اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    جناب aliloo
    خدمتتون که عرض کنم اگر شما دقت کنید پیوت ها سطوح خودشون رو از های - لو و کلوز کندل قبلی می گیرن و برای کندل جدید سطوح رو محاسبه می کنن
    حالا اگر هفته قبل بازار رنج شده باشه یعنی کندل هفته قبل یک دجی بوده که نشانه ضعف ترند جاری یا استراحت ترند است (از لحاظ روانشناسی بازار در حالت بی تصمیمی قرار داشته ) سطوح پیوت با توجه به فرمول محاسبشون به هم نزدیک می شن
    اگر شما با کندل استیک آشنایی داشته باشید خیلی راحت می تونید جهت حرکت بزرگ رو بعد از دجی شناسایی کنید
    اینی که خدمتتون عرض کردم خودتون می تونید تست کنید با یک اندیکاتور پیوت که سطوح قبلی رو نشون بده و نگاه کردن به کندل هفته گذشته

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
      جناب جبل عاملی و جناب احسان اگر لطف بفرمایید در مورد فواصل پیوت ها ( مرکزی - سطوح ) و روانشناسی حاکم بر این وضعیت بیشتر توضیح دهید .

سپاس فراوان .

در ضمن استاد ما شما رو تازه پیدا کردیم . امیدوارم فعالیت شما تحت تاثیر نابخردی های برخی افراد قرار نگیرد .
      از آنجا که فاصله مابین سطوح پیووت رابطه مستقیم با مقدار کورس حرکتی قیمت در اشل گذشته داره ، پس ما زمانهایی شاهد فاصله کم بین سطوح پیووتی هستیم که در اشل گذشته بازار ، بازاری رنج بوده باشد . و از آنجا که قیمت پس از خروج از حالت رنج ، حرکات قوی و گام های حرکتی بلند ( به اندازه میزان زمان رنج بودن ) انجام میده ، پس میشه با مشاهده چنین آرایشی منتظر حرکات مناسب جهت کسب سود حتی به اندازه جبران دوره رنج بود
      فقط باید در چنین حالتی شکل گیری روند و خروج از رنج برامون محرز شده باشه ، چون این احتمال هست که مدت زمان رنج بازار ، بیش از یک اشل طول بکشه
      ممنون میشم احسان عزیز هم توضیح بدن و از تجاربشون بهره ببریم
      ممنون نظر لطف شما هست
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• داشتم متن را مینوشتم ، وسطش رفتم شام . برگشتم دیدم آقا احسان پیش دستی کردن
        ممنون احسان جان از توضیحاتتون

خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
          داشتم متن را مینوشتم ، وسطش رفتم شام . برگشتم دیدم آقا احسان پیش دستی کردن
          ممنون احسان جان از توضیحاتتون

ارادت دارم احمدرضا جان
          می بخشید بعضی وقتها میایم شلوغ کاری می کنیم توی تاپیکتون . همیشه استفاده می کنم از مطالب ارزنده شما

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• سلام خدمت جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

الان نزدیک به سه ماه هست که با سیستم آقای جبل عاملی آشنا شدم و دارم باهاش کار میکنم و البته در این تاپیک کمتر روی کیبوردم زدم و پست فرستادم ،اما دوستان آگاه هستن که در اتاق ردیکال همیشه بودم با ایدی کاظم و البته خیلی از دوستان هم در اتاق نبودن در بیشتر زمانهای که بنده در اتاق بودم ،این رو ساعت حضورم در ردیکال نشون میده که همیشه نزدیک به آقای جبل عاملی بوده که فقط مدیران میتونن این مورد رو ببین حال چه در اتاق گام به گام با بورس ایران و چه ردیکالی که ابتدا راه اندازی شد توسط آقای جبل عاملی.

سرتون رو درد نمیارم در این مدت موفق شدم اکانتی در اف ایکس پرو را برای دو ماه جلو ببرم و نتایج رو داشته باشم و خدا رو شکر باید بگم تقریبا تمام پوزیشنها رو هم گرفتم در این مدت البته مواردی هم بوده که وارد معامله شدم و آقا ی جبل عاملی اون روز رو تشریف نیاوردن و در اون معامله استاپ خوردم(( معمولا چند باری که استاپ خوردم به این شکل بوده که خود آقای جبل عاملی حضور نداشتن بعضا مواردی هم بوده که بدون اعلام ایشون وارد شدم و سود گرفتم )) ولاغیر وقتی حضور داشتن به سود رسیدیم در بیشتر اوقات نه همیشه ،مواردی هم بوده که خود ایشون سیگنال دادن اما استاپ خوردیم دور هم با بچه ها و کلی خندیدم مثل زمانهای که به سود نشستیم و باز هم دور هم خندیدیم (( معمولا بعد از تی پی دوستان اهل حال موسیقی تو اتاق ردیکال میذاشتن البته در بخش تفریحات که بعد از تی پی خوردن به اونجا میرفتیم ))

در کل ماه اول که خیلی خوب بود و تا شصت درصد سود هم رفتم و با درادان بسیار مناسب و با حجم ورودی ثابت در هر معامله اما در ماه بعد ورق برگشت و تایکماه وضعیت خراب شد و کم معامله داشتیم و اگر بود هم اکثرا یا وارد نمیشیدیم به دلایل ریسک به ریواردی و یا استاپ میخوردیم که به جای رسیدم که حساب ترازش نسبت به سرمایه اولیه شد پانزده درصد منفی بگذریم که باز وضعیت بازار عوض شد اما این گزارشی بود که بایستی میدادم از کارکردم در این تاپیک و از جناب جبل عاملی میخوام که در ادامه بنده رو راهنمائی بفرماین تا بتونم بیشتر بر سیستم ایشون تسلط پیدا کنم تا بتونم مثل خودشون به سود در هر ماه دست پیدا کنم موردی که خودشون گفتن شدنی هست و انجام دادن، در ادامه در کنار دوستان و جناب جبل عاملی هستم و ،از جناب جبل عاملی میخوام که همچون گذشته محبت کنن و راهنمائی های خودشون رو برای تسلط پیدا کردن بر این سیستم در تاپیک قرار بدن و برای افرادی مثل بنده که علاقه مند شدم به این سیستم (( علاقه مندی ،چه جمله عجیبی )) چراغ راه باشن و توکل بر خدا به جاهای خوبی برسیم در ادامه کار.

باز هم از جناب جبل عاملی تشکر میکنم بابت زحماتی که متحمل میشن، و امیدوارم بتونم مثل خود ایشون این سیستم رو فرا بگیرم و به صید در بازار بپردازم با این سیستم.

و در ادامه اگر کار خوب پیش بره آموزشی چند کورس خوب از افراد شناخته شده............ای مثل کریس کپرای و جیمز چن و روب بوکر و .. رو براتون قرار میدم که الا آموزشهاشون داره تو سایت اف ایکس استریت به فروش میرسه و وبینارهاش هم برگزار میشه مخصوصا استراتژی..........................های سوئینگ تریدینگ کریس کپرای رو که میشه با استراتژی آقای جبل عاملی ترکیبش کرد هر چند که خودش مستقل هست.

ارادتمند...
            ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-06-2013, 01:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
              سلام خدمت جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

الان نزدیک به سه ماه هست که با سیستم آقای جبل عاملی آشنا شدم و دارم باهاش کار میکنم و البته در این تاپیک کمتر روی کیبوردم زدم و پست فرستادم ،اما دوستان آگاه هستن که در اتاق ردیکال همیشه بودم با ایدی کاظم و البته خیلی از دوستان هم در اتاق نبودن در بیشتر زمانهای که بنده در اتاق بودم ،این رو ساعت حضورم در ردیکال نشون میده که همیشه نزدیک به آقای جبل عاملی بوده که فقط مدیران میتونن این مورد رو ببین حال چه در اتاق گام به گام با بورس ایران و چه ردیکالی که ابتدا راه اندازی شد توسط آقای جبل عاملی.

سرتون رو درد نمیارم در این مدت موفق شدم اکانتی در اف ایکس پرو را برای دو ماه جلو ببرم و نتایج رو داشته باشم و خدا رو شکر باید بگم تقریبا تمام پوزیشنها رو هم گرفتم در این مدت البته مواردی هم بوده که وارد معامله شدم و آقا ی جبل عاملی اون روز رو تشریف نیاوردن و در اون معامله استاپ خوردم(( معمولا چند باری که استاپ خوردم به این شکل بوده که خود آقای جبل عاملی حضور نداشتن بعضا مواردی هم بوده که بدون اعلام ایشون وارد شدم و سود گرفتم )) ولاغیر وقتی حضور داشتن به سود رسیدیم در بیشتر اوقات نه همیشه ،مواردی هم بوده که خود ایشون سیگنال دادن اما استاپ خوردیم دور هم با بچه ها و کلی خندیدم مثل زمانهای که به سود نشستیم و باز هم دور هم خندیدیم (( معمولا بعد از تی پی دوستان اهل حال موسیقی تو اتاق ردیکال میذاشتن البته در بخش تفریحات که بعد از تی پی خوردن به اونجا میرفتیم ))

در کل ماه اول که خیلی خوب بود و تا شصت درصد سود هم رفتم و با درادان بسیار مناسب و با حجم ورودی ثابت در هر معامله اما در ماه بعد ورق برگشت و تایکماه وضعیت خراب شد و کم معامله داشتیم و اگر بود هم اکثرا یا وارد نمیشیدیم به دلایل ریسک به ریواردی و یا استاپ میخوردیم که به جای رسیدم که حساب ترازش نسبت به سرمایه اولیه شد پانزده درصد منفی بگذریم که باز وضعیت بازار عوض شد اما این گزارشی بود که بایستی میدادم از کارکردم در این تاپیک و از جناب جبل عاملی میخوام که در ادامه بنده رو راهنمائی بفرماین تا بتونم بیشتر بر سیستم ایشون تسلط پیدا کنم تا بتونم مثل خودشون به سود در هر ماه دست پیدا کنم موردی که خودشون گفتن شدنی هست و انجام دادن، در ادامه در کنار دوستان و جناب جبل عاملی هستم و ،از جناب جبل عاملی میخوام که همچون گذشته محبت کنن و راهنمائی های خودشون رو برای تسلط پیدا کردن بر این سیستم در تاپیک قرار بدن و برای افرادی مثل بنده که علاقه مند شدم به این سیستم (( علاقه مندی ،چه جمله عجیبی )) چراغ راه باشن و توکل بر خدا به جاهای خوبی برسیم در ادامه کار.

باز هم از جناب جبل عاملی تشکر میکنم بابت زحماتی که متحمل میشن، و امیدوارم بتونم مثل خود ایشون این سیستم رو فرا بگیرم و به صید در بازار بپردازم با این سیستم.

و در ادامه اگر کار خوب پیش بره آموزشی چند کورس خوب از افراد شناخته شده............ای مثل کریس کپرای و جیمز چن و روب بوکر و .. رو براتون قرار میدم که الا آموزشهاشون داره تو سایت اف ایکس استریت به فروش میرسه و وبینارهاش هم برگزار میشه مخصوصا استراتژی..........................های سوئینگ تریدینگ کریس کپرای رو که میشه با استراتژی آقای جبل عاملی ترکیبش کرد هر چند که خودش مستقل هست.

ارادتمند...
              سلام و ارادت
              کاظم جان همیشه برای کمکهایی که در زمینه اندیکاتور و غیره کردی ممنونم . همون طور که قبلا گفته بودم هر موقع میومدی ، مثل پدر بزرگها یه چیز شیرین داشتی

و باز هم از این فرصت استفاده میکنم و بابت تمام زحماتت تشکر میکنم .
              کاظم جان به هر حال استاپ خوردن بخشی از تریدری هست . یکی از دلایل لزوم رعایت مدیریت سرمایه ، همین استاپ خوردنه . همین استاپ خوردن هست که به مدیریت سرمایه معنی میده .
              کاظم جان در اون دوره که تراز حساب منفی 15 درصد شده ، اگه یادت باشه من خودم اون موقع اصلا ترید نداشتم . شاید در کل اون ماه 3 ترید بود . اگه خاطرت باشه اون مدت بیشتر سعی کردم مطالعه کنم و دوبار به مسافرت رفتم و چند روز هم که مهمون داشتم . کلا منظورم اینه که زمانی که بازار بصورت طبیعی وارد دوره ضرر ده میشه نسبت به یک سیستم ، نباید در اون مدت ترید داشت و باید از فرصت استفاده کرد برای مطالعه و ارتقاء سیستم . راستی فکر کنم در دوره ضرر ده بازار ، مدیریت سرمایه را رعایت نکرده باشی ، چون منفی 75 درصد ضرر وارد شده و این یعنی 25 معامله ضررده پیاپی .

انشاالله اگه لیاقتشو داشته باشم ، چشم . بهترین پیشنهاد و بزرگترین راهنمایی که میتونم بکنم اینه که : فقط و فقط و فقط ، به قوانین و اصول پایبند باشید ، چه مدیریت سرمایه ، چه کنترل روانی و چه سیستم معاملاتی
              درصد بالایی از علاقه مندان به این سیستم ، کل سیستم معاملاتی را کاملا مسلط شدید و تنها چیزی که نیاز هست ، فقط تسلط به بازار و پایبندی به اصول معامله گریه .
              انشاالله به زودی به سود های خوب و پایدار میرسیم چون سیستم معاملاتی فوق العاده ساده هست و فقط مونده تسلط بر بازار و شناخت و پایبندی به اصول
              همون طور که قبلا هم گفتم ، هر چه بوده و هست ، فقط انجام وظیفه و درس پس دادن بوده .
              کاظم جان ، شخصا خیلی ممنون میشم که کورسهای آموزشی را برامون قرار بدی

پ . ن : کاظم جان موضوع اکسپرت را اینجا عنوان میکنم که مستند باشه و باور کنی که من با آرش وحتی هیچ کس دیگه ، در مورد اون اکسپرت به نتیجه نرسیدم . چون اصلا دیگه خبری نشد و منصرف شدم

خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• تصاویر فقط به عنوان مثال آموزشی هستند

همون طو که در مثال مشخصه ، شاهد تراکم شدید قیمت با مووینگ 120 و سطوح مرکزی ماهانه و هفتگی هستیم ، این یعنی رنج ، .
                پس باید منتظر بود تا قیمت ، یکی از سطوح اول حمایتی یا مقاومتی را بشکنه ، اون موقع میشه اطمینان کرد که خریداران بر فروشندگان پیروز شدند یا برعکس و شکل گیری روند برامون محرز میشه

با داشتن چنین نقشه راهی ، برای کل هفته با آسودگی خاطر فقط منتظر شکست میمونیم . وقتی سطح شکست اون موقع تصمیم میگیریم که وارد بشیم یا نه
                خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                  قرار گرفتن قیمت بالای سطوح مرکزی ماهانه و هفتگی و مووینگ 120 ---- شکسته شدن ساپورت کلاسیک قبلی
                  شکسته شدن سطح اول هفتگی و امید رسیدن به تراکم پیووتی سطح سوم هفتگی و اول ماهانه
                  موقعیت به هیچ عنوان پیشنهاد معاملاتی نیست و فقط جنبه آموزشی دارد
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• موقعیت به هیچ عنوان پیشنهاد معاملاتی نیست و فقط جنبه آموزشی دارد

خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• کاظم جان دم شما گرم
                      من هنوز از تعطیل شدن کانال ریدکال گیج هستم و دلیلش رو ...
                      اما این رو میدونم ما به کمک شما و مخصوصا جناب جبل عاملی هنوز نیازمندیم.
                      امیدوارم حداقل اینجا حضور شما ادامه دار باشه
                      ممنون

نظر

• سلام و عرض ادب

جناب جبل عاملی متشکرم از محبتهاتون که مثل همیشه شامل حال بنده هم شد و ممنون بابت دیدهای زیبای که نسبت به بازار دارید که همیشه جالب بوده و همراه با درس بوده برای بنده ،در رابطه با دوره های آموزشی هم چشم در ادامه کار که مطالب آماده بشن قرار خواهد گرفت یا در این تاپیک و یا در کنار این تاپیک.

saman.fx
                        کاظم جان دم شما گرم
                        من هنوز از تعطیل شدن کانال ریدکال گیج هستم و دلیلش رو ...
                        اما این رو میدونم ما به کمک شما و مخصوصا جناب جبل عاملی هنوز نیازمندیم.
                        امیدوارم حداقل اینجا حضور شما ادامه دار باشه
                        ممنون
                        سلام سامان جان

اصل کار با جناب جبل عاملی بوده که محبت کردن و این سیستم رو اینجا قرار دادن و امیدوارم در ادامه با کمکهای ایشون به این سیستم مسلط بشیم و به کسب سود با استراتژی بپردازیم ،در ادامه هم به روی چشم اگر کاری از دستم بربیاد و بتونم در خدمتم عزیز.

ارادتمند...
                        ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-06-2013, 12:00 PM دلیل: پست بدون ویرایشم آرزوست

نظر

• سلام و عرض ادب خدمت عزیزان

جنبه آموزشی و آشنایی با سیستم پیوتی جناب جبل عاملی

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-06-2013, 01:33 PM
                          زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                            سلام و عرض ادب خدمت عزیزان

جنبه آموزشی و آشنایی با سیستم پیوتی جناب جبل عاملی

سلام و ارادت
                            علی جان تمام دلایل ورود صحیح هستند ولی از آنجا که تمام سطوح پیووتی برای ما حکم مانع را دارند ، پس حدسود ما میشه ms1 و درنتیجه ، در این موقعیت بدلیل مناسب نبودن نسبت ریسک به ریواردش ، اجازه ورود نداشتیم

پ . ن : بنا به درخواست مکرر دوستان ، شروع کردم به جمع آوری و منسجم کردن مطالب و طبقه بندی اونها . و به زودی در همین تاپیک آموزش جامع و کاربردی شروع میشه
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ممنونم استاد کمکی لازم باشه در خدمتم
                              نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• یه سوال برام پیش اومده که ما در گرفتن پوزیشن تا چه حدودی به اخبار توجه کنیم یعنی میزان توجهمون به اخبار چه قدر باید باشه؟
                                نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

پردازش ...
                                X