اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به گذاشتن استیمنت در فروم

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

استاد حداقل که روشت رو نمی خوای رو کنی یه حساب بساز و به mql5 وصل کن. حساب واقعی هم نخواستیم دمو بساز. یه چند روز توش ترید بزن ببینیم چی کار می کنی. اگر واقعا روش شما رمز و رموزی داره که با ستاره داوود رمزگشایی میشه پس ما هم نمی تونیم سر در بیاریم چطور پوزیشن می گیری!
    ما نمی گیم شما دروغ می گید اما افردای همین چند روز اخیر در انجمن ادعای کشف راه هایی کردند که به سودهای قطعی دست یافتند و ادعا چنین که من روی حساب 50 هزار دلاری اقوامم کار می کنم و تقریبا مشابه حرف های شما ... تا اینکه درخواست کردیم حداقل یه حساب دمو بساز و در انجمن قرار بده. ساخت و رمز اینوستور رو گذاشت. آقا به 24 ساعت هم نرسیده بالای 20 درصد حساب رو ضرر داد.. ما هم استیمنتش رو تو فروم گذاشتیم وقتی دید ضایع شده از مدیریت درخواست کرد این پست های ما رو که به قولش اضافی هست رو پاک کنه! البته پاک نشد ولی ناظر سایت محبت کردند به تاپیک زباله دونی منتقلش کردند! بله جناب حسام ، حالا شما توقع دارید ملت با این مشاهدات و ادعاهای بی پایه و اساس از بعضی جماعت به حرف های شما که شفاف نیست شک نکنند؟ از قدیم گفتند: مرد حرفی میزنه باید روی حرفش وایسه ! یا این تاپیک رو کلا حذف می کردید یا شفاف سازی می کردید.

http://forum.broker-fa.org/f96/%D8%A...tml#post156851
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
      استاد حداقل که روشت رو نمی خوای رو کنی یه حساب بساز و به mql5 وصل کن. حساب واقعی هم نخواستیم دمو بساز. یه چند روز توش ترید بزن ببینیم چی کار می کنی. اگر واقعا روش شما رمز و رموزی داره که با ستاره داوود رمزگشایی میشه پس ما هم نمی تونیم سر در بیاریم چطور پوزیشن می گیری!
      ما نمی گیم شما دروغ می گید اما افردای همین چند روز اخیر در انجمن ادعای کشف راه هایی کردند که به سودهای قطعی دست یافتند و ادعا چنین که من روی حساب 50 هزار دلاری اقوامم کار می کنم و تقریبا مشابه حرف های شما ... تا اینکه درخواست کردیم حداقل یه حساب دمو بساز و در انجمن قرار بده. ساخت و رمز اینوستور رو گذاشت. آقا به 24 ساعت هم نرسیده بالای 20 درصد حساب رو ضرر داد.. ما هم استیمنتش رو تو فروم گذاشتیم وقتی دید ضایع شده از مدیریت درخواست کرد این پست های ما رو که به قولش اضافی هست رو پاک کنه! البته پاک نشد ولی ناظر سایت محبت کردند به تاپیک زباله دونی منتقلش کردند! بله جناب حسام ، حالا شما توقع دارید ملت با این مشاهدات و ادعاهای بی پایه و اساس از بعضی جماعت به حرف های شما که شفاف نیست شک نکنند؟ از قدیم گفتند: مرد حرفی میزنه باید روی حرفش وایسه ! یا این تاپیک رو کلا حذف می کردید یا شفاف سازی می کردید.

http://forum.broker-fa.org/f96/%D8%A...tml#post156851
      آقای حسام این بنده خدا مشکل داره من از شما از طرف همه دوستان عذرخواهی می کنم.شما هم برای ایشون دعا کن ان شاالله خوب بشه .
      در ضمن حساب اقوامو سود و زیانشون به شما ارتباطی پیدا نمی کنه .
      در ضمن برو چشماتو باز کن ببین حساب در عرض 24 ساعت برگشته.تو که انقد مثل خاله زنکا بیکاری میشینی تو این تاپیک اون تاپیک حرف کشی می کنی حسابتو بزار mql5 بقیه ببینن .تحلیل کردن که بقال سرکوچه ما هم بلده انجام بده هر وقت اومدی حساب مدیریت کردی بعد بیا روده درازی کن.
      انقد به روشم و خودم ایمان داشتم که بتونم اگه طی 7 پوزیشن 20% حساب ضرر شد با دو پوزیشن با مدیریت سرمایه حسابو برگردوندم و نزاشتم ول کنم برم .در ضمن چشاتو باز کنی میبینی حد ضررها همه استاندارد بود .
      در ضمن اگه جایی حد ضرر به قول تو بیشتر بوده (که معلوم نیست از کجا کشف کردی)من در بعضی مواقع در بین مسیر حرکتی موانع خاصی رو میدیدم که صلاح دونستم دستی بسته شه.تریدر خوب sl میزاره که زده شه تریدر زیرک sl رو جایی میزاره که زده نشه نه به نیت زده شدن sl بزاری البته شما کشش این حرفارو نداری

نظر

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
        آقای حسام این بنده خدا مشکل داره من از شما از طرف همه دوستان عذرخواهی می کنم.شما هم برای ایشون دعا کن ان شاالله خوب بشه .
        در ضمن حساب اقوامو سود و زیانشون به شما ارتباطی پیدا نمی کنه .
        در ضمن برو چشماتو باز کن ببین حساب در عرض 24 ساعت برگشته.تو که انقد مثل خاله زنکا بیکاری میشینی تو این تاپیک اون تاپیک حرف کشی می کنی حسابتو بزار mql5 بقیه ببینن .تحلیل کردن که بقال سرکوچه ما هم بلده انجام بده هر وقت اومدی حساب مدیریت کردی بعد بیا روده درازی کن.
        انقد به روشم و خودم ایمان داشتم که بتونم اگه طی 7 پوزیشن 20% حساب ضرر شد با دو پوزیشن با مدیریت سرمایه حسابو برگردوندم و نزاشتم ول کنم برم .در ضمن چشاتو باز کنی میبینی حد ضررها همه استاندارد بود .
        در ضمن اگه جایی حد ضرر به قول تو بیشتر بوده (که معلوم نیست از کجا کشف کردی)من در بعضی مواقع در بین مسیر حرکتی موانع خاصی رو میدیدم که صلاح دونستم دستی بسته شه.تریدر خوب sl میزاره که زده شه تریدر زیرک sl رو جایی میزاره که زده نشه نه به نیت زده شدن sl بزاری البته شما کشش این حرفارو نداری
        لحن حرف زدن شما و توهین هات نشون دهنده شخصیت واقعی شماست. هرچند شخصیت پرخاش جویانه شما و عدم کنترل ثبات روحی در ترید نمایشتون ، گویا ست.
        اون حساب با 20 درصد ضرر در کمتر از 24 ساعت ، با هیچ منطقی شیوه ترید شما رو قبول نمی کنه.شاهد بودید که یکی از عزیزان هم در همون تاپیک شما در انتقاد به شیوه ترید جنابعالی فرمودند : به لحاظ تريدري
        درادان بيش از ٢٠ درصد رو هيچ جاي دنيا قبول نميكنه و اصلا شما رو بعنوان تريدر نميشناسه!

شما هم به جای گستاخی و نسبت دادن بیماری روحی به بنده و سایر منتقدان به شیوه تریدت و درخواست از مدیران جهت پاک کردن پست هایی که استیمنت جنابعالی رو گذاشتیم ، بهتر بود یا به اشتباه خود اعتراف می کردید و یا حداقل پاسخ منطقی می دادید. این نوعی فرار شما از عدم داشتن پاسخ منطقی تلقی می شود.

در مورد حد ضررها هیچ کدوم استاندارد نبودن : من از تک تک لحظات ترید شما عکس برداری کردم و مستند دارم. در کدام استراتژی تریدی ضرر -7 درصدی برای یک پوزیشن قابل قبول است؟! در بعضی از پوزیشن هات هم استاپ نداشتی حتی تارگت هم نمی ذاشتی از اونها هم عکس از چارت دارم .
        اتفاقا این حساب شما سوژه مستند آموزشی مناسبی شد برای مقاله ای که چند وقتی ست در حال نوشتن آن هستم و انشالله بزودی با مثال از پوزیشن های شما اون رو منتشر می کنم.

هیچ کدام از پوزیشن های شما منطق مدیریتی نداره و تک تک اونها با امید و بخت و اقبال ( همون قمار ) و هیجانی انجام شده.
        من چنین ادعای سودهای رویایی نداشتم که بخوام حساب به mql5 وصل کنم که بقول شما 2 روز کاری حساب رو 60 درصد انقدر بالا ببرم. شما خودت بحث رو شروع کردی اول از دو هفته پیش شروع شد . توی تاپیکت اومدی گفتی من بعد از 5 سال تجربه در بازار فارکـس ، "روند حرکتی تقریبا تمامی جفت ارزها و فلزات ... را با ضریب خطای 10-15% مشخص کنم این یعنی بزرگترین موفقیتی هست که میشه تو بازار تبادلات ارزی کسب کرد." ......
        و بعد ما هم تشکر کردیم و گفتیم لطفا اینجا هم تجربیاتت رو بذار تا ما هم استفاده کنیم و بعد شما هم لطف کردید و مثلا سیگنال دادی . سیگنال هات که اگه بشه اسمشو حتی سیگنال هم گذاشت نه نقطه ورود داشت نه خروج ! بعد ما انتقاد کردیم از شما چرا این نقطه ورود و خروج نداره؟! اما باز هم پاسخ منطقی به جواب ما ندادی و گفتی نقطه ورود از همون لحظه که سیگنال دادم و خلاصه بعد از چند سیگنال مبهم و اینکه من وقت ندارم ..... رفتی! تا اینکه یه مدت نبودی بعد دوباره همین چند روز پیش در انجمن برگشتی و یک نموادر از استیمنتت حساب 50 هزار دلاری که به 82 هزار دلار رسوندی در انجمن قرار دادی با افتخار گفتی اینم نتیجه کار من تو دو روز کاری ! و بعد ما از شما سوال کردیم لطفا جزئیات این حساب رو قرار بدید که گفتید این حساب مال اقوام هست و نمی تونم . ما هم مثلا قانع شدیم و بیخیال اما بعد شما به درخواست جناب متا یک حساب 10 هزار دلاری دمو در pcm باز کردی و به mql5 وصل کردی و پسورد اینوستور قرار دادی. ما هم 24 ساعت حساب شما رو مانیتور کردیم و بعد از صعود 7 درصدی حساب در ساعات اولیه ، بعد از چند ساعت 27 هزار دلار به حساب ضرر وارد کردی و ما هم استیمنت شما رو قرار دادیم و گفتیم این ترید شما با درادان بالای 20 درصد بدرد نمی خوره. شما هم تاب تحمل این نقد رو نداشتی و فرمودید : شما بیمار روحی هستید!!
        بسیار خوب بنده بیمار روحی هستم ، بلد نیستیم ترید کنیم فقط شما بلدی . ایراد نداره ما از هم از شما داریم خوب درس می گیریم.
        موفق باشید.
        انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
          لحن حرف زدن شما و توهین هات نشون دهنده شخصیت واقعی شماست. هرچند شخصیت پرخاش جویانه شما و عدم کنترل ثبات روحی در ترید نمایشتون ، گویا ست.
          اون حساب با 20 درصد ضرر در کمتر از 24 ساعت ، با هیچ منطقی شیوه ترید شما رو قبول نمی کنه.شاهد بودید که یکی از عزیزان هم در همون تاپیک شما در انتقاد به شیوه ترید جنابعالی فرمودند : به لحاظ تريدري
          درادان بيش از ٢٠ درصد رو هيچ جاي دنيا قبول نميكنه و اصلا شما رو بعنوان تريدر نميشناسه!

شما هم به جای گستاخی و نسبت دادن بیماری روحی به بنده و سایر منتقدان به شیوه تریدت و درخواست از مدیران جهت پاک کردن پست هایی که استیمنت جنابعالی رو گذاشتیم ، بهتر بود یا به اشتباه خود اعتراف می کردید و یا حداقل پاسخ منطقی می دادید. این نوعی فرار شما از عدم داشتن پاسخ منطقی تلقی می شود.

در مورد حد ضررها هیچ کدوم استاندارد نبودن : من از تک تک لحظات ترید شما عکس برداری کردم و مستند دارم. در کدام استراتژی تریدی ضرر -7 درصدی برای یک پوزیشن قابل قبول است؟! در بعضی از پوزیشن هات هم استاپ نداشتی حتی تارگت هم نمی ذاشتی از اونها هم عکس از چارت دارم .
          اتفاقا این حساب شما سوژه مستند آموزشی مناسبی شد برای مقاله ای که چند وقتی ست در حال نوشتن آن هستم و انشالله بزودی با مثال از پوزیشن های شما اون رو منتشر می کنم.

هیچ کدام از پوزیشن های شما منطق مدیریتی نداره و تک تک اونها با امید و بخت و اقبال ( همون قمار ) و هیجانی انجام شده.
          من چنین ادعای سودهای رویایی نداشتم که بخوام حساب به mql5 وصل کنم که بقول شما 2 روز کاری حساب رو 60 درصد انقدر بالا ببرم. شما خودت بحث رو شروع کردی اول از دو هفته پیش شروع شد . توی تاپیکت اومدی گفتی من بعد از 5 سال تجربه در بازار فارکـس ، "روند حرکتی تقریبا تمامی جفت ارزها و فلزات ... را با ضریب خطای 10-15% مشخص کنم این یعنی بزرگترین موفقیتی هست که میشه تو بازار تبادلات ارزی کسب کرد." ......
          و بعد ما هم تشکر کردیم و گفتیم لطفا اینجا هم تجربیاتت رو بذار تا ما هم استفاده کنیم و بعد شما هم لطف کردید و مثلا سیگنال دادی . سیگنال هات که اگه بشه اسمشو حتی سیگنال هم گذاشت نه نقطه ورود داشت نه خروج ! بعد ما انتقاد کردیم از شما چرا این نقطه ورود و خروج نداره؟! اما باز هم پاسخ منطقی به جواب ما ندادی و گفتی نقطه ورود از همون لحظه که سیگنال دادم و خلاصه بعد از چند سیگنال مبهم و اینکه من وقت ندارم ..... رفتی! تا اینکه یه مدت نبودی بعد دوباره همین چند روز پیش در انجمن برگشتی و یک نموادر از استیمنتت حساب 50 هزار دلاری که به 82 هزار دلار رسوندی در انجمن قرار دادی با افتخار گفتی اینم نتیجه کار من تو دو روز کاری ! و بعد ما از شما سوال کردیم لطفا جزئیات این حساب رو قرار بدید که گفتید این حساب مال اقوام هست و نمی تونم . ما هم مثلا قانع شدیم و بیخیال اما بعد شما به درخواست جناب متا یک حساب 10 هزار دلاری دمو در pcm باز کردی و به mql5 وصل کردی و پسورد اینوستور قرار دادی. ما هم 24 ساعت حساب شما رو مانیتور کردیم و بعد از صعود 7 درصدی حساب در ساعات اولیه ، بعد از چند ساعت 27 هزار دلار به حساب ضرر وارد کردی و ما هم استیمنت شما رو قرار دادیم و گفتیم این ترید شما با درادان بالای 20 درصد بدرد نمی خوره. شما هم تاب تحمل این نقد رو نداشتی و فرمودید : شما بیمار روحی هستید!!
          بسیار خوب بنده بیمار روحی هستم ، بلد نیستیم ترید کنیم فقط شما بلدی . ایراد نداره ما از هم از شما داریم خوب درس می گیریم.
          موفق باشید.

اولا کدوم فقط دوتا از پوزیشن هام استاپ نداشت که اون هم دلیل دارم برام چون نمی خواستم کسی خدای نکرده از روی موقعیت ها کپی برداری کنه که این همون دلیل نگذاشتن tp هم هست این از جواب این سوالت.
          دوما بعد برو سوادتو بالا ببر ببین ضرر 2700دلار بود نه 27000 دلار طبق گفته قرمز رنگ شدت.
          سوما هرکس شیوه ترید شخصی خودش رو داره کی گفته همه ملزم به گذاشتن حد ضرر 3% هستن رو پوزیشن های خودشون.
          من دیگه نه وقت سر و کله زدن با آدم های بیکاری مثل شما رو دارم نه حوصله ای خاله زنک بازی های شما رو . در ضمن درخواست پاک کردن استیتمنت رو ندادم خواستم پست های بعد از اون که هر کس اومده بود از یک وادی داشت حرف میزد پاک بشه و الا حساب که برای عموم گذاشته شده هرکس خواست میره پوزیشن ها و استیتمنت رو میگیره خودش .نکنه فکر کردین تو این مورد هم از شما زرنگتر دیگه تو این فروم نبوده یا شاخ قول شکوندی بدو بدو اومدی استیتمنت گذاشتی ؟؟
          چهارما همون دوستی که فرمودید گفتن بالای 10 % دان قابل قبول نیست از ایشون خواسته شد سندی مبنی بر گفتشون ارائه بدن که هنوز خبری نشد
          ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 02-07-2015, 11:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
            اولا کدوم فقط دوتا از پوزیشن هام استاپ نداشت که اون هم دلیل دارم برام چون نمی خواستم کسی خدای نکرده از روی موقعیت ها کپی برداری کنه که این همون دلیل نگذاشتن tp هم هست این از جواب این سوالت.
            دوما بعد برو سوادتو بالا ببر ببین ضرر 2700دلار بود نه 27000 دلار طبق گفته قرمز رنگ شدت.
            سوما هرکس شیوه ترید شخصی خودش رو داره کی گفته همه ملزم به گذاشتن حد ضرر 3% هستن رو پوزیشن های خودشون.
            من دیگه نه وقت سر و کله زدن با آدم های بیکاری مثل شما رو دارم نه حوصله ای خاله زنک بازی های شما رو
            چهارما همون دوستی که فرمودید گفتن بالای 10 % دان قابل قبول نیست از ایشون خواسته شد سندی مبنی بر گفتشون ارائه بدن که هنوز خبری نشد
            من یه بار دیگه تصویر استیمنت شما و نتیجه فعایت 24 ساعته در حساب 10 هزار دلاری رو اینجا قرار میدم. کلا 8 تا پوزیشن کلوز شده داری که از این 8 تا 6 تاش اصلا تارگت نداره! به نظر خودت این حرف که من استاپ و تی پی نذاشتم که تا کسی خدای نکرده از روی موقعیت ها کپی برداری نکنه !! اصلا منطق داره؟ شما فکر کردید ما واقعا انقدر .... چیز هستیم؟!
            خوبه سوادمو بالا بردی . بله 2700 دلار ! بله من اینجا اشتباه تایپ کردم . اصلاح می کنم. ببین حداقل انقدر جراتش رو دارم اشتباه تایپی خودم رو اینجا اعتراف کنم. هر چند که هر آدم بی تجربه و به قول شما بی سوادی هم متوجه میشه یه حساب 10 هزار دلاری نمی تونه 27 هزار دلار متضرر بشه و این اشتباه تایپی نویسنده بوده. ضمنا شما صفاتی همچون آدم بیکار و بی سواد دادید که باید خدمت شما عرض کنم بنده خدا رو شکر حداقل دارای مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات هستم و در یک ارگان دولتی مشغول به فعالیتم که ترید شغل جانبی بنده هست. اگر خواستید حتی حاضرم شما رو به دفتر کارم دعوت کنم و رو در رو با شما به مناظره بشینم.البته به شرط رعایت ادب از سوی شما.

در آخر با توجه به توهینات جنابعالی بنده در خور شخصیت خودم نمی بینم که دیگه با شما بحث کنم. هر موقع تونستید درست صحبت کنید پاسخ شما داده میشه . توصیه می کنم همیشه در زمان انتقاد آرامش داشته باشید و از واژه های گستاخانه ای چون " سوادتو بالا ببر ، بیمار روحی ، آدم بیکار ، خاله زنک .....) استفاده نکنید.شخصیت و لحن صحبت شما بطور قطع در ترید هاتون تاثیر گذاره که خوشبختانه همینم برایم ثابت شد و کافی بود.
            پایان

ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 02-07-2015, 12:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
              با سلام

دوستان بهتر نیست به جای اینکه تا یک نفر میاد و شروع به گذاشتن سیگنال میکنه و یا استیمنت سبز میزاره ما به جای حمله کردن به طرف و یا اجبار کردنش به وصل شدن به سایتهای آنالیز ازشون بخوایم در صورت امکان روش کاریشون رو توضیح بدن ؟؟؟همونطور که تو خصوصی ازشون درخواست کردم . بله اگر ایشون قصد فروش سیگنال داشتن من به عنوان خریدار میگفتم اول باید آنالیز حسابتون رو ببینم . ولی اینکه تا یکی میاد سیگنال میده گیر بدیم بهش که برو وصل کن حسابتو به اینجا و اونجا فکر میکنم کار درستی نباشه . عذر خواهی میکنم از عزیزان لطفا کسی به خودش نگیره حرفم کلی بود .
              ان را كه حساب پاك است از محاسبه چه باك است

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                ان را كه حساب پاك است از محاسبه چه باك است

دوستان عزیز هرکسی که فکر میکنی این مدلی سیگنال لایو گذاشتن در تاپیک و قرار دادن نتیجه سیگنال بدون لینک کردن حساب کسی که سیگنال رو ارائه میده بی ارزش و ساده است این گوی و این میدان کمتر از ۲۴ ساعت دیگه بازار باز میشه از همه این عزیزان دعوت میکنم این هفته در همین تاپیک سیگنال های خود رو در همین تاپیک بذاره تا ثابت بشه این مدلی سیگنال گذاشتن هیچ ارزشی نداره و هر کسی میتونه انجام بده !!! بسم الاه ....
                من واقعا باورم نمیشه این دوستان معترض دنبال چی هستن ؟ براداری من چی میکین شما ها ؟ دو روز اسکالپ معامله کردم هیستوری گذاشتم آمدی بعد مدتها پست زدی کار رو بردی زیر سوال ! متا جان من شما رو خوب میشناسم !! برادر اون هیستوری های خالی هم اگه کمی دقت بکنی با اون یکیها که بعضی از دوستان که گذینشی ترید در تاپیک میذارن فرق داشت عزیزم اون مال کل معاملات یک روز بود و اگه دقت بکنی بعضی ها استاپ هم خورده بودن و همش سبز نبوداما برایند کار مثبت بود ! اما دیدی که از بعد پست قبلی شما دوباره سیگنال لایوی قرار دادم که هر کدوم حداقل بیشتر از ۳ یا۴ ساعت به بالا در بازار باز بودن و و شکر خدا هم به تارگت از قبل تعریف شده رسیدن ! کسی که از این بازار چیزی بدون کاملا براش قابل فهم هستش که این همه سیگنال لایوی که در این تاپیک ارائه شده با این آمار بالا از رسیدن به تارگت نمینونه شانسی یا اتفاقی و ساده باشه !!! عزیزان شما میگین راحت هستش ؟ ساده و بی ارزش هستش ؟ لطفا بیان در این تاپیک این هفته سیگنال لایو مطرح بکنید در آخر هفته اگه تعداد سیگنالهای به تارگت رسیده شما از من بیشتر بود یا حتی برابر بنده بود قسم میخورم که برای هفته بعدش حساب خودم رو لینک میکنم به هر سایتی که شما دوست دارید ! اما اگه حتی جرات و جسارت شرکت در این چالش رو ندارین یا شرکت کردین و نشد اونی فکر میکردین ! قبول بفرمایید که اگه شما هم جای بنده بودین برای حرف های کسانی که از نظر فنی از شما پایین تر هستن زیاد ارزش و اعتبار نمیدین و به کار خودتون ادامه میدن و بنده هم در کمال احترام همین کار رو انجام میدم ! و بهتر هستش شما عزیزان بجای پست زدن و زیر سوال بردن کار بنده برین وقت با ارزش خودتون رو بگذارید صرف آموزش بیشتر و تقویت خودتون بگذارید در تاپیک های دیگه یا از طریق منابع دیگه ! تا شاید شما هم بتونید از این بازار سود بگیرین انشالاه ... چون در این تاپیک فقط سیگنال لایو اعلام میشه و سیگنالها پیگیری میشه تا رسیدن به تارگت یا خوردن استاپ ! و نتیجه سیگنالها در تاپیک اعلام میشه و نه آموزش ! تاکید میکنم این تاپیک هیچ گونه بار آموزشی برای شما عزیزانی که حتی نمتونید در یک حساب دمو هم یک برآیند مثبت حتی دریک هفته داشته باشین نداره چه برسه به یک دوره تریدی بیش از یک هفته ! فقط و فقط میتونید با دنبال کردن این تاپیک و سیگنالهای لایوی که بنده بصورت رایگان در اختیار شما دوستان میذارم اگه هنوز حساب ریل دارید و کال نشده ! ضررهای که دادین رو کمی جبران بکنید ! بله متا جان آن را که حساب پاک است از محاسبه چه پاک است ! متای عزیز و سایر منتقدین این نوع سیگنال لایو اعلام کردن بیان این هفته در این تاپیک ۴تا سیگنال لایو آسان و بی ارزش عین من بدون لینک کردن و این داستانها اعلام بکن تا ببینم توی بازار شما ها که بیرون گود هستین و میگین لنگش بکن ! خودتون بیان تو گود چیکار میکنین ...!!! من که به خودم شک ندارم و همچنان به ارايه سیگنالهای لایو خودم و پیگیری آنها ادامه میدم .... بسم الاه ....
                ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 03-06-2016, 01:52 PM

نظر

Forex Signals

چرا ناراحت ميشين
                  سيگنال لايو بزارين به تارگت هم بخوره تازه شدي راننده اماتور
                  دليل ما براي تعصب رو لينك دادن دوستان به متاكوتس اينه ::
                  تحليل اهم از تكنيكال و بنيادي و روانشناسي تنها ٣٠ درصد موفقيت يك حساب رو تضمين ميكنه
                  ٧٠ درصد كار ماني منجمت و مديريت ريسك و تصميمگيري سريع و كنترل رواني است تكرار ميكنم كنترل رواني
                  باور كنيد در اين ماركت با تحليلها با احتمال بالاي موفقيت هم كال ميشيد
                  اصلا ميدوني استاپ چيه و ميدوني كار درست چيه
                  ولي ميتوني انجامش بدي ؟؟؟
                  دقيقا تريد و توضرر رفتن
                  مثل اين ميمونه كه در كوهنوردي بهت بگن هر موقع دستت سرما زده شد دستتو قطع كني از مرگ نجات پيدا ميكني
                  تو هم ميگي اندرستند حله
                  ولي واقعا ميشه
                  بهر حال ادم سه تا هدف رو دنبال ميكنه
                  قصدش از اينكار اموزشه و خيرات اخرت
                  فصدش مديريت سرمايه است كه ميشه داستان بالا
                  قصدش سيگنال فروشي است
                  كه به نظر من كل اگر طبيب بود ميشه
                  نه فكر كنيد اينا رو اينجا ميگم تو هر فرومي چه لاتين چه پارسي نظرم همينه و اشارم به شخص خاصي نيست
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-06-2016, 04:44 PM

نظر

جناب mrkfx
                    فرمایشات جناب عالی بسیار غیر منطقی هستند ! اینکه چرا اینکار فعلی شما کم ارزش و یا بی ارزش است چند دلیل ساده داره !
                    خیلی ساده میگم که شما و بقیه دوستان متوجه بشند !
                    بر فرض محال میگیم شما تمام پوزیشنهات به تی پی برسه ! آیا این قابل اطمینان هست از نظر شما ؟ اینکه حساب شما دمو باشه یا ریل سنتی باشه یا میلیونی باشه از نظر شما فرق نمیکنه ؟
                    از این ساده تر میگم ! بر فرض من به شما کارنامه ای بسیار درخشان رو حساب سنتی به شما نشون بدم. آیا شما حاضری سیگنالهای من رو رو حساب چند ده هزاریت بگیری ؟ مسلما جواب منفی هست !
                    ارزش اون سیگنال و کارنامه رابطه مستقیم با سایز حساب داره ! وقتی من میبینم کسی حساب چند میلیونی ریل داره و تنها بر آیندش مثبت هست و درصد برد و باختش خیلی هم درخشان نیست مسلما من این کارنامه رو به کارنامه ریل سنتی و یا دمو درخشان شما ترجیح میدم ! تازه باز هم مسئله به این سادگی نیست چرا که فاکتور دیگری غیر از سایز حساب میاد وسط که مثلا چقد این حساب برای صاحبش مهمه و آیا باختن این حساب سنگین تاثیری تو زندگی طرف داره یا نه .اگر جواب نه هست باز هم این حساب سنگین هم ارزش چندانی نداره !
                    کلام آخر اینکه سایز حساب و حساسیت این حساب برای صاحب حساب فاکتور بسیار مهمی جهت تصمیم گیری هست. و یک کارنامه فوق درخشان بدون دانستن این دو فاکتور هیچ گونه ارزشی نداره و حساب کردن روش بسیار حماقت بزرگیست !

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                      چرا ناراحت ميشين ....
                      سيگنال لايو بزارين به تارگت هم بخوره تازه شدي راننده اماتو باشه من راننده آماتور ! شما چی هستی ؟ راننده حرفه ای ؟ یا مثل من آماتوری ؟ شایدم هنوز موفق به قبولی در امتحان آیین نامه نشدی . و داری خدا خدا میکنی اینبار بالاخره آیین نامه رو قبول بشی ؟ ؟ بنظر من که سما هنوز در گیر قبولشدن در آیین نامه هستی ! چون اگر حرفه ای بودی یا حتی مثل من آماتور بجای این خاله بازی ها وارد گود میشدی و دعوت بنده برای یک هفته سیگنال لایو اعلام کردن در همین تاپیک قبول میکردی و در آخر هفته به من و سایر دوستان ثابت میکردی که حق با شماست و این مدلی سیگنال دادن بی ارزش و ساده است و هرکسی یا حداقلشما که داری هنر ترید کردن من رو میبری زیر سوال خودت حداقل در این سطح هستی که بتونی این کار آسان و بی ارزش رو انجامبدی ! از قدیم گفتن گربه دستش به گوشت نمیرسه ! میگه پیف پیف بو میده ... امید وارم انقدر سن و سال داسته باشی که این صرب المثل به گوشت خورده باشه ...
                      ی
                      دليل ما براي تعصب رو لينك دادن دوستان به متاكوتس اينه ::
                      تحليل اهم از تكنيكال و بنيادي و روانشناسي تنها ٣٠ درصد موفقيت يك حساب رو تضمين ميكنه
                      ٧٠ درصد كار ماني منجمت و مديريت ريسك و تصميمگيري سريع و كنترل رواني است تكرار ميكنم كنترل رواني
                      باور كنيد در اين ماركت با تحليلها با احتمال بالاي موفقيت هم كال ميشيد .... بقول معروف این خرفها مال فیلم هاست ! همون قد که فیلم ها با واقعیت زندگی فرق داره . این جملات کلیشه ای و تءوری وقتی در مرحله عملی قرار میگیرن بعصی ها که اصلا جواب نمیدن و اونها هم که در واقیت هم کار میکنن بازم با اونی که رو کاغذ بوده و سر کلاس استاد بهت گفته بازم یه فرقی داره !! جناب متا بهت قول میدم تا روزی که داری تحلیل میکنی تهس حسابت کال میشه 1000% !! برای پول در اوردن از طریق پای چارت باید یاد بگیری چه جوری ترید انجام بدی ! خیلی خیلی ساده بهت بگم برای پول در اوردن از این بازار باید بدونی کی بخری کی بفروسی ! انقدر روی تحلیل کردن نه وقت بزار نه به تحلیل کردن دل نبند که با تحلیل 1000% دقت هم برات پول نمیسه ! میدونی چرا ؟ ته ته ته هر تحلیل تنها به شما اگه درست هم باسه قرار جهت حرکت رو نه نقاط ورود و خروج از بازار رو ! یک تریدر نهایت نیاز و اطلاعات تحلیلی که لازم داره برای ترید کردن فقط و فقط با انداختن یک موینگ 50 حالا در هر تایم فریمی که میخواد ترید بکنه از 1دقیقه تا روزانه روی چارت مرتفع میسه ! 1001 اندیکاتور و خط میخوای بندازی و وقت بذاری و تحلیل بکنی که چی بسه ؟ که بفهمی روند بازار چی هست و بعدس بسنی در جهت تحلیل خود معامله بکنی ! خیلی ساده تر و فقط با یک موینگ 50 و جهت شیب موینگ روند درست در تایم فریم مورد نظر مسخص میسه اما تازه اصل داستان شروع میشه ! کجا وارد بشی ؟؟؟کجا خارج بشی ؟؟؟ استاپ رو کجا بذاری ؟؟ تی پی رو کجا تعرف بکنی ؟؟؟؟ آره متا جان برای پول در اوردن از چارت باید جواب این سوال ها بلد باسی تا این بالا پایین های بازار برات از توس پول دربیاد !! اینجاست که تازه میفهمی که قدر ترین و محتمل ترین تحلیل ها هم جواب این سوال ها رو نمیتونن بگن ! چون تحلیل و تحلیل گر کارشون پیس بینی حرکت ! اگه این سطح بشکنهتا فلان حد میتونه بالا بره اگه نتون تا فلان حد میتونه بیاد پایین ! اما اینکه در طول این مسیر کجا بخری کجا بفروسی چقدر سود در این معامله بدست بیاری و چقدر برای خودت جای صرر کردن در این معامله درست است دیگه میشه ترید و کار تریدر هست ! نه تحلیل و تحلیل گر ! آره دوست من چسمها را باید شست جور دیگری باید نگاه کرد اگه میخوای توی دسته 90% این بازار نباشی !
                      اصلا ميدوني استاپ چيه و ميدوني كار درست چيه
                      ولي ميتوني انجامش بدي ؟؟؟
                      دقيقا تريد و توضرر رفتن
                      مثل اين ميمونه كه در كوهنوردي بهت بگن هر موقع دستت سرما زده شد دستتو قطع كني از مرگ نجات پيدا ميكني.... بدی این فصای مجازی همینه دیگه طرف بدون اینکه بدون به کی دار چی میگه همیجوری یه سری چیزها رو میگه.... ! متا جان با توجه به جوان یا نوجوان بودن شما فکر میکنم از زمانی که جذب این بازار شدی ف ا ر ک س غیر قانونی سد در ایران ! اما بنده در اولین دوره برگذاری کلاسهای بازار بورس دات کام { یه سرچ بکن ببین اولین دوره کلاس ف ا ر ک س بازار بورس دات کام چه سالی برگذار سده }بگیر تا آخرین دوره کلاسها اموزسی ف ا رک س که در دانشگاه اقتصاد تهران برگذار میسد شرکت کردم و بعدش هم که دیگه غیر قانونیشد و همه چیز جمع شد ! بعلاوه اینکه در این 12-10سال هم ای بگی نگی 4تا چیزم از طریق مطالعه کتب مربوط به این بازار یاد گرفتم...! فقط همین مونده بود که سما بخوای به من یاد بدی استاپ چی هست !!!! یا بخوای از استرس تو صرر رفتن معامله در حساب ریل بگی .... ! یه عکس از کارت ملیت بذار تو تاپیک تا قرارداد اولین حساب ریل خودم که اون موقع ها از بزرگترها بپرسی بهت میگن ! حساب مینی و میکرو این خاله بازی ها نبود کمترین حساب استاندارد بود با 2000$ برای افتتاح حساب !فکر کنم توی تاریخی که اولین حساب ریل استاندارد خودم رو باز کردمشما هنوز در دوره راهمنایی و درگیر امتحانات ثلث دوم بودی و این خبر ها نبود که هر بچه ای 100$ بریزه یه حساب میکرو باز بکنه ! بعد هم بیا اینجا بخواد برای آدم از فرق دمو و ریل بگه !!! واقعا خنده داره ...
                      بهر حال ادم سه تا هدف رو دنبال ميكنه
                      قصدش از اينكار اموزشه و خيرات اخرت.... نه عزیز بنده قصد آموزس ندارم .
                      فصدش مديريت سرمايه است كه ميشه داستان بالا.... چرا که نه ؟ اگه یه پیسنهاد خوب باسه وسرایط مهیا باسه حتما انجام میدم . کی از پول بیستر بدس میاد . هر وقت پیدا سد بجای لینک کردن حساب و این خاله بازی ها به اون سخص مسخص یوزر . پسورد حساب خودم رو میدم بره کل معاملاتم رو هم بره ببینه !
                      قصدش سيگنال فروشي است
                      كه به نظر من كل اگر طبيب بود ميشهخوبه حداقل این اخر کار توی یک چیز با هم موافقیم . هرگز و هرگز نه قصد این کار رو دارم نه به چندر غاز پول سیگنال احتیاج دارم شکر خدا و نه به این کار اعتقادی دارم . اگه قرار طرف سیگنالش به تارگت برسه . خوب یه 1000$ هم جورمیکنه ! وخیلی بیشتر از سیگنال فروسی میتونه قطعا بدست بیاره ....
                      نه فكر كنيد اينا رو اينجا ميگم تو هر فرومي چه لاتين چه پارسي نظرم همينه و اشارم به شخص خاصي نيست
                      شما هم فکر نکنی که من میگم بیا اگه فکر میکنی این جوری و بدون لینک کردن حساب سیگنال لایو داد کاری است آماتور و بی ارزس و هر کسی میتونه از پسس بر بیاد تــــــــعارف میکنم هان . چه سما چه سایر دوستانی که میگن این مدلی سیگنال لایو دادن کار خاصی نیست بفرمایید این گوی و این میدان !!! من که خیلی دوست دارم سما یا باقی دوستان هم فکر باسما بیان وسط و این ادعایی که در حد حرف مطرح کردن بیان و ببینیم کی چیکارست .....

لطفا بجای پست زدن و این داستانها اگه چیزی در چنته داری بیا وسط و بطور عملی نشون بده هر حرف و ادعایی که داری رو بطور حقیقی و در عمل نشون بده . عملا نشون بده که تو هم میتونی سیگنال لایو با این دقت و برایند مثبت از خودت نشان بدی و کاری نداره و تاز این اول راه است و تاز من شدم آماتور و حالا حالا باید ادامه بدم تابتونم تریدهای با کیفیت اچ دی مثل نام کاربر شما انجام بدم ....!! بیا نشون بده که نام کاربری خودت رو بر اساس شرایط حال و الان ترید های خودت انتخاب کردی نه براساس افکار متا فیزیکی و رویای جوانی ... ! البته که آرزو بر جوانان عیب نیست اچ دی تریدر جان... !
                      ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 03-07-2016, 07:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Riton نمایش پست ها
                        جناب mrkfx
                        فرمایشات جناب عالی بسیار غیر منطقی هستند ! عجب گیری کردیم هان دوست عزیز غیر منطقی این پستهای هست که شما میزنید ! من دارم سیگنال لایو در تاپیک شخصی خودم میذارم ! کجای این کار غیر منطقی است ؟؟؟ اینکه چرا اینکار فعلی شما کم ارزش و یا بی ارزش است چند دلیل ساده داره ! مگه من آمدم در خانه شما و اسلحه گذاشتم روی سر شما که بیا با سیگنال های من حتما و حتما ترید بکن ؟ یا گفتم آهای مردم بیان پول خودتون رو بدین من باش ترید بکنم ؟؟ آقا اصلا کار من بی ارزش ! برادری که داری از این کار ایراد میگری ! خودت میتونی همین کار بی ارزش بکنی ؟ بیا بکن تا من هم از این جهل بیرون بیام ؟ مگه میشه شما از یک طرف بیای بگی این که کاری نداره و ارزشی نداره !! قبول شما بیا یک هفته این کار ساده و بی ارزش رو بکن !! دوستان خوب خودتون رو زدین به کوچه علی چپ !من مطمین هستم شما عزیزانی که دارین میگین سیگنال لایو ارزشی نداره هنوز هم در کمال احترام نتونستن چیزی بجز شکست از این بازار تجربه بکنن ! و توقع مطلبی از کسی که هیچ درکی از اون موصوع نداره امریست مهال !!!
                        خیلی ساده میگم که شما و بقیه دوستان متوجه بشند !
                        بر فرض محال میگیم شما تمام پوزیشنهات به تی پی برسه !فرص کدومه برادر ! چرا حرف تو دهان من میزاری من کی گفتم ! اصلا بگم یه نگاه به تاپیک بکن بنده استاپ هم میخوره تریدهام امــــــا امــــا برآیند سیگنال های ارائه شده مثبت !آیا این قابل اطمینان هست از نظر شما ؟ بابا چیمیگین شما ها ؟؟؟ والا تاپیک نگاه بکن من داشتم فقط معاملات خودم رو در غالب سیگنال در معرص نمایش میذاشتم همین ! مگه من گفتم آهای مردم بیان به من اعتماد بکنید !!! اینکه حساب شما دمو باشه یا ریل سنتی باشه یا میلیونی باشه از نظر شما فرق نمیکنه ؟ دوست عزیز توی پست قبلی در جواب اچ دی تریدر ! یه کوچولو از سابقه خودم در این بازار گفتم . بخون شاید بفهمی که من واقعا نیازی به بیان این نکات برای بنده کمی خنده دار بخدا . فکر کنم بهتر برم اولین حساب ریل خودم که حساب استاندارد هم نه سنتی !!! با بروکر ان تو بود رو در تاپیک بذارم شاید انجوری دیگه خودتون خجالت بکـشـین و وقت ارزش مند خودتون رو صرف آموزش این نکات بکننین !! اون یکی اصلا میدونی استاپ چیه ! یا فرق دمو با ریل یا حساب ریل میکرو {سنتی !} با ریل vip چی هستش .... ! چی بگم والا ... !
                        از این ساده تر میگم ! صبر کن بذار من از شما ســـاده تر بگم ! کجای این تاپیک من به شما گفتم یا پستی زدم که شما یا عزیزی بیاد پول خودش رو بده من باهاش ترید بکنم ؟؟؟؟ که شما داری این بسات بر فرض و بر فرض رو را انداختی !!! خودتون میبرین ! خودتون میدوزین ! خودتون هم تعریف میکنین ! جالب هست بخدا ...!!بر فرض من به شما کارنامه ای بسیار درخشان رو حساب سنتی به شما نشون بدم. آیا شما حاضری سیگنالهای من رو رو حساب چند ده هزاریت بگیری ؟ مسلما جواب منفی هست !
                        ارزش اون سیگنال و کارنامه رابطه مستقیم با سایز حساب داره ! وقتی من میبینم کسی حساب چند میلیونی ریل داره و تنها بر آیندش مثبت هست و درصد برد و باختش خیلی هم درخشان نیست مسلما من این کارنامه رو به کارنامه ریل سنتی و یا دمو درخشان شما ترجیح میدم ! هر وقت من به شما پیـشنهاد همکاری و درخواست کردم سرمایه خودت رو بد من شـــما نده ! چی بگم دیگه ! شما یه تیکه برای خودت میبافی من فقط دارم تریدهای خودم رو میذارم توی تاپیک خودم ! همین خیلی سادهست به نظرم !! تازه باز هم مسئله به این سادگی نیست چرا که فاکتور دیگری غیر از سایز حساب میاد وسط که مثلا چقد این حساب برای صاحبش مهمه و آیا باختن این حساب سنگین تاثیری تو زندگی طرف داره یا نه .اگر جواب نه هست باز هم این حساب سنگین هم ارزش چندانی نداره !
                        کلام آخر اینکه سایز حساب و حساسیت این حساب برای صاحب حساب فاکتور بسیار مهمی جهت تصمیم گیری هست. و یک کارنامه فوق درخشان بدون دانستن این دو فاکتور هیچ گونه ارزشی نداره و حساب کردن روش بسیار حماقت بزرگیست !
                        شما هر وقت تونستی بیای حتی بدون این دوتا فاکتور که میگی یک هفته ! فقط یک هفته یک هفته چه امروز هم که رفت مونده 4 روز کاری ! فقط توی 4 روز باهم یه چالـشی داسته باشیم و در آخر هفته شما برایند سیگنالهات از من بهتر بود یا ختی برابر من هم اگه بود قبول میکنم که شما صلاحیت تـشخیص بی ارزش بودن و کار من رو دارید ! مگه میـشه شما از انجام کاری ناتوان باشی بعد در مقام منتقد اون بیای بگی فلان و بهمان ! بنده حاصرم به چناچه شما و یا متـــا جان قصد ورود به این چالـش را داشتین برای از حالا تا آخر هفته یعنی 4 روز کلا ! 50 پـــیپ آوانس هم بدهم و هنوز شروع نکرده شما ها +50 پیپ جلو هستین !!! چطوره ؟؟؟؟ +50 پیپ آوانس برای یک دوره تریدی 4 روزه ! کار هم که بقول خودتون بی ارزش و ساده و کار خاصی نیست ! بیان وسط این گوی و این میدان نـــــشــــون بدین چیکاره هستین ؟بجای اینکه از اون بیرون میگین لنگــش بکن ! لنگــــش بکن ! بیان وسط خودتون لنگـــش بکنید ....

شما بزرگوارم بجای دادن پاسخ در قالب یک پست ! بیا وسط و به همه نـشون بده الکی انتقاد نمیکنین و این کار آسون و بی ارزش رو شما هم بکنین ! +50 پیپ هم آوانس برای شما و متا جان ! بالاخره شما ها اولین کسانی بودین که مچ من رو گرفین و فهمیدین سیگنال های من ارزشی نداره ..... بی صبرانه منتظر ارائه اولین سیگنال از طرف شما و آغاز این چالـش هستم ....
                        ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 03-07-2016, 09:39 PM

نظر

دوست پر ادعا

گویا اصلا تو باغ نیستی یا دوست نداری باشی ! جواب شما چه ربطی به حرفهای ما داشت ؟!! اینجا کسی تریدر بودن یا نبودن شما رو زیر سوال نبرد که اومدی و همه را به چالش سطل آب یخ دعوت میکنی !!!
                          دوباره بخون ببین داستان چیه ! من که گفتم اصلا بر فرض محال شما تریدری فوق موفق ! گفتم حتی اگر فوق العاده هم موفق باشی استفاده از سیگنالهای شما بدون دونستن این دو فاکتور حماقت است و توجیحی نداره !
                          حالا اومدی میگی این دو فاکتور رو بیخیال بیا رقابت کنیم اگر باختم حرف شما رو میپذیرم !من بیام یک کار بیهوده انجام بدم که شما میخواهید بپزیرید میخواهم نپذیرید (رقابت از سن من گذشته اگر دو سال پیش مرا به رقابت فرا میخوندی حتما از خجالت شما در میومدم . در کارنامه رقابتیم بیش از انگشتان دو دست در مسابقات بازار تبادلات ارزی مقام اولی کسب کرده ام اگر خواستی در پیام خصوصی لینک چند تاشو براتون میفرستم)! شاعر اینو واسه یک همچین ادمهایی گفته من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم / تو خواه از سخنم پند بگیر و خواه ملال
                          دوس داشتید سیگنال هاتون جدی تر گرفته بشه و کسی بتونه بنا به اون دو فاکتوری که گفتم اندکی ازشون استفاده کنه اینوستور یا لینک بزارید نخواستید نزارید واسه دل خودتون اینجا هرطوری که خواستید عمل کنید گوشاتون هم بروی انتقاد ها ببندید و فکر کنید که شما بهترینید !
                          ویرایش توسط Riton : https://www.traderha.com/member/18746-riton در ساعت 03-08-2016, 03:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Riton نمایش پست ها
                            دوست پر ادعا

گویا اصلا تو باغ نیستی یا دوست نداری باشی ! جواب شما چه ربطی به حرفهای ما داشت ؟!! اینجا کسی تریدر بودن یا نبودن شما رو زیر سوال نبرد که اومدی و همه را به چالش سطل آب یخ دعوت میکنی !!!
                            دوباره بخون ببین داستان چیه ! من که گفتم اصلا بر فرض محال شما تریدری فوق موفق ! گفتم حتی اگر فوق العاده هم موفق باشی استفاده از سیگنالهای شما بدون دونستن این دو فاکتور حماقت است و توجیحی نداره !
                            حالا اومدی میگی این دو فاکتور رو بیخیال بیا رقابت کنیم اگر باختم حرف شما رو میپذیرم !من بیام یک کار بیهوده انجام بدم که شما میخواهید بپزیرید میخواهم نپذیرید (رقابت از سن من گذشته اگر دو سال پیش مرا به رقابت فرا میخوندی حتما از خجالت شما در میومدم . در کارنامه رقابتیم بیش از انگشتان دو دست در مسابقات بازار تبادلات ارزی مقام اولی کسب کرده ام اگر خواستی در پیام خصوصی لینک چند تاشو براتون میفرستم)! شاعر اینو واسه یک همچین ادمهایی گفته من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم / تو خواه از سخنم پند بگیر و خواه ملال
                            دوس داشتید سیگنال هاتون جدی تر گرفته بشه و کسی بتونه بنا به اون دو فاکتوری که گفتم اندکی ازشون استفاده کنه اینوستور یا لینک بزارید نخواستید نزارید واسه دل خودتون اینجا هرطوری که خواستید عمل کنید گوشاتون هم بروی انتقاد ها ببندید و فکر کنید که شما بهترینید !

فقط میتونم دقیقا با همان لحجه وهمان کاربردی که نقی در سریال پایتخت میگفت به شما بگــم... شبـــــــــــــــــــخــــــــــیـــــــــــــــــ رررررر

بزرگوار بنده دقیقا میدونستم دارم چیکار میکنم ! بنده از اونجایی که بر اساس تجربه متوجه شدم اکثر کاربران منتقد در فروم های فارسی زبان افراد پری هستن اما پر از حرف !!! مثل بادکنک چطوری پر از هوا هست شما عزیز هم در موردی که داری انتقاد میکنی خیلی پری ! اما پر از حرف !! بنده جواب شما رومخصوصا تحریک آمیز نوشتم و سعی کردم جوری بنویسم که حداکثر انگیزه رو برای شما ایجاد بکنم که شما وارد عمل بشی و ۴تا سیگنال لایو از خودت در بکنی ! اما ظاهرا خودت از هرکسی بهتر میدونی که هنوز به این توانایی و مهارت نرسیدی ! و بغول معروف دم به تله ندادی و بیایی در عمل نشون بدی چی در چنته داری ! من که فکر میکنم شما هنوز در این بازار از نظر ذهنی حتی به یک استراتژی مشخص هم نرسیدی تا روی اون تمرکز بکنی مراحل بعدی دیگه پیشکش...! با چنین وضعیتی تنها چیزی که به ذهنم میرسه بگم دوست عزیز من شما با زدن این پست ها داری به کارت میرسی که همانا انتقاد و شغل شریف منتقدی است اما بنده تریدر هستم و با جواب دادن به پست های شما دارم از کار اصلیم که همانا زیر نظر گرفتن بازار برای پیدا کردن موقعیتهای خوب برای ترید کردن است باز میمونم و تمرکزم روی بازار کمتر میشه !! به هم خاطر واقعا من شرمندم ....... شبــــخـیــررررر .....
                            ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 03-08-2016, 02:06 PM

نظر

Forex Signals

دوصفحه ورداشتي در مورد اينكه شما سابقه داري اينها و از خودت تعريف كردي تا جواب منو بدي
                              بجاش دو دقيقه وقت ميزاشتي يك لينك متاكوتس درست ميكردي اينجا شير ميكردي
                              مشك ان است كه خود ببويد
                              اي تريدر قديمي و با سابقه از سايت متاكوتس نترس برادر من خودم گرگ بارون ديده اين بازارم واسه من از اين چيزا ننويس
                              كسي كه فاند ندونه و با انديكاتور و هارمونيك تو بازار تريد كنه بقول معروف ول معطله
                              بقول دوستمون خيلي ها كه مرتب در حال گذاشتن استمنهاي مختلف و سيگنال دادن هستن تا بحال حتي يك حساب ده هزار دلاري نداشتن لينك بزار اخوي اصلا مهم نيست سود كني يا ضرر مهم اينه كه بدونيم با يك حساب ده هزارتايي سرو كار داشتي
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-09-2016, 02:37 AM

نظر

Forex Signals

دنبال كارت ملي من هم نباش چون زمانيكه من تو دانشگاه تهران جنوب داشتم كامپيوتر شبكه ميكردم اينترنت وجود نداشت و ماها فقط اينترانت داشتيم گرفتي اخوي
                                تا بعد كه اينترنت بياد و دوره ديال اپ تموم بشه كه شما بتوني فاركس كار كني
                                سابقه كامپيوتر منو هم اگه ميخاي بدوني
                                با كمودور ٦٤ برنامه مينوشتم
                                تو اينترنت سرچ كن ببين اصلا چي هست
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-09-2016, 02:56 AM

نظر

پردازش ...
                                X