اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا فرصت سود اوری در بورس تهران بیشتر هست یا فارکس ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نظر من اینه که در بورس تهران افراد راحتر میتونن دخیل بشن یعنی مثلا کسی که سرمایه 500 میلیونی داره میتونه نوسانات رو در دست بگیره و تغیراتی در کندل ها ایجاد کنه اون هم اساسی ولی در فارکس به علت اینکه جهانی هست هیچ کس نمیتونه به تنهایی تاثیر زیادی بذاره چون بانک ها و غیره و غیره و هزاران علت دخیل هستند که نمیشه پیش بینی کرد واسه همین همچین سرمایه هایی نمیتونن ارز اندام کنن

به نظر من بستگی به خود فرد داره که بخواد رو کدوم مورد کار کنه چون هر کسی با یکیش بهتر کار میکنه

نظر

مکانی که هیچ چیزش درست نیست بورسش هم فایده نداره
      همین وسلام
      اینجا همه چیز بر عکسه
      طی این یک سال که تحریم هستیم یه چرا برای همه به وجود امده اینکه چرا شاخص بورس ما مرز های بالاتر زد در حالی که همه در حالت رکورد اقتصادی هستند و یعنی انواع تحریم هستیم
      در طی سالهای قبل نماد فلان شرکت یهو بسته میشد بعد میگفتند میخواد افزایش سرمایه بده نگو که رییس شرکت دارایی های شرکت را جمع میکرد و با تمام سهامداران خداحافظی میکرد و اون اب میشد پیداش کنی
      خنده دار نیست
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
        مکانی که هیچ چیزش درست نیست بورسش هم فایده نداره
        همین وسلام
        اینجا همه چیز بر عکسه
        طی این یک سال که تحریم هستیم یه چرا برای همه به وجود امده اینکه چرا شاخص بورس ما مرز های بالاتر زد در حالی که همه در حالت رکورد اقتصادی هستند و یعنی انواع تحریم هستیم
        در طی سالهای قبل نماد فلان شرکت یهو بسته میشد بعد میگفتند میخواد افزایش سرمایه بده نگو که رییس شرکت دارایی های شرکت را جمع میکرد و با تمام سهامداران خداحافظی میکرد و اون اب میشد پیداش کنی
        خنده دار نیست
        با سلام :
        دوست عزیز فعلا اینجا ما را هم تحریم کردن که لذت تحریم بودن بچشیم منطقا حرف تان برای شاخص که یکهو بالا رفته درست است ولی در مورد افزایش سرمایه اصلا درست نیست شاید 5درصددی درست باشد ولی کلا از نظر من درست نیست
        همین وغدیر امروز یا فردا برای افزایش سرمایه بسته می شود. بنده از سال گذشته می دانستم افزایش سرمایه (سال اینده افزایش 100در صدی دارد)خوب اون موقع شاخص ریزش می کرد وغدیر 300 تومان شد کی خرید خوب معمول سهامدار عمده الان 500 تومان است . وقت توی بورس تهران باید باید هزینه بدهید که هزینه اش زمان است و در اخر اگر دوست دارید کمی زودتر افزایش سرمایه از دیگران بفهمید یک پیام خصوصی بده تا بگم از کجا نگاه کنید.
        فعلا بنده تحریم امکان لینک گذاشتن مقدور نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
          با سلام :
          دوست عزیز فعلا اینجا ما را هم تحریم کردن که لذت تحریم بودن بچشیم منطقا حرف تان برای شاخص که یکهو بالا رفته درست است ولی در مورد افزایش سرمایه اصلا درست نیست شاید 5درصددی درست باشد ولی کلا از نظر من درست نیست
          همین وغدیر امروز یا فردا برای افزایش سرمایه بسته می شود. بنده از سال گذشته می دانستم افزایش سرمایه (سال اینده افزایش 100در صدی دارد)خوب اون موقع شاخص ریزش می کرد وغدیر 300 تومان شد کی خرید خوب معمول سهامدار عمده الان 500 تومان است . وقت توی بورس تهران باید باید هزینه بدهید که هزینه اش زمان است و در اخر اگر دوست دارید کمی زودتر افزایش سرمایه از دیگران بفهمید یک پیام خصوصی بده تا بگم از کجا نگاه کنید.
          فعلا بنده تحریم امکان لینک گذاشتن مقدور نیست
          البته افزايش سرمايه غدير 50 درصد است 12 تا ميشه 18 تا
          بعد هم افازيش سرمايه اي خوبه كه سهم بعدش سريع رشد كنه
          مثلا فايرا عزيز
          در ضمن پيام هم داديم

نظر

بحث جالبیه !

بورس ایران که تا به حال کار نکردم و کار هم نخواهم کرد چرا که تخصص من بورس ارز هست و حتی بازارهای اوراق و سهام ... هم از نظر تخصصی کار نکردم.

کسی که سوار ماشین سواری هست نمیتونه بیاد تریلی برونه !

د آخه قربونتون برم شما دیگه چرا این مقایسات میزنید!

مثل بحث سر ادیان مختلف هستا !

نظر

نوشته اصلی توسط moj65 نمایش پست ها
              اقای فرهاد سلیمی در سال 2008 برای اموزش نرم افزار el wave یک حساب 150 دلاری را در مدت 8 ماه 60 هزار دلار کرد ( دلار اون زمان 900 تومان بود )

حالا من از شما می پرسم این در بازار سهام ایران ممکن هست ؟
              سلام
              همان اقای سلیمی متاسفانه پول بسیاری از هموطنان را به اسم شرکت سرمایه گذاری و با راه اندازی سایتی به نام فرهاد فاند گرفت و دیگه هم پس نداد .
              ایشون دو حساب پم در بروکر الپاری باز کردند که بعد از مدت بسیار کوتاهی هر دو کال شدند .
              البته این مطلب را برای دفاع از بورس نگفتم فقط گفتم مراقب باشید اسیر حساب سازی نشوید .
              موفق باشید

نظر

سلام
                روزتان بخیر
                این که گفته می شود چرا بر خلاف تحریمها و مشکلات بوجود آمده - قیمتها در بورس همچنان رو به افزایش است - سوال خوبی است .
                علت آن ارزش گذاری شرکتها در زمان پذیرش در بورس بر اساس دلار است . فرض را بر این بگذارید که ارزش شرکت ایکس در زمان ورود به بورس 100 میلیون دلار قیمت گذاری شده باشد - و این بر پایه دلار 1000 تومانی بوده است - حال ارزش شرکت همان 100 میلیون دلار است ولی بر اساس دلار 2500 تومان - نتیجه اینکه ارزش شرکت در بورس بر اساس ریال دو برابر و نیم شده است .
                همین امر باعث شده است پس از فروکش کردن التهاب ارز - بخشی از سرمایه به بورس وارد شده است چرا که دریافته در اینجا می تواند در چند ماه آینده به سودهای خوبی دست پیدا کند .
                مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
                  سلام
                  همان اقای سلیمی متاسفانه پول بسیاری از هموطنان را به اسم شرکت سرمایه گذاری و با راه اندازی سایتی به نام فرهاد فاند گرفت و دیگه هم پس نداد .
                  ایشون دو حساب پم در بروکر الپاری باز کردند که بعد از مدت بسیار کوتاهی هر دو کال شدند .
                  البته این مطلب را برای دفاع از بورس نگفتم فقط گفتم مراقب باشید اسیر حساب سازی نشوید .
                  موفق باشید
                  واقعا ؟
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

چه میکنه این فولاد خوزستان ! سال پیش قیمتش 800 تا 900 تومن بود !

غدیر که گل همیشه بهار من بود !

مبارکه که زیر 250 طلاست!

ای بورس ایران چه سودها که بمن ندادی !

در تالار اهواز پا رو پا مینداختم و تسبیح دستم بود و چشم و ذهنم درگیر "حجم معاملات " و به ملت سهامدار اشفته ....

چقدر جوانهای که اموزش ندادم !

یک روز چقدر خندیدم یک جوان توپل اومده بود با یک عزم و جزمی به خانم منشی که خانم کجا "بورس میخرن" وای که چقدر خندیدم !

یک جدول شبیه جدول ضرب برای خودم درست کرده بودم و بر اساس ان معامله میکردم !

8 سال کار در بورس کم نیست !

و الان در فارکس قدرتمندانه به جلو در حال پروازم ! من از جماعت ریسک و خطر و هیجانم ! ضرر به ما قوت میدهد نه نا امیدی ! سود به ما امید میدهد نه طمع و غرور !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      البته افزايش سرمايه غدير 50 درصد است 12 تا ميشه 18 تا
                      بعد هم افازيش سرمايه اي خوبه كه سهم بعدش سريع رشد كنه
                      مثلا فايرا عزيز
                      در ضمن پيام هم داديم
                      با سلام . این مبحث که شما می گویید حداقل 10 جلسه یک تا دو ساعت لازم دارد . ولی به خاطر علی اقا گل به طور کلی بیان می کنم .دیگه علی جان سوالی براتون پیش امد خصوصی بگویید به روی چشم جوابتان کامل می دهم این به خاطر است به بنده گفتم شما تبلیغ بورس تهران را می کنید دیگه ما نمی خواهیم تبلیغ کنیم.
                      حالا بریم سر اصل مطلب بنده در وغدیر به طور مثال گفتم که شما فایرا گفتی . من حالت های مختلف این افزایش سرمایه برایتان می گویم بعد شما می ببینید وغدیر و فایرا در کجا قرار می گیریند مثل یک پلن معاملاتی بازار ارز.
                      حالت اول :
                      1:در چه گروهی از صنایع قرار می گیرد.؟
                      2:ایا می خواهید بلند مدت یا میان مدت و در اخر کوتاه مدت وارد شوید؟
                      3:افزایش سرمایه زیر 50درصد. خوب این 50 در صد از انباشته است یا اورده
                      4:افزایش سرمایه از 50 در صد تا 200 در صد که باز چقدراز انباشته و چقدر از اورده
                      5: افزایش سرمایه بالای 200 در صدد چقدر از انباشته و اورده
                      6:زمان خرید ما ایا فقط اعلام افزایش سرمایه امده یا اینکه تاریخ مجمع افزایش سرمایه هم مشخص شده؟
                      7: باید به دورهای قبل که افزایش سرمایه انجام داده در چه زمینه هایی سرمایه گذاری کرده؟
                      8: شرکت وارده کننده است یا صادره کننده نرخ ارز را مبنا چقدر گرقته؟
                      9:شرکت توی 3 سال گذشته سوده بوده یا نه؟
                      10: اخرین ترازنامه فصلی خودش ایا انچنان که پیش بینی کرده بوده پر کرده یا نه؟
                      11: در چه زمانی می خواهد برود (بازار صعودی یا نزولی )مجمع مثل وغدیر نه چندان دور می خواهد برود مجمع پس حتما توی بازار صعودی بسته می شود؟
                      12:در چه فصلی اعلام افزایش سرمایه و می خواهد برود مجمع؟
                      13:زمانی می خواهیم بخریم قیمت نسبت به دو الی سه هفته گذشته چه تغییراتی داشته؟.............
                      ..................................
                      پس نکاتی ریزه کاری دیگر هم مجال برای گفتن نیست حالا شما با این 13 نکته که هر کدامشان می توانند یک استراتژی باشد بین فایرا و و غدیر قضاوت کنید نکته دیگر 2 سال پیش همین وغدیر افزایش سرمایه داشته است که قیمتش تقریبا از 300تومان به 700تومان رسید.
                      نکته بسیار مهم : از من به شما گوش زد اگر توی بورس تهران کار از افزایش سرمایه ها غافل نشود(حتما اول تمرین کنید)من بار بارها سود هایی 300 در صد 400درصد و حتی سال گذشته توی پرسه 6ماه حداقل700 در صد سود کردم پس این 13 نکات هر کدام اندازه ........است به ذهن خودتان بسپارید.

نظر

محسن جان میشه بیشتر در مورد افزایش سرمایه صحبت کنی؟ از کجا بفهمیم افزایش سرمایه داره یانه ؟

نظر

تبليغ بورس تهران و من محسن جان شوخي ميكني
                          بگذار پس به سوال تاپيك يك جواب قاطع بدهم
                          فرصت سود آوري در فاركس بيشتر است.

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                            تبليغ بورس تهران و من محسن جان شوخي ميكني
                            بگذار پس به سوال تاپيك يك جواب قاطع بدهم
                            فرصت سود آوري در فاركس بيشتر است.
                            100 درصد فارکس سوداوری بیشتری داره !

اما در بورس تهران سود خوبی میتوان دراورد ولی دردسرهای خودشو داره ! بیشتر باید رانت اطلاعاتی داشته باشی !

مثلا همین افایش سرمایه اگر شما سه ماه قبل بفهمی شرکتی افزایش سرمایه از محل سود انباشته داشته باشه میتونی سود خوبی داشته باشی !

مشکل در ایران عدم اطمینان و عدم پبیشبینی سیاستهای اقتصادی و قوانین هست !

نظر

اين داستان رانت را همان اول اعلام كردم
                              تمام قصه در بازار بورس همين است

اگر هم فعاليتي در بورس ميكنم دليلش شايد نچيدن همه تخم مرغ ها در يك ظرف و شايد براي روز مبادا باشد .

سرمايه ذاتا ترسو است . ترجيح ميدهد در بورس بدون لوريج و با دامنه نوسان محدود باشد تا در فاركس لوريج 500 برابر و بدون دامنه نوسان.
                              دليل ديگري هم كه در بورس هستم اين است كه ثابت كنم بورس ايران هم با همه اين داستانهايش مي شود تكنيكال با آن برخرود كرد و سود كسب كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                واقعا ؟
                                سلام
                                متاسفانه بله .ایشون پول بسیاری به جیب زد . به بعضی ها که خیلی پیگیر بودند فقط اصل پول را برگرداند, بعد از چند ماه انهم به ریال ....
                                الان هم ادرس خودش را کالیفرنیای امریکا زده است.
                                البته از اولش هم معلوم بود اما متاسفانه بسیاری از هموطنان گول وعده های شیرین و چرب زبانی ایشون را خوردند و.....
                                امیدوارم دیگه این اتفافات پیش نیاد
                                ویرایش توسط ashkan58 : https://www.traderha.com/member/5729-ashkan58 در ساعت 12-01-2012, 02:48 PM

نظر

پردازش ...
                                X