اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ایا با دعوت اساتید فارکس خارجی بفروم موافقید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
    خدا خیرت بده دوست عزیز که بالاخره مطلب من رو شما یکی گرفتید :دی
    دوستان ، من هم میدونم هر کسی یه جمله به من بیاموزد مرا بنده خود کرده و.... ولی بدبختی ما از همین واژه استاد شروع میشه!!!
    من با خیلی از استادان تکنیکال و... ارتباط خارج از سایت داشتم شاید باورتون نشه ولی اکثر اساتید 7 شون گرو 8 شون بوده!!!
    یکی از استادان که شاید بیشترین تاپیک آموزشی رو در سه سال اخیر داشته خدا به سر شاهده که فقط با پول یارانه خودش و خانمش و پسرش داره امرار معاش می کنه!!!
    ایشون تمام پولش رو باخته و دیگه حاضر نیست تن به کار بدنی بده و منتظره حساب 60 دلاریش!!! (دقت کنید حساب 60 تا یک دلاری) یک شبه چند هزار برابر بشه و ایشون ثروتمند بشه.
    یکی دیگه از اساتید کاشف به عمل اومد که اصلا تا به حال حساب ریل نداشته و صرفا دمو کار می کرده!!!
    استاد سوم اینقدر ضرر کرده بود بهم می گفت تحلیل هام به خودم نمی سازه!!! شروع کرده بود و به جای ترید سیگنال می فروخت!!!
    استاد چهارم روزها دست فروشی می کنه و شب ها میاد تو فروم پست میزنه!!!

خدا شاهده اینا رو نمی گم که یه موقع کسی رو تحقیر کنم یا به کسی توهین کنم! فقط می خوام روشن بشید که مصاحبه با استاد و.... دردی رو دوا نمی کنه!!! استاد اگر نسخه ای داشت به قول حسین آقا برای خودش می پیچید و میزد به زخم های زندگیش...

به نظر من افراد موفق با چهار تا نمودار و تاپیک و .... مشخص نمی شوند! پیشنهاد من اینه که افرادی که دارای سابقه هستند یک استیتمنت 6 ماهه برای مدیریت بفرستند و در صورت تایید مدیریت آیدی این افراد با رنگ متمایزی مشخص بشه.

در ادامه خواستم یه مطلبی هم اضافه کنم ولی به خاطر حاشیه های احتمالی قیدش رو زدم....
    غلامم رفیق...احتمالا فروم های دیگه رو دیده باشی....میدونی که چه جنبشی راه انداختم....و انشاالله این سنت حسنه فرهنگ بشه تو همه فروم ها.....که نه حاشیه ای به وجود بیاد...نه ناراحتی...چون واقعا دیگه تبدیل به یک معضل شده...رویا سازی و این حرفها دیگه به انتهایی خودش داشت میرسید(اگر نرسیده باشه)

شما هم یک لطفی کن....و نگران حاشیه سازی نباش...اگر مربوط به همین قضیه هست...و راحت حرفت بزن....چون همین مصلحت اندیشی ها باعث شد....گنده های این بازار که واقعا سود میکردند...برن کنج خونه هاشون بشینن....یه مشت آدم که نمیدونند بازار چی هست.....نظر به محتوم بودن اون دارند....جاشون گرفتن....

اگر میبینی پستت...من حسین هم ناراحت میکنه...ولی حق هست...بگو....حتی اگر قرار آشوبی بشه...کسی بن بشه...یا ناراحتی پیش بیاد...چون الان جلوش نگیریم...فردا....مدیران دولتی لطف میکنند و به حق....میگن این یک کلاهبرداری بزرگ هست...
    چون یکی گفته اینجا سود های رویایی پخش میکنند...با حساب چند 100 دلاری....طرف تو یک ماه...سویچ بی ام و شو تو جیبش میبینه......رنگش هم انتخاب کرده.....تا 4 ماه بعد هم بزرگترین دقدقه ذهنیش این هست که کجای مدیترانه ویلا بخره که طول روز بیشتر باشه تا بهتر بتونه برنزه کنه بدنش و.......

بس دیگه این کار و حرفها.....ادعاها.....حداقل 4 نفر معلوم بشه طی 1 سال 6 ماه ...2 سال....که بابا واقعا چقدر سود میکنند.....بریم بچسبیم بهشون که چیزی یاد بگیریم....

موفق باشی عزیز.
    ویرایش توسط FrankenStein : https://www.traderha.com/ در ساعت 01-20-2013, 12:04 AM

نظر

Sonic دوست داشتنی

در تایید صحبتهای حسین جان میگم که؛ راحت باش و صحبتهای منطقی خودت رو بگو.

من طه چشمم باز بشه صد برابر که نه هزار مرتبه بهتره تا کورمال کورمال آخرش بخورم بدیوار ساخته شده از رویاهای بی سر و ته خودم!!!

دیگه وقتشه چهار نفر که خاک بازار رو خوردن از گوشه تنهاییشون در بیان و بیان تو این فروم و قدم رو چشم من طه بزارن و به بقیه اونایی که الان تو این فروم دارن زحمت میکشن و هرچی دارن رو ارایه میدن، کمک کنن!

چه بسا این حرکات باعث بشه اونایی که دید منفی درباره این بازار دارن(همه میدونن کیا رو میگم) هم بیان و اینجا یاد بگیرن.

سبز و سالم باشی
      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
        غلامم رفیق...احتمالا فروم های دیگه رو دیده باشی....میدونی که چه جنبشی راه انداختم....و انشاالله این سنت حسنه فرهنگ بشه تو همه فروم ها.....که نه حاشیه ای به وجود بیاد...نه ناراحتی...چون واقعا دیگه تبدیل به یک معضل شده...رویا سازی و این حرفها دیگه به انتهایی خودش داشت میرسید(اگر نرسیده باشه)

شما هم یک لطفی کن....و نگران حاشیه سازی نباش...اگر مربوط به همین قضیه هست...و راحت حرفت بزن....چون همین مصلحت اندیشی ها باعث شد....گنده های این بازار که واقعا سود میکردند...برن کنج خونه هاشون بشینن....یه مشت آدم که نمیدونند بازار چی هست.....نظر به محتوم بودن اون دارند....جاشون گرفتن....

اگر میبینی پستت...من حسین هم ناراحت میکنه...ولی حق هست...بگو....حتی اگر قرار آشوبی بشه...کسی بن بشه...یا ناراحتی پیش بیاد...چون الان جلوش نگیریم...فردا....مدیران دولتی لطف میکنند و به حق....میگن این یک کلاهبرداری بزرگ هست...
        چون یکی گفته اینجا سود های رویایی پخش میکنند...با حساب چند 100 دلاری....طرف تو یک ماه...سویچ بی ام و شو تو جیبش میبینه......رنگش هم انتخاب کرده.....تا 4 ماه بعد هم بزرگترین دقدقه ذهنیش این هست که کجای مدیترانه ویلا بخره که طول روز بیشتر باشه تا بهتر بتونه برنزه کنه بدنش و.......

بس دیگه این کار و حرفها.....ادعاها.....حداقل 4 نفر معلوم بشه طی 1 سال 6 ماه ...2 سال....که بابا واقعا چقدر سود میکنند.....بریم بچسبیم بهشون که چیزی یاد بگیریم....

موفق باشی عزیز.
        نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        Sonic دوست داشتنی

در تایید صحبتهای حسین جان میگم که؛ راحت باش و صحبتهای منطقی خودت رو بگو.

من طه چشمم باز بشه صد برابر که نه هزار مرتبه بهتره تا کورمال کورمال آخرش بخورم بدیوار ساخته شده از رویاهای بی سر و ته خودم!!!

دیگه وقتشه چهار نفر که خاک بازار رو خوردن از گوشه تنهاییشون در بیان و بیان تو این فروم و قدم رو چشم من طه بزارن و به بقیه اونایی که الان تو این فروم دارن زحمت میکشن و هرچی دارن رو ارایه میدن، کمک کنن!

چه بسا این حرکات باعث بشه اونایی که دید منفی درباره این بازار دارن(همه میدونن کیا رو میگم) هم بیان و اینجا یاد بگیرن.

سبز و سالم باشی
        .
        .
        .

اگر که فرصتي باشد
        مجال صحبتي باشد
        حرف خواهم زد ....

شاهکار استاد اردلان سرافراز
        هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
        چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

با سلام

ضمن تشکر از دوستان بابت نظراتشون ولی با کمال احترام من هنوز هم با این قضیه مشکل دارم که کسی میتونه آموزش بده که استیمنتش بیشترین سود رو داشته باشه یا اینکه هرچی بیشتر سود کرد یعنی بیشتر میتونه چیز یاد بده
          شما معلم ها یا استاد های دانشگاه رو ببینید. هیچ کدوم ممکنه وارد المپیاد نشند ولی شاگردهایی تربیت میکنند که به راحتی وارد المپیادها میشند. شاگردهایی تربیت میکنند که به مدارجی میرسند و اختراعاتی انجام میدهند که شاید استادش هیچ وقت به فکرش هم نمیرسیده. این هنر آموزش و پرورش معلم هاست.

پس ممکنه کسی خودش سود نکنه حتی ترید نکنه ولی نکته ای یاد بده که باعث بشه چند نفر برن دنبالش و ته و توش دربیارن و یه عمر سود کنن. ممکنه کسی سود کنه ولی توانایی آموزش نداشته باشه یا اصلا فکر کنه بهتره کاری به بقیه نداشته باشه.
          سود دهی ملاک برتری شخص بر شخص دیگری برای آموزش نیست ولی ممکنه ملاک برای دادن مدیریت سرمایه و... باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
            با سلام

ضمن تشکر از دوستان بابت نظراتشون ولی با کمال احترام من هنوز هم با این قضیه مشکل دارم که کسی میتونه آموزش بده که استیمنتش بیشترین سود رو داشته باشه یا اینکه هرچی بیشتر سود کرد یعنی بیشتر میتونه چیز یاد بده
            شما معلم ها یا استاد های دانشگاه رو ببینید. هیچ کدوم ممکنه وارد المپیاد نشند ولی شاگردهایی تربیت میکنند که به راحتی وارد المپیادها میشند. شاگردهایی تربیت میکنند که به مدارجی میرسند و اختراعاتی انجام میدهند که شاید استادش هیچ وقت به فکرش هم نمیرسیده. این هنر آموزش و پرورش معلم هاست.

پس ممکنه کسی خودش سود نکنه حتی ترید نکنه ولی نکته ای یاد بده که باعث بشه چند نفر برن دنبالش و ته و توش دربیارن و یه عمر سود کنن. ممکنه کسی سود کنه ولی توانایی آموزش نداشته باشه یا اصلا فکر کنه بهتره کاری به بقیه نداشته باشه.
            سود دهی ملاک برتری شخص بر شخص دیگری برای آموزش نیست ولی ممکنه ملاک برای دادن مدیریت سرمایه و... باشه.
            سلام حسن جان...

من حقیقت نمیدونم شما چقدر تو این بازار بودید...یا کنده های این بازار میشناسید؟؟

اصلا تابحال باهاشون صحبت کردید؟؟؟خبر دارید از پشت پرده ها.....از دردل شاگرداشون.....از حسابهای خودشون ...و.......

من احتمال میدم که شما زیاد درگیر حاشیه این بازار نبودید...که درست ترین کار هست...ولی بنده به شخصه...به دلیل سبک کارم....و اینکه خودم تدریس میکنم ....با خیلی اتفاقها و چیزها روبرو شدم که وقتی فهمیدم...به خودمم شک کردم....

همه حرفهای شما درست هست...ولی به تنهایی ... ولی نتیجه گیری شما به نظر من اشتباه هست..

درست...من خیلی افراد دیدم که بازار خوب میشناسند....خوب سود میکنند...ولی اصلا نمیتونند منظورشون برسونند...چه برسه نکته ی بکن....

یا برعکس...عزیزانی دیدم بسیار خوش صحبت و شکافنده موضوع...ولی خودشون هنوز نمیتونند یک پوزیشن بگیرند...شاگرداش 10 برابر خودش سود میکنه ولی خودش نمیتونه(دلیل ایمان به دانسته هست)

ولی همه اینها به کنار....

حرف من این نیست که یک نفر بیشتر سود کرد بس حتما از همه بیشتر میدونه...نه....خیلی موقع ها شده کسانی تو مسابقات رتبه بالایی میارنند...یا یک حساب میترکونند اصطلاحا...ولی برای دوم یا سومی نیست....

بنده به شخصه...با این همه پائین بالا کردن بازار...دیدن افراد و اساتید مختلف.....یک چیز به من ثابت شده...اصرار هم ندارم که به شما ثابت کنم...خودتون تحقیق کنید..شاید بعدها به نتیجه ی که الان میگم شما هم برسید...

من نگفتم هر کی سود بیشتر کرد با سوادتر هست....اصلا یکی یک سرمایه ملیون دلاری داره...هر کجای بازار سل یا بای کنه آخرش با سود بیرون میاد..همه هم آخر سال نگاه میکنند بله آقا حساب 200k رشد داده....ولی کسی نکته ظریف نگاه نمیکنه که بابا ....این آدم چقدر پول درگیر کرده برای گرفتن این رقم....

ما چیزی داریم به نام بازدهی....یک علم هست اصلا....شما اونقدری که تلاش میکنی باید بازدهی داشته باشی...مثلا اگر کسی با مدیریت سرمایه حساب 10000 دلاری کرد 13000 دلار تو 6 ماه.....به خدا من حاضرم پولم بدم به این آدم برای مدیریت سرمایه تا اینکه بدم به آدمی که یک حساب ا ملیون دلاری داره کرده 1 ملیون 50 هزار دلار....منظور منو متوجه شدید؟؟؟

حالا نکته مهم تر....

اصلا بحث من هیچ کدوم از اینها نیست...بحث من یک چیز هست....یک کسی که لقبی دنبالش هست....حداقل...حداقل....حداقل این هست که حساب کال نکنه....یا یک رشد معقول ماهانه 3-5 % بده...نگفتم فلان درصد سود...حرف من این هست که بابا من که دنبال رو این آدم میخوام بشم...حداقل این آدم با اون اطلاعات و نکاتی که بلد هست.....حساب تو دوره میان مدت و بلند مدت ضررده نکنه..واگرنه تو یک دوره کوتاه که همه ضرر یا سود میکنند....صحبت من حفظ یک حساب...و سپس افزودن معقولانه اون هست.....حرف من این نیست که مثلا همه 1000$ پول داریم از فردا بگیم بسم الله....6 ماه دیگه بگیم خوب...فلانی کرده 10000 دلار...فلانی 8000 دلار فلانی....بس این که 10000 دلار کرده از همه با سوادتر هست...(ممکن هم باشه)ولی حداقل اون کسانی که تو این دوره 6 ماه....حساب کال یا ضررده نکردنند..و یک رقم مثل 600-700$ اضافه کردن به اون...اینها به نظر حقیر میتونند نظر بدن...یا حداقل بنده به کسی کار ندارم...پست این آدمها رو وقت میزارم و میخونم...چون اینها معلوم هست سرد و گرم چشیده هستند....

این چه استادی هست که خودش حساب کال میکنه....شاگرداش بشن جورج سورس.!!!!!!؟؟؟؟؟

منظورم تونستم برسونم؟؟

نظر

نامه تمام
              حسین وسونیک حرف رو زدند
              استاد اونی هست که ترید لایو داشته باشه
              چه ترید لایوی بهتر از حساب پم
              البته از نوع بلند مدتش و حداقل مثلا یک سال

یه دوستی گفته بود که استاد شاگردی رو پرورش داده که رفته المپیاد و اینها
              خوب با این حساب پس اون استاد باید یه چوب خشک رو هم بفرسته المپیاد دیگه
              عزیز جان یه شق مهم قضیه هوش و ذکاوت شاگرد است
              بخش استادش رو همیطوری که حسین میگه باید به اثبات برسه
              حساب دمو رو هم فراموش کنید بی زحمت

نظر

موضوع که در بالای تاپیک میبینم : نظرسنجی : آیا با دعوت اساتید فارکس خارجی به فروم موافقید ؟

چیزی که در محتوای تاپیک هم میبینیم : فقط حساب پم !

مسلم جان حالا چیکار میکنی عزیز؟ در نظرسنجی که تا الان داشتیم 91.67% موافق اینکار هستند ! نظرسنجی با موافقت تصویب شده ، واسه تنظیم دعوتنامه به عربی یا اتگلیسی در فضای خصوصی کمک خواستی در خدمتیم !

ارادت
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

به احترام رای اکثیریت ما طبق برنامه پیش بینی شده عمل کردیم و یک گروه فارکسی بنام دوستان خبرتی در ایران را تشکیل دادیم ! بعضی از دوستان موقعیتهای مناسب را طبق روش میگذارند و دوستان دیگر میتوانند استفاده کنند ! پوزیشنها در حساب دمو که در زیر امضای دوستان هست قرار میگیرد !

ما بعد از مدتی جشن بزرگ موفقیت را برگزار خواهیم کرد و موفقیت گروهی در رسیدن بسود را جشن میگیریم !

بعد طی یک مدت مشخص گروه خود را به بزرگان سیستم و همچنین فارکس کاران خارجی معرفی میکنیم تا کار ما را ببینند ! این کار ما را به تریدرهای و دیگر فعالان فارکس متصل میکند و میتوانیم از تجربیات انها استفاده کنیم ! تعامل از موضع قدرت نه ضعف ! البته همکنون دوستان شما بسوداوری رسیدند و از همتایان خارجی خود پیش افتادند !

البته ما یک سیستم مشخص و هدف مشخصی داریم و فقط بر ان تمرکز میکنیم و از خلط سیستمها پرهیز میکنیم !

یک کار منظم حرفه ای !
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    به احترام رای اکثیریت ما طبق برنامه پیش بینی شده عمل کردیم و یک گروه فارکسی بنام دوستان خبرتی در ایران را تشکیل دادیم ! بعضی از دوستان موقعیتهای مناسب را طبق روش میگذارند و دوستان دیگر میتوانند استفاده کنند ! پوزیشنها در حساب دمو که در زیر امضای دوستان هست قرار میگیرد !

ما بعد از مدتی جشن بزرگ موفقیت را برگزار خواهیم کرد و موفقیت گروهی در رسیدن بسود را جشن میگیریم !

بعد طی یک مدت مشخص گروه خود را به بزرگان سیستم و همچنین فارکس کاران خارجی معرفی میکنیم تا کار ما را ببینند ! این کار ما را به تریدرهای و دیگر فعالان فارکس متصل میکند و میتوانیم از تجربیات انها استفاده کنیم ! تعامل از موضع قدرت نه ضعف ! البته همکنون دوستان شما بسوداوری رسیدند و از همتایان خارجی خود پیش افتادند !

البته ما یک سیستم مشخص و هدف مشخصی داریم و فقط بر ان تمرکز میکنیم و از خلط سیستمها پرهیز میکنیم !

یک کار منظم حرفه ای !
                    اینکه یه موضوع دیگس!

ایابا دعوت اساتید خارجی بفروم موافقید ؟
                    ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 01-21-2013, 04:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                      اینکه یه موضوع دیگس!

ایابا دعوت اساتید خارجی بفروم موافقید ؟
                      اگر یک توافق کلی ویک سری قوانین برای همه اعضا باشه خوب است که با سوالات بی مورد باز بحثهای حاشیه ای پیش نیاد

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                        موضوع که در بالای تاپیک میبینم : نظرسنجی : آیا با دعوت اساتید فارکس خارجی به فروم موافقید ؟

چیزی که در محتوای تاپیک هم میبینیم : فقط حساب پم !

مسلم جان حالا چیکار میکنی عزیز؟ در نظرسنجی که تا الان داشتیم 91.67% موافق اینکار هستند ! نظرسنجی با موافقت تصویب شده ، واسه تنظیم دعوتنامه به عربی یا اتگلیسی در فضای خصوصی کمک خواستی در خدمتیم !

ارادت
                        منم اون بالا موافق زدم
                        ولی بحث این شد که طرف کاربلد و به قول ما استاد هست یا نه؟

نظر

سلام مجدد...

برای احترام به نظر اکثریت....و همین طور...شوق عزیزان برای فعالیت در این ضمینه....وبرای معروف تر کردن سایت....این کار هم بکنید....دوستان هم که قرار شد همه کمک کنند...

والسلام...

فعلا هم کاری نداریم که این کار 1 دلار وارد جیب من یا شما میکنه یا نه!!!

این هم امتحان کنیم ببینیم چی میشه....این همه کار کردند...این هم یک فکر و ایده هست...بسم الله..عزیزان شروع کنند برای انجام مکاتبات و تعیین مترجم واحتمالا قوانین..

پ.ن:جسارت کردیم نظرمون دادیم...من هیچ کاره هستم...ولی دیگه ادامه تاپیک به نظر من فایده ای نداره...حرفها زده شده..نظر ها هم داده شده..تمام.

بسم الله....

عزیزان پیگر کار هم شروع کنند با هماهنگی ادمین محترم سایت.

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                            نامه تمام
                            حسین وسونیک حرف رو زدند
                            استاد اونی هست که ترید لایو داشته باشه
                            چه ترید لایوی بهتر از حساب پم
                            البته از نوع بلند مدتش و حداقل مثلا یک سال

یه دوستی گفته بود که استاد شاگردی رو پرورش داده که رفته المپیاد و اینها
                            خوب با این حساب پس اون استاد باید یه چوب خشک رو هم بفرسته المپیاد دیگه
                            عزیز جان یه شق مهم قضیه هوش و ذکاوت شاگرد است
                            بخش استادش رو همیطوری که حسین میگه باید به اثبات برسه
                            حساب دمو رو هم فراموش کنید بی زحمت
                            سلام خدمت علی عزیز

علی جان منم منظورم همین بود. دقیقا اینکه استاد ممکنه از نظر هوشی پایین تر هم قرار بگیره ولی شاگرد زرنگ از حرف های استادش بیشترین بهره رو ببره و به موفقیتی بالاتر از استادش دست پیدا کنه بنابراین لزومی نداره که استاد خودش رو به شاگرداش اثبات کنه بلکه باید کمک کنه که شاگرداش از از حرف هاش بیشترین استفاده رو بکنند. البته ممکنه استادی دلش بخواد که واقعا خودش رو از لحاظ دوام حسابش و یا کال مارجین نشدن به شاگرد هم نشون بده که این بد نیست ولی من حرفم اینه که کسی هم که نشون نداد میتونه آموزش دهنده خوبی باشه و چه بسا که استرس کمتری هم داره و همش دغدغه این رو نداره که الان حسابش توی ضرره و همه دارند نگاه میکنند و با خیال راحت تری مطالبش رو عنوان میکنه.

به هر حال من هم با دعوت معامله گران خارجی موافقم که اگر لایو هم باشه بهتره یعنی 1 ساعت خاصی قرار گذاشته بشه. طرف خودش رو توی یک تاپیک معرفی کنه و بقیه سوالهاشون رو بپرسند که یک نفر مترجم هم ترجمه کنه و یک نفر هم مسئول فیلترینگ سوالها باشه تا فقط سوالهای مهمتر و اساسی تر پرسیده شوند. همونطور که پیام هم گفتند ما در این فروم از لحاظ محتوا چیزی کم نداریم . شاید 90 درصد ما به همین مطالب فروم هم مسلط نشدیم ولی به هر حال اینم یک برنامه خوبیه در کنار همه برنامه هایی که هست.

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
                              سلام
                              اقا خلیل شما قبلا گفتید که با اقای حامد خسروی قرار مصاحبه داشتید و ....
                              سرنوشت این مصاحبه چی شد ؟ کی تو فروم قرار میدید ؟
                              ممنونم
                              مصاحبه اماده شد !

فردا انشالله پارت اول در فروم قرار خواهم داد و پارت دوم هفته بعد !

پ.ن : اساتید و نام آشناهای که سراغ دارید با یک توضیح از فعالیت هاشون برای بنده بفرستید ! و اینکه فراموش نکنید از افرادی باشند که سابقه فعالیت در موسسه شرکت ... داشته باشند ! این کار با تصمیم شخص خودم شروع شده و تا جای که نام آشناها و افراد خبره وجود داره تگاینکار رو ادامه میدم. در مورد دعوت از افراد هم هر شخصی که صاحب نظر باشه دعوت خواهد شد و اینکه در کار خیر نیازی به نظرسنجی و حرف و حدیث نیست.

ارادت
                              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-22-2013, 12:46 AM
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

امروز خانم انصاف عضو فروم شدند و از تایپیک خبرتی بازدید کردند ! دوستان حتما ایدی اسکایب خبرتی ادد کنند تا احیانا اگر موافقت کردند در یک جلسه اموزشی به سوالات دوستان در زمینه خبرتی جواب بدهند !

khebratifriends
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X