اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر حاضرید برای اموزش فارکس هزینه کنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Pink Panther نمایش پست ها
    10 میلیون تومان . حالا با دلار الان چقدر می شود. نه ببخشید با دلار الان چقدر می شود.
    برای رسیدن به چه سطحی و چه سودی ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• به نظرم اگر قرار بر آموزش باشه این پولی که قراره صرف آموزش بشه نباید زیاد باشه و مخصوصا نباید زیاد در جیب دیگران ریخت! خوشبختانه الان سورس های آموزشی فارسی از اساتید به وفور قابل دسترس هست. در کلاس های تئوری هم همین چیزا رو آموزش میدن. بهتره همین پولی رو که می خواهید جهت یادگیری در جیب دیگران بریزید در یک حساب واقعی هزینه کنید. البته قبلش حتما حداقل آشنایی لازم رو با بازار داشته باشید و با انتخاب یک استراتژی و تعهد به قوانین مدیریت سرمایه اقدام به تمرین در حساب دمو کنید. اینطور هزینه هاتون خیلی کمتر میشه باور کنید بهترین آموزگار می تونید خودتون باشید. ضمنا مهمتر از هزینه مالی باید به اندازه کافی هزینه زمانی هم کنید!
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط baseri نمایش پست ها
        شما هم منظور حرف بنده رو نگرفتید
        من یک جمله میگم فقط
        سودکردن نیاز به یک معامله گر سود ده داره نه یک سیستم سود ده فقط و فقط یک معامله گر سود ده

============================================
        روی صحبت کلی هست نه شخص خاصی:
        کسی هست خلاف این رو به من ثابت کنه؟
        نمیدونم چرا ما خودمون رو میزنیم به کوچه علی چپ!!!
        هی یک دور باطل رو تکرار میکنیم
        آفرین بر شما همین.

مثال زده بودم در دوره جامع تحلیل تکنیکال که میگذروندم در آخر دوره شخصی نزد استادم آمد و گفت بعد از اینهمه زمان و دوره متوجه شدم برای این بازار ساخته نشدم. خیلی رک و روراست با خودش کنار اومد و رفت پی شغل خودش و ...

اما اعتقاد دارم خواستن توانستن هست مشروط بر اینکه ساختار ذهنی را کلا بر هم بریزیم و از نوع پایه هایش قرار دهیم . کاری که قصد داشتم در تاپیک اصول فکری معامله گری کنم و انشالله ادامه خواهم داد.

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
          به نظرم اگر قرار بر آموزش باشه این پولی که قراره صرف آموزش بشه نباید زیاد باشه و مخصوصا نباید زیاد در جیب دیگران ریخت! خوشبختانه الان سورس های آموزشی فارسی از اساتید به وفور قابل دسترس هست. در کلاس های تئوری هم همین چیزا رو آموزش میدن. بهتره همین پولی رو که می خواهید جهت یادگیری در جیب دیگران بریزید در یک حساب واقعی هزینه کنید. البته قبلش حتما حداقل آشنایی لازم رو با بازار داشته باشید و با انتخاب یک استراتژی و تعهد به قوانین مدیریت سرمایه اقدام به تمرین در حساب دمو کنید. اینطور هزینه هاتون خیلی کمتر میشه باور کنید بهترین آموزگار می تونید خودتون باشید. ضمنا مهمتر از هزینه مالی باید به اندازه کافی هزینه زمانی هم کنید!

سلام

دوست خوبم با توجه به نکته سنجی و دانشی که از شما سراغ دارم این پست را خطاب به شما مینویسم

با یک دنیا عذر خواهی از مطالبی که خواهم نوشت

فرض کنید که دچار ناراحتی شدید قلبی شده اید و به این نتیجه هم رسیده اید که هر چه سریعتر باید زیر تیغ جراحی برای عمل قلب بروید ( با مشورت با دهها پزشک و آنتی پزشک و...)حال صادقانه پاسخ سوال زیر را بدهید :

- در چنین شرایط بحرانی و حیاتی که زمان بسیار کم است ، آیا شما بدنیال بهترین متخصص برای عمل جراحی خواهید رفت و یا اینکه بدنبال یک عطاری و یک طب سنتی دان ؟

من پس از سالها معاملات ریل به این نتیجه رسیده ام که تمامی مطالب عنوان شده در کورسهای مختلف آموزشی ، مطالبی پیش پا افتاده و در حد سرگرمی برای تسلط بر نقاشی کشیدن رو چارت است .

ما بازار و چرایی تشکیل امواج را آموزش ندیده ایم و صرفاً مانند کودکی بازی گوش ، ما به کمک قدیمی ترها سر گرم نقاشی کشیدن رو چارتها هستیم و....

اگر دانستن الیوت و هارمونیک و .....موفقیت آمیز بود الان بسیاری از قدیمی ترها ورشکسته و بحران زده نبودند من بسیاری از دوستان قدیمی را میشناسم که تمام زندگی و هست و نیست خود را بر سر این بازار به باد داده اند و ارزشمند ترین داشته های خود یعنی خانواده و اعتبارشان نیز دیگر همراهشان نیست .

ایا در جامعه مهندسان و یا پزشکان عزیز هم این تعداد ورشکسته و ناموفق مشاهده میشود ؟

باید با خودمان صداقت داشته باشیم و بپذیریم که تعداد افراد موفق در این بازار واقعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاً انگشت شمار است و در منصفانه ترین حالت ، عمر و سلامتی و اعتبار ما در گذر زمان برای هیچ از بین رفته است .

ایا در سایر صنوف هم افراد اینگونه به فراگیری دانش و علم صنف خود میپردازند ( نگاه به مارکت و بررسی رفتار گدشته و ...)

از این رو شخصاً اگر بتوانم به دانش فردی نظیر جناب مهندس گیتی در تحلیل و بهره بردای از بازار پی ببرم قیمتی برای آن نمیتوانم بیان کنم شاید یک میلیارد ...دو میلیارد ...

موفق باشی دوست خوبم
          ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 01-21-2015, 05:16 PM
          در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
            سلام

دوست خوبم با توجه به نکته سنجی و دانشی که از شما سراغ دارم این پست را خطاب به شما مینویسم

با یک دنیا عذر خواهی از مطالبی که خواهم نوشت

فرض کنید که دچار ناراحتی شدید قلبی شده اید و به این نتیجه هم رسیده اید که هر چه سریعتر باید زیر تیغ جراحی برای عمل قلب بروید ( با مشورت با دهها پزشک و آنتی پزشک و...)حال صادقانه پاسخ سوال زیر را بدهید :

- در چنین شرایط بحرانی و حیاتی که زمان بسیار کم است ، آیا شما بدنیال بهترین متخصص برای عمل جراحی خواهید رفت و یا اینکه بدنبال یک عطاری و یک طب سنتی دان ؟

من پس از سالها معاملات ریل به این نتیجه رسیده ام که تمامی مطالب عنوان شده در کورسهای مختلف آموزشی ، مطالبی پیش پا افتاده و در حد سرگرمی برای تسلط بر نقاشی کشیدن رو چارت است .

ما بازار و چرایی تشکیل امواج را آموزش ندیده ایم و صرفاً مانند کودکی بازی گوش ، ما به کمک قدیمی ترها سر گرم نقاشی کشیدن رو چارتها هستیم و....

اگر دانستن الیوت و هارمونیک و .....موفقیت آمیز بود الان بسیاری از قدیمی ترها ورشکسته و بحران زده نبودند من بسیاری از دوستان قدیمی را میشناسم که تمام زندگی و هست و نیست خود را بر سر این بازار به باد داده اند و ارزشمند ترین داشته های خود یعنی خانواده و اعتبارشان نیز دیگر همراهشان نیست .

ایا در جامعه مهندسان و یا پزشکان عزیز هم این تعداد ورشکسته و ناموفق مشاهده میشود ؟

باید با خودمان صداقت داشته باشیم و بپذیریم که تعداد افراد موفق در این بازار واقعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاً انگشت شمار است و در منصفانه ترین حالت ، عمر و سلامتی و اعتبار ما در گذر زمان برای هیچ از بین رفته است .

ایا در سایر صنوف هم افراد اینگونه به فراگیری دانش و علم صنف خود میپردازند ( نگاه به مارکت و بررسی رفتار گدشته و ...)

از این رو شخصاً اگر بتوانم به دانش فردی نظیر جناب مهندس گیتی در تحلیل و بهره بردای از بازار پی ببرم قیمتی برای آن نمیتوانم بیان کنم شاید یک میلیارد ...دو میلیارد ...

موفق باشی دوست خوبم
            با کمال احترام برای نظر شما اما بنده با نظر شما به دلایل زیر مخالفم
            مثالی که شما در مورد بیماری و نیاز به جراح زدید سنخیتی با موضوع بازار معامله گری نداره. اگر نظر شما اینه برای فراگیری بازار و اصول ترید هرچه زودتر باید یک ناجی و استاد ( جراح) رو پیدا کرد حرفی در اون نیست اما مگه همون استاد ترید ( یا جراح) که الان به ظاهر موفق هست اطلاعاتش رو از کجا فراگرفته؟! یک جراح قبل از اینکه جراح بشه سالیان سال بصورت تئوری کتاب و درس خونده و بعد هم بصورت عملی کار کرده که بتونه یه جراح بشه؟ آیا این استعداد و پشتکار در همه هست ؟ خیر!
            بیشتر کسانی که در این بازار ضربه های سنگینی میخوردند و جز 90 درصد بازنده بازار هستند آدم های عجولی هستند که بدون فکر و منطق و تحمل قصد دارند یک تریدر موفق بشن و هرچه زودتر از این راه پولدار !

تمامی مطالب و آموزهایی که در مورد بازار موجود هست از لحاظ تئوری درست هستند اما به جرات بگم وقتی پای عمل میاد ، عمل به اصول و قواعد یک استراتژی توسط معامله گر تا 90 درصد زیر پا گذاشته میشه! شکی نیست بی تعارف در عمل همه ما اینو تجربه کردیم.

بر میگردیم به امضا شخص شما : خوب هست شما به این اصل اعتقاد دارید 70 درصد موفقیت در این بازار مدیریت سرمایه هست! چیزی که خودم هم شدیدا به اون اعتقاد دارم . پس اگر به چنین فرضی اعتقاد داشته باشیم حتی اگر بدون در نظر گرفتن پیشبینی احتمالی روند حرکت بازار و با بخت و اقبال ( بگیم شانسی ) ترید کنیم یا یکم اصولی تر حداقل با یک خط روند ساده بازار رو در جهت اصلی تحلیل و ترید کنیم باز هم در بازار موفق و پایداریم ! پس ما در اینجا ناجی نیاز نداریم . این رعایت مدیریت سرمایه که به نظرم رعایت اون نیاز به یک خودشناسی و تعهد در عدم تخطی از این اصل مهم در بازار هست ناجی موفقیت ماست.

ضمنا با پوزش ، بنده پیگیر تحلیل های جنابعالی بودم فکر نمی کنم در روش تحلیل یا ترید شما چیزی خلاف آموخته های کلاسیک باشه. روشی که شما در اون ترید می کنید به نظرم ساده ترین و پیش پا افتاده ترین روش کلاسیک تحلیل هست که در دوره یک ابتدایی تحلیلگری آموزش میدن! و اگر در این روش تا به حال موفق بودید که انشالله هم اینطور هست بر میگرده به همون 70 درصد راز موفقیت یعنی مدیریت سرمایه !

موفق و پیروز باشید.
            ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 01-21-2015, 06:03 PM
            انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• ترید کردند نیازمند یک پروسه بزرگ هست.

میبایست در مرحله اول اصول فکری را پایه ریزی کنیم.

شماها شاید 70% به مدیریت ریسک و سرمایه نمره بدید اما شخصا 33% بیشتر نخواهم داد .
              چون دانش و تجربه ، مدیریت ریسک و سرمایه ، روانشناسی خرد و جمعی هر یک به اندازه خم مهم در پروسه معامله گری است و کوتاهی در هر یک بدون شک باعث ضرر ما و عدم موفقیت خواهد شد.

حال بین این 33% دانش ، 8.3% سبک تکنیکال به خود اختصاص میدهد. شما میتونید از هیچ استایلی بهره نبرید و صرفا از ابتدایی ترین مفاهیم کلاسیک سود بگیرید مشروط بر رعایت کامل پروسه تریدری هست.

واسه نمونه دوست دارید یکماه تمام از ساده ترین ابزارها معامله انجام بدم و در آخر ماه مجموع معاملات بازدهی مثبتی خارج شود ؟

ابزارها همه سودده هستند. چه از کلاسیک بهره ببریم چه سبک های عددی یا ترسیمی... ، نحوه استفاده صحیح با درک مفاهیم مهم هست.

چرا میگم یکماه تحلیل و ترید کلاسیکی و ساده بزارم خوب شد نام جناب گیتی بیان کردید، نگاه تاپیک تریدری ایشون بندازید خیلی ساده و قشنگ از ابزارها بهره میبرند. از ابزارهای ابتدایی...

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                با کمال احترام برای نظر شما اما بنده با نظر شما به دلایل زیر مخالفم
                مثالی که شما در مورد بیماری و نیاز به جراح زدید سنخیتی با موضوع بازار معامله گری نداره. اگر نظر شما اینه برای فراگیری بازار و اصول ترید هرچه زودتر باید یک ناجی و استاد ( جراح) رو پیدا کرد حرفی در اون نیست اما مگه همون استاد ترید ( یا جراح) که الان به ظاهر موفق هست اطلاعاتش رو از کجا فراگرفته؟! یک جراح قبل از اینکه جراح بشه سالیان سال بصورت تئوری کتاب و درس خونده و بعد هم بصورت عملی کار کرده که بتونه یه جراح بشه؟ آیا این استعداد و پشتکار در همه هست ؟ خیر!
                بیشتر کسانی که در این بازار ضربه های سنگینی میخوردند و جز 90 درصد بازنده بازار هستند آدم های عجولی هستند که بدون فکر و منطق و تحمل قصد دارند یک تریدر موفق بشن و هرچه زودتر از این راه پولدار !

تمامی مطالب و آموزهایی که در مورد بازار موجود هست از لحاظ تئوری درست هستند اما به جرات بگم وقتی پای عمل میاد ، عمل به اصول و قواعد یک استراتژی توسط معامله گر تا 90 درصد زیر پا گذاشته میشه! شکی نیست بی تعارف در عمل همه ما اینو تجربه کردیم.

بر میگردیم به امضا شخص شما : خوب هست شما به این اصل اعتقاد دارید 70 درصد موفقیت در این بازار مدیریت سرمایه هست! چیزی که خودم هم شدیدا به اون اعتقاد دارم . پس اگر به چنین فرضی اعتقاد داشته باشیم حتی اگر بدون در نظر گرفتن پیشبینی احتمالی روند حرکت بازار و با بخت و اقبال ( بگیم شانسی ) ترید کنیم یا یکم اصولی تر حداقل با یک خط روند ساده بازار رو در جهت اصلی تحلیل و ترید کنیم باز هم در بازار موفق و پایداریم ! پس ما در اینجا ناجی نیاز نداریم . این رعایت مدیریت سرمایه که به نظرم رعایت اون نیاز به یک خودشناسی و تعهد در عدم تخطی از این اصل مهم در بازار هست ناجی موفقیت ماست.

ضمنا با پوزش ، بنده پیگیر تحلیل های جنابعالی بودم فکر نمی کنم در روش تحلیل یا ترید شما چیزی خلاف آموخته های کلاسیک باشه. روشی که شما در اون ترید می کنید به نظرم ساده ترین و پیش پا افتاده ترین روش کلاسیک تحلیل هست که در دوره یک ابتدایی تحلیلگری آموزش میدن! و اگر در این روش تا به حال موفق بودید که انشالله هم اینطور هست بر میگرده به همون 70 درصد راز موفقیت یعنی مدیریت سرمایه !

موفق و پیروز باشید.
                یک نکته مهم تو امضاء هست که به اون توجه نکردید درک مفهوم حرکات مارکت و در نظر گرفتن محتملترین رفتار برای آینده بازار 30%

این امضاء برای افرادیست که درک صحیحی از رفتار بازار داشته باشند و الا اصلاً معتقد نیستم که هر فردی بقول شما شانسی و با مدیریت سرمایه میتونه موفق باشه .

تمامی روشهای تکنیکال از همین سطوح ساده مقاومت و حمایت تفسیر شده اند و اینکه شما این را پیش پا افتاده میدانید !!!! از شما بعید بود

شما یک روش ساده و پیش پا افتاده نظیر همان خط روند را معرفی کنید و 10 موقعیت موفق ارائه دهید .

موفق باشید
                در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                  یک نکته مهم تو امضاء هست که به اون توجه نکردید درک مفهوم حرکات مارکت و در نظر گرفتن محتملترین رفتار برای آینده بازار 30%

این امضاء برای افرادیست که درک صحیحی از رفتار بازار داشته باشند و الا اصلاً معتقد نیستم که هر فردی بقول شما شانسی و با مدیریت سرمایه میتونه موفق باشه .

تمامی روشهای تکنیکال از همین سطوح ساده مقاومت و حمایت تفسیر شده اند و اینکه شما این را پیش پا افتاده میدانید !!!! از شما بعید بود

شما یک روش ساده و پیش پا افتاده نظیر همان خط روند را معرفی کنید و 10 موقعیت موفق ارائه دهید .

موفق باشید

شما منظور منو بد برداشت کردید من توصیه نکردم با شانس و هر جا که دیدید وارد بازار بشید.وقتی می گم شانسی یعنی بدور از تحلیل درست اگر مدیریت سرمایه رعایت بشه احتمال موفقیت و پایداری هست. شاید باورتون نشه من این کار رو مدتی انجام داده بودم در چند حساب دمو 1000 دلاری قبلا به صورت شانسی ترید انجام دادم و بعد از 6 ماه به یک سود قابل قبول تقریبا 30 الی 40 درصدی رسیدم.یادمه در همین انجمن استیمنت هاشو گذاشته بودم. حتی در دو حساب استاپ لاس رو هم حذف کرده بودم که اصلا اینو پیشنهاد نمیدم ودر حساب واقعی هم همچین کاری نمی کنم. نباید اینو می گفتم چون با نظریه رعایت مدیریت ریسک تناقض فاحش داره ولی صرفا جهت آزمایش بخت و اقبال بود! )

در مورد جمله سوم شما باید عرض کنم من خودم بارها اعلام کردم از سطوح استاتیک و داینامیک جهت ورود به معامله استفاده می کنم. حتما تا الان حداقل یکی از تحلیل های بنده رو در مورد طلا دیدید همیشه از سطوح پیوت های ماهانه و خطوط روند در کنار تحلیل هام استفاده می کنم. اینکه عرض کردم پیش پا افتاده منظور اینه که فراگیری چنین چیزی نیاز به استاد خبره یا مثال اون جراحی که عرض کردید نداره و در سطوح ابتدایی تدریس تکنیکال آموزش داده میشه.

در مورد جمله آخر شما ، موقعیت های بسیار زیادی هست که اگر در جهت خطوط روند ترید کنید موقعیت های بسیار تاپی پیدا میشه . از شما بعیده که درخواست مثال برای موفقیت خطوط روند کنید. بازم مثال خواستید برید چارت یورو دلار رو باز کنید ببینید چند موقعیت فروش در تایم های مثل یک ساعته وجود داره. یا همین usd cad اگر شما در جهت روند صعودی ترید می کردید چقدر موقعیت زیاد در جهت خرید داشتید! حتما در مورد استراتژی نقطه سوم خطوط روند شنیدید . برید بگردید چقدر فرصت بیشمار پیدا میشه که می شه با رعایت مدیریت سرمایه سود های قابل توجه پیدا کرد.

نظر

• بستگی داره
                    اگه یه نفر پیدا بشه که در طول دوره آموزشش با روش هایی که به من آموزش میده روی اکانت چند هزار دلاری real خودش جلوی من پوزیشن باز کنه و من نتیجه تمام پوزیشن هاشو ببینم، حاظرم هزینه ی زیادی پرداخت کنم.

نظر

• برای آشنایی و شروع کار هزینه کرده ام . ولی اکنون با حساب ریل و یک استراتژی و مدیریت سرمایه همیشه خود را آپدیت می کنم.بخصوص سایت بسیار عالی پی سی ام و مطالب آن مفید می باشد.
                      و اکنون نیز برای یادگیری یک استراتژی خوب و تضمینی حاضرم خرج کنم.

نظر

• 0 تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش پست ها
                          بستگی داره
                          اگه یه نفر پیدا بشه که در طول دوره آموزشش با روش هایی که به من آموزش میده روی اکانت چند هزار دلاری real خودش جلوی من پوزیشن باز کنه و من نتیجه تمام پوزیشن هاشو ببینم، حاظرم هزینه ی زیادی پرداخت کنم.
                          عزيز حالا بايد حتما چند هزار دلاري باشه
                          اگه پسورد ويزيتور حساب ١٠٠٠ دلاري بديم
                          قبول ميكني
                          فرض كن ماهي ده درصد گرفته باشيم با درادان زير ٢٠ درصد
                          چقدر واسه اموزش حاضري بدي

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش پست ها
                            بستگی داره
                            تشریف بیارید عسلویه منطقه ویژه اقتصادی کشور، زیاد هزینه بر نیست ماهی چند سه چهار تومان پول اجاره خونه هست و هزینه خوراک ماهی سه چهار تومان.... شش ماه پیش ما باش تا در خدمتتون رایگان باشیم.

به گفته ما سربازا پایه امون میکشه که بخوایم تو زندگیمون یکی بیاد کنار دستانمون و همه چیزمون ببینه و کار کنیم مگه دنیا به کجا ختم میشه!. اینجاها در این زمینه مدعی زیاد هست. فلان میکنم به امان ... بسم الله من منتظرم هر روز عسلویه ام ...شما بتونید چند ماهی عسلویه تشریف بیارید بنده کلا هر روز ظهر تا شب واست وقت میزارم دستم رو دستت میزارم و روی مارکت کار میکنیم ، خوبه ؟
                            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 01-22-2015, 03:46 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                              برای رسیدن به چه سطحی و چه سودی ؟
                              مسلم جان اولا اینو بگم که این پول (10 میلیون تومن) رو صرفا حاضرم برای آموزش عملی در بازار هزینه کنم . یعنی در ترید لایو خرج استاپ کنم تا در نهایت کار آزموده بشم . (با یه استراتژی و پایبندی به قواعد اون در کنار مدیریت ریسک و سرمایه )
                              و الا برای اموزش تحلیل (تکنیکال و فاندامنتال) هیچ هزینه ای حاضر نیستم پرداخت کنم . به این دلیل که 1- منابع رایگان به وفور پیدا میشه 2- تحلیل هیچ ضمانت اجرایی نداره و عاملی برای سود اوری نیست.

ضمنا اگر کسی باشه که تضمینی با یک استراتژی قابل آموزش باشه که به مدت حد اقل 6 ماه آموزش بده ، با سود معقول و ماهانه حدود 10 درصد سو آوری ، به شخصه تا دو برابر این رو هم حاضرم بدم.

نظر

• سلام

بهترين و مجرب ترين استاد در اين بيزينس خود ماركت هست و بزرگترين هزينه و سرمايه شما در اين بازار عمر زمان شماست . هر چه كوتاه تر باشد منفعت شماست . در ضمن در بازار فاركس 10 در صد سود براي سرمايه هاي بالاي 10 ميليون دلار خوب هست نه كمتر از اين ، غير از اين باشد وقت تلف كردن هست . دنبال حرفه اي ديگر باشيد

موفق باشيد .

نظر

پردازش ...
                                X