی میگردم در 4 ارز فقط ! کلا معامله گر روزانه هستم !

در مورد حسابی که عرض کردید جواب دادن برام سخت هست اگر امکانش هست من معاف کنید !

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام

ببین من اولین سوالی که از دوستانی که بمن مراجعه میکنند این هست که چه تصوری از سوداوری در فارکس دارند ؟

این مهمترین عامل در روند موفقیت و ناکامی شما در فارکس داره !

صریح بشما عرض میکنم که بنده دنبال چند برابر کردن حساب توی یک هفته یک روز نیستم و انجام ندادم !

ذهنیتم و هدفم رسیدن به یک سود معمول و منطقی بدون دردسر در ماه در حد 20 الی 30 درصد هست ! البته حساب و کتاب ام بر اساس سود مرکب هست !

خدا روشکر کاملا ازکارم و موفقیتم راضی هستم !

دنبال موقعیتهای روزانه هستم در تایم فریم های مختلف از5 دقیقه تا هفتگی میگردم در 4 ارز فقط ! کلا معامله گر روزانه هستم !

در مورد حسابی که عرض کردید جواب دادن برام سخت هست اگر امکانش هست من معاف کنید !

موفق باشید
                ممنون که حواب سوالهایم را دادید اقا مسلم
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

ضرریکه طی دو هفته اخیر در بورس تهران کردم دهها بار بیشتر از ضرر چند سال کار با فارکسه. اصلا فارکس یخاطر همین ممنوع شده که سرمایه ها تو بورس تهران نابود بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
                    ضرریکه طی دو هفته اخیر در بورس تهران کردم دهها بار بیشتر از ضرر چند سال کار با فارکسه. اصلا فارکس یخاطر همین ممنوع شده که سرمایه ها تو بورس تهران نابود بشه.
                    ان شاء الله جبران میکنید !

بورس ایران در اوج خودش بود و نیاز به یک تصحیح دارد ! بورس تحت تاثیر هدفندی یارانه ها هست ! این سنگی که اقای... انداخت توی زندگی مردم و کسی نمیتونه جمعش کنه !

باور کن من حالا دوساله سرمایم توی بانک ارین بلوکه شده ! وقتی انسان توی این مملکت بهای نداره میخای سرمایه من و تو ارزشی داشته باشند ؟

نظر

خوب به این امار فکر کنید ! همیشه قیمت بر خلاف اکثریت حرکت کرده یا بهتره بگم اکثریت برخلاف روند قیمتی حرکت کردند ! اگر تعداد خریدرارها و یا فروشندها از 60% بیشتر شد قیمت برخلاف انها حرکت میکند !

در کل میزان زیاندهی در فارکس در اینجا بخوبی نشان داده میشود ! این امار برای حسابهای حقیقی با سرمایه بالغ بر یک میلیارد دلار هست پس قابل تامل هست !

نگاه کنید

به پوند نگاه کنید 92 درصد همکنون فروشنده هستند ولی قیمت بالا میرود و احتمالا بالاتر خواهد رفت ! واقعا جالبه که 90 درصد بازنده هستند !

موفق باشید

نظر

ان شاء الله جبران میکنید !

بورس ایران در اوج خودش بود و نیاز به یک تصحیح دارد ! بورس تحت تاثیر هدفندی یارانه ها هست ! این سنگی که اقای... انداخت توی زندگی مردم و کسی نمیتونه جمعش کنه !

باور کن من حالا دوساله سرمایم توی بانک ارین بلوکه شده ! وقتی انسان توی این مملکت بهای نداره میخای سرمایه من و تو ارزشی داشته باشند ؟
                        درود بر شما از بانک آرین خبر موثق دارین؟ چون من هم سهام دارم

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                          درود بر شما از بانک آرین خبر موثق دارین؟ چون من هم سهام دارم
                          سلام

بعنوان سرمایه سوخت شده حساب کردم !

نظر

نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
                            ضرریکه طی دو هفته اخیر در بورس تهران کردم دهها بار بیشتر از ضرر چند سال کار با بازارجهانیه. اصلا بازارجهانی یخاطر همین ممنوع شده که سرمایه ها تو بورس تهران نابود بشه.
                            به نظرم کسی که توی بازار جهانی در حال سود کردن هست باید برایش افت داشته باشد که دربازار ایران سرمایه گذاری کند چون بر هیچ اصولی بجز رانت سوار نیست .توجه بفرمایید کسانی که در یکی از این تاپیک ها که در ارتباط با بورس فعال بود و الان تعطیل است بیش از 80% با پول زیاد به سمت تارگت حرکت میکرد نه تحلیل! در جریان باشید که در هر بازاری که بگویند هر سهمی را بخری ضرر نمی کنی بدان که آن بازار آلوده است.

نظر

سلام

بعنوان سرمایه سوخت شده حساب کردم !
                              پس سهامدار باید چکار کنه ؟نه به پولش میرسه ونه نماد سهام رو باز میکنن!!1

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                                پس سهامدار باید چکار کنه ؟نه به پولش میرسه ونه نماد سهام رو باز میکنن!!1
                                فکر کن پولتو دزدیدن !

داود جان من نمیدونم این ملت با چه تصوری وارد بورس شدند اگر قضیه بانک ارین برای یک ادم عاقل تعریف کنی هیچ وقت وارد چنین فضایی نخواهد شد

بانک پذیره نویسی شده ! در بورس سهامش خرید و فروش شد ! افزایش سرمایه داد ! بعد لغو مجوز میشه و نمادش برای سه سال بسته هست و کسی عین خیالش نیست ؟

بورس بانک مرکزی شورای پول و اعتبار دیوان عدالت ادراری دادستان کل کشور و سهامداران عمده برای هیچ کس مهم نبود که سرمایه ملت تا الان بلوکه شده

این حرف به یک ادم عاقل بگو ببین وارد این بازار میشه ؟

نظر

پردازش ...
                                X