اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
    من تا حالا ضرر نکردم

فقط یه بار بروکر کارآمد پولم رو بالا کشید و بدجوری بهم ضربه زد
    بحث بر سر ضررهای حرفه ای نیست که شما از ده معاملت 3تاش ضرر هست این طبیعی هست !

بحث بر سر از دست دادن سرمایه هاست و ضررهای پی در پی و عدم موفقیت هست !

امیدوارم هیچوقت ضرر نبینی
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

قسمتی از فصل روانشناسی بازار جناب دلیلی و اسراری :

اگر تازه کــار هستید انتظار نداشته باشید بتوانید در ماه 80 درصد بازده داشته باشید
      و هر کس هم همچین ادعائی کرد باید به عقل او شک کرد...

2 سال اول را در ترید به عنوان دانشجو هستید و بازاد دانشگاه شماست.
      نخست باید خود را بشناسیم شخصیت خــود را تحلیل کنیم و بفهمیم با چه سبکی سازگار هستیم مطالعه کنیم و سوال بپرسیم

...........
      ........
      ...
      اگر این زمان برای شما طولانی به نظر می رسد از همین حالا ترید را رها کنید و راهتان را جـــدا کنید.........
      .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
      معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
      Insta ID : freedomfromforex
      Skype ID : freedomofForex

نظر

درود دوستان

با تشکر از اقا مسلم بابت ایجاد به نظرم مهمترین تاپیک درفوروم های فارکسی که ای کاش ... !!!

حالا چرا مهمترین ؟؟!! چون اصولا در بازاری که 95درصد اصلا نه 90 درصد یعنی از هر 10 نفر 9 نفر قرار است ذره ذره عمر و پولشان را در چاه بی انتهای فارکس بریزند واقعا به نظر فهمیدن این قضیه که ایا ما برای این مارکت ساخته شده ایم یا خیر !! به نظر خیلی مهمتر از هر بحث دیگر باشد . و تنها راهی که هیچ وقت ندیدم کسی انجام بدهد و شاید هم انجام داده اند و بنده اطلاع ندارم این که بیایند و از افراد موفق این کار یک مصاحبه بگیرند . البته نه هر مصاحبه ای و هر سوالی !! مصاحبه ای هدفمند و سوالات یکسان بعد از این مرحله حالا یک امارگیری انجام بدهند و امارگیری از این 100 نفر که در این کار موفق هستند و خود نماینده 1000 نفر هستند (و این به نظرم مطلبی نیست که قابل چشم پوشی باشد ! ) بدون شک نتایج بسیار خوبی به اشخاص ورودی جدید به این حرفه خواهد داد که ایا اصلا قادر به طی کردن مراحلی که این 100 نفر طی کرده اند یا سختی هایی که دیده اند و .... و واقعا هزاران غیره و غیره را ایا میتوانند تحمل کنند و ایا اصلا ارزش دارد که بعضی چیز ها مثل دوری از خانواده که واقعا اکثر ما فارکس کار ها از محیط خانواده بسیار دور می شویم به جان بخرند ؟؟

تنها مسئله ای که اکثر ما خصوصا خود بنده انرا مکرر انجام می دهیم یک لوپ یا تکرار یا حلقه یا نمیدانم هر اسم دیگری است که هزاران شاید میلیون ها نفر در حال تکرار ان هستند و شاید از ابتدا اگر به موضوع به گونه ای دیگر نگاه می کردیم مشکلاتمان اینقدر حل نشدنی و کلاف زندگی مان اینقدر سر در گم نمی شد !!

خیلی عذر میخوام که پر حرفی کردم چند وقتی بود هیچ کجا درد دل نکرده بودم واقعا دلم خیلی پر است از خیلی چیز ها شاید سهم خیلی از ما در زمین تنها رویا نبود ولی متاسفانه ... !!!

باز هم میگذریم و می گذریم و این پست ها و این تاپیک ها به زیر خاک می روند اما هیچ چیز تغییر نمیکند و باز هم تکرار و تکرار و تکرار .

اگر جسارتی شد دوستان به بزرگی خودشان بنده را عفو بفرمایند .

به امید روزهای خوب !!!

شاد باشید ....
        ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 01-15-2014, 06:12 PM
        خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

آدم دلش میگیره وقتی درد دل بعضی از دوستان رو گوش میکنه .نمی دونم چی باید گفت باید نصیحت کرد ؟باید نشست و فقط این تجربیات رو خوند ؟ باید از این آدم ها گذر کرد ؟

من یه حسی تو دلم ایجاد شد حاضر هر کمکی از دستم برمیاد برای دوستان ضرر کرده اونایی که تو فارکس ضربه خوردن ضرر کردن .... انجام بدم کاش میشد یک تیم قوی تشکیل بشه که بشه برای این جمع کثیر ضرر ده فارکس کاری کرد

شاید بعضی ها تو دلشون بگن بلدی برو خودتو نجات بده و ... اما من با همین دانش اندکم حاضرم کمک کنم به این بچه ها البته اگه واقعا ضرر کرده باشن
          آخه یک چیزی هم باب شده یک عده جدیدا برای این که بخوان با احساسات ادم بازی کنن میان میگن خدا تومن ضرر کردیم داریم بیچاره میشیم و .. که مجانی کمک بگیرن یک نمونه هم مثل نامه ای که آقای موسوی دیروز خوندن مثل این آدما که شاید تو خیابون زیاد برخورد کردین می گن پول کم آوردیم کرایه بدیم 5000 تومن داری .....

خدا عاقیت همه را بخیر کند
          ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 01-15-2014, 06:20 PM

نظر

من تا حالا ضرر نکردم

فقط یه بار بروکر کارآمد پولم رو بالا کشید و بدجوری بهم ضربه زد
            اسمش چی بود که ما هم به دامش گرفتار نشیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
              اسمش چی بود که ما هم به دامش گرفتار نشیم؟
              علی کارامد

ظاهرا گرفتنش...قضیه 4 سال پیشه

7800 تای ما رو هاپولی کرد...کوفتش بشه

البته حساب 2000 تایی رو 7800 کرده بودم
              ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 01-15-2014, 07:09 PM

نظر

اگه مساله داشتن بروکر مطمئن رو بزاریم کنار (تجربه شخصی من میگه در حال حاضر بروکر پرسپولیس از لحاظ واریز و برداشت سرمایه بالا مطمئن ترین بروکر هست)، ضرری که از ناشی از عدم شناخت واقعی بازار میشه باید پس از مدتی تموم بشه.
                اگر تموم نشه یعنی این شغل برای ما مناسب نیست.

پ.ن: اون دو نفر بالای 1 میلیون دلار یعنی کی هستند؟
                ویرایش توسط ali110 : https://www.traderha.com/member/2742-ali110 در ساعت 01-15-2014, 07:44 PM

نظر

علی کارامد

ظاهرا گرفتنش...قضیه 4 سال پیشه

7800 تای ما رو هاپولی کرد...کوفتش بشه

البته حساب 2000 تایی رو 7800 کرده بودم
                  hآهاib بوده حرومش بشه لاشخور بازم دمت گرم که2000تا رو 7800تا کردی بازم می تونی ,ادامه بده

نظر

آقایون و خانمهای عزیز

همه میدونید آمارها در همه جای دنیا نشان داده که در نهایت 90 درصد منفی و
                    ده دصد مثبت میشند آنهم با چه فدار کاری و مکافاتی . برای اونائی که عشق فارکس
                    دارند راه صحیح که من خودم دارم اجراش میکنم اینه که یه کاری غیر از بورس داشته باشیم که خرج زندگی رو بده و پس انداز هم داشته باشیم و اونوقت مثلآ 20 در صد از پس انداز رو اختصاص بدیم به فارکس و اونوقت هیچ غمی از ضرر و گذران عمر نداشته باشیم . فارکس هر چی باشه شغل حق العمل کاری نیست . ممکنه بگید اگه شغل و درآمد و پس انداز داشتیم که دیگه نمیومدیم فارکس . به نظر من اگه فردی نتونه آب باریکه با ثبات برای خودش درست کنه امکان نداره بتونه نون فارکس رو هم بخوره . این روش مناسب اونائیه که هم میخوان زندگی کنند و هم هوش خود را محک بزنند و هم آرزو ها یا خیالات بلند بالا و عجولانه ندارند. با این روش و طی زمان اگه جزو ده
                    درصدی ها شدند که چه بهتر و اگه هم نشدند چیز مهمی رو از دست ندادند .
                    غیر از این ما هم جزو نود درصد تلفاتی ها میشیم .
                    به هوش ایرانیا باور دارم و امیدوارم یه روزی بیاد
                    که
                    رکورد ده درصدی ما از همه دنیا بهتر بشه .
                    ویرایش توسط rashid : https://www.traderha.com/member/7373-rashid در ساعت 01-15-2014, 08:34 PM

نظر

یه توصیه می کنم به دوستان

کاملا جدی بگیرید حرفم رو و اغراق فرض نکنید چون الان من بعد 10 سال به اون دست یافتم

اگه نمی تونید درعرض 5 ثانیه بگید که این چارت پیش رو به درد خرید یا فروش در این لحظه می خوره یا نه بدونید که دانش تریدتون مشکل داره و خیلی باید تمرین کنید تا به این درجه از تمرکز برسید

نظر

اگر در مورد خودتان شناخت کافی ندارید ، بازار جای گرانی برای کسب این شناخت است ...

آدام اسمیت
                        پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

منم میخواستم همین چیزهایی رو بگم که رشید عزیز گفتند.

جیم ران کتابی داره به نام جادوی کار پاره وقت که واقعا جالبه. البته محوریت کتاب بازاریابی شبکه ای است ولی حرفش در کل اینه که کاری که خودش به اندازه کافی استرس زاست اگر قرار باشه که یه استرس برای گذران زندگی هم روش بیاد احتمال قوی به نتیجه نخواهد رسید.

من آب باریکه ام سال پیش خیلی کم بود و واقعا برام مشکل ساز شده بود ولی از زمانی که خرج زندگیم از جای دیگه درمیاد فارکسم هم بهتر پیش میره.

من خودم یک حساب فقط صد دلاری باز کردم و یک هدف گذاشتم که اگر بهش نرسم همه چی رو ببوسم بذارم کنار. کاری ندارم الان کجای هدفم هستم ولی اگر از جای دیگه درآمد نداشتم جای صد دلار باید حداقل ده هزار دلار باز میکردم و بعد استرس و غیره ...

اگر همین صد دلار رو به هدفم برسونم مسلما از نظر ذهنی خیلی جلو خواهم بود برای حسابهای بزرگتر. اصلا نمیدونم این کار تهش چی میشه ولی چون عقیده منه که درسته انجامش دادم که صد البته عقیده ها متفاوته.

من خودم خوب ضرر دادم توی فارکس، خیلی خوب! به خاطر همین هم گفتم اینها عقیده منه ولی معلوم نیست که درست باشه. دوستانی که سود کردند بهتر میتونند راهنمایی کنند.

ای کاش این تاپیک رو یکی چندین سال پیش ایجاد میکرد. البته اعتقادم اینه که نرود میخ آهنین در سنگ. اون موقع هم کسانی بودند که واقع بین تر بودند ولی مگه حرف تو کله من میرفت؟ :دی

با تمام این تفاسیر خداوند منان رو شاکرم که با فارکس آشنا شدم

ارادتمند-------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

آقا رشید و امیر عزیز دیگه حرفی واسه گفتن نذاشتند.
                            آره، واقعا راههای ضرر کردن در فارکس رو بدونی و به دامش نیفتی سود کردی.
                            والسلام

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              ایا راهی وجود دارد که یک فرد بفهمد اهل فارکس هست یا نه ؟

یا اینکه بعد از از دس دادن سرمایه و عمر باید به این نتیجه رسید ؟

بله در فارکس سود هست ولی چه کسی به شما تضمین داده که به این سود برسید ؟ ایا شما صلاحیت و لیاقت این سودها را داری ؟

یا فارکس برای شما یک سراب هست ؟ که هرچه سرمایه دارید را در ان میریزید و فکر میکنید به موفقیت نزدیک شدید ؟ ولی سرمایتان از دست میرود و شما در جا میزنید ؟

امید و خیال بافی خوب هست ولی واقع بینی مهمتر هست !

لطفا این جواب پاسخ دهید !

چه اتفاقی باید بیفتد که بفهمید اهل این کار نیستید و دست از ان میکشید ؟

موفق باشید
                              آقا مسلم خودت به چه نتیجه ای رسیدی؟

جواب برای سوالات خودت داری؟

بنظر من فارکس هم یه بازاره اولین چیزی که باید رعایت کنیم تا موفق باشیم اینه که اندازه گلیم پا را دراز کنیم. از لوریج کم استفاده کنیم.سودهای آنچنانی توی ذهنمون اگه باشه واقعا سرابه فارکس ولی اگه سود معقول مد نظر باشه میشه کم کم لهش رسید.
                              .

نظر

یه توصیه می کنم به دوستان

کاملا جدی بگیرید حرفم رو و اغراق فرض نکنید چون الان من بعد 10 سال به اون دست یافتم

اگه نمی تونید درعرض 5 ثانیه بگید که این چارت پیش رو به درد خرید یا فروش در این لحظه می خوره یا نه بدونید که دانش تریدتون مشکل داره و خیلی باید تمرین کنید تا به این درجه از تمرکز برسید
                                تحلیل بازار با یک نگاه کردن نیست عوامل زیادی در کسب سود در بازار وجود دارند که شاید زمان بیشتری برای یک تحلیل که این سهم یا ارز یا کالا مناسب خرید است یا فروش .شما یک اتوموبیل را هم با یک نگاه نمی خری چه برسد به یک سهم یا ....!!!

نظر

پردازش ...
                                X