اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

افشای اسامی باند کلاهبردار فارکس در ایران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

کلاه برداری فردی به نام رامین ر

سلام دوستان

در مورد این فرد یعنی رامین ر میخواستم اطلاع رسانی کنم. اخیرا در فیس بوک و سایر جاها به شدت تبلیغ آی بی گری برای یک بروکرنما با اسپرد 0.1 پیپ میکند. ایشون کسی هست که حساب برادرش رو هک کرد و سپس حساب رو سوزاند. این تبلیغاتی هم که میکنه همه دروغ هست. همچنین این فرد از پروفایل فیس بوک افراد هم سواستفاده کرده. بسیار مواظب شیادی های این شخص باشید.
    ویرایش توسط ahmad2010 : https://www.traderha.com/member/4365-ahmad2010 در ساعت 11-11-2013, 10:11 PM

نظر

این رامین ر یک شیاد بی شرمه. مدتها پیش اکانت دمو می ساخت به تعداد زیاد و با ریسک خیلی بالا روشون ترید می کرد و بالاخره خوب یکیشون ممکن بود سود خوب نشون بده می گذاشت روی اینترنت می گفت حساب لایومه. بعد پول از مردم می گرفت و با ICM Broker اکانت باز می کرد البته با توافق سر تقسیم ضرر. بعدش که اکانت می سوخت به اونائی که ضرر کرده بودن فحش می داد می گفت دیگه بهم زنگ نزنین! دو تا از دوستای من روی هم حدود 17 هزار دلار پولشونو به این کلاهبردار باختن. یکیشون با ICM تماس گرفته بود که اگه آی بی بشیم چی گیرمون میاد گفته بودن ضرر نصف نصف!!! یعنی نصف پول بی زبون این بچه ها رفته بود تو جیب این رامین ر آشغال.

منم شنیدم که این حتی پول برادر خودش رو هم خورده و یه آب هم روش! واقعا چه جونورهائی پیدا میشن. الان با یه بروکر نمای دیگه ریخته رو هم و این دفعه از فیس بوک و گوگل پلاس و ... خلاصه هر سوراخ دیگه توی اینترنت تبلیغ می کنه و دنبال خر می گرده. اگه اومد سراغتون یا چیزی براتون نوشت و فرستاد عینا فورواردش کنین برای دادستانی لاشخورو.

بابت کلمات خشنی که استفاده کردم از همه خیلی عذر می خوام ولی در مورد این کلاهبردار کثیف غیر از این نمیشه چیزی نوشت. بچه ها حتی از یکی از آشناهاش شنیدن که انحراف اخلاقی داره (ببخشید بیشتر در این زمینه نمی تونم بنویسم) و کلا یک بیمار روانیه خطرناکه. گویا خانواده اش همه ازش مستاصلن.

دوستان اکثرا منو می شناسن و می دونن این استیل نگارش من نیست ولی حالا که یه نفر دیگه این مورد رو مطرح کرد وظیفه بود راجب این عوضی این چند خط رو بنویسم تا بلائی که سر دیگران اومده سر شما نیاد.

نوشته اصلی توسط ahmad2010 نمایش پست ها
      سلام دوستان

در مورد این فرد یعنی رامین ر میخواستم اطلاع رسانی کنم. اخیرا در فیس بوک و سایر جاها به شدت تبلیغ آی بی گری برای یک بروکرنما با اسپرد 0.1 پیپ میکند. ایشون کسی هست که حساب برادرش رو هک کرد و سپس حساب رو سوزاند. این تبلیغاتی هم که میکنه همه دروغ هست. همچنین این فرد از پروفایل فیس بوک افراد هم سواستفاده کرده. بسیار مواظب شیادی های این شخص باشید.
      ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 11-11-2013, 11:10 PM

نظر

دنبال خر می گرده !

مشکل کار اینجاست دوست عزیز متاسفانه ملت وقتی بوی پول بمشام میرسه عقل خودش از دست میده !

باورکن باورکن با یکی حرف بزن بهش بگو ماهی 5 درصد قبول نمیکنه ولی بهش بگو ماهی 100 یا 200 درصد خونشو میفروشه بهت میده !

در کل همه دوستان لطفا اطلاع رسانی کنند اگر از همان ابتدا فعالیت فارکس اطلاع رسانی میشد هیچ وقت فارکس ممنوع نمیشد ولی پول های زیادی به این دلیل از کشور خارج شد !

اطلاع رسانی در مورد کسانی که وام گرفتند نزول گرفتند قرض گرفتند و بدبخت شدن هم بیان کنید و برای هرکسی که عضو فروم بشه باید این تایپیک مشاهده کنه !
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سالمترین بازاری که تو کل جهان وجود داره همین فارکسه.علتشم اینه که اصلا توش رانت و تبانی و ساختوپاخت و این مسائل نیست .پولدار و بی پول از چشم بازار فرقی نداره .تمام اخباری که میتونه تو بازار حرکت و موجهای کوچک و بزرگ درست کنه همگی از قبل طبق تقویم اقتصادی کشورها در دسترس همه و در ساعت و حتی ثانیه مقرر اعلام میشه و کسی از قبل خبر نداره که چه چیزی قراره اعلام بشه و اثرش رو بازار و ارزهای مختلف یا نفت و طلا و غیره چی خواهد بود. از طرف دیگه بازار قابلیت سود سازی و ضرر رسانی فوقالعاده ای داره اگه تریدر تمام قوانین تریدو رعایت کنه سود در غیر اینصورت ضرر میکنه . اکثر افراد به محض ورود به بازار اتتظار سود اونم از نوع نجومی دارن ولی چون نمیتونن یعلت نداشتن غلم و تجربه کاری سود کنن لذا توسط برخی افراد شیاد و کلاه بردار جذب میشن و از اون طریق ضرر میکنن. خوب کلاه بردارها هم همه جا هستن بخصوص جاهایی که طعمه بیشتری یافت میشه. کاش بجای محدود کردن این بازار فوقالعاده سودده و سالم انرا تقویت میکردن و ضمن ایجاد هزاران شغل جدید غلاقه مندان را اموزش میدادن و انواع امکانات را برای ترید بهتر در اختیار این افراد قرار میدادن . انوقت عده خبلی زبادی دارای شغل میشدن. حجم بزرگی از سرمایه های ارزی میتونست وارد کشور بشه . بانکهای بسیار معتبر دنیا میامدن و اینجا شعبه باز میکردن و خیلی از مشکلات بانکی بین المللی حل میشد . انوفت کسی سراغ کلاه بردارا و بروکر نماها و اینجور اشخاص هم نمیرفت.

نظر

نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
            سالمترین بازاری که تو کل جهان وجود داره همین فارکسه.علتشم اینه که اصلا توش رانت و تبانی و ساختوپاخت و این مسائل نیست .پولدار و بی پول از چشم بازار فرقی نداره .تمام اخباری که میتونه تو بازار حرکت و موجهای کوچک و بزرگ درست کنه همگی از قبل طبق تقویم اقتصادی کشورها در دسترس همه و در ساعت و حتی ثانیه مقرر اعلام میشه و کسی از قبل خبر نداره که چه چیزی قراره اعلام بشه و اثرش رو بازار و ارزهای مختلف یا نفت و طلا و غیره چی خواهد بود. از طرف دیگه بازار قابلیت سود سازی و ضرر رسانی فوقالعاده ای داره اگه تریدر تمام قوانین تریدو رعایت کنه سود در غیر اینصورت ضرر میکنه . اکثر افراد به محض ورود به بازار اتتظار سود اونم از نوع نجومی دارن ولی چون نمیتونن یعلت نداشتن غلم و تجربه کاری سود کنن لذا توسط برخی افراد شیاد و کلاه بردار جذب میشن و از اون طریق ضرر میکنن. خوب کلاه بردارها هم همه جا هستن بخصوص جاهایی که طعمه بیشتری یافت میشه. کاش بجای محدود کردن این بازار فوقالعاده سودده و سالم انرا تقویت میکردن و ضمن ایجاد هزاران شغل جدید غلاقه مندان را اموزش میدادن و انواع امکانات را برای ترید بهتر در اختیار این افراد قرار میدادن . انوقت عده خبلی زبادی دارای شغل میشدن. حجم بزرگی از سرمایه های ارزی میتونست وارد کشور بشه . بانکهای بسیار معتبر دنیا میامدن و اینجا شعبه باز میکردن و خیلی از مشکلات بانکی بین المللی حل میشد . انوفت کسی سراغ کلاه بردارا و بروکر نماها و اینجور اشخاص هم نمیرفت.
            دوست عزیز از باب اطلاع رسانی خدمتتون عرض کنم که اولا سالمترین بازار دنیا نیست و برخلاف تصور شما یکی از پر تقلب ترین و پر تبانی ترین بازار هاست.از بروکر گرفته تا لیکویتی پروایدر و بانک و هج فاندهاو غیره.. می تونید به راحتی در موردش تحقیق کنید.
            در مورد اخبار خدمتت عارضم که شما به قول حاج مهدی بهروزی فکر کردین افرادی که مثلا دو رو بر برنانکه یا دراگی هستند یا حتی اعضا کمیته آزاد فدرال آمریکا سینه پر از اسرار دارند و از اطلاعات کمال سوء استفاده رو در جهت منافعشون نمی برند؟
            به نظرت چرا جورج سوروس مثلا ظرف مدت 17 ساعت از یه فروش دلار استرالیا کلی به جیب میزنه؟؟مثلا فکر کردی تحلیل کردن تیم تحلیلیش؟؟ نه برادر رانت اطلاعاتی توی این بازار به حد اعلاست.

موفق و پیروز باشد.

نظر

تنها کلاهبرداری که ما تو فارکس دیدیم
              به غیر از استاپ هانترها که تو همه بازارها هستن
              استاپ زدن بروکرهاست
              یعنی وقتی شما با صد نفر دیگه نزدیک یک نقطه استاپ گذاشتین
              میاد یک اورج می گیره مثلا فلان عدد برسه استاپ ۸۰ نفر میخوره
              قیمت که نزدیک نقطه شد حتی تا فاصله ۱۰ پیپی
              یک شادو و اسپرد واید همه رو از بازار میفرسته بیرون
              واسه همین من همیشه فاصله مناسب از اخرین کف و سقف می گیرم ضرر بیشتر ولی ترید مطمن تر

ارادتمند معامله گر با بخت و اقبال
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-16-2013, 03:04 AM

نظر

کوچک و بزرگ ، همه اسیر و آقای بازار هستند

بله در بازار فارکس، سوای کلاه برداران که حسابشان جداست ، رانت اطلاعاتی ، زدو بند ، قدرت پولهای برگ و هزار جور چیز دیگر هست ولی در کل و به ویژه در بلندمدت قانونمند است و هیچ نیروی انسانی نمیتواند به میل خود آنرا دستکاری کند . یکی از اشکالهای اغلب ما اینست که در عمل میریت سرمایه نداریم . به عبارتی در پوزیشن گیری به نسبت سرمایمون جای کافی برای نفس بازار نمیگذاریم . بازار فارکس هم مثل هر پدیده دیگری مانند زلزله و توفان دریائی و
                غیره امواج یا سیکل های کوچک و بزرگ و تند و کند داره . بهتره در اندازه کار خودمون روی دادن همه نوع موجی رو در نظر بگیریم و اونوقت هیچ غمی نداشته باشیم از فلان خبر یا زدو بند بزرگان . به هر حال مشکل واقعی در خود ماست . اگر مشکل زیاده خواهی خود را حل کنیم میتونیم بر بزرگان بازار هم آقائی کنیم وگرنه کوه البرز هم باشیم به گریه میفتیم .
                ویرایش توسط rashid : https://www.traderha.com/member/7373-rashid در ساعت 11-16-2013, 10:05 AM

نظر

دوستان به نظر من کار داره کم کم به توهم توطئه می کشه !!!
                  من واقعا نمی دونم رانت اطلاعاتی در بازار فارکس یعنی چی ؟!
                  مثلا برنانکه قبل از سخرانی به اطرافیانش می گه : هی رفقا الان می خوام یورو دلار رو 200پیپ بالا بکشم بای ها رو بزنید که کلی کار داریم . فقط جون مادرتون جوری بای نکنید که اقتصاد جهان منهدم بشه در حد همون یه لات دو لات کافیه ! بعد رفقاش می گن : باشه رفیق خیالت راحت, برو سخنرانیت رو بکن ، در پناه خدا، بعدش برناکه جوج سوروس رو که توی همون جمع بوده می بره یه گوشه و یواشکی بهش می گه : ببین جورج من میخوام اونا رو نابود کنم واسه همین بهشون گفتم بای کنن در صورتیکه من می خوام یورو دلار رو 200پیپ بکشم پایین و از اونجایی من خواهر تو رو از صمیم قلب دوست دارم و می خوام باهاش ازدواج کنم نمی خوام تو هم همراه اونا نابود بشی . پس تو باید سل کنی، با حجم بالا هم سل کن. با کدوم بروکر حساب داری ؟ جورج می گه یه بروکر ایرانیه به اسم "فارکس پردازان شرق" خیلی کارش درسته. برناکه میگه خیلی خوب حالا که بروکر مطمئنه پس 20لات سل کن. فقط یاد باشه که جوری سل نکنی که تابلو بشه. پوزیشنتو یه چند قسمت تقسیم کن و بصورت مرحله ای وارد شو . جورج هم به حرف برناکه گوش می ده و هر 5دقیقه یه پوزشن 0.1 لاتی سل می کنه و در عرض 17ساعت چیزی حدود 20لات پوزیشن سل باز می کنه و حسابی پولدار می شه!!!!! آخرش هم برنانکه با خواهر جورج ازدواج می کنه !
                  تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                  که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

سلام
                    رانت اطلاعاتی دقیقا نمیتونه معنی افشای اطلاعات رو داشته باشه. میتونه به این مفهوم باشیه که عده ای خاص به علت دسترسی بیشتری که به منابع دارند، که خود این منابع میتونه ار منابع آزاد و عمومی گرفته تا منابع اختصاصی و گاها طبقه بندی شده باشه، بهتر از عده دیگه ای بازار رو تحلیل و یا حتی پیش بینی کنند.
                    در اشل بسیار کوچکتر، مجلس شورای اسلامی کشور ایران رو تصور کنید. در یک ائتلاف،که فرضا گروه اکثریت مجلس هستند، تصمیم بر ارائه یک لایحه و یا سوال از یک وزیر گرفته میشود. یا اینکه در طرح استیضاح یک وزیر، این ائتلاف به صورت درون سازمانی بر سر رای مثبت یا منفی به توافق میرسند. خوب کسی که در این ائتلاف هست یا اخبار موثق آن را دریافت میکند، قبل از جلسه مجلس، از قبل نتیجه را میداند و میتواند بر اساس این دانسته ای که به صورت تقریبا انحصاری در اختیار دارد، تصمیمات خاصی بگیرد(نه الزاما اقتصادی) تا منتفع شود. این رانت اطلاعاتی محسوب میشود.
                    برای مثال فرض کنید در 3 ماه پیش که قیمت دلار در ایران سیر نزولی گرفت، احتمالا بودند اشخاصی که قبل از سخنرانی رئیس بانک مرکزی، از مزمون این سحنرانی اطلاع داشتند.(مشاوران،معاونان،یا حتی دوستان و افراد فامیل!!)پس دقیقا از جایی که قرار بود ترمز این نزول کشیده شود، میتوانستند از این رانت استفاده کنند و سود بسیار زیادی را کسب کنند.
                    اما در اشل جهانی، مراتب بسیار پیچیده تر و سطح بالاتر میشود. مطمئنا روسای بانک مرکزی آمریکا یا غول های دنیای معاملاتی مثل سوروس، پای چارت متاتریدر ننشسته اند تا جفت ارز یورودلار را بای یا سل کنند! اما با استفاده از اطلاعات انحصاری ای که دارند، و تیم بسیار حرفه ای که این اطلاعات را آنالیز میکنند، تصمیمات کلانی میگیرند ک بعضا سمت و سوی بازار را تغییر میدهد. یا این که به صورت پیش دستانه ظرف مدت چند ساعت سود بسیار کلانی کسب میکنند.
                    رانت اطلاعاتی میتواند حتی شامل چیزهای ساده ای مثل حجم معاملات باز باشد. همه دوستان میدانند که داشتن چنین دیتایی بسیار مفید است. اما از دوستان حاضر در این فروم چند نفر میتوانند دیتای واقعی و قابل اطمینان آن را داشته باشند؟
                    رانت اطلاعاتی میتواند اطلاعات cot باشد به صورت روزانه. از دوستان چه کسی دسترسی دارد؟
                    فرض کنیم در این فروم 2 نفر دسترسی دارند. خوب این دو نفر نسبت به بقیه دارای رانت اصلاعاتی خاص هستند.
                    موفق باشید.

پ.ن: لوسیفر عزیز، پستت رو و لحن اون رو خیلی دوست داشتم :دی کلی مسرور شدم!! خدا مسرورت کنه برادر :دی
                    ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 11-16-2013, 12:19 PM

نظر

سلام

یه نگاه به دور وبرمون هم بندازیم بد نیست...!؟

در سوره بقره مى خوانيم:
                      (يا ايها الذين آمنوا اتقوا الله و ذروا ما بقى من الربا ان كنتم مؤمنين. فإن لم تفعلوا فأذنوا بحرب من الله و رسوله.و ان تبتم فلكم رؤوس أموالكم لا تظلمون و لا تظلمون.)1
                      اى گروندگان به خدا, از خشم و عذاب خدا بپرهيزيد و آنچه از ربا در دست شما مانده , بگذاريد و بگذريد, اگر ايمان آورده ايد.
                      پس اگر باز نأيستيد از ربا خوارى, پس به جنگ با خدا و رسول او برخاسته ايد, و اگر توبه كنيد و باز گذاريد آن را, سرمايه شما از آن خودتان است. نه شما ستم كار باشيد و نه ستم كش.
                      در اين آيه شريفه ربا خوارى, آهنگ جنگ با خدا دانسته شده و اين همانندسازى, بزرگى گناه را مى رساند. زيرا رباخوارى سلامت جامعه را به خطر مى اندازد و توازن اقتصادى كشور را در هم مى كوبد.
                      پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                      آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                        مثلا برنانکه قبل از سخرانی به اطرافیانش می گه : هی رفقا الان می خوام یورو دلار رو 200پیپ بالا بکشم بای ها رو بزنید که کلی کار داریم . فقط جون مادرتون جوری بای نکنید که اقتصاد جهان منهدم بشه در حد همون یه لات دو لات کافیه ! بعد رفقاش می گن : باشه رفیق خیالت راحت, برو سخنرانیت رو بکن ، در پناه خدا، بعدش برناکه جوج سوروس رو که توی همون جمع بوده می بره یه گوشه و یواشکی بهش می گه : ببین جورج من میخوام اونا رو نابود کنم واسه همین بهشون گفتم بای کنن در صورتیکه من می خوام یورو دلار رو 200پیپ بکشم پایین و از اونجایی من خواهر تو رو از صمیم قلب دوست دارم و می خوام باهاش ازدواج کنم نمی خوام تو هم همراه اونا نابود بشی . پس تو باید سل کنی، با حجم بالا هم سل کن. با کدوم بروکر حساب داری ؟ جورج می گه یه بروکر ایرانیه به اسم "فارکس پردازان شرق" خیلی کارش درسته. برناکه میگه خیلی خوب حالا که بروکر مطمئنه پس 20لات سل کن. فقط یاد باشه که جوری سل نکنی که تابلو بشه. پوزیشنتو یه چند قسمت تقسیم کن و بصورت مرحله ای وارد شو . جورج هم به حرف برناکه گوش می ده و هر 5دقیقه یه پوزشن 0.1 لاتی سل می کنه و در عرض 17ساعت چیزی حدود 20لات پوزیشن سل باز می کنه و حسابی پولدار می شه!!!!! آخرش هم برنانکه با خواهر جورج ازدواج می کنه !
                        دمت گرم .خیلی حال کردم.

نظر

لوسی جان عالی نوشتی ، کلی روانمان شاد شد !
                          ترید و مال دنیا اگه با ظنز و دلخوشی نباشه مفت خدا نمیارزه !

نظر

فرشید جان

توهم توطئه در کار نیست برادر همون طور که پندار عزیز گفت افشای اطلاعات و حتی دستکاری .شما این مطلب رو بخون ببین توهم هست یا نه.(خداییش دست به طنزت خیلی خوبه حال کردم)
                            این در مورد تفحص رگولاتوری آمریکا در مورد دستکاری در قیمت توسط بانک هایی که اسمشون رو نوشته هست.
                            نمی گم نمیشه سود کرد خوبم میشه ولی توی هر جایی که حرف پول بیاد وسط محاله تبانی و فساد نیاد.
                            موفق باشی
                            http://money.cnn.com/2013/11/20/inve...ers/index.html

نظر

سلام
                              یک آقایی 990$ از من از طریق وب مانی کلاه برداری کرده در 1 ماه و نیم پیش(1/10/2013)
                              و کل پولی که از من و چند نفر دیگه کلاه برداری کرده بود رو به بیت کوین اما در کیف پول شرکت وب مانی تبدیل کرده.
                              اینطور که فهمیدم شرکت وب مانی علاوه بر کیف پولهاش کیف پول wmx رو هم برای بیت کوین اضافه کرده
                              طبق صحبتی که با وب مانی کردم
                              الان کل پول در همون حساب بیت کوین این آقا هست و حساب هم بلاک شده البته و نمیتونه خارج کنه.
                              اما اینو فهمیدم این آقا می خواسته با گذشت زمان با تبدیل پول به بیت کوین سود کنه.
                              بعد هم بیت کوین رو بفروشه پول ها رو پس بده و سودی هم کرده باشه.
                              حالا سوالم اینه
                              آیا این متن باز بودن میتونه کمکم کنه؟ یا تراکنش رو ببینم؟در 1 ماه و نیم پیش؟
                              یک چیز امروز متوجه شدم.
                              زمانی که من بهش 990$ دادم هر BTC=126$ بوده یعنی شده 7.85 BTC
                              که در حساب وبمانی شده 7850 wmx
                              الان که بخواد پول منو پس بده
                              7.85 * 840=6600$ میشه
                              یعنی 990$ منو میده 5500$ هم برا خودش سود کرده.
                              به وب مانی قضیه رو گفتم
                              میگه همون پولی که دادی باید برگرده 990$
                              هر کی بتونه راهی شدنی نشون بده 1000$ میدم بهش.
                              یعنی الان آقای کلاه بردار کل 7.85 بیت رو باید بده من
                              پول منه که زیاد شده درسته؟
                              کسی راهی بلده؟
                              هر چی میتونه کمکم کنه ممنون میشم کسی بگه.
                              (شرکت وب مانی هم میگه خودش باید برات انتقال بده ما نمیتونیم به حساب دست بزنیم)

نظر

سلام. نقل از فروم همسایه. جهت اطلاع تمامی کاربران:

هشدار هشدار هشدار
                                سایت http://www.elmonex.ir کلاهبردار می باشد.
                                به جز تایید دو اکسچنجر معروف و معتبر، که تلفنی تایید کردند و در لینک زیر هم نوشته اند
                                http://forum.persiantools.com/t444841.html
                                بنده هم طبق ماجرای زیر کلاهبرداری این سایت و صاحب آن آقای رامین م را تایید می کنم.

راستش دو هفته قبل یکی از دوستان مبلغ 200 دلار از طریق بروکر اکنسس به طور مستقیم به وبمانی ایشان منتقل کرده بود
                                بعد که برای دریافت ریال، زنگ زده بود، طرف اول گفته بود سایت واگذار شده است، اما پول شما را خواهم داد. اما بعد از چند روز سر دواندن دیگر گوشی اش را خاموش کرده و جواب ایمیل را نمی دهد.
                                این دوستمون برای اینکه بفهمد ایمیل ها به دست می رسد یا نه، از یک ایمیل دیگر زده بود که 5000 تا فروشی دارم، شماره وبمانی بدهید.
                                بلافاصله جناب کلاهبردار (آقای رامین م) جواب ایمیل را داده بود که نشان می دهد در حال ادامه کلاهبرداری است.
                                واقعا در تعجب هستم صاحب سایتی باشی که تقریبا سایت اول یا دوم در جستجوی گوگل است، آن وقت اینطوری به دزدی و کلاهبرداری مشغول باشی.

و

صاحب این سایت شخصی هست که با نامهای مختلف از جمله رامین م رامین کتور یا ختور و یکی دو تا اسم دیگه که الان یادم نیست در فضای نت به طروق مختلف کلاهبرداری کزده (می کند)

آخرین موردی که علنی شده مربوط به دوست جناب ...... هست که در انجمن پرشین تولز تاپیکش موجوده در همون انجمن هم تاپیکهایی که با نام رامین کتور کلاهبرداری کرده موجود هست بگردین پیدا می کنید.

ظاهرا ساکن استانهای غربی یا شمال غرب هست

من حتی از کسی شنیدم که همان سایت سیگنال 021 که خود شما نسبت به آن هشدار دادید هم مال همین شخص است. این مورد آخر رو مدرک معتبر مبنی بر صحتش رو ندارم.

دوستان مراقب و موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X