اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدر دانی از استاد جناب آقای آزا دی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سپاسگذاري

بدينوسيله از زحمات آقاي نيما آزادي بواسطه ارائه مطالب ارزشمند كمال تشكر را دارم. با سپاس

نظر

سپاس

من هم سپاس و قدردانی خودم رو به شما استاد گرامی ابراز و اعلام کرده و امیدوارم در پناه حق موفق و موید باشید.

طوبی کشاورزی پور

نظر

تشكر و قدرداني

قطعا جناب آزادي از بهتربن و مسلط ترين اساتيد تحليل و تريد در بازار سرمايه مي باشند همچنين در امر آموزش نيز سبك خاص و منحصر بفردي دارند .
        بر خود وظيفه مي دانم به عنوان يك شاگرد از اين استاد بزرگوار بخصوص مناعت طبعشان در نشر دانش خود بدون هيچگونه قيد و شرطي سپاسگزاري نمايم
        همچنين زحمات مجموعه مديريت شركت كپيتال پرسپوليس به جهت فراهم نمودن بستر رشد و ارتقا دانش ايرانيان در اين زمينه قابل تقدير و تشكر مي باشد
        براي همه عزيزاني كه در جهت اعتلاي دانش اين مرز و بوم صادقانه تلاش مينمايند آرزوي سلامت ، سعادت و موفقيت روزافزون دارم .

نظر

قدر دانی

با عرض سلام خدمت دوستان و استاد عزیز جناب اقای ازادی . بنده هم از جناب اقای ازادی به خاطر زحمتی که در ارایه ی زحمات چنین ساله شون میکشند کمال تشکر رادارم .واز خدای مننان ارزوی سعادت هر دو جهان را برای ایشان وخانواده ی محترمشان خواستارم. از جناب مدیرعامل بروکر وسایر همکاران بروکر پرسپولیس که زحمت تشکیل این کلاسها رامتقبل شده اند نیز بینهایت متشکرم .تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
          ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

استاد عزیز قدر دانی من را نیز پذیرا باشید

استاد خوبم میدانی که هر چه میدانم از توست . امیدوارم همیشه سربلندت کنم.
            همه جا سینه جلو خواهم داد که استادم تو بودی.
            قدر تمام زحماتت را میدانم و برایشان ارزش قائلم.

هر جا که باشی شاد و سلامت و پرانرژی باشی

ارادتمند و دوستدارت
            mda7
            بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

ممنونم از همه دوستان عزیز

.................

تشکر ویژه ای هم بابت مجموعه مدیریت باید داشته باشیم که همچین فضایی را ایجاد نمودند

.........................

متاسفانه در کلاس پنج شنبه حدود 20 نفر پشت در کلاس ان لاین موندند و فکر می کنم کلاس این هفته حداقل 160 نفر متقاضی داشته باشد افرادی که در صدد حضور در کلاس هستند قبل از 8:30 باشند تا پشت در نمانند.

..........................
              « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

اقای نیما ازادی عزیز واقعا واقعا ادم بزرگی هستی.
                افتخار میکنم سره کلاسای شما بودم.
                الان واقعا دارم جز 5% موفق میشم تو بازار.

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
                  ممنونم از همه دوستان عزیز

.................

تشکر ویژه ای هم بابت مجموعه مدیریت باید داشته باشیم که همچین فضایی را ایجاد نمودند

.........................

متاسفانه در کلاس پنج شنبه حدود 20 نفر پشت در کلاس ان لاین موندند و فکر می کنم کلاس این هفته حداقل 160 نفر متقاضی داشته باشد افرادی که در صدد حضور در کلاس هستند قبل از 8:30 باشند تا پشت در نمانند.

..........................
                  سلام جناب آزادی عزیز
                  حق با شماست در اینجا بنده هم از شخص شما دوباره تشکر میکنم و هم یک تشکر ویژه از مجموعه مدیریت پرسپولیس دارم.
                  به امید سربلندی تمامی ایرانیان

نظر

تشکر و سپاسگزاری فراوان از آقای نیما آزادی عزیز و مدیریت بروکر پرسپولیس

ضمن تشکر از آقای نیما آزادی عزیز و مدیریت و کارکنان بروکر پرسپولیس. دوست دارم خدمت دوستان عرض کنم که راه حمایت کردن از انسان گرانقدر آقای آزادی که اینگونه صادقانه و بی کم و کاست اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار عموم جامعه فارکس ایران قرار می دهند، خرید کتاب های ایشان است که هم باعث تشویق یک نویسنده به امر نگارش آثار بعدی می شود و هم حمایتی است که ما از استادی فهیم می کنیم تا هر چه بیشتر در جامعه فارکس ایران و امیدوارم به زودی در جامعه جهانی بدرخشند.
                    بروکر پرسپولیس هم بانی این امر بوده که طبیعی است این کار از انسانی آگاه و فهیم بر می آید، می توانیم با انتخاب بورکر اصلیمان از این مجموعه هم حمایت بکنیم .

امیدوارم همگی در پیشگاه انسان و انسانیت سربلند باشیم.
                    اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

تشکر ویژه از استد عزیز
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود استاد

با سلام
                        استاد گرامی جناب آقای آزادی از شما بابت همه چی تشکر میکنم
                        poor

نظر

قدردانی

سلام استاد!
                          از شما واقعا متشکرم.همین!

نظر

قدر دانی

جناب آزادی
                            از سالهای قبل در تاپیک ها و سایت های فراوانی آثار ارزشمندی از شما دیده ام اما در این سایت کارکرد بسیار ساخت یافته شما باعث ایجاد شور و شعف در خصوص ایجاد یک روند منطقی و عملی در بازار فارکس در من ایجاد کرده است. که برای من ایجاد یک فرصت مناسب شده تا از این موقعیت کمال استفاده را کنم.
                            لذا بر من واجب است که از اینکه تجربیات گران بهای خود را اینطور سخاوتمندانه در اختیار من و دیگر دوستان می گذارید صمیمانه تشکر و قدر دانی می کنم.
                            محمد رضا تشویر

نظر

من هم به نوبه خود از زحمات آقای آزادی تشکر میکنم و همینطور از مدیریت مجموعه پرسپولیس به خاطر فراهم آوردن چنین فضای مناسبی . امیدوارم که همه دوستان بتوانند بطور مناسبی از این کلاس ها استفاده کرده و تریدر موفقی بشوند که فکر کنم این بهترین پاداش برای زحمات آقای آزادی و مجموعه پرسپولیس باشد .
                              زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

تشکر و سپاس فراوان خدمت نیما آزادی عزیز همچنین تمامی زحمت کشان شرکت و مجموعه

نظر

پردازش ...
                                X