اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای دوره آموزشی مالتی مدیای الیوت بهزادی به سبک ماینر

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
    با تشکر از همراهی و مشارکت همه دوستان.

قرار دادن ادامه ویدئوها در این فروم بلامانع است و از هرگونه بحث و تبادل نظر تخصصی (بدون کنایه، توهین و تحریک کاربران) استقبال می شود.

با احترام
    با تشکر از شما و صبر و بردباری همه دوستان،

بر اساس گفته ناظر محترم سایت قرار دادن ویدیو ها بلامانع هست.
    هرچند این ویدیو ها قبلا هم با هماهنگی یکی از مدیران (مصطفی عزیز) به منظور نشر در انجمن در اختیار نماینده انجمن قرار داده شده بود. جناب فاندانیکال لطفا ادامه دهید.

بنده در تاپیک پرسش و پاسخ در خدمت همه عزیزان هستم ( در همین انجمن)

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-13-2013, 08:14 PM دلیل: حذف جمله تحریک کننده کاربر

نظر

بنده قبلا این دوره را پیش یکی از اساتید که آقای بهزادی هم با ایشون رفاقت نزدیک دارن اموزش دیدم...

الان هم نمی تونم فایل ها رو دانلود کنم نمی دونم چرا...

فقط یه سوال کو چو لو از دو ستمون پرسیدم که امیدوارم با دلیل و منطق جواب دهند

هیچ عجله ای هم ندارم
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-13-2013, 08:09 PM دلیل: حذف جمله تحریک کننده کاربر

نظر

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
        در مرحله دوم فاز بازار در طول این پنج سال تغییر کرده است و این استراتژی کارایی و بازدهی مناسب را ندارد در هر جفت ارزی نیازمند مثال باشد تصویر ارایه خواهم کرد.

جناب pcm fund جمله فوق را با یه مثال توضیح دهید لطفا...
        من هم مایلم این موضوع رو با مثال ببینم. مثلا روی یورودلار و پونددلار این موضوع نشان داده بشه. تا جایی که من می دونم تحلیل این چارت ها به جهت الیوت به روش ماینر بسیار بسیار روان و جاری هستند.

شاید جناب pcmfund درست روش رو پیاده نمی کنند و یا درست بکارگیری روش رو متوجه نشده اند. تحلیل این چارت ها در غالب تایم فریم ها بسیار ساده است.

ارادتمند- بهزاد
        ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 10-13-2013, 08:29 PM

نظر

سلام
          بنده دوره الیوت دکتر بهزادی رو چند بار تا حالا دیدم تقریبا 3 سال پیش اولین بار توی فروم قیمت ها آپلود کردند و با استقبال فوق العاده شدیدی روبرو شد وهمین جا دوباره از ایشون بابت زحماتشون تشکر می کنم وبه جرات می تونم بگم یکی از بهترین کورسهای آموژش الیوت که تا حالا تو ایران وجود داشته هست

بعدش هم الیوت یک تئوری در موردحرکت امواج است و تمامی امواج بازار در قالب الیوت قابل دسته بندی است حالا ما نمی تونیم به طور کامل از این تئوری استفاده کنیم نباید اصل روش رو زیر سوال ببریم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

با سلام
            جناب فاندانیکال

بی صبرانه منتظر ادامه فایلها هستیم
            جا داره از همکاری و لطف جناب دکتر بهزادی عزیز تشکر و قدر دانی کنیم بابت این لطف و به اشتراک گذاری این دوره بسیار زیبا و جامع ... از جانب خودم از شما تشکر میکنم
            و همچنین از لطف ناظر سایت که همکاری لازم رو انجام دادن و ما رو از این اطلاعات مفید بی نصیب نگذاشتند تشکر میکنم

هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli
              ممنون از همگی
              کاش لطف میکردید فایل ها را از ابتدا روی سایت آپلود میکردید
              چون ادرس دانلود قبلی ها کار نمیکنند .
              با تشکر

سلام

من از فاندانیکال درخواست کردم که همه فایلها رو ، رو هاست شرکت آپلود کنند .
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام تشکر از دست اندرکاران

نظر

پردازش ...
                X