اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    دوست عزیز" ان تو" یک کلاهبردار حرفه ای است نه یک بروکر. دیدیم که میگیم. اینکه از این.
    در ضمن هر بروکری هم به هرکس خواست حساب میکرو یا هر نوع حساب دیگه ای میده به هرکس خواست نمیده. کسی هم حق اعتراض نداره.
    ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 10-08-2013, 02:12 PM

نظر

دوستان سلام

کاهش لاوریج آنهم به مقدار یک دهم موضوع کم ارزشی نیست ،، به وقت نکنه در مقابل عمل انجام شده قرار بگیریم ،، بنابرین امیدوارم مدیران محترم بروکر صاحبان حسابها و آنهائی که قصد افتتاح حساب دارند را از ابهام در بیاورند

ضمنا خوبه اطلاع بدهند در صورت وقوع چنین کاهش، آیا عطف به ما سبق نیز خواهد نمود ،، منظورم اینه که آیا حسابهای قبلی را هم شامل میشه یا نه؟؟

هر چند بالا بودن لاوریج یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل زیان تریدر ها بوده ولی بنظر من یک به 50 عالیه ،،و کاهش اون یک توفیق اجباری هست ولی کمتر از یک به 50 هم بد جوری دست و پای تریدر را میبنده

موفق باشید
      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-08-2013, 02:17 PM
      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
        با سلام
        دوست عزیز ان تو یک کلاهبردار حرفه ای است نه یک بروکر. دیدیم که میگم. اینکه از این.
        در ضمن هر بروکری هم به هرکس خواست حساب میکرو یا هر نوع حساب دیگه ای میده به هرکس خواست نمیده. کسی هم حق اعتراض نداره
        دوست عزیز اینکه ان تو کلاهبردار هست یا نه نظر شماست و قابل احترام اما بحثما اصلا ان تو نیست !! مسینکه انجا کاملا به صورت خود جوش داره صورت مسئله عوض میشه ! بحث این بود که حجم معاملات طلا مدیریت میگه کمتر از 0.1 نمیشه اما یکی ازدوستان 8 ماه هستش که داره 0.01 طلا معامله میکنه ! ما سوال کردیم جریان چیه ? پست مان حذف شد ! ! وگرنه که عزیزم اصلا گور بابای ان تو ....

نظر

جناب Absorptive Money و آقای گل محمدرضا سلام

در یک پست کاملاً واضح و روشن بیان کردم که برای پیشرفت نیاز به انتقاد های سازنده هست . اینکه فلان کارگزار کار میکنم عالیه... هیچ سودی نداره و اصلاً در زمینه بحث ما نمیگنجد

نگاه بزرگوار دغدغه و مشغله فکری خیلی بالایی داریم پس خیلی کم لطفی هست با بحث های که سازنده نیستند از تمرکز اصلی که پیشرفت بروکر پرسپولیس هست خارج بشیم

در ضمن قوانین فروم این هست که نام هیچ شرکتی ذکر نشود و دلیل ویرایش یا حذف پست شما بی شک در این موارد هست .پس دلخور نشوید ، قوانین برای همه ما یکیست !

حال اگر نقص ، ضعف در بخش های از کارگزاری پرسپولیس مشاهده میشود ما مشتاقانه منتظر خواندن مطالب و نظرات شما هستیم.

ویرایش: در مورد حساب دوست عزیزمون ، جناب مصطفی اعلام کردند در حال بررسی است پس جای نگرانی نیست .

پایدار و سربلند باشید.
          ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-08-2013, 02:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها

در یک پست کاملاً واضح و روشن بیان کردم که برای پیشرفت نیاز به انتقاد های سازنده هست . اینکه فلان کارگزار کار میکنم عالیه... هیچ سودی نداره و اصلاً در زمینه بحث ما نمیگنجد

نگاه بزرگوار دغدغه و مشغله فکری خیلی بالایی داریم پس خیلی کم لطفی هست با بحث های که سازنده نیستند از تمرکز اصلی که پیشرفت بروکر پرسپولیس هست خارج بشیم

در ضمن قوانین فروم این هست که نام هیچ شرکتی ذکر نشود و دلیل ویرایش یا حذف پست شما بی شک در این موارد هست .پس دلخور نشوید ، قوانین برای همه ما یکیست !

حال اگر نقص ، ضعف در بخش های از کارگزاری پرسپولیس مشاهده میشود ما مشتاقانه منتظر خواندن مطالب و نظرات شما هستیم.

پایدار و سربلند باشید.
            جناب خلیلی من تا جایی که من پست اون دوستمون رو خوندم اسم بروکر دیگه ایی توش نبود؟؟! حالا اینکه شما یا دوستان دیگه بخواهید به علت همکاری با بروکر پرسپولیس حق به جانب بروکر بگیرین بحث دیگری هست نمیشه از همه انتظار داشت چشمانشون را روی حقایق ببندن
            ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 10-08-2013, 02:39 PM

نظر

واقعا زشته و دور از ... بیان. چرا پست دوستمون حذف شد؟ من خودم تا حالا صدتا پست با لحن بد در مورد بروکرهای دیگه زدم و هنوز پابرجاست شاید یکی هم یه چیزی از این بروکر دیده که زده. من که اصلا پست رو نخوندم ولی اینجوری فکر آدم هزار راه میره که نکنه کسانی که با پرسپولیس هم کار میکنند ناراضی اند ولی جایی برای بیان ندارند.

واقعا شکه شدم. امیدوارم پست برگرده و گرنه باید به حال خودمون گریه کنیم که هر کسی قدرت داره از قدرتش هر جور دوست داره استفاده می کنه. فقط اسم ... بیان را بلدیم به زبان بیاریم.

یه نکته هم یادم رفت خدمت ناظر سایت بگم. این شیوه ها فکر نمیکنم با توجه به عصری که توش هستیم جوابگو باشه و مطمئنا صدا اگر حق باشد از جای دیگه با صدای بلندتر پخش خواهد شد.
              ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-08-2013, 02:45 PM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

آقا مصطفی نتیجه بررسی شما چی شد ؟

اگه میشه معاملات با حجم 0.01 انجام داد چرا نمی گید در این روز سعید همه خوشحال شویم ؟ً!!!

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  واقعا زشته و دور از ... بیان. چرا پست دوستمون حذف شد؟ من خودم تا حالا صدتا پست با لحن بد در مورد بروکرهای دیگه زدم و هنوز پابرجاست شاید یکی هم یه چیزی از این بروکر دیده که زده. من که اصلا پست رو نخوندم ولی اینجوری فکر آدم هزار راه میره که نکنه کسانی که با پرسپولیس هم کار میکنند ناراضی اند ولی جایی برای بیان ندارند.

واقعا شکه شدم. امیدوارم پست برگرده و گرنه باید به حال خودمون گریه کنیم که هر کسی قدرت داره از قدرتش هر جور دوست داره استفاده کنه. فقط اسم ... بیان را بلدیم به زبان بیاریم.
                  دوست عزیز پستی که حذف شده بود طرف نوشته بود یکی حساب میکرو داره و بقیه ندارند و این سوتی بروکر محسوب میشه. در حالی که این سوتی نیست. تا جایی که من میدونم بروکر قصد نداره حساب میکرو عمومی اعلام کنه. اینا هی اصرار میکنند که باید میکرو بده و چون میکرو نمیده اشکال داره. اینکه اشکال محسوب نمیشه. شایدم یه روزی میکرو داد. فعلا قصدشو نداره و این به بیزینس خودشون مربوط میشه و هیچ ربطی به من و شما نداره.

جالبه بروکرنماها در ملت شریف روسیه و قبرس دارند راست راست جلوی چشم مردم از ملت میدزدند و میزارن توی جیبشون کسی جرات نمیکنه بشون چپ نگاه کنه. حالا که یه بروکر خوب پیدا شده که برای ایرانی ها حساب باز کنه کاری میکنیم با دست خودمون که اینم دیگه تحویلمون نگیره. تو رو خدا نکنید این کار رو. بزارین با خیال راحت با یه بروکر خوبی که داریم کار کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها

واقعا شکه شدم. امیدوارم پست برگرده و گرنه باید به حال خودمون گریه کنیم که هر کسی قدرت داره از قدرتش هر جور دوست داره استفاده می کنه. فقط اسم ... بیان را بلدیم به زبان بیاریم.

یه نکته هم یادم رفت خدمت ناظر سایت بگم. این شیوه ها فکر نمیکنم با توجه به عصری که توش هستیم جوابگو باشه و مطمئنا صدا اگر حق باشد از جای دیگه با صدای بلندتر پخش خواهد شد.
                    امیر جان با توجه به اینکه جواب بنده به ایشون را خودشون نقل قول کردن . میتونید با خوندن جواب بنده تا حدودی پی به متن پست حذف شده ببرید
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

ویرایش: در مورد حساب دوست عزیزمون ، جناب مصطفی اعلام کردند در حال بررسی است پس جای نگرانی نیست .

پایدار و سربلند باشید.
                      دوست عزیز اینکه ان تو کلاهبردار هست یا نه نظر شماست و قابل احترام اما بحثما اصلا ان تو نیست !! مسینکه انجا کاملا به صورت خود جوش داره صورت مسئله عوض میشه ! بحث این بود که حجم معاملات طلا مدیریت میگه کمتر از 0.1 نمیشه اما یکی ازدوستان 8 ماه هستش که داره 0.01 طلا معامله میکنه ! ما سوال کردیم جریان چیه ? پست مان حذف شد ! ! وگرنه که عزیزم اصلا گور بابای ان تو ....

نظر

پایدار و سربلند باشید.
                        دوست عزیزم من حرف های شما کاملا موافق هستم . اما تضاد درقوانین نه دراینجا که حتی در یک صندوق قرض الحسه محلی هم مشگل افرین و اصلا برای یک مجموعه مالی مسئه پیش پا افتاده ای نیست ! و اینکه من به عنوان یک کاربر با یه همچین تضاد روبه رو بشم و به جایی رفع این سوال پست من که نه درش به ادبی هستش ! نه اسم ازبروکر دیگر بردم ! نه هیچ چیز دیگری که خلاف قوانین رومباشه !!! حذف میشه !!! به نظرم یه مقدار تو حذف پست من عخله کردن که متاسفانه همین چیزاباعث میشه یک مقدار ذهنش مشغول بشه !

نظر

نوشته اصلی توسط absorptive money نمایش پست ها
                          جناب خلیلی من تا جایی که من پست اون دوستمون رو خوندم اسم بروکر دیگه ایی توش نبود؟؟! حالا اینکه شما یا دوستان دیگه بخواهید به علت همکاری با بروکر پرسپولیس حق به جانب بروکر بگیرین بحث دیگری هست نمیشه از همه انتظار داشت چشمانشون را روی حقایق ببندن
                          دوست عزیز تند نرو

بنده در اکثر فروم های بورسی یوزر مدیریت دارم و این امر به دلیل کارهای آموزشی و فنی و از این دست مسایل هست اگر الان همکاری دارم و در خدمت این مجموعه هستم مربوط به بخش معاملات و پلتفرم و از این دست نیست بلکه در دپارتمان r&d کارهایم در حال پیشرویی است که سود مستقیم آن معاملگران و افراد حاضر در فروم میبرند نه بروکر و این از خدمات شرکت عالی پرسپولیس هست که باید قدردان بود پس خواهش میکنم لبه را به سمت جانبداری هل ندید ، یک یوزر عادی دارم که روی تبلتم نمیتونم روی اون سویچ کنم والی با اون پست درج میکردم چرا که پیش بینی چنین سخنانی میکردم

بحث ان تو و غیره نیست گفتم شاید به دلیل این بند از قوانین ویرایش و حذف شده باشه ! که دوستان در بالا توضیح دادند محتویات آن چه بوده است !

در آخر بیان کنم صحبت های حاشیه ای کلاً بزارید کنار و اینکه چرا حذف شد چرا ویرایش شد بزارید بر عهده قوانین فروم که در ابتدا موقع ثبت نام همه قبول کردیم که پابند آن باشیم

مستدام باشید

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                            دوست عزیز پستی که حذف شده بود طرف نوشته بود یکی حساب میکرو داره و بقیه ندارند و این سوتی بروکر محسوب میشه. در حالی که این سوتی نیست. تا جایی که من میدونم بروکر قصد نداره حساب میکرو عمومی اعلام کنه. اینا هی اصرار میکنند که باید میکرو بده و چون میکرو نمیده اشکال داره. اینکه اشکال محسوب نمیشه. شایدم یه روزی میکرو داد. فعلا قصدشو نداره و این به بیزینس خودشون مربوط میشه و هیچ ربطی به من و شما نداره.

جالبه بروکرنماها در ملت شریف روسیه و قبرس دارند راست راست جلوی چشم مردم از ملت میدزدند و میزارن توی جیبشون کسی جرات نمیکنه بشون چپ نگاه کنه. حالا که یه بروکر خوب پیدا شده که برای ایرانی ها حساب باز کنه کاری میکنیم با دست خودمون که اینم دیگه تحویلمون نگیره. تو رو خدا نکنید این کار رو. بزارین با خیال راحت با یه بروکر خوبی که داریم کار کنیم.

حسن جان ممنون عزیز

من که با خواندن پست شما پاسخ سوالم ( در مورد امکان وجود حساب میکرو ) که از دیشب بی پاسخ مانده بود را گرفتم،، صحبت شما در مورد وجود حسابهای دوگانه 0.01 .و 0.1 به واقعیت نزدیکتره ،، من که متقاعد شدم ،،

و بهتره بحث در این زمینه را ادامه ندهیم و اینو ( البته در صورت وجود ) حق مسلم بروکر بدانیم

این حداقل حق یک بروکر هست که بنا به برخی ملاحظات ،، حساب نوع دوم هم داشته باشه و به برخی کمک ویژه بکنه ،، اونها از ابتدا اعلام کرده اند که حساب میکرو ندارند بنابرین کسی که حساب داره باز میکنه با این دید و بینش اینکار را انجام میده،،

هر چه میگذره محسنات این بروکر برای من بیشتر آشکار میشه امیدوارم در عمل نیز همینگونه باشه

--------------------------------------------------------------------------------------

محمد رضای عزیز اینقدر بی تابی نکن

نیت شما در پستی که گذاشته بودید برای بچه ها روشن شده خواهشا خونسرد باش

مشخصه شما سو نیت نداشتی و سوالی منطقی مطرح کردی

اینقدر بچه های این فوروم گل هستند که شخص با غرض و مرض اینجا پیداش نمیشه
                            ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-08-2013, 03:32 PM
                            تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

از قدیم گفتن ان را که حساب پاک است ازمحاسبه چه باک است ... من که کاملا خوب میدونم چی نوشتم اما !!!!!جالب هستش که برخی از دوستان دارن حرفهای من رو عوض میکنن !!! من همیجا از مدیریت سایت خواهش میکنم این پست 39 بود اگه اشتبه نکنم .. یک بار دیگه بزارن این پست رو تا همه ببینن اون وقت فکرکنم بهتر بشه درباره اصل این پست وعلت حذف نتیجه گیری بکتیم فوقش باز دوباره حذفش میکنید !!! دیگه ! در ضمن اینکه این موضوع حاشیه است یا متن !! بهتر به شعور خوانندگان احترام بگذارید چرا که ادمهای این روم و کلا مردم خودشون بهترین قاضی هستن ! یااین حرف رو هم قبول ندارین !?

نظر

نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
                                دوست عزیزم من حرف های شما کاملا موافق هستم . اما تضاد درقوانین نه دراینجا که حتی در یک صندوق قرض الحسه محلی هم مشگل افرین و اصلا برای یک مجموعه مالی مسئه پیش پا افتاده ای نیست ! و اینکه من به عنوان یک کاربر با یه همچین تضاد روبه رو بشم و به جایی رفع این سوال پست من که نه درش به ادبی هستش ! نه اسم ازبروکر دیگر بردم ! نه هیچ چیز دیگری که خلاف قوانین رومباشه !!! حذف میشه !!! به نظرم یه مقدار تو حذف پست من عخله کردن که متاسفانه همین چیزاباعث میشه یک مقدار ذهنش مشغول بشه !
                                ناظر سایت که ماشین نیست اشتباه نکند اگر موردی بوده که با قوانین فروم در تضاد نداشته و پاک شده است بی شک اشتباهی صورت گرفته است و شخصاً از شما عذرخواهی میکنم.

پس بزاریم تاپیک به روال و هدف اصلی اش برگردد "پیشرفت کارگزاری عالی پرسپولیس"

حال اون مسیله حساب در حال پیگیری هست . والله اختیاری در بخش غیر از r&d ندارم والی الان به سمت دفتر مربوطه میرفتم و شخصاً رسیدگی میکردم

پس صبور باشید که هیچ چیز در زندگی به اندازه صبر به انسان سود نمیرساند .

از شما دوست عزیز سپاسگذارم

نظر

پردازش ...
                                X