اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتقادات،پیشنهادات،سوال ها و نظرها در مورد عملکرد تالار گفتگو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

یکبار کیش مرورگر پاک کنید ، احتمالا درست میشه . من مشکلی ندارم .
    انجام دادم ....فرقی نکرده ...از وقتی بنر تبلیغاتی کنسرت روی فروم قرار گرفت این مشکل پیش اومده

نظر

• یه مساله ی کوچیک داره این پیغام خصوصی
      در جواب پیغام ها خیلی از اوقات پیغامی مبنی بر وجوده لینک در پیغام میاد در حالی که اینطور نیست ! و سیستم اشتباه تشخصی میده .
      لطفا پیگیری بفرمایید
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• از همون روز اولی که وارد سایت این انجمن شدم و ثبت نام کردم مشکل داشتم.بارها و بارها مطرح کردم در قسمت پشتیبانی آنلاین اما خیلی سرسرکی ازش گذشتند و با دادن یه لینک دیگه مثلا مشکل منو حل کردند.
        مشکلات من با سایت:

1)در بعضی از مواقع بعضی از امکانات مربوط به اکانتم حذف میشه.مثلا یه مدتی در قسمت (جهت اطلاع شما هیچ اعلانی برام نمیومد در صورتی که لایک داشتم یا پستی که میذاشتم نقل قول میشد اما در این قسمت اطلاع نمیداد جدیدا هم به طور عجیبی گزینه ویرایش از پستهام حذف شده)
        2)سرعت لود سایت به شدت پایینه و صبر عیوب میخواد (اینترنت پرسرعت 512 دارم و سایتهای دیگه سریعتر از حتی صفحات ویندوزم باز میشه وقتی هم که چند تا پیج از سایتو باز میکنم کلا موزیلا یا همون فایر فاکس هنگ میکنه که این موردم در مورد سایت شماست)
        3)نمیدونم چرا هر چی زمان بیشتری میگذره مشکلات این سایتم بیشتر میشه.جدیدا هم صفحات ناقص لود میشه مثلا یه قسمتی از صفحه به جای اینکه لود بشه کدهای اچ تی ام ال نشون میده.
        4)بیشترین مشکلم برای باز شدن سایته یعنی کلا ارور میده و فقط صفحه اصلی انجمن باز میشه و وقتی صفحات دیگرو باز میکنم ارور میده و اصلا باز نمیکنه.برای باز کردن کامل سایت مجبور میشم از ..... شکن استفاده کنم.
        5)قرار شما بر این بود که با گرفتن امتیاز بیشتر و فعالیت در انجمن و زدن پست بیشتر از 30 عدد سایر بخشها هم برای من فعال بشه که هنوز نشده.

ختم کلام اینکه حسابی از سایتتون کلافه ام و به مشکل من رسیدگی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها
          از همون روز اولی که وارد سایت این انجمن شدم و ثبت نام کردم مشکل داشتم.بارها و بارها مطرح کردم در قسمت پشتیبانی آنلاین اما خیلی سرسرکی ازش گذشتند و با دادن یه لینک دیگه مثلا مشکل منو حل کردند.
          مشکلات من با سایت:

1)در بعضی از مواقع بعضی از امکانات مربوط به اکانتم حذف میشه.مثلا یه مدتی در قسمت (جهت اطلاع شما هیچ اعلانی برام نمیومد در صورتی که لایک داشتم یا پستی که میذاشتم نقل قول میشد اما در این قسمت اطلاع نمیداد جدیدا هم به طور عجیبی گزینه ویرایش از پستهام حذف شده)
          2)سرعت لود سایت به شدت پایینه و صبر عیوب میخواد (اینترنت پرسرعت 512 دارم و سایتهای دیگه سریعتر از حتی صفحات ویندوزم باز میشه وقتی هم که چند تا پیج از سایتو باز میکنم کلا موزیلا یا همون فایر فاکس هنگ میکنه که این موردم در مورد سایت شماست)
          3)نمیدونم چرا هر چی زمان بیشتری میگذره مشکلات این سایتم بیشتر میشه.جدیدا هم صفحات ناقص لود میشه مثلا یه قسمتی از صفحه به جای اینکه لود بشه کدهای اچ تی ام ال نشون میده.
          4)بیشترین مشکلم برای باز شدن سایته یعنی کلا ارور میده و فقط صفحه اصلی انجمن باز میشه و وقتی صفحات دیگرو باز میکنم ارور میده و اصلا باز نمیکنه.برای باز کردن کامل سایت مجبور میشم از ..... شکن استفاده کنم.
          5)قرار شما بر این بود که با گرفتن امتیاز بیشتر و فعالیت در انجمن و زدن پست بیشتر از 30 عدد سایر بخشها هم برای من فعال بشه که هنوز نشده.

ختم کلام اینکه حسابی از سایتتون کلافه ام و به مشکل من رسیدگی کنید.

سلام

فروم مشکلی از نظر لود شدن صفحات نداره . اگر کندی در لود شدن صفحات میبینید این بر میگرده به سرعت اینترنت و یا isp شما .

از هر دو آدرس زیر میتونید وارد فروم بشید :

http://forum.broker-fa.org/

http://forum.broker-fa.org/forum.php

ویرایش پست فقط در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر و به کاربر اجازه ویرایش پست میده . اگر کلا این گزینه برای شما وجود ندارد با ادمین pcm این مسئله را مطرح کنید .

در مورد 30 پست باید خدمت شما عرض کنم که این قانون خیلی وقت اجرا نمیشه و ملاک ارتقاء سطح کاربری به فعالیت مفید رو فروم بستگی داره .
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام

فروم مشکلی از نظر لود شدن صفحات نداره . اگر کندی در لود شدن صفحات میبینید این بر میگرده به سرعت اینترنت و یا isp شما .

از هر دو آدرس زیر میتونید وارد فروم بشید :

http://forum.broker-fa.org/

http://forum.broker-fa.org/forum.php

ویرایش پست فقط در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر و به کاربر اجازه ویرایش پست میده . اگر کلا این گزینه برای شما وجود ندارد با ادمین pcm این مسئله را مطرح کنید .

در مورد 30 پست باید خدمت شما عرض کنم که این قانون خیلی وقت اجرا نمیشه و ملاک ارتقاء سطح کاربری به فعالیت مفید رو فروم بستگی داره .

آنچه شرط بلاغ بود گفتیم خواه پند گیر خواه ملال
            شما باز اومدی دوتا لینک گذاشتی خودتونو خلاص کردی.جالب من با سایر کاربرها هم صحبت کردم اونها هم مشکل دارن مثل اسکار و در اکثر موارد به دلیل اینکه باز شدن صفحات ارور میده از ..... شکن استفاده میکنن سایر اعضاء هم به این مشکل در انجمن و در بین گفته هایشان اشاره کردند.حتی من گفتم سایت کامل لود نمیشه و کدهای اچ تی ام ال را نشون میده.
            در مورد ویرایش حق با شماست حرفی ندارم.
            همان روز اول برای عدم دسترسی به سایر بخش ها اعتراض کردم و گفتید 30 پست و فعالیت مفید، که به وعده خودتان عمل نکردید.
            من میگم سایت مشکل داره تنها و تنها به یه دلیل اون هم اینه که میخوام مشکل حل بشه تا راحت تر صفحاتو جستجو کنم و پست بزنم.شما میگید مشکل نداره چون نمیخواهید قبول کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها

آنچه شرط بلاغ بود گفتیم خواه پند گیر خواه ملال
              شما باز اومدی دوتا لینک گذاشتی خودتونو خلاص کردی.جالب من با سایر کاربرها هم صحبت کردم اونها هم مشکل دارن مثل اسکار و در اکثر موارد به دلیل اینکه باز شدن صفحات ارور میده از ..... شکن استفاده میکنن سایر اعضاء هم به این مشکل در انجمن و در بین گفته هایشان اشاره کردند.حتی من گفتم سایت کامل لود نمیشه و کدهای اچ تی ام ال را نشون میده.
              در مورد ویرایش حق با شماست حرفی ندارم.
              همان روز اول برای عدم دسترسی به سایر بخش ها اعتراض کردم و گفتید 30 پست و فعالیت مفید، که به وعده خودتان عمل نکردید.
              من میگم سایت مشکل داره تنها و تنها به یه دلیل اون هم اینه که میخوام مشکل حل بشه تا راحت تر صفحاتو جستجو کنم و پست بزنم.شما میگید مشکل نداره چون نمیخواهید قبول کنید.

سلام

من خودم در ایران هستم که دارم مطلب میزنم و نیازی به قندشکن هم نداشتم تا حالا . صفحات خیلی خوب برای من لود میشه و مشکلی از این بابت ندارم . مطمئنآ خیلی از کاربرهای دیگه هم با من موافقن. اگر غیر این بود الان خیلیها این مسئله را عنوان میکردن .

با این حال چشم موضوع را به ادمین منتقل میکنم که بررسی کنند .

برای 30 پست عرض کردم خیلی وقت دیگه این قانون اجرا نمیشه . با این حال من پستهای شما رو بررسی میکنم ، درصورتی که مفید تشخیص داده شد حتما سطح کاربری شما ارتقاء پیدا میکنه .

مرسی
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

سلام

من خودم در ایران هستم که دارم مطلب میزنم و نیازی به قندشکن هم نداشتم تا حالا . صفحات خیلی خوب برای من لود میشه و مشکلی از این بابت ندارم . مطمئنآ خیلی از کاربرهای دیگه هم با من موافقن. اگر غیر این بود الان خیلیها این مسئله را عنوان میکردن .

با این حال چشم موضوع را به ادمین منتقل میکنم که بررسی کنند .

برای 30 پست عرض کردم خیلی وقت دیگه این قانون اجرا نمیشه . با این حال من پستهای شما رو بررسی میکنم ، درصورتی که مفید تشخیص داده شد حتما سطح کاربری شما ارتقاء پیدا میکنه .

مرسی
                مصطفى جان با تشكر از بذل توجه شما نسبت به كاربران فروم و زحماتى كه بابت حل مشكلات هموطنان خود ميكشيد خدمتتان عارضم كه بنده نيز بارها براى باز كردن فروم به مشكل برخورده ام و صفحات اين سايت به نسبت سايتهاى ديگر براى من ديرتر بالا آمده است.

نظر

• سلام, اگر تمهیدی اندیشیده می شد که هر پستی ارسال می شه بطور اتوماتیک تاریخ بخوره خیلی خوب می شد چون اکثر کاربران فراموش می کنند که برای مطلبشون تاریخ بزنند آدم سر در گم می شه که مطلب یا سیگنالی را که می بینه مربوط به چه زمانی هست. با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mahbiib نمایش پست ها
                    سلام, اگر تمهیدی اندیشیده می شد که هر پستی ارسال می شه بطور اتوماتیک تاریخ بخوره خیلی خوب می شد چون اکثر کاربران فراموش می کنند که برای مطلبشون تاریخ بزنند آدم سر در گم می شه که مطلب یا سیگنالی را که می بینه مربوط به چه زمانی هست. با تشکر

سلام

تاریخ هم درج میشه .بالای نام کاربری .

نظر

• تشکر می کنم وامیدوارم همواره موفق و موید باشید

سرعت عمل بروکر شما ستودنی است ، ساعت 12 ظهر امروز برای اولین بار به حساب شما پول واریز کردم و الان که ساعت 7:13 بعد از ظهر است پول در حساب متای من است دست شما درد نکنه

قطعا چنین خدماتی در وحله اول به نفع خودتان بوده و در بازاریابی شما موثر است

امیدوارم خدمات ارزنده شما مستدام باشد

نظر

• سلام خدمت دست اندرکاران این سایت
                        مطالب آموزنده و ارزشمندی در سایت شما قرار داده شده است و خواستم چند پیشنهاد برای گسترش و بهینه شدن سایت شما بدهم تا شاید قدری از زحمات شما عزیزان را جبران کرده باشم
                        پیشنهاد می شود که از سیستم XenForo که بسیار سریعتر با امکانات بیشتر از فاروم وی بی هست، استفاده کنید.
                        پیشنهاد می شود از ساخت برنامه های اندرویدی کاربردی جهت معرفی سایت خود استفاده کنید.
                        پیشنهاد می شود از علاقمندان در ایجاد ابزارهای تحلیل استفاده نمایید. (برنامه نویس تجاری + تحلیلگر بورس)
                        موید باشید

نظر

• سلام چرا به برخی از پرسش ها جواب داده نمیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 13692 نمایش پست ها
                            سلام چرا به برخی از پرسش ها جواب داده نمیشه؟

سلام

لطفا در صورت امکان سوالات خود را مطرح فرمایید. بنده سوالی بی پاسخ در اینجا نیافتم.

با تشکر
                            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir123 نمایش پست ها
                              سلام خدمت دست اندرکاران این سایت
                              مطالب آموزنده و ارزشمندی در سایت شما قرار داده شده است و خواستم چند پیشنهاد برای گسترش و بهینه شدن سایت شما بدهم تا شاید قدری از زحمات شما عزیزان را جبران کرده باشم
                              پیشنهاد می شود که از سیستم XenForo که بسیار سریعتر با امکانات بیشتر از فاروم وی بی هست، استفاده کنید.
                              پیشنهاد می شود از ساخت برنامه های اندرویدی کاربردی جهت معرفی سایت خود استفاده کنید.
                              پیشنهاد می شود از علاقمندان در ایجاد ابزارهای تحلیل استفاده نمایید. (برنامه نویس تجاری + تحلیلگر بورس)
                              موید باشید
                              سلام بزرگوار

ممنون از پیشنهادات خوب و سازنده شما

1- در زمینه فروم و مباحث فنی مدیران اینجا هیچ دخا و تصرفی ندارند و اگر مدیران ارشد صلاح بدانند بدون شک هسته آن را تغییر خواهند داد

2- شخصاً در توسعه برنامه های اندروید برای بازارهای مالی در حال گام برداشتن هستم و فعلاً یک برنامه در مورد تحلیل انتظارات کی از ابزارهاش نوشتم منتهی اینکه برای منظور تبلیغاتی و تجاری اشتراک گذاشته شه فعلاً تصمیمی اتخاذ نکردیم و فکر نکنم برای تبلغات آنچنان این چیزا موثر باشه . به هر حال ممنون برادر و این مورد قلاً در شرکت مطرح شده و حتماَ تا الان کارهای شده است

3- در مورد این بند باید بگم شخصاً هر کس را که ببینم آنچنان در حدی از بالای تحلیل و ... رسیده باشد بعد از مصاحبه و یک سری قواعد و اصول به شرکت معرفی می نمایم. در حال حاضر تیم برنامه نویس فوق العاده قوی در مجموعه میباشد و چندین نفر برای این منظور در صف انتظار هستند که بدون شک الویت با آنهاست و اگر قرار بر گرفتن اشخاصی باشد فعلاً اینها هستند. در مورد تحلیلگر باز همینجور...

موفق باشید

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                                مشکلی که اخیرا با فروم و همچنین بخش کابین مشتری دارم اینه که هر چند دقیقه یک بار لود صفحه متوقف میشه و با صفحه ارور مواجه میشم. بعد از حدود یک دقیقه مجددا ریلود صورت میگیره. این مورد خصوصا در زمان نوشتن درخواست ها مشکل ساز میشه.
                                لطفا این مشکل رو بررسی کنید.
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X