اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای تاپیک بررسی ارزها از دید دوستان

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بحثهای چالشی دیگه بود که میتونست مدیران فروم را در مدیریت فروم کمک کنه -

شرایط و جو فروم به گونه ای نیست که مدیران فروم متوجه دوست دشمن خودشون باشن.

فضای مغشوش حاصل تلفیق دو ماموریت برای فروم و مدیریت سطحی مسائل ،کار رو به جایی کشونده که نمیشه در فضای معقول و بدون تعصب بحث کرد.

در نتیجه وقت گذاشتن در مورد این مقوله کار بیهوده ایست .

نظر

شما از اول تا به حال همین ها رو دارید میگین و حتی یه انتقاد سازنده و یا یه پیشنهاد خوب ندادین و همش دارین مدیران و کاربران فروم رو زیر سوال میبرین در حالیکه من فضا رو کاملا معقول و بدون تعصب میبینم.

از خودتون شروع کنین و یه انتقاد بدون نیش و کنایه و یا پیشنهاد خوب بدین. ما از انتقاد کردن فقط توهین کردن و مسخره کردن و کوچک کردن شخصیت افراد رو یاد گرفتیم. بلد نیستیم یه حرف بدون پیش داوری بزنیم. وقتی هم حرفی برای گفتن نداریم که توش توهین و مسخره کردن نباشه ترجیح میدیم بگیم فضا برای حرف زدن معقول نیست.

لطفا دوباره به خودتون نگیرین. دارم خطاب به خودم و همه میگم.
      ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 09-26-2014, 07:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
        خود من شخصا در همین فرومهای بالایی که اسم بردید شاهد بن شدن ها و قطع دسترسی های فراوانی بودم.

مدیران آنها به محض اینکه کوچکترین انتقادی به آنها میشد بن می کردند در حالیکه شما 1 روز تمام است هرچه خواستید نوشته و گفتید و تا به حال ندیدم پستی حذف شده باشه. هیچ فرومی تا به حال ابتکار بخش تاپیک های حاشیه ای نداشته. همه فرومهای امثال قیمت ها و سرمایه و ایگولد و اتوتردینگ ترجیح میداده اند که پستها رو حذف کنن و افراد را بن کنند تا راحت منافع خودشون رو از از طریق آی بی گری و فرستادن پول کاربرانشون برای یه سری شرکت بی در و پیکر حفظ کنند.

در ضمن از نظر محتوا و با آموزشی این فروم حتی به گرد خاک همون فرومهایی بالایی نمیرسه. از بین رفتن همه اون فرومها به خاطر بی لیاقتی مدیرانشون خودش شاهدی بر این ماجرا است. نظارت دقیق و به موقع ناظران این سایت هم باعث شده که فروم اینطور رشد کنه و به رشدش ادامه بده.
        یه هوچی گر بی منطق بیش نیستی !

این واقعیت اذیتتون میکنه که فروم پرسپولیس نتونست به اندازه اپلیسونی به قیمتها و سرمایه نزدیک بشه

در مورد اتفاقاتی که منجر به بسته شدن یه سری فروم مستقل و بی پشتوانه مالی شد و یه سری فروم با پشتوانه و رانتهای مختلف پیداشون شد بهتر

حرفی نزنیم که به ضرر کل مجموعه است .

رشد این فروم در ابعاد بسیار عالی بوده - در محتوا ...؟

به ضرر خودتون تموم میشه یه سری اتهام به افراد شناخته شده میزنید و یه سری القاب و صفات بی ربط در مورد رقبای قدرتمند خودتون به کار میبرید.

نشان از این است که تحلیلتان از وضعیت بازار رقابتی که درش هستید ، عاری از واقع نگری و عقلانیت هست.

خود دانید

این بحث رو ادامه نمیدم مگر اینکه مدیران فروم از پشت آیدی های کاذب در بیان.

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها

این واقعیت اذیتتون میکنه که فروم پرسپولیس نتونست به اندازه اپلیسونی به قیمتها و سرمایه نزدیک بشه

در مورد اتفاقاتی که منجر به بسته شدن یه سری فروم مستقل و بی پشتوانه مالی شد و یه سری فروم با پشتوانه و رانتهای مختلف پیداشون شد بهتر

به ضرر خودتون تموم میشه یه سری اتهام به افراد شناخته شده میزنید و یه سری القاب و صفات بی ربط در مورد رقبای قدرتمند خودتون به کار میبرید.

نشان از این است که تحلیلتان از وضعیت بازار رقابتی که درش هستید ، عاری از واقع نگری و عقلانیت هست.

خود دانید

شما دقیقا از چی عصبانی هستین؟ شما نترسین حرفتون رو بزنین. در ضمن بهتر نیست قبل از اینکه به بقیه تهمت بزنین خودتون از پشت آی دی کاذبتون بیاین بیرون؟ آنچه که من در مورد اون فرومها گفتم چیزی بود که خودم به عینه دیدم. اگر کسی پستی میزد و اسپانسر فروم رو زیر سوال میبرد ظرف چند ثانیه بن میشد.

لطفا نگین فرومهای بدون پشتوانه مالی چون فکر کنم پشتوانه مالی این فروم حتی یک صدم پشتوانه مالی که اون فرومها داشتند هم نمیشود. آی بی بیش از ده ها بروکر مارکت میکر بودند و از تبلیغات گوناگون اونها درآمدهای هنگفتی داشتند.

از پولی که از آی بی گری مارکت میکرها به جیب زدند تا هفت نسلشان تامین شده. چه نیازی به نگه داشتن فروم و دادن هزینه های آن و ایجاد دردسر برای خودشان داشتند؟ چه برسه به اینکه بخواهند بشینن و بزارن دیگران بهشون توهین هم بکنند.

هوچی گر بی منطق و بی شعور و عقده ای و صفاتی که به من نسبت دادید و عصبانیتی که در لحن شما هست که باعث شده شروع به فحاشی به دیگر کاربران کنید خودش گویای اینه که شما در چه دسته ای قرار میگیرین. توقع نداشته باشن با این لحن صحبت ما شما رو دوست و خیرخواه فروم در نظر بگیریم و منتقد بی طرف و صالح.

حتی نتونستید بدون اینکه عصبانی بشید و فحش بدید یه انتقاد سازنده کنید. پس لطفا ادعا نکنید که یک منتقد هستید.
          ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 09-26-2014, 07:37 PM

نظر

این تاپیک چنانچه از نامش پیداست مخصوص بررسی ارزها می باشد بنا برین به ارواح تمام رفتگانت سوگند می دهم اگر حرفی وافاضاتی دارید مصدع اوقات دیگران نشوید و برای خود یک تاپیک باز کنید اگر افاضات جنابعالی به حال کسی مفید به فایده باشد حتما گوش شنوا پیدا خواهید کرد. خداوند منان یار ویاورتان

نظر

شما دقیقا از چی عصبانی هستین؟ شما نترسین حرفتون رو بزنین. در ضمن بهتر نیست قبل از اینکه به بقیه تهمت بزنین خودتون از پشت آی دی کاذبتون بیاین بیرون؟

هوچی گر بی منطق و بی شعور و عقده ای و صفاتی که به من نسبت دادید و عصبانیتی که در لحن شما هست که باعث شده شروع به فحاشی به دیگر کاربران کنید خودش گویای اینه که شما در چه دسته ای قرار میگیرین. توقع نداشته باشن با این لحن صحبت ما شما رو دوست و خیرخواه فروم در نظر بگیریم و منتقد بی طرف و صالح.

حتی نتونستید بدون اینکه عصبانی بشید و فحش بدید یه انتقاد سازنده کنید. پس لطفا ادعا نکنید که یک منتقد هستید.
              بحث شعور و عقده خودت کشیدی وسط - توپ رو ننداز تو زمین من

من انتقاد سازنده رو به مدیران داشتم و موضوع هم تموم بود - خودتون شروع کردید به حمله - شما و دو یار دیرینه

فحاشی به دیگر کاربران؟

بی منطق وارد بحث شدید جواب خودتون رو گرفتید .

باز هم رد پای توهم دسته و گروه بازی که در ذهنیت مدیران ریشه کرده در پست شما هم مشهود .

کسی که یه سری تهمت بی پایه به کسانی میزنه که کارنامه مشخصی دارن و یه نسل از فعالان فار-کس مدیون فعالیتهای اونا هستند، لایق

صفت هوچی گری است .

مدیران اگه گوش شنوا داشتن حال و روز فروم این نبود که پشت ایدی های کاذب پناه بگیرن .

میدونی میخوام چکار کنم ؟

کار عاقلانه - رفتن از فروم و خلاص شدن از بحثهای بی فایده

شما و دیگر آیدی های مدیریتی و پامنبری و گروه فشار میدونید و فروم خودتون .

نظر

بحث شعور و عقده خودت کشیدی وسط - توپ رو ننداز تو زمین من

من انتقاد سازنده رو به مدیران داشتم و موضوع هم تموم بود - خودتون شروع کردید به حمله - شما و دو یار دیرینه

فحاشی به دیگر کاربران؟

بی منطق وارد بحث شدید جواب خودتون رو گرفتید .

باز هم رد پای توهم دسته و گروه بازی که در ذهنیت مدیران ریشه کرده در پست شما هم مشهود .

کسی که یه سری تهمت بی پایه به کسانی میزنه که کارنامه مشخصی دارن و یه نسل از فعالان فار-کس مدیون فعالیتهای اونا هستند، لایق

صفت هوچی گری است .

مدیران اگه گوش شنوا داشتن حال و روز فروم این نبود که پشت ایدی های کاذب پناه بگیرن .

میدونی میخوام چکار کنم ؟

کار عاقلانه - رفتن از فروم و خلاص شدن از بحثهای بی فایده

شما و دیگر آیدی های مدیریتی و پامنبری و گروه فشار میدونید و فروم خودتون .

وقتی یه نفر حرف حساب نداره بزنه کارش به اینجا میکشه

نظر

نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                  این تاپیک چنانچه از نامش پیداست مخصوص بررسی ارزها می باشد بنا برین به ارواح تمام رفتگانت سوگند می دهم اگر حرفی وافاضاتی دارید مصدع اوقات دیگران نشوید و برای خود یک تاپیک باز کنید اگر افاضات جنابعالی به حال کسی مفید به فایده باشد حتما گوش شنوا پیدا خواهید کرد. خداوند منان یار ویاورتان
                  شرمنده دوست من

درخواست کردم از مدیریت تاپیک رو جدا کنه - فرمودن بحث را همین جا ادامه دهید .

حق با شماست

من کلا اضافات خودم رو واسه خودم نگه میدارم - آنچه نایاب هست گوش شنواست.

بنده به نوبه خودم عذر خواهی میکنم.

نظر

وقتی یه نفر حرف حساب نداره بزنه کارش به اینجا میکشه
                    100% موافقم - وضع فروم گویای درستی نظریه شماست

نظر

100% موافقم - وضع فروم گویای درستی نظریه شماست
                      من بیشتر نگران وضع شمام که ظاهرا خیلی بهتون فشار اومده. یه کم استراحت کنین بهتر میشه.

نظر

من جدا از همه دوستان عذرخواهی میکنم. همه میدونید که لحن و نوشتار من چگونه است ولی با هر کسی باید با زبان خودش صحبت کرد اینست که از بابت لحن نوشتار زیر باز هم پوزش میطلبم.

جنابعالی هر جا صحبت بروکر هست باید سینه ستبر کنید؟ به تو چه؟

ضمنا اگه شما دینی به پرسپولیس دارید به بقیه تعمیم ندید- اگه بابت فراگیری چیزی مدیون باشم ، مطمئنا به این فروم نیست.
                        هر کس در ایران فهمید که به اسم ف ا ر ک س چه کلاهبرداری های بزرگی دارن می کنن به پرسپولیس مدیونه. تو اگر نیستی به دیگران تعمیم نده.

بابا جان اسم بروکرهای دیگه نقطه چین میشه بعد شما از چه آزادی حرف میزنی؟ من میخوام یه تاپیک بزنم و بروکر پرسپولیس رو با چند بروکر رقیب مقایسه کنم - اجازه دارم؟
                        بروکر رقیب؟ منظورت بروکر نماهایی هست که توی سرمایه دات کام و امثالهم پولهای آنچنانی بهتون میدادن که نگذارید کسی حتی اسم پرسپولیس رو ببره؟ حالا رفیقمون اجازه میخواد اونا رو تبلیغ کنه. رو رو برم! به سنگ پای قزوین گفته زکی. تو که خودت میگی مشتری بروکر نیستم اصلا چجوری میخوای مقایسه کنی؟ چرا هذیون میگی؟ آزادی میخواد این بابا در این فروم که اسم کلاهبردارای ف ا ر ک س رو تبلیغ کنه!!! ولی با یک حرفت خیلی موافقم. مدیریت این فرم خیلی ضعیفه وگرنه یک لحظه هم نباید به امثال تو اجازه بده اینجا از این خزئبلات بنویسین.

فرومی که بار اموزش و اطلاع رسانی به دوشش باشه (با فرمت فورکس فکتوری یا قیمتها یا سرمایه ...)
                        آها! از اول چه چه زدنت منتظر همین بودیم. من مظمئن بودم که تو از دار و دسته سرمایه دات کام هستی که عقده سنگینی روی دلت هست. یادته چه قدرتی داشتی؟ کاربر قدیمی و فعال فروم رو فقط به خاطر اینکه اسم پرسپولیس رو برده بود با 15 تا آی دی که پشت هر 5 تاش فقط یک نفر بود فحش میدادین و بن می کردین؟ یادته؟ آخخخییی! عجب دوران طلائی بود. یادته؟ حتی یک نفر هم نبود که بگه دارید کلاهبرداری میکنید یادته؟ تا اینکه پرسپولیس پیداش شد و پته امثال تو افتاد روی آب. بعدش هم سازمان بورس صحبتهای پرسپولیس رو خوند گفت ف ا ر ک س ممنوع. سرمایه که ظرف 24 ساعت سوراخ موش خرید و غیب شد. بعدش هم بقیه فروم های آزااااااااااد آزاااااااد آآآآآآآآآزااااااد شروع کردن به "ما بورس ایران تحلیل میکنیم" و از این دولا دولا راه رفتن ها. اون فروم ها اگه کارشون درست بود چرا پس فلنگ رو بستن؟ بار آموزشی؟؟؟ تو خودت کلا چی حالیته؟

فروم به دوران رخوت و نخوت ! خودش رسیده ! کی میگه؟ تو؟ تو هم حتما چون پرسپولیس بهت پول نمیده برای پست زدن تو فروم میسوزی مثل اون رفیقمون آرش ر ز که چند ماه قربون صدقه فروم رفت و موس موس کرد که پرسپولیس استخدامش کنه. بعدش که استخدامش نکردن رفت زورش به یک دختر رسید توی فروم ای گولد. یعنی من از مرد بودن خودم خجالت کشیدم. اینو داری میگی چون میبینی که مدیریت مثل قبل قوی عمل نمیکنه شاید بهت پیشنهاد کار بدن. یعنی میخوای پول بگیری برای نوشتن توی فروم. مگه زوره؟ خوشت نمیاد از این فروم نیا اینجا.
                        یه هوچی گر بی منطق بیش نیستی ! این واقعیت اذیتتون میکنه که فروم پرسپولیس نتونست به اندازه اپلیسونی به قیمتها و سرمایه نزدیک بشه

حتما منظورت اپسیلون بود بیسواد مگه نه؟ فقط تو رو خدا نگو اشتباهی تایپی کردی که دیگه هر چی دیدی از چشم خودت دیدی.
                        آقایان مدیران محترم فروم،

بنده چند روز پیش به شما هشدار دادم که آی دی هایی در این فروم رخنه کردن که از بقایای متعفن سرمایه دات کام و امثالهم هستند و اینها همون کلاهبردارای ف ا ر ک س هستن و مجرمند. شما در قبال کاربران واقعی این فروم وظیفه و مسئولیت دارید که جلوی اینها رو بگیرید. با پوزش مجدد از نوشتار بالا.
                        ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 09-26-2014, 08:49 PM

نظر

چشمات مشکل داره؟!! گفتم خار تو چشم هست؟

چه کاریه آدم بیاد موضوعی رو که بهش ربط نداره نقد کنه و یه عده هوچی بریزن سرت چرت و پرت بگن -

صلاح مملکت خویش خسروان دانند ...
                          خیله خوب حاجی. نگفتی تو چشم من. گفتی تو چشم. ولی نگفتی تو چشم کی؟ تو چشم من که خار نیست. برعکس خیلی هم چشم نوازه. پس حسی که به چشم تو داد مثل این بود که خار رفته توش. حالا چرا؟ چون هیچوقت توی سرمایه دات کام یکی از اسپانسرهاتون رو ندیدم که یک سالن کنسرت اجاره کنه (اونم تو لندن) و یک ارکستر انگلیسی رو اجیر کنه و پول بده که یک شب کامل فقط آثار موسیقی هنرمندهای ایرانی اجرا بشه در حضور اعضای دولت و مجلس انگلیس و یک آهنگساز گمنام ایرانی رو ببره لندن اثرش رو با یک ارکستر 80 نفره اجرا کنن در حضور 800 نفر! برای همینه که اون بنر تو چشم تو خاره. تو یکی فقط دیگه نگو ایرانی هستی. همین. بعدش امثال تو هستین که میرن توی ایگولد و اینجور جاها مینویسن که پرسپولیس ادعای وطن دوستی میکنه که مردم رو گمراه کنه. پول یعنی اینقدر ارزش داره که آدم تا این حد خودفروش بشه؟

اصلا تو که انقدر از این فروم عقده داری برای چی میای توش مطلب مینویسی؟ خوش اومدی. برو بذار باز بیاد.

در ضمن، هوچی خودتی.
                          ویرایش توسط ali110 : https://www.traderha.com/member/2742-ali110 در ساعت 09-26-2014, 09:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                            جایش این تاپیک نیست ولی به فروم مربوط است :

هر فرومی دوره اوجی دارد . مثل موج صعودی . و یک دوره استراحت

فروم پی سی ام دوره اوج خود را با فعالیت پربار کاربران بزرگش سپری کرد . دوستانی چون پیام - سید مسلم - فیاض - جبل عاملی و ... که با فعالیت های پربار و ارائه سیستم های معاملاتی مختلف نقش مهمی را ایفا نمودند ( یادشان گرامی )

و الا امثالی مثل بنده چیزی جز نقاشی و خط خطی چیزی ندارد و اکثرا ناظر تشریف داریم

یکی از دلایل افول فروم را می توان الزام ارائه دهندگان سیستم های معاملاتی به باز کردن حساب و معامله بر اساس سیستم معاملاتی مورد ارائه بود . که هشدارها و نقدهای بسیاری شد و دلخوری هایی پیش امد و از ان زمان سیستمی ارائه نشد.

در فاز اصلاح برای رسیدن به شکوفایی باید فکر کرد و اگر فکری نشود این اصلاح با شکست کف تبدیل به موج نزولی خواهد شد . ولی به موج 3 رشد فروم پی سی ام امیدوارم.

باید از سرنوشت سرمایه و قیمت ها عبرت گیریم

موفق باشید
                            سلام

خیلی خوشهالم که پست و یا مطلبی داشتم که برای هموطنان عزیز مفید بوده، هر چه بوده فقط انجام وظیفه بوده.

دوست عزیز دلیل کم شدن فعالیت بنده در فروم فقط یه مورد بود و آن هم برخورد برخی کاربران. متاسفانه بار ها اتفاق افتاد که زمانی که تاپیکی در اوج خودش بود کاربرانی باعث دلسردی میشدند، هر چند که بنده تنها به دلیل ادای دین و انجام وظیفه مشغول به نگارش و انتشار مطالب میشدم ولی اذیت هایی که از طرف برخی کاربران تحمیل میشد غیر قابل تحمل بود البته آنها هم آی دی هایی مشخص بودند و اکثرا برای همه ثابت شده بود که فقط قصد ایجاد حاشیه داشتند. مثلا پیامهای فراوانی در مورد این که تو اگه واقعا داری سود میکنی چرا دیگه وقتتو اینجا هدر میدی.. و یا میگفتن تو دنبال جذب سرمایه و یا مدیریت سرمایه برای دیگران هستی که داری فعالیت میکنی.. یا خیلی وقتها میگفتن تو سیستم یه نفر دیگه را دزدیدی و داری باهاش کار میکنی و به بقیه انتقال میدی ( اگرم اینچنین بوده خدارا شکر اینقدر دسترسی به مطالب در اینترنت ساده هست که بشه منبع اصلی موضوعی را به راحتی پیدا کرد و بنده فقط به فکر ادای دین و انجام وظیفه بودم ) یا میگفتن تو آی بی هستی و داری مشتری جمع میکنی و یا وقتی به صورت طبیعی در دوره هایی از بازار سیستمی ضرر ده میشد میگفتن تو اصل سیستم را ارائه نکردی که هنوز داری سود میکنی ( واقعا برخی مطالب را با گفتن و نوشتن نمیشه یا حد اقل من نمیتونم انتقال بدم )

نهایتا به این نتیجه رسیدم که پس واقعا چرا دارم وقتم را هدر میدم برای عده ای که موافقانش زبان تشکر ندارندو مخالفانش از هیچ وقاهتی کوتاهی نمیکنند. پس چه بهتر که گوشه نشینی کنم.
                            در حال حاظر فقط 3 نفر از دوستان هستند که با هم در ارتباط هستیم و من همیشه به دلیل کم بودن وقت شرمنده شان هستم.

در مورد طرح تشویقی سیستم ها اتفاقا بنده خیلی استقبال کردم و بین تنها سه نفر شرکت کننده ای بودم که از بین کل ارائه دهندگان سیستم اعلام آمادگی کردیم. این طرح بنظرم برای انتخاب و سنجش برای کاربران جدید خیلی اهمیت داشت چون باعث میشد که کاربران و معامله گران جدید بتوانند به بهترین نحو سیستم مناسب خودشون را انتخاب کنند.

در ضمن اتفاقا به نظر من الان فعالیت ها و محتویات فروم خیلی پربار تر از قبل شده و همیشه نسبت به قبل خودش سیر صعودی داشته ( حد اقل در این دوسال که بنده عضو این فروم بودم همیشه شاهد زیاد شدن کاربران فعال و محتوای پربارشون بودم که خب این به نظرم کاملا طبیعی هست که فقط افراد جاشون را با هم عوض میکنند )

اونجور که من برداشت دارم اینه که فعالیت ها بیشتر شده ولی توسط افراد جدید

برای مثال من الان یک گراف از کارکرد چند ماه گذشتم را میزارم که نشون بده هنوز هستم و اتفاقا دارم از مطالب فروم استفاده میکنم ولی به دلایل برخی اخلاق های هموطنان ذوقی برای نوشتن نیست.

ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام بر دوستان عزیز

من آدم خیلی رکی هستم و همیشه گفتم در جنگل از نبود شیر هست که قورباغه هفت تیر میکشه

این بحث ها چیه؟

عامو ما اگه نیستیم به خاطر گرفتاری های توی زندگیمون هست ، من خودم خدمت هستم والی پای ثابت فروم از روز صفرش بودم تا الان و تا عمر خدا بده

بشین این حرفا نزن زشته بخدا ، راحت داری توی یک فروم آزاد میچرخی بدون هیچ مشکلی با کلی مطالب علمی که عمراً توی فروم های دیگه چنین بوده باشه

من تغجب میکنم چطور با منظق ات جور در میاد بخوای توی دکان یک نفر باشی و حرف ز اجناس دکان دیگر و ... بزنی

مدیران چشونه؟ کم مطلب علمی انتشار کردن؟ کم تحلیل لایو گذاشتن و معاملات انجام دادند؟

عامو خوش باش بهتره که نیای اینجا و هر تاپیکی بخوای بریزی به هم.

فروم های دیگه هنوز حرف نزده بن میشی ، نمونه اش هم زیاده . برو شکر خدا کن دو رکعت هم نماز شکر به جا بیار

عزت زیاد
                              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 09-26-2014, 10:50 PM
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

من هم 100% موافقم که مدیریت فروم مدتهاست که ضعیف عمل کرده. باید این مطالب که به تحلیل مربوط نیست هرچه زودتر به یک تاپیک جدا منتقل بشه (از جمله همین پست خود من) ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و اینو ننویسم. مدیران محترم فروم، این پست رو بخونین. این موجود داره توهین میکنه، به کابرای فروم میگه هوچی و آی دی کاذب. (چون خودش تو سرمایه دات کام از این کارا میکرد همه را به کیش خود پندارد) به فروم میگه رانت خوار و آبکی. به بروکر نماهای ف ا ر ک س میگه رقیب قدرتمند در حالی که همش میگه من منظورم بروکر نیست منظورم فرومه. این دیگه چی باید بگه که بنش کنین؟ اگه ایشون بن نشه من دیگه توی این فروم فعالیت نمیکنم. نکنه اصلا این فروم جهتگیریش عوض شده؟

خود دانید

نظر

پردازش ...
                                X