اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای تاپیک گزارشات روزانه چابک

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

عرض سلام و ادب
    دوست عزیز جسارت من را ببخشید ولی تا اونجایی که من تحلیلهای جناب چابک را دنبال میکنم درست بوده
    فلذا هزار تا تحلیلگرم هست که تحلیل میکنن ولی هر کسی خودش مسیول ترید میباشد

نظر

شمایی ک ادعای ضرر مالی هستی خیلی عذر میخام حتما عرضه کسب سود خودت نداشتی ک پولتو دادی به کسی واست کار کنه
      دوما تا جایی ک من بابک رو میشناسم و شناختم پول از کسی نمیگیره
      سوما اینکه اینجا دادگاه نیس مدرک داری برو ثابت کن و پولتو بگیر
      و تاحالا هم ندیدم بابک ادعای معامله گری کنه و نتایج معامله هاشم میتونی تو همین فروم ببینی

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

شما هم میتوانند در این بازار سود کنید در صورتی که :

• یک سیستم ساده داشته باشید.

• بطور مرتب قوانین سیستم را رعایت و عمل کنید.

• به سیستمتون پایبند باشید.

نظر

البته قبل از تماس با شماره های ارائه شده حتما از طریق 118 از صحت شماره ها اطمینان حاصل کنید .بنده اینترنت رو سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم.
        فقط یک کارگزاری با نام خوشه چین بود که متاسفانه شماره تماس هم نداشت!
        از نظر من هم این برخوردها به هیچ عنوان صحیح نیست اگر بالفرض هم ایشون اصلا کلاهبرداری کرده باشد راه و روش پیگیریش این نیست .
        اینکه کسی بیاد با یه آی دی تازه ساخته شده و بی نام و نشان و بی اعتبار اینجوری فرد دیگری رو زیر سئوال ببره غیر از غرض و مرض چیز دیگه ای نمی تونه باشه .
        ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 05-06-2014, 01:41 AM
        تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

من فکر نمیکنم جناب چابک که جدیدا ساعتها وقت گذاشتن و ویدیوهای اموزشی را اماده کردن و هنوز از خیلیها مبلغی دریافت نکردن ولی ویدیوها را در اختیارشون قرار دادن
          لایق چنین رفتاری باشن شما هم اگر مشکلی دارید بهتر بود در خصوصی بیان میکردید
          با عرض معذرت از جناب چابک

نظر

جناب نمیدونم کی ...

تصویر زیر یکی از حساب های من ف ا ر ک سی من هست ... فقط برداشت های اون رو براتون به نمایش گذاشتم .... فقط برداشت ها و آی دی یاهو و تاریخ ها رو گذاشتم ... از گذاشتم جزئیات معذورم ...

کسانی که منو از نزدیک میشناسن میدونن که تنها راه در آمد و شغل من ترید کردن است ...

دوستان پیگیر اگر خواستن میتونم شماره ی اون آبشده کاری که کلی هم اعتبار داره و من دارم باهاش کار میکنم رو هم بهون بدم تا باهاش تماس بگیرن و در مورد من ازش سوال بگیرن ...

بنا به دلایل شخصی نمیتونم اینجا ذکر کنم ...

به اون خدا که امشب شاهد جمع شدن اشک های چشم و بغض گلوی من هست ... قسم امیدوارم از این کار زشتت خیر نبینی و یک روزی یکی هم همچین رفتاری رو باهات انجام بده ...

همین که برای خودم ثابت شده که موفق بودم بس است نیازی به رو نمایی به امثال تو ندارم .
            به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

این هم بخشی از فروش های وب مانی من به وبسایت www.webtransfer.org

که از سال 90 تا 91 ادامه داشت و متاسفانه این وب سایت بنا به دلایلی دیگه از خرید و فروش وبمانی خود داری کرد ....

من اگر بخوام سر کسی رو کلاه بزارم که میومدم هیستوری و این چیزامو نشون میدادم که بهتر میتونستم نظرشون رو جلب کنم ... تا بیام اینجا همش حرف بزنم ...

متاسفم برای امثال شما که ریختن آبروی مردم براتون مثل آب خوردنه ...

بعد هم اسم خودشون رو میزان آدم مومن و دین دار ... محرم هم که میشه اول صف زنجیرزن ها و ماه رمضان هم اول صف نماز جماعت میبینیشون .

اونقدر هم شجاع نبودی که حداقل اسم خودتو بگی ..

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

بابک جان من شما را خیلی قبول دارم و با این چرندیات قرار نیست از اعتبار شما نزد من و امثال من کم بشه
                ولی فکر میکنم که اگه شما به این جور ادما جواب ندین و به مصداق جواب ابلهان خاموشی است عمل کنید شایسته تره
                خیلی عذر میخام شما با جوابتون اونو پررو کردین. بازم منتظر تحلیلهای قشنگت هستم.دمت گرم

نظر

اقا بابک (شرمنده اخوی به اسم کوچک صداتون کردم)
                  حیف شما و امثال شما نسیت که با چنین افراد بی شخصیتتی بحث کنیید ؟
                  ارزش و مقام شما بیشتر از این حرف هاست
                  از قدیم گفتند
                  جواب ابلهان خاموشیست
                  اقای چابک بیخیال خدا را شکر افراد زیادی داخل این فروم شمار ا میشناسند و به شما ایمان دارند و حتی از تحلیل های زیبای شما فوق العاده لذت میبرن
                  ما که اصلا گوشمون به این حرفها بدهکار نسیت
                  به شما هم توصیه میکنم که نباشه و اعصاب خودتون را خورد نکنید
                  شب خوش
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

با شناخت شخصیتی دورادوری که از آقای چابک دارم حتی ذره ای به کذب بودن حرفهای این مجهول الهویت شک ندارم از نتایج تحلیلها و نوع نگرش ایشون به بازار هم میشه فهمید که از معدود تریدرهای موفق هستند پس آقای مال باخته اگرم کلاهتو برداشتن بهتره از مراجع قانونی پیگیری کنی و دلت به حال کسی نسوزه چون کسی که تصمیم به سپردن سرمایش به دست کسی دیگه داره اصلا عقلی نداره که بخواد با دیدن نوشته های شما سر عقل بیاد
                    چابک عزیز به فعالیتت ادامه بده و اطمینان داشته باش همونطور که تاریخ نشون داده این بگم بگم ها موجب روسیاهی فرد مدعی میشه و محبوبیت فرد مقابل رو افزایش میده.
                    ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                      البته قبل از تماس با شماره های ارائه شده حتما از طریق 118 از صحت شماره ها اطمینان حاصل کنید .بنده اینترنت رو سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم.
                      فقط یک کارگزاری با نام خوشه چین بود که متاسفانه شماره تماس هم نداشت!
                      از نظر من هم این برخوردها به هیچ عنوان صحیح نیست اگر بالفرض هم ایشون اصلا کلاهبرداری کرده باشد راه و روش پیگیریش این نیست .
                      اینکه کسی بیاد با یه آی دی تازه ساخته شده و بی نام و نشان و بی اعتبار اینجوری فرد دیگری رو زیر سئوال ببره غیر از غرض و مرض چیز دیگه ای نمی تونه باشه .

دوست عزیز نیازی به جستجو در اینترنت نیست

کارگزاری خوشه چین که نام بردم به مدیریت آقای بهبهانی موجود است آدرس دفتر تهران خیابان ولی عصر مجتمع نور تهران طبقه 5 اداری

و ادرس دفتر اصفهان : خیابان شیخ صدوق شمالی نرسیده به چهار راه وکلا کوچه محمد آباد ساختمان توانا طبقه سوم کارگزاری خوشه چین نمایندگی اصفهان

که معمولا کارگزاریهای آتی از ساعت 10 به بعد پاسخگو هستند

یک چنین افرادی هستند که دید مردم را کم کم نسبت به بازار مالی خراب میکنند

بنده منکر این نیستم که شما در فارکس کار میکنی یا نه ولی زمانیکه هر روز اینجا تحلیل نمودار اتی میگذاری و عده ای بدبخت با توجه به این تحلیل معامله میکنند در حالیکه خود شخص تحلیلگر نمی تواند یک قرارداد آتی را مدیریت کند

این یعنی کلاه گزاشتن بر سر عده ای بدبخت

دوستان برای اطلاعات بیشتر میتوانند با کارگزاری خوشه چین تماس بگیرند و سوال کنند که ایا فردی بنام اقای چابک در این کارگزاری برای شخصی با یک قرارداد اتی معامله میکرده یا خیر؟

شماره تلفن های دفتر اصفهان : 03116622698-03116632237

دوستان نتایج تماس های خود را اینجا منتشر کنید لطفا

منتظر هستیم ببینیم حق با چه کسی است

نظر

مدیریت محترم سایت لطفا به این مسئله رسیدگی شود ... اینجا یا جای من است یا جای این هوچی ها ....

معلوم نیست این شخص بی همه چیز کی هست که حتی خودشو هم معرفی نمیکنه ....

ویرایش توسط بابک چابک : https://www.traderha.com/member/8620-بابک-چابک در ساعت 05-06-2014, 09:36 AM

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

با عرض سلام خدمت همه دوستان حاضر و بخصوص آقای چابک...
                          بنده سالهاست که شناخت نزدیک و دوستی با آقای چابک دارم...من با این شناخت بیطرفانه اعلام میکنم که اقای چابک بهیچوجه ادم کلاه بردار و بد ذاتی نیست...شخصا تاکنون رفتاری که نشان از کلاهبرداری تو اعمال آقای چابک وجود داشته باشد رو تاکنون ندیدم..اینرو نه برای ارضای دوست خود بلکه برای بیان حقیقت گفتم
                          آقای mesh;..اگر ادعایی دارید فارغ از کذب یا واقعی بودن آن میتوانید بقول خود ایشان از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید تا اینکه قصد مزاحمتهای اینگونه داشته باشید...درضمن اگر هم شما قراردادی بدست کسی میدهید ابتدا باید ریسک بازار رو بپذیرید که بازار یا برد است یا ضرر..پس مثل آدمی بالغ مسولیت رفتارهای خودت رو بپذیرید و سپس وارد اینگونه بازارها بشوید...لطفا همگی یاد بگیریم اشتباهات خود رو بر گردن دیگران نیاندازیم

نظر

نوشته اصلی توسط meshk نمایش پست ها

بنده منکر این نیستم که شما در بازار تبادلات ارزی کار میکنی یا نه ولی زمانیکه هر روز اینجا تحلیل نمودار اتی میگذاری و عده ای بدبخت با توجه به این تحلیل معامله میکنند در حالیکه خود شخص تحلیلگر نمی تواند یک قرارداد آتی را مدیریت کند

این یعنی کلاه گزاشتن بر سر عده ای بدبخت

عزیز ما بالاخره نفهمیدیم بابک روی حساب شما ترید زده یا شما خودت بر اساس تحلیل های بابک ترید کردی ؟؟؟!!!

کجای این حرفی که زدی معنی کلاهبرداری میده ؟ روزانه در اینترنت هزاران تحلیل ثبت می شه و خیلی از این تحلیل ها هم غلط از آب میاد ! ینی همه ی این تحلیلگرا دزد و کلاهبردارن ؟
                            تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                            که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

خدایا به داد این دوست عزیزمان آقا بابک برس ( آقا بابک با اجازه شما ) :
                              ای آقای محترمی که گله مندی اگر سود میکردی هم این طوری تو بوق و کرنا مزدی ؟
                              اگه آقای چابک برات ترید کرده که اساس کارت از اول اشتباه بوده اگه از رو تحلیل ایشون ترید کردی که این کارت هم اشتباه در اشتباه بوده .
                              این بنده خدا هم که داره میگه حداقل خودت رو معرفی کن که این کار رو هم نمیکنی .
                              ترا خدا بگذارید تاپیک راه خودش رو بره ( صلوات بفرستید ) .
                              آقا بابک از شما و دوست عزیزمان عذر خواهی میکنم که در این بحث دخالت کردم (( یا علی ))

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

سلام

ابتدا خواهشمندم چنانچه مسائل شخصی وجود دارد از طریق پیام خصوصی پیگیری شود ، سپس اگر جناب چابک موافق باشید پستهای اسپم ارسال شده باقی بمانند .

با توجه به این که این تاپیک همانگونه که مشخص است فقط مربوط به ارائه تحلیل میباشد و مخاطبان آن از مطالب و محتوای آن راضی و خرسند میباشند ، کاربران محترم به این نکته توجه فرمایند که تمام مسئولیت معاملات براساس هر تحلیلی در هر جای فضای مجازی بر عهده خودشان میباشد .

لطفا از این پست به بعد از ارسال پست اسپم خود داری نموده و با این امر انسجام مطالب را برای بهره بری دیگر کاربران حفظ نمایید .

تاپیک های عمومی مربوط به مسائل شخصی نمیباشد .

با تشکر و احترام
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X