اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قوانین و اساسنامه فروم

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

باسلام
    از امروز بنده را هم در جمع صمیمی تان پذیرا باشید
    امیدوارم که هرروز مطالب مفید بیشتری را از محضر تمام گرامیان این سایت بیاموزم.

نظر

با سلام و تشکر فراوان از آقای نیما ..... خواهشمندم در صورت امکان با من ارتباط برقرار کنین.mortezakarimi64@yahoo.com

نظر

با عرض سلام و خسته نباشيد به تمامي دوستان و استادان و صاحب نظران منم تازه با اين بازار و بروكر اشنا شدم و خواهشم از قديمي تر ها اينه كه ما رو هم كمك كنن تا بيشتر اشنا بشيم و زودتر وارد بازار بشيم با تشكر sadiq

نظر

با سلام
          کاربران محترم سایت و خصوصا تازه واردین حتما قوانین سایت را به دقت مطالعه کنند.

قبل شروع به استفاده از مطالب و یادگیری این تاپیک را نیز مطالعه نمایند:

اطلاعیه ها - مباحث تحلیل تکنیکال توسط اعضا

با تشکر

نظر

سلام دوستان
            من تو جمعتون جا بدین .

ممنون .
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-11-2013, 10:37 PM

نظر

آقا منم اومدم تا از بقیه دوستان چیزی یاد بگیرم تازه فارکس رو یاد گرفتم ببینم چی میشه کمک شما میتونه راهنمای خوبی باشه

نظر

سلام .من تازه با شما اشنا شده ام

نظر

با سلام

دوستان توجه داشته باشند که از این به بعد ارتقا به سطح تریدری فروم با سنجش امتیاز افراد انجام میشود. حداقل امتیاز برای ورود به این بخش 500 می باشد.

برای اطلاع از روش های امتیاز دهی لطفا لینک زیر را مطالعه بفرمائید:
                  http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...A2%D9%86-1729/

نظر

با سلام خدمت مدیر محترم سایت
                    بنده برای اولین بار است که ازسایت شما دیدن میکنم واین سایت را برای اطلاعات خوبش انتخاب کردم واز تمام عزیزانی که برای دایر کردن این سایت خوب تلاش کردن قدردانی میکنم و امیداورم در تمام سطوح کار و زندگی موفق باشید

نظر

سلام دوستان....من هم نازه وارد شدم...امیدوارم به اطلاعاتم تو این سایت اضافه بشه....

نظر

بسیار خوشحال هستم که بتوانم از تجارب دیگران در این سایت بهره مند شوم و همچنین بیشتر بروکر را بشناسم و از هم فکری دیگران لذت ببرم

نظر

با سلام این اولین پست من هست امیدوارم بتونم از تجارب این سایت و دوستان استفاده خوبی داشته باشم

نظر

salam man taze ozv shodam mamnon az site khobeton

نظر

سلام این اولین پست من هست و فقط میخواستم به دوستان جدیدم سلامی عرض کنم
                              همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

نوشته اصلی توسط sahba423 نمایش پست ها
                                salam man taze ozv shodam mamnon az site khobeton

سلام.

لطفا طبق قوانین فروم فارسی تایپ کنید .

http://forum.broker-fa.com/f21/قوانی...فروم-1313/

مرسی
                                ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 07-07-2013, 10:33 PM
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X