اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر از اینکه با فارکس آشنا شدید راضی هستید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

میدونی دوست من اشکال ما آدما چیه ؟ اینه که خودمونو تافته جدا بافته میدونیم .... یادمه اولی که این کار رو شروع کردم آمارها رو که میخوندم برام قابل هضم نبود .... 98 درصد ضرر کننده و بلعیدن سرمایه های تریدر ها توسط بروکر یا مارکت و از اینجور حرفها ... پیش خودم گفتم من اینقدر با هوش هستم که در این گرداب نیفتم و جزء ضرر کنندگان نباشم و با این تفکر پا به این وادی گذاشتم
    نتیجه : فهمیدم که همه حرفهایی که قبلا خوندم و شنیدم کاملا واقعیه منم تافته جدا بافته نبودم و جزء 98 درصد بازندگان بودم ........
    شما دوست من به قول بزرگان مارکت حداقل باید به اندازه یک کارشناسی ( چهار سال ) وقت یزاری تا متوجه بشی این بازار چیه و چه جوری حرکت میکنه اینکه شما باهوشی هیچ شکی درش نیست و استاد گرام هم لطف کردن که شما رو مورد تشویق قرار دادن اما اینها به درد موفقیت در این بازار نمیخوره فقط تجربه چندین ساله میتونه راهگشای شما در این بازار باشه ........

و اما جواب شما دوست عزیز !
    من از این کار راضیم چون بعد از چهار سال بالاخره تونستم به جایی برسم که لااقل جزء ضررکنندگان نباشم و از سال جدید ( 92 ) به صورت تجاری به این کار روی آوردم و قبل از اون بیشتر جنبه آموزشی و تفننی داشت ... خوشحالم که میتونم کمی از بار زندگی رو از طریق همین شغل سبک کنم و قسمتی از خرج زندگیم رو دربیارم ..
    برای همه تریدرهای ایرانی آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 06-06-2013, 08:36 AM
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

دوست عزیز بنده در جواب صحبتتون که اگه این تلاش رو صرف حرفه ی دیگری می کردیم بهتر بود یا نه باید بگم اگه شغل و حرفه پدری ات رو رها کردی و چسبدی به فارکس باید

بگم علاوه بر ضرر تو خسران هستی که قابل جبران نیست به این راحتی ......

چون اینجا مثل آمریکا نیست که سرزمین رویاها و آرزو ها باشه و هر کی به هر عشقی داره آزادانه و بدون دغدغه بتونه برسه اینجا صحبت چی هست چی نیسته ( واقعا می گم ).

اما اگه مثل من ول هستی و به هیچی بند نیستی باید بگم این کار برات عالیه چون اجبار احتیاج می تونه به پیشرفت کارت کمک کنه .

به خدا با بازار کار امروز اگه یکی بین درس و فارکس بخاد انتخاب کنه اگه درس رو انتخاب کنه واقعا ساده است چون نه چیزی یاد می دن فقط نمره و پاس کردن ......

و تازه بعد از 8 سال دانشجویی و پول و وقت صرف کردن و عمر گداشتن تو سن 28 سالگی تازه باید شروع کنی به خشت رو خشت گذاشتن و در آوردن تازه اگه دستت یه جایی بند شه .......

بنازم به فارکس

نظر

سلام مجدد
        اتفاقا من با این حرف شما مخالفم .آدم باهوش حرفش جداست من اعتقاد دارم بعضی ها که میگن آقا من کوچکتر از اونم که...........اینا همون آدمایی هستن که همه چی میخوان هیچی هم بلد نیستن
        دوست عزیز من به داشته باید رجوع کرد ما ایرانیها اکثرا باهوشیم شما نگاه کن تو این وانفسای اقتصادی اکثر جوونای ما دارن یه جوری یه مایه ای در میارن که اگر تو اروپا و آمریکا بود هموشون الان جلوی اداره بیکاری برای دریافت ماهیانه صف کشیده بودن
        اگر شما خوبی باید بگی من خوبم به این دلیل و اگر دوست داری موفقعیتتو به اشتراک بذار تا بقیه هم استفاده کنن
        غرور یه چیزه اعتماد به نفس یه چیز دیگست
        به خدا من تریدر سراغ دارم فقط خط روند میدونه چیه و فیبو ناچی والسلام
        چند وقت پیشم فقط بالانسشو دیدم متوجه شدم تو سود
        من میگم دوستان عزیزی که همون دفعه اول کال شدیم بیایم بگیم چرا تا بقیه این راه نرن
        من از خودم شروع میکنم
        آقا من روز اولی که 300$ دلار باز کردم در آن واحد 4 پوزیشن که یکیشم تو سیلور بود باز کردم, رعایت نکردن مدیریت سرمایه . ریسک به ریوارد. و همچین نداشتن تمرکز بخاطر اینکه از 4 معاملم 3 تاش علیرغم درست بودن تحلیلم ولی بازار یه اصلاحی زد و عملا باعث شد دو تا از معاملاتم به خاطر لات بالا و ضرر زیاد بسته بشه و تجربه که بدست آوردم سوای مدیریت سرمایه وریسک به ریوارد فهمیدم آقا هر موقع که بشینی هی با معاملات ور بری هی پوزیشنو لاتشو کم کنی زیاد کنی یه جا میزنی چششو کور میکنی رد خورم نداره پس تجربه من ست اند فورگت هم بهش اضافه شد دوستانی که تازه میخواین شروع کنید میدونم لات بالا وسوسه انگیزه میای تحلیل میکنی 120پیپ سود میبینی شده 12 $ نگو به خودت که ای بابا منکه بلدم بذار بالات بالا بگیرم اونجا هموجاییکه کال منتظره شماست
        من امیدوارم تونسته باشم حق مطلبو ادا کنم
        پیروز باشید
        پارسا

نظر

عماد جان سلام
          منم کاملا موافقم, من به پدرم خیلی اصرار کردم که دانشگاه نرم ولی از اونجاییکه تو دهه هفتاد دانشگاه رفتن خیلی مد بود و به قول یکی ازدوستان با مدرکش جلوی نانوایی بری نون نمیدن ولی در هر خونه ای که بری دختر بهت میدن . دانشگاه رفتن عشق جوونا بود و از شانس ما اون موقع بالاترین حد داوطلب وجود داشت بالاخره ما دهه 50 ها نسل سوخته این مملکتیم و ایکاش هون موقع با فارکس آشنا شده بودم خیلی دلم میخواست زود تر با این مقوله آشنا بشم الانم
          ولی در هر صورت از اینکه نظرتو گفتی ممنونم
          پیروز باشید
          پارسا

نظر

نوشته اصلی توسط parsa.pcm نمایش پست ها
            عماد جان سلام
            منم کاملا موافقم, من به پدرم خیلی اصرار کردم که دانشگاه نرم ولی از اونجاییکه تو دهه هفتاد دانشگاه رفتن خیلی مد بود و به قول یکی ازدوستان با مدرکش جلوی نانوایی بری نون نمیدن ولی در هر خونه ای که بری دختر بهت میدن . دانشگاه رفتن عشق جوونا بود و از شانس ما اون موقع بالاترین حد داوطلب وجود داشت بالاخره ما دهه 50 ها نسل سوخته این مملکتیم و ایکاش هون موقع با فارکس آشنا شده بودم خیلی دلم میخواست زود تر با این مقوله آشنا بشم الانم
            ولی در هر صورت از اینکه نظرتو گفتی ممنونم
            پیروز باشید
            پارسا
            سلام پارسا جان

من خودمم پارسال باید می رفتم دانشگاه اما زمونه گفت نرم و خلاصه از خاله و دایی و عمه اصرار و از ما نه . که بابا پسر حسین جوشکار داره می ره دانشکده پزشکی تو یه حسابداری ساده نمی خای بخونی ؟؟؟؟!!!!!

خلاصه سرت رو درد نیارم الان یه سالی هست با دیپلم کشکیم دارم سر می کنم که یا پای کامپیوترم یا با ماشین می رم شنبه یکشنبه ها علی آباد راگه و شبها تو کوه هاش با رفیقم محسن می خوابیم .......... فقط لعنتی بنزین گرونه

(خوبیش به اینه که می گذره .....) این رو یه آدم تحصیل کرده در حالی که داشت بهم نگاه می کرد به پدربزرگم گفت ...... فک کرد نفهمیدم چون قبلش بهش گفته بودم درس رو 3 طلاقه کردم .....

موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط parsa.pcm نمایش پست ها
              سلام مجدد
              اتفاقا من با این حرف شما مخالفم .آدم باهوش حرفش جداست من اعتقاد دارم بعضی ها که میگن آقا من کوچکتر از اونم که...........اینا همون آدمایی هستن که همه چی میخوان هیچی هم بلد نیستن
              دوست عزیز من به داشته باید رجوع کرد ما ایرانیها اکثرا باهوشیم شما نگاه کن تو این وانفسای اقتصادی اکثر جوونای ما دارن یه جوری یه مایه ای در میارن که اگر تو اروپا و آمریکا بود هموشون الان جلوی اداره بیکاری برای دریافت ماهیانه صف کشیده بودن
              اگر شما خوبی باید بگی من خوبم به این دلیل و اگر دوست داری موفقعیتتو به اشتراک بذار تا بقیه هم استفاده کنن
              غرور یه چیزه اعتماد به نفس یه چیز دیگست
              به خدا من تریدر سراغ دارم فقط خط روند میدونه چیه و فیبو ناچی والسلام
              چند وقت پیشم فقط بالانسشو دیدم متوجه شدم تو سود
              من میگم دوستان عزیزی که همون دفعه اول کال شدیم بیایم بگیم چرا تا بقیه این راه نرن
              من از خودم شروع میکنم
              آقا من روز اولی که 300$ دلار باز کردم در آن واحد 4 پوزیشن که یکیشم تو سیلور بود باز کردم, رعایت نکردن مدیریت سرمایه . ریسک به ریوارد. و همچین نداشتن تمرکز بخاطر اینکه از 4 معاملم 3 تاش علیرغم درست بودن تحلیلم ولی بازار یه اصلاحی زد و عملا باعث شد دو تا از معاملاتم به خاطر لات بالا و ضرر زیاد بسته بشه و تجربه که بدست آوردم سوای مدیریت سرمایه وریسک به ریوارد فهمیدم آقا هر موقع که بشینی هی با معاملات ور بری هی پوزیشنو لاتشو کم کنی زیاد کنی یه جا میزنی چششو کور میکنی رد خورم نداره پس تجربه من ست اند فورگت هم بهش اضافه شد دوستانی که تازه میخواین شروع کنید میدونم لات بالا وسوسه انگیزه میای تحلیل میکنی 120پیپ سود میبینی شده 12 $ نگو به خودت که ای بابا منکه بلدم بذار بالات بالا بگیرم اونجا هموجاییکه کال منتظره شماست
              من امیدوارم تونسته باشم حق مطلبو ادا کنم
              پیروز باشید
              پارسا
              میخوام یه تجربه ی تپل بهت یاد بدم :
              هر چی تجربه به دست بیاری وقتی بشینی پای چارت همه رو یادت میره .
              مگر اینکه همه ی تجربه هات را روی پلن و استراتژیت پیاده کنی و کاملا بهش پایبند باشی و الا حالا حالا ها باید بدویی .
              اگه میخوای زود تر به تجربه های ناب دست پیدا کنی رو بکتست کار کن .
              موفق باشی .
              ویرایش توسط Behrooz_MB : https://www.traderha.com/member/6240-behrooz_mb در ساعت 06-10-2013, 06:47 PM
              عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

به نظر من فقط تمرین لازمه . فقط تمرین و تکرار تکرار تکرار تکرار

نظر

بنظرم ابتدا باید بگردیم یک سیستم برای خودمون انتخاب کنیم .بعد تمام شرایط معامله رو ، رو کاغذ بیاریم. مثلا برای ورود چه شرایطی میخواد یا اگر طمع کردم باید چگونه وارد معامله بشم یا اینکه اگر sl فاصلش زیاده باید چیکار کنم. هر چی که بنظرمون میرسه براش یک راه حلی رو کاغذ پیداکنیم. و سپس با عقلمون بسنجیم منطقی هس یا نه...

بعد بخودمون بگیم اگر واقعا مرده عمل هستی باید یک حساب دویست تای دمو رو به هزار برسونی .رشد حساب باید با معاملات زیاد همراه باشه نه اینکه با یک معامله برسونی به هزار باید رشد حساب کم کم و منطقی بره جلو. تا وقتی که اینکارو نتونستی بکننی نباید حرفی بزنی که من الم بلم و اینجور چیزها...

بعد مکتوب کردن شرایط معامله میریم یک بک تست میگیریم با تمام شرایط رو کاغذ .
                  ویرایش توسط loshabi : https://www.traderha.com/member/7994-loshabi در ساعت 02-20-2014, 10:19 AM

نظر

پردازش ...
                  X