اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

حاشیه های مسابقه تحلیلگری 1000 دلاری

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حاشیه های مسابقه تحلیلگری 1000 دلاری

شب بخیر،

متاسفانه از همان روز اول ده ها اشکال به این مسابقه بود... از قوانین من در آوردی آن گرفته تا مدل ثبت نام ها...

برای من به شخصه بسیار عجیب و در عین حال جالب بود که وقتی این همه مسابقات ریل و دمو تا کنون در کارگزاری های مختلف صورت گرفته که معمولا 95 درصد ساختار مسابقات معین و به یک شکل است چرا مسابقه با روشی برگزار شد که سرتا پا دارای اشکال بود... از اون جالب تر اینکه قبلا این فروم مسابقه خوبی رو برگزار کرده بود...

در هر جال درستش این بود که رقم همه حساب ها دقیقا یکی باشه و اصلا حساب ها توسط مسوولین برگزار کننده افتتاح بشه و در اختیار شرکت کنندگان قرار داده بشه...
    نباید پسوردها در تاپیک مسابقات اعلام میشد... در کدام مسابقه چنین اتفاقی می افته؟
    نباید برای تعداد معاملات و حجم و زمان پوزیشن محدودیت گذاشته میشد... این یک موضوع کاملا شخصی هست یکی با یک ترید سود می کنه یکی با ده ترید... یکی اسکالپر هست و یکی لانگ ترم کار... کلا محدودیت در مسابقه معنی نمیده و ملاک اصلی و تنها ملاک درصد رشد حساب هست و بس... حالا با هر روشی می خواهد باشد...
    باید برای ثبت نام از متقاضیان دعوت میشد فرم ثبت نام پرکنند... وقتی افراد با مشخصات واقعی ثبت نام کنند دیگر کسی نمی تونه چند اکانت بسازه... اگر هم کسی از نام و نام خانوادگی اصلی استفاده نمی کرد عملا جایزه بهش تعلق نمی گرفت و باشد شرط برداشت جایزه احزار هویت بر اساس مشخصات فرد شرکت کنند اعلام میشد...

در نهایت اینکه، با کمال احترام به مسوولین برگزار کننده که می دونم نیت خوبی داشتند و می خواستند کمی جو انجمن رو سرزنده کنند باید بگم این مسابقه به همه چیز شبیه بود جز مسابقه...

توصیه می کنم واقعا وقتی تصمیماتی مهم گرفته میشه حداقل قبلش در یک تیم مدیریتی کمی موضوع سبک سنگین بشه... خیلی از حرکت های مدیران نیاز به تامل و تفکر بیشتر از سویشان داره... نمونه دیگر همین تاپیک های موازی اعلام تخلفات بروکرهای مختلف هست که به نظر من نه تنها کمکی به بروکر پی سی ام نمی کنه که باعث بدبینی هم میشه... دنیای امروز دنیای اینترنت و اطلاعات هست و نیازی به تبلیغات با شیوه عصر قجری نیست...

بدرود- بهزاد

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    شب بخیر،

متاسفانه از همان روز اول ده ها اشکال به این مسابقه بود... از قوانین من در آوردی آن گرفته تا مدل ثبت نام ها...

برای من به شخصه بسیار عجیب و در عین حال جالب بود که وقتی این همه مسابقات ریل و دمو تا کنون در کارگزاری های مختلف صورت گرفته که معمولا 95 درصد ساختار مسابقات معین و به یک شکل است چرا مسابقه با روشی برگزار شد که سرتا پا دارای اشکال بود... از اون جالب تر اینکه قبلا این فروم مسابقه خوبی رو برگزار کرده بود...

در هر جال درستش این بود که رقم همه حساب ها دقیقا یکی باشه و اصلا حساب ها توسط مسوولین برگزار کننده افتتاح بشه و در اختیار شرکت کنندگان قرار داده بشه...
    نباید پسوردها در تاپیک مسابقات اعلام میشد... در کدام مسابقه چنین اتفاقی می افته؟
    نباید برای تعداد معاملات و حجم و زمان پوزیشن محدودیت گذاشته میشد... این یک موضوع کاملا شخصی هست یکی با یک ترید سود می کنه یکی با ده ترید... یکی اسکالپر هست و یکی لانگ ترم کار... کلا محدودیت در مسابقه معنی نمیده و ملاک اصلی و تنها ملاک درصد رشد حساب هست و بس... حالا با هر روشی می خواهد باشد...
    باید برای ثبت نام از متقاضیان دعوت میشد فرم ثبت نام پرکنند... وقتی افراد با مشخصات واقعی ثبت نام کنند دیگر کسی نمی تونه چند اکانت بسازه... اگر هم کسی از نام و نام خانوادگی اصلی استفاده نمی کرد عملا جایزه بهش تعلق نمی گرفت و باشد شرط برداشت جایزه احزار هویت بر اساس مشخصات فرد شرکت کنند اعلام میشد...

در نهایت اینکه، با کمال احترام به مسوولین برگزار کننده که می دونم نیت خوبی داشتند و می خواستند کمی جو انجمن رو سرزنده کنند باید بگم این مسابقه به همه چیز شبیه بود جز مسابقه...

توصیه می کنم واقعا وقتی تصمیماتی مهم گرفته میشه حداقل قبلش در یک تیم مدیریتی کمی موضوع سبک سنگین بشه... خیلی از حرکت های مدیران نیاز به تامل و تفکر بیشتر از سویشان داره... نمونه دیگر همین تاپیک های موازی اعلام تخلفات بروکرهای مختلف هست که به نظر من نه تنها کمکی به بروکر پی سی ام نمی کنه که باعث بدبینی هم میشه... دنیای امروز دنیای اینترنت و اطلاعات هست و نیازی به تبلیغات با شیوه عصر قجری نیست...

بدرود- بهزاد
    سلام و درود بر دکتر عزیز

در انتهای سال بود و به مناسبت سال جدید قرار شد بی بهانه کادویی اهدا گردد و شرایط را آنقدر سفت و سخت در نظر گرفته نشد تا اینکه بلاخره همگان قادر به شرکت در این مسابقه باشند. حال تجربه خوبی شد و انشالله در دفعات آتی سعی و تلاش خواهیم کرد در ابتدا قبل از هر مسابقه یک نظر سنجی چیدمان گردد و پس از بررسی و مدیریت فنی و تخصصی پیاده شود که در مسابقات اولیه چنین بود . خوب این مسابقه باز میگم زیاد مورد بررسی و سختگیری قرار نگرفت تا اینکه سال جدید میلادی را با اهدا جایزه ای با شادمانی شروع کنیم حال دوستان پسوردها را تغییر دادند یا ... باز مشکلی ایجاد نمیکند و هدف این بود کادوی داده شود و جای اینکه به صورت رندوم نام یک نفره در قرعه کشی خارج شود این تلنگری باشد

در مورد بخش بروکرها بایست عنوان کنم که عرض شد این یک تاپیک از تاپیک های هر بخش از بروکرها بود و تاپیک های دیگری همچون معرفی ، افتتاح حساب و ... موجود میباشد که پس از تکمیل شدن انها ، به حالت عمومی در خواهد آمد و اصلاً کسی به دنبال تخریب نیست و قصد بر آن است که با ارائه مشکلات ، شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی کیفیت کاری خود را ارتقاء دهند ، تمام شرکت های موجود و پشتیبانان فارسی زبان آنها در ارتباط هستم و رابطه حسنه ای برقرار هست که از آنها دعوت به عمل خواهد آمد تا اینکه افراد را پشتیبانی کنند یا خود یا نماینده ای از آنها تشریف بیاورند که ارتباط نزدیکتر و سریعتری ایجاد گردد. دکتر جان این موضوع چه دخلی به شرکت پی سی ام بروکرز دارد ؟ بنده اکنون در شرکت ام تی آی مشغول به فعالیت هستم . استعلام از بروکر بگیرید متوجه خواهید شد که 26 مرداد ماه امسال که مصادف با روز تولد و اتمام خدمتم بود ، از سمت خود استعفا داده و به امورات شخصی خود پرداخته ام و در شرکت جدید صرفاً به عنوان یک مشاور در امورات در خدمتشان هستیم و بس ! پس خواهش میکنم بی جهت مطلب را سوق به شرکتی ندهید . قرار نبود نام شرکت جدیدی که در ان مشغول به فعالیت شده ام را بیاورم منتهی از بس افراد فکر میکنند که ذینفع در این کارگزار هستیم از آنها تعریف و تمجید میشه ، نه برادر گلم نه استاد خوبم ، صد بار بیان شد ایرانی است و بایست کمک کرد تا نام آنها در صدر جدول قرار گیرد چرا که نام ایران را برافراشته است و الحق و الانصاف روز به روز مزیت های خود را ارتقا داده و مشتری مداری سر لوجه آنها از روز ازل بوده است به حدی که الان قابل رقابت با بهترین ها در سزح دنیاست و منکر این هم نیستم که گاهی مشکلاتی محتمل هست به وجود آید چرا که هر آن چیز انسان در آن دخیل باشد دارای نقص هست و هیچ چیز در دنیا صدرصدی وجود ندارد و هر روزه می کوشند که بهترین و برترین خدمات را ارئه دهند و نیاز به تعریف من و امثال من نداره چرا که عطر آن است که ببوید ، خودشان ماشالله هزار خدمات برتر دارند که یکی دو جمله ما در آن نقطه ای هم محسوب نمیشود. اینستاگرام تخصصی شخصی ام شاید سه هزار نفر ایرانی در آن فاللور باشد ، الباقی از سراسر دنیا دنبال میکنند و حتی خیلی ها برای اولین بار نام کشورمان را می شنوند ، اینکار صورت گرفته تا نام ایران و تریدرهای ایرانی را بالا نگه داریم . چرا یک حرکت به این خوبی که همه معترض بودند چرا با اینکه شرکت pcm فروم را واگذار کرده نامی از شرکت دیگری آورده نمیشود ، حال که این بخش از پیشنهادات بیش از صد نفر کاربر بوده ، انتقاد میشه ؟ مگه بد هست که مشکلات بیان بشه و سطح کیفی خود را ارتقاء دهند ، چرا که در یک فرومی برتر در زمینه تبادلات ارزی فارسی زبان پست درج میشود و همگان میخوانند ؟ بد هست که شیطنت ها را کم کنند و تریدرها سود کنند ؟ بد هست که تریدرها با چشمان باز و با قوه تفکر ، کارگزار خود را با مقایسه معایب و مزایا انتخاب نمایند؟ بد هست که باعث ایجاد رقابت بین کارگزاران فعال در کشور شود؟ آخه ایراد این بخش چیه که هرکس از راه میرسه صرفاً چون خلیل رحمانی پست زده مخالفت میکنند؟ اقا هجان رکس با شخص بنده مشکلی داره خارج از فروم شماره بنده موجود هست ، تماس بگیره یا پیامک بزنه خودم همانطور که پنج سال از جیب مایه گذاشتم هزینه میکنم و پاسخگو هستم ، چه بسا افرادی که یکبار با بنده دمخور نشده و پس از ایجاد ارتباط تمام ذهنیت منفی که برای خود بافته را متوجه شده ، اشتباه هست و عذرخواهی کرده است . اکنون در یک شرکت دیگه مشغول به فعالیت ام و اگر از زمان ورودم به بازار ، جانب منافع شخصی ام بودم میبایست از آن نام میبردم و از خدمات آنها و میلیون ها تومان را در جیب میگذاشتم، نه اینکه از یک شرکت دیگه حرف بزنم و سرتاپا هزینه از جیب برای تریدرها خرج کنم ، غیر از این بوده در طول سالهای فعالیتم به مشکلات تریدرها پرداخته ام و مفت و مجانی زمان و مطالب و علمی که کسب نمودم را در اختیارشان گذاشتم ؟ کم پشت کاربران بیرون آمدم ؟ خدا سر شاهده هر کس که مشکلی برایش ایجاد میشد شخصاً پیش قدم میشدم و آن را حل می نمودم . کم ناسزا شنیدم و سکوت کردم و واگذار کردم به الله به حدی که روزی خودشان از رفتارشان شرمنده بودند . یکی از منافع شخصی بنده استخراج کنید بنده از پدرم نخواهم بود که یک سنت قرار باشد از فعالیت های غیر تریدری در جیب بنده برود . اگر چنین باشد از نت خواهم رفت و شیر مادر بر من حرام باشد . در مذهب ما دروغ دادن گناهه ، آن هم از نوع کبیره که فرقی با قتل ندارد .خلیل رحمانی انسان خیلی بد ، شرور و ... ، اما در حق تریدرهای ایران زمین هیچ بدی نکردم و تمام وقت و فکر و علمم را وقف این جامعه کردم و با همه وجود دوستشان دارم و می خواهم که نانی بر سر سفره زن و بچه بیاورند و این تنها آرزویم هست که بی وقفه در حال تلاش بوده ام و هستم و خواهم بود.در این فروم طبق قوانین پیشرویی نمودم . شاید در گذشته خطایی از ما سر زده باشد و انسان جایز الخطاست و با افزایش سن و تجربه ، عقل پخته تر خواهد شد، هیچگاه نبایست یک فرد را به دلیل شکستن عروسکش در سنین بچگی مورد گوشزد قرار داد ، اما در این فروم طبق قوانین پیش رویی نمودم و تمام صحبت هایم تخصصی و دوستانه بوده و با هیچکس دشمنی ندارم و کینه ای را در دل خود نمیتوانم بگنجانم چرا که انرژی منفی داراست و از یک تریدر به دور است. حال باز میگم هر آنکس با شخص بنده مشکلی دارد لطفاً از طریق یک پیام خصوصی به بنده عرض کند و شماره خود بگذارد تا تماس بگیرم و عذرخواهی کنم. حال که برای همگان هم روشن شد در شرکت دیگری هستم پس رفتار مرا چه خوب چه بد پای هیچ شرکتی نگذارید جز خود فرد که خلیل باشد . همه شرکت ها محترم هستند و پشتیبانان فارسی زبان انها سرور بنده اند که برای تریدرهای ایران زمین در حال تلاش و ارائه خدمات هستند. حال اگر پستی غیر از تخصصی فردی درج کند و زمان بنده را بگیرد آن را مورد تنبیه قرار خواهم داد و تنبیه ام اینه که در برابرش سکوت کنم همانند شکل آواتورم که نشان داده شده است تا زمانی که ببینم دست از پست های غیر تخصصی برداشته است.پس کانال ارتباطی را مشخص نمودم مشکلات با شخص بنده را پیام خصوصی کنید تا با یکدیگر تماس بگیریم و آن را مورد بررسی قرار دهیم و وقت کسی را در فروم صرف خواندن چنین مطالبی را نگیریم و خود را خسته نکنیم. پیشاپیش از بذل توجه عزیزان سپاسگذارم و اینکه دکتر جان مطالب بنده کلی بود و خطاب به شما یا فرد خاصی نیست و صرفاً فرصت را عتیمت شمردم و عرایضم را بیان کردم.
    موفق و پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
      شب بخیر،

بدرود- بهزاد

سلام
      شاید شما در جریان نبودید که این مسابقه برگرفته از ایده یکی از کاربران محترم در انتهای سال 2015 بود که به دلیل ذیق وقت و ایجاد سهولت هر چه بیشتر برای کاربران محترم تصمیم بر اجرای این مسابقه گردید.
      کاملا واضح است که هر کاری مخصوصا زمانی که به صورت از پیش مشخص نشده انجام گردد دارای نواقص احتمالی خواهد بود ولی آن چه مهم است نیت ما در این کار بود تا ضمن ایجاد یک جو متفاوت و دوستانه یک رقابت دوستانه نیز شکل گیرد و به دور از نتیجه مسابقه کاربران عزیز تجربه متفاوتی در این مسابقه داشته باشند.
      لذا خواهشمندم با توجه به این که جنابعالی خود دارای یک فروم و مدیر آن هستید وقت خود را صرف سازندگی و انتقادات و پیشنهادات آنجا فرمایید نه هر دم انتقاد و اشکال گرفتن به فعالیت های فروم تریدرها. شما در فروم خود هر گونه تصمیم و سیاست و روش که مایل باشید اجرا کنید ولی اینجا تنها فعالیت شما تحلیلگری با عنوان تحلیل گر منتخب فروم است، حتی اگر مدیر هم بودید می بایست نظرات خود را قبل از اجرای یک موضوع مطرح کنید نه بعد از تمام شدن آن به اشکال و خرده گرفتن بپردازید.

امیدوارم از این پس یا تنها پستهای مرتبط با عنوان کاربری شما را در این فروم شاهد باشیم و یا اگر دلسوز و حامی فکری این فروم هستید هر پیشنهاد و نظری را در زمان مناسب خودش مطرح کنید.

پ.ن : لطفا خوانندگان و کاربران محترم به این مهم توجه فرمایند که هر نظر و پیشنهاد سازنده در فروم تریدر ها با آغوش باز پذیرا بوده و صمیمانه قدردان هستیم ولی اظهار نظر انتقادی پس از یک موضوع که گفته شود از اول میدانستیم و برایمان عجیب و من در آوردی بود و غیره در هیچ جامعه ای پسندیده نیست. چون اگر واقعا کسی از اول این دیدگاه را داشته چه نیت و هدفی باید داشته باشد که پس از پایان آن چنین صحبت هایی بکند.
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام آقای بهزادی

ما همچنان منتظر ادامه تاپیکهای آموزشی شما که قبل از آغاز 2016 گفتید مسافرت میرید و بعد هم گفتید فعلا سال جدید هست و چند وقتی آموزش ها را ادامه نمیدم هستیم الان چنتا تاپیک آموزشی نیمه کاره از شما هست که تو همه اونها گفتید ادامه خواهم داد و همشون را رها کردید از هر کس هم میپرسم میگن معلوم نیست کی ادامه بدن و ما هم منتظر هستیم خب شما که وقت دارید 13 خط برای پستی که هیچ منفعتی برای هیچ کس نداره وقت بزارید خب همین وقت و فکر را بزارید برای ادامه آموزش های خودتون
        بی صبرانه منتظر ادامه آموزشهای شما هستیم

نظر

سلام

متاسفانه همانطوری که گفتن اقای بهزادی این مسابقه دارای اشکالات زیادی ود ولی خو چیزی که بسیار من رو زنجاند زمان مسابقه بود و فکر دیم اوایل ژانویه تمام میشه که متاسفانه اخر ژانویه اعلام شده بود و این کار رو خیلی خراب کرد متاسفانه من معامله ام رو بر اساس اول ژانویه تنظیم کردم و اون موقع هم خارج شدم.اگه اطلاع دقیق از زمان مسابقه داشتم قضیه خیلی فرق میکرد.
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط SystemTrader نمایش پست ها
            سلام
            شاید شما در جریان نبودید که این مسابقه برگرفته از ایده یکی از کاربران محترم در انتهای سال 2015 بود که به دلیل ذیق وقت و ایجاد سهولت هر چه بیشتر برای کاربران محترم تصمیم بر اجرای این مسابقه گردید.
            کاملا واضح است که هر کاری مخصوصا زمانی که به صورت از پیش مشخص نشده انجام گردد دارای نواقص احتمالی خواهد بود ولی آن چه مهم است نیت ما در این کار بود تا ضمن ایجاد یک جو متفاوت و دوستانه یک رقابت دوستانه نیز شکل گیرد و به دور از نتیجه مسابقه کاربران عزیز تجربه متفاوتی در این مسابقه داشته باشند.
            لذا خواهشمندم با توجه به این که جنابعالی خود دارای یک فروم و مدیر آن هستید وقت خود را صرف سازندگی و انتقادات و پیشنهادات آنجا فرمایید نه هر دم انتقاد و اشکال گرفتن به فعالیت های فروم تریدرها. شما در فروم خود هر گونه تصمیم و سیاست و روش که مایل باشید اجرا کنید ولی اینجا تنها فعالیت شما تحلیلگری با عنوان تحلیل گر منتخب فروم است، حتی اگر مدیر هم بودید می بایست نظرات خود را قبل از اجرای یک موضوع مطرح کنید نه بعد از تمام شدن آن به اشکال و خرده گرفتن بپردازید.

امیدوارم از این پس یا تنها پستهای مرتبط با عنوان کاربری شما را در این فروم شاهد باشیم و یا اگر دلسوز و حامی فکری این فروم هستید هر پیشنهاد و نظری را در زمان مناسب خودش مطرح کنید.

پ.ن : لطفا خوانندگان و کاربران محترم به این مهم توجه فرمایند که هر نظر و پیشنهاد سازنده در فروم تریدر ها با آغوش باز پذیرا بوده و صمیمانه قدردان هستیم ولی اظهار نظر انتقادی پس از یک موضوع که گفته شود از اول میدانستیم و برایمان عجیب و من در آوردی بود و غیره در هیچ جامعه ای پسندیده نیست. چون اگر واقعا کسی از اول این دیدگاه را داشته چه نیت و هدفی باید داشته باشد که پس از پایان آن چنین صحبت هایی بکند.

با سلام

جسارتا نقد پذیری شما از لحن بیان شما کاملا نمایان است ! اگر روتون میشد احتمالا این بنده خدا رو هم مثل خیلیهای دیگر بن میکردید !
            به هر حال تعداد تشکرها نیز خود گواه دیگری بر تمایلات کاربران میباشد !
            خلاصه که :
            دو صد گفته چون نیم کردار نیست

به جای اینکه مدام بیایید و دم از نقد پذیری بزنید کمی در عمل نشون بدید !

نظر

نوشته اصلی توسط Riton نمایش پست ها
              با سلام

جسارتا نقد پذیری شما از لحن بیان شما کاملا نمایان است ! اگر روتون میشد احتمالا این بنده خدا رو هم مثل خیلیهای دیگر بن میکردید !
              به هر حال تعداد تشکرها نیز خود گواه دیگری بر تمایلات کاربران میباشد !
              خلاصه که :
              دو صد گفته چون نیم کردار نیست

به جای اینکه مدام بیایید و دم از نقد پذیری بزنید کمی در عمل نشون بدید !

این ادبیات و تفکرات شماست که لحن بیان بنده را به عنوان شخصی انتقاد ناپذیر پنداشتید و من مسئول ادب و تفکرات شما نیستم.
              لطفا اون خیلی های دیگر که رومون شد و بن کردیم و احتمالا هم از نظر شما آسیب یا خطری برای دیگر کاربران محترم فروم نداشته اند را نام ببرید. قویا منتظر پاسخ شما در این مورد هستم زیرا شما با 10 پست ارسالی که 6 تای آنها در تاپیکهای مختلف مرتبط به حاشیه ها و یکی هم ایجاد یک تاپیک رها و فراموش شده و همچنین آی دی خودتان ناشناس با هویت نا معلوم است در حدی نیستید که دموکراسی و کاربر محور بودن این فروم را زیر سوال ببرید.

هر گاه یک کاربر مفید با هویتی مشخص برای دیگر کاربران محترم و نه برای فروم بودید آنگاه به خود اجازه دهید بین صحبتهای آی دی های معتبر نظر داده و قضاوت کنید.

10 پست که 7 تای آن اسپم است با توجه به هویت نامعلوم واقعی شما این سوال را به همراه دارد که چهره و هدف واقعی شما در فروم تریدرها چیست.

امید وارم این لحن صحبت را بهتر از لحن پست قبلی بپسندید و لذت برده باشید.

نظر

این ادبیات و تفکرات شماست که لحن بیان بنده را به عنوان شخصی انتقاد ناپذیر پنداشتید و من مسئول ادب و تفکرات شما نیستم.
                لطفا اون خیلی های دیگر که رومون شد و بن کردیم و احتمالا هم از نظر شما آسیب یا خطری برای دیگر کاربران محترم فروم نداشته اند را نام ببرید. قویا منتظر پاسخ شما در این مورد هستم زیرا شما با 10 پست ارسالی که 6 تای آنها در تاپیکهای مختلف مرتبط به حاشیه ها و یکی هم ایجاد یک تاپیک رها و فراموش شده و همچنین آی دی خودتان ناشناس با هویت نا معلوم است در حدی نیستید که دموکراسی و کاربر محور بودن این فروم را زیر سوال ببرید.

هر گاه یک کاربر مفید با هویتی مشخص برای دیگر کاربران محترم و نه برای فروم بودید آنگاه به خود اجازه دهید بین صحبتهای آی دی های معتبر نظر داده و قضاوت کنید.

10 پست که 7 تای آن اسپم است با توجه به هویت نامعلوم واقعی شما این سوال را به همراه دارد که چهره و هدف واقعی شما در فروم تریدرها چیست.

چنین یوزران گمنام که به تعداد انگشتان دست پست هایشان میرسد و بیش از پنجاه درصد آن در بخش حاشیه میباشد جز برای این منظور ساخته نشده اند و جای هم کلام شدن با چنین یوزری بهتر است که سیاست خود را پیشه کنید.دلیلی نداره وقتی در یک ساختمان نظام مهندسی همه افراد مشغول به فعالیت تخصصی هستند ، یک فرد وسط معرکه بیاد و هر آنچه دوست اارد را بیان کند و جو را مسموم نمایند. خواهش کرده بودم نه تعریف و تمجید نه تخریب شخصی کسی نبایست انجام دهد و این رویه می بایست خارج از این فروم باشد. حال این کاربر را مورد عنایت قرار دهید تا وقت بقیه افراد را به خود اختصاص نداده است.

با تشکر

نظر

بسیار لذت بردم !
                  در مورد پست ها هم باید بگویم اتفاقا تاپیکی ایجاد کردم که به جرات میتوانست از بهترین تاپیکهای فرومتان باشد که تایید نشد تا پستی قرار داده بشه !

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                  چنین یوزران گمنام که به تعداد انگشتان دست پست هایشان میرسد و بیش از پنجاه درصد آن در بخش حاشیه میباشد جز برای این منظور ساخته نشده اند و جای هم کلام شدن با چنین یوزری بهتر است که سیاست خود را پیشه کنید.دلیلی نداره وقتی در یک ساختمان نظام مهندسی همه افراد مشغول به فعالیت تخصصی هستند ، یک فرد وسط معرکه بیاد و هر آنچه دوست اارد را بیان کند و جو را مسموم نمایند. خواهش کرده بودم نه تعریف و تمجید نه تخریب شخصی کسی نبایست انجام دهد و این رویه می بایست خارج از این فروم باشد. حال این کاربر را مورد عنایت قرار دهید تا وقت بقیه افراد را به خود اختصاص نداده است.

با تشکر
                  از ادبیات لمپنیسم شما هم بسیار لذت بردم ولی باید بگم که اصلا تعجب نکردم چرا که از كوزه همان برون تراود كه در اوست !

در مورد ساختمان نظام مهندسی هم بسیار باعث شادمانی ما شدید ! من ادعایی ندارم ولی مطمئن باشید اگر روزی قرار بر این باشد که سطح من و شما و اون دوست مدیرتون که خودشو به واسطه مدیر بودن به ایدی های معتبر میچسبونه بسنجن خیلی از بابت گفته هاتون شرمسار میشوید و آرزو میکنید که دیگر کسی رو زود مورد قضاوت قرار ندهید !

ا

نظر

نوشته اصلی توسط Riton نمایش پست ها
                    بسیار لذت بردم !
                    در مورد پست ها هم باید بگویم اتفاقا تاپیکی ایجاد کردم که به جرات میتوانست از بهترین تاپیکهای فرومتان باشد که تایید نشد تا پستی قرار داده بشه !

از ادبیات لمپنیسم شما هم بسیار لذت بردم ولی باید بگم که اصلا تعجب نکردم چرا که از كوزه همان برون تراود كه در اوست !

در مورد ساختمان نظام مهندسی هم بسیار باعث شادمانی ما شدید ! من ادعایی ندارم ولی مطمئن باشید اگر روزی قرار بر این باشد که سطح من و شما و اون دوست مدیرتون که خودشو به واسطه مدیر بودن به ایدی های معتبر میچسبونه بسنجن خیلی از بابت گفته هاتون شرمسار میشوید و آرزو میکنید که دیگر کسی رو زود مورد قضاوت قرار ندهید !

ا
                    سلام بزرگوار

شماره تماس خود را برایم پیغام خصوصی بفرستید در حال رانندگی هستم حداقل گپی بزنیم

نظر

سلام اقای jiran چه دلیل وجود دارد که پسورد شما با 1000% سود تغییر کند؟ مگر حالا اقای سهیلی از دوستان یا اقوام بوده اند که چنین حرکتی انجام شود ؟ مگر کسی در بروکر بیکار است که بشیند و مقدار رشد حسابها را دنبال کند ؟ مگر برای اسپانسر فرقی میکرده که چه کسی جایزه را دریافت میکند ؟ مگر برای کدام حساب ریل این اتفاق افتاده است که حالا برای یک حساب دمو انجام شود ؟

پ.ن : لطفا قوانین فروم را رعایت کرده و از قرار دادن ایمیل آدرس و هرگونه راه تماس در امضا یا پستهای خود جدا خودداری کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط jiran
                        سلام جناب سهیلی منم بهتون تبریک میگم
                        اینکه ادم خوش شانسی هستین شکی درش نیست پوزیشنی که من گرفته بودم حدود 1000% بالانسم را رشد داد دیدم پسورد را عوض کردن پرسیدم قضیه چیه اقایون گفتند این چه حرفیه زشته حساب ریل نیست که بخواهیم از این کارا بکنیم
                        وگرنه جایزه به من میرسید بازم بهتون تبریک میگم
                        من به نوبه خودم به جناب سهیلی تبریک میگم و به خصوص از پست انتهایی ایشون بسیار لذت بردم که نشان دهند دید و ذهنیت یک تریدر هست...

در مورد موضوعی که شما عنوان کردید حتما پیگیر باشید... یعنی پسورد شما رو بروکر تغییر داده و زمانی که دلیل رو پرسیدید گفتند ما این کار رو نکردیم؟

به نظرم این موضوعی نیست که مسوولین بروکر بخواهند بگن مگه ما با برنده دوست یا فامیل هستیم... ایشون ادعایی داره و اگر ادعایش درست باشد برنده ایشون هستند... لطفا مسوولین مسابقه اگر بهشون برنمی خورد و همانند دور قبل از پست انتقادی بنده ناراحت نمی شوند این موضوع رو به درستی شفاف سازی کنند همینجا که همه بدونند آیا ادعای این کاربر صحت داره یا نه... از کلی گویی هم بپرهیزیم...

حالا فهمیدید که چقدر قوانین این مسابقه ایراد داشت که حتی در تعیین برنده هم دچار مشکل شدید...

ارادتمند- بهزاد

نظر

جالبه الان جناب دکتر بهزادی یه پستی زده بودند سریع حذفش کردین چرا؟؟؟
                          مگه چه حرف غیر اخلاقی غیر قانونی زده بودند که به چند دقیقه نکشید حذف شد
                          ادمو یادم حکومت نظامی میندازین
                          یعنی یه جوابی به سوال و درخواست ایشون نداشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          حداقل بخاطر احترامش هم که شده اگه جوابی هم نداشتید پستشو پاک نمیکردید
                          ابراهام لینکلن ریس جمهور فقید ایالات متحده امریکا حرف جالبی میزنه میگه شما شاید بتونین دیگران را گول بزنین ولی نمیتونین برای همیشه همه مردم را گول بزنین

نظر

نه تنها پست بنده رو حذف کردند که به بهانه دخالت در امور سایت آی دی اصلی مسدود هم کردند...

دوست عزیزی که به نظر میرسه مدیریت انجمن شدیدا شما رو در توهم فرو برده... یکی از شرکت کنندگان ادعایی داره که حسابش 1000 درصد رشد کرده و پسوردش رو عوض کرده اند و زمانی که به بروکر گفته گفتند به ما مربوط نیست...

اینکه بگیم جواب ایشون رو بدهید واقعا دخالت در امور سایته؟ بالاخره مدیران این سایت مدیران بروکر هم هستند یا نه؟ یه روشنگری کنید چون طرز رفتارها واقعا عجیب و خنده داره...

این یکی رو هم مسدود کنید تا به مراد دلتون برسید...

روز خوش- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی 2 : https://www.traderha.com/member/20759-بهزاد-بهزادی-2 در ساعت 02-15-2016, 03:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                              جالبه الان جناب دکتر بهزادی یه پستی زده بودند سریع حذفش کردین چرا؟؟؟
                              مگه چه حرف غیر اخلاقی غیر قانونی زده بودند که به چند دقیقه نکشید حذف شد
                              ادمو یادم حکومت نظامی میندازین
                              یعنی یه جوابی به سوال و درخواست ایشون نداشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              حداقل بخاطر احترامش هم که شده اگه جوابی هم نداشتید پستشو پاک نمیکردید
                              ابراهام لینکلن ریس جمهور فقید ایالات متحده امریکا حرف جالبی میزنه میگه شما شاید بتونین دیگران را گول بزنین ولی نمیتونین برای همیشه همه مردم را گول بزنین

ایشان با توجه به هشدارهای قبلی که در خصوص دخالت نکردن به اموری که بهشون مربوط نیست بارها اقدام به دخالت در امور دیگر کاربرها و فروم کردند و سعی بر حاشیه سازی و دخالت در امور مدیریتی کردند در نتیجه خود باعث اخراجشان از فروم شدند.
                              هر کس یک تخصص و یک حد و حدودی دارد وقتی به صورت شفاف سعی بر ایجاد حاشیه و تحریک کردن دیگر کاربران دارند دلیلی ندارد در این فروم اجازه فعالیت داشته باشند.
                              شما هم میتوانید و حق دارید که مسئله خود را از طریق بروکر مربوطه پیگیری فرمایید نیازی نیست ایشان کاسه داغ تر از آش شوند و به فکر دیگران باشند و بهتر بود به فعالیت در خصوص تخصص خود می پرداختند.

نظر

پردازش ...
                              X