اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

افشای اسامی باند کلاهبردار فارکس در ایران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
    سلام و درود . به نظرم در این موارد باید سخت گیری بیشتری صورت بگیره و هر کی نتونه ایجاد تایپیک کنه چون ممکنه کلاهبرداری بشه و برای سایت خوب پرسپولیس مشکل ساز بشه. به نظرم باید یک تجدید نظر در مورد قوانین ایجاد تایپیک صورت بگیره تا هر کی نتونه تایپیک ایجاد کنه
    دوست عزیز چرا محدودیت؟
    مگر کار ایشون مشکلی داشته؟
    همه ما از ماهیت بازارهای مالی آگاهیم...
    حالا طرف یه هفته سیگنال داده بعضی عزیزان هم فکر کردن خبریه رفتن پول دادن طرف هم کال کرده رفته دیگه...
    کلاه برداری صورت نگرفته که؟ مگر دوستمون ضمانت پول خواسته بودن؟...

هر کی دلش خواست تاپیک ایجاد کنه مشکل چیه؟ تبلیغات و اینا ممنوعه بله ولی اینکه هرکی پیدا شد بهش بریم سبد بدیم مشکل ماست نه به فروم ربط داره نه به کسی...

دقیقا حرف دوستمون تو پست قبل درسته که نقل قول هم کردم این پایین

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
    این طمع هست که باعث میشه پول از دست بدیم نه آدمهای کلاهبردار
    طرف میگه آقا اگه به فلانی بدم مثلا جای 10 % 15 % میگیرم...

کلاه برداری با مدیریت سبد تفاوت داره حالا طرف یا ناشی بوده یا قوانین رو رعایت نکرده... به هر دلیلی حساب رو کال کرده دیگه!!!
    ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 10-14-2013, 01:29 PM

نظر

حالا من کاری به جنابه فرهاد و دیگر دوستان ندارم...

کلا باید آدم شک کنه..کسی که میتونه تو هر معاملش کلی پیپ بگیره و بیشترشو تی پی میزنه چه نیازی به مثلا 100 دلار 50 دلار و... منو شما داره..؟؟

کسی که بخواد به دیگران سود برسونه میاد تو سایت استراتژی شو میزاره تا دیگران هم ازش سود ببرن..یا حداقل سیگنال های سیستمشو رایگان میزاره.. کم نیستن افراده حرفه ایی تو این سایت...

حالا اینا خوبه

من نمیدونم چرا بعضی ها میرن پول به این شرکت های کلاه برداره خارجی و ایرانی برای یه اندیکاتور اصلاحی میدن...اینا همش دامه گول استیتیمنت های جعلیشونو نخورید...

کاش این تاپیک زود تر از اینا زده میشد و سر تیتر فروم با فونته درشت نوشته میشد تا افراده تازه وارد گوله همچین کسایی رو نخورن...

یا علی
      بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

مدیریت سرمایه کلاهبرداری نیست. کسی که سرمایه خود را در این بازار به دیگری میسپارد، کاملا با ریسک این کار آشناست و در صورت کال شدن حساب هیچ توقع و انتظاری نباید داشته باشد.
        اما کلا چه دلیلی برای این کار هست؟ شما اگر وارد این کسب و کار شده اید باید از زحمت و دانش خودتان سود بگیرید. در غیر این صورت سپرده بلند مدت در بانک بسیار پرسودتر و ریسک در حد صفر دارد برای مدیریت شدن سرمایه ها.
        موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
          مدیریت سرمایه کلاهبرداری نیست. کسی که سرمایه خود را در این بازار به دیگری میسپارد، کاملا با ریسک این کار آشناست و در صورت کال شدن حساب هیچ توقع و انتظاری نباید داشته باشد.
          اما کلا چه دلیلی برای این کار هست؟ شما اگر وارد این کسب و کار شده اید باید از زحمت و دانش خودتان سود بگیرید. در غیر این صورت سپرده بلند مدت در بانک بسیار پرسودتر و ریسک در حد صفر دارد برای مدیریت شدن سرمایه ها.
          موفق باشید.
          تا زمانی که مدیریت سرمایه در ایران غیر قانونیه که کلا نه باید مدیریت سرمایه دیگران رو قبول کرد و نه حساب هرچند کوچیک رو برای مدیریت به دیگران سپرد.
          اما اگر یه روزی هم مدیریت سرمایه دیگران قانونی اعلام بشه فقط و فقط طی یک قرارداد حقوقی کتبی که با نظر حداقل یک وکیل زبده تنظیم شده باید پیش رفت
          اینجوری در صورت سود کردن، ضرر کردن، کال شدن و یا ثابت موندن حساب بعد از یه دوره زمانی، تکلیف هر دوطرف مشخصه و هر کسی طبق قرارداد حقش رو دریافت میکنه یا ضرر رو متقبل میشه
          اینم یکی از جنبه های فرهنگ ایرانی خودمونه (که خیلی هم بهش افتخار میکنیم) که بدون مشاوره حقوقی توی هر موقعیتی شیرجه میزنیم و در انتها همه رو مقصر میدونیم جز خودمون

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
          معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
          -----------------------------------------------------------------------------------------------
          «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
          هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
            دوستان شخصی که تازگی به اسم کاربری farhad fx در فروم اقدام به دادن یک هفته سیگنال رایگان میکرد کلاه بردار بوده و با گرفتن مبلغی که از دوست منم گرفته بود برای مدریت سرمایه حساب ایشان را کال کرد و همینک فراری بوده و نه موبایلش را جواب میده نه آیدی یاهو
            این کاربر همون یوزر senator قبل بود . من که چند ماه پیش 1200 دلارم رو تو 3 روز کال کرد .
            که بعدش دیگه انلاین نشد و در فروم همسایه تبلیغ میکرد .
            که اون زمان با حاج خلیل تماس گرفتم و جواب ایشون هم ندادن .
            این سری هم شک کردم که خوده اشغالش هست ولی نمیتونستم بیگدار به اب بزنم
            از نوع پست زدناش و ....

نظر

چه جالب گلستان جان منم به خودشون گفتم شما همون سناتوری هر چقدرم بگی نیستم کوتاه نمیام به چندین دلیل

1. نوع پوزیشن ها

2. ضررهاش رو اصلا اعلام نمیکرد

3. تی پی های بزرگش و کلا لحن صحبت جالب اینجاست که دوتا آیدی دیگه هم همین ایشون هستند. این رو خودتون بفهمید کدوم آیدی ها هستند البته یکیش که تابلوست چون عکس آواتارش با آواتار سناتور توی تاپیک همسایه یکی است.

توی چت به همین دوستی که الان میگن حساب دوستم رو کال کردن گفتم چرا تا دو روز سیگنال دیدی سریع میگی کارش درسته خیلی هم تو گوشش خوندم حالا من که حدس میزنم پول خودشه و حالا به دلیلی نمیخواد بگه ولی آقا محمد زبل بوی چقدر بهتون گفتم که این راه به نا کجا آباده.

البته خدا نکنه بقیه دوستان هم اینگونه باشند ولی حالا شاید دلیل برخورد تند من با اسکار عزیز و دیگر دوستانم که اینگونه جلو میان مشخص شه. هنوز از پولهایی که اینجوری به باد دادم میسوزم. خواهشا بدونید کسی که بتونه توی فارکس سود کنه از این کارها نمیکنه. یه مثال ساده چرا آقا نیما این کار رو نمیکنه من خودم آشنایی دارم که بارها به آقا نیما هم گفتم اصلا تشنه است که ایشون رو ببینه بارها هم بهم گفته 50میلیون میدم توی بورس بذاره ایشون ضررش پای خودم سودش تقسیم! تازه سود کنه بیشترم میاره ولی اگر شما سود کن باشید دنبال پول مردم نمیرید. امیدوارم آخرین باری باشه که میشنوم دوستانم اینگونه ضرر کردند. حداقل خودتون کال کنید یه تجربه میشه. من خودم سلطان کال کردنم الانم بزرگترین دستاوردم اینه که جدیدا کال نمیکنم - گوش شیطون کر-

متاسفانه واسه هر چی پول ندیم بی ارزش جلوه میکنه. اسم نمیارم چون همه از مشکلات من با شخص مقابل آگاهند ولی جدای مشکلاتی که داریم برید ببینید دوستی امروز سیگنال داد سه تا 60تا یه دونه هم 200 تا. من خودم 200تاش رو سبک گرفتم گفتم اس الم خورد فدای سرم. همین اگر پول میگرفت شاید الان بیست نفر مرید داشت. چیزهای مجانی خوبی توی این فرومه باشد که قدر بدانیم.

ببخشید پر حرفی کردم

ارادتمند----------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

فقط اینو بگم که ایشون تضمین پول داده بودن و اینکه دقیقا از لحظه ای که حساب رو کال کردن موبایل رو خاموش کردن

نظر

یه چیز دیگه هم یادم رفت اصلا نیازی به کال شدن حساب نبود. شما اگر حتی 5% توی هر معامله ریسک کنی هر چقدر هم ضرر بدی حداقل 5 ماه طول میکشه که حساب کال بشه چون اون حساب با حتی 50 معامله پشت هم ضرر ده هم کال نمیشه ولی این گونه به اصلاح تریدرهارو از جای دیگه هم میشه شناخت. من دوستی دارم از اصفهان میگفت طرف نشست کنارم یه ربع گفت من حساب فلان شیخ عرب دستمه و فلانی و فلانی از من مشاوره میگیرن آخرش یه حساب ده هزار دلاری از من گرفت میگه بعد از ظهرش یهو دیدم یه 5 لات و یک ده لات هم زمان روی یک ارز بای کرده همون موقع درخواست پسورد جدید دادم و بهش گفتم گمشو فقط نبینمت!!!

طرف براش حساب مهم نیست که 15 لات میزنه. با اینکه کار کردن روی حساب دیگران رو اصلا و به هیچ وجه قبول ندارم و حتی معتقدم اگر حساب شما رو یک نفر دیگه فقط ببینه راندمان کارتون پایین میاد -وای به حال وقتی که بخواد اون طرف صاحب حساب باشه- ولی حداقل اگر قراره یک نفر با وجدان روی حساب کسی کار کنه فکر نمیکنم دیگه بیشتر از 5% ریسک کنه تازه 5% هم خیلی زیاده ها ولی دیگه یه سری حجم ها مسخره است. یه خاطره دیگه هم بگم قول میدم آخریشه. یکی از دوستام میگفت یکی بود از چند نفر حساب میگرفت میگفت 50% اگر ضرر کردم هیچی بیشتر ضرر شد میدم. روز اول روی نصف حساب ها فول مارجین یه ارز رو بای میزد روی نصف دیگه سل. اون نصف که رفت توی ضرر نمیذاشت از 50% بیشتر شه. بعد به از اونایی که سود شده بود پول میگرفت. اینم یه مدلشه خلاصه که گیر نیوفتید. اکثر این دوستانم از ضرر کرده های فارکس هستند - نیست که خودم سود کردم!- ضرر که همه اولش میدن منم دادم اساسی هم دادم ولی این راهش نیست خواهشا یه مقدار وجدان داشته باشید. اینم پیام اخلاقی ته پست

ارادتمند------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز
                    گویا ما ایرانیها راهی که بارها و بارها گفته شده بی انتهاست باز هم باید بریم و به نتیجه نرسیم
                    نمیدانم به دوستانی که ضرر کردند چه بگویم اما فقط میگویم کمی همت و تلاش کنید خودتان میتوانید سود کنید اما کمی تلاش و کمی هم منطق میخاد
                    امیدوارم دیگر چنین مشکلاتی دیده نشود و همه عزیزان بتوانند خود سود کنند
                    با تشکر و به امید موفقیت همه عزیزان

نظر

سلام دوستان

متاسفانه همان زمان كه گفت ميخواهد سيگنال بفروشد من ازش اين سوال رو پرسيدم كه شما كه ماشاالله هفته اي 500 پيپ از بازار ميگيري ديگه چه نيازي به فروختن سيگنال داري!؟ و جوابش جالب بود كه اگر كسي كمي توجه ميكرد هيچوقت اين اشتباه رو نميكرد.

چند وقت پيش هم كسه ديگري با پيام خصوصي شروع به تبليغ براي فروختن سيگنال با ماهي 50هزار تومان كارمزد كرد كه در نوع خودش جالب بود.

اميدوارم دوستان انقدر كافي و خوب خودشون سود كنن كه در هميچين دامهايي گرفتار نشن.

ارادتمند
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

به نظرمن که این مشکلات و سوء استفاده ها فقط و فقط به خاطر عدم اگاهی و نداشتن اشراف کافی برخی از دوستان از بازار فارکس ناشی میشه !!! و اگر نه که همانطوری که دوستان اشاره کردن اگرهر کسی خودش کمی پای نمودار بشینه حتی در دمو هم قبل از اینکه پول دراوردن از این راه رو یاد بگیره میتونه این رو بفهمه که کسی اگر درست معامله کردن رو بلد باشه به هیچ وجه ممکن سیگنال فروشی نمیکنه... !!! چون واقعا اگر راه و رسم پول دراوردن از تریدکردن رو کسی بدونه وبا وجود لوریج دادن بروکرها یک ادم در در هرکجای دنیا و با هر سطح توقع مالی که داشته باشه با انجام معاملات صحیح و کسب سود خودش به تنهایی میتونه به تمام اهدافش برسه خیلی سریع تر ازهر راه دیگه ای و اصلا نیازی به سیگنال فروشی وجود نداره ....

نظر

نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
                          این کاربر همون یوزر senator قبل بود . من که چند ماه پیش 1200 دلارم رو تو 3 روز کال کرد .
                          که بعدش دیگه انلاین نشد و در فروم همسایه تبلیغ میکرد .
                          که اون زمان با حاج خلیل تماس گرفتم و جواب ایشون هم ندادن .
                          این سری هم شک کردم که خوده اشغالش هست ولی نمیتونستم بیگدار به اب بزنم
                          از نوع پست زدناش و ....
                          بعد از چند روز با ایشان تماس گرفتم که جواب دادند منتهی به بنده عنوان کردن در چیزی که کامل نبودید و حرف ها و شرایط نشنیدید دخالتی نکنید ( البته محترمانه گفتند ) بنده هم گفتم به چشم ، ایشان رفیق ام بودند خواستم مسئله را حل کنم که حرف و حدیثی در فروم ها به وجود نیا و جز خیر برای دو طرف چیزی خواستار نبودم . تمام

والله نکنید اینکار ، بابا منیج گرفتن حساب باز راندمان کار میاد پایین به دلیل استرس و نقض شدن عوامل روانی معامله که 33% بازار به خود اختصاص داده ... کلاً بحث مدیریت سرمایه یک گروه میطلبه نه فرد !

به گفته آقا امیر دیدن اکانت باز راندمان کار میاد پایین ، شخصاً برای که حساب اصلی به دور از این مدل صحبت ها باشد برای هر قسمت یک حساب جداگانه باز کردم ، حتی برای تست استراتژی و مسلط شدن روش جناب عاملی باز یک اکانت دیگه باید باز کنم

کسی دلش واسه پول و دپوزیت شما نسوخته ، حرف ام از رو تجربه هست ، این همه مطلب و سیستم معرفی شده بگذریم ، تحلیل بزرگان بازار مثل مهندس آزاد-ی ، جناب مصطفی روبین ، مهندس سعید یزدی ، حاج مهدی بهروزی ، جناب علی اقا ( aio ) و هزار آدم مطرح که در این فروم دست به قلم میشوند استفاده کنید و با مدیریت سرمایه وارد شوید قول میدم حداقل سود یک رقمی در حسابتان مشاهده کنید.

صد هزار بار گفتم عزیزان دل ، به خودتون ایمان داشته باشید ، ذهن شما در تصمیم گیری بهتر از هر ذهن دیگری نسبت به سرمایه اتون عمل میکنه ، اگر واسه پخت یه آش دو آشپز باشند مزه اصلی اش از دست میره ، حساب و ترید هم یک فرایند فردی است

دوستان خواهش میکنم زین پس کلاهبردارتین آدم هم میشناختید از نامش خودداری کنید ، میشه از مال گذشت از آبرو نمیشه و عاقبت معنوی خوبی نداره ! بلکه راهی که داره کلاهبرداری صورت میگیره تشریح کنید که افرادی میان اینجا با روش ها و کلک های آنها آشنا بشند.

در تاپیک همه چیز اینجا پیدا میشه دو روش کلاهبرداری عنوان کردم نه از سایت نه از نام و... هیچی نام نبردم ، یکی که تصاویر استیتمنت های رویای ایمیل میکنه و هنوز موجود دارم ، یکی هم از بانک های اروپایی سیگنال طلایی دریافت میکنه و برا محدود افراد قرار میده

اگر شما اینقدر باهوش هستید و سود میکنید به بنده زنگ بزنید تا یک وام خوبی مهیا کنم و خود معامله کنید ، اصلاً نگران نباشید ، حداقل کار اینه رو گردش حساب برای شما وام تهیه میکنم .

از همکاری تمام عزیزان متشکرم پس فراموش نکنید از گذاشتن نام ، نام خانوادگی ، یوزر و هر آنچیزی که هویت شخص را آشکار میکند جداً خودداری کنید

موفق و پیروز باشید

نظر

خلیل جان ای کاش بعد تماس با ایشون من رو در جریان میگذاشتید .

من حاظرم اس ام رد و بدل شده ، محتویات چت ، مکالمات ، پیغام خصوصی در فروم و .... در اختیار مدیران قرار بدم ...

به هرحال مقصر اصلی خودم هستم و از کسی توقعی نباید داشته باشم ( خود کرده را تدبیر نیست )

بگذریم . افسوس گذشته خوردن جایز نیست !

اما در مورد مطلب دوم شما ( اسمی از کسی برده نشه و هویت مشخص نشه... )

من اگر به اندازه ی شما ( نسبت به ریختن ابروی کسی) حساس نباشم . کمتر هم نیستم . برای اثبات حرفم همین بس که در هیچ فروم و سایت و یاهو مسنجر ... این مسله رو بازگو نکردم .

زمانی هم که در سایت با یوزر جدید فعالیت کرد خیلی با خودم کلنجار رفتم و باز دلم راضی نشد چیزی بگم .

ولی الان پشیمانم که چرا زودتر نگفتم تا کس یا کسانه دیگری مثل من متضرر نشوند !

امیدوارم که دیگه شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم

نظر

با سلام خدمت همگی دوستان و رحمانی عزیز-بنده مدتیست در مسنجر خدمت دوستان هستم و سعیم بر این است که کاری کرده باشم-در مورد موارد کلاه برداری وجود دارد و دوستان باید مواظب باشند البته باور بفرمایید این افرادی که قصد سودجویی از راه سیگنال دهی یا فروش سیستم را دارند خود قادر نخواهند بود حتی چند سیگنال درست بدهند-و سعی میکنند با دادن استیمنت های دروغین و جعلی نظر افراد رو جمع کنند-پس دوستان با چشم و گوش باز عمل کنند و به دیگران هم تهمت نزنند تا حقی ضایع نشود-و البته در مورد ترید بر روی اکانت دیگران غلط ترین کار میتواند باشد چراکه این بازار قطعیتی ندارد و یک پوزیشن احساسی میتواند فاجعه ای به بار اورد-پس دوستان از دادن اطلاعات حساب شدیدا خود داری کنند--امید که همگی موفق باشید
                              تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                              تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                              http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

سلام

این حساب هایی که این فرد کال کرده کجا باز شده بوده؟

نظر

پردازش ...
                                X