اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر حاضرید برای اموزش فارکس هزینه کنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی سیستم معاملاتی داشته باشه ، که برای لحظه لحظه بازار مثل یک کاتالوگ به شما بگه دقیقا چیکار کنید ، سیستم سودده باشه ، براتون تریدلایو کنه ، استیتمنت طولانی مدت مثبت داشته باشه و ... برای یادگیری این سیستم چقدر ارزش داره هزینه کنی؟ صد دلار ، هزار؟ ده هزار؟ صدهزار یا ... ؟
    در صورتی که مثل کاتالوگ اینده رو
    شریک 50 به 50 در حساب 1 میلیون دلاری
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
      در صورتی که مثل کاتالوگ اینده رو
      شریک 50 به 50 در حساب 1 میلیون دلاری

50-50 یعنی هم در سود هم در زیان شریک؟
      یعنی حاضرید در حقیقت از طرف خودتون به اندازه 500 هزار دلار روی دانسته های اون فرد ریسک کنید؟ این به این معنی هست که این سیستم 500 هزار دلار ارزش داره؟ بیشتر منظور من از طرح این سوال این بود که ارزش واقعی یک سیستم سودده چه میزان است؟(فرض کنید صاحب سیستم این تعهد رو هم به شما میده که به اندازه مثلا یک دوره شش ماهه شما رو ساپورت کنه تا هم به سیستم مسلط شوید هم به سودده بودن سیستم هم اطمینان پیدا کنید)

نظر

50-50 برای لحظه لحظه بازار مثل یک کاتالوگ به شما بگه دقیقا چیکار کنید
        نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
        یعنی هم در سود هم در زیان شریک؟
        طبق گفته کسی که لحظه به لحظه بازرو کاتالوگ کنه زیان نداره
        چارلی چاپلین

نظر

طبق گفته کسی که لحظه به لحظه بازرو کاتالوگ کنه زیان نداره
          منظورم از کاتالوگ این بود که توی سیستمش ، ابهام و نقطه تاریکی نیست . و قطعا پوزیشن های زیان ده هم توی معاملات هست و درنهایت برایند مثبت هست . در هر صورت از سوال من کمی داریم دور میشیم. سوال من خیلی واضح بود . دوست دارم ارزش چنین سیستمی رو بدونم.

نظر

سلام

اگر کسی سیستم معاملاتی داشته باشه ، که برای لحظه لحظه بازار مثل یک کاتالوگ به شما بگه دقیقا چیکار کنید ، سیستم سودده باشه ، براتون تریدلایو کنه ، استیتمنت طولانی مدت مثبت داشته باشه و ... برای یادگیری این سیستم چقدر ارزش داره هزینه کنی؟ صد دلار ، هزار؟ ده هزار؟ صدهزار یا ... ؟

قوی کسی است که ،

نه منتظر میماند خوشبختش کنند
            و نه اجازه میدهد بدبختش کنند .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
              قوی کسی است که ،

نه منتظر میماند خوشبختش کنند
              و نه اجازه میدهد بدبختش کنند .

شما میخوای بری خارج از کشور شش ماه دیگه
              به شدت نیاز داری توی این مدت زبانت رو تا حد بالایی قوی کنی تا اونجا مشکلی نداشته باشی
              دنبال یک معلم میگردی که اول نحوه حرف زدن و مکالمه خودش رو ببینی بعد بهش پیشنهاد بدی مثلا حاضر هستی بابت این اموزشی که قراره بهت بده و تو رو به فلان درجه از امادگی برسونه مبلغ n تومن بدی...
              حالا سوال من این بود که این سیستم معاملاتی با تعاریف فوق چه میزان ارزش داره؟ اصلا فرض کنید یک نفر پیدا میشه میگه من بهت سیستم رو اموزش میدم ، یک سال هم ساپورتت میکنم تا هم به سیستم هم به خودت و کارت یقین پیدا کنی ، و درامد کسب کنی و با چشم خودت درامد این کار رو ببینی در این یکسال (چیزی که خیلی از ما در به در دنبالش هستیم و برای خیلی از ما رویاست ) حالا این سیستم و این اموزش چقدر ارزش داره و چقدر بابتش هزینه کنیم مقرون بصرفه هست؟

چقدر یک سوال ساده رو ما میپیچونیم !

نظر

به شدت نیاز داری توی این مدت زبانت رو تا حد بالایی قوی کنی تا اونجا مشکلی نداشته باشی
                دنبال یک معلم میگردی که اول نحوه حرف زدن و مکالمه خودش رو ببینی بعد بهش پیشنهاد بدی مثلا حاضر هستی بابت این اموزشی که قراره بهت بده و تو رو به فلان درجه از امادگی برسونه مبلغ n تومن بدی...
                حالا سوال من این بود که این سیستم معاملاتی با تعاریف فوق چه میزان ارزش داره؟ اصلا فرض کنید یک نفر پیدا میشه میگه من بهت سیستم رو اموزش میدم ، یک سال هم ساپورتت میکنم تا هم به سیستم هم به خودت و کارت یقین پیدا کنی ، و درامد کسب کنی و با چشم خودت درامد این کار رو ببینی در این یکسال (چیزی که خیلی از ما در به در دنبالش هستیم و برای خیلی از ما رویاست ) حالا این سیستم و این اموزش چقدر ارزش داره و چقدر بابتش هزینه کنیم مقرون بصرفه هست؟

مگه سیستم سوده هم داریم ما؟

نظر

طبق گفته ،

شخصی تو معدنی هست که تموم دیوارهاش از طلاست، ولی دنبال کسی میگرده که بهشون یاد بده که چطور طلا رو بردارین و برین...

آیا به نظرت این مرد نیاز به همچین کاری داره، که وقتشو یک سال برای شخصی بزاره که بگه چطور از این معدن طلا ها رو برداره
                  !!!!
                  چارلی چاپلین

نظر

• نوشته اصلی توسط baseri نمایش پست ها
                    مگه سیستم سوده هم داریم ما؟
                    سیستم سودده داریم به شرطیکه دست یک تریدر سودده بیفته. چون همون سیستم سودده اگر دست یک ناتریدر بیفته میشه یک سیستم ضررده. یک تریدر سودده باید یک سری ویژگیهایی داشته باشه ، مثل اینکه مثل یک نظامی ، نظم و دیسیپلین داشته باشه و تماما اون چیزی که بهش دیکته میشه رو اجرا کنه ، هوش و ذکاوت داشته باشه ، دقت و سرعت عمل داشته باشه و...

نظر

طبق گفته ،

شخصی تو معدنی هست که تموم دیوارهاش از طلاست، ولی دنبال کسی میگرده که بهشون یاد بده که چطور طلا رو بردارین و برین...

آیا به نظرت این مرد نیاز به همچین کاری داره، که وقتشو یک سال برای شخصی بزاره که بگه چطور از این معدن طلا ها رو برداره
                      !!!!
                      فرض کن شما اون معلم هستی و من اون شاگردی که به کار شما ایمان دارم و دوست دارم این کار رو از شما یاد بگیرم، شما قطعا به من نیاز نداری ، ولی من به شما نیاز دارم.. ایا شما رایگان تمام اموخته هات رو به من یاد میدی؟ چون دوست ندارم یک سری چیزهای سرکاری و حرفای قشنگ یاد بگیرم ، دوست دارم مو به مو اصول ترید رو ازت یاد بگیرم.دوست دارم کنار خودت بشینم و بهم بگی طبق اموخته ها الان بخر ، الان بفروش و کنار خودت تمرین کنم ، دوست دارم اخر هر ماه از حسابم سود برداشت کنم . ایا شما اینقدر ادم بزرگی هستی که حاضری رایگان تمام اموخته هات رو که برای به دست اوردنشون خون دل خوردی به من اموزش بدی؟ یا توی ذهنت هست برای این اموزش رقمی رو طلب کنی؟ اصلا اینطور نگاه کن که این علمی که داری و بقول شما برای شما حکم یک معدن طلا رو داره ، ارزش مادی اون چقدر هست؟ هزار دلار؟ یک میلیون دلار؟ یک دلار؟
                      ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 05-01-2014, 04:00 PM

نظر

سیستم سودده داریم به شرطیکه دست یک تریدر سودده بیفته. چون همون سیستم سودده اگر دست یک ناتریدر بیفته میشه یک سیستم ضررده. یک تریدر سودده باید یک سری ویژگیهایی داشته باشه ، مثل اینکه مثل یک نظامی ، نظم و دیسیپلین داشته باشه و تماما اون چیزی که بهش دیکته میشه رو اجرا کنه ، هوش و ذکاوت داشته باشه ، دقت و سرعت عمل داشته باشه و...
                        آفرین
                        پس همه سیستم ها سودده هستند در صورتی که تریدر سوده باشه
                        شما خودتون به زیبایی جواب سئوال خودتون رو دادید
                        شما که به این موضوع واقف هستید من نمیدونم رو چه حساب میاید یک بحث بیهوده رو مطرح میکنید
                        بهتر بود میپرسیدید یک تریدر سودده قیمتش چنده؟!!!

نظر

آفرین
                          پس همه سیستم ها سودده هستند در صورتی که تریدر سوده باشه
                          شما خودتون به زیبایی جواب سئوال خودتون رو دادید
                          شما که به این موضوع واقف هستید من نمیدونم رو چه حساب میاید یک بحث بیهوده رو مطرح میکنید
                          بهتر بود میپرسیدید یک تریدر سودده قیمتش چنده؟!!!
                          نه ، من اینطور نگفتم ، شما مطابق ذهن خودتون حرف من رو برداشت کردید. من نگفتم تمام سیستم ها سودده هستند ، اگر اینطور بود ، این همه سیستم و استراتژی های رنگارنگ توی محافل مجازی داخلی و خارجی داره مطرح میشه ، چه نیازی هست به این همه انرژی و دنبال کردن اونها ؟ خوب میری یکی از اون قدیمی هاش رو برمیداری استفاده میکنی دیگه!

موفقیت در بازار حاصلجمع دو موضوع هست = اول یک پلن و سیستم سودده ، دوم یک تریدر سودده.
                          برخلاف تصور شما اصلا سیستم سودده که تمام جزئیات اون بدون ابهام روشن باشه و برای لحظه لحظه بازار بتونه به تریدر برنامه برای ترید کردن یا ترید نکردن بده ، زیاد و فراوان نیست ، برعکس ذهنیت شما سیستم سودده یک چیزی هست که تنها توی پستوی خونه ها پیدا میشه!! و یک چیز ارزشمند و گرانبها هست.

اما سیستم فقط 50 درصد کار هست و 50درصد دیگه برای موفقیت برعهده تریدر هست ، که همونطور که گفتم یک تریدر باید ویژگیهایی مثل نظم زیاد ، سرعت و دقت فراوان ، هوش و مواردی از این دست داشته باشه.

اینطور تصور کنید که شما درون یک سازمان موفق ، یک چارت سازمانی دارید و این سازمان برای رسیدن به اهداف خودش نیاز به کارمندانی داره که طبق شرح وظایف به وظایف خودشون رسیدگی کنن. سیستم در ترید حکم اون چارت و شرح وظایف سازمانی رو داره و تریدر حکم اون کارمندی رو داره که بدون چون و چرا فقط باید مطابق شرح وطایف خودش عمل کنه.

نظر

نه ، من اینطور نگفتم ، شما مطابق ذهن خودتون حرف من رو برداشت کردید. من نگفتم تمام سیستم ها سودده هستند ، اگر اینطور بود ، این همه سیستم و استراتژی های رنگارنگ توی محافل مجازی داخلی و خارجی داره مطرح میشه ، چه نیازی هست به این همه انرژی و دنبال کردن اونها ؟ خوب میری یکی از اون قدیمی هاش رو برمیداری استفاده میکنی دیگه!

موفقیت در بازار حاصلجمع دو موضوع هست = اول یک پلن و سیستم سودده ، دوم یک تریدر سودده.
                            برخلاف تصور شما اصلا سیستم سودده که تمام جزئیات اون بدون ابهام روشن باشه و برای لحظه لحظه بازار بتونه به تریدر برنامه برای ترید کردن یا ترید نکردن بده ، زیاد و فراوان نیست ، برعکس ذهنیت شما سیستم سودده یک چیزی هست که تنها توی پستوی خونه ها پیدا میشه!! و یک چیز ارزشمند و گرانبها هست.

اما سیستم فقط 50 درصد کار هست و 50درصد دیگه برای موفقیت برعهده تریدر هست ، که همونطور که گفتم یک تریدر باید ویژگیهایی مثل نظم زیاد ، سرعت و دقت فراوان ، هوش و مواردی از این دست داشته باشه.

اینطور تصور کنید که شما درون یک سازمان موفق ، یک چارت سازمانی دارید و این سازمان برای رسیدن به اهداف خودش نیاز به کارمندانی داره که طبق شرح وظایف به وظایف خودشون رسیدگی کنن. سیستم در ترید حکم اون چارت و شرح وظایف سازمانی رو داره و تریدر حکم اون کارمندی رو داره که بدون چون و چرا فقط باید مطابق شرح وطایف خودش عمل کنه.
                            شما هم منظور حرف بنده رو نگرفتید
                            من یک جمله میگم فقط
                            سودکردن نیاز به یک معامله گر سود ده داره نه یک سیستم سود ده فقط و فقط یک معامله گر سود ده

============================================
                            روی صحبت کلی هست نه شخص خاصی:
                            کسی هست خلاف این رو به من ثابت کنه؟
                            نمیدونم چرا ما خودمون رو میزنیم به کوچه علی چپ!!!
                            هی یک دور باطل رو تکرار میکنیم

نظر

شما هم منظور حرف بنده رو نگرفتید
                              من یک جمله میگم فقط
                              سودکردن نیاز به یک معامله گر سود ده داره نه یک سیستم سود ده فقط و فقط یک معامله گر سود ده

============================================
                              روی صحبت کلی هست نه شخص خاصی:
                              کسی هست خلاف این رو به من ثابت کنه؟
                              نمیدونم چرا ما خودمون رو میزنیم به کوچه علی چپ!!!
                              هی یک دور باطل رو تکرار میکنیم

میشه جمله قرمز رنگ رو بیشتر توضیح بدید؟
                              یک معامله گر سودده کیه؟چه ویزگیهایی داره؟
                              شما معتقدید تمام سیستمها سودده هستند؟
                              یک معامله گر چطوری میخواد با سیستمی که از بیس ایراد داره ، معامله کنه و سود کنه؟
                              میشه بصورت عملی مثال بزنید؟
                              وکلی سوال دیگه...

نمیدونم چقدر این صحبت شما تجربه شخصی خودتون هست یا صحبتهای داخل کتابها و سایتها هست.. در هر صورت اگه علاقه داشتید و مطلبی بود که خودتون بهش رسیدید ، مطلب رو بسط بدید.

نظر

• 10 میلیون تومان . حالا با دلار الان چقدر می شود. نه ببخشید با دلار الان چقدر می شود.

نظر

پردازش ...
                                X