اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای محمد رضا کاشانی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    اگر لحن گفتمانشون درست کنند موردی نیست که آن را از حالت بن خارج کنند . لطفاً کسی شماره تماس ایشان را داراست برای من ارسال نمایید تا تماس حاصل کنم و مشکل را برطرف کنم
    با سلام و دورد به آقا خیلیل گل دیدم ظاهرا شما عزیز بزرگوار دنبال شماره تلفن من جهت رفع مشکل من هستین دیدم دیگه خیلی بی انصافی هستش حالا که شما انقدر مخلصانه در رفع امور فروم در تلاش هستین و من که بشخصه یادم نیست شما در موضوعی ورود نکرده باشین و در پی رفع مشکلات دوستان و امور مربوط به تاپیک حضور نداشته باشین کم خدمت برسم بگم من محمدرضا کاشانی هستم شما بفرمایید { با ذکر جمله مورد نظر } که باتوجه به موجود بودن پستها بنده به قول خودتون از خطوط قرمز و قوانین عبور کردم که باید بن میشودم . بسم اله .... فقط من با اجازتون اول چند نگته رو بگم .... اولا و اولا همنتطور که در زیر مشاهده میکنید این داستان بالا بودن اسپرد رو بنده شروع نکردم دوتا از دوستان در این تاپیک که تاپیک شخصی من هستش و بنده خودم باز کننده تاپیک بودن خودشون آمدن و این مورد رو مطرح کردن و بنده به عنوان باز کننده تاپیک هم پس از مطرح شدن موضوع دقت بکن خلیل عزیز بعد از مطرح شدن یک بحثی در تایپک خودم نظرم رو من هم بیان کردم ... من اگه انقدر بیکار بودم که میخواستم برای این فروم تنشن ایجاد بکنم و جو رو بهم بزنم باید همش سرم تو این تاپیک یا اون تاپیک بود و هرجایی که بدستم میرسید پست میزدم یا اگر حتی در تاپیک خودم هم من شروع کننده بحث بودم یه چیزی ! من جواب پستهای داخل تاپیک خودم رو دادم واقعا فکر میکنم تشخیص فرق بین این موارد کار خیلی سختی نباشه ! چرا اینقدر روی این موضوع تاکید دارم ؟؟ چون با کمی انصاف هم اگه این نکته در اتفاقات بــن شدن من در نظر گرفته بشه هم فارغ از پرداختن به جزئیات ماجرا باعث میشه که این انگه من قصدم برهم زدن جو فروم و تنش رو به من نچسبه ! اما بریم تو ریز داستان

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
    با سلام
    اقا محمد رضا من با پی سی ام حساب دارم .اسپرد پی سی ام خیلی بالاست گاهی اوقات در یورو دلار تا 4 پیپ هم میرسه .. لطفا تو خصوصی اون بروکری که دارید باهاش کار میکنید به ما هم معرفی کنید .
    با تشکر
    والا بخدا من وقتی پاشدم اصلا روحمم خبر نداشت که این دوست خوبم امروز میخواد این پست رو بزنه تو تاپیک

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    خدا پدرو مادرتتو بیامرزه
    یک روز من اومدم تو فروم نمیدونم کدوم تاپیک بود گفتم اسپردها بالاست(eurusd اسپرد 4 داره) همه ریختن سر ما که نه خیلی هم کمه کی گفته زیاده و....
    اینم نفر بعدی که صداش دراومد
    میبینی خلیل جان دوتا پست زده شده درباره اسپرد ها و اسمی از من نیست پس تا اینجا دیگه فکر کنم قبول که من دنبال تنش و باز کردن بحث حاشیه ای نبودم

نوشته اصلی توسط محمدرضا کاشانی نمایش پست ها
    بله من هم با شما دوستان موافقم اسپرد های پی سی ام بالاست ! خود من هم قبلا یادم نیست که در کدوم تاپیک ها نظرم رو دراین باره رو گفتم که البته بنده هم از تیغ تیز انتقادات برخی از دوستان بی نسیب نبودم و حتی در دوران مدیریت قبلی بـــــن هم شدم ! اما واقعا اگه کمی دوستان انصاف داشته باشن میدون بالاست دیگه !!! اینکه دیگه نیازی به گفتن و وارد این بحث شدن نداره ! چون تهش یا باز بـــن میشم یا کلی بحث حاشیه شروع میشه که من واقعا نه وقتش رو دارم نه حالش رو دارم وگرنه اگر قرار به بحث در اینباره و موضوعاتی از این دست باشه { عملکرد بروکر پی سی ام } منم انتقادات زیادی دارم امـــا چندین بار در این بحث ها شرکت کردم اما در آخر تمامی پست های من و منتقدین پاک شد و فقط پست های دوستان طرف دار بروکر باقی ماند و خروجی این بحث ها شد فقط تعدادی پست که در مدح و ستایش بــروکر بود بس ....!!! و به این نتیجه رسیدم که دیگه کاری با بروکر و نوع خدماتی که به مشتری های خودش میده نداشته باشم هر کسی خودش عقل و شعور داره و صلاح کار خودش رو میدونه من چرا بشم کاسه داغتر از آش !!! اما جناب آقای هادی عزیز شما هم اگه یه سرچی توی گوگل بکنی 10ها بروکر در کمتر از 5دقیقه میتونی پیدا بکنی که هم اسپرد های مناسبی دارن هم با ایران کار میکنن خیالتم راحت 99% هم نه کلاهبردارن نه پولت رو میخورن و مهمتر از کلاهبردار بودن و بروکر نما بودن ! بقول دوستان اینه که شما خودت اول بتونی از این بازار پول دربیاری ! تا خود آدم بلد نباشه از بازار سود بگیره و ضرر بکنه کدوم پول رو بخورن این دوستان بروکر؟! بگذریم . بروکری که من باهاش کار میکنم خیلی گــــرم هستش ! اینم یه راهنمایی . دوستان طرف دار پی سی ام هم لطفا کمی آستانه تحمل خوتون رو بیارین بالا تر و بعد از این پست لطفا جو تاپیک رو بهم نزنین ! والا به خــدا بحث درباره اسپرد و بالا یا پایین بودنش دیگه نیازی به غیرتی شدن نداره .... در زمانی که خیلی از بروکرها دیگه الان دارن روی یورو به دلار که رندرین جفت ارز بارار هستش بین 1 تا 2 پیپ اسپرد میگیرن بگذریم از بعضی ها که با ایران هم کار میکنن و 0.3 تا 0.5 دارن میگیرن { کمتر از 1پیپ یعنی} 3 یا 4 پیپ اسپرد گرفتن بالاست دیگه تورو خدا غیرتی نشین !!! من فقط از یک چیزی اندر عجبم و اون این هستش که چطوری هستش که آدمها در کار بازار تبادلات ارزی مشغول هستن و از صبح که بیدار میشن به اینترنت متصل و آنلاین هستن اما انقدر ایزوله و کم اطلاع از شغل و حرفه خودشون { بازار تبادلات ارزی} هستن . بخدا اگه فقط در گوگل چند کلمه ساده مثل بروکر ایران و یا اسپرد رو حتی به فارسی هم سرچ بکنید خیلی اطلاعات خودتون رو از این چیزی که هست درباره حوزه کاری خوتون بالاتر میبرید و دیگه نیازی هم نیست که منه نوعی بخوام به شما بروکر معرفی بکنم یا اطلاعاتی در این زمینه به شما عزیزان بدم .
    خوب رسیدم سر اصل داستان ببین خلیل جون شما آدم این کاره هستی یه وقتی یه بحثی مطرح میشه که انکارش به نوعی توهین به شعور مخاطب هستش برای اینکه شما متوجه بشی اسپرد یک بروکر نسبت به یه بروکر دیگه چجوری هستش فقط وفقط وفقط وفقط وفقط کافی هستش اعداد از 1 تا 10 رو به ترتیب صحیح بلد باشی همین فقط کافی بدنی 3 از 1 بزرگتر ه و یا 2 از 4 کوچیکتر و 6 از 2 بزرکتره در همین حد کافیه برای تشخیص این مساله ونه بیشتر پس اولا بنده به دروغ چیزی رو عنوان نکردم و از طرفی راز یا چیز مخفی رو هم مطرح نکردم هرکسی که از 1 تا 10 رو بتونه دزست بشماره این موضوع رو هم میتونه بفهمه ! پست منم که همیجاست شما به من بگو در کدوم خط من توهین کردم یا از بروکر دیگه اسمی بردم یا هر مطلبی که خلاف واقعیت و خلاف قوانین فروم بوده بیان کردم .

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

این موضوع بالا رفتن اسپرد ها که از دیروز اتفاق افتاده در دست پیگیری میباشد و در اسرع وقت پس از مشخص شدن مسئله مرتفع و اعلام خواهد شد.

جناب کاشانی با توجه به این که جنابعالی در فروم پی سی ام سابقه تخریب{{ کی و کجا ؟ بجای یک مطرح کردن یک سری اتهامات کلی لطفا شما که اینقدر دقیق یادته که من سابقه تخریب دارم یکی رو مطرح بکن ! بگو توی کدوم تاپیک من پست تخریبی زدم ؟ اینجوری که نمیشه شما اول من بــن میکنی و بعدش میای یک سری کلی گویی و اتهام مبهم رو به من میزنی }} و از مسائل مختلف مانند مسابقه اخیر برای تخریب بهره بردیدی{{ انصاف داشته باش برادر یه خدایی هم اون بالا سر هستش تازه شاید هنوزم توی هیستوری چت باکس موجود باشه چندین پست پشت سر هم از عدم برگذاری و تاخیر و بلاتکلیفی حساب های مسابقه که پول بهش واریز شده بود اما استارت نمیخورد شاکی بودن و گاها پست های تند و تیزی هم در چت باکس زده بودن منم نوشتم اینم شد برگه زرینی که به افتخارت پی سی ام اضافه شد ! بابا شما خیلی آستانه تحمل خودتون رو کم کردین تا آدم میگه بالای چشم شما ابــرو هستش هم بهتون بر میخوره و ناراحت میشین ! الان مگه این مسابقه برگذار شده که من حرف غلط بوده یا اینکه اعلام یک مسابقه و بعد از ثبت نام و وصول پول کنسل کردن اون کار حرفه ای هستش و حرف من غلط بوده ! چه خوب که آدم همیشه یادش باشه که خــدای هم بالای سر هستش به غیر از یک آب باریکه ای که از طرف محل کار آدم به عنوان حقوق میگره که 100 البته هم حق شماست چون دارین فروم زحمت میکشید اما خدا رو هم فراموش ای کاش که نکنیم }} و هم اکنون هم از فرصت استفاده کرده و شفافا اقدام به تخریب{{ چه تخریبی دوست خوبم ؟؟ شما معنی کلمه تخریب رو میدونی چی هستش ؟ من پیشنهاد میدم یه سری به دهخدا بزنید و ببینید در مقابل کلمه تخریب چی نوشته ! برادر من اسپرد یک چیز واضح و قابل مشاهده است ! نکنه توی کتاب ریاضی شما در دبستان 3 کوچکتر از 1 است ؟؟؟ یا 2 بزرگتر از 4 ؟؟ که میگی من قصدم تخریب بوده ؟؟ والا به خدا دوست عزیز بیان یک مطلبی که وجود داره و به راحتی قابل مشاهده و محاسبه است و بهش تخریب نمیگن !!! }}}نمودید برای همیشه از فروم بن خواهید شد.{{ جهت اطلاع شما بــن من 2ماه است نه برای همیشه ! البته حق دارید که اشتباه بکنید چون این جور امور مربوط به ناظر سایت است نه شما }} امید وارم از این پس بتوانید چنین رویکردی را در فروم بروکر محبوبتان داشته باشید و آزادانه دست به تخریب بزنید و انتظار نداشته باشید که مشتریان و حامیان آن بروکر به اعمال شما واکنشی داشته باشند. شما که در بروکر پی سی ام حساب ریل ندارید چرا واقعا از این فرصت ها استفاده میکنید و همیشه در هر فرصت اقدام به ارسال پست های بلندو به تعداد زیاد میکنید؟{{ فقط کلی گویی !! لطفا این اتهامات خودت رو با ذکر پست و تاپیک بگو }}لطفا از این پس این انرژی و فعالیت خود را در بروکر محبوتان داشته باشید{{ وقتی میگم آدم باید خدا رو بالای سر خودش فراموش نکنه برای همین دیگه دوست خوبم ... ! اینم به جایی دست درد نکنه است به کسی که وقت گذاشته و انرژی مصرف کرده تا تجربیات خودش رو به دیگران به اشتراک گذاشته }}

همان طور که مشتریان واقعی بروکر این مسئله بالارفتن اسپرد را گزارش دادند و با لحنی متعارف خواستار پیگیری شدند چرا شما چنین نگارشی نداشتیدرد {{ مـــــرد باش بگو کجای پست من لحنی نا متعارف و توهین آمیز و تخریبی بوده ؟؟؟ بگو دوست خوبم نشون بده کدوم خط و کدوم پاراگراف خارج از نگارش متعارف بوده ؟؟ }}

در نهایت از تمام مشتریان عزیز بابت اطلاع رسانیشان قدر دانی کرده و به زودی مسئله مشخص و مرتفع خواهد شد.
    سلام دوست عزیز

1- مشکلات حساب معاملاتی بیش از هزاران بار بیان شده که از طریق کابین تریدری میبایست انتقال پیدا کند و فروم مجزای از امورات حساب هاست .

2- کدوم پست حذف شده و پست های تعریف از بروکر باقی مانده است؟{{ خلیل جون چون عنوان کردنش فلش بک به کذشته است او پستهای که برای همیشه حذف شد و در هیچ جایی هم گذاشته نشده با مطرح کردنش خودش میشه برای خودش یه بهث جدید اجازه بده مطرح نکنم اون ها رو اما به خود خدا قسم مطمئن هستم خودتم میدونی این اتفاق افتاده قبلا البته اگه خیلی اصرار داری بگم برات ؟؟ اما بازم به شما خورده نمیگیرم چون این امور هم مربوط به ناظر سایت هستش نه شما و طبیعی هستش که شما این امکان داره که از این موضوع بیخبر باشین امــــا چیزی که غیر طبیعی هستش اینه که شما مدیران فروم چرا انقدر در کار هم دخالت میکنید و در نتیجه این میشه که 1000% پست هایی بوده که حذف شده توسط مسئول مربوط به این کار شما که مدیر بخش فاندامنتالی هستی میای خیلی مطمئن میگی پستی خذف نشده یا اون دوستمون از این داستان بــن و قوانینش بی اطلاع هستش چون مربوط به ایشون نیستش میاد میگه من برای همیشه بــن شدم !!! چه خوب آدم توی اموری که بهش مربوط نیست ورود نگه که مجبورم نشه اطلاعات غلط بیان بکنه }}تمام پست ها در بخش بحث های حاشیه ای ذخیره میگردد ، بدون هیچ کم و کاستی موجود است

3- بن شدن یک یوزر آخرین خط مشی در این فروم میباشد ، بی شک تمام خطوط قرمز را عبور کردید{{ ممنون میشم یه دوتا از این عبارت بی رشک تمتم خطوط قرمز عبور کرده رو در پستی که منتها به بن شدن من شده بگی ؟؟؟}} ( تخطی از قوانین اولیه ) که با صحبت و میانجیگری حل نشده است{{ استاد من یه پست زدم 5 دقیقه بعد بــن شدم ! چرا دروغ میگی که تاحالا درباره اون پست با من صحبت کرده و خواسته میانجیگری بکنه }}و این راه در پیش گرفته شده است {{ نه عزیز جان گزینه اول و آخر شما بـــــن هستش .... خدا رو بالای سر فراموش نکن و حداقل درباره نوع برخورد مدیران فروم با من یکی انقدر دروغ نگو دوست خوبم }}

4- شما که از بروکر های دیگه تعریف و تمجید میکنید لطف بفرمائید در سایت آنها شروع به پست زدن کنید ، شما که کاری به خدمات این شرکت ندارین پس اینجا چکار میکنین؟ {{ جواب این سوال رو خود شما توی یکی از این پست ها دادین اعمال های مدیریتی هیچ ربطی به بروکر نداره ، حساب های معاملاتی هیچ ربطی به فروم نداره این عین جمله شماست حساب فروم از بروکر طبق فرمایش شما جداست !! من داری با بروکر شما ندارم اما همین طور که شما فرمودین و همین طور که بالای صفحه سمت راست نوشته .. آره همون با لا سمت راست رو ببین اگه تاحالا ندیدی ! چی نوشته ؟؟؟؟؟ محلی برای حـــرفه ای اندیشان بازارهای مالی !! نه محلی برای کسانی که توی بروکر پی سی ام حساب دارن !!! حالا فهمیدی من اینجا چیکار میکنم ؟؟؟ و دلیل بودن من در اینجا چی بود ؟؟؟}}

5- یه جوری حرف میزنید انگاری ما با بروکرهای دیگه کار نکردیم و از ازل با pcm حساب داشتیم!{{ نه عزیزم شاید شما با بسیاری از بروکر ها کار کرده باشی من نمیتونم منکر بشم و اصلا چنین ادعایی هم مطرح نکردم ! اما و اما و اما شما علاوه بر حساب به دلیل داشتن پست مدیریتی که در آن هستین حقوق بگیر این بروکر هم هستی و این موضوع سبب شده که در موضع گیری هات خدا رو فراموش کردی که البته طبق اصول حرفه ای کار درست رو داری انجام میدی و موسسه ای که در آن مشغول بکار هستی و حقوق میگری حق داری دفاع بکنی اما خدا رو فراموش نکن }}حساب های من در انگلیس و آمریکا رو مدعیان نامبر وان دنیا قرار داشته و با همه نوع انها کار کرد{{ عزیزم شما دیگه الان تنها کسی که نمیدونه سرباز هستی خاجه حافظ شیرازی هستش ! چجوری بدون پــــــاسپورت توی بروکر های معتبر اروپا وامریکا حساب داشتی ؟؟ با کپی کارت مــلی ؟؟؟ جواب این سوال من رو حتما بده خلیل جون چون واقعا برام سواله !!!! باور بکن توی این فروم همه تازه کار نیستن !! سعی بکن کمی سنجیده تر حتی اگه میخوای خالی هم ببندی حرف بزن که اینجوری که الان شد نشه !!!}}شانس اوردیم در ورشکستگی ها از جانب بانک سوئیس پولمان نپرید ..{{ بیخـــیال ... !! }}

موفق باشید
    سیاست های فروم بر اساس ..... کردن و پاک کردن پست نیست ، بن کردن هم بیان شد ، تخطی از قوانین{{ همش کلی گویی بابا این تخطی باید یه متر و مقیاسی داشته باشه دیگه !!! همجوری الکی نمیشه ! شما که انقدر روی این موضوع اصرار داری بگو من کجا توی کدوم جمله از این قوانین شما تخطی کردم}} یکبار قابل بخشش هست بار دوم عذرخواهی میکنیم . برای همه یکسان هست . چه کسی ده هزار پست ارسال کرده باشد چه کسی یک پست ارسال کند. قانون بایست سخت گرفته شود تا نظم ایجاد گردد و بار علمی فروم به مراتب افزایش پیدا کند{{ از تعداد کاربران انلاین نسبت به گذشته و محتویات تاپیک های بالا اومده نسبت به گذشته کاملا مشخص چقدر بار علمی بالاتر رفته !!! متاسفانه تمامی این حرف ها از این موضوع میاد که شما خدای بالای سر رو فراموش کردی که اینجور به خودت اجازه میدی مطالبی که خودت بهتر از هرکسی میدونی دروغ چون جزو کاربران قدیمی این فرومی هستی رو بیان بکنی و بنویسی }}

موفق باشید
    شما توی بازار ترید میکنید درسته؟ خوب میدونید در ترید آرامش باید داشت ، باید ذهن متمرکز بازار باشه ، حال قرار باشه روزی یک نفر فروم بیاد و جو به هم بریزد و ذهن مارا درگیر خودش کند از زندگی میافتیم. {{ عدم ترس از خدا سبب میشه که نسبت به اون پست من چنین موضعی رو بگیر و این حرفها رو بزنی واگر خودتم میدونی تمام کسانی هم که درجریان پست من هستن میدونن که این حرفهای شما درباره اون پست من صادق نیست!!!}}

اعمال های مدیریتی هیچ ربطی به بروکر نداره ، حساب های معاملاتی هیچ ربطی به فروم نداره

کسی منکر این نبوده که اسپرد افزایش نیافته{{ نه جون ماذرت بیا این رو هم قبول نکن !!!!!}}و برعکس مدیران مربوطه پاسخ را عرض کرده بودند و در حال پیگیری هستند. خوب دیگه لباس عثمان چرخاندن برای چیست{{ کدوم لباس عثمون ؟؟؟ دونفر دیکه میان توی تاپیک من یه بحثی که حقیقت هم داره و توی همین خط بالای خودتم تایید کردی مطرح کردن منم نظرم رو در کمال ادب و بدون ذکر نام بروکر دیگه گفتم ! شما به این میگی لباس عثمون ؟؟؟؟ از قدیم گفتن چوب رو که بر میداری آقا دزد حساب کار میاد دستش !! این داستان ما بیشتر شبیح این ضرب المثل هستش والا تا پیراهن عثمون ! خلیل عزیز ! میگی نه ؟ شما که ید طولانی توی باز کردن نظرسنجی داری ! بیا این موضوع رو بزا توی نظرشنجی سایت این قضیه پست من به کدوم ضرب المثل شباحت داره ؟ 1 پیراهن عثمان یا 2 چوب رو که بر میداری آقا دزد حساب کار میاد ....}}

جو فروم از حالت صمیمی بیشتر به حالت علمی تخصصی در آمد{{ خلیل جون والا تو شاهکاری من موندم این حرف ها رو ازکجات درمیاری ؟؟ پس دوستان یادتون باشه از این به بعد وقتی رفتین جایی و دیدن از قبل خلوت تر شده !! بدونید که اونجا از حالت صمیمی به علمی تغییر پیدا کرده !!! واقعا که شاهکاری خلیل جان }} که این خود باعث پیشرفت دوستان میشود. شما سر کار اداری میروید ایا مانند روابط خانوادگی و دوستانه با همکاران برخورد میکنید؟

خوب تلاش بر این دارم سریع مطالب آموزشی که باز نمودم به پایان برسانم و جو را به سمت تریدری و حساب های ریل معطوف کنیم ( همانند دو سال قبل )

شخصاً حاضر نیستم کسی را بن کنم حتی ناسزا بگه ... میگم بزار بگه تا خالی بشه ، کاری جز این از دستش برنمیاد ، خدا خودش جواب میده نیازی به من نیست . {{ خدا ؟ ؟ ؟ باشه !!! }}

هرجا هر تاپیک و موضوعی که شک و شبهه ای در ان بود جای اینکه افراد خود وارد عمل شوند و حاشیه ایجاد گردد ، گزارش آن را به مدیران ارسال کنند تا پیگیری شود
    نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
    اگه من از امکانات جائی استفاده می کنم ولی اونجا معایبی داره لازم نیست مدام متذکر بشم. اینکه این فروم متعلق به pcm هست و ما از امکاناتش به صورت رایگان استفاده می کنیم خیلی واضح است که نخوان اسم بروکر دیگه بیاد. من کمی بازاریم این مطلب برام ملموس تره. حس رقابت را بیشتر درک میکنم.
    من اگه از این بروکر(که حساب ندارم)بخوام برم بروکر دیگه هیچ لزومی نمی بینم بیام اینجا اعلام کنم یا تو این فروم این بروکر پرس و جو کنم برای بروکر دیگه، خیلی بی انصافی {{ با انصاف شما اول با مطالعه کامل پستها در جریان اصل و حقیقت ماجرا قرار بگیر بعدش به خودت اجازه قضاوت و انتقاد از من رو بده ! این پست شما کاملا نشون میده شما فقط و فقط همین صفحه آخر تاپیک رو خوندی و سریعا دست به قلم شدی در صورتی که اصل داستان توی صفحه قبلی است دوست خوبم ... شما اگه دوستداری در جریان باشی از 2پست قبل از پست آخر من بخون بیا پایین تا متوجه موضوع بشی . مرسی }}
    اگه کسی به شما غذای نذری بده ولی غذاش بنظر شما خوب نباشه، چی کار میکنید
    1. تو روش میگید غذات آشغال بود و ناراحتش می کنید.
    2.یا اینکه اول یه تشکر الکی میکنید و دور از چشمش از اون غذا مصرف نمی کنید.{{ عزیزم من درباره رفتن گرفتن غذای نذری و این جور امور زیاد وارد نیستم و در نتیجه نظری هم ندارن اما درباره علت حضورم در این فروم به شما دوست خوبم هم یاد آوری میکنم که اون بالا سمت راست فروم بالای بالا رو میگم سمت راست ! آره آره همون همون رو بخون ..... این علت حضور من در اینجا بود در ضمن عزیز ذل برادر من همیطور که داری کور کورانه حمایت میکنی یه کوچولو بادقت بیشتری پست من رو بخونی میبینی من نه به کسی توهین کردم نه اسمی از بروکری بردم ... بخون اگه غیر از این بود بیا بگو }}
    شما کدوم گزینه انتخاب می کنید؟! من باشم کار دوم انجام می دم.
    خلاصه خلیل عزیز قضیه از دید من اینجوری هستش اگه راست میگفتی که دنباله شماره من هستی برای رفع مشکل و دوست داری اقدام بکنی چــــــــرا تلفنی ؟؟ همینجا در جلوی جمعی که به من تهمت زدین بیا مرد و مردانه باهم حرف بزنیم اگه شما نشون دادی من از خط قرمز عبور کردم من در جلوی همه از این بروکر و این فروم عذرخواهی میکنم و بودن یا نبودن خودم رو هم منوط به رضایت مدیران میزارم ... اگه دوست داشتن من میمونم اگه گفتن نه باید بــــن بشه منم احترام میزارم اما تا زمانی که بین من و شما در رابطه با این بحث داره پست ردوبدل میشه حداقل این یوزر 1010 رو بـــن نکنن تا ما با هم در اباره در ارتباط باشیم اگرم خیلی دوست داری شماره تلفن خودم رو داشته باشی بگو تا توی مسیج برات بزام . آهان راستی الان بحث تلفن شد یادم آمد من اگه اهل تخریب این بروکر و تبلیغ بروکر دیگه رو داشتم اسم نمیبرم اما اون دوستانی که قبل از این داستان ها از طریق پیام خصوصی از من درخواست داشتن و ارتباطی بیشتر از این فروم رو داشتن خودشون به من پیام میدادن فلانی موبایل تو بده یا وایبر و وووو اما من در کمال احترام جواب اون دوستان رو ندادم چون اصلا دنبال این توپ ها نیستم دوست خوبم { تخریب اینجا و تبلیغ جای دیگه} فقط من ایرادم اینه که کمی تو این کار تجربه دارم و آدم رکی هستم اهل تعریف الکی و زیر و رو کشیدن نیستم .... امیدوارم این یوزر حداقل تا زمانی که من با شما آقای خلیل در ارتباط هستم الکی بـــن نشه تا منم بتونم از حق خودم دفاع بکنم ... بعد از مشخص شدن این بحث هم اذامه همکاری من با این فروم باشه به تشخیص مدیران اما درباره این موضوع چنانچه پستی زده میشه به من هم حق دفاع داده بشه . مــرسی .

نظر

5- یه جوری حرف میزنید انگاری ما با بروکرهای دیگه کار نکردیم و از ازل با pcm حساب داشتیم!{{ نه عزیزم شاید شما با بسیاری از بروکر ها کار کرده باشی من نمیتونم منکر بشم و اصلا چنین ادعایی هم مطرح نکردم ! اما و اما و اما شما علاوه بر حساب به دلیل داشتن پست مدیریتی که در آن هستین حقوق بگیر این بروکر هم هستی و این موضوع سبب شده که در موضع گیری هات خدا رو فراموش کردی که البته طبق اصول حرفه ای کار درست رو داری انجام میدی و موسسه ای که در آن مشغول بکار هستی و حقوق میگری حق داری دفاع بکنی اما خدا رو فراموش نکن }}حساب های من در انگلیس و آمریکا رو مدعیان نامبر وان دنیا قرار داشته و با همه نوع انها کار کرد{{ عزیزم شما دیگه الان تنها کسی که نمیدونه سرباز هستی خاجه حافظ شیرازی هستش ! چجوری بدون پــــــاسپورت توی بروکر های معتبر اروپا وامریکا حساب داشتی ؟؟ با کپی کارت مــلی ؟؟؟ جواب این سوال من رو حتما بده خلیل جون چون واقعا برام سواله !!!! باور بکن توی این فروم همه تازه کار نیستن !! سعی بکن کمی سنجیده تر حتی اگه میخوای خالی هم ببندی حرف بزن که اینجوری که الان شد نشه !!!}}شانس اوردیم در ورشکستگی ها از جانب بانک سوئیس پولمان نپرید ..{{ بیخـــیال ... !! }}

NO Comment

نظر

سر فرصت جواب شما را در یک پست ارسال خواهم کرد. اما چیزی که منو وا داشت اینه که نمیدونستم پول منم سرباز هست و نیاز به پاسپورت داره که به حساب اشخاص دیگه خارج از کشور وارد بشه و آنها قادر به بازگشایی حساب باشند. اینم از شانس خوب ما هست که بانک و صرافی از ما کارت پایان خدمت نمیخواهد. بله !

نظر

سر فرصت جواب شما را در یک پست ارسال خواهم کرد. اما چیزی که منو وا داشت اینه که نمیدونستم پول منم سرباز هست و نیاز به پاسپورت داره که به حساب اشخاص دیگه خارج از کشور وارد بشه و آنها قادر به بازگشایی حساب باشند. اینم از شانس خوب ما هست که بانک و صرافی از ما کارت پایان خدمت نمیخواهد. بله !
          من خوشحال میشم که در این موارد مطرح شده با شما تبادل نظر بکنم . و من هم انسان صبوری هستم و کاملا حق میدم که به دلیل مشغله کاری شاید وقت مطرح کردن نقطه نظراته تون رو الان نداشته باشید و این امریست طبیعی . ان شالاه هر زمان که صلاح دونستین بنده در برقراری دیالوگ بین خودمون در خدمتم . { فقط امید وارم این دیالوگ تبدیل به مونولوگ یا همون صحبت یک طرفه بر اساس قدرت جادویی بـــــن نشــه و بنده هم امکان تبادل نظر با شما بزرگوار رو داشته باشم . درباره اون مطلب سرباز بودن پول شما هم بله حق باشماست با این روش هم میشه با بروکرهای بزرگ و معتبر اروپا و امریکا حساب باز کرد اما پس حالا هم که شما هم در جمع دوستانی هستید که شانس کار کردن و داشتن حساب با بروکرهای بزرگ غربی رو داشتین{{ چون بنظر من با این همه محدودیت که برای تریدرهای داخل ایران است این موضوع یک شانس از نظر من محسوب میشه }} و باز هم نظر شخصی شما بر این موضوع است که بروکر محبوبتان چیزی از این همکاران اروپایی و امریکایی خودش کم که نداره هیچ بهترم هست به نظر شما احترام میگذارم و با اجازتون میگم که بنده نظرم با شما یکی نیست و قضاوت رو بسپاریم به عهد خوانندگان این پست و دنبال کنندگان این بحث بین ما چون بهرحال اصولا فروم ها و تاپیک ها در حالت نرمال یک مکان عمومی محسوب میشن و من به شخصه به فهم و شعور کاربران این فروم ایمان دارم . و قضاوت درباره درست یا نادرست بودن دیدگاهای من و شما به عهده خود دوستان و بحث در این ارتباط رو در همینجا با اجازه شما ببندیم و درباره باقی موضوعات مطرح شده ام مثل همین مورد هر چند وقت یکبار که وقت داشتین یک پستی بزنید و به صورت موردی درباره موارد مطرح شده تبادل نظر بکنیم مثال دوتا انسان امروزی در کمال ادب و احترام و رعایت حقوق خود ودیگران و نشون بدیم ما هم میتونیم در یک محیط دوستانه و صمیمی به انتقادات هم گوش و پاسخ بدیم بدون ناراحتی بدون بـــــن کردن و در کمال احترام فقط و فقط کافیه یکمی آستانه تحمل خودمون رو ببریم بالاتر و فقط چون طرف نظر و فکرش با مایکی نیست دلیل کافی نیست که بخواهیم سریعا جلوش جبهه بگریم و فکر کنیم این یا خود دشمنه یا نفوذی دشمن هستش ! با تشکر .

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها

سه نفر (منظورم جناب میری و قاسم خان نادعلی و جناب محمد رضا) با سه نوع رفتار کاملا متفاوت ولی با مجازاتی یکسان . در این برخورد نه تنها دموکراسی دیده نمی شود حتی قضاوت عادلانه هم اعمال نشده است . تنها چیزی که مشهود است این است که بروکر تنها به فکر سود و منافع خویش است و هر کس که کوچکترین حرکت و حرفی بزند که با منافع بروکر مغایرت داشته باشد ، بن می شود . باشد که رستگار شوید .

با سلام و عرض ادب،

خواستم در جواب این صحبت شما نکته ای را عرض کنم. احتمالا شما در شغلی هستید و در یک دفتر یا در یک مغازه کار میکنید. شخصی که هیچ گاه از شما خدماتی نگرفته و یا از اجناس شما خریدی نداشته است در سر در مغازه شما می ایستد و شما بدون آنکه ایشان را بشناسید شروع میکند جلوی همگان به داد وبیداد کردن که این مغازه چقدر فلان و بهمانه و هزار تا مغازه بهتر از اینا هستند که بیاین برین پیش اونا. در حالیکه حتی یه بار هم از شما خرید نکرده و نقاط قوت و ضعف شما را هیچگاه بررسی نکرده است.

با این شخص چه برخوردی میکنید؟ آیا در ذهنتان این موضوع عبور نمیکند که عمل ایشان احتمالا از روی یک کینه شخصی یا با هدف خاصی انجام میشود؟ برخوردی که ما با مشتریان واقعی میکنیم این هست که از آن ها خواهش میکنم اگر مسئله یا انتقادی دارند که در هر بیزینسی کاملا طبیعی است که باشد در فضای خصوصی بین خودشان و بروکر حل و فصل کنند و که در اکثر موارد مشتری مداری به طور کامل رعایت شده و در نهایت رضایت مشتری جلب شده است.
            در سر در مغازه که محل تبلیغ و بازاریابی برای هر صاحب بیزینسی است ما به بولد کردن و برجسته کردن موفقیت ها و پیشرفتهای بیزینسمان که کم هم نیست میپردازیم. این عین صداقتی است که همواره رعایت شده است.

بعد از سال ها کار و فعالیت در این زمینه، هوش اجتماعی کاربران و مدیران فروم در حدی هست که تفاوت بین انتقاد و تخریب را تشخیص داده شود. پست ایشان صرفا مصداق از آب گل آلود ماهی صید کردن می باشد. چرا که با بررسی سایقه ایشان میبینیم که هیچگاه در خبرهای موفقیتهای بروکر و تشکر کاربران از بروکر، هیچ پست یا حتی تشکری نداشته اند ولی در خبرهای انتقادی مشتریان به بروکر، به صورت آماده باش همیشه حضور در صحنه داشته اند. احمقانه هست که بخواهیم این موضوع را با بی تفاوتی بنگریم.

با احترام
            ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 06-13-2015, 08:27 PM
            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

محمد رضا جان به خدا اگه میدونستم بحث تا اینجاها میخواد ادامه پیدا کنه و اینطوری باعث رنجش شما میشه ،که البته حق هم دارید، هرگز این موضوع اسپرد رو مطرح نمیکردم . من خیلی متاسم که انرزی و وقت شما باید صرف جواب دادن به چنین موضوعاتی بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                محمد رضا جان به خدا اگه میدونستم بحث تا اینجاها میخواد ادامه پیدا کنه و اینطوری باعث رنجش شما میشه ،که البته حق هم دارید، هرگز این موضوع اسپرد رو مطرح نمیکردم . من خیلی متاسم که انرزی و وقت شما باید صرف جواب دادن به چنین موضوعاتی بشه .
                خواهش میکنم شما همیشه نسبت به من و این تاپیک لطف داشتین ... نه بابا چه رنجیشی ! دوستان از نظر شخصی من رنجیدن وگرنه تا اونجایی که خودم میدونم من در این فروم یک کاربر هستم مثل باقی دوستان و یک تاپیک داشتم که تریدهای خودم رو میزاشتم و در اوج داستان طبق آمار و اطلاعاتی که خود فروم به کاربراش میده نهایتا 15 الی 16 نفر از کاربران سری به این تاپیک میزدن و 5 الی 6 نفری هم عزیزان از پیگیران همیشگی این تاپیک بودن که یکی از این 5 الی 6 عزیز اتفاقا خود شما بودین در همین حد ...... ! دوستان ظاهرا فکر کردن بنده بیل ویلیامز یا جان مورفی هستم که در این بازار به عنوان یک برند هستم و نظر شخصی من میشه برای دنیا ! یا تریدرهای ایرانی ! یک حجت و وحی منظل !!!! والا من هم یک آدم کاملا معمولی هستم و فقط نظر شخصی خودم رو گفتم هرکسی هم اگه شک داره , پست من هنوزم هستش بربخونه اگه برداشتی غیر از این کرد از متن بیاید همیجا بگه , اگه توهینی درش بود بیاد بگه , اگه از جایی نام بردم بیاد بگه ! اگه متن نامتعارفی بود بگین ! اما بازم جای شکرش باقی هست که هم با نگاهی به ترتیب پستها و هم این پست آخر شما که معرفت بخرج دادی و بازم خودت بیان کردی من در مطرح شدن بحث هیچ نقشی نداشتم از شما ممنونم . به امید موفقیت روزافزون هم برای شما هم سایر عزیزان ....

نظر

سلام

خیلی سعی کردم مداخله نکنم و میدونم بخاطر طرح برخی مشکلات در زمان گذشته، چلوی اسم من هم چند ضربدر کشیده شده و هر ان امکان اخراجم هست ، ولی دوستان ، دیر وقته شب شده و یکی دو نفر از بچه های خونه بیرون در مونده اند ، ما که داخل خونه هستیم نمیتونیم ارامش خاطر داشته باشیم ، ممکنه بنا به اختلاف سلایق ، بار ها بحث پیش بیاد ولی استفاده از اهرم قدرتی که به درست یا نا درست دست ما داده شده عمق دشمنی ها را بیشتر میکنه

عزیزان ؛ دشمن نامیدن اطرافیان ، قبل از اینکه دشمنی انها را نشون بده ، حاکی از ضعف ما در جذب دیگران هست ،،

بنده به ذلایل مختلف ( که مهمترینش وجود نقش زیبائی از احساس محبت دوستان در قالب پست های متعدد در این فوروم هست ) خودم را مخق میدونم که بدون ذکر نام و سعی در تخریب احدی در طیف مقابل ، صرفا با ارائه یکی دو راهکار ساده به صاحبان فوروم ، سهم خود را در ممانعت از وخیم تر شدن اوضاغ و بیشتر شدن احساس دشمنی و احساس نا امنی را به انها بیان کنم . از اینرو امیدوارم در اسرع وقت با ابنجانب تماس بگیرند

چون امکان داره این دوستان از این درخواست مطلع نشوند ، به دوستانی که به عناوینی با این بزرگواران در ارتباطند خواهشمندم این پیشنهاد سازنده را به سمع اقایان برسانند

ممنون
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-14-2015, 12:06 AM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم میخواستم خدمت شما عرض بکنم که درسته که شما این پست رو در جواب به یکی دیگه از دوستان عزیز زدین اما با توجه به این مهم که روی خطاب شما به بنده بوده و بار دیگه بنده رو مورد اتهام قرار دادین در دفاع از خودم لازم دونستم نکاتی رو خدمت شما متذکر بشم که به شرح زیر میباشد . با امید به این امر که همینطور که بنده در مقابل التهامات وارده از طرف شما صبوری میکنم و در کمال ادب و احترام با شما هم کلام میشم و پس از شنیدن حرف های شما من هم نظرات و دفاع از خودم رو انجام میدم , جناب عالی هم همین رویه رو در دستور کار خود قرار بدین و چناچه نسبت به بروکر محبوبتان و شرکتی که در آن مشغول هستین لازم به ورود و دفاع از خود و مجموعه متبوع خودتون شدین بدین شکل عمل بفرمایید تا در کمال ادب و احترام نشون بدیم که ما به این بلوغ ذهنی رسیدیم که میتونیم نظرات هم دیگه رو قبول نکیم اما باهم گفتمان بکنیم و به یکدیگر احترام بگذاریم به همین سادگی .

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                    با سلام و عرض ادب،

خواستم در جواب این صحبت شما نکته ای را عرض کنم. احتمالا شما در شغلی هستید و در یک دفتر یا در یک مغازه کار میکنید. شخصی که هیچ گاه از شما خدماتی نگرفته و یا از اجناس شما خریدی نداشته است در سر در مغازه شما می ایستد و شما بدون آنکه ایشان را بشناسید شروع میکند جلوی همگان به داد وبیداد کردن که این مغازه چقدر فلان و بهمانه و هزار تا مغازه بهتر از اینا هستند که بیاین برین پیش اونا. در حالیکه حتی یه بار هم از شما خرید نکرده و نقاط قوت و ضعف شما را هیچگاه بررسی نکرده است {{ اولا که واقعا فکر میکنم مقایسه این شغل و با مغازه داری زیاد قیاس مناسب و معقولی نباشه ! کلا مشاغل

آنلاین جنسش با مشاغل سنتی فرق داره , چون دنیاشون باهم فرق داره ! یکی مجازی و دیگری حقیقی , اما چون شما از این باب ورود کردین من هم از نگاه شما وارد میشم .... اسپرد در کار ما

میشه همون قیمت فروش یک کالا در یک مغازه که همینطور که قیمت یک کالا در یک مغازه به وسیله فروشنده روی کالا بصورت مشخص و واضح قابل مشاهده عموم قرار داره در شغل ما هم

به همون راحتی توسط مشتری یا همون یوزر قابل مشاهده و بررسی میباشد , حالا اگه قرار باشه به عنوان مثال این مغازه که شما ذکر کردین مثلا مغازه فروش لولزم خانگی باشه و مثلا

قیمت یک ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 333 رو قیمت فروش رو زده 500تومن آیا برای اینکه متوجه بشیم این قیمت برای اون کالای مشخص مناسب هستش یا گران تر یا ارزان تر هستش

به نطر شما باید حتما آدم اول از اون مغازه خرید انجام بده و بعد از خریدن و ورود کردن به داخل مغازه میشه متوجه این امر شد یا فقط کافی هستش که همون جلوی در ایستاد و فقط نگاهی به

قیمت فروش انجام داد ؟؟؟؟ به نظر شما برای متوجه شدن مناسب بودن قیمت یک کالای مشخص با یک برند مشخص و یک مدل مشخص الزاما باید از اون مغازه خدماتی دریافت کرد یا قیمت

کالا رو فهمید ؟؟؟؟ یا جهت متوجه شدن قیمت فروش و تشخیص مناسب بودن قیمت اون کالا فقط کافیست به جلوی درب چند مغازه که اون کالای مشخص رو دارن مراجعه کرد و قیمتهای

فروش را با هم مقایسه کـــرد ؟؟؟؟ برگردیم سر شغل خودمون در کار ما اسپرد همون قیمت فروش میشه درسته ؟؟؟ بنظر شما برای متوجه شدن از اسپردهای بروکر ها حتما باید رفت و در آنها

حساب باز کرد ؟؟؟ شما اینجوری مقدار اسپردهای بروکرها رو باهم مقایسه میکنی ؟؟ یا با مراجعه به سایتهای بروکر ها یا احیانا نصب پلتفرم های اونها از این موضوع باخبر میشی ؟؟؟ اگه

منظور شما از نقاط قوت و ضعف میزان اسپرد است , خدمت شما بزرگوار عارضم اگه احیانا این راهکار هنوز به ذهنتون نرسیده و فکر میکنید الزاما برای متوجه شدن میزان اسپرد حتما باید در

بروکر مورد نظر حساب داشت باید خدمت شما عرض بکنم بزرگوار راهایی ساده تری وجود داره همچون مراجعه به سایت یا نصب پلتفرم یا تماس با دفتر بروکر برای متوجه شدن از میزان اسپرد

هم وجود داره و الزاما جهت ابراز نظر درباره اســــپـــــــرد یک بروکر داشتن یک حساب در اونجا الزامی نیست !!! بعدشم من از کدوم مغازه ! ببخشید بروکر اسم بردم ؟؟؟؟ پست من هنوز

هستش ! من چه اسمی بردم ؟؟؟ اتفاقا در مقابل اون عزیزی که از من درخواست نام کرده بود گفتم نیاز نیست من به شما بروکر معرفی بکنم خود شما با یه سرچ ساده در گوگل 10 بروکر

میتونی پیدا بکنی ! این عین جمله من هستش میتونین ببیند ... }}

با این شخص چه برخوردی میکنید؟ آیا در ذهنتان این موضوع عبور نمیکند که عمل ایشان احتمالا از روی یک کینه شخصی یا با هدف خاصی انجام میشود؟{{ بخدا زشته اخه برادر من بقول خودت که من وقتی با

شما تاحالا کار نکردم آخه چه کینه ای میتونم از شما و شرکت شما داشته باشم ؟ هدف خاص ؟؟ چه هدفی آخه بگو منم بدونم آخه ؟؟ شما میگی من کالای خودم ( یورو به دلار ) رو دارم

میفروشم 100تومن یکی آمد گفت 100تومن زیاد فلانی تو از کجا داری (یورو به دلار ) میخری ؟ من گفتم بعضی جاها هست که ارزونتر هستش , گفتش کجا ؟ گفتم نه اسمش رو میگم نه

آدرسی ازش میدم خودت برو بازار بگرد پیدا میکنی !!! چون دیدم شما ظاهرا به کاسبی و مغازه داری برات راحت تر هستش از این نوع مثالها دارم استفاده میکنم هان ! }}
                    برخوردی که ما با مشتریان واقعی میکنیم این هست که از آن ها خواهش میکنم اگر مسئله یا انتقادی دارند که در هر بیزینسی کاملا طبیعی است که باشد در فضای خصوصی بین خودشان و بروکر حل و فصل کنند و که در اکثر موارد مشتری مداری به طور کامل رعایت شده و در نهایت رضایت مشتری جلب شده است.
                    در سر در مغازه که محل تبلیغ و بازاریابی برای هر صاحب بیزینسی است ما به بولد کردن و برجسته کردن موفقیت ها و پیشرفتهای بیزینسمان که کم هم نیست میپردازیم. این عین صداقتی است که همواره رعایت شده است{{ انشالاه که خدا این موفقیتها رو بیشتر و بیشترش بکنه بر بخیلش لعنت ! انشالاه همینطوری که دفتر مرکزی در دبی تاسیس شد و به سرعت شعبه 2 در کانادا و شعبه 3 در

لندن تاسیس شد !!! (البته برای اینکه ریــــا نشه در سایت بروکر یک خط تلفن هم از این شعبه های کانادا و لندن نیست چه برسه به آدرس فقط در فروم فارسی زبان برای ایرانیان داخل ایران اطلاع رسانی شد که در کانادا و لندن دفتر تاسیس شده )!!!! خداوند به کسب و کار شما برکت بده و مثل مکدونالد پی سی ام در سراسر دنیا شعبه داشته باشه و باعث افتخار جامعه ایرانی باشه بر بخیلش لعنت }}

بعد از سال ها کار و فعالیت در این زمینه، هوش اجتماعی کاربران و مدیران فروم در حدی هست که تفاوت بین انتقاد و تخریب را تشخیص داده شود.پست ایشان صرفا مصداق از آب گل آلود ماهی صید کردن می باشد. چرا که با بررسی سایقه ایشان میبینیم که هیچگاه در خبرهای موفقیتهای بروکر و تشکر کاربران از بروکر، هیچ پست یا حتی تشکری نداشته اندولی در خبرهای انتقادی مشتریان به بروکر، به صورت آماده باش همیشه حضور در صحنه داشته اند. احمقانه هست که بخواهیم این موضوع را با بی تفاوتی بنگریم.{{ بــــــاشه شما که راست میگی ..... !!!! }}

با احترام

نظر

در نهایت این رو باور بفرمایید که اگــه داستان بدین شکل که شما هم میگین باشه و من قصدم تخریب هستش و پست من تخریبی با این رویه که تا میگن بالای چشم شما ابرو هستش رنجیده خاطر میشین و یوزر رو بـــن میکنید از این رویکرد شما 2 نتیجه میشه گرفت اول اینکه یا من خیلی گنده و قوی و تاثیر گذار هستم که بـــــن شدم اما خــودم خبر ندارم !!! یا شمـــا و تشکیلاته تون خیلی ضعیف و کوچک هستین که با یک پست یک یوزر انجوری احساس خطر میکنید که چنین موضعی اتخاذ میکنید ! حالا اینکه حالت اول درست است یا حالت دوم ؟؟؟!!! بهتر که قضاوت و تشخیص رو بذاریم به عهده خود کاربران فهیم و باشعور این فروم ..... با تشکر و احترام .

نظر

با سلام،

کاربر گرامی از اینکه اینقدر وقت و انرژی برای دفاع از خودتان صرف میکنید ممنونم ولی واقعا نیازی به این کار نیست چون من شخصا واقعا وقت خواندن آنها را ندارم و همانطور که عرض شد در صورتی که به شرکت و بروکر توهینی انجام شود شما یا دیگران یا حنی مدیران فرقی نمیکند و متاسفانه از اینکه اجازه چنین گستاخی هایی دهیم معذوریم چون این فروم با حمایت و تلاش همین بروکر به اینجا رسیده است.

لازم به یادآوری است که الفاظ رکیک و حرف های بسیار زننده و زشت و فحش های ناموسی شما نسبت به مدیران قبلی بروکر در سالهای قبل و در فرومهای قبلی رو فراموش نکنید و فکر میکنم خودتان هم به شدت تعجب کرده اید ازاین اندازه دموکراسی که ما هنوز به شما اجازه پست زدن میدهیم. پس لطفا اینقدر ادعای ادب و فهیم بودن و شعور نفرمائید. اگر بقیه گذشته شما را به یاد ندارند باید عرض کنم که ما به خوبی به یاد داریم و سطح شعور شما برای ما کاملا مشخص است منتها روی شما مثل اینکه سنگ پای قزوین هست و همه را نفهم فرض کرده اید و سعی نکنید منکر شوید که اون فحش های رکیک رو شما نداده بودین. البته شما میدونید که اینجا نمیتونید دهنتون رو باز کنید و اون الفاظ رو به کار ببرید و به همین خاطر هم باید ادعای ادب و احترام داشته باشید.

شان این فروم چیزی نیست که اجازه دهد جایگاه افراد دو رویی مثل شما باشد و شما برای همیشه از اینجا اخراج خواهید شد.

با احترام
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                        X