اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تشکر از جناب آقای رحمانی "PCMFund"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

حاج خلیل عزیز تنها کسی از بچه های فروم بوده که سعادت مکالمه تلفنی رو باهاشون داشتم .
    بدون تملق بگم پسر خاکی و دوست داشتنی هست و بار علمیشون رو تمام و کمال و بدون چشم داشتی در اختیار دوستان قرار میدن .
    امیدوارم که بتونیم بازم از وجودشون در فروم استفاده کنیم

نظر

سلام

همه مدیران و بچه های این فروم واقعا دوست داشتنی و با مسئولیت هستند. توی کدوم فرومی دیدین اینقدر احترام و دوستی بین افراد حاکم باشه. حتی اونایی که با هم اختلاف نظر دارند با مراعات همدیگر رو نقد میکنند.

خلیل هم که از بچه های خونگرم جنوبی هست که دیگه هیچی. این چند وقت واقعا زحمات زیادی کشیده و در مقابل یاوه گویی دیگران هم تسلیم نشده.

دست مریزاد داره کارش
      ویرایش توسط ali110 : https://www.traderha.com/member/2742-ali110 در ساعت 10-16-2013, 11:52 AM

نظر

سلام

حاج خلیل یکی از بهترین اعضای این فروم . چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی .به عنوان شاگرد خیلی چیزها ازش یاد گرفتم و امیدوارم همیشه در همه مراحل کار و زندگی شاهد موفقیتهای این دوست نازنین باشیم .
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

یا سلام و درود

همه پیام ها را خواندم و از تمام دوستان سپاسپگذارم. مرا شرمنده خود کردید ، این تاپیک نباید راه اندازی میشد

از ناراحتی سیستم را رها کردم و سود معاملاتم همه پرید ، به عنوان نمونه که در حساب مینی ام ست شده بود دلار به فرانک هست که تصویر آن در زیر هست ، و بقیه معاملات از جمله نیوزلند که مدیریت بر آنها نداشتم ضرر را کم کنم

والله هیچ چیز از هیچ کس انتظار ندارم ، هرچه در قبلاً بوده در قبل و گذشته ماند . در حال همه افراد با هم دست در دست هم در حال پیشرویی هستیم و به گفته دکتر بهزادی اگر انتقادی هست جهت سازندگی و پیشرفتمان بوده و هنوزم هست

اگر بحثی بوده ، شخصاً برای اصلاح پیش قدم بوده ام ، هیچ وقت از عذرخواهی و قبول اشتباهاتم خجالت نکشیدم و با روی باز استقبال کردم

ما انسان هستیم ، ماشین نیستیم که یه روال برنامه ریزی شده باشد و طی کند . دارای قوه احساسات هستیم ، به والله وقتی نام دکتر بهزادی و یاد دوران تهرآنم میافتم اختیار احساساتم از دست میدهم ، چهار سال تهرآن نیامدم سخت هست دوری دوستانم

روال کار به صورت قبل خواهد بود ، هرچه در زندگی الان کسب نمودم حتی یک قطره از علم، مدیون شما و این فروم و شرکت هستم

بگذریم از این صحبت های که سودی به شما عزیزان نمیرسد.

دوست ندارم این پستم خالی از بار علمی باشد ، تحلیل دلار به فرانک از ابتدا در بخش ویژه تحلیل نمودم تا به الان ( همه رفتارش) اعتقاد دارم در هر ماه یک جفت ارز به راحتی میشود تمام حرکاتش را پیش بینی و دنبال کرد

از همه سپاسگذارم

نظر

ضمن عرض ادب و احترام خدمت استاد رحمانی،صمیمانه از زحمات و لطفتان سپاسگذارم.

نظر

آقای خلیل رحمانی یکی از بهترین و موثرترین اعضای این فروم هستند. تاپیکهای متعددی دارند که مملو از مطالب علمی و بسیر مفید هست. مخصوصاً در زمینه تحلیل فاندامنتال که منابع زیادی براش توی نت وجود نداره تاپیکهای جناب رحمانی میتونه مرجع خیلی خوبی برای علاقمندان باشه. من خودم شخصاً خیلی از مطالب مفید ایشون استفاده کردم و می کنم.
              آقا خلیل گل ماشالا, هزار ماشالا خیلی هم پرانرژی و پرکار هستند و روزانه مطالب مختلفی توی فروم میگذارند که همشون مفید و آموزنده هست. گذشته از اینها, مطلب مهم دیگر شخصیت دوست داشتنی, صاف و ساده و با صفای ایشون هست که باعث شده بنده با اینکه از نزدیک افتخار دیدار با ایشون رو نداشتم ولی علاقه قلبی عجیبی بهشون پیدا کردم و واقعاً میگم اگر حتی یک روز مطلبی از آقا خلیل گل توی فروم نبینم شدیداً کمبودش رو حس می کنم و دلم براشون تنگ میشه.
              ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

درود بر همه دوستان بزرگوار

جناب خلیل رحمانی

دوست نازنینم

متاسفانه دقیقا اطلاع ندارم که چه اتفاقی افتاده اما اونچه که از نوشته های دوستان دستگیرم شده همون حمله های برنامه ریزی شده ای بوده که

قبلا با هم صحبت کرده بودیم...

این حمله ها از طرف کسانی اصولا صورت گرفت که موقعیتشون دچار تزلزل شده.

نون این جماعت در عدم آگاهی معامله گران بطور عام هست...

این هجمه ها واقعا بسیار سنگین بوده و ایستادگی در برابر اون بس دشوار هست.

این سمپاشی ها جای خود ،درد اونجاست که عوام(نه اینکه خود حقیر خاص باشم،به طور کلی عرض میکنم)که یکیش خود من هستم متاسفانه بدون آگاهی

روی موج ایجاد شده توسط عوامل معلوم الحال سوار میشم و اون موج رو گسترش میدم.

در صورتی که تنها اگر به این بیاندیشم که بابا یک بزرگواری آمده زحمت کشیده،وقت گذاشته،زندگی گذاشته،انرژی گذاشته که بیاد سطح آگاهی منو ببره بالا.

پس لااقل اگر کمکی بهش نمیکنم دسته کم شاکر باشم.و اجازه ندم یا کاری نکنم که اون شخص دلزده بشه از اینکه من نوعی پیش خودم فکر کنم وظیفه اون طرفه

و لحنم طلبکارانه باشه.

دوستان من واقعا متاسف هستم که اساتید بزرگواری(چون آقا خلیل) که بسیار در جهت بالا بردن آگاهی و سطح دانش ما کوشیدند،این طور در حقشون جفا کردیم.

نه تنها یک تشکر خشک و خالی نکردیم بلکه با لحنی طلبکارانه و یا با درشتی باهشون حرف زدیم.

باور کنید این انسان نازنین حتی از سود خودش گذشت تا برای منو شما فایل آموزشی درست کنه و بگذاره روی سایت(بطور رایگان)تا منو شما استفاده کنیم.

برخی اساتید هستند که همچین منشی ندارند و حرجی هم بهشون نیست و نمیشه و نباید هم به ساحتشون جسارتی کرد خدایی نخواسته.

آقا دلش نمیخواد یاد بده یا اگه یاد بخواد بده دستمزد میخواد یا اگه دستمزد بگیره اصلا دلش نمیخواد فوت کوزه گری رو بگه.

خداییش مگه ایرادی داره؟به خداوند سوگند من که هیچ ایرادی نمی بینم.مال خودشه نمیخواد....

مگه به من بدهی داره یا من طلبی دارم ازش؟!!!

یه مطلب خیلی جالب چند وقت پیش دیدم راجب فایل های آموزشی جناب بهزادی که داشتم شاخ در میاوردم.

این استاد محترم اومدند آموزشهایی که دادند در رایطه با الیوت رو بطور مجانی آپلود کردند.

بعد عده ای که قبلا این فایل ها رو خریداری کرده بودند آمده بودند اعتراض کرده بودند که بله در حق ما که پول پرداخت کرده بودیم اجحاف صورت گرفته!!!!

آقا جان،ذوست من ،عزیز من این فایلها مال ایشون هست.اصلا میخواد آتیشش بزنه.به من چه ربطی داره؟

که البته حقیقتا اگه اقتصادی هم به قضیه نگاه کنیم این کار ایشون توجیه اقتصادی هم داره(همونطور که خودشون هم توضیح دادند)

حالا تو این وانفسا بزرگواری چون جناب خلیل رحمانی که واقعا انسان وارسته و درویش مسلک و انسان و انساندوست و قدر شناسی هستند

اومدند بطور کاملا مجانی (البته نه برای خودشون چون حتی از معامله افتاده بودند) به منو شما آموزش میدن.

آیا واقعا من باید این انسان رو به جایی برسونم که عطای کار کردن و فعالیت و به لقاش ببخشه؟!!!

واقعا جای تاسفه!!!!

بعدشم از زاویه دیگه تاوان نهایی این کار رو کی داره میده؟

استاد رحمانی؟استاد آ ز ا د ی؟و....

یا منو شمایی که با عدم هوشیاری و یا صحبت کردن با درشتی و طلبکار بودن و رو موج عوامل مرده خور سواری کردن باعث میشیم که اینجور معدود اساتیدی

که فعال هستند هم زده بشند و دیگه در فروم شاهد حضورشون نباشیم و از برکت حضورشون دو خط به سوادمون اضافه نشه؟

فکر کنم پاسخ کاملا واضحه....

جناب خلیل رحمانی اونقدر انسان قدر شناسی هست که بارها فرمودند جاهای مختلف که فرضا من از جناب استاد حامد خسروی یاد گرفتم.

یا از استاد بهزادی یاد گرفتم.نه مثل من که اگه چیزی یاد بگیرم حتی یه اسم از کسی که یادم داده نمیبرم . آخه پرستیژم خراب میشه!!!!

واقعا ایشونزحمت کشیدند برای من به شخصه.و مسایل بنیادی رو،مطالب رو جمع آوری کردند و اضافه کردن تجارب خودشون رو و با تجربه بالا و احاطه ای

که دارند جاده رو آسفالت شده تحویل من دادند و هلو برو تو گلو 300تا توش بگازم و عشق کنم.

خلیل جان دستتو میبوسم و واقعا خسته نباشید میگم بهت و تا آخر عمر بنده تو هستم چرا که بسیار ازت آموختم.

خداوند به تو خیر بده و منو ببخش اگه هرگز نتونستم از تو تشکر شایسته ای بکنم.

ازت خواهش میکنم شما یکی برگرد و نصفه کاره نگذار منو...

ارادتمند همیشگیت

علیرضا هنجنی
                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

از همه دوستان عزیز سپاسگزارم بخدا لیاقت این همه محبت های عزیزان را ندارم.

هر آنچه تا به امروز از بازار کسب کردم مدیون دیدگاهی هستم که اساتیدم به من آموختن.

چند هفته پیش با استاد فاندامنتالم سر موضوعی صحبت میکردیم " رایگان نشستنم سر دوره های الیوت و فاندامنتال و غیره..."

یه حرف زدم و گفتم استادم عزیز دلم شما الگوی من هستید و هر چیزی که از بازار کسب کنم و به سیستم و استراتژی اضافه کنم باز میگویم مال شماهاست ، خلیل برای خودش چیزی نمیخواهد به والله به قبله ای که نمازم میگذارم اگر هزینه ای از چند نفر بابت آموزش گرفته شد برای حجم اینترنت برای صحبت کردن و انرژی زاها ...که بتوانم سرپا باشم "با انرژی زا سرپا هستم والی هیچ بشری نمیتواند 20 ساعت بیدار باشد و آن هم از ذهنش کار بکشد" ، خلیل الان هم میگوید هر آنچه از بنیادی دارم از استاد فاندامنتالم هست " جناب خسروی" هر آنچه از الیوت و هارمونیک بهم رسیده است از استاد الیوتم " جناب دکتر بهزادی است" هر آنچه از مباحث زمانی به بنده رسیده است از استاد تحلیل زمانی " جناب مهندس آزاد-ی است" هرچه دیدگاه نوین از تکنیکال دارم مدیون استادم جتاب مساح هست، هرچه از سیستم تریدری دارم مدیون برادرم مهندس ارش رجب زاده هست و الی آخر...

میدونید چرا خلیل رایگان در دوره ها شرکت کرد؟ به والله اساتیدم نمیدانند و آن ها از سر مهر به بنده در 5 سال پیش اینکار انجام داده اند.آن زمان در زمینه امنیت فعال بودم ، محصولی شرکت ایران بورس آنلاین به فروش میرساند به نام دوره جامع تحلیل تکنیکی ... محصول آنها در بازار بدون قفل در حال پخش شدن بود که با مکاتباتی با مدیر عامل این شرکت داشته ام و ایشان ردیابی این امر از من خواسته بودند و اینکار را انجام دادم و نتیجه کار این بود ده میلیون از افرادی که اینکار انجام داده بودند جریمه به حساب شرکت واریز شد" ده میلیون 5 سال پیش حساب کنید ..." آنها برای قدردانی از من ،100 هزار تومان هزینه بلیط پروازم به تهرآن را دادند " بلیط رفت و برگشت 100 تومان بود" و تمام دوره ها را برایم رایگان حساب کرده اند باشد تشکری از کارم و از آنجا که در اون دوران در فقر به سر میبردم و علاقه زیادی به بازارهای مالی ، فرصت را غنیمت شمردم ، وامی برای خرید لب تاب و اندک هزینه هایم در تهرآن مهیا کردم و سریعاً خود را به تهرآن رساندم " به گفته عوام تا تنور داغ بود ما چسباندیم" ، این موضوع هیچ یک از اساتیدم نمیدانن چرا که شرکت فکر کنم طور دیگری برای آنها جا انداخته بود و باز با این وجود جناب خسروی تست از من گرفت که پیش زمینه در بازار دارم و میتوانم مفاهیم را درک کنم یا نه " یک روز فقط 24 ساعت بیدار بودم و کل دوره جامع غیره حضوری شرکت را مشاهده کردم و پایه تکنیکال را آموخته بودم و فردای آن روز قرار بر تست گرفتن بود" حامد دوست و استادم با روی باز استقبال کرد و استعداد را در من یافت و بدون درنگ گفت ایشان مجاز هست سر تمام دوره ها باشد . زندگی به همین سادگی هست همه چیز به هم ربط داره و خداوند اونجا به بنده نظر داشت و باعث شد به طور جدی و حرفه ای کار را دنبال کنم. بعد از این همه سال هنوز هر چیزی که به تحریر در میاورم میسازم و انجام میدهم با افتخار میگویم از اساتیدم آموختم و از آنهاست .

به قبله ام که نمازم به جا میاورم هنوز نه پول از کسی برای آموزش ، تحلیل ، مشاوره ، سیگنال و حتی کار بر روی حساب برای خودم نگرفتم چه بسا افرادی رایگان آموزش داده ام ، چه بسا افرادی بر رایگان آموزش دادن آنها را به منزل با هزینه خود آورده ام.

این چیزا نباید گفت ، چون برای دل خود کرده ام و راضی ام از تک تک خدمتی که برای عزیزان کرده ام

فکر میکنم ظرفیت فروم عالی پرسپولیس آنقدر بالا رفته باشد که دیگر از حالت پریوایت خارج شده و تمام فعالیت ها را به حالت عادی برگرداند.

تک تک افرادی که در گذشته با من بوده اند صحبتی شد حدیثی بود باز همینجا عذرخواهی میکنم ، هیج وقت دوست ندارم قلبی شکسته شود ، به این دنیا آمده ام زخم ها را مرهم بزارم.

زمانی در خیابان رد میشدم و کودکانی که در حال جمع آوری زباله بودند این فکر به ذهنم آمد ، بخش ویژه را هزینه ای کنم برای این بنده خداها و خود اولین حامی صندوق مالی باشم که این امر تحقق نیافت ، روال را ادمه دادم و خدمات رایگان را پیشه کردم.

بی شک روزی به خط هدف برسم صندوق خیریه شرکت عالی پرسپولیس را با دستانم افتتاح میکنم و هدف نهایی ام این هست .برای این امر نیاز هست همه تلاش کنیم که شرکت به بزرگترین و اولین شرکت بورسی در سطح دنیا تبدیل شود

دست در دست هم دهیم تا بتوانیم نقاط ضعف شرکت را به نقاط قوت تغییر دهیم و آن را پیشرفت دهیم و با انواع خدمات که تمام مشتریان را با تمام سلیقه ها وجود دارد راضی نگه داریم که تمام تلاش مدیر عامل ، خودم و همه همکارانم این امر هست

چرا پولمان در شرکت های روسی و قبرسی باشد ؟ چرا کشورهای دیگر؟ ما باید خودساخته باشیم ، باید تک تک شرکت های ایرانی را گسترش دهیم و در این امر تلاش کنیم . چه بسا الان تمام بسترها مهیا شده است

چرا سنگ بروکرهای ناکجا اباد به سینه بزنیم ؟ این افتخار نیست شرکت عالی پرسپولیس در آمریکای شمالی که بهترین بروکرهای درجه یک دنیا در آنجا واقع شده است دارای مجوز رسمی فعالیت شده است، اگر درجه یک نبود میشد؟ انصافاً میشد؟

مشکلات همه جا وجود دارد ، اما باز خواهش میکنم بیاید مشکلاتی که وجود داره بیان کنید با راه حل پیشنهادی تا بتوانیم در بازارهای مالی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

زین پس تمام فعالیت ها به خصوص معاملات و تحلیل ها که مدتی است در بخش زیرزمینی دنبال میشد به بخش عمومی برگردانده میشود.

زنده باد ایران و ایرانی

نظر

زنده باد حاج خلیل .
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پاینده باشی خلیل عزیز
                      واقعا هزار آفرین به این همه انرژی و پشتکار... دست مارم بگیر یکم

خوب شد شاید این تاپیک زده شد ... اولش نامگذاری قشنگی نداشت ولی الان درست شد. بهونه ای شد که تشکری کنم هم از شما خلیل عزیز هم سایر اساتیدم.

باعث افتخارمه اینجا در کنار بزرگ مردانی چون شما تلمذ میکنیم
                      جناب نیمای عزیز و با اخلاق که خیلی گردن من حق داره ، خلیل عزیز ، جناب بهزادی ، علی آقای بزرگوار (aligh) ، علی آقای دوست داشتنی (ملقب به aio) با عینک هارمونیک فوق العادش و سایر اساتیدی که شاید اسمشون خاطر نباشه...

دست همه رو میبوسم ... هر کسی که به بنده کمکی کرده در راه کسب علم و مهارت.

زندگی همه اساتید و بزرگ مردان نازنینی که حق استادی به گردن من دارن پر برکت ، شاد و زیبا

ارادتمند - میلاد
                      ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 10-16-2013, 09:19 PM

نظر

باسلام من هم به به نوبت خود صميمانه وازته قلب ازآقا خليل تشكر مي كنم تشكر بخاطر اصرار ودلسوزي ايشان براي آموزش به ما مبتديان وصبر واستقامت و پشتكار ايشان براي تحمل ناملايمتها و.....آفرين واحسنت.

نظر

با سلام و خسته نباشید.منهم یک تازه وارد هستم تشکر ویژ ه از استاد رحمانی دارم که حق بزرگی بر گردن من دارند.امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشندو بدانند که جمع کثیری دعا گوی ایشان هستندومطمئن باشند که محبت ایشان را هیچ موقع فراموش نمی کنیم

نظر

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

تاپیک را امروز چک کردم و عذرخواهی میکنم از دوستان که دیر جواب آنها را دادم.

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                              زنده باد حاج خلیل .
                              زنده باد جبل عزیز که در بازار تبادلات ارز منو تحت تاثیر سیستم و رفتار والای خودش کرد.

نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                              پاینده باشی خلیل عزیز
                              واقعا هزار آفرین به این همه انرژی و پشتکار... دست مارم بگیر یکم

خوب شد شاید این تاپیک زده شد ... اولش نامگذاری قشنگی نداشت ولی الان درست شد. بهونه ای شد که تشکری کنم هم از شما خلیل عزیز هم سایر اساتیدم.

باعث افتخارمه اینجا در کنار بزرگ مردانی چون شما تلمذ میکنیم
                              جناب نیمای عزیز و با اخلاق که خیلی گردن من حق داره ، خلیل عزیز ، جناب بهزادی ، علی آقای بزرگوار (aligh) ، علی آقای دوست داشتنی (ملقب به aio) با عینک هارمونیک فوق العادش و سایر اساتیدی که شاید اسمشون خاطر نباشه...

دست همه رو میبوسم ... هر کسی که به بنده کمکی کرده در راه کسب علم و مهارت.

زندگی همه اساتید و بزرگ مردان نازنینی که حق استادی به گردن من دارن پر برکت ، شاد و زیبا

ارادتمند - میلاد
                              میلاد جان شما لطف دارید ، بی شک هر آنچه امروز کسب نموده اید ، حاصل تلاش و پشتکار شماست و افرادی همچون بنده ، واسطه ای بیش نبودیم.

از شما بسیار سپاسگذارم

نوشته اصلی توسط daruosh نمایش پست ها
                              باسلام من هم به به نوبت خود صميمانه وازته قلب ازآقا خليل تشكر مي كنم تشكر بخاطر اصرار ودلسوزي ايشان براي آموزش به ما مبتديان وصبر واستقامت و پشتكار ايشان براي تحمل ناملايمتها و.....آفرين واحسنت.
                              داریوش جان عرض ادب از بنده هست

ممنونم که مرا مورد لطف خود قرار دادید . هر آنچه از بی مهران به ما اصابت کند ، مارا سخت تر خواهد کرد و جاهلان از این بی خیر اند.

نوشته اصلی توسط ali92 نمایش پست ها
                              با سلام و خسته نباشید.منهم یک تازه وارد هستم تشکر ویژ ه از استاد رحمانی دارم که حق بزرگی بر گردن من دارند.امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشندو بدانند که جمع کثیری دعا گوی ایشان هستندومطمئن باشند که محبت ایشان را هیچ موقع فراموش نمی کنیم
                              علی عزیز آنان که بر گردن شما حق دارد پدر و مادرتان هستند ، در نوشته های قبل عنوان شد که واسطه ای بیش نبودیم . شما هم شاد و سلامت و پر سود باشید . ممنون

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                              از شما بسیار سپاسگذارم. انشالله در پناه حق سالم و سلامت باشید

ارادتمند

نظر

سلام خلیل بر گردن من خیلی حق دارند چه خوب شد که میتونم اینجا ازش تشکر کنم خلیل جان همیشه بمان و همیشه هم خوب بمان

نظر

پردازش ...
                                X