اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
    دوست عزیز پستی که حذف شده بود طرف نوشته بود یکی حساب میکرو داره و بقیه ندارند و این سوتی بروکر محسوب میشه. در حالی که این سوتی نیست. تا جایی که من میدونم بروکر قصد نداره حساب میکرو عمومی اعلام کنه. اینا هی اصرار میکنند که باید میکرو بده و چون میکرو نمیده اشکال داره. اینکه اشکال محسوب نمیشه. شایدم یه روزی میکرو داد. فعلا قصدشو نداره و این به بیزینس خودشون مربوط میشه و هیچ ربطی به من و شما نداره.

جالبه بروکرنماها در ملت شریف روسیه و قبرس دارند راست راست جلوی چشم مردم از ملت میدزدند و میزارن توی جیبشون کسی جرات نمیکنه بشون چپ نگاه کنه. حالا که یه بروکر خوب پیدا شده که برای ایرانی ها حساب باز کنه کاری میکنیم با دست خودمون که اینم دیگه تحویلمون نگیره. تو رو خدا نکنید این کار رو. بزارین با خیال راحت با یه بروکر خوبی که داریم کار کنیم.

حسن عزیز با تمام احترامی که برات قائلم متاسفانه مثل اینکه خودتم اون پست رو درست نخواندی چون اصلا من همچین چیزی که شما از من نقل قول کردی درست نیست ومن این چیزی که شما میگی رو نگفتم !!! کاش با دقت بشتری میخوندیش !

نظر

با سلام
      وقتی متوجه شدم یک بروکر با مدیریت ایرانی پیدا شده بسیار بسیار خوشحال شدم و تصمیم به افتتاح حساب داشتم که اتفاقی در حساب دمو باعث شد ناامید و منصرف شوم
      اونم اینه که پوزیشنم بدون اینکه حتی قیمت ذره ای به استاپ من نزدیک بشه، استاپ خورد!

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1230847451.png

پس از بررسی متوجه شدم در اون لحظه که بنده پوزیشن داشتم خبر مهمی منتشر شده، و تنها عاملی که میتونه باعث استاپ خوردن پوزیشن بدون اینکه قیمت از روی آن عبور کنه یا حتی بهش نزدیک بشه واید شدن spresd بوده!

اگه دلیل دیگه ای داره که من بی خبرم لطفا ابهام رو برطرف بفرمایید

بنابراین چنین شرایطی بروکر PCM رو کاملا نامناسب برای اسکالپرها میکنه، به عقیده بنده نقص PCM نداشتن fixed spread هست.

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
        با سلام
        وقتی متوجه شدم یک بروکر با مدیریت ایرانی پیدا شده بسیار بسیار خوشحال شدم و تصمیم به افتتاح حساب داشتم که اتفاقی در حساب دمو باعث شد ناامید و منصرف شوم
        اونم اینه که پوزیشنم بدون اینکه حتی قیمت ذره ای به استاپ من نزدیک بشه، استاپ خورد!

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1230847451.png

پس از بررسی متوجه شدم در اون لحظه که بنده پوزیشن داشتم خبر مهمی منتشر شده، و تنها عاملی که میتونه باعث استاپ خوردن پوزیشن بدون اینکه قیمت از روی آن عبور کنه یا حتی بهش نزدیک بشه واید شدن spresd بوده!

اگه دلیل دیگه ای داره که من بی خبرم لطفا ابهام رو برطرف بفرمایید

بنابراین چنین شرایطی بروکر PCM رو کاملا نامناسب برای اسکالپرها میکنه، به عقیده بنده نقص PCM نداشتن fixed spread هست.

سلام

همانطور که خودتون اشاره کردید سر خبر مهم بوده که اسپرد بالا رفته .
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
          حسن عزیز با تمام احترامی که برات قائلم متاسفانه مثل اینکه خودتم اون پست رو درست نخواندی چون اصلا من همچین چیزی که شما از من نقل قول کردی درست نیست ومن این چیزی که شما میگی رو نگفتم !!! کاش با دقت بشتری میخوندیش !
          خواستم سکوت کنم گفتم بگم محمد رضا من پست39 شما را خواندم تشکر هم زدم درسته که چیزی که حسن نوشته را شما نگفتی ولی در تایید سخن دکتر موسوی یا جوابت در همین نوشته حسن است یا همان طور که اقا مصطفی گفتن در حال بررسی است صبر کنیم تا نتیجه مشخص بشه شما هم پیگیرش نباش من و دکترو شما اولین کسایی بودیم که در جریان حساب اقا احسان قرار گرفتیم همه منتظر میمونیم

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
            خواستم سکوت کنم گفتم بگم محمد رضا من پست39 شما را خواندم تشکر هم زدم درسته که چیزی که حسن نوشته را شما نگفتی ولی در تایید سخن دکتر موسوی یا جوابت در همین نوشته حسن است یا همان طور که اقا مصطفی گفتن در حال بررسی است صبر کنیم تا نتیجه مشخص بشه شما هم پیگیرش نباش من و دکترو شما اولین کسایی بودیم که در جریان حساب اقا احسان قرار گرفتیم همه منتظر میمونیم
            چشم برادر ..... چشم ... من اگرچیزی هم نوشتم نه قصد زیر سوال بردن زحمات دوستان رو داشتم نه قصد مقایسه اینجا رو با جای دیگری داشتم فقط و فقط با توجه به چیز هایی که مطرح شد و خودتم در جریانی اون هستی سوالی برام پیش امد و مطرحش کردم و دیگه الباقی جریاناتو که دیگه میدونی .... همین و همین ....و منم که اون پست رو نوشتم خداوکیلی فقط منتظر جواب از مدیریت درباره سوالم بودم نه اون اتفاقاتی که افتاد ! باهمه اینها منم مثل شما منتظر بررسی مدیران و جواب شون هستم و متشکر از زحمات فراوانی که برای ارائه خدمات هرچه بهتر به ما ایرانیان علاقه مندبه فارکس میکشن ...

نظر

بهترین بروکری که تا به حال و در طول عمر تریدریم باهاش کار کردم پی سی ام بوده و هست.

من نمیفهمم چرا سر این دعوا میکنین که چرا این بروکر به یکی حساب میکرو داده و به بقیه نمیده. خوب شاید بروکر خواسته حساب میکروش رو تحت شرایط خاصی و به افراد خاصی بده. ما در قوانین بروکر نباید دخالت کنیم. جالبه بعضی دوستن مارکت میکر نبودن و نداشتن اسپرد فیکس! رو نقیصه میدونند. در حالیکه یک بروکر واقعی نمی تونه بازار رو فیکس کنه. این تریدر هست که باید بلد باشه از بازار سود بگیره.

من از اینکه این بروکر همیشه سودهای من رو بدون کم و کاست بهم پرداخت کرده خوشحال و راضی هستم و به این خاطر از زحمات تک تک کارکنان آن تشکر میکنم.
              ویرایش توسط ahmad2010 : https://www.traderha.com/member/4365-ahmad2010 در ساعت 10-08-2013, 08:09 PM

نظر

باید از پرسپولیس تعریف بشه که شما دوستان ناراحت نشین هر کس نظری داره که بیان میکنه .وقتی یه بروکری از پول الکترونیکی استفاده نمیکنه یه نفری دوست نداره کارکنه میره سراغ یه بروکری دیگه به نظر من اینجا باید بروکر آستین بالا بزنه و بروکر رو به سیستم روز بروکرای دنیا برسونه .وقتی من از بروکر که باهاش کار می کنم درخواست وجه میزنم در کمتر از ده دقیقه پول به حسابم میاد خوب معلومه تمایل دارم باهاش کار کنم اگر اسپردش هم بالا باشه برام مهم نیس !!!

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                  باید از پرسپولیس تعریف بشه که شما دوستان ناراحت نشین هر کس نظری داره که بیان میکنه .وقتی یه بروکری از پول الکترونیکی استفاده نمیکنه یه نفری دوست نداره کارکنه میره سراغ یه بروکری دیگه به نظر من اینجا باید بروکر آستین بالا بزنه و بروکر رو به سیستم روز بروکرای دنیا برسونه .وقتی من از بروکر که باهاش کار می کنم درخواست وجه میزنم در کمتر از ده دقیقه پول به حسابم میاد خوب معلومه تمایل دارم باهاش کار کنم اگر اسپردش هم بالا باشه برام مهم نیس !!!

سلام

ببینید دوست عزیز ، کیفهای الکترونیکی مثل وب مانی و......... ریسک خاص خودشون دارند .بخصوص برای مبالغ بالا . چه کسی تضمین میکنه وقتی شما در وب مانی انتقال داخلی میزنید به حساب یک نفر دیگه اون پول شما رو بده ؟ اگر اتفاقی بیافته چه کسی جوابگو ؟ و شما از چه طریقی میتونید پی گیر کارتون بشید ؟

پی سی ام برای ایرانیها ، بهترین شرایط برای واریز و برداشت مهیا کرده که شما به عنوان تریدر به ریال واریز می کنید و به ریال هم برداشت .و مشکلات chang کردن ندارید مثل وب مانی و.......... .

شرکت همچین ریسکی نمیکنه که بیاد با کیفهای الکترونیکی کار کنه و برای پول مشتری ارزش زیادی قائل تا خدای نکرده اتفاقی برای پول مشتریها نیافته .مگر اینکه واقعا از بابت وب مانی و........... مطمئن بشه .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام

ببخشید که این رو میگم ولی فکر می کنم یا فروم های ایرانی مشکل دارند یا ما ایرانی ها هنوز خیلی از چیز ها رو یاد نگرفتیم.

کاربران گرامی لطفا یک بار دیگه پست اول رو مطالعه کنید و ببنید که تاپیک برای چه منظوری ایجاد شده و گام به گام جلو بروید
                    حداقل اجازه می دادید تا میزان رای دهندگان به 100 نفر برسد تا به مرحله بعدی برویم.

اما حالا که شما برای دعوا کردن عجله دارید و راه منطقی برای مباحث در پیش نمی گیرید من چند سطری رو مهمان شما خواهم بود.

تعداد شرکت کنندگان در نظر سنجی تا حالا 71 نفر که از این میزان فقط 26 نفر در پرسپولیس حساب دارند و اگر این نتیجه گیری درست باشد می توان گفت که تقریبا نسبت طلائی 61.8 به 38.2 فیبو ناتچی در این موضوع رعایت شده و حالا نوبت پرسپولیس هستش که مسائل زیر رو بررسی کنه.

برای مقدمه عرض کنم که پرسپولیس هم مثل همه شرکت های دیگر یک شرکت هستش که به سود دهی بنگاه اقتصادی خودش فکر می کنه و هر کسی بگه که من یک شرکت ایجاد کردم و به سود ان فکر نمی کنم همه میدانیم که این یک دروغ بزرگ خواهد بود چون اگر یک شرکت به سود دهی خودش فکر نکند پس چرا ایجاد شده و تازه اگر سود نکند که ورشکست خواهد شد.

حالا سوال این است که راه های کسب سود و درامد از چه روشی میباشد و استراتژی و خط و مشی شرکت برای کسب سود با چه مدیریتی میباشد. و این موضوع قسمتی به مشتریان مربوط می شود که اطلاع داشته باشند و قسمتی هم به مشتریان مربوط نمیشود.

اما سوال اساسی در این زمان این هستش که ایا اصلا پرسپولیس تمایل دارد که 63 درصد از کاربرانی که در فروم هستند و نشانه یک جامعه اماری هم میباشند و با ان شرکت کار نمی کنند را جذب کند یا خیر

اگر تمایل ندارد که خوب جای هیچ بحثی نیست و حتما می داند که این میزان از مشتریان حساب های کوچک با درد سر های بزرگ هستند و همان میزان 37 درصد باقیمانده که مشتریان متوسط و بزرگ هستند برایشان بهتر خواهد بود. و کار با مشتریان بزرگ در خط و مشی شرکت بوده و تمایلی به کار کردن با مشتریان با حساب ها کوچک را ندارد و ...........

و قسمت دوم موضوع برمیگردد به مشتریانی که هم اکنون با این شرکت کار می کنند حتما با شرایط سازگاری دارند و اگر هم بخواهند در زمینه های زیر درخواست بهبود شرایط داشته باشند به خودشان برمیگردد و از قدیم گفته اند که ادم زنده وکیل و وصی نمیخواهد.

و دیگر اینکه ایا شرایط ذکر شده در پست اول مناسب هستش یا خیر را هم خودشان میدانند.

این همه خودتان را اذیت نکنید و من به عنوان کسی که این تاپیک رو ایجاد کردم

اگر روزی، روزگاری شرایط پرسپولیس از نظر مسائل زیر بهبود یابد حتما کار کردن با ان را در برنامه خودم قرار خواهم داد.

ظاهرا اسپردهای در این شرکت بسیار بالاتر از سایر بروکر ها و مارکت میکر ها بوده و در دنیای رقابت کنونی این مسائه برای من که در حال تغییر استراتژی به اسکلپ روی طلا هستم حائز اهمیت بوده و اسپرد تقریبا 5-6 پپ من رو یاد وایت لیبل ها می اندازد که چند پپ اسپرد هم برای خودشون در نظر میگرفتند.

حداقل افتتاح حساب زیاد مهم نیستش و اینکه 500 باشد یا 2000 به خود شرکت برمیگردد ولی لازم هستش که در میزان لاتیج و گام های حرکتی ان تجدید نظر شود و امکان گرفتن پوزیشن های با سایز یک صدم وجود داشته باشد تا مشتری بتواند مطابق استراتژی که دارد با لات هایی متفاوت ترید کند مخصوصا کسانی که به مدیریت سرمایه اهمیت میدهند و یا اینکه پلن معاملاتی دارند.

در خصوص روش نقل و انتقال و واریز و برداشت هم به نظر من اصلا به سمت پول های الکترونیکی نروید که هنوز ان بلائی که سر ما ایرانی ها البته بخصوص ایرانی ها امد و ایگولد میلیاردی بالا کشید یادمان نرفته و همین چند وقت پیش هم لیبرتی یک سکته ناقص انجام داد تا به سکته کامل برسدو کی بشود که نوبت وبمانی و دیگران باشد.

اما همین روش نقل و انتقال پرسپولیس هم کمی هزینه بر بوده و جناب صرافی کمی کم لطفی دارد برای نمونه عرض کنم که من الان ریال دارم

و همانطور که میدانید صراف ها نرخ خرید و فروش دارند و برای تبدیل ریال من به دلار و یا برعکس من باید یک هزینه تقریبا 40 تومانی را به جیب صرافی پرداخت کنیم و تازه میرسیم به اینکه دلار داریم و باید ان را به درهم تبدیل کنیم

و در این مرحله هم ما یک اختلاف بین نرخ خرید و فروش داریم که برای تبدیل دلار به درهم استفاده می شود و این منطقی به نظر برسد ولی در تبدیل مجدد هم متاسفانه یک نرخ تبدیل دیگر در اختلاف نرخ درهم به ریال وجود دارد

و حالا اینکه هزینه های حواله به جای خود.

در شرایطی که پرسپولیس در سایت خود اعلام کرده تنها بروکر رسمی برای ایرانیان هستش و می تواند یک حساب ریالی اعلام کند و نقل و انتقالات را با حساب ریالی دریافت و پرداخت کند تا سایر هزینه ها در این بین حذف شود. مگر اینکه دو حالت داشته باشد

اولی اینکه درامد صرافی هم جزئی از درامدهای شرکت باشد

و به نظر من به جای اینکه باهم بحث کنید بایید نظرات خودتان را در جهت بهبود شرایط کار با پرسپولیس مطرح کنید و خواستار ایجاد شرایطی باشید تا میزان مشتریان بیشتری بتوانند با ان کار کنند البته اگر خود پرسپولیس این را بخواهد که سایر مشتریان را جذب کند/

موفق باشید

و دوم اینکه مشکل داشتن حساب مستقیم در ایران باشد که با اعلام رسمی بودن بروکر برای ایرانیان این موضوع منتفی خواهد بود.

ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-08-2013, 10:29 PM
                    امضاء

نظر

سلام

من با پی سی ام حساب ریل ندارم

و صحبتی که از "ان تو" شد که جدیدا نامش تغییر کرده ، متاسفانه من هم اوایل با ان تو حساب باز کردم به دلیل واریز وبرداشت های مطمئن

کسانی که با "ان تو" حساب داشتن میدونند چه کندلهای آخر شبی میزد ...

وقتی با پی سی ام آشنا شدم ، مرا یاد بروکر ذکر شده انداخت ولی در ادامه دیدم کاملا تفاوتهایی وجود دارد.

اگر پی سی ام حداقل موجودی و اسپردها را تغییر دهد ، کار بزرگی را برای تریدرهای ایرانی انجام داده و ما را از مشکلات بروکرهای روسی رها خواهد کرد

امید هست مدیران شرکت ، راه حلی در این مورد داشته باشند

به امید موفقیت
                      استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                      Clear Entry Price, Exit Levels
                      ------------------------------------------------------------
                      اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                      لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                        سلام

ببخشید که این رو میگم ولی فکر می کنم یا فروم های ایرانی مشکل دارند یا ما ایرانی ها هنوز خیلی از چیز ها رو یاد نگرفتیم.

.
                        .
                        .و به نظر من به جای اینکه باهم بحث کنید بایید نظرات خودتان را در جهت بهبود شرایط کار با پرسپولیس مطرح کنید و خواستار ایجاد شرایطی باشید تا میزان مشتریان بیشتری بتوانند با ان کار کنند البته اگر خود پرسپولیس این را بخواهد که سایر مشتریان را جذب کند/

موفق باشید

و دوم اینکه مشکل داشتن حساب مستقیم در ایران باشد که با اعلام رسمی بودن بروکر برای ایرانیان این موضوع منتفی خواهد بود.

بانوی شرقی سلام
                        از همه اینها بگذریم آیا شما به استراتژی سوددهی دست پیدا کرده اید که حالا می خواهید حساب ریل باز کنین ؟
                        در ضمن اگه از بحث بروکر بیاییم بیرون ترجیح میدین تو قبرس اروپایی سرمایه گذاری کنین یا توی یک کشور آسیایی-عربی که چند وقت پیش دیدیم چجوری به ایرانیها حال اساسی داد با باطل کردن اقامت کسانی که اقامت از طریق خرید ملک گرفته بودند ؟

نظر

البته در مورد خرید ملک حق با شماست ولی در مورد کارهای مربوط به بروکری و بازارهای مالی اون هایی که به ایرانی ها حال اساسی دارند میدند همین قبرسی ها هستند. انصافا به درد همان واردات خر بیشتر میخوره تا سرمایه گزاری مالی. چون هیچ نهاد نظارتی درست و حسابی ندارند.

نظر

نوشته اصلی توسط soltanhadi نمایش پست ها
                            بانوی شرقی سلام
                            از همه اینها بگذریم آیا شما به استراتژی سوددهی دست پیدا کرده اید که حالا می خواهید حساب ریل باز کنین ؟

در ضمن اگه از بحث بروکر بیاییم بیرون ترجیح میدین تو قبرس اروپایی سرمایه گذاری کنین یا توی یک کشور آسیایی-عربی که چند وقت پیش دیدیم چجوری به ایرانیها حال اساسی داد با باطل کردن اقامت کسانی که اقامت از طریق خرید ملک گرفته بودند ؟
                            با سلام خدمت شما.
                            چند نکته

وقتی دیدم پست من به صورت گزینشی اتچ شده یاد روزنامه نگارها افتادم و به نظر من این موضوع درست نیستش که یک جمله رو از متنی جدا کنید و روی ان مانور بدهید و اگر اینطوری بودش من الان قسمتی از نوشته های خودم رو به صورت جدا گانه و مثل روزنامه نگار ها در زیر ذکر می کنم.

ظاهرا اسپردهای در این شرکت بسیار بالاتر از سایر بروکر ها و مارکت میکر ها بوده و در دنیای رقابت کنونی اسپرد تقریبا 5-6 پپ من رو یاد وایت لیبل ها می اندازد که چند پپ اسپرد هم برای خودشون در نظر میگرفتند.
                            به نظر شما گزینشی نوشتن کار مناسبی هستش.

2- در مورد سوال شما باید عرض کنم که البته همانطور که بارها گفتم من در حال آموزش هستم و استادی هم دارم که مطمئن هستم تا زمانی که به استراتژی سود دهی دست پیدا نکنم اجازه باز کردن حساب را به من نخواهد داد و بایت نگرانی شما متشکرم و همانطور که گفتم در حال تعویض استراتژی هستم و این یعنی اینکه استراتزی دارم و استراتژی سود دهی هم دارم
                            البته روی ارزها و به خاطر اینکه رفتار طلا متفاوت میباشد باید کارم را از اول شروع کنم

ولی متاسفانه همانطور که قبلا هم گفتم پرسپولیس به خاطر داشتن اسپرد بالا و هزینه بالای نقل و انتقال و شناور بودن اسپرد که دست شان را در استاپ هانتینگ باز گذاشته اصلا بدرد من نمیخورد.

3- در مورد سوال بعدی شما عرض کنم که من بیش از 99 درصد بروکر هایی که در ایران فعالیت می کنند را اصلا قبول ندارم و همینطور خیلی از بروکرهایی که در قبرس هستند یا آنهایی که پایه عربی و یا اسیائی دارند من قبلا در مورد بروکرها و روش های دزدی انها و اینکه اکثر انها مارکت میکر هستند و اصلا مجوز فعالیت در بازار فارکس رو ندارند و پلتفورم متاتریدر نوشتم و اینجا دیگر جای این بحث ها نیستش و با ایجاد این تاپیک میخواستم خود پرسپولیس رو از نظر کاربران فروم خودش بررسی کنم که به نتیجه قابل قبول رسیدم و این نتیجه برای من کفایت می کند که نزدیک به 63 درصد کاربران فروم با پرسپولیس کار نمی کنند تا برای شما چگونه باشد.

موفق باشید
                            امضاء

نظر

سلام

در بازار واقعی اسپرد شناور . من خودم دارم ریل کار میکنم با این شرکت . خیلی هم راضیم . برای نقل و انتقال پول هم به هر حال یک کارمزدی داره . فرقی نمیکنه از طریق صرافی باشه یا بانک .

ما که با این شرکت هیچ مشکلی نداریم و ازشون هم راضی هستیم .

نظر

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
                                سلام

در بازار واقعی اسپرد شناور . من خودم دارم ریل کار میکنم با این شرکت . خیلی هم راضیم . برای نقل و انتقال پول هم به هر حال یک کارمزدی داره . فرقی نمیکنه از طریق صرافی باشه یا بانک .

ما که با این شرکت هیچ مشکلی نداریم و ازشون هم راضی هستیم .
                                خیلی برام جالبه که بعضی ها میان کارمزد وبمانی رو که عیب می دونن اما 20 تا 40 درصد کارمزدی که صرافی به جیب می زنه این وسط اصلا" دیده نمیشه یعنی اون حرومه و این حلال؟؟!!!!

نظر

پردازش ...
                                X