اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر حاضرید برای اموزش فارکس هزینه کنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
    اشتباه شما درست در همین جاست اگه شغل اولی داشتید بهتر ترید میکردید

فارکس کاری هست که مستقیم و مستقیم مستقیم به تعقل شما مربوط هست هر چه مغز آدم اشفته تر هست بعد روان شناسی اثر بیشتری داره

فارکس نه تنها بهد تکنیکال داره بعد روان شناسی و بعد نظم و انظباط داره فارکس رو باید به یک ساعت تشبیه کرد تمام اجزای ساعت یعنی تمام عملکرد های ما یعنی اگر در یک شاخه از عملکرد ضعیف عمل کنیم باعث میشه سود ما کمتر بشه متاسفانه فارکس تنها کاری هست که به هیچ کس رحم نمیکنه و کوچکترین اشتباه ما رو جواب میده
    حرف شما رو قبول میکنم ! من بیشتر به فارکس بعنوان شغلم نگاه میکردم ولی سرمایشو فراموش کردم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      قدر زر را ررگر و قدر گوهر را گوهری شناسد.

خودم به شخصه هزینه زیادی کردم ،بچه جنوب بودم اومدم تهرآن واسه دوره هام ! فقط دوتا پروازم 250 ت شد و دوماه خرج تهرآن هم اضافه کنید !

اگرم این کار نمیکرد به جای نمیرسیدم !

جزوه میخریدم که الانم دارم یه کلمه ارزش نداره با چه هزینه های... چقدر کتاب خریدم...

اما به اندازه این نیست دوتا استاد درست داشته باشی نقشه راه نشونت بده هرچقدر هزینه کنی نی ارزه چون انگیزه داشته باشی بدون شک جبران خواهد شد و زندگیت تامین میشه !
      خلیل جان

قصد منهم اموزش کلاسیک با سرفصل های مشخص نیست بلکه همین اموزش منجر به سود هست که یک نفر بصورت عملی باهات کار کنه تا بسود برسی !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        حرف شما رو قبول میکنم ! من بیشتر به فارکس بعنوان شغلم نگاه میکردم ولی سرمایشو فراموش کردم !

اشتباه نکنید سرمایه تنها چیزی هست که اصلا ملاک نیست در این کار منم فکر میکردم سرمایه مهم هست ولی الان میبینم اصلا مهم نیست

شما کافیه با 500 دلار یه حساب پم بسازید و خوب ترید کنید مطمئن باشید سرمایه گذار زیادی پیدا میکنید

اصلا این به کنار
        در ایران سود ماهانه 7 الی 10 درصد رو پول غیر قابل تصور میدونن شما ماهی 10 درصد سود کن ببینم سرمایه کجا مشکل هست

نظر

اشتباه نکنید سرمایه تنها چیزی هست که اصلا ملاک نیست در این کار منم فکر میکردم سرمایه مهم هست ولی الان میبینم اصلا مهم نیست

شما کافیه با 500 دلار یه حساب پم بسازید و خوب ترید کنید مطمئن باشید سرمایه گذار زیادی پیدا میکنید

اصلا این به کنار
          در ایران سود ماهانه 7 الی 10 درصد رو پول غیر قابل تصور میدونن شما ماهی 10 درصد سود کن ببینم سرمایه کجا مشکل هست
          سرمایه خیلی مهمه سرمایه کم موجب ایجاد فشار روحی روانی میشه !

نظر

سرمایه خیلی مهمه سرمایه کم موجب ایجاد فشار روحی روانی میشه !

واسه همین میگم شغل اول داشتن خوبه تا سرمایه رو در چند سال بزرگش کنی

داشتن شغل اول خیلی مزیت داره

نظر

اما هزینه که ما باید بپردازیم

برعکس شعل های دیگر هست

چون این شغل از اولین روز بر اصل احتمالات استوار هست پس با اطمینان میشه گفت که هیچ فردی نمیتونه تضمین بده که با گذراندن دوره اموزشی و هزینه کردن به سود رسید ولی این دوره ها لازم هست ولی اجباری نیست

همونطور که یک تعمیر کار با تجربه بدون حتی سواد خواندن و نوشتن هم میتونه کار تعمیر رو حتی بهتر از یک تحصیل کرده بدون تجربه انجام بده در فارکس هم چه بسا فردی با تجربه حتی بدون اموزش هم بتونه سود کنه

ولی اینجا سوال اینه

چرا آموزش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اموزش چیکار میکنه ؟؟؟؟؟

اموزش فقط به این درد میخوره که کسب تجربه رو راحت کنه یعنی راهی که ما باید 6 سال برویم تا یک فارکس کار ماهر شویم رو کمتر میکنه و نثبت به زمانی که میگذاریم این زمان کمتر میشه

البته کیفیت این زمان گذاشتن هم مهم هست کسی هست که 4 سال زمان گذاشته ولی دنبال روش های گوناگون بوده و از این شاخه به اون شاخه پریده این باعث میشه پیشرفتی حاصل نشه

تحلیل بازار هم مثل علم پزشکی هست چطور الان در علم پزشکی هر کس در شاخه ای تجربه و تبحر داره فارکس هم همینطور هست تا تجربه نکنی نمیتونی به جایی برسی

یکی از خوبی های این کار این هست که وقتی که به روشی برای خودت رسیدی دیگه تا اخر عمر میتونی این کار رو انجام بدی و سود کنی البته ناگفته نمونه که باید روشت رو ماه به ماه یا سال به سال آپدیت کنی یعنی با شرایط بازار وفقش بدی

من روش خودم رو بر این اساس ساختم که با ماهیت بازار در حرکت باشم یعنی بازار هر کجا رفت منم باهاش برم تا بتونم حداقل یه 10 یا 20 سالی تو این حرفه بمونم

هزینه کند ولی این هزینه رو اصولی انجام بدید

من خودم اگه کسی بود که راهنمایی کنه در اول و به اشتباه این شغل بهم معرفی نمیشد الان به جای 1500 دلار در 15 مرتبه 150 دلار در 15 مرتبه از دست داده بودم
              ولی به یک چیز اعتقاد دارم واون اینکه اینها همه لازم بود تا پخته تر بشم

به امید روزی که همه به سود برسند
              رامین جان حرف دل ما رو زدی امیدوارم همه کسانی که مثل ما زحمت و زجر کشیدند به موفقیت برسند و نتیجه زحماتشونو ببینند !

نظر

با سلام

همانطور که در یکی از تاپیک ها گفتم ما باید قدر فرصت هایی که دراختیارمون هست رو بدونیم. مثلا این فروم و اساتید آن فرصت نابی برای ما هستند که باید حداکثر استفاده رو بکنیم. من به شخصه چیزهایی خیلی زیادی از این فروم اموختم و می آموزم و اگر هم خودم کوچکترین نکته ای بدونم سعی میکنم با بقیه به اشتراک بزارم

همین به اشتراک گذاشتن منابع و اطلاعات خودش بهترین راه آموزش و یادگیری است. در واقع یادگیری و یاد دهندگی در کنار جمع، تجربه های خوبی را به آدم اضافه میکنه

بعضی ها از اینکه روشهای معاملاتی سود ده یا نکاتی که بلدند رو به اشتراک بگذراند دریغ میکنند و یا ترجیح میدهند هزینه های سنگینی برای در اختیار قراردادن آن به دیگران بگیرند. من واقعا نمیدونم که آیا این روش آن ها درست هست یا نه
                ممکنه از جهاتی درست باشه و از جهاتی هم نادرست ولی نظر شخصی من اینه که به اشتراک گذاشتن اطلاعات و منابع باعث پیدا شدن عیوب و نقاط قوت و ضعف و درنهایت پیشرفت خود ما میشود. همیشه مشورت کردن و بحث کردن در مورد این موضوعات دریچه های جدیدتری پیش روی ما باز میکنه . برعکس ایزوله کردن اطلاعات باعث از بین رفتن ارزش انها میشه
                ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 11-25-2012, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                  با سلام

همانطور که در یکی از تاپیک ها گفتم ما باید قدر فرصت هایی که دراختیارمون هست رو بدونیم. مثلا این فروم و اساتید آن فرصت نابی برای ما هستند که باید حداکثر استفاده رو بکنیم. من به شخصه چیزهایی خیلی زیادی از این فروم اموختم و می آموزم و اگر هم خودم کوچکترین نکته ای بدونم سعی میکنم با بقیه به اشتراک بزارم

همین به اشتراک گذاشتن منابع و اطلاعات خودش بهترین راه آموزش و یادگیری است. در واقع یادگیری و یاد دهندگی در کنار جمع، تجربه های خوبی را به آدم اضافه میکنه

بعضی ها از اینکه روشهای معاملاتی سود ده یا نکاتی که بلدند رو به اشتراک بگذراند دریغ میکنند و یا ترجیح میدهند هزینه های سنگینی برای در اختیار قراردادن آن به دیگران بگیرند. من واقعا نمیدونم که آیا این روش آن ها درست هست یا نه
                  ممکنه از جهاتی درست باشه و از جهاتی هم نادرست ولی نظر شخصی من اینه که به اشتراک گذاشتن اطلاعات و منابع باعث پیدا شدن عیوب و نقاط قوت و ضعف و درنهایت پیشرفت خود ما میشود. همیشه مشورت کردن و بحث کردن در مورد این موضوعات دریچه های جدیدتری پیش روی ما باز میکنه . برعکس ایزوله کردن اطلاعات باعث از بین رفتن ارزش انها میشه
                  علیکم السلام حسن جان

اگر بخوای ا لحاظ اخلاقی به مسئله نگاه کنی بله کار خوبی ادم معلومات خودشو در اختیار دیگران قرار بده که همون مقوله زکات علم هست !

ولی ما از لحاظ اقتصادی بیان کردیم که یک فرد اگر بشما اموزش سود کردن 5 تا 10 درصد سود ماهیانه را در فارکس بدهد این اموزش چقدر برای شما ارزش خواهد داشت ؟

مطلب دیگر متاسفانه خیلی از دوستان بعلت مفت بودن اموزشها در فرومها قدر این اموزشها را نمیدانند !

نظر

به نظرم هزینه مالی نیاز نیست هزینه زمانی و پشتکار رو خلاقیت نیازه..
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

من به شخصه دارم اطلاعات و تجربیاتم رایگان به فروم عرضه میکنم.نه به دنبال شهرتم نه ...

چون هم شهرت دارم هم همه کار تریدری من در فروم های مختلف چندین سال دنبال میکنن !

بخوام این اطلاعات اموزش بدم هر دوره خصوصی هر بخش کمتر 500 دلار وقت نمیزارم !

متاسفانه دوستان قدرش نمیدونن و سرسری از کنار مطالب میگذرند.

حالا کلیپی میسازم و یک چارت رو بر اساس تک تک نوشته های تاپیک اموزش الیوت تحلیل میکنم و بر اساس مطالب بنیادی بررسی میکنم و اگر مطالب بین بازاری پیش برده بودم جالبتر میشد که بازلرهای جانبی هم نگاهی می انداختم.

به همین سادگی !

من اصل تریدر شدن و دیدگاهم در پست اول تاپیک بنیادی گذاشتم.در اصل نقشه راه هست !

بهره ببرید که ما همیشگی نیستیم.

فدای شما

نظر

مسلم جان بزرگترین حریف شما در هر بازاری برای سود کردن ذهن خودتان است. به جای صرف هزینه برای خرید سیستم و سیگنال و .... بایستی نخست ذهن خود را منضبط و با دیسیپلین بار بیاوریم و بعد با یک دوره آموزشی با اساتید در تهران که شاید نهایتاً 1 میلیون تومان هزینه داشته باشد، قول می دهم که بازدهی ماهی 5% دور از دسترس نخواهدبود.

مشکل اینجاست که برخی از ما فکر می کنیم که اصول موفقیت در بازارها از اصول موفقیت در دیگر عرصه ها جداست و متفاوت است. واقعاً چنین نیست. در هر عرصه ای این نظم و انضباط و پشتکار است که عامل موفقیت است و در فارکس هم جز این نیست.

با احترام

نظر

فارکس کارخانه آدم سازی است!

بعضی وقت ها به گذشته تریدری خود بنگیرید مدل شده اش همانند اشتباهاتی است که در زندگی مرتکب شده اید!

برای فارکس باید هزینه زمان را پرداخت کرد و هزینه پول شاید صرف زمان را کم تر کند اما حرف اول را تجربه می زند.

اما نگران نباشید که سال ها تلاش نیاز است که یک تریدر غول بشید بخاطر اینکه :

اگر ظرفیت تریدری بشر به حدی برسد که در هر ماه دو برابر ماه قبل پول داشته باشد کارش به سان کسی می ماند که کل عمر تلاش بیخود کرده زیرا نصف پولش در همان ماه آخر بدست امده است!

برای پولدار شدن حرص نزنید پول به دست خواهد آمد فقط کافی است تجربه اندوزی کنید و به سمت تجربه های بازاری حمله کنید......
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

علیکم السلام حسن جان

مطلب دیگر متاسفانه خیلی از دوستان بعلت مفت بودن اموزشها در فرومها قدر این اموزشها را نمیدانند !
                            بله متاسفانه عده ای فکر میکنند اگر هزینه های گزاف بدهند پس حتما چیزی رو یاد میگیرند که هیج جای دیگه پیدا نخواهد شد

در حالیکه اینطور نیست. اگر کمی وقت صرف مطالب پر ارزش این فروم شود میبینید که چه تجربه های گرانبهایی در حال عرضه شدن است. نیمی از تجربه رو میتوان با استفاده از تجربه های دیگران بدست اورد و راه های درست رو پیشه کرد

نظر

در بازار تبادلات ارزی سه عامل کلیدی بصورت کلان برای به سود رسیدن در بازار مورد نیاز است
                              الف) دانش 33%
                              ب)مدیریت معاملات 33%
                              ج) نگرش، روانشناسی و تجربه 33%

درصدی که در موفقیت شما تاثیر داره جلوی هر بخش زده شده !

دانش به سلسه مباحثی در بازار مبادلات ارزی اطلاق می شود که بوسیله آن بتوان توضیحات و پیش بینی های آزمایش شدنی را برای کسب سود به کار برد

تحلیل تکنیکی
                              8.25%
                              تحلیل بنیادی
                              8.25%
                              تحلیل بین بازاری
                              8.25%
                              تحلیل انتظارات
                              8.25%

دیگه یعنی کل حرفم زدم هرکس متوجه نشده.... اینم دوباره اینجا گفتم چون حداقل روزی دو سه نفر با من تماس میگیرن و مشورت میکنن باید اینا رو توضیح بدم !

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                                مسلم جان بزرگترین حریف شما در هر بازاری برای سود کردن ذهن خودتان است. به جای صرف هزینه برای خرید سیستم و سیگنال و .... بایستی نخست ذهن خود را منضبط و با دیسیپلین بار بیاوریم و بعد با یک دوره آموزشی با اساتید در تهران که شاید نهایتاً 1 میلیون تومان هزینه داشته باشد، قول می دهم که بازدهی ماهی 5% دور از دسترس نخواهدبود.

مشکل اینجاست که برخی از ما فکر می کنیم که اصول موفقیت در بازارها از اصول موفقیت در دیگر عرصه ها جداست و متفاوت است. واقعاً چنین نیست. در هر عرصه ای این نظم و انضباط و پشتکار است که عامل موفقیت است و در فارکس هم جز این نیست.

با احترام
                                صد درصد موافق حرف شما هستم مهمترین مسئله در ترید بعد روانشناسی ان هست ! بنظرت راههای این کنترل ذهن نیاز به اموزش نداره؟ اتفاقا نکته مهم اینجاست که یک استاد حرفه ای از شما یک شخصیت تریدری خواهد ساخت !

نظر

پردازش ...
                                X