اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شب همه دوستان بخیر

امیدوارم فضای مثبتی که امشب بر جو مذاکرات هسته ای حاکم هست نتیجه بده و به تدریج شاهد این باشیم که بروکرهایی مانند پرسپولیس شعبه اصلی خودشون رو در فضایی آزاد در کشور بازگشایی کنند.

من با این بروکر تا به امروز حساب ریل نداشته ام، اما چیزی که خیلی واضح هست اینه که برای افرادی که در ایران هستند تقریبا بهترین گزینه موجود هست. گذشت مدت زمان نسبتا قابل توجه و ادامه مسیر بی لغزش این بروکر در چند سال اخیر، تا حدودی اعتبار لازم رو برای اون به ارمغان اورده.

من خیلی امیدوارم که روزی فضایی ایجاد بشه تا شاهد حضور پررنگ سرمایه داران در چنین بازارهایی هم باشیم. به شخصه بر اساس تحلیل کلی که از بازارهای موازی داشتم از ابتدای امسال در بازار بورس داخل فعال شدم اما این به معنی خداحافظی از حیطه بازار مبادلات ارزی نیست و تصور می کنم تریدرهای واقعی به دور از هرگونه تعصبی در بازارهای گوناگونی در زمان های گوناگونی فعال هستند.

به هر حال نظر من روی بروکر پی سی ام بسیار مثبت هست و واقعا باید از تمامی افرادی که چنین شرایط ایده آلی فراهم کرده اند تشکر کرد. درسته که حساب من در بازار مبادلات ارزی با یک بروکر سوییسی هست اما حتما به زودی یک حساب هم با پی سی ام باز می کنم. شاید سود بازار بورس در این چند ماه رویایی بوده و به شخصه سود بیشتر از تصوری رو در قیاس با این بازار به من رسونده، اما این همیشگی نخواهد بود و با واقعی شدن قیمتها در بازار بورس ایران، قطعا بار دیگر انگیزه ها برای حضور در بازار مبادلات ارزی دوچندان خواهد شد. به خصوص که این بازار بسیار پویاست و سود آن در بازه بلند مدت دایمی هست.

کمی بحث منحرف شد. قصد این پست این بود که بگم چیزی که در دو سه سال اخیر مشهود بوده این هست که پرسپولیس یک بروکر بی حاشیه و بهترین در حال حاضر برای ایرانی هاست.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 10-15-2013, 09:21 PM

نظر

نتایج داره جالب میشه. از 83 رای دهنده 34 نفر حساب ریل دارند و 59 نفر حساب ریل ندارند. (34+59=93). ظاهراً بعضی ها هم حساب ریل دارند و هم ندارند.

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
        شب همه دوستان بخیر

امیدوارم فضای مثبتی که امشب بر جو مذاکرات هسته ای حاکم هست نتیجه بده و به تدریج شاهد این باشیم که بروکرهایی مانند پرسپولیس شعبه اصلی خودشون رو در فضایی آزاد در کشور بازگشایی کنند.

من با این بروکر تا به امروز حساب ریل نداشته ام، اما چیزی که خیلی واضح هست اینه که برای افرادی که در ایران هستند تقریبا بهترین گزینه موجود هست. گذشت مدت زمان نسبتا قابل توجه و ادامه مسیر بی لغزش این بروکر در چند سال اخیر، تا حدودی اعتبار لازم رو برای اون به ارمغان اورده.

من خیلی امیدوارم که روزی فضایی ایجاد بشه تا شاهد حضور پررنگ سرمایه داران در چنین بازارهایی هم باشیم. به شخصه بر اساس تحلیل کلی که از بازارهای موازی داشتم از ابتدای امسال در بازار بورس داخل فعال شدم اما این به معنی خداحافظی از حیطه بازار مبادلات ارزی نیست و تصور می کنم تریدرهای واقعی به دور از هرگونه تعصبی در بازارهای گوناگونی در زمان های گوناگونی فعال هستند.

به هر حال نظر من روی بروکر پی سی ام بسیار مثبت هست و واقعا باید از تمامی افرادی که چنین شرایط ایده آلی فراهم کرده اند تشکر کرد. درسته که حساب من در بازار مبادلات ارزی با یک بروکر سوییسی هست اما حتما به زودی یک حساب هم با پی سی ام باز می کنم. شاید سود بازار بورس در این چند ماه رویایی بوده و به شخصه سود بیشتر از تصوری رو در قیاس با این بازار به من رسونده، اما این همیشگی نخواهد بود و با واقعی شدن قیمتها در بازار بورس ایران، قطعا بار دیگر انگیزه ها برای حضور در بازار مبادلات ارزی دوچندان خواهد شد. به خصوص که این بازار بسیار پویاست و سود آن در بازه بلند مدت دایمی هست.

کمی بحث منحرف شد. قصد این پست این بود که بگم چیزی که در دو سه سال اخیر مشهود بوده این هست که پرسپولیس یک بروکر بی حاشیه و بهترین در حال حاضر برای ایرانی هاست.

ارادتمند- بهزاد
        دکتر عزیز ممنون بابت انتقال نظرات سازنده اتون

در مورد شیف به بازارهای دیگر برای کسب بازدهی با کمترین ریسک ، چند روز پیش در چت باکس سایت جناب رحمانی باز همانند شما نظر دادند و مزیت کار در بازارهای مالی از غیر مالی را در این امر میدانستند

در مورد بروکر پرسپولیس و زحمات بی دریغشان جای هیچ بحثی نیست

انشالله همانطور که بیان کردید مذاکرات موثر واقع شود و شاهد بازگشایی شعبه های این بروکر ایرانی بین المللی باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
          نتایج داره جالب میشه. از 83 رای دهنده 34 نفر حساب ریل دارند و 59 نفر حساب ریل ندارند. (34+59=93). ظاهراً بعضی ها هم حساب ریل دارند و هم ندارند.

سلام
          همانطور که شما گفتید نوع نظرسنجی درست انتخاب نشده و دارای مقداری خطا است. به نظر من این نظرسنجی نباید با مجوز انتخاب چندگانه انتخاب می شد تا بشود اطلاعات دقیق تری را از آن استخراج کرد.
          با تشکر از توجه شما

نظر

با سلام

این نظر سنجی باید در دو بخش مجزا انجام میشد تا این درصد خطا هم وجود نداشت.

درصد خطای صورت گرفته به ان خاطر هستش که احتمالا یکی دو نفری از کاربران ضمن اینکه گزینه حساب دارم را انتخاب کرده اند به گزینه هایی که مربوط به کسانی بودش که حساب ریل ندارند نیز جواب داده باشند.

اگر از چند درصد خطای موجود چشم پوشی کنیم نکات مهم این است که از تعداد 101 شرکت کننده در نظر سنجی

تقریبا 70 درصد انها با پرسپولیس کار نمی کنند

و فقط چیزی حدود 30 درصد از کاربران فروم با پرسپولیس حساب ریل دارند.

و اما بیشترین علت اینکه 70 درصد کاربران تمایل به کار کردن با پرسپولیس نیستند به علت حداقل افتتاح حساب بوده

و کمترین علت را نیز هزینه های نقل و انتقال به خودش اختصاص داده است.

و گزینه های بالا بودن اسپرد و گام های ترید و لاتیج هم از الویت تقریبا یکسان برخوردار هستش که به نظر من اگر میزان حداقل افتتاح حساب کمتر در نظر گرفته شود انوقت گزینه لاتیج هم برای کاربران از اهمیت قابل توجه ای برخوردار خواهد بود.

===========

و انجه که من از این نظر سنجی به صورت خلاص دستگیرم شد به این ترتیب است که .

بیش از 70 درصد کاربران این فروم از مشتریان پرسپولیس نبوده و شاید بتوان نتیجه گرفت که تعطیلی خیلی از فروم ها باعث شده تا کاربرانی در این فروم فعالیت کنند که ربطی به پرسپولیس نداشته و فروم از حالت اختصاصی بودن به حالت عمومی بودن تبدیل شده.

و گزینه دیگر اینکه وقتی بیش از 50 درصد از کاربرانی که در فروم هستند علت نداشتن حساب با پرسپولیس را به بالا بودن میزان حداقل افتتاح حساب عنوان کرده اند میتوان این انتظار را داشت که پرسپولیس در خصوص حداقل باز کردن حساب که هم اکنون 2000 دلار است و گاها دیده میشود که کسانی می توانند با 800 دلار هم حساب باز کنند در این خصوص تجدید نظر کرده تا میزان مشتریان خود را افزایش دهد.

البته کاهش میزان افتتاح حساب باید هم زمان با کاهش لاتیج برای ترید باشد که تریدر بتواند مدیریت سرمایه را هم رعایت کند و فقط کاهش حداقل حساب بدون کاهش لاتیج به معنی کال شدن مشتری خواهد بود.

============
            پایان نظر سنجی
            امضاء

نظر

با سلام

ضمن تشکر از شما، نظر خود در مورد بحث های اولیه این تاپیک را در لینک زیر نوشتم:

http://forum.broker-fa.com/f96/%D8%A...8C%D8%AF-3479/

با تشکر از همراهی همه دوستان

نظر

و البته باید اضافه کنم دلیل استقبال این اندازه کاربران از فروم پی سی ام، تعطیلی فروم های دیگر نیست. چرا که در زمان فعالیت آن ها نیز با همین حدود استقبال و حتی بیشتر (در زمان برگزاری دوره های آنلاین تردینگ تحلیل تکنیکال توسط بروکر پی سی ام) رو به رو بودیم.

یک دلیل عمده آن وجود جو بسیار مثبت و تخصصی فروم است که در هیچ کدام از فرومهای دیگر مشاهده نمی شود.

دلایل دیگر میتوان به وجود افراد خبره در فروم، مدیریت و نظارت سطح بالای مدیران فروم، حمایت ویژه بروکر پی سی ام و خصوصا مدیریت آن جناب آقای دریس زاده که در تمامی مراحل راهنمای ما بوده و هستند، برگزاری دوره های تخصصی آموزشی به صورت مولتی مدیا به صورت کاملا رایگان برای بالا بردن سطح علمی کاربران فروم، برگزاری مسابقات همراه با ایده های نو برای ارتقای سطح دانش کاربران و البته وجود کاربران و دوستانی که با رفتار و نوشتار خود که همراه با حفظ احترام و رعایت شان یکدیگر است این فروم را به این درجه عالی رساندند.

به امید اعتلای بیشتر هموطنان عزیز در داخل و خارج از کشور.

نظر

پردازش ...
                X