اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتقادات،پیشنهادات،سوال ها و نظرها در مورد عملکرد تالار گفتگو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط accessdenied نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    مشکلی که اخیرا با فروم و همچنین بخش کابین مشتری دارم اینه که هر چند دقیقه یک بار لود صفحه متوقف میشه و با صفحه ارور مواجه میشم. بعد از حدود یک دقیقه مجددا ریلود صورت میگیره. این مورد خصوصا در زمان نوشتن درخواست ها مشکل ساز میشه.
    لطفا این مشکل رو بررسی کنید.
    با تشکر
    سلام

لطفا در چنین مواقعی از ..... شکن استفاده نمایید.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• با سلام خدمت مدیریت محترم فروم

مطلع شدیم که از ماهها قبل تحولاتی در ساختار شرکت پی سی ام بروکرز اتفاق افتاده و مدیریت و ملیت آن کلا تغییر کرده. به عنوان یکی از قدیمیترین اعضای این فروم و مشتری قدیمی شرکت پی سی ام نسبت به این موضوع که در مورد مالکیت و مدیریت جدید شرکت هیچ اعلام رسمی در فروم انجام نشده به شدت انتقاد دارم و امیدوارم مدیریت فروم در این مورد اقدام لازم را مبذول دارند.

با تشکر

نظر

• با تشکر از کاربر عزیز آقای حسن،

آی دی پی سی ام مدت زیادی نیست که به ما تحویل شده است و باید اعتراف کنم که شاید ما هنوز با جو فروم و کاربران آن آشنایی کافی نداریم که از این بابت پوزش میطلبیم. کمی زمان خواهد برد ولی قول میدهیم همه سعیمان را به کار ببریم تا این فروم از زمان مدیریت قبلی هم بهتر شود. انتقاد شما و اینکه کاربران فارسی زبان از مدیریت جدید شرکت توقع دارند که اعلامیه ای خطاب به ایشان صادر شود به شرکت منتقل میشود و به محض دریافت پاسخ در فروم درج خواهد شد.

با کمال احترام

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
        با سلام خدمت مدیریت محترم فروم

مطلع شدیم که از ماهها قبل تحولاتی در ساختار شرکت پی سی ام بروکرز اتفاق افتاده و مدیریت و ملیت آن کلا تغییر کرده. به عنوان یکی از قدیمیترین اعضای این فروم و مشتری قدیمی شرکت پی سی ام نسبت به این موضوع که در مورد مالکیت و مدیریت جدید شرکت هیچ اعلام رسمی در فروم انجام نشده به شدت انتقاد دارم و امیدوارم مدیریت فروم در این مورد اقدام لازم را مبذول دارند.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
          با تشکر از کاربر عزیز آقای حسن،

آی دی پی سی ام مدت زیادی نیست که به ما تحویل شده است و باید اعتراف کنم که شاید ما هنوز با جو فروم و کاربران آن آشنایی کافی نداریم که از این بابت پوزش میطلبیم. کمی زمان خواهد برد ولی قول میدهیم همه سعیمان را به کار ببریم تا این فروم از زمان مدیریت قبلی هم بهتر شود. انتقاد شما و اینکه کاربران فارسی زبان از مدیریت جدید شرکت توقع دارند که اعلامیه ای خطاب به ایشان صادر شود به شرکت منتقل میشود و به محض دریافت پاسخ در فروم درج خواهد شد.

با کمال احترام

پس دیگه آقای ادریس زاده و دوستانش، اینجا نیستن دیگه؟؟؟چه بی. سروصدا رفتن !
          {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• با عرض سلام و درود خدمت مدیریت محترم سایت . من یک انتقادی نسبت به تالار گفتگوی سایت دارم و اون اینه که هیچ نظارتی روی ایجاد تایپیکها نیست و هرکسی میتونه در جهت منافع خودش به راحتی از امکانات سایت استفاده کنه و به راحتی یه تایپیک باز کنه و ممکنه در این میون کلاهبرداریهایی هم صورت بگیره که برای سایت و بروکر محترم و در نهایت برای کسایی که حساب حقیقی دارند بد بشه تقاضا دارم نظارت بیشتری صورت بگیره تا کسی نتونه از امکانات سایت در جهت تبلیغ خود مبنی بر مدیریت حساب و هر مورد دیگری که مسئولیت ان با بروکر نیست انجام پذیره . ممنونم

نظر

• سلام

من همیشه وارد صفحه اول انجمن میتونم بشم ولی به ندرت میتونم وارد تاپیکها بشم و ارور میده؟مشکل از کجاست؟

نظر

• بله ایشون دیگه نیستند اما دوستان و دوستدارانشون هستند و خواهند بود. سر و صدا هم مال طبل تو خالیه در حالی که ایشون از پرترین ایرانیهای دنیا در این کار هستند و نیازی به سر صدا ندارند ولی خیلی دوست داشتم ایشون یا یک تاپیک اختصاصی داشتند توی این فروم یا حداقل یک پست خداحافظی میزدند. اگر هر از گاهی هم اقلا یک مطلبی می نوشتند باز هم خوب بود چون هرچی ما در باره آنلاین تریدینگ یاد گرفتیم از ایشون بوده و جای خالیشون کاملا حس میشه.

نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                پس دیگه آقای ادریس زاده و دوستانش، اینجا نیستن دیگه؟؟؟چه بی. سروصدا رفتن !
                ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 02-26-2015, 10:40 PM

نظر

• با تشکر از شما. ولی چقدر دیگه باید منتظر بمونیم؟

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  با تشکر از کاربر عزیز آقای حسن،

با کمال احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                    سلام

من همیشه وارد صفحه اول انجمن میتونم بشم ولی به ندرت میتونم وارد تاپیکها بشم و ارور میده؟مشکل از کجاست؟

لطفا در چنین مواقعی از قندشکن استفاده نمایید، مشکل از این طریق برطرف می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                      با عرض سلام و درود خدمت مدیریت محترم سایت . من یک انتقادی نسبت به تالار گفتگوی سایت دارم و اون اینه که هیچ نظارتی روی ایجاد تایپیکها نیست و هرکسی میتونه در جهت منافع خودش به راحتی از امکانات سایت استفاده کنه و به راحتی یه تایپیک باز کنه و ممکنه در این میون کلاهبرداریهایی هم صورت بگیره که برای سایت و بروکر محترم و در نهایت برای کسایی که حساب حقیقی دارند بد بشه تقاضا دارم نظارت بیشتری صورت بگیره تا کسی نتونه از امکانات سایت در جهت تبلیغ خود مبنی بر مدیریت حساب و هر مورد دیگری که مسئولیت ان با بروکر نیست انجام پذیره . ممنونم
                      با سلام خدمت شما کاربر گرامی،

نظارت بر تاپیک ها جز جدایی ناپذیر مدیریت بر فروم هست و این کار، یک کار روتین و همیشگی است که در اولویت قرار دارد. با این حال قضاوت کردن بر مبنای پست های افراد در فروم نمیتواند ملاکی برای تشخیص کلاهبرداری کسی باشد و اصولا کار ما قضاوت کردن نیست. ما تمام سعیمان این است که قوانین فروم زیر پا گذاشته نشوند. شما اگر تاپیک خاصی مدنظرتون هست به صورت پیام خصوصی برای ما ارسال کنید تا بررسی های لازم صورت پذیرد.

بارها در فروم اشاره شده کسانی که قصد دارند موفقیت استراتژی های خود را نشان دهند، نمایش دادن حساب دمو اصلا ملاکی برای این کار محسوب نمیشود. با باز کردن یک اکانت میکرو کوچک در بروکر پی سی ام که مورد اطمینان و اعتبار در این فروم هست و نمایش موقعیت های لایو حداقل کاری است که میتوانند انجام دهند.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                        با تشکر از شما. ولی چقدر دیگه باید منتظر بمونیم؟
                        با سلام،

ما هم مثل شما هنوز منتظریم و پیگیر این موضوع نیز بوده ایم. ولی به دلیل کارهای زیادی که در رابطه با تغییر مدیریت وجود داشته و عوض شدن تعدادی از همکاران این موضوعی کمی به تعویق افتاده ولی ظرف همین چند روز آینده حتما اعلام نهایی و رسمی خواهد شد.

با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                          سلام

لطفا در چنین مواقعی از قندشکن استفاده نمایید، مشکل از این طریق برطرف می شود.
                          من متوجه نمیشم
                          یعنی لحظه ای فیلـــتر میشه سایت؟
                          چون مثلا الان نمیتونم وارد تاپیکها بشم ، یهو یکساعت بعد میشه وارد شم ، باز یک ساعت بعدش دیگه نمیتونم وارد بشم
                          مشکل از کجاست؟
                          چرا ریشه ای حل نمیکنین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                            من متوجه نمیشم
                            یعنی لحظه ای فیلـــتر میشه سایت؟
                            چون مثلا الان نمیتونم وارد تاپیکها بشم ، یهو یکساعت بعد میشه وارد شم ، باز یک ساعت بعدش دیگه نمیتونم وارد بشم
                            مشکل از کجاست؟
                            چرا ریشه ای حل نمیکنین؟
                            با سلام،

سایت ..... نیست ولی معلوم هم نیست که چرا با آی پی ایران مشکل دارد. در ایران این مشکل گاهی به وجود می آید و گرنه با آی پی غیر ایران هیچ گاه این مشکل نیست.

با احترام

نظر

• با عرض سلام خدمت ادمین گرامی
                              بنده دیگه واقعا از سرعت پایین و قطعی ها ی فروم به ستوه اومدم.
                              این مشکل ای پی برای ایرانی های داخل ایرانه . شما هم خودتون متوجه شدید ولی هنوز بعد از گذشت ماه ها هیچ اقدامی در این راستا انجام نگرفته!! بیشترین مشتریان و کاربران شما ایرانیان داخل ایران هستند و این نه تنها برای فروم بلکه بروکر pcm جالب نیست که چنین مشکلی داشته باشه. بنده میدونم سرور های بروکر مشکل قطعی ندارند اما برای فرومی که نام pcm رو یدک میکشه مایه افت و شرمساریه که کاربران داخل ایرانش مشکل داشته باشند! این مشکل بنده نیست و خیلی از دوستان هم از این شرایط ناراضیند.
                              بنده چند بار اتفاق افتاد خواستم پستی بزنم که خیلی هم وقتم رو گرفت اما سند نشد یا موقع ادیت پست ، دسترسی برای دقایقی خارج میشه!!
                              امروز هم یکی از نزدیکان بنده دنبال بروکری بود وقتی بروکر pcm رو به ایشون معرفی کردم و انجمن رو دید که چند بار با مشکل ورود مواجه شد از باز کردن حساب پشیمون شد . البته بنده بهش گفتم این مشکل فقط در فروم هست و ربطی به بروکر نداره ولی توجیه نشد و ... نمی دونم شاید حق داره!

جناب ادمین خواهشا این مشکل رو بررسی کنید.این مشکل حتما قابل حل هست... سرور فروم رو تغییر بدین شاید درست بشه.. افزاد مجرب و متخصصی در زمینه فروم هستند ازشون کمک بگیرید تا این مشکل حل بشه.
                              ممنون.
                              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• سلام

جناب karen92 ابتدا از فرصتی که پیش آمده استفاده میکنم و بابت گزارش های خبری مفید شما تشکر دارم، همچنین دیگر مطالب شما را نیز دنبال میکنم. در مورد مشکل لاگین به فروم و ارسال پست و اینچنین فعالیت های داخل فروم همانگونه که جنابعالی فرمودید ما هم مدتهاست که در جریان هستیم و پیگیری ها و اقدامات مقتضی هم به عمل آورده ایم و خود ما هم از چنین مشکلی که برای کاربران هموطن عزیز وجود دارد بسیار ناراحت هستیم، جهت اطلاع عرض میکنم که سرورهایی که برای فروم بکار گرفته شده اند از قوی ترین آنها می باشند، حتی در حدی که برای یک فروم این سرور خیلی پرهزینه تر و قدرتمند تر از حد مورد نیاز می باشد و از طرفی هم تمهیداتی که در این امر بکار گرفته شده اند از تخصصی ترین متد ها می باشد، همانگونه که قبلا هم این موضوع مطرح گردیده مجموعه PCM خود دارای دو شرکت بزرگ IT می باشد که دیگر بروکر ها و شرکتهای مالی از محصولات و امکانات آنها بهره میبرند، که در بین آنها بروکر های بزرگ و شرکتهای معتبر کم نیستند.

علاوه بر کندی اینترنت یک علت دیگر که ممکن است این موضوع را به وجود بیاورد این هست که به علت وجود فایروال نرم افزاری و سخت افزاری قوی روی سرور، گاهی ممکن است خود سرور چندین بار فعالیت های لاگین و لاگ آوت پشت سر هم و یا بعضی دیگر از فعالیت ها را مخرب در نظر بگیرد و آی پی شما را بلاک کند. برای رفع این مشکل میتوانید مودم خود را خاموش و روشن کنید تا آی پی تغییر کند یا اینکه اگر از آی پی ثابت استفاده میکنید آن را برای مدیریت فروم ارسال کنید تا آی پی شما را آنبلاک کنند.

در ادامه یادآور می شوم که ساختار فنی فروم و سرور آن به کل با ساختار فنی سرور پلتفرم معاملاتی متفاوت می باشد و ساختار فنی سرور های پلتفرم به این شکل می باشد که سرور قوی اختصاص داده شده که قدرتش چندین برابر چیزی هست که خود متاکوتس (شرکت سازنده متاتریدر) آن را پیشنهاد داده. غیر از یک Load Balancer دو عدد سرور Mirror هم داره که اگر آی پی شما ارتباطش به سرور 1 نرسه، 2 سرور دیگه به طور اتوماتیک در اختیار پلتفرم تریدر هستند. هاستینگ سرورها هم یکی از معروفترین شرکتهای دنیا هست که از مشتریهاش میشه ناسا و یاهو و سیسکو را نام برد.

نظر

پردازش ...
                                X